Dienos aktualija, Geroji Naujiena

Tikintieji kviečiami kasdien drauge melstis šv. Juozapo maldą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 27 d. 20:03

20     

    

Tikintieji kviečiami kasdien drauge melstis šv. Juozapo maldą

Lietuvos vyskupai kasdien 20.00 val. kviečia melstis Šv. Juozapo malda. Tikintieji ja nuo amžių kreipdavosi į Bažnyčios globėją ir užtarėją visuose išbandymuose. Tuo metu visoje Lietuvoje skambės bažnyčių varpai.

Malda prašant šv. Juozapo užtarimo

Į TAVE, PALAIMINTASIS JUOZAPAI, kreipiamės vargų spaudžiami.

Melsdami Tavo švenčiausią Sužadėtinę pagalbos,

su pasitikėjimu prašome, kad ir Tu mus globotum.

Dėl tos skaisčios meilės, kuri Tave jungė su nekaltąja Mergele, Dievo Gimdytoja,

ir dėl to tėviško džiaugsmo, su kuriuo glaudei prie savęs Kūdikėlį Jėzų,

maloningai pažvelk į visus, kuriuos Jėzus Kristus yra atpirkęs savo Krauju,

ir mūsų reikaluose padėk mums savo galia ir užtarimu.

Rūpestingasis šventosios Šeimos Sarge, saugok Jėzaus Kristaus žmones.

Mylimasis Tėve, padėk mums išvengti visokių klaidų ir nupuolimų.

Galingasis Gelbėtojau, stiprink mus kovoje su tamsos galybėmis ir,

kaip anuomet išgelbėjai Kūdikėlį Jėzų iš gresiančio jo gyvybei pavojaus,

taip dabar gink šventąją Dievo Bažnyčią nuo priešo žabangų ir nuo visokių nelaimių,

o kiekvieną mūsų nuolat globok, kad, stiprinami Tavo pavyzdžio ir pagalbos,

galėtume šventai gyventi, Dievo malonėje numirti ir pasiekti amžinąją dangaus laimę.

Amen.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vilte       2021-01-14 17:08

Nuoširdžiai visi melskimės stebuklinga visų mūsų Dangiškojo Dievo malda “Tėve mūsų”, kad dingtų koronasirusas ir pasibaigtų pandemija. Dievas daro stebuklus, reikia tik visa širdimi prašyti ir tikėti.

Tarpininkas       2020-03-30 9:30

Tarp Dievo Tėvo ir žmogaus yra tik vienas tarpininkas, Jėzus Kristus, ne koks kitas asmuo. Melskimės Tėve mūsų.

Deivis        2020-03-29 21:01

Aš pasimelsiu IZIDEI

Stabmeldžiams.       2020-03-21 16:52

Atsikvošėkite. Melskite Tėve mūsų.

Lietuvos metropolitas Inocentas.       2020-03-21 8:08

Brangūs Kristuje tėvai, broliai ir seserys!

Mūsų dienomis daugybėje pasaulio šalių, taip pat ir Lietuvoje, plinta koronaviruso infekcija. Milijonai žmonių atsidūrė mirties pavojaus akivaizdoje. Tačiau dera priminti, kad Bažnyčia su tuo susiduria ne pirmą kartą. Istorijos bėgyje ji ne kartą susidūrė su įvairiomis epidemijomis, mirtinomis ligomis ir panašiai. Žmogui tokiu metu svarbiausia yra tikėjimas į Viešpatį Dievą, malda ir atgaila. Mums būtina suprasti, kad būtent žmonių nuodėmės yra tikroji visuomenę ištinkančių negandų priežastis. Todėl tikėjimas Dievo gailestingumu, atgailos malda ir yra tai, kas pirmiausia gali padėti įveikti tuos šiandien mus visus užklupusius išbandymus.

Suprasdami visą susiklosčiusios padėties rimtumą, nuoširdžiai atsiverskime ir sustiprinkime mūsų maldą Viešpačiui Jėzui Kristui bei Jo šventiesiems, kad būtų sustabdytas šios pavojingos ligos plitimas, kuri visame pasaulyje – ir mūsų šalyje – kelia grėsmę daugybės žmonių gyvybei ir sveikatai. Sergėkime proto blaivumą ir maldingą ramybę. Atmeskime visokį nusiminimą, liūdesį ir neviltį. Nepasiduokime panikai ir baimėms, bet vilkimės Dievo valia ir gailestingumu, nes kiekvieno žmogaus gyvenimas yra Jo Dangiškojo Tėvo rankose. Prisiminkime, kad Kristus Evangelijoje dažnai sakė Jį supusiems žmonėms: „Nebijokite!“

Tuo pačiu metu mes turime griežtai laikytis sanitarinių normų, vykdyti, ką nurodo valdžia, gydytojai, atsakingi asmenys. Jokiu būdu negalima ignoruoti profilaktinių priemonių, lengvabūdiškai į jas žiūrėti, šitaip sukeliant apsikrėtimo pavojų sau ir aplinkiniams. Tebūna palaiminti Viešpaties akyse gydytojų bei viso medicinos personalo, ir visų, kas jiems padeda šioje pasiaukojančioje tarnystėje darbai.

Visada atminkime, brangūs tėvai, broliai ir seserys, kad Dievas gailestingas tiems, kas pats yra gailestingas ir geranoriškas kitiems žmonėms. Dievas padeda tiems, kurie padeda savo artimiesiems. Todėl padėkime vieni kitiems, remkime malda mums artimus žmones, kad ir kokios tautybės ar tikybos jie būtų. Melskimės ypatinga malda Švenčiausiajai Mergelei Dievo Gimdytojai, šventiesiems Vilniaus kankiniams Antanui, Jonui ir Eustachijui, visiems Lietuvos šventiesiems, visiems Dievo tarnams, kad Dievas išlaisvintų visus mus iš šio vargo ir mirtį nešančios ligos.

+ INOCENTAS

Vilniaus ir Lietuvos metropolitas

Aš ir sakau,       2020-03-20 19:55

kad vauuu, kaip šėtonas bijo teisiojo maldos.

> 19:17       2020-03-20 19:38

Niekas ir tau nedraudžia eiti ir bučiuotis su užsikrėtusiaisiais. Būsi ir už popiežių šventesnis smile .

Popiežiaus malda       2020-03-20 19:27

„Prie Tavo kojų, o mano Jėzau, parklumpu ir siūlau atgailą savo susikrimtusios širdies, kuri suvokia savo mažumą ir Tavo šventumą. Garbinu Tave Meilės sakramente, trokštu priimti Tave savo skurdžioje širdies pastogėje. Kol laukiu sakramentinės Komunijos, trokštu gauti Tave dvasiniu būdu. Ateik, Jėzau, pas mane, kad aš ateičiau pas Tave. Teuždega Tavo meilė visą mano būtį gyvenimui ir mirčiai. Tikiu Tavimi, viliuosi Tavimi ir Tave myliu. Teesie“.

Melskimės       2020-03-20 19:17

melskimės ir už Lietuvos bažnyčios hierarchus, kurie mus paliko be Švenčiausiojo Sakramento. Seniai šėtonas svajojo taip atskirti žmogų nuo Jėzaus. Jei bažnyčia bijo viruso, tai toks jos ir tikėjimas, tai toks ir jos dievas. Mano šventasis yra šv. Pranciškus Asyžietis, kuris pabučiavo raupsuotąjį, mano Dievas yra Jėzus, kuris niekada nepabijojo jokio raupsuotojo ar ligonio. Ar mūsų hierarchai tiki į tą patį Dievą?

Melskimės       2020-03-20 18:08

kartu su visa Lietuva 20 val.. Lietuvoje skambės visi bažnyčių varpai.

Melstis reikėjo,       2020-03-20 17:43

kai visokie liberastai pradėjo eksperimentuoti net su gyvybe, su savo lytimi. Apie galingųjų nežabotą godulį jau nė nekalbu. O dabar, manau, geriausia malda būtų tokia: ,,Atleisk ir pasigailėk, Viešpatie. Bet tebūnie ne mano, o Tavo valia”.

Ir dar, Antanai,       2020-03-20 17:36

reikėtų uždrausti kunigams kalėdoti. Juk žinai, kiek pagundų, kai visokios… pradeda siūlytis kavutės išvirti. Arba liepti boboms nešdintis lauk, kol kunigas namuose. Na, su vyru galima ir ,,burnikę padaryti”... Bet kur tas bobas sukišti, a?

Taip, Antanai!       2020-03-20 17:31

Kad taip tavo žodžiai - Dievui į ausį... Tos panos juk nė sielos neturi, ar ne? Ir koks nelabasis jas sugalvojo? Jų nė į bažnyčias nereikėtų įleisti, kad nesuvedžiotų tyrų vyriškų sielų. Ir jokių bobų bažnyčiose! Užteks ir vienų vyrų. Kiek bus, tiek užteks. O dėl ,,daktarų”... Na ir kas, kad vyrukai moka tik nusirašinėti. Užtat vyrai! O dar geriau - kad tų bobų išvis pasaulyje neliktų. Tada pasibaigtų visi potvyniai, gaisrai, žemės drebėjimai, skėriai ir virusai, nurimtų visi tornadai, visi cunamiai etc. Vienos bėdos per tas bobas! Aš su tavim, Antanai!

Melskimės       2020-03-20 16:58

Kartu visa Lietuva 20 val., kai skambės visų bažnyčių varpai.
  Pamenu tokį pasakojimą, kai Rusija, anais gūdžiais laikais buvo apimta maro epidemijos, tai vienas drąsus kunigaikštis atjojo pas monarchę Jekateriną ir paprašė leidimo joti į ypač apimtą vieną miestą ir ten aniems padėti išsigelbėti. Jis gavo tą leidimą ir nuvykęs ten pamatė kraupų vaizdą, nes mirusiųjų buvo tiek, kad jų niekas nebelaidojo, bet guldė gatvėse ir palikdavo. Tada jaunais kunigaikštis, paliepė visoms cerkvėms be poilsio skambinti varpais. Kai vienas pavargsta tampyti varpo virvę, stoja kitas ir taip visos cerkvės dieną ir naktį gaudė savo varpais. Po kurio laiko sumažėjo mirtys, žmonės ėmė gyti ir po savaitės varpų gaudimas buvo sustabdytas. Mirtis pasišalino. Tai tikras faktas.

Kokia       2020-03-20 15:31

proga ?

Antanas       2020-03-20 14:19

Šiandieną dvasininkai auklėjami ne Seminarijoje, pilnai susikaupiant dvasiniam pasiruošimui, bet universitete su panomis. Į seminariją sugrįžta tik pavalgyti ir permiegoti. Didesnę laiko dalį praleidžia pasaulietiškoje aplinkoje,universiteto bibliotekoje, tad nepažįsta Švento rašto dieviško Žodžio, lotynų universalios bažnytinės kalbos. Pamoksluose tokių kunigų pasaulietiškos mintys na ir metimas kai kurių kunigystės su buvusiomis studentėmis iš Seminarijos laikų universitete. O Arkivyskupas irgi turėtų žinoti, kad Dievo Žodyje Šventame Rašte nėra jokių maldų į šventuosius. Šventais tapo patys melsdamiesi ir laikydamiesi J. Kristaus mokslo. Va čia mūsų dienų dvasiniame gyvenime yra nukreipiama nuo Dievo kelio o kreipiamasi į žmogiškumą kurį pranašas Jeremijas “prakeikia” tuos, kas tik žmogumi pasitiki. Romoje paruošti “daktarų” laipsniai apgailėtini, kaip stebėjo neseniai vienas dvasininkas kito savo draugo kuris gynė išmintį iš ŠILUVOS istorijos. Šiam jo draugui stebint buvo gėda, kad tai ką prirašė sunkiai gali apginti prieš komisiją. Prirašyti ne savo minčių gali ir moksleivis, bet jas pagrįsti reikia išminties.

Jezaus malda       2020-03-20 13:49

Melsti reikia dangiško Tėvo Jezaus vardu. To nuolat yra mokama NT ir nėra nė vieno maldos į šventuosius pavyzdžio. Gaila tamsios Lietuvos tautos.

Antanas       2020-03-20 13:21

Ir Lietuva buvo apimta maro epidemijų. 1918 metų Ispaniško gripo, kuris tęsėsi 5 metus. J. Simonaitytės romanas “Aukštųjų Šimonių likimas” Šventintų varpų garso tam tikras dažnis užmuša ligų bakterijas. Vargonų muzikos garsai bažnyčiose, taip pat slopina bakterijų aktyvumą.( Dabar bažnyčiose grojama su elektroninėmis “pincikliuškomis”.)Ssusio 13, Vengrijoje- Budapešte,  naktį 00 valandų skambėjo visų bažnyčių varpai palaikantys mūsų Laisvę. Pasirinkime kovai su virusais tiras DVASINES vakcinas, bet ne “pincikliuškas”

Antanas       2020-03-20 13:13

Ši malda manau netikintiems, meldžiantis tik į Švento Juozapo sužadėtinę.Pats Juozapas meldė GELBĖTOJĄ, kad apsaugotų Kūdikėlį. Kai meldžiatės, kvietė Jėzus Kristus sakykite: “Tėve mūsų.... toje maldoje yra visi dvasiniai ir socialiniai reikalai. “šėtonas panikuoja regėdamas švęstą vandenį” Skelbia Lenkijos arkivyskupas Andrzej Dziega.( Lietuvoje pašalintas vanduo iš bažnyčių) Tikintis kardinolas kviečia priimti komuniją į burną atsiklaupus, nes “Kristus neplatina mikrobų ar virusų”. Pagal glioria.tv

Melskimės       2020-03-20 13:05

ypač 20 val., kai Lietuvoje gaudžia visų bažnyčių varpai.
  Pamenu tokį pasakojimą, kai Rusija, anais gūdžiais laikais buvo apimta maro epidemijos, tai vienas drąsus kunigaikštis atjojo pas monarchę Jekateriną ir paprašė leidimo joti į ypač apimtą vieną miestą ir ten aniems padėti išsigelbėti. Jis gavo tą leidimą ir nuvykęs ten pamatė kraupų vaizdą, nes mirusiųjų buvo tiek, kad jų niekas nebelaidojo, bet guldė gatvėse ir palikdavo. Tada jaunais kunigaikštis, paliepė visoms cerkvėms be poilsio skambinti varpais. Kai vienas pavargsta tampyti varpo virvę, stoja kitas ir taip visos cerkvės dieną ir naktį gaudė savo varpais. Po kurio laiko sumažėjo mirtys, žmonės ėmė gyti ir po savaitės varpų gaudimas buvo sustabdytas. Mirtis pasišalino. Tai tikras faktas.


Rekomenduojame

Situacija sveikatos srityje: dr. Rimo Jankūno ir Andriaus Gudaičio pranešimai LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: šįkart boikotas gali pavykti, mat valdantieji pataikė į savo tradicinius rėmėjus, o jų balsas dangų pasiekia

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra ‘Realpolitik’

Ramūnas Aušrotas. Seimo narė Morgana Danielė platina teisiškai ydingą ir socialiai neatsakingą informaciją

Ignas Vėgėlė. Kodėl mes taip orientuojamės?

Vygantas Malinauskas. Apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus

Rasa Čepaitienė. Naujoji Helsinkio grupė

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Šiluvos deklaracija labiau tinka Dorovės ministerijai negu Bažnyčiai

STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Vytautas Rubavičius. Paslaptingas okupacinių Vilniaus paminklų „trikampis“

Pasirašykime Šiluvos deklaraciją: laisvoje demokratinėje valstybėje būtina gerbti pamatinius asmens ir visuomenės gėrius

Nida Vasiliauskaitė. Šiandien matome, kad Kantas ir kompanija klydo

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Advokatas Andrius Krištapavičius: kodėl atsisakau pasiimti savo Galimybių pasą?

Kun. Robertas Grigas. Rugsėjo 13-oji: niūrus sugrįžimas į sovietmetį

Liudvikas Jakimavičius. Uždavinys PIŠei

STI tarptautinė mokslinė konferencija „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“: pagrindiniai pranešimai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl Šiluvos deklaracijos

Rasa Čepaitienė. Viskas taip tiesmuka ir primityvu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie ovacijas „kliedesiams“, tapusiems tikrove, ir ramiai knarkiančią sąžinę

Dominykas Vanhara. Kas yra blogai su šia publikacija?

Lenkų premjeras: Lenkija bus geriausia vieta gyventi Europoje

Rasa Čepaitienė. Prieš pišizmą nublanksta net kasdieniai vėlyvojo brežnevizmo marazmai

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.