Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Šeimos politika

„Už šeimas, prieš Barnevernet principus Lietuvoje“: mitingo, vykusio Nepriklausomybės aikštėje, Vilniuje, vaizdo įrašas

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 25 d. 13:41

43     

    

„Už šeimas, prieš Barnevernet principus Lietuvoje“: mitingo, vykusio Nepriklausomybės aikštėje, Vilniuje, vaizdo įrašas

Jūsų dėmesiui – spalio 25 d. Nepriklausomybės aikštėje, Vilniuje, vykusio mitingo „Už šeimas, prieš Barnevernet principus Lietuvoje“ vaizdo įrašas (Minfo.lt).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

VF praleido progą politiškai įvertinti grobimus v       2018-11-27 20:45

Žavi organizatorių  drąsa ir stebina VF buvimas ,,pogrindyje” vykstant mitingui.VF profesūra praleido auksinę progą šviesti piliečius ir užsitarnauti žinomumo balų.Toks forumiečių nusišalinamas nuo šeimų auditorijosir keliadienio ,,kabojimo” internet. portaluose, pogrindyje toliau svajojant apie EP mandatus bet neturint milijono reklamai maiše, yra visiškas susimovimas…
LRT radijas, tvarkomas buvusios delfi.mitingo paskelbė :,,Susirinko penki šimtai…(o faktiškai buvo 2-3 tūkstančiai)...”
Delfi žurnaliūgos -neeiliniai melagiai, nes mitingą aprašė taip, kad galėjai suprasti, jog tai mergų mylėtojo Majausko mitingas , o ir mitingo tema,( prieš nuotraukų ciklą (,pateikta pagal tą mergininką ...O kad Puteikis, Dagys, lenkų seimūnas ir Puidokas ten buvo pagerbti ir kalbėjo, delfo melagiams-nei motais, net nepaminėjo , nes pamelavo, jog ten svarbiausias ir vienintelis iš Seimo buvo Majauskas..

.,,Prilipino”  prie pilietinio mitingo nevykėlį Šakalienės draugelį Mykoliuką ir pavaizdavo jį svarbiausiu mitinge, o jo cirkininkų grupelės (pseudopiketo juokdarių) pramanus pateikė kaip lygiaverčius solidaus mitingo reikalams…Adekvačiai ir sąžiningai mitingą atspindėjo alkas.lt

  Eilinį kartą  susimovė VF profesūra ,praleidusi AUKSINĘ  progą tarti žodį ir politinę konstruktyvią aiškią kryptį suteikti siauroje tematikoje užsidariems mitingo kalbėtojams…O maksimum ,galėjo net būti mitingo organizatorių tarpe…Pilietiškų žmonių akivaizdoje teigiu, kad V. Radžvilo (neturinčio jokių vadybinių gebėjimo ir drąsos ,bent jau lemiamu , ,,degančiu” momentu įkvėpti ir burti plebėjus…)vadovavimas VF yra žemiau kritikos lygio…Kiti ten tyli, matyt, prislėgti didžiojo mokytojo ir švietėjo šešėlio…Jei prabils ne unisonu su žmonių ir kryptingo veikimo baimės slegiamu profesoriumi, matyt, bus Sinicos rankomis neviešai ir akiplėšiškai (el. laiškuose saviems ir tiesos.lt anoniminiuose komentaruose) apdergti taip ,kaip pastarasis , be jokios sąžinės graužaties, pasielgė vieno visuomenininko atžvilgiu..
Geras diskutuotojas ir puikus viešas publicistas (bet , deja,  prastus poelgius sau užkulisiuose leidžiantis…)  V.Sinica ,ir kiti Propatria.lt veiklieji jaunuoliai, pasekė jų mokytojo V. Radžvilo pavyzdžiu ir nėrė į krūmus, mitingo klausimu…Tą patį jie daro ir prez. rinkimų klausimu- tūno bunkeryje pagal profesoriaus ,,įkvepiantį ” pavyzdį ir svajoja, kaip nesirodant plebėjams ir nebendraujant su Lietuvos plebėjais, jiems EP mandatai nukris ,kaip kepti karveliai,  iš dangaus savaime…
Mitingo organizatoriai ir kalbėtojai nekėlė jokių strateginių platesnių tikslų ir įžvalgų, tad buvo eita ,kaip Garliavos atveju, vienos siauros temos keliu, nekeliant jokių klausimų, siųlymų  ar abejonių dėl sisteminių šios pūvančios santvarkos problemų...Iškalba,sumanumu ,telkiant mitinge sąjungininkus ir gerbėjus,  ir protesto temos išplėtimu iš kalbėtojų ,mano nuomone, išsiskyrė tik N. Puteikis…Ar A.Juozaitis bandė kontaktuoti su organizatoriais -dievai žino, bet jis netyli ir bent organizuoja juridiškai paveikią peticiją ta tema.
O VF ir propatrios šulai vėl plieks gerus tekstus po Lietuvosd mūšio už šeimą, kurį jie pratūnojo bunkeryje…

mazgys       2018-11-26 1:59

Vidutinio ir vyresnio amžiaus skaitytojai ir komentatoriai tikriausiai gerai prisimena 1988-1990-ųjų periodą, kuomet žiniasklaidoje vyko panašūs dalykai: ir tuomet Sąjūdžio judėjimą buvo bandoma pateikti taip pat neteisingai, kaip ir šiandieius įvykius - kaip matote, esama kai kurių paralelių su aukščiau minėtu periodu.
Tai, kad Delfi ar kitos žiniasklaidos priemonės vartoja neadekvačius apibūdinimus (pvz., ,,minia’‘) - į tai neverta kreipti dėmesio, o gilintis į motyvus, kodėl, pateikiant reportažus apie mitingą, vartojamos neadekvačios savokos, man atrodo bereikalinga gaišatis.
Svarbiausia yra pats faktas -  įvyko daugiatūkstantinis mitingas, o šiandien jau nėra informacijos kanalo monopolijos, nors dvi privačios firmos ir stengiasi tai daryti.
Tai, kas nutylėta viešojoje erdvėje, žmonės patys pasakys vieni kitiems, dabar iškreipti objektyvią informaciją neįmanoma.
Kad reportažuos buvo mėginimų  pateikti M.Majauską kaip centrinį asmenį - irgi nieko tokio, tiek mes, tiek ir neobjektyviai informaciją perdavę žurnalistai puikiai supranta, kad ne M.Majauskas yra šio renginio iniciatorius ir organizatorius.
Tokį sprendimą greičiausiai bus padiktavę nuogąstavimai, kad TS-LKD neišvengiama vyksta reformos ir, galimas dalykas, netrukus tiek TS, tiek ir LKD atgaus savo tikrąjį pavidalą ir galutinai išsivaiduos iš neoliberalizmo infekcijos - ko jiems ir linkiu.
Tokiu atveju gali susiformuoti rimta tikrai patriotinė politinė jėga.
Nėra abejonių, kad šis mitingas, kaip ir vaikų atiminėjimas, tikrai bus atkreipęs tiek mūsų sąjungininkų, tiek ir mūsų kaimynų dėmesį, o tai labai svarbus dalykas ir puikus stimulas veikti toliau, nes nėra abejonių, kad sąjungininkai ir kaimynai remia mitingo dalyvius.
Todėl ir tiems žiniasklaidos vienetams, kurie bando pateikti tikrovės neatitinkančią informaciją, bus ne pro šalį žinoti, kad šiandien geležinė uždanga neįmanoma.

Mu-Mū'nas       2018-11-26 1:06

Kiekvienam pagrobtam vaikučiui dovanosiu po tautinį kostiumą!

kolxoznik       2018-11-26 0:55

Panašu, jog mūsiškis prezidentu jau netaps- jokie vaikučiai nenorės fotografuotis su vaikagrobiu…
O juk taip gerai sekėsi - rinkmus laimėjom, buratinai buvo laimingi, reitingai aukšti.
Kažkaip susipazorinome…
Kam dabar mes tokie reikalingi- kačių apšikti ir šunų neėdami?
Gal kol nevėlu parsiduoti Broileriui?
Reikia žūtbūt ratifikuoti Stambulo konvenciją.
Anūkas bus patenkintas ir Mūsų Kvaiša taps atlaidesne.
Ech, nereikėjo mums skvernaverneto įvedinėti, nereikėjo…
Zasrali dielo.

 

sąmojų "nesuprantančiam"       2018-11-26 0:44

Viską tu supranti režimo ubliudke, viską supranti…
Subinės svyla?

kontoros "kirpėjui"       2018-11-26 0:38

Ką, niapatinka?:)
Nepatinka, kad partškolos įmyžas trūkinėja ar kad Sistemos Projekto “giarieji valstiečiai” grimas nutrupa?

Gal reikėtų šitam juokdariui pakirpti sparnus?       2018-11-26 0:33

Negaliu teigti, kad Julius Pųras yra Juozapo pavainikis, bet jų stilius ir įkyrumas labai panašūs:
“Nieko niamačeu, nieko niagirdėjeu, nieko niažinau.
Nieko niayvyko:)”
Čia tas atvejis, kai sąmojai suprantami tik pačiam autoriui.

Aha       2018-11-25 23:45

Ingridos Adamonienės kalba labai patiko. Tai buvo šito viso mitingo vinis. Reiktų iškirpti šitą kalbą ir kiekvienam seimūnui nusiųsti prieš balsavimą dėl įstatymo atšaukimo. Manau tada tikrai 71 balsas atsiras.

Ačiū organizatoriams ir dalyviams       2018-11-25 23:35

Gražią sodo analogiją pateikė pirmas kalbėtojas gerb. Laimonas. Akivaizdu, kad mūsų sodas daug metų buvo apleistas. Nekyla gi mintis imti pintinę ir eiti skinti uogų ar vaisių, nieko prieš tai nesodinus ir neprižiūrėjus? Net tokia mintis skamba kvailai. O su valstybe gi lygiai tas pats. Reikia kiekvienam sau prisipažinti, kad ilgai buvom abejingi. Kad ir šie įvykiai yra mūsų abejingumo vaisiai. Ar pasimokysim? Ar dabar jau atidžiai žiūrėsim, kas veši mūsų sode? Kasdien? Ar pasirūpinsim, kad šakalienės, landzbergiai ir kitos mums netinkančios piktžolės daugiau nebūtų išrinkti? Ar jau sugebėsim atskirti piktžoles per artimiausius ateinančius rinkimus? Kurie valdininkai, ir kurie kandidatai šiandien su mumis, o kurie abejingi, arba akivaizdžiai kenkia ir dirba prieš mus? Gal pradėsim pagal darbus, pažiūras ir įsitikinimus rinkti savo atstovus? Nuo to priklausys, ar prezidentūroje vietoj veidmainės ir svetimiems dirbančios intrigantės su slepiama praeitimi turėsim moralinį autoritetą, neabejingą, išklausantį ir girdintį asmenį? Ar įsisąmoninsim, kad abejingumo negali būti niekur - nei dėl miškų, nei dėl užvaldytos ir prieš savo tautą ir valstybę veikiančios LRT? Mažas abejingumas veda prie didelio. Mažas ignoruojamas melas tampa dideliu, neslepiamu, ir kartais įžūliai brukamu už tiesą. Piktžolės auga, užgožia gerus dalykus, ir dėl mūsų abejingumo veši. Kol vieną dieną staiga atsitokėjam, kad vyksta kažkas nesuvokiamo ir tragiško. Tik rūpestingai prižiūrėtas sodas bus saugus ir mums patiems, ir mūsų vaikams. Būkim drąsus, pilietiški ir vieningi. Nuoširdus AČIŪ visiems dalyvavusiems.

Ziniasklaida       2018-11-25 22:39

Spauda ir TV “nusviete” Lietuva, kad mitinge dalyvavo L.Kediene ir A.Skuciene.Dar R.Krucinskiene, V.Sustauskas…Tai buvo svarbiausios zinios is mitingo.D.Zeimyte pasikviete Slusni ir, zinoma, tas irgi “nusviete”, pritariant Zeimytei, kad mitinguoja tie, kurie galimai musa vaikus.Nors Zeimyte zino, ka reiskia augti be mamos.Del to as ir esu labai nustebinta.Juk ir Garliavos ivykius ji nusviete nelabai objektyviai.

Vaikučiui       2018-11-25 22:11

Mielasis, nesirūpink p. Dovile, kad sušals. Galim jai duoti palydovu Seimo eržiliuką mykoliuką. Savo vaikus paliko, laisvas kaip paukštis, o ir malkelių nemažai priskaldęs turi. Lai burkuoja abu.

vaikutis       2018-11-25 21:46

Tetos ir dėdės valdžioje, turiu Prašymą. Girdėjau jog tetai Šakalienei kilo didelis pavojus. Ji jaučiasi nesaugi. Jai baisu!
Gal galima jai kaip ir Tobulai Biologinei Motinai skirti tobulą apsaugą- išvežti visiems laikams iš Lietuvos kažkur toli toli kur jos nepasieks jokie kerštai. Pvz kad ir į Antarktidą?
Nugabenkite, įslaptinkite, kad nei pingvinai nei mūsų Prezidentė nieko nežinotų.
P. Šakalienė Antarktidoje bus saugi ir laiminga, (ten daug ledų- kas nenorėtų!)
Kai Lietuvoje neliks nesaugios p. Dovi?ės, saugus ir laimingas būsiu aš ir šimtai tūkstančių kitų Lietuvos vaikų.
PS
Kad p. Dovilė Antarktidoje nesušaltų, pakraukite jai malkų, kurių ji pas mus čia daaaaug , oi kiek daug priskaldė:)

urmo homjaunuolis       2018-11-25 21:28

Mūsų prioritetas dabar ya kuo skubeu pasirašyti atbėgėlių priėmimo be apribojimų Konvenciją. Be abejo, mums nuoširdžej rūpi vaikučej.
Atbėgėliū, suprantama. O jūsų?...
Nu, tai bėkite von iš Lietuvos, tapkite pabėgėlejs ir jūsų vaikučiejs irgi kas nors pasirūpins. Kas če neaiškaus?

skvernyj premterjer       2018-11-25 21:23

Mūsų acakas bus tvirtas- ta proga ratifikuosim Stambulo konvenciję!

Misteris       2018-11-25 21:02

Širdis džiausiasi…
Ledai pajudėjo.
Bet nesustokime.
Kol kas nieko dar nepasiekėme.
Bet GALIME pasiekti,jeigu INTERNETINIU būdu apjungsime į vieną kumštį 50 000 širdžių,kurios dirbs SINCHRONIŠKAI.
Įkurkime NEVYRIAUSYBINĘ TĖVŲ ORGANIZACIJĄ,kurios nariais galėtume įsiregistruoti per internetinį banką.
Visą informaciją gautume per elektroninį paštą.
Piktžoles reikia RAVĖTI kasdien.

bus       2018-11-25 19:45

Giarb. Karabauckis mytinge niadalivavo, biat ... Jis meldėsi už mus!
Dievuij Piziui.
Malda neliks neižklausyta-  netrukus visiems bus PZDC.

funny Fania       2018-11-25 19:41

Jzsssmarja, kaip myliu Ramumūną!

fan Fanfan Tulpan       2018-11-25 19:39

Visems kurie niamyli Širynckienės- spaudykim minusiukus!

to štai kas atsitinka.       2018-11-25 19:20

kai abejingi buvom kedytės,gabrieliaus atėmimui,kai paliekam tėviškę ir išsivažinėjam.

praradimas       2018-11-25 19:17

O ar balsuotojų už valstiečius Numylėtinė Geroji Širynckienė, buvo atėjusi? Ne?
Turbūt “niaturėjo lajko”:)

stasys        2018-11-25 19:11

Na man nereikia apsimetinėti kad aš to renginio nepalaikau , bet va Ingridos Adamonienės kalba patiko ir programa nebloga . Negatyvas,  keturiu komunaru įstojimas į renginį , vertinant kad renginyje nesimatė jokiu kitu valstybės etatiniu gelbėtoju senais veidais , todėl gerai prasidėjęs renginys baigėsi gana lėkštokai .Tos dvi mergaitės sukūrusios tokia didele feizbuk - palaikymo grupe irgi veža.. smile)

Delfi grybauja tyčia?       2018-11-25 18:48

LRT radijas, tvarkomas buvusios delfi.lt ,,orakulės” ,paskelbė 15 val.-susirinko penki šimtai…(o faktiškai buvo 2-3 tūkstančiai)...
Delfi žurnaliūgos -neeiliniai melagiai, nes mitingą aprašė taip, kad galėjai suprasti, jog tai mergų mylėtojo Majausko mitingas , o ir mitingo tema. prieš nuotraukų ciklą ,pateikta pagal tą mergininką ,,,O kad Puteikis, Dagys, lenkų seimūnas ir Puidokas ten buvo pagerbti ir kalbėjo, delfo melagiams-nei motais.
.,,Prilipino”  prie pilietinio mitingo nevykėlį Šakalienės draugelį Mykoliuką ir pavaizdavo jį svarbiausiu mitinge, o jo cirkininkų grupelės (pseudopiketo juokdarių) pramanus pateikė kaip lygiaverčius solidaus mitingo reikalams…

Delfi grybauja tyčia?       2018-11-25 18:47

LRT radijas, tvarkomas buvusios delfi.lt ,,orakulės” ,paskelbė 15 val.-susirinko penki šimtai…(o faktiškai buvo 2-3 tūkstančiai)...
Delfi žurnaliūgos -neeiliniai melagiai, nes mitingą aprašė taip, kad galėjai suprasti, jog tai mergų mylėtojo Majausko mitingas , o ir mitingo tema. prieš nuotraukų ciklą ,pateikta pagal tą mergininką ,,,O kad Puteikis, Dagys, lenkų seimūnas ir Puidokas ten buvo pagerbti ir kalbėjo, delfo melagiams-nei motais.
.,,Prilipino”  prie pilietinio mitingo nevykėlį Šakalienės draugelį Mykoliuką ir pavaizdavo jį svarbiausiu mitinge, o jo cirkininkų grupelės (pseudopiketo juokdarių) pramanus pateikė kaip lygiaverčius solidaus mitingo reikalams…

 

Kuzia       2018-11-25 18:42

Suskaičevau visus patvorinius.
Tian jū nei pusantro šimto niabuvo.
Akyvajzdu jok visuomenė tū marginalū tikraj niapalajko.

Haroldas in Blue       2018-11-25 18:39

Tomylina y prezidentus!

Hanibalas Lekteris       2018-11-25 18:38

Valstiečiai - kanibalai profesionalai. Respect.

Džekas Skerdikas       2018-11-25 18:37

Aš mūru už Valstiečius!

fanė -Agnė,       2018-11-25 18:35

Stiprybės Gerb. Tomylinui, stiprybės Gerb. Premjerui!

SS Schwarkelis       2018-11-25 18:34

Tos minios rėkavimuose nėra nei vieno žodžio tiesos!
Kitą sykį liepsiu šaudyti.

O Vilniaus forumo nematėte?       2018-11-25 18:33

Kur Radžvilas, Sinica, kiti Vilniaus forumo atstovai? Ar kas matėte? Aš tai ne…

Naša Kvaiša       2018-11-25 18:30

Nieko niamačeu, nieko niagirdėjeu, nieko niažinau.
Nieko niayvyko:)

tikrai nušvies       2018-11-25 18:26

Režimo propaganda jau anonsavo būsimą Gestapverneto Palajkymo Mitingą.
Akivaizdu, jog ans bus nušviestas tiajsyngaj:)

Tikėjomės mitinge matyti       2018-11-25 18:23

ir daugiau politikų,mokslininkų,menininkų,-šviesuomenės.

Vagie- kepurė dega!       2018-11-25 18:23

Šunies tomylyno giesmelę jog atseit, “norvegai ir norvegų pinigai če tikraj ne priekooo!”, kažkaip unisonu ištransliavo visi ruporai.
Ar čia “sutapimas”?:)

Štai kas atsitinka,kai       2018-11-25 18:15

įskiša trečios šalies(norvegų) pinigai.Ir tauta suoriešinta.Vaikų mušti negalima ir drąskyti šeimų negalima.

Jei dabar šeimas        2018-11-25 18:01

intelektualai,inteligentai paliks vienas,bus labai negerai.Tautos forumas-dabar jūsų ir visų geros valios žmonių laikas.Negi tylėsit?

Juozapas       2018-11-25 17:46

Peržvelgiau režimo ruporų transliuoją įvykio “nušvietimą”.
Kadangi visų sisteminių portalų ir tv kanalizacijų pateikimas stebuklingai trafaretiškai vienodas, visko cituoti neverta. Pakanka vieno iš tų mozgajobų.
Pristatau tamstoms chrestomatinį smebenų krušimo pavyzdėlį, kuris moksliškai vadinamas neurolingvistiniu programavimu/ kodavimu:
.
Antraštė:
“Prie Seimo susirinkusi MINIA: mes gyvename baimėje”
.
Paryškinta pastraipa:

Valstybe, nustok gąsdinti“, „Šakalienės smurtui stop!“, „Stop tarnybų smurtui“, „Šakalienei – apkalta“ – plakatus su tokiais šūkiais kėlė prie Seimo susirinkusi MINIA.”
.
Toliau tekste:

“MINIA žmonių prie Seimo rinkosi išreikšti savo nepasitenkinimą vaikų apsaugos reforma, kuri, kaip teigė DELFI kalbinti susirinkusieji, kelia baimę.”
.
“Šeima – valstybės pamatai, – kalbėjo ir prie MINIOS prisijungusi klaipėdietė Jelena.”
.
“MINIOJE – ir Seimo nariai”
.
Ir t.t. it taip toliau.
Vienžo, piliečiai yra tik minia”, banda, kaimenė, zbrodas.
“-Argi tokie patvoriniai padarai verti įsiklausymo?”-
tokią nuostatą kala į smegenines propagandonai-protkrušiai.
Smagiausia, jog šito režimo prodiusuojamo informacinio-teroro/karo prieš piliečius, Švč. KKKtititiucija kažkodėl “niapajėge” užkardyti.
Net neketina:)

 

 

 

AČIŪ,       2018-11-25 16:57

už šį visą, pilną reportažo įrašą. Tai įeis į istoriją. AČIŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ.

Armonaitė kuria       2018-11-25 16:01

liberalkomjaunuolių partiją?Kas juos finansuoja?

Kai nuvertinama šeima,ji       2018-11-25 14:42

tampa daiktu.Nuvertinamas žmogus visur-ligoninėje,mokykloje,savivaldybėje jis yra niekas.

A.Juozaičiui apsaugą.       2018-11-25 14:37

Landsbergiai nenurims.

Įdekit į facebook       2018-11-25 14:36

Storpirščio dainą...Pirma buvo E.Masytės ir Marcinkevičiaus “Laisvė”...Dabar Storpirštis ir Biliūnas prieš savus pavergtus norvegų ir neoliberalų pavergėjus…

Ašai       2018-11-25 14:17

Man gėda, jog nesu ten. Bet būsiu miškų mitinge gruodžio 1-ąją!

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.