Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Pedofilijos byla

„Tie-SOS!“: reportažas iš lapkričio 17-osios akcijos Simono Daukanto aikštėje (papildyta)

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 18 d. 9:36

45     

    

„Tie-SOS!“: reportažas iš lapkričio 17-osios akcijos Simono Daukanto aikštėje (papildyta)

Jūsų dėmesiui siūlome Vinco Kubiliaus ir Aušros Gabalytės reportažus iš tradicinės 17-osios dienos akcijos, skirtos priminti Garliavos šturmą ir Deimantės Kedytės išplėšimą iš gimtųjų namų.

Papildyta:

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

lyrai       2020-02-12 2:32

  esavicius autorius.

Ar nekilo kam mintis,       2019-11-19 20:02

kad tai jau Gineso rekordas tie kol kas beviltiški piketai? Reikia įforminti, ar sulaukti apvalaus skaičiaus?

stasys        2019-11-19 8:44

s.m. teisingai sakai tai tik eilės , - atvažiavo traukinukas ir išlipo vokietukas .. t.t. smile)

s.m.       2019-11-19 2:00

reiktų pasirūpint, kad tos eilės būtų kaskart garsiai išsakomos raudoniesiems nezabudkinams per visus ir kiekvieną viešą renginį, kuriuose jie miniai pompastiškai vaidina lietuvius.

lyra       2019-11-18 22:43

Geros eilės. Kas autorius?

aš tavo motina, aš Lietuva       2019-11-18 22:37

Sergu bepročių kliedesiais,
dirbtinėm šypsenom,seilėtais sakiniais.

Sergu menkystų sukurta tvarka,
prasčiokų kultūra ir jų beskoniais kūriniais.

Sergu iš teisingumo besijuokiančiais teismais,
nupušusiais rinkėjais ir mirštančiais kaimais.

Sergu veidmainiais prezidentais,
bejėge vyriausybe ir pedofilijos klanais.

Sergu besočiais daktarais,
žudikais piniguočiais ir prokurorais neveiksniais.

Sergu žaliaisiais,raudonaisiais ir žydrais,
pajacų orgijom,prasmirdusiais seimais.

Sergu kraujuojančiom žaizdom,
nuo betvarkės į užsienį pabėgusiom šeimom.

Sergu našlaičių ašarom graudžiom,
pijokų smarve ir merdinčių senolių aimanom…

Sergu vaikeliai aš,beviltiškai sergu,
mirtis prie mano patalo palinkus.

Nebėr jau man jėgų, ir noro nebėra,
nes aš SAVŲ vaikų išniekinta MAMA!


-Palauk…Nemirk…Atleisk mums,motina viena.
Mes bundam iš letargo miego,išgydysim tave.

.

Karvedys       2019-11-18 21:29

Rezultatai nuvylė,
Net sakyt nejauku:
Ant šiknos pūslelinė
Ir galva be plaukų...

stasys        2019-11-18 21:17

besarmačiai, Jus senos moters sijono padalkas bent pagailėtumėte.. lekiant pro šalį ta mielą karklelį ..na niekaip tooo !! niekaip neišgalėti. ( nesiprovokuokitę jei galite ) .

Tvankstas       2019-11-18 19:39

20:21 - nesu pakelės karklas, kurį įsivaizduoja prabėganti ožka apmyš iš pasitenkinimo.

Tvankstui       2019-11-18 19:21

Tu kokia proga čia ant stačiatikių bačką ritini? Jota gal kokia katalikė, arba visai netikinti. Jos komentarai, - ne pagrindas mesti kažkokį šešėlį ant tikinčiųjų. Ir apskritai, reikėtų mandagiau reikštis komentaruose. Iš didelio rašto išeini, žmogau, iš krašto…

Tvankstui       2019-11-18 19:15

ta sena krymnašistė, atvira Dugino gerbėja, yra ne stačiatikė, o stačiašikė.

Tvankstas       2019-11-18 19:08

Jota - na va, turginės moterėlės stiliumi, savastimi tikrąja, pilstyti smarvę ant kito žmogaus, o jau pabandyk atsakyti. Proto ubagės (ubagas - prie Dievo, nes nieko nesugeba padaryti, tik glaustis) įniršis. Oi, kokia šventa, kokia šventa, atsikandusia šūdo burna smardinti kitą, kas tinkama kaip stačiatikei.

AR NESUPRANTATE,       2019-11-18 18:28

kad tas stasys jus provokuoja , erzina ir jam tas labai patinka. Ar negalėtumėt niekap į jį nereagupoti, nei už, nei prieš? Labai erzina nereikalingi ginčai su juo..

stasys        2019-11-18 18:24

Nieko naujo viskas įprasta , tie patys dūsavimai tie patys rypavimai ir visiškai nėra jokio skirtumo kas užima Prezidento pareigas .Tai vienas tu bruožu seklios demokratijos ..kai paprasti piliečiai virsta bambekliais be jokiu idėjų ir atrakcijos sugalvoti ka nors naujo ir įdomesnio visuomenės dėmesiui patraukti ju problemoms . Kiek reikia turėti fantazijos trukumo kad tiek metu leisti sau piešti viena ir ta patį ..visa tai pavadinant gražia akcija? Ji graži buvo prieš šimtą metu, tada kai valytoja ‚zosė‘ su šluota irgi jautė pareiga sutvarkyti kaip buvo . Šiandiena tai tik parodija , kai grupelė senjoru sunkiai susirietusiu ropinėdami piešia kažką sau mielo vargiai žinodami kam tai reikalinga šiandiena ir ar juos kas prisimins rytoj jei jie pamirš sekanti karta ten apsilankyti .. Ne už ilgo bus galima pradėti rašyti nekrologus mirusiems taip ir nesulaukusiems savo atsakymo . ...

Dzeikas       2019-11-18 18:23

Jota teisingai pastebejo: Garliavos pagrobimo menesi pamineti atejo juntamai daugiau zmoniu negu iki tol.

Dzeikas       2019-11-18 18:16

aniui:
Lietuva tanku neturi. Sarvuocius su vandens patrankomis turi.
Bet nereiktu del to sielotis. Kulkosvaidziu turi, Kunigaikstytes Birutes bataljona turi, kuris savo ruoztu kastuveliais moka mojuoti ne blogiau negu rusu desantininkai. Ir jeigu pavyks itikinti Briuselio kopustus, kad “kipizas” grasina stabilumui ir “zaraza” gali persimesti i Lenkija, Vengrija ir (beldzia medin 3k.)net i Vokietija, - jie uzsimerks kad sau nervu negadinti.

Jota        2019-11-18 18:03

Mulki nelaimingas, kai kalbininkai pradės rašyti “paidofilija”, tada ir aš paklausysiu jų. O ant tokių savamokslių kaip tu, nemokančių deramai net morfologijos, man nusišvilpti. Ir nedrįsk minėti mano motinos, asilo išmata.

Kūrybiniai plėšiniai.       2019-11-18 17:38

    Ko stebitės, kad Prezidentas neatėjo pasikalbėti su TESOS ištroškusiais žmonėmis? Taigi, jau seniai aišku, kad Prezidentui rūpi tik viena močiutė - Pabaisko Močiutė.  Kur ten Venckienei, Kedžiams ir kitiems, nukentėjusiems nuo niekšų, nuolat ujamiems banditus ginančios teisėsaugos, lygintis su ja. Tokie tat reikaliukai mūsuose tapo kasdienybe. Priedo, dar per banditų ruporus nuolat žeminamas ir niekinamas nužudytojo Drąsiaus atminimas. Tai ką bekalbėti apie gyvuosius, kurie tėra tik violetiniai ir patvoriniai?.. Prezidentas gi stovi po medžiu, net nesusirūpina, net neapgailestauja. Matyt, pasiraitojęs rankoves, spėriai kuria GEROVĖS VALSTYBĘ, kuri gyvuos jau be Venckienės ir be senųjų Kedžių. Bet reikėtų pagalvoti, ar ta gerovė  nedvoks pedofiliniu kremu? Manytina, kad taip ir bus, ir tokia gerovės valstybė labai greitai žlugs. Teks gelbėtis Pabaiske, o TAUTA - tegul lenda į patvorius…

Deivis        2019-11-18 17:09

Nausėda ten sėdi tik dėlto, kad dauguma balsavo prieš Šimonytę. Šiaip tai jis kaip prezidentas yra nulis. Iš Lietuvos įstaigų tiesos negausit, reik prie JAV ambasados tiesos ieškoti. Tai būtų nebloga strategija. Lt petterastų režimas būtų dar daugiau į kampą įvarytas.

nuostabu       2019-11-18 16:30

paskutiniai meghztų berečių mokihanai.. retėja gretos..

Stebuklas        2019-11-18 16:20

neįvyko- Prezidentas neatėjo pasikalbėti su žmonėmis. Še tau ir Gerovės valstybės vadas.

stasys        2019-11-18 16:15

Ramiros ..atsakimas daug paprastesnis , nėra čia tokiu kuriu nuomonė butu bent kiek vertesnė mano apie Juos . smile vienok aš kukliai linkes patylėti .. pats faktas kaip veikia jų nykščiu sistema rodo kad tie keli žmonės labai geros nuomonės apie save ..

stasys        2019-11-18 16:10

Tvankstui ..kritikuoju tamstos reakcija į gauta kritika . Atsistok į mano vieta ir įsivaizduok jei į kiekviena nepasitenkinimą imčiau rašyti po du komentarus ir įrodinėti ..kodėl Tvakstas neteisus mane pavadindamas cit. “kad proto ubagams yra nuostabi reiškimosi vieta internetas, kai gali valandų valandas rašinėti iš pilvo, iš bezdalų, iš vėmalų, o štai susitikęs prie žmonių tylėtų kaip subinė šarmo prisiurbusi.”. Na tragedija švaistomo laiko atžvilgiu .

Tikėjau,       2019-11-18 16:07

kad Prezidentas ims ir išeis pasikalbėti su žmonėmis.Stebuklas neįvyko.Nors esame laisvi,bet mūsų vidus dar nelaisvas.

Ramiros       2019-11-18 16:06

štazi, vietoj to, kad čia bezdėjęs, eitum zosytei kreideles nuvalyt, Juk taip prgyveni dėl jos nugaros. O aš tamstelę užjaučiu, nes turi alergiją, niekaip negali be tiesos.lt. Tai tau, kaip koks narkotikas, lauki, lauki straipsnio, o sulaukęs, tuoj pat suviduriuoji. Visiems čia esantiems esi juokingas, negi pačiam nejuokas iš savęs.

Tvankstas       2019-11-18 15:27

stasys - suprantu, kad proto ubagams yra nuostabi reiškimosi vieta internetas, kai gali valandų valandas rašinėti iš pilvo, iš bezdalų, iš vėmalų, o štai susitikęs prie žmonių tylėtų kaip subinė šarmo prisiurbusi.
Kai proto ubagas pradeda mokyti mane pats nei žinodamas, nei išmanydamas, ‘iš bendro išsilavinimo’ fiziologiniu lygiu, būdamas ‘1984’ aprašytoje būklėje, tai negaliu tverti juoku : negi savo tėvą taip nuoširdžiai mokė vaikus daryti ?

Kažkada vistiek ta       2019-11-18 14:51

uždanga pliš.Taip parašyta.O jei parašyta,taip ir bus.Stiprybės N.Venckienei.

stasys        2019-11-18 14:48

Ko Tvankstas kojas mindo ? ale ir patiko jam teisintis, matyt jaučiasi nuskriaustas ir pažemintas nepelnytai .

Tvankstas       2019-11-18 14:39

Jota - kaip stačiatikei, turi būti žinoma, kad rusų raidyne nėra Ph, o kai rusų raidynas yra iš graikų raidyno sudarytas, galbūt Jums žinoma, kad graikų raidyne yra tik F, ir jokių Ph.
Suprantu, užpuolė susierzinimas iš pagarbos paidofilams, tai neišlaikė nervai mane apšmeižti.
Jūs ir savo motiną priekabiai vaikus gimdyti mokėte ?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-11-18 14:30

https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=9407:gitanas-nauseda-vaiku-prievartavimas-man-neidomus-as-laikysiuos-objektyviai-nuosalyje&catid=31&Itemid=101
*
http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-neringos-sugrazinimas-pasalinio-stebetojo-akimis/
*
http://www.ekspertai.eu/neringos-sugrazinimas-pasalinio-stebetojo-akimis100039/
*
Neringos sugrąžinimas pašalinio stebėtojo akimis
*
Kokiu reikia būti žmogumi ir dar prezidentu, kad net nežvilgtelti į megaitės kančią?
***
  Deimantė klausė: Ar Jūs žmonės, ar ne žmonės? Pasirodo, kad Prezidentūroje dirba NE ŽMONĖS. Su vaikučiais visgi mėgsta fotografuotis… patikrintas piaro METODAS ir daugiau nieko. Tokia prezidentūros tuštybių mugė. Tikriausiai reikia ŠIMTOJO paklausimo “Ar dar gyva Deimantė?”, kai neužtenka 90, gal ir KURČIAS prezidentas išgirs?
Kai prezidentas negirdi žmonių, vadinasi klausosi BANDITŲ.
***
http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-smarviu-spektaklis/
Dr. Jonas Ramanauskas. Smarvių spektaklis
LIEPOS 4, 2019

http://www.ekspertai.eu/smarviu-spektaklis/
Smarvių spektaklis

Paskelbta: 2019-07-04 21:34 Autorius: Dr. Jonas Ramanauskas | .(JavaScript must be enabled to view this email address)

https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=8887:smarviu-spektaklis&catid=47&Itemid=101

Tvankstas       2019-11-18 14:27

Jota - klasikinė graikų kalba arba koine rašė ir tarė taip pat : paidofilia ( tariama paidofilija), o Jūsų duota /gr. phileo/ yra liaudyniškas perdirbimas, neturint raidyne F, verčiama į Ph, o graikai visur rašo F, be to ‘filia’ yra jau daktavardis, o ne veiksmažodis.
Nusirašoma iki kvailysčių naudojant graikų žodžius : ‘cinikas’ iš ‘kunikos’/ šunio, šuniškas, atkreipkime dėmesį, kaip gražiai susisiekia su lietuvių kalba, ‘ischemia’ tampa ‘išemija’ (per vokiečius), kai reikia tarti ‘i-sche-mi-ja’.
Suprantu, Jus Jota, ‘obrazovanščiną’ visada siutina tikslumas. Man ‘obrazovanščina’ yra ne lygis.
Mano pasisakymai nėra nei straipsnis, nei mokslinis darbas, nebūtina man pasitaisinėti, o ‘paidophilija’ dar tikrai NIEKADA nesu parašęs. NEĮMANOMA. O kur ir kada esu rašęs ‘pedofilija’, esu taip parašęs ?

štaziui       2019-11-18 13:25

yra pasiūlymas,
gerai apmokamas.
donecko lugandonijos riaspublikoje labai reikia tokių šunų.
dar ir medalį duos iškart prie antkaklio.
kad paskiepytas.

stasys        2019-11-18 13:20

Nepykite Jota ..bet realiame gyvenime bet koks veiksmas turi realias pasekmes . Būtinai atsižvelgsiu ir į Tamstos pastabas .Gal žinote kam reikia gero “propagandisto” ..kartais ?

Jota Stasiui       2019-11-18 13:12

Ko tu čia klouno vietoj vis rašinėji? Tikrai nebent dėl pinigų. O tai LABAI GĖDINGA. Eitum dirbti padoresnio darbo.

Jota       2019-11-18 13:08

O, šįkart jau daugiau susirinko, bravo. Gaila, lietuviai labai neaktyvūs ir abejingi.


KLAUSIMAS TVANKSTUI: kokio galo tu čia maivais su ta “paidofilija”, neduok Dieve? Jau pradeda erzinti. Jei pirmąją šaknį rašai neadaptuotą, tai kodėl antrąją rašai pagal tarimą (gr. phileo)???! Tai ir rašyk arba paidophilija, arba pedofilija, kad nejuokintum žmonių. Apskritai pats tiek klaidų pridirbi, ir aš jau tiek kartų nutylėjau, kad geriau tau nežinoti.

stasys        2019-11-18 12:55

vargšė ta valytoja zosė .. kiekvieno mėnesio 18 ryta jei tenka keliais eiti ir trinti tai ka tie bedieviai kreidutėmis pripiešė . Tai kad nors algos pridėtu nebūtu taip pikta. Jus bedieviai pagailėtumėte tos senutės nugaros .. Demokratijos pradžiamokslis ..vieni pridergia iškilmingai kiti valo susiriesdami . Rezultate visi lieka nepatenkinti ..

vijoletinėms provokacijoms tvirtas Tautos "NE!"       2019-11-18 11:56

Šitie piketuotojai turi susivynioti savo plakatėlius ir nebesirodyti.
Negalima taip diskredituoti Išmintingosios lietuvių Tautos vieningai išrinkto didžiai mylimo Prezidento. Jis juk tuoj mus gelbės, padidins pencijas ir algas, sumažins kainas. Negadinkime Gerb. Nausėdai darbinės nuotaikos.

Tikrai!       2019-11-18 11:50

L. Slušnys tai ti!rai če nia prie ko. Jis net nepažysta to Prezidento.
Niekada nebuvo susitikę.

asilas raidonais batais       2019-11-18 11:47

Prezidentas niakaltas! Aplinka kalta.

propatrijoninė Zylė       2019-11-18 11:22

-Šalin rankas nuo mylimo Prezidento!

Pagarba susirinkusiems       2019-11-18 10:43

Lenkiu galva. TieSOS!

ani       2019-11-18 10:37

Pedofilų klanas jau grasina ne tik policija, bet ir kariuomene? Persilaužimas įvyks tik tada, kai žmonės užpildys ne tik tą aikštę, bet ir aplinkines gatveles. Jie išdrįs surengti čia dar vieną tianenmenį? Atvažiuos su tankais? Kažin.

Tvankstas       2019-11-18 10:20

Politikai plaunasi rankas vardan paidofilijos klestėjimo - supraskime, koks didelis nuošimtis iš jų tenkinasi mažamečiais vaikais ar bent svajoja netolimoje ateityje nebaudžiami tai atlikti.

Politikai plaunasi rankas       2019-11-18 10:10

nuo teisingumo,kaip Pontijus Pilotas.

koriko Muravjovo rūmų dvasia       2019-11-18 10:05

gal kas žino - kaip išvaryti blogio dvasias iš koriko Muravjovo rūmų?


Rekomenduojame

Tomas Baranauskas. Apie magišką smėlio galią

Prisiminkime ir atminkime. Goda Krukauskienė: Budavonės kankiniai

Algimantas Rusteika. Vienybės klausimu: tiesa išlaisvina

Vygantas Malinauskas. „Kaip ant tyčių...“

Vytautas Radžvilas. Sisteminė „opozicija“ – nomenklatūrinio režimo atrama

Nuo bačkos. Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė: Šimašius būtų puikus prezidentas

Liudvikas Jakimavičius. Sprigtas į snapą Gaidžiui

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Valstybės pliažas

Artūras Račas. Monika pretenduoja į Metų citatos autorės titulą

Vygantas Malinauskas. Kas čia yra „tas“, kuris „gali pražudyti ir sielą, ir kūną pragare“?

Paraštėje. Nida Vasiliauskaitė. Tai klasizmas, joks rasizmas

Vytautas Sinica. Šimašius Lukiškių aikštę nutarė paversti pliažu…

Geroji Naujiena: „Nebijokite!“

Liudvikas Jakimavičius. Skambėjimas mūsų laikais yra dalykas svarbesnis už turinį

Tomas Bakučionis. Teisinių „stebuklų“ ir nuogų karalių šalis

Kęstutis Bacvinka: „Kas apgins gyventojų lėšomis įkurtą parką“

Andrius Švarplys. Kam painioti savo politines aspiracijas su mokslu ir akademiniu pasauliu?

Andrius Švarplys. Keli štrichai Naujosios Amerikos portretui

Algimantas Rusteika. Niekas nenori nieko keisti

Nida Vasiliauskaitė. Vienintelis lemtingas dalykas – dvasinis kalibras, ontologinis rangas

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos metinis pranešimas, palydėtas jo paties komentaru

Ramūnas Aušrotas. Kai bažnyčia tampa partija: Vokietijos atvejis

Antanas Kulakauskas: „Naujoji pasaulio tvarka dar neišryškėjo“

Nuo bačkos. Mažvydas Jastramskis: Konstitucinis Teismas yra demokratijos sargyboje

Raimondas Navickas. Lietuvos džiazas daug prarado, o politologija nieko neįgijo

Tomas Baranauskas. Ši valstybė gali liautis egzistavusi…

Agnė Širinskienė. Ar tai krizė? Ir jei taip –  kieno rankomis?

Arūnas Gumuliauskas. Kalba minint Gedulo ir vilties dieną

Pilietinė „Tiesos!“ akcija 2012 m. gegužės 17 d. antpuoliui atminti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.