Tėvynės sąjungos vicepirmininkė Rasa Juknevičienė ir DELFI portalas iš didelio rūpesčio Lietuva apsimelavo

Tiesos.lt redakcija   2014 m. kovo 21 d. 3:58

27     

    

Tėvynės sąjungos vicepirmininkė Rasa Juknevičienė ir DELFI portalas iš didelio rūpesčio Lietuva apsimelavo

Paskelbę negailestingą kovą visiems prezidentės Dalios Grybauskaitės bei profesoriaus Vytauto Landsbergio neklausantiems ir grėsmę valstybei keliantiems lietuviams, Tėvynės sąjungos vadovai ir jiems paslaugus DELFI portalas, regis, šiek tiek persistengė. Iš didelio rūpesčio valstybe jie ėmėsi bjauraus melo.

Vakar, kovo 20-osios, priešpietę DELFI paskelbė sensacingą žinią: Seimo narė Rasa Juknevičienė savo akimis mačiusi ir žurnalistams pranešusi, kad greta parlamento mitingavę radikalai „mojavo Rusijos vėliava“, o jų gretose buvęs Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka.

DELFI publikavo tokį žurnalisto Šarūno Černiausko rašinėlį:

„Prie Seimo ketvirtadienį vyko mitingas, kuriuo reikalauta referendumą dėl žemės nepardavimo užsieniečiams surengti gegužės 25 d., kartu su Europos Parlamento rinkimais.O mitinge plevėsavo ir Rusijos vėliava. Iš tribūnos aidėjo Europos Sąjungos lyginimas su okupacija, padėkos Rusijai ir Baltarusijai, prieš homoseksualus nukreipti pareiškimai. Rusijos vėliavos plazdėjimas kelioms dešimtims susirinkusiųjų, panašu, nekliudė. Beje, vieni aktyviausių referendumo šalininkų – organizacija „Būkime vieningi“, kurią Valstybės saugumo departamentas įvardijo atsakinga už internetinės peticijos dėl Klaipėdos prijungimo prie Rusijos platinimą. Renginį stebėjusi Seimo narė, buvusi krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė DELFI teigė, jog vaizdas nuteikė „šiurpokai“ – juolab, kad Rusijos vėliava niekam iš susirinkusiųjų neužkliuvo. „Čia atsiskleidžia tikras turinys ir tikra esmė tų, kurie nori referendumo Lietuvoje. Ir visi kalbėtojai tą priėmė kaip normalų dalyką, tos vėliavos kabėjimą“, – kalbėjo R. Juknevičienė. Beje, anot Seimo narės, minioje po Rusijos vėliava vaikštinėjo ir vienas Tautininkų sąjungos lyderių bei referendumo iniciatyvinės grupės vedlių Julius Panka. „Įdomiausia, kad jame (mitinge – DELFI) stovi ir J. Panka. Taip, stovėjo – pati mačiau savom akim“, – sakė R. Juknevičienė.“

Netrukus paaiškėjo, kad ši sensacinga žinia – melas ir šmeižtas. Rasa Juknevičienė pati aikštėje nebuvusi ir nieko nemačiusi. O Julius Panka ir tautininkai, buvę prie Signatarų laužo, pasipiktino provokatorių iškelta Rusijos vėliava ir prašė policijos ją nuleisti, bet liko neišgirsti.

Suprantamas yra Tėvynės sąjungos ir DELFI portalo noras kuo greičiau susitvarkyti su grėsmingų referendumų iniciatoriais ir kitais neteisingai mąstančiais lietuviais, juos „demaskuoti“ kaip Rusijos agentus. Vis dėlto šį propagandinį darbą derėtų dirbti kiek švelniau ir atsargiau, vengiant Rusijos jėgos struktūroms būdingo akiplėšiško melo ir brutalaus šmeižto.

Tiesos.lt siūlo skaitytojams Tautininkų sąjungos išplatintą pareiškimą:

Šiandien, kovo 20 d., Nepriklausomybės aikštėje, kur prie Seimo vyksta referendumą dėl žemės remianti Laisvės ugnies akcija, įvyko V.Šustausko organizuotas mitingas, kuriam leidimą Vilniaus miesto savivaldybė buvo išdavusi dar sausio mėnesį.

Šustauskininkų mitingas mums pareikalavus vyko atskirai nuo Laisvės ugnies akcijos dalyvių. Pamatę, kad šustauskininkų mitinge buvo iškelta Rusijos vėliava, kreipėmės į policiją dėl jos pašalinimo, tačiau policija, motyvuodama įstatymais ir savivaldybės leidimu, to neleido daryti.

Tautininkų Sąjunga ir Laisvės ugnies akcijos dalyviai yra pasipiktinę šia provokacija. Smerkiame mitingo organizatorius, kurių veiksmus vertiname kaip mėginimą pateisinti neteisėtus Rusijos veiksmus Ukrainoje.

Labai nustebome, pamatę ponios Juknevičienės komentarą, kuri esą „savo akimis“ matė Julių Panką mitinge prie Rusijos vėliavos. Kadangi mitingo dalyvių buvo nedaug, o mes ten ponios Juknevičienės nematėme, tikriausiai tiek Rusijos vėliava, tiek menamos Juknevičienės akys buvo iš anksto suplanuota akcija, skirta referendumo iniciatyvai diskredituoti. Provokatoriai planavo suplakti mitingą su referendumo šalininkais, o ponia Juknevičienė planavo tai pamatyti. Kadangi policija mūsų prašymu mitingą patraukė atskirai nuo Laisvės ugnies akcijos, planas nepasisekė.

Julius Panka, Tautininkų Sąjungos pirmininkas
Gintaras Songaila, Laisvės ugnies akcijos atsakingas už tvarką asmuo

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nusikalteliai       2014-03-24 0:08

Konservu sunys plius Grybauskaite nusikalteliai, nebalsuosiu uz Grybauskaite

Linas       2014-03-23 13:30

Baisiai gėdingas melas. Ar visa konservatorių partija jam pritaria?

ruta       2014-03-22 17:42

Na , nestebina tokiu subjektu , kaip Jukneviciene provokacijos , nes partijos patriarchas labai puikiai ivaldes sovietines ideologijos ir propagandos abecele - kuo izulesnis melas ir kuo dazniau ji skleisti , ziu ir atsiranda naivuoliai , kuriems atrodo , kad politikai , prezidentai , Seimo narei , Konstitucinio teismo dvasios , yra tikrai verti tu postu ir negali nei meluoti , nei vogti , nei daryti kitu blogu dalyku , bet ka mes matome , matome absoliuciai priesingai - prezidente uoliai tarnavusi komunistinio - KGB rezimo propagandai , kai tik zlugo sovietine imperija , tuoj ‘persiorentavo’ , persidaze kaili ir jau staiga pasidare ‘uoli’ / zodziais/ Nepriklausomos Lietuvos ‘gyneja’ .Ar imanoma taip greitai keisti paziuras ir ideologija ?
Kas gi dabar palaiko Gribauskaite , taip , konservatoriai , kurie vis saukia apie Rusijos pavoju .Tai nuo kada ju ideologija patapo vienoda , ar principu ir ideologijos net nebuvo , o ti noras tupeti valdzioje ?
Tokiems kaip gerb. Panka reikia paminkla pastatyti , nes jie TIKRI patriotai ir nevercia savo skura , kad butu patogiau i valdzia prasmukti !

Šita       2014-03-22 14:07

feldfebelis juknevičienė su savo niekšybėmis nusirito iki melo ir šmeižto. Veikia nuosekliai, tačiau kuo toliau, tuo labiau matosi, kad tikrieji putino mylėtojai ir yra konservatoriai. Veikimo metodai ir demagofija kaip du vandens lašai susišaukia su putiniškais.

ai nai nai nai naiiiii       2014-03-22 11:01

ir vel apsimelavo buvusi grazuole is periferinio kamelio pakrascio… gudu.

nuo seno žinoma       2014-03-22 10:45

Kas melagis tas ir vagis, o kas vagis tas ir melagis.
Iš čia vagis+melagis= masonkonservatorių partija.

bėda       2014-03-21 21:44

VSD šios ponios ir kitų nurodymu seka ne tas mažąsias partijas ir visuomenines organizacijas, kurias reiktų. Todėl ir neprigriebia tikrųjų agentų, kurie veikia Rusijos naudai. Švaisto laiką veltui, o provokatoriai daro, ką nori…

pasipiktinusi       2014-03-21 17:08

Įkyrėjo ta juknevičienė - viską visada apie viską žino, turi teisingos ir patriotizmo monopolį nuomonės monopolį. Ypač azartiškai puola referendumą, o išmano viską - karus, energetiką, užsienio politiką ir t.t.

Iš kur       2014-03-21 13:51

pas žmogų tiek bjaurasties prisikaupę?
Kas suteikė teisę Juknevičienei žeminti,šmeižti J Panką,tuo pačiu visus padorius žmones,pasiaukojančiai rinkusius parašus referendumui?Kas jai suteikė tokią teisę,įstatymai ar tai leidžia, ponai,žeminti mažų partijų,nemintančių iš biudžeto, narius ir jų pirmininkus?Kai joms ir taip sunku išgyventi,daromas didžiulis spaudimas,kad jos išnyktų?Ar tai vadinate demokratija?

kad       2014-03-21 13:40

Iš Lietuvos padarė pletkyną,turgų,su žmonių įžeidinėjimais,šmeižtais,apkalbom ,patyčiom.Kaip gali būti politikoje nevaldantys savęs ir besimėgaujantys kitų žmonių menkinimu,šmeižtu?

Linas       2014-03-21 13:06

Na, brangūs konservatoriai, jau perlenkėte lazdą. Gal dėl Tėvynės ir žudyt pradėsite?

Sima       2014-03-21 12:05

Pankos vietoje ta aferiste melage Jukneviciene paduociau i teisma uz smeista . Kaip ji isdryso per televizija apsmeizti nekalta sazininga zmogu . Koncervatoriai jaucia kad ateina jiems galas ir daugelis is ju bus teisiami ,tai arteja agonija ,smeizia kitus .

vilnis       2014-03-21 11:50

referendumo organizatoriai ir pasirasiusieji. Uz Lietuva Vyrai!!!

Vidmantas       2014-03-21 11:29

Cia komentatorius Canada klausia, kuo skiriasi Juknevicienes melas nuo Putino melo? Prie ko cia Putinas, ar jis sedi musu Seime? Man jis netrukdo, o jukneviciene, kuri sedi valdzioje, melage, kaip visi konservai. Ir tokie zmones neturi sedet valdzioje. Putinas daro ka nori savo salyje, o man svarbu, kas vyksta mano salyje.

ponia-sistemine valdziazmoge       2014-03-21 10:32

sita ponia uoliai prisideda prie ir taip jau zlugusio pasitikejimo konservatoriais. Nesibodi ir juodosiomis technologijomis. Viskas tinka, kad tik islikti prie lovio.

Pernsininke       2014-03-21 10:01

sakoma , kas meluoja, tas ir vagia. Melu pasizymejusi Grybauskaite, visi konservatoriai ir kiti sisteminiai politikai lojalus Grybauskaite, GP Valys be kompentencijos -kiseninis, teisesauga supuliavusi. Ar musu liaudis is tikruju yra “runkeliai”? kada irodysim tikriesiems runkeliams, kad galime buti vieningi ir nebalsuoti uz sistemines -korumpuotas-partiju grupes. Isrinkim nepriklausoma prezidenta, kuris yra arti liaudies, mato ir girdi ja, siulau balsuoti uz N.Puteiki.

Gaila       2014-03-21 9:58

Vargšelė neužmirštuolė pamiršta,ką,sakius,ką veikus,kur ir kuo buvus,kieno mokslus gyvenime pritaikius…tikras “raitelis be galvos”.

prašymas       2014-03-21 9:56

prašau nedėti šios komjaunuolės atvirukų (kad ir su žibutėm). Jau bloga darosi.

Pamiršo       2014-03-21 9:46

mokymą-gerbk artimą,kaip pats save.Deja,negerbia savęs,negerbia ir kitų.Priešai
nėra tiek pavojingi,kiek persidažėliai,nes nuolat turi įrodinėti savo partijai patikimumą.Marijos Melnikovos dvasios pasekėjų daug.

Anikė       2014-03-21 9:40

Įdomu,kaip ponia gydytoja paaiškintų asmenybės psichikos sutrikimą,kai žmogus
daug metų meluoja ir tuoj pamiršta pamelavęs.Gal su atmintimi blogai,reikia vitaminų,ne švino?Na o agresija,manau,moteriškų džiaugsmų stoka-juk tiek kovai už žmonių gerovę ir armijai atiduota,neliko laiko sau.

Viktorija       2014-03-21 9:38

Na, ta   komjaunuolė veržiasi per kraštus. Jau tokia niekinga provokacija, dar kartą  liudijanti, kaip negerbia juknevičienė tautos

ŽMOGUS,       2014-03-21 8:41

kuris meluoja, negerbia savęs, nekalbant apie kitus..
O negarbingas žmogus - vertas tik paniekos ir jam ne vieta ten, kur sprendžiami valstybiniai reikalai.Tokiais negalima pasitikėti….

Komentaras       2014-03-21 7:58

Keistai viskas mūsų šalyje vyksta- prezidentės, parlamentarės meluoja, bet už melą niekada neatsako. Ir vėl bus išrinkta ta pati prezidentė, ta pati parlamentarė, ir vėl toliau meluos… Niekas nepasikeis.

Arnė       2014-03-21 7:50

jeigu žmogus pats savęs negerbia, gali taip pameluoti, - juo pasitikėti negalima. Gėda.

Kiek dar los        2014-03-21 7:39

ši užkonseruota išgama? Kiek teko matyti Tarybiniais laikais rodomus dokumentinius kadrus tai Gebelsas mažiau lojo negu užkonseruota juknevičienė.

Aneliute       2014-03-21 6:24

Man,tai visu saliu veliavos vienodos ,nematau cia nieko baisaus,melynos gelytes baisiau!

Canada       2014-03-21 4:43

Gal kas paaiskintu man durnam, kuo Juknevicienes melas skiriasi nuo Putino melo, o Delfi melas nuo Izvestiju melo?


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Vidmantas Valiušaitis. Pasiuntinys, kurio neatpažino. In memoriam Stasys Lozoraitis (1924–1994)

In memoriam Marcelei Kubiliūtei (1898–1963): ar atsirastų Vilniuje paminklas pačiai iškiliausiai Lietuvos Moteriai, Tautos sukilimo dalyvei?

Zigmas Tamakauskas. Atminties išsaugojimo paminklas

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.