Socialinė politika, Ekonominė politika, Emigracija, imigracija, demografija

Terorizmas Jungtinėje Karalystėje, amžina meilė A. Brazauskui, mokesčių reforma

Tiesos.lt siūlo   2017 m. birželio 5 d. 14:51

4     

    

Terorizmas Jungtinėje Karalystėje, amžina meilė A. Brazauskui, mokesčių reforma

Aurimas Perednis | ziniuradijas.lt

Studijoje – žurnalistas ir istorikas Vidmantas Valiušaitis, politologai Vytautas Sinica ir Vytautas Dumbliauskas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pikc       2017-06-5 22:13

V. Dumbliauskas labai neblogą mintį pateikė, nors ir kiek netiesiogiai: kad koks nors kebabas galėtų pakenkti, jam reikia ten fiziškai BŪTI. Kitaip tariant, koks nors alach-babach Machmudas Pakistane, Sirijoj, Saudo Arabijoj ar dar kur nors gali sprogti iš noro tave nugalabinti, bet jis NIEKO negalės padaryti, nebent a) tu kokiu nors būdu nusibelstum iki jo arba b) jis kokiu nors būdu atsibelstų iki tavęs. Turite susitikti. Čia, kaip sako, conditio sine qua non. Atrodytų, akivaizdu, kad turėtum stengtis nevykdyti nei a), nei b) sąlygų, ne? Tai kaip tuo požiūriu vertinti nelegalų importą su privalomom kvotom? V. Dumbliauskas teisingai kalba apie deportacijas - bet juk mūsų situacija dar paprastesnė - mums tereikia tos faunos NEĮSILEISTI. Ir viskas - problema išspręsta. Joks kebabas nieko nepadarys, jeigu jo čia paprasčiausiai NEBUS. Paprasta iki primityvumo. Bet ne mūsų “elitu” save laikančiai faunai - aniems tai per sudėtinga suprasti. smile
O apie valstiečius V. Sinica, sakyčiau, tiksliausiai pasakė.

VaidasVDS       2017-06-5 20:29

Letai,
o kaip tai pakomentuosi:
Sura 4, ajatas 89: “...Ir neimkite iš jų [kitatikių] draugais, kol jie neatsistos į Alacho kelią; jeigu jie atsisakys, tai stverkite juos ir užmušinėkite, kur juos berastumėte…”; Sura 8, ajatas 39: “ir kovokite su jais, kol nebeliks pagundos ir visa religija priklausys Alachui”; Sura 9, ajatas 5. “...užmušinėkite netikėlius, kur tik juos rasite, imkite į nelaisvę, apsupkite tvirtoves, panaudokite įvairią klastą...” Sura 47, ajatas 4: O kada jūs sutiksite tuos, kurie neįtikėjo [Alachu], tai - smūgis kalaviju per kaklą”
——
Čia irgi kažkokios spec. tarnybos sugalvojo?

Marginalas       2017-06-5 16:33

Terorizmas Jungtinėje Karalystėje yra toks pat, kaip ir visur kitur “civilizuotame pasaulyje”. Tai visų pirma spectarnybų provokacijos padedant kvailiams, kurių migrantų masėje visada be vargo galima rasti. Tikslas: įbauginti teležiūrovus ir sparčiau naikinti asmens laisvę.
Kita terorizmo atšaka - kurios nors (paprastai - Maskolijos) terorisatinės valstybės užsakymai savo agentams kitose šalyse.
Pagaliau dar viena - konfliktai tarp pačių migrantų.
Pavyzdys kad ir čia:
http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2017/06/03/114895/ustanovlena-lichnost-killera-pytavshegosya-ubit-adama-osmaeva.shtml

Tikslus       2017-06-5 15:57

Apklausoje buvo neaiškiai suformuluotas klausimas: “Kurio prezidento didžiausias indėlis Lietuvai?” Kokia prasme didžiausias indėlis: gerąją ar blogają?! Pavyzdžiui, A.Hitlerio įtaka Vokietijai buvo netgi milžiniška, kad rezultatai net šiandien jaučiasi…

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.