Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės

Tendencijos. Jurga Lago ir Rūta Visocnik. Kultūrinis karas. Greitai pajusime realias permainas

Tiesos.lt siūlo   2021 m. sausio 5 d. 12:55

29     

    

Tendencijos. Jurga Lago ir Rūta Visocnik. Kultūrinis karas. Greitai pajusime realias permainas

Kviečiame pasiklausyti pirmosios tinklalaidės „Tendencijos“ laidos.
Projekto sumanytojos ir įgyvendintojos dvi viešojo, politinio gyvenimo komentuotojos – Jurga Lago, menininkė, dizainerė, ir Rūta Visocnik, advokatė, visuomenininkė.

Pokalbio pretekstu pasirinkusios Pasaulio ekonomikos forumo sukurtą filmą, kuris skelbia, kaip gyvensime artimiausiu metu.
Tarkim, neturėsime nuosavybės ir būsime laimingi... Ši mintis pokalbininkėms nekelia nuostabos – kad tai vyksta, jos sakosi pastebėjusios jau anksčiau.
Joms kur kas įdomiau kitas klausimas: kaip tai įvyks? Kaip tai dera su su demokratija? Ir pan.

Ką apie šias ir kitas Pasaulio ekonomikos forumo išryškintas tendencijas mano Jurga Lago ir Rūta Visocnik daugiau sužinosite pasižiūrėję šį vaizdo įrašą:

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2021-01-6 23:13

Kas liecia kulturos paliks iprastoje vietoje,Juozapaitiene soks i dainuos,o Juozpaitis jaja slovins,kels i tarptautines aukstumas?

tikrai gaila       2021-01-6 19:02

Kai paskaiciau, kad cia ta pati advokate R.Visocnik, apie kurios advokatavima dabar daug raso lietrytis “kauno ponios” ir milijonieriaus santykiuose, galimai uzvaldant turta, o ir Garliavos ivykiuose jos pavarde figuravo, tai man labai gaila, nes as gerbiu J.Lago (bent jau iki sio laiko gerbiau).Ir esu nustebinta, kad tai tikrai gerbiamo zmogaus a.a.Cilinsko dukra.Nors ne veltui yra patarle “Pinigai nesmirda”.

manyciau       2021-01-6 17:18

suterse savo tevo gera varda,kas ta Ruta per zmogus? Geda!Cilinskas grabe apsiverte tikriausiai..

Tvankstas       2021-01-6 15:37

“„visuomenės veikėja“ Visocnik parašė straipsnį feisbuke, kaip mano mama yra, jos teigimu, „viena iš labiausiai korumpuotų Kauno teisėjų“ ir kad gali tai pagrįsti „konkrečių bylų duomenimis“, tačiau tų konkrečių bylų duomenų Visocnik nenurodė.”
Tai įprasta advokatų veikla kuriant pliaukštais gandus, metų metais susikurtas svarbus sau įvaizdis sakyti ‘pamokslą nuo kalno’ rimtu veidu, kai tikrovėje tai tėra virtų kiaušinių prasmirdusio vandens šlakstymas.

Tvankstas       2021-01-6 15:28

Todėl ir nekenčiu advokatėlių, kad jie yra melagiai - ligoniai, užmiršta tai, ką kalbėjo prieš mėnesį, metus ar 5 metus. Jų tarpe kitokio dar nesu sutikęs iš kelių dešimčių vien ligoniai - melagiai, kalba tai minutei naudingas jiems tiesas.

BUKIME VIENINGI LT       2021-01-6 15:15

2021.01.06 - NAUJIENA - “Karolis Venckus. Rūta Visocnik – melagė, oportunistė, manipuliatorė…
Mano mamą parvežus į Lietuvą 2019 metų lapkritį, atsirado tokia „visuomenės veikėja“ Rūta Visocnik, kuri nusprendė šiek tiek paspardyti gulintį ir susirinkti keletą feisbuko „laikų“.
Apie tokio tipo asmenybes turbūt nebūtų verta net rašyti, bet kadangi ji ką tik pradėjo filmuoti naują laidą internete, manau, reikėtų žmonėms žinoti kas čia per asmuo.
Kuomet mano mamą parvežė į Lietuvą po dviejų metų kalėjime JAV ir patalpino į Kauno Tardymo Izoliatorių, „visuomenės veikėja“ Visocnik parašė straipsnį feisbuke, kaip mano mama yra, jos teigimu, „viena iš labiausiai korumpuotų Kauno teisėjų“ ir kad gali tai pagrįsti „konkrečių bylų duomenimis“, tačiau tų konkrečių bylų duomenų Visocnik nenurodė.

Ponia Visocnik turbūt pamiršo, o galbūt tikėjosi, kad jos straipsnio skaitytojai pamirš, kad pedofilijos bylos įkarštyje mano mamos darbas buvo tikrinamas nuolatos. Pedofilijos bylos metu buvo patikrinta kiekviena byla, kurią mano mama kada nors sprendė – ir vieną pavyko rasti.
Buvo rastas Venckienės darbo brokas – byla, kurioje abi pusės atsisakė pasiimti seną supuvusią mašiną. Byla, kurioje po sprendimo abi pusės net nepasinaudojo apeliacija. Tačiau žinoma visi naujienų portalai ir visos televizijos šią „žinią“ tuo metu transliavo, bandant formuoti visuomenės nuomonę.
Panašiai kaip supuvusi žiniasklaida elgėsi ir ponia Visocnik. Ši „visuomenės veikėja“ prieš pat paskelbiant savo straipsnį užblokavo mane feisbuke, nors aš jokių ryšių su ja nesu turėjęs. Ji mane užblokavo, kad nepamatyčiau jos šmeižikiško rašinio (negalėjau jo matyti, jeigu kas pasidalintų ar kas man atsiųstų nuorodą). Matyt ši manipuliatorė nenorėjo sulaukti atsakymo į savo melagystes.
Kiek žinau, Naglis Puteikis bendravo su ponia Visocnik dėl jos galimo dalyvavimo rinkimuose 2019 metais. Tuomet ji nekandidatavo, tačiau sulaukus naujo populiarumo, spėju, bandys kandidatuoti ateityje.
Tikiuosi supratote, kas per žmogus yra Rūta Visocnik…”
Rūta Čilinskaitė (Visocnik) yra a.a. žymaus teisininko Čilinsko dukra.

Kaip iš tiesų?       2021-01-6 11:59

Jurga Lago verta pagarbos už profesinius pasiekimus,tvirtą poziciją ir tiesmukišką nuomonės reiškimą,bet neeilinio Žmogaus Čilinsko dukra kelia klausimėlių:kas jai kliuvo Venckienės darbe,kaip,tokia įžvalgi,nematė a.a.Karpavičiaus ligos,kas iš tiesų ją siejo su gražiaja našle?Skeletai spintoje ir pas bekylančią advokatę?Gal reikėtų išpažinti savo klaidas prieš mokant gyvenimo kitus?

Tvankstas       2021-01-5 23:42

Oho - negaliu pakęsti gydytojų, žurnalistų ir advokatų, jau vien šią profesiją pasisakantis žmogus man sukelia įtarimą dėl sąžiningumo.

Tvankstas       2021-01-5 23:38

Prigyvenome gojų holokausto laiką. 7 milijardai turi išnykti.

Milaiti,       2021-01-5 21:40

tu šiandien trijuose asmenyse ar jau keturiuose? smile

Papa Borgia to Oho       2021-01-5 21:28

O gal nuo kada NS su kuo ten susidėjo? Prašom patikslinti.

Jules       2021-01-5 21:26

Valstybė yra žmonės. Vadinasi, Jūsų vaikai priklauso valstybę valdantiems ir jos resursais besinaudojantiems elitiniams(veisliniams) žmonėms. Paprasti žmonės tėra jų resursas - išnaudojimo objektas. Na, bet dėl to jie iš dalies ir patys kalti, besivaizduojantys viską žinančiais ir kad visi vagys, ir panašiai - tik ne jie patys. Vergas svajoja apie savo vergų įsigijimą. Būkite budrūs - venkite tokių, nes vergas vergui būna žiauresniu ir negailestingesniu, nei veikiantis duotu momentu vergvaldžiai, kol juos nepakeitė kiti. Taigi XX amžius buvo kieno amžiumi, nežinot? Nežinot savo noru (laisvanorišku noru būti apgautu už tam tikras privilegijas ir viršenybes runkeliokų atžvilgiu) ar kad šito Jums Kapsukės prapiesorius nepasakė? Arba protinga meilužė nepasakė? Kas valdo Covid’ą - tas valdo šiandien ką?

Oho       2021-01-5 21:22

Advokate visam grazume,,....karpaviciaus santuokos liudininke -tuo viskas ir pasakyta…nu kad Lago su ja ,va cia tai naujiena.

Žemyna       2021-01-5 20:51

Ir vaikai nebus tavo? Na, su tuo jau seniai susidūrėme, tik dar neįvardijome, jog mes tik gimdytojai, kad mūsų ,,produkcija” valstybei priklauso. Niekas negali būti tikras, kad gatvėje ar į namus neįsiverš koks ,,pareigūnas” ir neišplės iš rankų vaiko… 
Sąjūdžio vienas tikslų buvo GRĄŽINTI VAIKĄ, JO AUKLĖJIMĄ ŠEIMAI. Kad mokykla klystkeliais nevestų vaiko. Deja, į tai seniausiai nusispjauta. Tolesniam lavinimui, studijoms naudingus, būtinus dalykus pakeitė pamokos apie sekso technologijas, ,,mažuosius princus”, belytes būtybes ir kt. ,,pažangienos”. Vakaruose motinos dar trumpiau, negu Lietuvoje, kūdikio priežiūros atostogas turi. Šeima yra NESAUGI, ji neturi galimybių apsaugoti vaikus nuo jiems kenksmingos informacijos.
Net ir be sekso - ar pastebėjote, jog portaluose visą parą didžiausiomis raidėmis į akis lenda informacija apie lošimą ir gėrimus. Tai, kad lošimą reklamuojančią informaciją po akimirkos uždengia ant jos užropojęs įspėjimas, jog lošti pavojinga, padėties nekeičia. Svarbu, kad svetainės lankytojui kas kelios minutės ekraną okupuoja vis ta pati reklama su antireklama, jog vis primenamas TonyBetas. Kad vaikui iš galvos neišeitų.  Tas pat ir TV portaluose. Be to, visą dieną sočiai ir aiškiai rodo filmų sekso scenas… Taip iš vaikų atimama teisė į tyrą vaikystę.

ah1       2021-01-5 18:40

vienu žodžiu laukia komunizmo rojus?

Hm.        2021-01-5 18:08

Dėl Dievo meilės, ištaisykit tą klaikią korektūros klaidą. Ieškokit „Rūra“ su Ctrl-F ir ištaisykit. Greitai!

Įdomi        2021-01-5 17:06

intelektualių vedančiųjų laida su teigiama intelektualios energetikos doze,
nors kalbama apie pavojingus sukurtai kultūrai ir civilizacijai etapus.

Aciu       2021-01-5 16:49

Gera laida.Aciu Autorems.

Mad       2021-01-5 16:30

Už netolimo laiko horizonte, jau matosi postapokaliptinis pasaulis.Nauja pradžia ir civilizaciją, mūsų didelis visuotinis pabėgėlių  miestas,vergų ir imperatorių miestas į kurį veda visi dykumų keliai.
Teprasideda žemės genčių kova dėl išlikimo ir išsekusių  gamtos turtų po pasaulinio žemės karo.Kai žmogaus gyvybė bus ne daugiau už vandens gurkšnį ir išliks tik stipriausi ar išsislapstę

https://youtu.be/5O0xLHzgER4

>Fujui       2021-01-5 16:02

tai kokius tavo interesus tos moteriškės užkliudė, stribokvaiki?

Oras       2021-01-5 16:01

jau ribojamas (kaukės), kitas ribojimas bus vandens ribojimas. Įdomu, koks kovidas tam pasitarnaus?

Fui..,       2021-01-5 15:47

Kalvarijų turgaus lygio ,diskusija”: dviejų pagyvenusių moteriškių pasakojimai apie pasaulio tvarką perskaičius porą knygelių ir žinant porą pavardžių... Dievulėliau iki ko nusivažiavo Lietuva, jei tokių marazmų kažkas klauso…

2020 m. rinkimų       2021-01-5 15:23

nebuvo. Nes žmonės, bent jau provincijoje, negavo jokios informacijos apie rinkimų dalyvius. Nei spausdintos, nei internetinės. Žmonės rinkosi jau balsavimo kabinose, žymėdami iš anksčiau pažįstamus pavadinimus ar pavardes, arba supykę visai nėjo balsuoti.

Žemyna       2021-01-5 14:52

Prašau Feisbuko narių pagalbos, nes LRT eis per visus Vilniaus krašto rajonus (rubrika ,,LRT ieško atsakymo”, ar kažkaip panašiai), taigi, tai tęstinė tema, todėl ir žurnalistams verta tai priminti, ir tiems, kas įsitrauks į temos svarstymą.
(Tiesa, maloniai nustebino antraštėje žodis ,,bendrijos”, bet tekste vėl ,,mažumos”. )

Jules       2021-01-5 14:38

Dovanokit korektūrinę klaidą. Turėjo būti ne “Ant-Europos”, o Anti-Europa(Anti-Europos mūsuose labai daug, egzistenciškai pavojingai daug), na, kaip antivisuomenė ir visi kiti pseudukai su aukštais Kapsukės moksliniais laipsniais - Pasaulinės revoliucijos moksliniais laipsniais. Šiuo metu su aukštais kovidiniais laipsniais vardan vieno Pasaulio valdovo, pradedant PSO. Juk neužmiršote, manau, kad Sovietijos herbe buvo Žemė žmonių planeta pavaizduota, tiesa? Ir kas tą herbą dabar perėmė, nežinot ar vaizduotės neturit? Jei pamiršote priminsiu, kad tokią organizaciją mums suvairavo Stalino šnipas-vienas nemažiau garsus bolševikas. Ir dar reiktų nepamiršti, kad vienas galingas prezidentas, sunkiai sirgdamas, irgi mirė ant to pačio Stalino arba Bolševikų šnipės rankų - ant tapytojos portretistės rankų. Ar jums, paiki studentai, kalba apie tai dabartiniai Kapsukės prapiesoriai? Būtų gerai, jei painformuotumėte, o tai mes, gatves šluodami, nelabai jau turime tam laiko. Būtume jums, studentai, už tai dėkingi - dėkojame avansu. Trečias pasaulinis karas irgi vyksta, kaip Antieuropinis karas, kaip slaptas ir viešas agresyvių konspiratorių karas prieš Europą. Mes jiems kol kas dar visgi konkurentai, net šluodami gatves. Politikos “Langų majorai ir fūristai” turėjo darbo ir dar daug jo ateityje turės.

Tvankstas       2021-01-5 14:19

Jules - jei JAV universitetų profesūra yra 98,6 nuošimčio už demonokratus, tik 1,6 nuošimčio yra už amžinąsias vertybes, šeimą ir D. Trump’ą, jei Bergoglio kuria kartu su Rotschild gimine inkliuzyvinį kapitalizmą, tai Lietuvos universitetų besmegenija su valdžionių kinkadrebyste prieš J. Biden, B. Gates Pasaulio Vyriausybę ir G. Soros Europos Vyriausybę, Wallenberg šeimos maitinančius bankus - ką gali duoti Lietuvai ?
Tik Lietuvos, lietuvių tautos ir lietuvių kalbos sunaikinimą per 4 metus.
Po 4 metų bus pažangiausių kvaišalais apspangusiųjų gubernija ar vaivadija.

Jules       2021-01-5 14:04

Dabar mums paskelbtas Sanitarinis karas. Na, žinoma, Kultūrinis karas vyksta jau seniai - drapalinama Europa. Ant-Europos pas mus, Lietuvoje, labai daug. Estijoje mažiau. Nuo Lietuvos mūsų pseudo inteligentai vėl nori atplėšti Pietryčių Lietuvą, kaip už karūną, kadais visą LDK, pradžiai paverčiant ją vasale, ane, Kapsukės prapiesoriai? Europos Vasalitetas niršta, prarandantis savo šeimininką, kai teks ateity akis į akį susidurti su savo tautomis - tautiečiais ir keliauti Europos tautų teisman už šimtametį, akivaizdų melą. Žinoma, Kapsukei ir jos studentams jis neakivaizdus, kol Trokė laiko Tiesą užrakintą nuo nulėpausių po devyniais užraktais, kol Londono ir Maskvos archyvai uždaryti arba supleškinti - rašalu sulieti ar pavardės dokumentuose iškirptos ir t.t., ir pan. Tschüß!

Tvankstas       2021-01-5 13:55

Prisiminkime demokratijos ištakas : prisiplėšę vergvaldžiai sugalvojo valdyti apvogtuosius per nuleistą jiems santvarką - taip vadinamą demokratiją.
Aristotelis po gerų 150 metų trumpai apibrėžė : ‘demokratija yra blogiausia iš visų galimų santvarkų, kurioje hienos valdo asilus’.
Išmušė hienų triumfo laikas.

Kas turite Feisbuko paskyrą -        2021-01-5 13:43

(mat, LRT ne feisbuko narių nuomonių nepriima)

Gal galite į LRT komentarus po šiuo straipsniu
,,Tautinėms bendrijoms lietuvių kalba ir kliūtis, ir galimybė – kas galėtų padėti išeiti iš užburto rato”
− lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1307918/tautinems-bendrijoms-lietuviu-kalba-ir-kliutis-ir-galimybe-kas-galetu-padeti-iseiti-is-uzburto-rato

parašyti priminimą to iš ŽT ir TMAPK dokumentų, ko nenori žinoti ir prisiminti politikai ir politikos aferistai:
tie dokumentai REIKALAUJA, kad VALSTYBĖ nediskriminuotų kitataučių - kad ji jiems suteiktų privalomą vidurinį išsilavinimą  mokyklose VALSTYBINE kalba , nes tik tai jiems suteikia LYGIAS GALIMYBES susirasti darbą ar studijuoti, imtis mokslinio darbo.
Išvada : kadangi vidurinio išsilavinimo suteikimas yra ne tik valstybės, bet ir tėvų PAREIGA, šį  ĮSTATYMĄ  PAŽEIDŽIANTYS TĖVAI (ir trukdantys valstybei vykdyti šią pareigą!) turėtų atsakyti pagal įstatymą, gal net jų tėvų teisės turėtų būti apribotos, nes
a) tuo jie įvelia nepilnamečius į savo politikavimus (kur žiūri VT bei ŽT gynėjai?),
b) atima iš vaikų teisę į lygių galimybių ateitį.
Tokie tėvai-nepiliečiai turėtų būti grąžinti ten, iš kur atvyko. Dėl partijų ir savivaldybių, pažeidžiančių ŽT ir TMAPK principus bei Tarpt. Teisę dėl buv. okupuotų žemių - partija turi būti išregistruota, o savivaldybės klerkai ir ,,partijos” vadovai atsakyti, kaipo valstybei ypatingai kenkiantys Konstitucijos pažeidėjai. 
Kartu ŽT bei TMAPK dokumentai REKOMENDUOJA (t.y., ne reikalauja , o rekomenduoja ) leisti kitataučiams turėti privačias savaitgalines mokyklėles savo kalbomis. Kartu su rekomendacija išdėstytos IŠLYGOS, kada valstybė gali neatsižvelgti į kitataučių pageidavimus ar ir pretenzijas:
1) Pagal ŽT ir TMAPK , ateiviai nelaikomi TM   . O kas yra ateiviai? - Tai arba imigrantai, pasiprašiusieji prieglobsčio, arba buv. okupanto KOLONISTAI ir jų ATNEŠTA KALBA.  Kolonistai ir jų ATNEŠTA SVETIMA kalba yra buv. okupacijos padarinys, todėl ne tik ŽT bei TMAPK dokumentai, bet ir Tarpt. Teisės įstatymai nepripažįsta jų pretenzijų teisėtumo. priešingai - tokie reikalavimai yra nusikaltimas. 
2) Išlygose, be kitų priežasčių, kai netenkinamos bet kokios pretenzijos į įstatymų išimtis bei TM privilegijas, dar minimas atsižvelgimas į    istorinius santykius su kaimynine tauta . Koks istorinis abiejų mūsų didžiųjų kaimynių santykis ir požiūris į ,,po kojomis besipainiojančią” Lietuvą?.. 
Be to, pagal TMAPK,  turi būti atsižvelgiama į tai, kad viskas, kas daroma dėl TM (o mūsų kitataučiai net nėra TM!)  neturi kenkti valstybės kamieninės tautos interesams (saugumui, tvarumui)   (pvz., lietuviškų mokyklų uždarymas ir lietuvių pervedimas mį lenkiškas mokyklas - bet kur Vakaruose tai būtų skandalas), kad neturi tapti per didele finansine našta nei rajono, nei valstybės biudžetui.   
Nors, jei valstybė iš pat pradžių nuo teisingo galo į šį Kremliaus lygio šantažą žiūrėtų, ne nuo TMAPK pradėtų, ir neieškotų čia, ko nepadėjusi (TM), o iš karto manipuliatoriams užčiauptų burną  Tarpt. Teisės dėl okupacijos padarinių nepripažinimo teisėtais įstatymų  , šis klausimas jau seniausiai išnyktų. Kaimynėms ne fasonas prisiminti, jog jos čia okupantės ir nieko daugiau? To išvengti buvo paprasta - pačioms nereikėjo to MELO skleisti. Bet jos dar gali savo pagarba kaimynių suverenitetui ištrinti šį skaudų prisiminimą ne tik iš LT, bet ir kitų kaimynių atminties. 


Rekomenduojame

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.