Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Pedofilijos byla

Teismų naujienos: Laimutė Kedienė pripažinta nekalta. Trinka „Garliavos bylų“ konvejeris?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 21 d. 19:24

64     

    

Teismų naujienos: Laimutė Kedienė pripažinta nekalta. Trinka „Garliavos bylų“ konvejeris?

Trečiadienio pavakare buvo pranešta: trinka vadinamųjų Garliavos bylų konvejeris.

Kaip paskelbė BNS, Laimutę Kedienę, kaltintą dėl Lietuvos himno išniekinimo, buvusio prokuroro šmeižto ir melagingo pranešimo apie nusikaltimą, Vilniaus miesto apylinkės teismas pripažino nekalta.

Bylą išnagrinėjusio teisėjo Ugniaus Trumpulio žodžiais tariant, „teismas mano“, kad L. Kedienė nepadariusi veikos, turinčios nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių.

Apie pirmojo kaltinimo atsiradimą paprastai pateikiama tokia informacija: per piketą, surengtą 2010 metų vasarį prie Kauno apygardos prokuratūros, nuskambėjo iškraipytas Lietuvos himnas – esą Lietuva yra pedofilų žemė, čia prievartaujami vaikai. Šiame pikete dalyvavo ir mažametis Karolis Venckus – N. Venckienės sūnus, L. Kedienės anūkas.

Pasak BNS, šiandien ir teisėjas U. Trumpulis pripažino: „teismas mano, kad nėra duomenų, kad L. Kedienė prisidėjo prie himno kūrimo, platinimo“, o žinojimas, kad jis bus atliekamas, negali būti vertinamas kaip nusikalstamas veiksmas…

Antrojo kaltinimo – dėl buvusio prokuroro Kęstučio Betingio šmeižto –  L. Kedienė sulaukė dėl to, kad 2010 metais ji kreipėsi į Generalinę prokuratūrą prašydama tuometiniam Kauno apygardos prokuratūros vadovui iškelti bylą – jis „esą gali būti susijęs su jos sūnaus Drąsiaus Kedžio mirtimi“.

Kaip rašoma BNS pranešime, „teismas mano, kad šių L. Kedienės veiksmų taip pat negalima vertinti kaip nusikalstamų“, – iškeldama savo versiją L. Kedienė nesiekusi nusikalstamų tikslų.

Kadangi teismas priėmė išteisinamąjį sprendimą, šioje byloje nukentėjusiuoju pripažinto Kauno apygardos vyriausiojo prokuroro K. Betingio civilinis ieškinys (7 tūkst. eurų) liko nenagrinėtas.

Nuosprendis dar gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Rasa       2018-03-26 5:08

Nors vienas teisejas dar turi proto ir aciu jam uz tai

P.S.       2018-03-25 15:49

labai laukiu tos dienos, kada visi, kas nenešė, kas neinformavo neteisingai, kas nedavė nurodymų grobti vaiką, ka užmerkė akis, kas verkė iš džiaugsmo…visi visi, tiek kančios ciniškai prispjaudę į verkiančias sielas, visi bus teisiami.

o kai       2018-03-25 15:47

valdžiažmogių nusiųsti ginkluoti būriai plėšė LT vėliavą, niekas iš “tos” pusės net nesuloja. Ar gi čia teisinė valstybė? Čia, paprasčiausiai nesaugu.

viltis       2018-03-24 12:42

Girdėjau, kad išmestas iš prokuratūros,Betingis įsidarbinoo, o gal ir dabar dirba advokatu mergaitės nešiko Černiausko advokatų  kontoroje. Kas leido plikiui nešti mergaitę, kas “nematė’, kad jis ją nešė, kas jam suteikė teisę atstovauti valstybės paslaptimi padarytam vaikui?Radę atsakymus, suprasime, kad yra lizdas , o tie yra to vieno lizdo paukščiai.Todėl apeliuoti į tų advokačiukščių moralę, sąžinę yra beprasmiška. Norėtųsi tikėti, kad iki šiol pūliavusias akis prasikrapštys teisėjai.Stiprybės p. Kedžių šeimai.

PROKURORAMS       2018-03-23 20:36

prokuratūra, tame tarpe ir Betingis, iki šiol NEVYKDO Vilniaus apygardos teismo sprendimo - PATEIKTI KALTINIMUS STANKŪNAITEI. Kodėl nevykdomas teismo sprendimas? Gal kas nors žinote? Buvo komentaras, kad neva Stankūnaitė išduos PER TEISMĄ tikrus pedus, kuriems pardavinėjo dukrą, o to NIEKAS IŠ PEDŲ NENORĖJO.. GAL TAI TIESA??????? KĄ PASAKYS BETINGIS?

Kodėl???       2018-03-23 11:28

    Taigi, pasirodo, iškelti kaltinimai buvo niekiniai, neturintys realaus pagrindo. O ar tai nėra tyčinis ir nusikalstamas naudojimasis tarnybinėmis pareigomis, siekiant susidoroti su klanui neįtikusiais žmonėmis? Kodėl iki šiol tyli advokatai, atstovaujantys fiktyviomis bylomis kankinamus dorus ir pilietiškus žmones? Kodėl nėra iškeltos nei vienos bylos tiems machinatoriams, kurių dėka metų metais gaištamas brangus teisėjų darbo laikas, varginami žmonės ir valstybės biudžetui padaromi dideli nuostoliai? Taip išeina, kad teisnių institucijų vadovams ir kontrolieriams viskas yra DZIN DZIN DZIN…

Betingiui       2018-03-23 2:36

Ponas Betingi, jeigu jūs esat doras ir nebukas žmogus, jeigu matėt kaip Kedytės atžvilgiu buvo pasilegta ir kaip buvo bei yra dorojamasi su ja ir jos artimaisiais bei kitais, neignoravusiais vaiko skausmo ir to skausmo išsakymo ir neapsimetėt nematąs kas daroma, kaip žiauriai veidmainiaujama ir kaip žiauriai buvo pažeisti įstatymai vien Kedytės atveju (ji prieš teismus buvo prieš jos valią ir panaudojant smurtą prieš vaiką, atiduota į rankas tų, kuriuos ji kaltino sąvasavimu ir lytiniu išnaudojimu) bei iš tiesų nesat kaltas tuo, kuo Kedienė jus kaltino, tuomet pats suvokiat, kad žmonės, ypač iškankinti “teisingumo” vykdytojų ir “dorųjų”, kuriems įstatymai - nulio vietoj, gali klįsti. Tokiu atveju jau vien iš supratingumo ir žmoniškumo gerai suprantat, kad ir būnant neteisingai apkaltintu nėra ko prisiteisinėt galas žino ko iš žmogaus, kurio šeima ištaršyta (kurio anūkė neaišku ar išvis gyva, sūnus - nužudytas, anūkas su dukra - negali grįžti namo, nerizikuodami net savo gyvybėmis ir pan.) ir kurio sveikata suėsta tų, kurie dorojasi su kiekvienu, kuris apie jų nusikalstamus veiksmus išdrįsta prabilti - su kiekviena tokia savo auka ir tuo, kuris buvo/ yra iš jų rato bei yra tikimybė, kad atskleis tiesą, kurią žino.

Mintis       2018-03-23 2:05

Akivaizdu, kad jie labai susirūpino kuo mažiau kompromituojančios medžiagos prisidaryti USA teisėsaugos akivaizdoj. Juk gi net Venckuenei pateikiamų kaltinimų sąrašą jie Amerikon nemažai sutrumpintą išsiuntė. Nebūtų teisminių procesų Amerikoj, tai Kedienei ir vienutę būtų suorganizavę garantuotai. Ps., žiūriu, kad etatinių darbuotojų, kuriems už propagandinius komentarus ir patyčias iš reikalaujančių tiesos ir tikro teisingumo, moka nemažai prisirinko. O gal čia tik vos keli etatinukai dirba po šiuo straipsniu, vis kitais slapyvardžiais prisistatinėdami? wink

šlykštynei       2018-03-23 0:00

Kas tau davė teisę kažką konstatuoti? smile Pyksti, kad atspėjome jūsų planus užmušti Betinginį? Ar čia pats Betinginis nervuojasi, kad kažkas jam priminė jo lemtį?

Dzeikas       2018-03-22 21:08

Tada galime laukti mirciu virtines. Visi kas nors kiek “imerke uodega” i sia byla gali sekti paskui Usa.Pestininkai bus aukojami.

Clerkenwell       2018-03-22 20:11

Klano driskiai issigando Amerikos prokuroru. Issigando, kad Amerika atskleis ju nusikaltimus pries vaikus ir Lietuvos piliecius.
Sita banditu sutve valdzioje yra tokie patys menkystos kaip ir ju kolegos kremliuje. Jie yra visi bailiai!
Klaniniai padugnes, jusu pavardes zinomos, ateis laikas ir jus visi ant saku busite sukabinti.

...       2018-03-22 20:00

Stiprybes Jums nuostabus seneliai ,laikykites laikykites

vaidai,       2018-03-22 19:27

kodėl tave taip jaudina venckedžių fantazijos?Tai nėra normalu,ką tu rašai.geriau įsijunk porno,neskleisdamas nešvankybių.

šlykštesnių       2018-03-22 19:24

padarų už violetinius nėra.Jų nenubaustų negalima palikt.Tęsiasi teisėjo puolimas ir net grasinimas.Tikiuosi,atsakys komentatoriai už savo žodžius.Tokios anarchijos dar neteko patirti.Kokioj šaly gyvenam?Violetiniai pavojingi.Tai faktas.

>tiesos       2018-03-22 18:57

esu tautos dalelytė,bet tikrai negirdėjau,kad Kedienė šmeižė prokurorą,o tamsta sakai"visi”.Pats {pati}girdėjai,ar pletkais vadovaujiesi?

kas čia vyksta?       2018-03-22 16:00

Ką reiškia visas tas trolio inkštimas komentaruose dėl Jo Didenybės Betinginio šmeižto? smile Čia pats Jo Didenybė bando priminti apie save visiems, ar Kontora, nusprendusi, jog atėjo laikas Betinginiui lįsti po velėna, taip bando kanonizuoti savo sėbrą? smile

VaidasVDS       2018-03-22 15:49

Nerimstančiam ponui(iai),
Žinote buvo internetinėje erdvėje paskleista labai konkreti medžiaga iš psichologinės apklausos ekspertizėje, kurią atliko Valstybinė teismo psichiatrijos tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos.
Ir ten buvo tokie teiginiai, klausimai bei atsakymai:
“kišdavo”...
“kosėdavau”...
“O kosėdavai dėl ko?“
„Nes kišdavo.“
—-
Nuo to laiko man negalioja niekieno nei nuomonės, nei argumentai, ar ten kažkas buvo, ar nebuvo?
Manau bet koks tikrai sąžiningas prokuroras būtų nustatęs, kad buvo…
Bet gal tai buvo paskleista netiesa? Tai kas tai ir kada paneigė? Girdėti tikrai neteko, o gal tik pašalino iš bylos. O jei nepašalino, tai kur buvo teisėjų akys?
Apie kitką kol kas kalbėti neverta…

pragydo trolis       2018-03-22 15:29

Tai Betingis apskritai turi džiaugtis, kad sėbrai jo po velėna dar nepakišo. Tik laiko klausimas kada taip nutiks. smile Matai, apšmeižtas vargšelis. smile Betingis nuo pat pradžių čia įsivėlęs ir turėtų žinoti labai nemažai. Nujausdamas artėjančią lemtį rūpinasi sau naudingais teismų sprendimais kol gali, kad paskui kaltintojams tektų paneiginėti tuos sprendimus. Nuskriaustasis tikisi taip laiko gynybai laimėti. Neišdegs. smile

> jeigu       2018-03-22 15:19

Jeigu aš tada būčiau buvęs Betingio vietoje, tai tiek mirčių tikrai nebūtų buvę. Tiktai tie, kam priklauso, jau seniai būtų sėdėję kalėjime, o mergaitė linksma lakstytų po Neringos kiemą. O gal jau nelakstytų, juk beveik suaugusi dabar…

to Elena       2018-03-22 15:08

Čia eina kalba ne apie Deimantėlę.Dabar eina kalba apie nusikaltimo nebaudžiamumą.Visi matėm,kaip buvo su Betingiu elgiamasi ir nenukrypkit nuo temos.Už Deimantės tvirkinimą Kedienė baudžiama kitoje byloje.Apie sąžinę jūs geriau net nekalbėkit,nes jos jumyse nėra.Jūs ginate nusikaltėlius.

verta prisiminti:       2018-03-22 14:59

“Nepriklausomybės signataras Algirdas Patackas, pats budėjęs Garliavoje, Klonio gatvėje, savo nuoskaudą dėl valstybės veiksmų išreiškė net pareiškimu Seime: „Nebeatpažįstu LIETUVOS, jos valstybės, už kurios atkūrimą dėjau parašą. Pagrobta mergaitė, paslėpta nuo artimųjų ir visuomenės, pagaliau išvežta nežinia kur. Ir visa tai padaryta valstybės vardu, valstybės rankomis. Šis nusikaltimas turės sunkiai nuspėjamų pasekmių tiek tautai, tiek valstybei.“

Elena       2018-03-22 14:50

Gražu matyt ir girdėt kaip sunerimo visi,kurių sąžinė nerami ,Jų melas ,klasta ,Nusikalstama veikla lenda į dienos šviesą,Pajutote pavojų niekadėjai? Ne veltui Deimantė šaukė ŽMONĖS JŪS AR NE ŽMOMĖS. Deimantėle jie tik žmogaus formų o,jų vidus pripildytas pragariškos smalos.

jeigu       2018-03-22 14:05

jei turėtumėte akis,širdį ir protą,negintumėte žmogaus,šmeižiančio kitą.O Kedienės šmeižtą matė visa Lietuva.Bet jums,neturintiems nei širdies,nei proto,nei akių Betingio negaila.Tik jei bent vienas iš jūsų atsidurtų tokioj situacijo,tai,manau,labai nepatiktų.

tam žmogžudysčių       2018-03-22 13:58

Tai kad gali nuteisti ir nekaltą pas mus, nejaugi nesuvokiate? Ir po velėna pakišti gali, jeigu ką, juk neišliustruoti sovietukai galimai čia galią tebeturi… Čia tik tokiems šito siaubo bendražygiams taip atrodo, kad mūsų (?) ale teisėsauga - skaidri kaip krištolas :D Manau, tik suinteresuoti šita klaikuma gali tokius niekus rašinėti. Kas turi akis - mato, kas turi ausis - girdi, kas turi protą - supranta, kas turi širdį - jaučia, štai ir viskas, geriau čia nerašinėkite.

>žmogžudysčių ... ir pan.       2018-03-22 12:57

Klausyk, tu…
mes gi suprantame – gyventi ir tau reikia, užsidirbti norisi. Bet žmogau mielas, juk egzistuoja ir garbingi būdai užsidirbti pragyvenimui. Ne vien samdantis paloti už valstybės lygio niekšus.

žmogžudysčių       2018-03-22 12:49

organizavimas vyko iš venckedžių kiemo.Tą įsisąmoninkit.Dėl to ir Neringutė,jūsų didžiai garbinama pabėgo,o jūs norit,kad ji būtų neteisiama.Juk nenuteis,jei jau tokia neklata.Tegul atsakys į klausimus,įrodymus.

Kedienė       2018-03-22 12:47

padėjo vaikams vykdyti nusikalstamą veiklą,tai gavo tai,ko nusipenė.Niekas neturi teisės žmones teisti linčo teismu su minios pagalba.

to tiesos       2018-03-22 12:43

Tai ir toliau teisėją šmeiži.Taip vyksta todėl,kad šmeižimas tapo norma ir nebaudžiamas.Nesvarbu,kad tai dabar iš viešų pasisakymų persikėlė į komentarus.O venckienės vyls niekas JAV nerekonstruos.Tarp kitko,ten šmeižimas ir žmonių persekiojimas yra rimtas nusikaltimas.Tik pas mus tai vadinasi menkniekiu.

o kas Kedienei atlygins        2018-03-22 12:43

uz nuzudyta sunu, pagrobta anuke, isdraskyta dukros seima ir priverstine jos emigracija, uz sugadinta sveikata…. ?

To to kiek zinau       2018-03-22 12:34

1. Pirma, jei visiskas nesamones rasau, tai kodel eikvojate savo brangu laika ir bandote tai paneigti?
2. Netirs jie Kedienes bylos, bet rekonstruos visa situacija, kad suprasti, kas vyko anksciau ir kas dabar vyksta.

>tiesos       2018-03-22 12:34

Jeigu Kedienė Betingį vadino pedofilu,žmogžudžiu, tai čia ne šmeižimas, o faktų konstatavimas.

garbinkit       2018-03-22 12:31

nusikaltėlius,violetiniai.

to vilnietis       2018-03-22 12:30

Pats ir skaityk tą Stulpiną.Nekryp nuo temos.Kedienė šmeižė Betingį,jų vadovaujami asmenys jį persekiojo,grasino.O a.a.Stulpinas su savo išvežiojimais jau pačiai venckienei nebetiko.Gal ji ir prie jo infarkto prisidėjo.

O 'Lietuvos purvas',       2018-03-22 12:11

t. y. Lietrytis, striukai informuoja: Kedienė išvengė bausmės”.
Net neįstengia žmoniškai ir adekvačiai pateikti, kad IŠTEISINTA.

vilnietis       2018-03-22 12:10

Galėtu Betingis paskaityti S.Stulpino strapsnį, ten viskas aiškiai parašyta, net arkliui suprantama.

Kadangi       2018-03-22 11:34

Tos žmogžudystės nei viena rimtai nebuvo tiriama ir ištiriama,tai abejionės ir įtarinėjimai savaime atsiranda pas žmones. Tai kas kaltas jai neprokurorai,kurie visai netyrė tų žmogžudyščių. Žmogžudystės turėjo būti labai rimtai tiriamos ir iš tiriamos,kad neatsirastų įvairių spekuliacijų. Kyla logiški įtarimai,jai žmogžudystės netiriamos,tai gal patys prokurorai prikišę nagus. Kadangi byla buvo vilkinama netiriama,todėl ir kilo žmonėms abejonės ir įvairios prielaidos.

to Kiek zinau       2018-03-22 11:28

Tai Amerikos teismai tirs Kedienės bylą?Nusišnekėjimas aukščiausio lygio.Ir iš kur jūs tokie randatės?Tiesa,labai noriu pamatyti Trampo atsakymą į Sadūnaitės ir Grigo laiškus.Ar eilinį kartą jo nebus?

Kazys       2018-03-22 11:22

Gal ne į temą.Dėl šmeižimo:1.Kai aukštas teisės žinovas tiesėją vadina pūliniu,tai kas tai?2.Kai laikraštis spausdina KGB sąrašus,o įrašyti žinomi vyrai tyli,tai kaip išeina,tai ne šmeižtas?Tai ne močiutės,netekusios vaiko,žodžiai,tai rimčiau.Ar ne?

to Romas       2018-03-22 11:21

Nekišk politikos prie nusikalstamos veiklos.Tau mažai buvo įrodymų,kai viešai Kedienė šmeižė Betingį?Kokių dar reikėjo įrodymų,ar liudytojų,kai tą šmeižtą matė visa Lietuva?Nusikaltėliams Lietuvoje rojus.O kai dar juos palaikančių yra,tai išvis iki ko mes nusirisi.Buvo akivaizdžiai padarytas nusikaltimas.Betingiui linkiu toliau eiti ir laimėti.

Kiek zinau       2018-03-22 11:19

Amerikos teismai labai smulkmeniski…Jie ivertins Kedienes isteisinimo data ir palygins ja su kitomis datomis ir kitais nuosprendziais. Amerikos teisejai ir advokatai tikrai ne kvailesni uz lietuviu teisesaugos atstovus. Geriausia butu, kad jie pora lietuviu teisesaugininku pasikviestu apklausti, po keliu valandu kryzmines apklausos visi jie iseitu zemesni uz zole….

Betingis       2018-03-22 11:02

Jūs sakote, kad esate Tiesos ieškotojai, o nenorite pripažinti mano baisaus apšmeižimo fakto! O jei jus taip apšmeištų??? Ir net su advokatės pagalba nepavyktų prisiteisti iš pensininkės keleto tūkstantėlių orumui atstatyti? Esate visiški bejausmiai, neturite empatijos, ir nesuprantate, kokius siaubingus išgyvenimus tenka patirti apšmeištam prokurorui!

Dzeikas       2018-03-22 10:56

Arba apgalvotas taktinis ejimas, arba teisejas silpnu nervu ir ne temoje.
Kaip palyginima paminesiu toki atveji is istorijos:
Viename lageryje po Chrusciovo kalbos kazkuriame komunistu suvaziavime buvo pasmerktas “Stalino asmenybes kultas ir “perlenkimai” socializmo statyboje”(buvo naudojamas net zodis “nusikaltimai”). Vieno is lageriu komendantas kita diena pries zeku rikiuote kreipesi i juos “broliai ir seserys”. Suveike refleksas, kad bus kapojamos “perlenkeju” galvos kaip tas butu po analogiskos Josifo Stalino kalbos. Na nesuprato komendantas naujos partijos politikos ir supanikavo. Viso labo.

Romas       2018-03-22 10:25

Manau jai būtų priimtas kaltinamasis nuosprendis su tokiais “įrodymais"tai byla būtų panaši į politinę,tai tikėtis sėkmingos ekstradicijos manau sumažėtų iki nulio. O dabar išteisinamasis nuosprendis sukuria regimybę teisinės valstybės ir Amerikos teismas manau vertins tokį teismo nuosprendį atatinkamai.

tiesos       2018-03-22 10:09

ieškotojai pasirodė visu savo gražumu.Jiems labai patinka nebaudžiamumas.Kad Kedienė Betingį šmeižė,tai yra,vadino pedofilu,žmogžudžiu,girdėjo visa Lietuva.Ji su pasimėgavimu tai sakė per TV.Nė vienas iš Kedienės garbintojų,turbūt,nebandė savęs įsivaizduoti tokioj padėty,kai ant visos Lietuvos pasakoma,jog esi pedofilas,esi persekiojamas ir net iš darbo atleidžiamas dėl to,kad nevykdė venckedžių užgaidų.Linkiu visiems,kas palaiko nebaudžiamumą,atsidurti Betingio vietoje.aš esu už tai,kad visi už savo blogus darbus atsakytų.

vilnietis       2018-03-22 9:58

ČIA TIK TODĖL KAD IŠSIGANDO TRIUKŠMO KURIS KILO SUĖMUS VENCKIENĘ. ČIA MOL MATOT -IŠTEISINOM- TAI TEISINĖ VALSTYBĖ bla bla bla. VENCKIENĖS NIEKAS NEPERSEKIOJA bla bla bla.- ČIA DAUGIAU SKIRTA AMERIKOS TEISININKAMS O NE MŪSŲ RINKAI. KAI TIK ISTORIJA NUTILS - MANAU KAD VĖL ATNAUJINS.

Vinis       2018-03-22 8:40

Tai Lietuvos teisėsaugai prireikė “tik” septynerių metų, kad išsiaiškintų tiesą?

Atsiprašau už klaidą       2018-03-22 7:55

Kaip dabar su tais Kedienės šmeižikais.

Kaip dabar su tais Kegienės šmeižikais       2018-03-22 7:53

Jeigu šmeižė, tai turi atsakyti ar jis vyriaysias ar žemiausias prokuroras. Lauksim kaip bus nubaustas už šmeižimą prokurorčikas Betingis.

Oberpedofilšteinas studijuoja Lenino raštus       2018-03-22 5:54

žag nazad, dva vperiod !!

Stasys       2018-03-22 5:41

Dėl visų mirčių bei tų keistų procesų, manau, kalta yra “raudona piniginė”, o visa velniava, mano manymu, su apverstom bylom yra sumanyta dėl to trečiojo, na, to, kuris fotografavo/filmavo orgijss,  užupakalio išsaugojimo ir baimės kažkokio tai kamuolio išsivyniojimo. Toks mano pamąstymas stebint visus įvykius iš šalies nuo pat pradžių. Tikiuos, kad anksčiau ar vėliau tas kamuolys išsivynios ....

Stiprybės Neringai Venckienei       2018-03-22 5:15

ir jos šauniam sūnui Karoliui, ir visiems geros valios žmonėms.

liaukitės       2018-03-22 5:14

Taigi čia tik kampjiūterius taip nusprendė. Jokio įsikišimo! smile Venckienės ekstradicijos svarstymas? Ne, nieko negirdėjome. smile

taktinis ėjimas       2018-03-22 4:36

Nieko jie neapgaus. Kulminacija dar tik priešaky.

Shk       2018-03-21 23:53

na taip, čia taktinis ėjimas, ir nieko daugiau. Nieko teisingo iš Lietuvos pusės nesulauksime.

Niekas nestringa       2018-03-21 23:53

Taktinis manevras ir tiek. Juk tas, kuris nenese vaiko, irgi nebeadvokatauja isgimdytojai. Atseit klientai patys atseit atsisake jo paslaugu. Dar bus tu atseit..

Tikriausiai taip...       2018-03-21 23:18

Tikriausiai taip ir bus - taktinis ėjimas prieš ekstradicijos posėdį JAV. Matomai, yra susisiekta ir kažkas netinkamo mūsų ,,teisuolių” paklausta. Smagu girdėti, kad ,,karuselė” pradėjo suktis atgalios. Neringai ir jos tėveliams stiprybės. Mes jus palaikome.

Gal čia        2018-03-21 22:48

Gal čia taktinis ėjimas prieš rytojaus pirmąjį posėdį ekstradicijos byloje?
UNITED STATES DISTRICT COURT NORTHERN DISTRICT OF ILLINOIS
USA v. Neringa Venckiene Case# 1:18-cr-00056
Thursday, March 22, 2018 11:00AM Magistrate Status Hearing
Magistrate Judge Daniel G. Martin;  Courtroom 1350 (DGM) 12

džiaugiatės,       2018-03-21 22:20

kad už žmogaus šmeižimą,persekiojomą nenubaudė.O šmeižė viešai.Visi girdėjo.jei patys kada būsit apšmeižti ir persekiojami,nesiskųskit,jei bus leidžiama tai daryti.

violetiniai,       2018-03-21 22:10

kada supažindinsit tautą su Trampo atsakymu Sadūnaitei ir Grigui.Žinokit,laukiam.jau senokai parašėt.Kokioj stadijoj jis dabar yra?

Grybauskaitė savo šunims:       2018-03-21 22:06

“Dabar visi ša, prie kojos!!! Kai parsivešim Venckienę, tada ir damušim visus garliavinius iki galo”.

Grybauskaitės chunta       2018-03-21 21:57

laviruoja. Kažkaip patriarcho nesigirdi šiuo klausimu: nei apie Kedžių bylas, nei apie Sadūnaitės laišką Tumpui nesuburba nieko, nors kokį eilėraštuką parašyt galėtų...

Agnė       2018-03-21 21:49

Sveikatos poniai L. Kedienei linki, manau,dauguma Lietuvos žmonių!

Didvyriška       2018-03-21 21:27

moteris.

niekas netrinka       2018-03-21 21:19

Kadngi svarsto JAV ekstradikcija, bando tuo metu cia suvaidinti teisingus teismus, kad irodytu besipriesinancios nuogastavimu nepagristuma.


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė. DiskrimiNacija

Irena Vasinauskaitė. Sirgti draudžiama dirbti

„Neredaguota“ pokalbis su Ramūnu Karbauskiu: kova su propaganda

Ramūnas Aušrotas. Apie teisės viršenybės ir prenatalinės gyvybės apsaugos principų suderinamumą

Andrius Švarplys. Andriau Navickai, ar tikrai?

Nuo bačkos. Andrius Navickas. Lietuvos seksistai, vienykitės!

Stasys Jakeliūnas. „Ateities“, arba „Politinės amnezijos“ koalicijai –  pimyn, perveskit iš „Sodros“ pensijų fondams 400 mln. eurų

Verta pamatyti. Donaldo Trumpo teisinės komandos spaudos konferencija

Žmogaus teisių komiteto pirmininko T. V. Raskevičiaus programa: 5 prioritetai

Geroji Naujiena: Jėzus Kristus, Visatos valdovas, Tiesos Karalius

Algimantas Rusteika. Vartotojo instrukcija

Ramūnas Trimakas. Trojos asilas

Kun. Robertas Skrinskas. Kristus Karalius: šventė lapkričio 22-ąją. Skirta abortų legalizavimo Lietuvoje 65-sioms metinėms

Dalius Stancikas. Melo muziejus (ištrauka iš knygos „Kūju per Lietuvos istoriją“)

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.