Dienos aktualija

Neringa Venckienė išėjo į laisvę. Teisėjas A. Cininas: „Kiekvienas žmogus turi teisę gintis visomis įmanomomis priemonėmis“ (papildyta)

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 19 d. 11:09

53     

    

Neringa Venckienė išėjo į laisvę. Teisėjas A. Cininas: „Kiekvienas žmogus turi teisę gintis visomis įmanomomis priemonėmis“ (papildyta)

Neringa Venckienė išėjo į laisvę. 

Audriaus Cinino komentaras.

* * *

Vilniaus apygardos teismas, praėjusį penktadienį išnagrinėjęs Neringos Venckienės skundą, šiandien paskelbė panaikinąs Kauno apylinkės teismo sprendimą buvusios teisėjos ir Seimo narės suėmimą pratęsti dar dviem mėnesiams. Jai skiriama švelnesnė kardomoji priemonė – trijų mėnesių intensyvi priežiūra ir 10 tūkst. eurų užstatas, taip pat bus uždėta apykojė ir negrąžinti dokumentai.

Išeiti į laisvę N. Venckienė galės dar šiandien – kai tik sumokės užstatą.

Sprendimas neskundžiamas.

Kaip komentuodamas teismo sprendimą sakė teisėjas Audrius Cininas, toks sprendimas priimtas įvertinus, jog „suėmimo taikymas yra neadekvačiai per griežtas pagal tai, kokios bausmės gresia“. Jo tvirtinimu, „siekiama užkirsti kelią tokiai situacijai, kai jai skirta bausmė yra mažesnė nei jos kalėjime praleistas laikas. Teismas tokiai situacijai siekia užkirsti kelią, jei tai padaryti dar ne vėlu.“

Be to, A. Cininas teigė, kad „kiekvienas žmogus turi teisę gintis visomis įmanomomis priemonėmis“ ir kad „teismas negali vertinti ponios Venckienės išvykimo į Ameriką kaip slapstymosi, nes jai tuo metu nebuvo skirta jokia kardomoji priemonė“. Jos kovos Amerikoje jis taip pat negalintis vertinti kaip teisingumo vengimo: „Tada mes turėtume laikyti, kad kiekvienas kaltinamasis vengia teisingumo vien dėl to, kad jis ginasi teisme.“

 

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2019-11-23 9:33

Pas “teiseja” Cinina nusikalbejimas pagal Freida.
Teisiskai preciziskoje kalboj butu pasakyta „Kiekvienas žmogus turi teisę gintis visomis įmanomomis TEISETOMIS priemonėmis“ (i sia savoka patektu ir neteiseta , bet morali, neisvengiamo blogio veika).
Taciau KGB kuruojamu partfunkcionieriu kursuose destydavo butent taip, kaip “teisejas” Cininas pasake. Jeigu , sakykim, auksto pareiguno, o reiskia ir valstybes, reputacijai gelbeti reikia nuzudyti zmogu - tam pareigunas turi teise. Tuo buvo pateisinami bet kurie, kuriu nepavyko paslepti, Sovietijos nusikaltimai. Sakykim vokieciu transporto evakavusio suzeistuosius ir civilius pabegelius is apgulto Karaliauciaus 1945 sausi nuskandinimas.Raudonojo kryziaus zenklas buvo nepaisomas.Cia tik vienas is tukstanciu pavyzdys.
Zinojimui kas mus “teisia”.

stasys        2019-11-22 14:41

Reigardo . cit. “Taip buvo padaryta “Geltonosios revoliucijos” Ukrainoje metu, kai į protestuojančių gretas buvo nuspręsta infiltruoti psichinius ligonius, kuriuos specialiai atrinko ir paruošė psichiatrai. ” Va taip gimsta pasakos iš Rusišku šaltiniu .

stasys        2019-11-22 14:38

Tvankstui ..netaukš nieku plepiau . Tam kad visuomenė pritartu tavo minčiai , reikėtu Tamstai iki Romos ir pilvu nušliaužti .

Tvankstas       2019-11-22 14:27

Ką davė Lietuvai ši paidofilijos byla ?
Didžiosios žmonių dalies akyse teisėsauga tapo galutinai teisėsmauga, Organizuotų Nusikaltimų Gauja (ONG) kaip paidofilų dengėjai, kuriai neegzistuoja Konstitucija, įstatymai, kaip teisėsmaugos paidofilinė MAFIJA.
MIP visiškai bankrutavo žmonių akyse, žurnalistams prilipo kuziavastų,-čių pravardės.

Tvankstas       2019-11-22 11:20

aiškėja - kad įsikišo JAV prokurorų balsas per ambasadą, tai akivaizdu dėl teismų sprendimų priėmimo, matome reumatizmą, besivartantį kulėje.

Raigerdas        2019-11-21 17:22

Kokia bebūtų organizacija, koks bebūtų judėjimas, kokia bebūtų įmonė, visur turi būti sutvarkyta taip, kad apsisaugoti nuo idiotų. Tai savotiškas higienos klausimas. Jeigu niekas neapsiima tokios saugumo tam judėjimui funkcijos, tai tuoj atsiras siųsti provokatoriai, kurie bandys kiršinti žmones neleistiniems aktams. Tai yra senai naudojamas metodas, bet dabar tapo “madinga” siųsti į tokius judėjimus psichiškai nesveikus žmones. Taip buvo padaryta “Geltonosios revoliucijos” Ukrainoje metu, kai į protestuojančių gretas buvo nuspręsta infiltruoti psichinius ligonius, kuriuos specialiai atrinko ir paruošė psichiatrai. Jie turėjo įsimaišyti į protestuojančių gretas ir sukelti muštynes, kurios turėjo peraugti į riaušes. Ir tuo metu pasigirsta balsai, kad reikia spec. karinių dalinių, kurie “užgesintų” tas “žmonių gyvybei gresiančias riaušes”. Nežinau, kaip Lietuvoje, kai demonstrantai pradėjo daužyti Seimo pastato langus, bet Ukrainoje psichiniai buvo naudojami būtent šitiems tikslams. Bet ne tik Ukrainoje, nes buvo atvejų, kai psichiatrai tai darė ir Vakarų Europoje. Infiltruojami buvo ir į partizanų būrius Lietuvoje įvairūs agentai siųsti KGB. Taip pat buvo organizuoti banditų būriai, kurie veikė partizanų vardu. Tokius provokatorius ir įvairius psichinius visgi galima atpažinti. Kaip? Jų “pasiūlymai” visada turės destruktyvų pagrindą, ir jie ką nors būtinai niekins, menkins, žemins, nes jie be šito negali suregzti net sakinio. Nereikia painioti žmogaus pasipiktinimo dėl patirto neteisingumo ir NEAPYKANTOS sklindančios nuo to žmogaus, nes tai yra ligos požymis. Štai jums konkretus pavyzdys vieno anoniminio komentatoriaus, o tiksliau, provokatoriaus:”———-    2019-11-20 17:05
Grojant vien tik NV tema rinkmų nelaimės. Aišku, ,,valstietijai” su Karabasu kituose rinkmuose garantuotas raganosis, liberastai su savo ,,Laisve” irgi daug nepaima - gali būti, lad netikėtai susivienys visokie socdemai, žodžiu, eilinė nomenklatūrinė rokiruotė su ,,leisk gėrėtis nors iš tolo”. Tuoj nuims NV apykoję ir išteisins - kad tik kaip nors užglaistyti šitą temą”.

aiškėja       2019-11-20 23:33

Anot Laisvo laikraščio info Venckienę paleido įsikišus JAV prokurorams.

Pedomafija panikuoja       2019-11-20 21:44

Toks Čiuldė, rašantis štazio stiliumi, siūlo prokuratūrai atleisti Henytę nuo bausmės už liudijimą prieš Venckienę. Delfynas pavirto agentūra VBS. Maždaug: nei Kedžių, nei Venckų nepažįstu, bet žinau, kada Stankūnaitę vežė aborto darytis, todėl aš Stankūnaitės pusėje. Viršūnė!

Teisės.       2019-11-20 20:27

  Pažiūrėsim, kai dugną dėsim… Paveizėsim, kokių teisių sulauks Venckienė. Gali būti, kad pirmiausia jai bus suteikta teisė nutilti amžiams…

netikiu       2019-11-20 16:32

Sunku patikėti Cinio ir visos troikos praregėjimu. Visuomenės pasipiktinimas, krentantys teismų reitingai ir visa kita pakoregavo sprendimus. Panašu, kad duotas įsakymas laikinai atsitraukti, pergalvoti strategiją ir smogti iš pasalų.

-------       2019-11-20 16:05

Grojant vien tik NV tema rinkmų nelaimės. Aišku, ,,valstietijai” su Karabasu kituose rinkmuose garantuotas raganosis, liberastai su savo ,,Laisve” irgi daug nepaima - gali būti, lad netikėtai susivienys visokie socdemai, žodžiu, eilinė nomenklatūrinė rokiruotė su ,,leisk gėrėtis nors iš tolo”. Tuoj nuims NV apykoję ir išteisins - kad tik kaip nors užglaistyti šitą temą.

Pažadėjo        2019-11-20 12:59

vioską mums papasakoti. Neringa Venckienė:
Mieli mano draugai ir pažįstami, ačiū Jums už Jūsų pagalbą ir paramą man, mano sūnui ir mano tėvams. Noriu keletą dienų pailsėti ir pabūti su tėvais, tada papasakosiu apie visą mano baudžiamąjį persekiojimą. Dar kartą Jums labai ačiū .

Teisėjui A.Cininui       2019-11-20 10:35

Ar Deimantės “atmintis vis dar ištrinta?”

Tvankstas        2019-11-20 10:25

Vertėtų Neringos apykoję patikrinti dėl radioaktyvumo, taip pat kitų elektromagnetinių bangų skleidimo.

stasys        2019-11-20 10:16

Jei jau spiečiaus “kregždės” išsituštino tęskime tema . Kiek Lietuvos įstatymai įpareigoją teisėtvarkos institucijas leisti piliečiams susipažinti su ta tyrimo medžiaga kuri buvo surinkta prieš juos vykdant iki teisminį tyrimą.. vėliau ji nutraukus. Nėra kito budo apsaugoti žmogu nuo savivalės teisėsaugoje , tik kaip leidus jam pačiam pamatyti kokie argumentai privertė teisėsauga imtis tokio darbo . Kontrolė pilietinė pagerintu ir tu prokurorų darbą, bei ju motyvus labiau pasverti savo veiksmus.

kregždičių lizdo naumienos       2019-11-20 0:41

Žvygintas Pavelnionis skiriasi su savo žmonike.
Įdomu - ar dar vienam “labaj tikram krikščiomiuj” velnias žilon uodegon įkando, ar tai pirmoji kregždė tarp susiruošusių tepti slides?
Fiktyvios skyrybos apsidraudžiant nuo turto konfiskavimo?

Tvankstas       2019-11-19 23:04

Jei patikrinus visus žurnalistus, rašiusius šmeižtus prieš Kedžių šeimą, jei patikrinti visus prokurorus, teisėjus, tyrėjus, klastojusius ar vilkinusius teisminius procesus - dėl sodomitinio oralinio ir analinio pysio ( tai nėra sunku, lengvai nustatoma pagal VPH (Virus papiloma humanis) ir išangės žiedinių raumenų poveikio ‘kietu buku daiktu’ ) - ar liktų bent 1 iš 100 šioje gaujoje be sodomitinių polinkių ?

hugies PR       2019-11-19 22:58

Gali būti jog vyksta spektaklis ” Tėtė skalbia Anūko pampersus”,t.y. “Žmoniū Partija” ruošiama rinkimū cirko nugalėtojų pjdestalui.

V. Landsbergis D. Žeimytei 'Dėmesio centre':       2019-11-19 22:46

‘Yra ant stalo padėti liudijimai, ką reikia tirti – teisėsauga netiria,
nes bus negerai tiems, kurie pastatė kortų namelį prieš dvidešimt metų
ir visą laiką už jo pasislėpę.
O kaip su Pociūnu? O kaip galų gale šioje byloje su tomis visomis mirtimis, kurios vis dar teigiamos kaip nelaimingi atsitikimai? Ūsas įkrito į griovelį ir paskendo. Tai dabar jau pradedama kalbėti, kad galbūt jį paskandino.’
***********************************************************************
‘Versijų gali būti kokių nori. Yra tokia versija, kad yra aukštesnių vadovų ir už šalies vadovus, su kuriais reikia skaitytis, neerzinti, būti politiškai korektiškiems. Visą laiką galime galvoti, ar nebijome tiesos.
O kiek kartų mums buvo pasakyta, kad ir Pociūno žūties atveju – neieškokit tiesos, bus tik blogiau. Taip buvo labai aiškiai skelbiama.’

Dzeikui       2019-11-19 22:08

lyg ir logiškai dėstai, bet trūksta paties svarbiausio - to kas įvyko kainos.
o kaina tikrai aukšta.
sistema savo noru taip nerizikuotų.
bet kurio totalitarinio režimo pagrindinis rūpestėlis yra žūtbūtinai kurti regimybę jog sistema neklysta.
o čia toks prakolas.
buratinai gali pradėti abejoti propaganda, o kai propaganda pradedama abejoti, viskas ima byrėti.
per brangu.
priežastis kita.

Dzeikas       2019-11-19 21:48

—>nuorodos     2019-11-19 22:25
“Golovokruzenije ot uspiehov” - Josifas Stalinas.

Dzeikas       2019-11-19 21:43

Dziaugiusi,kad N. Venckiene paleista i laisve.
Taciau esu skeptiskas ne kuriu komentatoriu viltims, kad kazkam buk tai akys atsivere ir jie pamate koki smeizta pyle ant NV.
Pedofilu orkestrelyje eme falsyvinti keli smuikai ir reikia skubiai persodinti muzikantus - va ka reiskia N.Venckienes paleidimas uz uzstata.
Manantys,kad kazkas eme nei is sio, nei is to keistis - naivuliai neatsipeikeje po “shirkos” dozes.
Be to Venckines paleidimas , netgi isteisinimas - tai net ne puse darbo.tai tik IZANGA i Mergaites likimo isaiskinimo ir kaltuju del tyrimo nevykdymo isaiskinimo ir nubaudimo.
Galimai planas toks, kad metelius kitus pavilkine byla N.V. isteisins ir ...ir vilkas sotus, ir avys sveikos. Na ir pedofilai atsikvepe lengviau gales vel lankytis vaiku naslaiciu internatuose.

stebuklų tai nebūna       2019-11-19 21:28

Bet ne vien MGB ir Vainauskai čia įsivėlę. Gali būti, kad viskas prasidėjo nuo KGB “Dujotekanos” Stonio. Pasak Bačiulio, ir “liberalų” ištakose “Dujotekana” stovėjo. Nenustebčiau, jei ir Černiauską Stonys samdė, nes tie visi “vaikučių mylėtojai” buvo jo įtakos tinklo dalis. Tik keista, kodėl Stonys iki šiol gyvas tada? Net kinus išdūrė su Kauno termofikacine elektrine ir nieko jam.

nuorodos       2019-11-19 21:25

Kas ir kaip vyksta, artimu laiku parodys du dalykai-
1. nekilnojamojo turto skubaus išpardavimo skelbimai
2. eilės prie bilietų kasų oro uoste
nes tie kam gresia harakiri, nėra visiški debilai
kai kurie veikėjai turėtų suskubi tepti slides.
pagal slidžių vėžes ir bus aišku kas viską čia virė tiek metų.
p.s.:
komiteto agente “štazi” - o tu ar jau turi avia bilietuką?
žinok pasilikti Lietuvoje, tavo vietoje būtų labai ir net labai rizikinga.
juk žmonės tave suradę, gyvam skūrą nuners ir maišą druskytės užpils.

Lietuvoje stebuklų nebūna       2019-11-19 20:48

“Prosto tak kirpič na golovų nepadajet”, sakydavo M. Bulgakov.
Lietuva nėra teisinė valstybė, todėl nėra jokio pagrindo manyti jog įvyko Teisingumas. Kai tiek metų kryptingai buvo pilami šmeitai, kai tiek pastangų buvo įdėta tyčia žlugdyti Kedžių, Venckų šeimų gyvenimus, po tokios krūvos lavonų, po tiek dešimčių milijonų investyuotų į valdžiažmogių ir oligarchų nusikaltimų dangstymą -
tik mažvaikia galėtų patikėti “netikėtu” parsidavusių teismų “praregėjimu”.
Tokiam nuosprendžiui yra tik dvi logiškos priežastys -
1. režimo banditų klanų tarpusavio pjautynės, N.V. bylą naudojant kaip priemonę savanaudiškiems tikslams pasiekti, arba
2. iš išorės, pvz. iš JAV (CIA, Kongresas, vyriausybė?) ultimatumo pavidalu pasibeldusi priežastis su kuria negalėta nesiskaityti.
Viskas.
Kuri iš priežasčių detonavo, netrukus ims ryškėti.
Tereikia stebėti akyliau.
Tuo pačiu atsiveria neregėtai platus Neringos V. ieškinių teikimo laukas - valstybei, propagandos ruporams.
Labai logiška pareikalauti susimokėti pedryučiūams, delfiams, alfoms ir kt. už tyčia tendencingaui skleistus šmeižtus ir masinį melo tiražavimą.
Labai logiška, kad ieškiniai būtų multimilijoninėms sumoms.
Jeigu Neringos išlaisvinimas atėjo per JAV kanalus, tuomet labai tikėtina, jog JAV neapsikentusi nutarė išvaikyti dabartinė režimą Lietuvoje.
Milijoniniai ieškiniai propagandos ruporams ir personaliniai ieškiniai kuzioms, lervastėms ir pan, virstų bankroto bylomis tiems melo uabams ir juose triūsiantiems samdomiems proto ubagams.
Tektų reorganizuoti elertė kurwų lizdą ir t.t. atsirugtų ir mockų biznių imperijai.
O tai reiškia, kad prieš kitų metų rinkimus, labai ženkliai pakistų informacinis laukas ir jo valdytojai. Tokiu būdu, perlaužus režimo stuburkaulio funkciją atliekantį propagandos aparatą, nukritus melo širmoms ir subyrėjus patiomkino kaimų fasadams, režimas imtų byrėti kaip kortų namelis.
Kiek kitokia situacija būtų, jeigu šios dienos įvykis yra klanų gaujų tarpusavio razborkių rezultatas.
Tokį atvejį atskleis tolimesnių įvykių tam tikras selektyvumas, kai snukiai bus daužomi tik tam tikriems veikėjams, negriaunant pačios režimo sisteminės struktūros.
Netrukus pamatysime. Sekime įvykius atidžiai ir pradės matytis tikrasis paveikslėlis.
Patarimas - niekada pagrindiniu dalyku nelaikyti to ką jums bando parodyti prikišamai.
Tikrieji dalykai vyksta šešėliuose.
Bet ir šešėliuose galima rasti siūlų galus. Kaip taisyklė jie ten ir guli.

-------       2019-11-19 20:48

Žmonių balsas - Dievo balsas. Štai ką gali žmonių parama! Gera naujiena, reikia įvertinti, kad žurnalisto V. Matulevičiaus ryžtas taip pat daug pagelbėjo N. Venckienei.  Apskritai teisėjas turėjo pasakyti taip: ,,Kiekvienas žmogus turi teisę gintis visomis teisėtomis priemonėmis.”

To laukite provokacijų.       2019-11-19 19:55

Gaila, bet Neringa turbūt neskaito mūsų komentarų. Kiek kartų rašinėjau, kad savo namuose įsirengtų slaptą filmavimo kamerą, pasitenkino legalia, kuri buvo tuoj pat nusukta. Rašiau, kad ir savitvardos neprarastų, o ji jėgą panaudojo, už ką ir bus teisiama…Visi įspėjimai ir dabar galioja. Tikrai gali būti įvairių provokacijų...

Cininas pašnekėjo afekvačiai,       2019-11-19 19:46

jau galima suprasti, kad jis teisininkas, o ne “atmintis ištrinta”. Įdomu, kiek tam įtakos turi JAV teisėsauga, atidavusi jos prieglobsčio besiprašiusį asmenį, ir todėl esanti atsakinga už jo likimą? JAV yra tam tikras ratas asmenų, susirūpinusiu Neringos likimu, ir jie nestovi po medžiu, kaip mūsų oficialūs asmenys, kurie oficialiai pareiškė, kad netrukdys teisėsaugai daryti, ką ji panorės…

Rasa       2019-11-19 19:27

Pasiklausymo įrengimai gali būti ir apykojeje.Sekmes Neringai .

stasys        2019-11-19 18:16

Panašu kad aistros tyla , bet niekas nekelia klausimo ar pasaga ant kojos užtikrins ‘Garliavos mergelei’ tinkama palyda ir saugumą .smile  Kai kas dar atmena tokia keliama baime ..o čia ima ir išleidžia į gatve kaip dykai stovinčia .

to Pupa 2019-11-19 14:00       2019-11-19 18:03

Įtariu, kad apykojų jūs taip pat turite. Pilną piniginę, greičiausiai. Kiekviena prekybininko jums įteikta lojalumo kortelė yra beveik tokia pati apykojė. Nors daiktai atrodytų skirtingi, bet tikroji jų paskirtis yra identiška. Ar dėl nors vienos prunkštavote?

laukite provokacijų       2019-11-19 17:25

Dabar JIE bandys išprovokuoti Venckienę, kad ji padarytų kažką neleistino. Gali būti, kad “Deimantė” norės ją pamatyti. Bandys Venckienė susisiekti, pažeis apribojimus ir dar bus apkaltinta kėlusi grėsmę saugomam asmeniui. Jei nebandys, bus apkaltinta per kokį “Šri Lankos rytą”, kad neva Deimantė jai nerūpi.
Gali būti, kad Keršio tipo provokatoriai skambinės vakarais ir siūlys susitikti po 22 val., žadės pateikti kažkokią informaciją apie Kedžio žudikus. Gali būti, kad tiesiog prie tėvų namų važinės mašinos su įtartinais tipais, kurie šūkaus, bandys veržtis į vidų, daužyti langus. Neatmesčiau ir pasikėsinimo tikimybės.
Iš JŲ galima tikėtis visko. JIE tikrai nepasidavė ir neatsitraukė. Ko vertas vien Gailiaus pasireiškimas tiesioginiame eteryje per “LRT Forumą” ir jam pritariantis prokuroras! Iš tokio protelio veikėjų galima tikėtis VISKO.

s.m.       2019-11-19 17:17

agento sąsio enkavedistinę smarvę išduoda jo 14.15 komentaras, įtvirtinantis tipišką raudonajai bolševizmo cholerai “kaltumo prezumpciją”, kai nenuteistus žmones vadina “nusikaltėliais”.

Juozas       2019-11-19 17:16

Sveikinu Neringą ir visus, kurie jai padėjo ir ja rūpinosi. Bet- girdėjote, ką vakar kalbėjo Betingis su Jakilaičiu? Juk Venckienę ko ne trečio pasaulinio karo sukėlimo bandymu vis dar kaltina… Ko gero, jie nenurims net ir plaukus prarasti bijodami. Todėl dėl viso pikto siūlau Neringai įsirengti namuose keletą tikrai slaptų kamerų, perduodančių vaizdą į internetą. Išeinant į lauką taip pat verta turėti su savimi slaptą kamerą. Fu, kad tik neprikarksėčiau ko. Bet patarlė sako- jei pats saugosiesi, tai ir Dievas saugos.

Deivis        2019-11-19 17:15

Žinokit velnias nepasikeis jokiomis aplinkybėmis. O velniu laikau Lt nusikalstamą režimą ir supuvusią teisėsaugą.

Regbgd       2019-11-19 15:33

Pagaliau! Sveikatos Neringai ir visai jos šeimai!

Ačiū Dievui,       2019-11-19 15:11

tai vis tiek pergalės pradžia, kad ir kas, neduokdie, dar įvyktų. Dabar JIE jau nebegalės giedoti senų giesmių. Tai gal apsiramins?

TURIU PASIŪLYMĄ       2019-11-19 15:04

Štazio ne tik neskaityti, bet ir nereitinguoti. Tada jis nus totų gauti Judo sidabrinius. KAS UŽ?

Tikiuosi, kad       2019-11-19 14:58

Neringa jau skaičiuoja, kiek pareikalaus iš valstybės už jai padarytą moralinę ir materialinę žalą. Sėkmės jai!

grumstas       2019-11-19 14:51

Norėjau , išgirdęs šią žinią sušukti ” valio”. Bet dabar apsiraminus džiūgesiui vėl apima nerimas , nes kas gi pasikeitė Lietuvoje -  išskyrus Cininą? Viena kregždė - ne pavasaris Teisingumas ir jo svertai lieka rankose ir valdžioje tų , kurie dar prieš mėnesį buvo vardijami, kaip prekiautojai teisingumu, korumpuoti teisėjais ir pan.  Ta gyvenimiška patirtis sufleruoja , kad vargu sulauksime savo vaikams teisingos Lietuvėlės…

stasys        2019-11-19 14:32

Vaidui Vds .. sunku tokį kietakakti kaip stasys kuo nors įtikinti . Man iš principo sunku būti tokiu lanksčiu kaip saldžiabalsis Reigardas .smile

kažką rezga       2019-11-19 13:58

Neskubėkime džiaugtis. Kažkaip labai jau įtartinai teisingai Cinikas suformulavo argumentus.

Neringai Venckienei, pagrindinei(?) liudytojai,       2019-11-19 13:34

gyvybiškai būtina ginkluota apsauga ir pan. jos sergėjimas.
Taip pat ir Stankūnaitei bei Deimantei, kurios privalo būti operatyviai pargabentos į Lietuvą, nes jų gyvybėms dabar taip pat gali būti iškilęs mirtinas pavojus.
Teismas privalės prisiimti visą atsakomybę, jei tokių veiksmų neatliks, kadangi jų būtinumas yra akivaizdus.

Ir tarp komentatorių       2019-11-19 13:30

yra provokatorius.Net ir čia reiktų pakovoti ir tą stasį ignoruoti.Tiesiog pasergėti savo regėjimą.

Raigerdas        2019-11-19 13:20

Labai gera naujiena, tačiau reikia nepamiršti ir liaudies patarlės, kad “viščiukus skaičiuoja rudenį”. Bet mažumėle galima pasidžiaugti, kadangi tai irgi yra rodiklis, leidžiantis daryti išvadas, kad yra Lietuvoje vienas kitas teisėjas, galintis vadovautis įstatymais ir nepamiršti, kad egzistuoja dar toks dalykas, kaip protingumas. O štai to protingumo neturintis “štazys” labai smarkiai pergyvena, nes tiek žmogelis čia stengėsi, tiek dirbo, tiek daug darė bandymų įrodyti, kad jis yra Lietuvos patriotas, bet vis vien neatsirado nei vieno žmogaus, kuris juo patikėtų. Net čia esantys stabilūs Raigerdo priešai ir tie nepatikėjo “štaziu”. Netikęs trolio darbas baigėsi pilnu fiasko. Tai, kas bus dabar? Įdomu, ar atleis “štazį” dabar iš darbo, ar paliks? Gal konservatoriai jį atitrauks, bet, manau, šito neįvyks, nes geresnio jie tai neturi. Nebent Jurgis Razma sutiktų atlikti tą juodą “štazio” trolio darbą. O jis tikrai nelengvas, nes reikia ginti labai giliai užsimaskavusius pedofilus Lietuvoje. O kaip tai padaryti? “Štazys” turi tik vienintelį “teisingą” kelią: diskredituoti bet kurį žmogų, kuris netoleruoja pedofilijos. O gal, “štazy”, pabandyk įkurti pedofilų partiją? Tada reikės duoti tai partijai užmaskuotą pavadinimą“Vaiko pinigų partija”, kurios šūkis būtų toks:“Mes mylime vaikučius, nes tai yra mūsų valstybės gerovė”, arba “Atiduodami balsus už mus, jūs balsuojate už vaikų ir valstybės gerovę”.

Tvankstas       2019-11-19 13:16

VALIO !

stasys        2019-11-19 13:15

visi nusikaltėliai turi (apykojes) nešioti iki teismo.

Jota       2019-11-19 13:01

Aš irgi tą patį norėjau rašyti.

Pupa       2019-11-19 13:00

Apykojė... Ir kurių galų šitaip tyčiotis iš žmogaus?

stasys        2019-11-19 12:40

O ta A. Cininą taip ‚pilino‘  taip plūdo tie ‚pauodegiu uostytojai‘., mol Jis ten toks anoks .. o še ėmė vyrukas ir paleido dargi saldaini N.Venkienei kelionei namo padovanojo „ mol nesislapstė“ moteriškė  !!. Kažkaip ėmiau ir savęs paklausiau , juk pagal tokia „nekaltumo“  formule visi vagys veikia ..tie patys Snoro ,Ūkio banko vyrukai irgi ‚nesislapsto Rusijoje‘ , taip kaip jiems kaltinimai į rankas neįteikti , o ir įteikti neišeina ..Jaučiu nugara teisėjas A.Cininas čia atsakė irgi labai siaurai .. sau įprasta maniera.

cickin       2019-11-19 12:36

“Netikėta” bus, kai kavinėje atsigers kavos.

mus taip Leninas mokė       2019-11-19 12:24

Žag nazad, dva vperiod !!
———
Partija ir toliau valdys Lietuvą !
——
VOT TAK !!

Neužsimirškime - tai tik pradžia       2019-11-19 11:51

O Delfiui, pasirodo, “Netikėta: teismas paleidžia Venckienę į laisvę už užstatą”. Vis dėlto labiau netikėta tokia Delfio antraštė, kadangi bent kiek nuovokesniam ir bent kažkiek Lietuvos teisę suprantančiam akivaizdu, kad suėmimo išvis neturėjio būti! Mat, Neringa išvyko, kai jai nebuvo paskirta jokios kardomosios priemonės ir ji gynėsi teisėtais būdais. Tad koks gali būti jai inkriminuojamas slapstymasis? - Jo nėra ir nebuvo, tą teismas šiandien ir pasakė. Dabar belieka laukti tolesnio teisingumo vykdymo teisminiu keliu, kad būtų atskleisti ir nubausti tikrieji kraupių nusikaltimų sumanytojai ir vykdytojai, kurie atitinkamoms tarnyboms tikrai žinomi.
Tai pirmiausiai ne tiek Neringos Venckienės, kiek nacionalinio saugumo klausimas. Lytiniai iškrypėliai ir nusikaltėliai, kokius aukštus postus beužimtų ir kokius ryšius beturėtų, daugiau negali ir neturi žlugdyti valstybės griaudami pasitikėjimą jos valdžiomis.


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Vidmantas Valiušaitis. Pasiuntinys, kurio neatpažino. In memoriam Stasys Lozoraitis (1924–1994)

In memoriam Marcelei Kubiliūtei (1898–1963): ar atsirastų Vilniuje paminklas pačiai iškiliausiai Lietuvos Moteriai, Tautos sukilimo dalyvei?

Zigmas Tamakauskas. Atminties išsaugojimo paminklas

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.