Teisėsauga dvejus metus dangstė Švėkšnoje vykusią prekybą vaikais

Tiesos.lt redakcija   2015 m. vasario 2 d. 11:44

59     

    

Teisėsauga dvejus metus dangstė Švėkšnoje vykusią prekybą vaikais

Iškilus viešumon faktui, kad Švėkšnos specialiojo ugdymo centre valstybės globojami vaikai pardavinėjami ir verčiami teikti prostitucijos paslaugas, ima aiškėti šokiruojančios šio nusikaltimo aplinkybės.

Centro direktorė Laima Navickienė žiniasklaidai prasitarė, kad dėl jos globojamų mergaičių seksualinio išnaudojimo policijai per dvejus metus yra parašiusi net 18 pranešimų.

Centro psichologė Rosita Katauskienė „Veido“ žurnalistei Jūratei Kiliulienei atskleidė dar daugiau Švėkšnoje vykusių nusikaltimų detalių. Jos teigimu, pirmąkart į policiją buvo kreiptasi dar 2013 metų vasarį, kai centro darbuotojai sužinojo apie vienos mergaitės patirtą seksualinį išnaudojimą. Po to centro direktorė nuolat kreipdavosi į teisėsaugą, pranešdama apie svetimų vyrų viešnages įstaigos teritorijoje, apie mergaičių dingimą.

Psichologė R. Katauskienė liudija: „Vien dėl dviejų vyriškių, kuriuos galėjome įvardyti vardais ir pavardėmis, kreipėmės septynis kartus. Ir jie, ir visi kiti vyrai – ne vietiniai, atvažiuodavo iš Kauno, Klaipėdos ir kitų miestų, dažnai ir gana brangiais automobiliais“. Pasak jos, dalis klientų elgdavosi agresyviai – įvažiuodavo į centro teritoriją, naktimis verždavosi į bendrabutį. Tokių atvejų buvusi daugybė – centro darbuotojai daug kartų kviesdavęsi policiją. Psichologės teigimu, centro direktorė buvo perdavusi policijos pareigūnams kai kurių klientų pavardes, jų mobiliųjų telefonų numerius, automobilių, kuriais buvo išsivežami parduoti vaikai, numerius. Tačiau Šilutės policijos komisariatas net nepradėdavęs ikiteisminių tyrimų.

Akivaizdžiai vilkino nusikaltimų prieš vaikus tyrimą ir 2014 metų liepą jo kontrolę perėmusi Klaipėdos apygardos prokuratūra. Šios prokuratūros prokuroras Ruslanas Ušinskas mėgino „Veido“ žurnalistei pateisinti policijos neveiklumą: „Gal jiems trūko kokių nors duomenų, gal neapibendrino visos gautos medžiagos. Kol kas man sunku atsakyti, kodėl pareigūnai delsė“.

Šioje prekybos vaikais istorijoje stebina ne tik teisėtvarkos, bet ir Lietuvos politikų bei aukščiausių pareigūnų elgesys. Prezidentė Dalia Grybauskaitė dėl padarytų šiurpių nusikaltimų kreipėsi ne į generalinį prokurorą Darių Valį, ne į generalinį policijos komisarą Liną Pernavą, ne į vidaus reikalų ministrą Saulių Skvernelį, bet į visuomenininkus bei Švietimo ir mokslo ministeriją.

D. Grybauskaitė viešai susirūpino ne nusikaltimų ištyrimu, bet skubiu Švėkšnos ugdymo centro perdavimu Švietimo ir mokslo ministerijai bei jo pertvarkymu. Tiesa, žiniasklaidai prezidentė pareiškė, kad Švėkšnos centre vykdavusios prabangios politikų puotos, tačiau ten lėbavusių politikų pavardžių visuomenei neatskleidė.

Kodėl į policijos ir prokuratūros nusikalstamą aplaidumą iki šiol nekreipia dėmesio Seimo Teisės ir teisėtvarkos, Žmogaus teisių komitetai, piliečiams tenka tik spėlioti. Kaip policijos ir prokurorų veiksmus dangstant šiurpius nusikaltimus vertina S. Skvernelis ir D. Valys, „Veido“ žurnalistė, matyt, nedrįso paklausti. Patys prokuratūros ir policijos vadovai iškalbingai tyli.

Iš Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato tyrėjos Aurelijos Kosmauskytės žurnalistei vis dėlto pavyko sužinoti, kad dvi draugių pardavinėjimu įtartos mergaitės neseniai buvo pašalintos iš Švėkšnos ugdymo centro. Informacija apie prabangių automobilių savininkus, kurie pirkdavę vaikus ir juos seksualiai išnaudodavę, kaip Lietuvoje tokiais atvejais įprasta, į viešumą neprasismelkia.

* * *

Daugiau apie Švėkšnoje vykusią prekybą vaikais ir apie šį nusikaltimą tylėjusius specialistus skaitykite kitoje Tiesos.lt publikacijoje:

Linas Slušnys: Dėl vaikų patiriamos seksualinės prievartos negalėjau niekur kreiptis

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Gal prokurorsi Venckienei       2015-06-13 22:35

Iskels 16-aja baudz.byla ir uz tvirkinima vaiku Sveksnoje.Jug Lietuvoje yra tik viena nusikaltele su 15 baudz..bylu uz tiesos ieskojima teisiniais budais.

Kusaite,Venckiene,Kedziai       2015-03-18 21:53

Paksas,Pociunas,snoro banko ikurimas,CZV kalejimas,prezidentes puolimas,juoduju pinigu plovimas ir tt.Ar ne tos pacios saikos darbeliai?????

Drasius,Neringa ir seneliai Kedziai        2015-03-18 21:48

Kalbejo tiesa todel valstybes vardu buvo uzpulti ir teisesaugai padedant “sudoroti”

tos pacios pavardes       2015-03-18 21:42

Kurios Kedziu mergaite prievarta grazino pedofilamas ir vaistu pagalba ja paberte darzove jog nebekalbetu apie valstybinius pedofilus.

vau       2015-02-4 11:32

teisėsauga?O tai Lietuvoje yra tokia institucija? Man ją norėtųsi pavadint visai kitokiu vardu…

mociute       2015-02-3 20:36

Kai tik islenda vaiku pedofilija,kazkur ten UZRIBIUOSE BUTINAI SMEKSCIOJA TIK 2!!! “VAIKU DAKTARAI” -SLUSNYS IR PURAS.smekscioja tik keli teisejai (kondratjevo jau, tikriausiai, nebus),tik keli tyrejai ir prokurorai -PASIUTES DAIKTAS TAS LIETUVISKAS KOMPIUTERIS -BYLOS STEBUKLINGAI ATSIDURIA VIS PAS TUOS PACIUS.ir vaikai sveksnoje isnaudojami jau 10 metu(stebuklu lietuvoj kazkaip stebuklingai gali sutapti laikas,kai kitas vaiku gynejas turejo kambareli prie kitu vaiku namu) LABAI LABAI SLYKSCIAI DABAR NUSKAMBES “NUKENTEJUSIU NUO PEDOFILIJOS NEBUVIMO” BEGALINIAI BEGALINIAI PINIGU PINIGU SANTAZAVIMAI- NETGI, KAS DENGE PEDOFILIJA, RYSKEJA PAVARDES

ZUOSIA rasiusiam ZUOSIAI       2015-02-3 16:32

UKRAIS JIE PATIS SAVE VADINA IR SAKO KAD TAI ISTORISKAS JU PAVADINIMAS O TU DAUGIAU SKAITIK DOMEKIS IR TADA NEREIKES IZEIDINET ZMONIU IR TADA NEATRODISI DUNDUKU.

Valdantieji       2015-02-3 14:31

Visko priteke, sėdintys ant pinigu maišo įgyvendina savo sex iškrypimus, tai jiems valdžios virsune

Zmones jus ar ne zmones?       2015-02-3 13:00

Va taip sauke Deimante.Mergaitesake tiesa apie pedofilus,bet deja niekas jos isgirsti is teisesaugos nepanoro.

geras       2015-02-3 8:59

geras V.M.Valunienės komentaras.Ačiū drąsiai pilietiškai išsakytai nuomonei.

5.29-5.34 šlykštynei       2015-02-3 8:31

Atkreipkit dėmesį,taip pasimetė ponai"vaikučių mylėtojai”,kad tik trečioj dienoj,tiksliau nakty,drįso iškišt savo smirdincius nasrus į eteri.Aisku kaip diena tas patsai braizas Garliavoje,tas pat Svekšnoje,tai irodimas apie organizuota nusikllstama sistema.

to nuomonė       2015-02-3 5:34

Garliavos šeima ir buvo mergaitės tvirkintojai, tik kažkodėl vaikių teisių tarnybos į tai nekreipė dėmesio. Matyt, dėl to, kad ta šeima buvo turtinga ir įtakinga.

to ojojoi        2015-02-3 5:31

Netoli Venckienės namų buvo Garliavos pedofilų viešnamis, į kurį, pasak žmonių, pas savo draugą, viešnamio savininką, užsukdavo Venckienės brolis, nes tas pardavinėdavo dar ir narkotikus.

to Ale        2015-02-3 5:29

Garliavoje niekas netyrė kas buvo Garliavos pedofilų viešnamio klientais.Teisė tik Drąsiaus Kedžio draugą Bendoraitį, viešnamio savininką, kurį labai gynė Aidas Venckus ir norėjo išsukti nuo bausmės.

Botagas       2015-02-3 1:44

O kur Vlad Maželis? Auuuuu…..

D-J       2015-02-3 0:07

Sąsiuviniuose tikrinsiu…

siaubas       2015-02-2 22:54

siaubas kokia duobė ta Lietuvėlė

J-D       2015-02-2 21:08

“Hermenegilda, kom”

Diedukas Letui       2015-02-2 21:03
Letas Palmaitis nuomonei , tonuomonei, Taivavui ir       2015-02-2 19:06

Tai “Lietuvos teisėsauga” ar “Lietuvos neteisėsauga”?

Tai va.       2015-02-2 17:40

  Kaip Prezidentė gali kreiptis į teisėsaugą, jei pati teisėsauga organizavo brutalų ir priverstinį vaiko pagrobimą, kad nebūtų atskleisti nusikaltėliai-pedofilai, nuskriaudę mažas mergaites. To niekas nepaneigs, nes brutalaus “Garliavos pogromų” - teisėsaugos žygdarbių - faktai yra užfiksuoti vaizdo įrašuose. O teisėsauga - sudedamoji valstybės valdymo struktūrinė dalis.

to nuomone       2015-02-2 17:14

Pritariu jums…N.Venckiene pajudino ta lizda ir jiems tai labai nepatiko ir pradejo jie kurpti straipsnius garbingai buvusiai teisejai…bet tik lietuvoj jie gali sitaip mandravoti…uzsienyje tokie dalykai nepraslys.Tures visus faktus pateikti ,jei rengs ekstradicija..Bet nerengs jie ..jiems ir taip gerai ..jiems dar geriau ,kad Venckiene isvyko.Bet ka kalbejo D.Kedys ir N.Venckiene viskas pasitvirtina su kaupu.

Tai       2015-02-2 17:11

Gal toks ponas sa…eckas apie kuri dabar apraso laisvaslaikrastis ,galetu kanors pakomentuoti apie tvi…inamus vaikus?

nuomonė       2015-02-2 17:04

Lietuvos teisėsauga vykdė svarbią valstybinę užduotį - persekioti ir sutriuškinti Venckienę, paversti ją pedofile, nusikalstamos bandos ir valstybinio perversmo organizatore. Tokių šventų žygių akivaizdoje rūpintis kažkokios ten Švėkšnos globos namų prievartaujamais vaikais - per menkas reikalas. Ar ne tam reikėjo susidoroti su Venckiene, kad būtų nuslėpti Lietuvoje tarpstantys nusikaltimai prieš vaikus? Juk Venckienė ir kovojo prieš tokius, prabangiomis mašinomis važinėjančius iškrypėlius.

Zuosei       2015-02-2 16:43

O tamstos, koloradinės lervos čia niekas nekvietė. Jei gali sau leisti vartoti “UKRAI”, tave sutraiškyti maža.

Letas Palmaitis       2015-02-2 16:43

Lojalūs esamai tvarkai demokratijos gerbėjai atkakliai vadina savivalę “teisėsauga”, t.y. kad ji “saugo teisę”. Nikas nedrįsta pavadinti jos tikru vardu: neteisėsauga.
Kas trukdo? Ogi tikėjimas demokratine religija, kad va per KITUS rinkimus… bus kaip Amerikoj. O kaip Amerikoj? Juk “demokratijos tvirtovė”, ar ne?
O Amerikoj lygiai taip, kai Prancūzijoje arba Izraelyje - iki orvelizmo viršūnių tobulinami masoniški robespjerų laimėjimai, kada valdantieji satanistai save ir renka per idealiai veikiantį durninimo mechanizmą. Deja, vis dar nepavyksta susodomodemokratinti viso pasaulio - islamas nepaklūsta. Todėl reikalinga isterija, teroro aktai, musulmonų ir nemusulmonų supriešinimas, o tuo jau pasirūpina profesionalios demokratinės spectarnybos su klusnių įmitusių 240 policininkų pagalba.
Pagal naujausią scenarijų, teroristai (t.y. policijos provokatorių suieškoti mulkiai) būtinai turi būti nušauti, kad per teismą kartais neišplauktų kokių nors netikėtumų (plg. Kusaitės “procesą”).
Deja, daugelis domisi tik tuo, kas po nosimi, o kas toliau - užtenka emocingų šūksnių “Je suis…!!!” -
Prancūzijoje viskas pavyko kaip iš pypkės - teroristai nebegyvi, “koncy v vodu”, ir dar durneliai buvo paėmę iš provokatorių griozdus kalašnikovus, kad visi matytų, jog tai ne portatyviniai prancūzų policijos automatai, kuriuos daug lengviau paslėpti.
Kitaip, deja, buvo Bostone - Džocharo Carnajevo nudobti nepavyko - nušovė tik brolį, o Džocharui peršovė gerklę ir pamanė, kad gatavas. Dabar “teisėsauga” priversta teisti, todėl slaptumas toks pat, kaip Lietuvoje per ...Gatajevų procesą. Mat dėl Carnajevų amerikonų buvo sutarta su FSB, kad padėtų jiems kovai su “čečėnais teroristais” - amerikonai žinojo, kad ruskijoje Carnajevai turi dėdę efėsbėšniką. Jis už judošiaus dolerius ir pakišo jiems naivius sūnėnus, kad taptų “čečėnų teroristais”.
Apie tą jūsų “tikrąją demokratiją” skaitykite čia:
kavkazcenter.com/russ/content/2015/01/31/107891.shtml
Po truputį prieinu prie išvados, kad visos žmonijos bėdos - didžiulė “protinė atskirtis” tarp gudruolių ir milijonų TV kvailių.

ZUOSIA       2015-02-2 16:40

UZ VAIKU ISNAUDOJIM SEKSUALIAI AR ATSAKIS KAS NORS.AS TEISCIAU GRIBAUSKAITE NES JAI MES VISAI NE RUPIM JI RUPINAS SAVIMI IR UKRAIS IS KUR ATSIRADO SITA BOBA KAS JA ATVEDE PAS MUS KAS JOS GLOBEJAS?????????????????

Trupmenas       2015-02-2 16:36

Rimtai įklimpę į š. parazitai. Lindi srutų bačkoj, galvos nekiša. Aūū... kurgi ta garsioji jūsų retorika ir etiketės apie violetinį marą ir patvorinius. Jei mes patvoriniai, tai jūs šūdbačkiniai. Kiškit šūdinas marmūzes.

Balys       2015-02-2 16:33

Kodėl nieko negirdėti apie aukščiausių šalies pareigūnų atsistatydinimą,ką reikia atskiro paprašymo ponams?Gana Garliavos trasgedijos.

Vat sakot       2015-02-2 16:22

Jie sąžinės neturi, kaip gi neturi, turi, bet su savim ne nešioja, bijo pamesti.

bauginimas teroru        2015-02-2 15:56

Venckiene ir jos seima ziauriai nukentejo uz paviesintus faktus. Manau, kd sis baisus bauginimas ir teroras paveike ir kitus, net jei ir buvo nusiteike netyleti.

VALDAS       2015-02-2 15:48

MES mokame verkslenti,bet pirsta pajudinti BIJOME…Musu Tauta serga APATIJA…Sveikoje visuomeneje visokios grybauskaites seniai TUREJO buti istorijos SIUKSLYNE…

to taigi       2015-02-2 15:40

LYSK į būdą,šunie

taigi       2015-02-2 15:37

prezidentė kreipėsi į švietimo ministeriją, o ne į teisėsauga, vadinasi kažkodėl nori paslėpti visus galus, visada, ji skelbiasi svieto lygintoja, o darbai visai kitokie jos.

Liepa       2015-02-2 15:37

Dveji metai Žmogaus gyvenime yra didelis laiko tarpas.. tai net 730 dienų !!!//Kas galėtų nurodyti,koks tada yra skirtumas tarp išvardytų oficialių teisėtvarkos pareigūnų ir nusikaltėlių?

Nebūtinai       2015-02-2 15:19

tie, kurie atvažiuodavo, tvirkino vaikus. Jie galėjo būti nuvežami “ponams”, dėl to ir bus visi galai į vandenį.
O dabar bus leidžiama dūmų uždanga, bet tai kol kas, nes “nieko nėra paslėpto, kas nebus atidengta”, ponai.

Mokytoja       2015-02-2 15:19

Lietuvos valdžia nebeturi nei gėdos, nei sąžinės. O žmonės vilties ką nors pakeisti. Vis dėlto tai, kas vyksta yra nebenormalu. Nutylėdama vaikų kančias degraduoja visa visuomenė.

Pensininkas > taigi       2015-02-2 15:05

Sveikas, “taigi”. Vėl gavai darbo? Vadinas, į Švėkšnos istoriją giliai įklimpę stambūs dėdės ir riebios tetos.

rasa       2015-02-2 15:04

na ir ko cia stebetis,negi neuzteko Garliavos istorijos,nes dauguma patikejo ir patvirtino,kad pedofilijos nebuvo ir tie beprasmiu mirciu.Valdziai nei pirma rupejo,nei dabar,nes jie visi is to pacio lizdo ir globoja tokius pat iskrypelius.Nelaukit niekas nepasikeis kol sis gyvaciu lizdas egzistuos

Marija       2015-02-2 15:02

Grybauskaitės tylėjimas darosi amoralus. Iš tiesų, kur jos paskirti Skvernelis ir Valys. Tylėjimas yra bendrininkavimas.

taigi       2015-02-2 15:01

venckienės žinojo pedofilų pavardes.Gėda,kad ji juos paslėpė.Tokia kovotoja kaip ir prezidentė.Svarbiausia-savo kailį sveiką išnešti.

Tomas       2015-02-2 14:59

Mažiausiai įtikina policijos pasaka apie dvi mergaites suteneres, kuerios vienos internete du metus suko prostitucijos verslą.

nuomonė       2015-02-2 14:57

tai kiek dar leisim išgamom pedofilam siautėt Lietuvoje,kuznecovaite ,lavaste ,ko tylit,ko nekurpiat straipsnių,prezidente ,ar ilgai dar tęsis šitas bardakas mažoje mūsų Lietuvėlėje,reikalaujam viešint pavardes visų dėdžių dalyvavusių orgijose,jeigu dar turit nors kiek sąžinės

Ale       2015-02-2 14:46

Jau yra garliavos patirtis,- tyrė, tyrė,,, ir ištyrė: kalti tie, kurie kreipėsi…

vasia       2015-02-2 14:42

nusiraminkit,skandalo nebus.paprasciausia jo nera kam tirti.

to Diedukas       2015-02-2 14:33

Labai keista ,kai i menoakcija neina zmones ,nors juk tai del vaiku..juk vaikai tai tvirkinami lietuvoj.

VA VA       2015-02-2 14:30

Kaip lietuvoj pedofilu nera…chacha juokas tik ima…atseit Deimante Kedyte prisigalvojo ir dar apkaltino senukus Kedzius ir netpacia Venckiene..Kai tuo tarpu tie zmones norejo apginti maza mergyte nuo pedofilinimo.Prezidente jau ilga laika neiseina i aikste su zmonemis pakalbeti ..nors galetu.Bet manau toks galingaas klanas ,kaip kad prezidente net sake .,kad politikai tame dalyvauja…Tik idomu kada viskas isaiske s..o tada galbut ir del DEIMANTES KEDYTES paaisketu kas nors?

eik tu sau       2015-02-2 14:23

gynusieji Garliavos Deimantę vadinami violetiniais, o kaip pavadinsite tuos kurie gins Švėkšnos nelaimėles

Trupmenas       2015-02-2 14:00

vai kaip pigiai sumanė išsisukti. Apkaltins TT ir visi galai į vandenį. Tokią antelę jau šįryt paleido į eterį per Žinių radiją Makaronovaitė.
O bjauriausia yra tai, kad Švėkšnos pedofilijos skandalą įkyriai mėginama pridengti kitu - Norvegijos vaiko skandalu, kurie tarp savęs nieko bendra neturi.
Su garliava išdegė, dabar nebeišdegs. per daug rimta, per daug jau lavonų ir nutildytų.
Kuznecovaite, “pedofilijos Lietuvoje nebuvo ir nėra” tai juk tamstos tema - auksinė gysla. Ko tyli, kaip rašalo į žobtus prisėmusi? Šįkart juk negalėjo tos pedofilijos nei Kedys, nei Venckienė sugalvoti?
tai buvo, ar nebuvo? Gal Grina žino, nežiniukas? O gal ir Matrioška kažką žino, kad panikoj puolė įkalčius naikinti?
Žino, tikrai žino. Ir politikų pavardes, ir visą brigadą švonderių, kurie Garliavos skandalą nudusino.
Na išlįskit iš krūmų pasikalbėti. Turim labai įdomių ir rimtų klausimų.

Diedukas        2015-02-2 14:00

JOB ŠIK MATJ! Kas gi čia darosi? Žmooooonės jūūūūs, ar ne žmooooonės? Ar ne laikas 17 dieną rinktis ne 20 žmonių, o 20000?

Beta       2015-02-2 13:49

Užuominomis kaltinama TT partija, nes, atseit, Švėkšnos specialiojo ugdymo centro direktorė yra TT narė. Kaip visada, nusikaltimą panaudos susidorojimui su konkurentais ir nutils.
Kodėl Seimo TTK tyli, reikėtų klausti Šedbaro ir Sakalo bendrapartiečio Sabatausko. Manau, galai ten.

Grybauskaitė BIJO?       2015-02-2 13:37

Paminėjo tik IKRUS,bet kas juos ėdė nepasakė.Tyrimo nėra.
Kas suėdė ikrus?

Yra nustatyti       2015-02-2 13:37

nusikalteliai (bent jau du)-turi prasideti tyrimas.Ir nepilnametes suteneres zinomos-ko dar reikia tyrimo pradziai ?Visuomene seks ivykius.

stebiu       2015-02-2 13:28

Ar Grybauskaitė bent už šį Lietuvos vaiką stos ginti taip kaip palaitį,valį,griną.
  Tuos kadrus ji apgynė.

VaidasVDS       2015-02-2 12:56

Bijo, tyli.
Tyli, bijo.
Ir taip iki begalybės.
Ir taip vargšės baimės perkreiptos sielos, tarnaujančios ne tam “šeimininkui”, keliauja į savo pražūtį.
Nei prasmės, nei laimės, vien tik baimė, baimė, baimė.
Tikri nelaimėliai.
O dar juk tuo visos bėdos nesibaigia, kada nors ateis tie, kurie išsiaiškins tai, gal net iš tos pačios ES, o gal ir NATO vis tik gins Lietuvą ir neišeis karui viską nurašyti…
Tad bijokite, bijokite, bijokite, vargšai nelaimingieji…

vai me       2015-02-2 12:48

Nenustebciau suzinojęs, kad dvi apkaltintos sąvadavimu mergaitės, staiga nusizudytų iš gėdos. Kokiu idiotu, reikia būti, kad patikėti, jog rajono policija ir garantuoju, prokuratūra, slėpė, kazkokių nepilnamecių ,daromus nusikaltimus.Ne tas lygis.Aiškiai, bandoma pridengti, tikruosius sutenerius ir pedofilus.

ojojoi       2015-02-2 12:23

Būtų Venckienė Lietuvoje,šie visi išgamos sėdėtų prie asfalto,su kapeikinėm vinimis prikaltais kiaušiais.

Tai čia toks prokuroro paaiškinimas?       2015-02-2 12:11

...„Gal jiems trūko kokių nors duomenų, gal neapibendrino visos gautos medžiagos”...
  Tyrėjai tiriantys skundus turi naktimis nemiegoti, o viską išsiaiškinti. Jeigu iki šio laiko neišaiškino, tai jie turėjo būti seniai atleisti iš darbo ir paskirti nauji, kaip ir pats prokuroras dangstantis tinginius tyrėjus.

BIJO       2015-02-2 12:10

TYli Valys ,tyli Skvernelis ,visi tyli ,reiskia BIJO . Bijo,kad galimai ir patys nuvaziuodavo iki Sveksnos .


Rekomenduojame

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Geroji Naujiena. Mes nepriklausome tamsai

Rasa Čepaitienė. Parazitai

Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas paragino naujojo Seimo narius atpažinti Dievo balsą, Tiesos balsą savyje ir jo klausytis

Algimantas Rusteika. Labanakt

Paskelbtas partizanų žinynas

Almantas Stankūnas. Apie JAV demokratiją

Algis Avižienis. D.Trampo pralaimėjimo priežastys

Algirdas Endriukaitis. Kursas prieš valstybę asfaltuojamas (I)

Ramūnas Aušrotas. Homoseksualumas įveikiamas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.