Šeimos politika, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Vaiko teisių apsaugos tarnybos

Visuomeninių organizacijų pareiškimas dėl mitingo prieš vaikų atiminėjimą

Tiesos.lt redakcija   2018 m. spalio 30 d. 9:39

35     

    

Visuomeninių organizacijų pareiškimas dėl mitingo prieš vaikų atiminėjimą

Pastarosiomis savaitėmis Lietuvoje paviešinta šokiruojanti statistika ir šeimų, nukentėjusių nuo nepagrįstų Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos (toliau – VTAIT) pareigūnų veiksmų, liudijimai dar kartą patvirtino, kad Seimo narių M. Majausko ir D. Šakalienės inicijuota, 2017 metais Seimo priimta ir 2018 metų liepą įsigaliojusi vaiko teisių apsaugos reforma yra iš esmės ydinga ir antikonstitucinė.

Tenka konstatuoti, kad š. m. liepos 1 d. įsigaliojęs įstatymas konkrečiais jo taikymo pavyzdžiais patvirtino prieš šio įstatymo priėmimą masiškai protestavusios, tačiau visiškai nepagrįstai ignoruotos visuomenės dalies prognozes. Išsipildė prieš įstatymo įsigaliojimą išsakyti lūkesčiai – vaiko teisių apsaugos reforma jau faktiškai funkcionuoja kaip totalitarinio pobūdžio prievartos prieš šeimas įrankis. Taip pat būtina suprasti, kad ši reforma yra priemonė neoliberaliais principais grindžiamos vaikų globos ir apsaugos politikos, kuria rūpestis vaikais verčiamas tik dar viena pelningo verslo sritimi, įgyvendinti.

D. Šakalienės ir M. Majausko pastangomis Seimo priimtoje, o prieš tai Lietuvos žmogaus teisių centro ir kitų Šiaurės ministrų tarybos finansuotų organizacijų bent dešimtmetį Lietuvoje populiarintoje reformoje atsispindi dviejų prieš prigimtinę vyro ir moters šeimą stojusių moderno ideologijų – liberalizmo ir komunizmo – bruožai. Viena vertus, ji paremta išimtinai liberalia nuostata, jog vaikas yra abstraktus savarankiškas individas, kuriam tereikia užtikrinti jo teises, o buvimas šeimoje neturi savaiminės vertės ir nėra būtinas visaverčiam vaiko vystymuisi. Reformos objektas yra vaikas, o ne šeima kaip nedalomas vienetas. Kita vertus, reforma remiasi komunistiniu įsitikinimu, kad valstybė gali geriau nei tėvai žinoti, kaip turi būti auklėjami vaikai, kad vaikų auklėjimą galima standartizuoti, centralizuotai planuoti ir paversti tarytum profesinio žinojimo sritimi, galiausiai, kad valstybė apskritai turi teisę kištis į šeimos gyvenimą ir periminėti vaikų auklėjimo funkcijas. Tokia liberalių ir komunistinių prielaidų samplaika daro reformą iš esmės liberalkomunistine. Atmesdama šeimą, kaip būtiną vaiko vystymuisi aplinką, ji neišvengiamai atmeta prigimtinę skirtingų lyčių papildomumo vertę šeimoje.

Pabrėžtina, kad š. m. liepos 1 d. prasidėjęs ir pastarosiomis savaitėmis paviešintas masinis VTAIT piktnaudžiavimas įstatymu savavališkai ardant šeimas, prievarta vaikus atskiriant nuo jų tėvų, yra logiškas ir neišvengiamas tikslingai taikomos vaiko teisių apsaugos reformos rezultatas. Šia reforma įtvirtinti ir jai esminiai smurto prieš vaikus apibrėžimai yra absurdiškai plataus ir talpaus turinio, kas įgalino faktiškai nekontroliuojamą šeimų ardymą. Tokiu būdu totalitarinio pobūdžio neokomunistine ideologija paremta ir dėl ideologinių bei komercinių paskatų beatodairiška skuba įgyvendinta reforma valstybiniu lygmeniu legitimavo Konstitucijos ginamos prigimtinės šeimos naikinimą.

Atsižvelgdami į vaiko teisių apsaugos reformos totalitarinį pobūdį, jos taikymo mastą bei antikonstitucinę, taigi, ir antivalstybinę reikšmę, greta jau paskelbtų mitingo tikslų reikalaujame:

- Neatidėliotinai ir viešai įvardyti už nusikalstamą eksperimentavimą su šeimos institutu ir konkrečiomis nukentėjusiomis šeimomis atsakingas politines jėgas ir konkrečius asmenis;

- Ištirti ir viešai paskelbti apie visus neteisėtus ir nusikalstamus vaikų atėmimo iš šeimų atvejus ir, siekiant visuomenei atskleisti tikruosius piktnaudžavimo įstatymu mastus bei šio įstatymo pagrindu organizuojamos komercinės veiklos pobūdį, viešai pranešti apie visų nuo tėvų prievarta atskirtų vaikų tolimesnį likimą. Taip pat įvardyti konkrečius įstatymu piktnaudžiavusius ir minėto tipo komercine veikla pelno tikslais užsiėmusius bei užsiimančius asmenis;

- Įvertinant šio įstatymo politinę žalą, kurstant masišką nepasitikėjimą valstybinėmis institucijomis, taigi, ir valstybe, bei neatitaisomo pobūdžio žalą dėl šio įstatymo taikymo patyrusių šeimų mastą, šio antikonstitucinio įstatymo priėmimą inicijavusiems Seimo nariams D. Šakalienei ir M. Majauskui paskelbti apkaltą ir inicijuoti išsamų jų privačių interesų tyrimą, taip pat teisiškai išanalizuoti ir įvertinti D. Šakalienės veiklą vaikų teisių apsaugos srityje iki tampant Seimo nare;

- Susidariusios situacijos faktiškai sukontroliuoti nesugebėjusią ir iki šiol tarnybų nusikaltimus dangstančia ir ginančia vaiko teisių apsaugos kontrolierę E. Žiobienę nedelsiant atleisti iš užimamų pareigų ir pradėti išsamų E. Žiobienės veiklos šioje srityje tyrimą.

Tautos Forumas
Sąjūdžio iniciatyvinės grupės klubas
Lietuvos žmogaus teisių asociacija
Lietuvos laisvės kovotojų sąjunga
Vilniaus sąjūdis
Jaunimo sambūris „Pro Patria“
Krikščioniškosios kultūros institutas
„Vilnijos“ draugija

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2018-10-31 8:19

Dočiui .. nematau reikalo gadinti šventinės nuotaikos tam kom.( stasiui 2018-10-30 19:58 ) smile). Kaip ne kaip žmogus įdėjo daug pastangu ir darbo tam savo “kuriniui”. Kas žino, gal tai padės jam atgauti dvasine pusiausvyrą  ir žmogus nustos bijoti R.Juknevičienės kaip politikės .. visa kita ,pampersai ? kaip su jais elgtis prispyrus bėdai ..čia aš prastas patarėjas. Prisipažystu ..klajodamas po Lietuva darbo reikalais labai mėgstu sustoti kur miške ‘įkvėpti’ oro su reikalu .smile) Tai čia taip Dočy aš kaltas ..ir pasiruošęs keliais išpirkti savo kalte .smile)

Dočiui       2018-10-30 22:00

Tarakonai nekaukia.
Jie krebžda.
Plyšiuose.

Dočys       2018-10-30 21:46

Tai kaip čia dabar suprast? Ar tai reiškia, kad mųsų visų mylimas stasys yra transvestitas? Boba Stasė be pautų? Stasy, sukauk vilko balsu, jei dar gyvas esi.

stasiui       2018-10-30 18:58

Rasele, vėl bandot išdykauti? Oj, šelmė! Suprantama, kad labai didelę karjerą burokų (ir matyt runkelių) ravėjime padarusiai (nė neabejoju, pjatiletku za try goda lengvai padarydavot!) personai visai lengva kada panorėjus kur lauko gale būdavo nusilengvinti.  Bet juk čia (negi nepastebėjot?) vieša vieta! Negi gražu taip tokiai garbingai damai? Jei dažnai prispiria reikalas viešumoje, gal kokių pampersėlių pasirūpinkit? Ar pasakojo kas nors, kas tai yra ir kaip su jais elgtis? Jei reikia pagalbos, būtinai rašykit, papasakosim kaip ir per kurį galą jis dedamas. O į jokius kryžiaus žygius, nesvarbu ar prieš liberalizmą, ar prieš komunizmą, ar su spekuliacijomis svarbiomis temomis jokiu būdu neužsirašinėkit! Nė neįsivaizduojat, kaip su šarvais ir dar taip per dešimtmečius nuo burokų ravėjimo skaudančia nugara su keliais bus sunku pampersus keisti!

Laikas išsiaiškinti       2018-10-30 18:12

šakalienės praeitį,kokioms norvegų organizacijoms ji dirbo?O paskui -apkalta?Ir Dičpetrienė.

pensininkas       2018-10-30 17:30

....“Susidariusios situacijos faktiškai sukontroliuoti nesugebėjusią ir iki šiol tarnybų nusikaltimus dangstančia ir ginančia vaiko teisių apsaugos kontrolierę E. Žiobienę nedelsiant atleisti iš užimamų pareigų ir pradėti išsamų E. Žiobienės veiklos šioje srityje tyrimą.”
PONAI VISOMENININKAI, AR SU PROTU NEGERAI, AR DAR KAS? KAS UZDEGE ZALIA SVIESA SITAM ISTATYMYI? JUK SEIMAS PRIIMA, TAI IR RASYKIT KAD ATSAKOMYBE PRISIIMTU SEIMUNAI.

Kokią delfi       2018-10-30 16:20

cenzūrą įvedinėja su kažkiais slapukais.prisijunk,kad galėtų tave sekti?

O kur       2018-10-30 12:31

tas melagis Kukuraitis?Kur jo atsakomybe

Štai ir išaušo ta diena,       2018-10-30 9:52

kai lietuvišką žodyną papildys naujas žodis-vaikgrobiai,vaikgrobė,vaikgrobys…Buvo kažkada arkliavagiai…Degraduojam?

stasys        2018-10-30 8:00

Spekuliacija svarbiomis temomis . Vargiai nors viena dušia iš to forumo yra mačiusi kaip atrodo šeimos iš kuriu tie vaikai paimami , jei ne patys bėga tai yra surankiojami iš visokiu nesaugiu pakampiu , o gal apie tai nemalonu kalbėti ? . Gal vietoj to mitingo (pudingo) pasiuskime tuos ‘herojus’ atstovauti visuomenės interesus sprendžiant tu vaiku likimus , jei jau taip nepasitikime vaikiu teisiu tarnybomis. Iš to tikrai bus daugiau naudos nei laidyti liežuvius su Puteikiu nežinia kur ir dėl ko . Politizuoti dar viena kryžiaus žygį , tik ši karta į skaudžia kasdienybe , nereiškia išspręsti ilgus metus ignoruota problema . Įstatymas tik prievolių tekstas ..kuris negali aprašyti visu problemų , čia pati visuomenė , jos iniciatyvus piliečiai turi pasakyti kaip jiems atrodo ka po kuo reikia daryti darant sprendimą su svetimais vaikais ir būtinai prisiimti atsakomybe . Vargiai patikėsiu kad tos iniciatyvos autoriai kada nors yra buve ar lanke tas šeimas kurioms nėra kito budo išgyventi tik kaip nuolatinė valstybės parama vaiko pinigais ir pašalpomis. Ar valstybė neteisi paimdama iš tu šeimų vaikus jei tos šeimos tame sunkiame išgyvenimo kelyje ėmė ir palūžo .?  Kas atsakys kiek tu vaiku šiandiena gyvenančiu kitur nenorėtu grįžti ten iš kur buvo paimti ?.Sako posakis , nenorėk to kitiems ko pats nelinkėtum sau, aš tikrai nelinkėčiau kad ta problema užsiimtu koks nors ilgaliežuvis politikas . O tie naujadarai autoriaus kaip noras sulieti liberalizmą su komunizmu ..skurdžios gyvenimo patirties rezultatas ..išvada:  jas rašęs asmuo matęs tik save pati .Reikia tuos sostinės ‚politinius pankus‘ retkarčiais išveržti už miesto buroku paravėti .. ir taip kad nugara su keliais skaudėtu . Čia prasideda realus gyvenimas, o ne ant liežuvio krašto . Nepasiduokime mitingams geriau išsireikalaukime sau teisės matyti kaip vyksta tie procesai .. kuo galėtu padėti visuomenė be tu geru algu , nauju automobiliu , prestižinės darbo vietos . Visada atsiras tu kurie sieks susižerti dividendu realu darbą su problemomis paliekant kitiems..ta reikia irgi prisiminti .

Al.       2018-10-30 0:15

Pro Patria tinklalapy po šiuo tekstu, be Tautos forumo, dar yra ir kitos jį pasirašę draugijos:
Tautos Forumas
Sąjūdžio iniciatyvinės grupės klubas
Lietuvos žmogaus teisių asociacija
Lietuvos laisvės kovotojų sąjunga
Vilniaus sąjūdis
Jaunimo sambūris „Pro Patria“
Krikščioniškosios kultūros institutas
„Vilnijos“ draugija

Ačiū už drąsų žodį!       2018-10-29 23:27

Su tokiu Forumu viską įveiksim ir nuveiksim! Šaunuoliai, negaliu atsigėrėti, pasirašau po kiekvienu jūsų žodžiu.

Juozapas       2018-10-29 23:26

Žodis žodin vienareikšmiškai pritariu kolegos Tarabildos 2018-10-29 17:52 komentarui!
O tūlui pasipiktinusiąjam (2018-10-29 20:56), taip pasakysiu - pats bent tūkstantąją dalį tiek padaryk kiek Tarabilda, padkui pūsk savo žandus.
O be to į mitingus vaikščioti ir plakatais mojuoti yra pirmutinė pareiga tų kurie nuosavų idėjų neturi, bet kažkaip turėtų bent taip nusiplauti tą gėdą dėl nusikaltimų prieš Lietuvą savo bukais balsavimais nuolat prirenkant niekšų valdžion.
Nes ne Tarabilda ir ne juozapas ėjo ištiesę kaklus balsuoti už grybauckaites ir skvernelius. Tai tamstos tekini skuodėte be proto ir be sąžinės.
Tad dabar ponai mieli ir pakelkit subines nuo sofų.

Pasirodo       2018-10-29 21:28

kad Deimantę Ūso teisme atstovavo vaikų teisių atstovė Jakavonienė.

Stasys       2018-10-29 20:42

Labai geranoriški ir aktualūs palinkėjimai, - atleisti, apkaltą surengti raganoms. Bet ar bus tai pasiekta, labai abejoju, nes niekšai per daug užvaldę yra. Iš kart prisimenu Deimantės atvejį .... Va, štai tada reikėjo visiems neabejingiems kito skausmui, nepakantiems smurtui, melui, neteisingumui, stoti vieningai tūkstančiais mūru ir pabandyti pramušti tą betoninę mafijos sieną. Likom abejingi, va, štai buldozeris ir įsibegėjo ...

Tarabilda To ...Pareikalaukite       2018-10-29 19:56

Ką čia putoji, gerbiamasis. Kažkas gal už tave turi eiti ir pareikalauti, o tu, mat lyg koks invalidas, pasėdėsi prie klaviatūros ir reikalausi, kad kažkas pareikalautų. Tavo vietoj tyliai pakelčiau sėdimąją iš foteliuko ir eičiau kur kviečiamas, atidaręs kambario langus, kad bezdalai prasivėdintų.

DDD       2018-10-29 19:27

Rytojaus mitingo rengėjai iš LVI gali pasiūlyti visai kitą rezoliuciją - savo paruoštą “apie nieką”.

...       2018-10-29 18:54

Pareikalaukite,kad sakaliene nebetrukdytu nuzudytam kudikeliui ilsetis ramybeje.Jie patys kalti,kad galimai neisgelbejo sio kudykio,juk ir darzelis buvo praneses,kad vaikas musamas seimoje.Pasinaudojo sia nelaime ir prastume BARNEVERNET,SUZALODAMI TUKSTANCIUS MUSU VAIKU.Labai sakaliene tuom didziuojasi,juk pasake,kad iki naujuju bus dar daug pagrobta.Tai matyt galimai yra skaicius,kiek privalo pagrobti.Reikia tiketis,kad kazkas laukia kaliuzes.Paviesinkit visu vaiku kurie negrazinti,tolimesni likima.

Vėlokai mitingas       2018-10-29 18:45

Greit sutems, reikia saugotis provokacijų. Jaunieji koncjaunuoliai, megstųjų berečių pamaina, garantuotai dalyvaus.

uz Rolanda Paulauska       2018-10-29 17:31
Ačiū Juozui už nuorodą, pagrindžiančią nusikaltimą       2018-10-29 17:26

Tai nuosprendis šakalienėms, žiobienėms, jakavonienėms ir kitiems pagarsėjusiems „vaiko teisių” gynėjams, kurie giriasi Lietuvoje vien nuo liepos 1 d. atėmę iš šeimų virš 1500! vaikų. Jei tie „paėmimai” yra kerštas tėvams, tai kiek laiko reikės jau sumaitotų vaikų ir šeimų reabilitacijai?! Toks biznis yra nusikalstamas.
Dar reklamuotis prie nelaimingo vaiko kapo menkystos drįsta. Dangstantis kažkokio narkomano sadisto veiksmais…
Vien per šį pirmadienį vėl turėjo būti įsiveržta į maždaug 20 šeimų, išplėšta ir traumuota apie 20 nekaltų vaikų.
Žmonių kantrybė turi ribas!

Tarabilda       2018-10-29 16:52

Kaip ir visada Forumo tekstų konstatuojamoji dalis tiksli ir nekelianti jokių abejonių, bet kai iškyla būtinybė deklaruojamą turinį paversti veiksmu, - piššš pasigirsta. “Svarstykit, atleiskit, atsakykit, - ir kaip taisyklė, į orą.” Kas turi visa tai padaryti? Abstraktus Seimas?
Suprasčiau, jei kreiptųsi į teismą su konkrečiu ieškiniu Šakalienei, Žiobienei, Majauskui ir kitiems prisidėjusiems prie šeimų naikinimo. Bėda tik tokia, kad ES teisės viršenybė sąlygos mūsų kvislinginių teismų sprendimus, kurie jau šiandien yra Stambulo konvencijos “dvasia” priiminėjami.
Nematau, kaip su tokiais reikalavimais būtų įmanoma pradėti Žiobienės atleidinėjimo procedūrą.

Prisimenu anuos laikus,        2018-10-29 16:45

kai sergantį mažą vaiką privalėdavai palikti ligoninėje, mat, mamoms neleisdavo būti kartu. Mačiau per langus kaip nuo pat ryto pabudę mažyliai stovi lovelėse ašarotais veideliais ir visi visi rėkia “mama, mama, mama!”
Daugiau sunku pasakoti, negaliu…

Marginalas       2018-10-29 16:44

Kadais vergai bent turėjo ribotas teises į savo vaikus. Vergai biorobotai to nebeturės, nes
Vaikai reikalingi:
1) pavyzdingoms bevaikėms sodomitų šeimoms, kad jos padarytų vaikus sodomitais,
2) eutanazijai organams išimti ir teikti pasauliniam vergvaldžių elitui.

kaunieciu demesiui       2018-10-29 16:16

! Norintiems dalyvauti mitinge Vilniuje organizuojame kelionę autobusu. Autobusas antradienį, spalio 30 d., išvyks nuo Kauno pilies 15 val. DAUGIAU INFORMACIJOS IR PRIVALOMA REGISTRACIJA: tel. ‭+370 (682) 75 481‬

Rūta       2018-10-29 15:45

Tobulai suformuluotos mintys. Tiksliau nebūna.

demesio       2018-10-29 15:44

,Visus neabejingus tarnybų atliekamam šeimų ardymui ir nepagrįstam vaikų atiminėjimui Laisvos visuomenės institutas kviečia į mitingą. Mitingas vyks spalio 30 d. 17 val. Nepriklausomybės aikštėje (prie LR Seimo rūmų, Gedimino pr. 53, Vilnius). Mitingo metu pasisakys tik visuomenės atstovai: LVI Valdybos narys Vygantas Malinauskas, Kručinskų šeimos advokatė Rūta Visocnik, menininkė Jurga Lago, šešių vaikų tėtis, fotografas Evaldas Lasys ir kiti.

Čia galite rasti A3 formato plakatų, kuriuos galima atsispausdinti ir atsinešti į mitingą. Taip pat kaip simbolį galite atsinešti vaikišką žaislą ar rūbelį. Mitingo dalyvius pagal galimybes vaišinsime arbata.

Visi kartu parodykime politikams ir atsakingoms tarnyboms, kad vaikų gerovė ir jų šeimų gyvenimai yra mūsų didžiausio dėmesio ir pastangų vertas klausimas, kurio sprendimo nepavyks išvengti.’

Juozas       2018-10-29 14:46

Štai straipsnis:
https://www.delfi.lt/vaikai/idomu/psichologas-pasake-kaip-atskyrimas-nuo-tevu-veikia-vaikus-pasekmes-katastrofiskos.d?id=79425881
Jame pateikiamais neatremiamais faktais taip pat reikia remtis, siekiant užkardyti tarnybų smurtą prieš vaikus ir šeimas. Tai puiki medžiaga užkišti Šakalienei gerklę, kad daugiau nelįstų prie vaikų.

Tik gedingi ir blogi darbai daromi paslapcia       2018-10-29 14:25

Labai geras sis kreipimasis,turi buti skaidrumas siuo klausimu.Kur vaikai ?Gedingas poniu biznis ir nezmoniskas.

Agnė       2018-10-29 14:21

Priariu

Situacija aprašyta       2018-10-29 13:49

ir nupasakota lietuvių liaudies pasakose.Kad ir apie Bebenčiuką ir kvailutę.Bebenčiukas -neklaužada vaikas,kvailutė būtų mama,kuri pasakose gerų padėjėjų padedama kovoja,ir baisioji raganų ragana-tai vaikų teisės su žiobiene.Konservatoriai davė finansavimą,kad galėtų terorizuoti tautą.

Toto 2 Patikslinkite        2018-10-29 13:36

Ar, Tamstai su teksto suvokimu kyla problemos ? Aiškiai parašyta:’..., greta jau paskelbtų mitingo tikslų reikalaujame:...’ . Kas dar neaišku ?

Toto 2 Patikslinkite        2018-10-29 13:35

Ar, Tamstai su teksto suvokimu kyla problemos ? Aiškiai parašyta:’..., greta jau paskelbtų mitingo tikslų reikalaujame:...’ . Kas dar neaišku ?

Patikslinkite       2018-10-29 13:08

Tai tautos forumas kviečia ateiti į mitingą, ar tik išsako savo neigiamą nuostatą dėl vaikų atiminėjimo.

Kiemsargis       2018-10-29 12:01

Šakalienė nenurims. Prastumusi Barnevarną į Lietuvą ,ši ponia ir toliau “stums” ant Lietuvos. Šikart tai “Stambulo konvencija”.Goglinam čia:  Po Seime atšauktos diskusijos D. Šakalienė įsiuto: „Gėda pramušė grindis“

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

ES ciniškai naudojasi pavojaus situacija Europoje, kad išplėstų savo galias

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt devintoji (gegužės 13) diena

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Įveiksime ligas ar žmogiškumą?

Ramūnas Aušrotas. Vaiko teisių apsaugos klystkeliai

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Kun. Gintaras Jurgis Sungaila. Konstantinopolio patriarchatas Lietuvoje – nauja Bažnyčia?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.