Kultūros, kalbos, istorijos politika

Tautos forumo pareiškimas dėl Stanislovo Tomo surengtos provokacijos prieš valstybę

Tiesos.lt redakcija   2019 m. balandžio 12 d. 9:12

19     

    

Tautos forumo pareiškimas dėl Stanislovo Tomo surengtos provokacijos prieš valstybę

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yanmaneee       2022-01-7 8:35
Rasai       2019-04-14 14:40

Ponia, gal pirma išmok skaityti dokumentus, o tada jau mąstyk apie tariamas ,,iniciatyvas”.

rasa       2019-04-14 10:50

jei atvirai,aisku nepalaikau tokiu lentu dauzymo,bet yra ir kita medalio puse,kodel pas mus net neisigiline i asmens nuveiktus darbus stato paminklus,kabina lentas.Pirmiausia tam tikros institucijos ,pasitelke visuomene turetu prieiti vieningos nuomones ar sis ar kitas zmogus to vertas.Kiek teko skaityti,tai sis veikejas tos ,jo varda menancios lentos nevertas,todel,kad prisidejo prie zydu saudymo,o nesvarbu kokios tautybes butu zmogus,tai yra aiskus nusikaltimas.Siulau karstakosiam pamastyti,kaip jie reaguotu,jei ju tevai,seneliai,kiti giminaiciai butu saudomi,kazkokio zmogaus iniciatyva ir ar jie noretu tam zmogui kabinti paminkline lenta.Pamastom be pykcio,racionaliai

lazda turi du galus        2019-04-13 14:34

žydšaudžiai didvyriai?  https://www.youtube.com/watch?v=2_fMl08U4Sg

tam Nu kaip       2019-04-13 10:19

Subinistano kloakos troliai eteryje. smile Ar čia tiesiog mentalinio pederasto Kazimiero Juraičio šalininkai? Ar ir viena, ir kita? smile

Nu kaip       2019-04-13 0:57

ir Lietuvos administracija 1941-1942 pagal galimybes viską darė dėl fiurerio pergalės prieš rusus , britus ir amerikonus , tik tai nepadėjo .

provokacija su aukštais užtarėjais "teisėsaugoje"       2019-04-12 21:08

Homoseksualiam sociapatui-narcizui prokuroras siūlo skirti tik 30 000 Eur. baudą, bet apie jokį laisvės atėmimą nėra net kalbų. Bendrininkas-mentalinis pederastas ir žmogiškos padermės išmatų krūva Kazimieras Juraitis išvis išvengia bet kokios atsakomybės. Išvadas darykitės patys. Tiesa, išlieka nedidelė tikimybė, kad “prakeiktas VSD” privers prokurorus adekvačiau pasižiūrėti į vandališko išpuolio aplinkybes ir kontekstą.

Jota       2019-04-12 17:55

Vandalų teisinti, savaime suprantama, negalima, bet štai kam reiktų duoti atkirtį - http://blagogon.ru/digest/895/.
Jau kelintąkart pastebiu jų pastangas įrodyti, kad Lietuva nebuvo okupuota, kad dėl visko kalti “lietuvių nacionalistai”, kad «Саюдис» – это литовская фашистская партия, прославляющая коллаборационистов времен Второй Мировой войны”. Žinote, erzina. Stačiatikybė tame portale pristatoma be priekaištų, o štai politika nepriimtina.
Ne taip   čia vertinamas ir metropolitas Ilarionas (Alfejevas), kuris pasisakė už Lietuvos laisvę ir kaltino sovietus dėl agresijos. Tačiau jo religinės pažiūros nėra pakankamas pavyzdys, kad būtų galima jomis sekti (dėl ekumeninės veiklos ir kitų pernelyg liberalių pozicijų).

stasys       2019-04-12 14:31

Trina delnus, teisinga kripti diskusija vistoma. wink

Po teisybei       2019-04-12 14:13

tai eterį tam iš Azijos suteikė toks Nakas su chebra. Nakas seniai vis užmesdavo ant partizanų, netyčiukais pagarbindavo antifą, atsargiai pasamprotautadavo apie piderus, o čia tik pyst vienu metu ir pratrūko. Atsiskleidė pačiame gražume su savo syseksualumu (reikia suprasti, kad jis mano kad yra ir ne syseksualų), pradėjo atvirai varyti ant partizainų ir kitų. Jų komentatoriai tai išvis atviri stribų palikuonys ir anitifos paliegėliai.

Populiarumui palaikyti pristojo prie Garliavos temos, kas labai kompromituoja tuos įvykius. Nuo mūsų stribiškos kilmės prezidentės kiek atsikabino, nes gaunasi akivaizdus prieštaravimas. Jie abu, viena jaunystėje rašė ir turėjo tokį tėvelį, kitas dabar varo ant partizanų. Gerokai prieš parašų rinkimą į ES parlamentą peršoko ant advokato, kuris pats savęs netapažįsta filmuotoje mežiagoje.

Nakas, kaip atmata, negali būti pateisintas, kad neturi pinigų pragyvenimui ir už juos parsiduos bet kam. To advokatėlio atveju aiškiai matosi piniginiai susitarimai ir būsimos naudos dalybos. Aš tau eterį dabar, o tu man kada nors. Taip pat tampa pilnai aišku, kaip toks patenka į LRT eterį per tokį pošlykštį Dviračio žinių architektą Haroldą.

Tokie išsišokimai ir atsiskleidimai įvyksta prieš rinkimus.

surinks pinigėlius paremti nabagą tomą       2019-04-12 13:42

valstybė dosniai atlygins tomui už puikų darbą (stribai, kgbistai, komuniagos, pedofilai bei pederastai - tai mūsų valstybė)
dar padarys lėšų rinkimo akciją iš varguolių lietuviukų - dalį surinktų pinigų paskirs tomui.

Ramiros       2019-04-12 13:32

Kas.sudaužė.tegul.ir.sumoka…Dešimteriopai!!!

Raigerdas>Nepalaikau       2019-04-12 12:40

Komentatorius   Nepalaikau 2019-04-12 10:58 porina: “Žmogžudžiai yra žmogžudžiai, tai yra nepateisinama. O gal jūs nacistai…” Kaip mat išlindo stribo mąstysena. Jeigu tai būtų kokie nors 1947 metai, tai užtektų kliauzos su klausimu - ar jie ne nacistai - į KGB skyrių ir visi būtų išsiųsti į Sibirą. O štai “Nepalaikau” trintų rankomis ir džiaugtųsi:”Žmogžudžiai yra žmogžudžiai, tai yra nepateisinama”. Ach, kartais pagalvoju, ar visa šita išdavikų, stribų ir kitokių niekšų armija negalėtų turėti savo tėvynės? O juk Rusija puikiai tam tiktų. Ten galėtų gyventi daugybė diktatorių, kad ir diktatorius iš Sudano, kuris valdė 30 metų, šalia jo galėtų būti Sirijos diktatorius, Kazimieras Juraitis, pretenduojantis į Prezidentus (galėtų pretenduoti Rusijoje, nes ten tokie chudakai vertinami), vaiku apsimetinėjantis komentatorius “Nepalaikau” ir daug kitų įdomių egzempliorių, o turistai galėtų vykti ir pasižiūrėti į juos, kaip einama žiūrėti į zoologijos sodą. Tai, jeigu visuomenės neleistų į valdžią ateiti Hitleriams, Stalinams ir kitiems zoogyvūnams, tai ar būtų įvykęs tas 2-as Pasaulinis karas? Aišku, nebūtų. Bet ta visuomenė vis savo tarpe augina ir popina tuos zoogyvūnus, kurie paskiau, išdygus iltims, ją pačią ir pradeda taršyti. Ir žinote kodėl tai vyksta? O todėl, kad ta visuomenė rūpinasi tik KŪNIŠKA SVEIKATA. O apie psichinę sveikatą niekam neįdomu, nors zoogyvūnai skiriasi nuo normalių žmonių tik savo psichine nesveikata. Kada visuomenė pradės rūpintis žmonių dvasine sveikata, tada tik ir prasidės ta tūkstantmečius puoselėjama svajonė - sukurti humanizmo ir teisingumo pagrindais civilizuotą ir sėkmingai besivystančią visuomenę, kurios pagrindinis rūpestis būtų:kultūra, švietimas, sportas, ekonominis gerbūvis, pasitikėjimas vienas kitu, garantija, kad tai yra saugios visuomenės sąlygos ir tokios valstybės valdymas vyktų mokslinių pasiekimų pagrindu. Politika galėtų būti tokia, kurios pagrindas būtų pažangios filosofinės idėjos, o ne kokio nors Andriaus Kubiliaus tarškalynė.

Pasivadinusiam "Nepalaikau"       2019-04-12 12:36

Turbūt nesat neišmanėlis. Bet irgi bandot provokuoti. Tuo blogiau.

Nepalaikau       2019-04-12 10:58

Žmogžudžiai yra žmogžudžiai, tai yra nepateisinama. O gal jūs nacistai…

Pritariu       2019-04-12 10:41

kad nereikia provokacijos supaprastinti- ji nebuvo nukreipta tik prieš Joną Noreiką.

Provokatorius video įraše - ypač bandydamas kalbėti angliškai - bando įžeidinėti Lietuvos prezidentę, V. Landsbergio tėvą, Konservatorių partiją, Lietuvos valstybę, visą Lietuvių tautą ir t.t.

Provokacija nėra tik primityvus paminklinės lentos sudaužymas, kaip dažnai pateikiama lietuviškoje žiniasklaidoje. Provokacija gana suktai rafinuota. Siekiama paniekinti visą valstybę su visais jos gyventojais ir vadovais. Ir gavus nuobaudą susikurti pretekstą tolimesniam tarptautiniam begaliniam bylinėjimuisi. Ir taip turėti tribūna žiniasklaidoje tolimesniam Lietuvos niekinimui. Visi, kurie kovojo prieš Jono Noreikos atminimo lentą (Linkevičiai, Makaraitytės ir kiti) ir provokokacijai galbūt pritaria, turėtų pradėti mąstyti.

stasys        2019-04-12 10:26

aha gal dar norite su jais polka pašokti .? O ka darysite su taip kurie per langus žiūrėjo ir negrūmojo matydami toki nusikalstama elgesį . Ne ne neatsakykite , atsakymą jau žinau ..visos barankos turėti kabėti ..ir tik todėl kad jos apvalios .

Būtina       2019-04-12 10:11

traukti atsakomybėn ne tik provokatorių tomą, bet ir jo bendrus - abu filmavusius asmenis: juraitį? ir dar kažkokią moteriškę.

Abu šie filmuotojai akivaizdžiai žinojo provokatoriaus tomo planus ir jam talkininkavo. Juk provokatorius tomas pats savęs nefilmavo ir nefotografavo. Foto-video medžiagos paviešinimas yra viena iš svarbiausių nusikalstamos provokacijos dalių.

Filmuotojai galimai net nešė dalį nusikaltimo įrankių - kopėčias. Bet kol kas jie bent jau viešojoje erdvėje traktuojami “nepriklausomais stebėtojais”.

 

stasys        2019-04-12 9:34

Iš to kas parašyta užtektu keliu minčių: paskelbti iniciatoriu kuris prisiimtu atsakomybe atstatyti tai kas sulaužyta, vėliau skelbtu atvirą konkursą leidžiant visuomenei nuspręsti , o dar vėliau sąskaita tam projektui įvykdyti . Pas mus kažkaip viskas nuo kito galo prasideda .smile)) Dėl Ivaškevičiaus patalpinimo tame sąraše nesutinku . Kad butu pilnai aišku tokie negriauna sovietiniu stabukų .. todėl juos saugoti tikrai nereikia.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.