Kultūros, kalbos, istorijos politika

Vidmantas Valiušaitis. Kuo merui pasibaigė jo noras aptarnauti siauros grupės interesus

Tiesos.lt redakcija   2019 m. spalio 18 d. 17:39

9     

    

Vidmantas Valiušaitis. Kuo merui pasibaigė jo noras aptarnauti siauros grupės interesus

Na, štai:

„Viešojo administravimo subjekto atlikti viešojo administravimo veiksmai, viršijant jam suteiktus įgaliojimus, taip pat ir administracinių aktų leidimas, viršijant suteiktą kompetenciją, yra neteisėti“, – rašoma prokuroro priimtame nutarime.

Ir kiek erzelio, kiek nereikalingos visuomeninės priešpriešos sukelta, kiek beprasmių ginčų ir politinio stumdymosi!.. O virš viso to – kokie politinės reputacijos nuostoliai!.. Susigrąžinti nebus lengva. Sumokėta kaina didelė.

Kita vertus, gal ir nebloga pamoka politikams ateičiai: kuo baigiasi beatodairiškas veržimasis aptarnauti kuriuos nors neaiškiai išreikštus siauros grupės interesus, mojant ranka į visuomenės nuomonę. Ženklas, kad visuomenės opinija vis dar šį tą reiškia.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ką daryti       2019-10-18 22:38

kad vilniaus meru nebūtų renkami semitai?

-------       2019-10-18 22:30

,,neteisėti’’ - ir kas toliau?

stasys        2019-10-18 21:54

Aišku kad baigėsi , toliau tęsti ta beprasmiška Lietuvos istorinės atminties tripimą ..reikštu tapti nauju Valdemaro Tomaševskio pavaduotoju istorinės atminties klausimams .Juk meras sakosi gerai pastudijavęs Vilniaus krašto istorija ..todėl ši bei ta išmano toje srityje .Nieko nekuriu , tai jo pačio žodžiai ..Norint pataisyti paskutiniu metu jo asm. smukusius reitingus jau nepakaktu laimėti bylą tik prieš “kuzios” projekto taranus ..O jei rimtai papirkti rinkėjus galima ir biudžeto pinigais ..pažadėjus nemokama transportą Vilniuje vilniečiams ..žvirblis rankoje gyvesnis tos gulbės danguje .

Kostas       2019-10-18 21:38

Skubi Vidmantai
Dar niekas nesibaigė.
Dar tik prasideda…
Viščiukus skaičiuoja rudenį...
Atsipalaiduok.
Kova dar ilga laukia.

Ogi ogi       2019-10-18 21:33

prieš tai buvęs Laisvosios Rinkos “instituto” direktorius. To “instituto” sublilias paslaptis atskleidžia Pipedija.Su humoru, kad nepultų piktintis.

O gi       2019-10-18 20:33

buvęs teisingumo ministeris, - net negaila žmogučio. Visiems buvo aišku, tik oficialaus patvirtinimo trūko.

Birute       2019-10-18 19:17

Kokia reputacija? Isistates kiaules akis senai jau…reputacija? Dar pirma ja turet reik…

Pritariu       2019-10-18 19:14

jis tos reputacijos niekaip neatstatines, nes jis jos niekad ir neturėjo.
Pergyvenome rusus, ateis galas ir šitam marui.

beveik pritariu       2019-10-18 18:01

pritariu del to,kad sukelta daug erzelio ir priespriesos. bet nepritariu, kad Shimashiui reikes nemazai laiko atstatyti reputacija. jis tos reputacijos niekaip neatstatines, jis naudos taktika skelbtis nukentejusiu del geru darbu. jo tikslas buvo ne tik pasitarnauti tam tikrai grupei , bet ir suaktyvinti savo liberalius remejus. ir tas jam pavyko, jo remejai tapo dar labiau chunveibiniskai angazuoti. o del zmoniu disesnio susipriesinimo jam giliai nusispjauti.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.