Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Demokratija ir valdymas

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 10 d. 21:38

18     

    

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Tariasi peliukai prieš rinkimus:

– Reikia balsuot už katiną. Pažadėjo pelių daugiau negaudyt.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2020-10-12 16:50

Deja dejai:
4 metu periodinis sh sukunkuliavimas. Bendra tendencija ta, kad dangtis vis sandariau uzdarinejamas. Tai minetos medziagos nudziovinimas kiek pristabdytas. Ir kvapo vis maziau jauciasi uz puodo ribu. Retkarciais tik garas atatinkamas iseina per voztuva.
Tiejusu rinkimai kaip siukslyne gainasi ne rinkimai, bet rankiojimas.
Kisate ranka “isrinkti” koki nors aukso gabala. Uzgriebiate kazka, bet kiekviena karta gabala to kazko.Tik tai ne auksas.
Rinkimai Lietuvoje kaip bandymas lauko tualete istraukti aukso grinuoli))).
Rezultatais nesidomejau. Nes toje duobeje aukso niekas nedejo.

Deja deja       2020-10-11 23:08

Rezultatai po truputi aiskeja. Deja, nieko naujo nei gero. Visai nieko

juokai Milaiti       2020-10-11 20:57

apsiramik, tavo šudo neskaitysime, kad ir kaip stengtumeisi!

draugas stalinas       2020-10-11 20:25

Visiškai nesvarbu,kas balsuoja ir kaip balsuoja-svarbu,kas balsus skaičiuoja.

to Konservatoriai       2020-10-11 18:52

Kam dirbi? Nori, kad mums uždraustų komentuoti? Esi apsimetęs konservatorių agentėlis, norintis mums pakenkti, atspėjau? Per tokius, kaip pats, bus įvesta diktatūra ir galutinai suvaržytos mūsų teisės - ypač minties ir nuomonių teisė. Gal Seimo Jurgio padėjėjas esi, ką?

Ne Veryga su       2020-10-11 13:36

premjeru sugalvojo, bet jų dėka jie pateko į valdžią ir jiems dirba, kas visa tai ir sugalvojo - paleido iš laboratorijos ir pan. su tikslu pamažint žmoniją, nes tiesiog Trečio pasaulinio karo taip lengvai, kaip anuomet, gi nesuvairuosi runkeliokams ir Kisoms, tiesa? Vokietijai karo gi neskelbsi taip atvirai, kaip tada Anglija ir Prancūzija vardan Lenkijos. Kai lenkai okupavo trečdalį Lietuvos nieks niekam vardan lietuvių jokio karo neskelbė, kodėl? O ir inteligentai nelabai piktinosi - priėmė Lenkijos ultimatumą ir atsižadėjo amžinosios Lietuvių sostinės Vilnius ant popierkų su Lenkija. Taigi kas tas politikos “siemkes” gliaudo, ką? Lenkai buvo nusprendę ir pajėgūs anuomet okupuoti visą Lietuvą, jei ne vieno kanclerio įsikišimas. Ar pameni tai, Kisa, ką? Dabar Rusija darda į Rytprūsius Lietuvos keliais ir geležinkeliais, ir nieko. Per Rusijos TV pirmąjį kanalą drg. Žirikas ir co žada Lietuva sumalt į miltus ir nieko, kai taip kalba buvęs Dūmos viceprezidentas. Jokio pariteto, jokios pagalbos sau ir Lietuvai, jokio mūsų orumo nėr, kodėl? Kisa, nagi atsakyk į šitą klausimą, būk žmogum garbingu. Kam tie dvigubi standartai, a?

Kisa,       2020-10-11 13:23

o pati ką semi? “Siemkes”? Politikos siemkes, atspėjau?

Kis       2020-10-11 13:23

Zydas zydo nezudys,tai ne lietuviai -idiotai,jie sugalvos kaip simazinti.

Kis       2020-10-11 13:21

kaip nuostabiai dirba paesidaveliu gaujos,juk ne veltui sakoma,kad skaldyk ir valdyk.Baisiausiame sapne nesusapnuosi,kad lietuvis lietuvi nekencia,nes vienas nupirktas Landzbergio kuris semia rieskuciomis pi nigus juk jie musu,jiems jura iki keliu ir sitaip zmonems smegenys uzpudrinti,kad covida atrado Veryga su Skverneliu,o mase bobuciu tuo tiki,neskyria (dar neismoko per 30 metu) atskirti doro nuo vagies)Gaila,bet kol neisisamonsime,laimes oziai ir transvestitai.

Milijardieriai sugalvojo       2020-10-11 12:39

pamažint žmoniją? Vokietijai(konkurentei) gi karo trečią kartą jau nebe paskelbsi, nes yra intikas ir gali paviešint kilmingųjų nuo padebesių nedorus darbus, todėl rado biologinį būdą, biologinį ginklą po visuotinų rūpesčiu mažučiukais, kaip bolševikai po sėkmingo rūmų perversmo 1917 metais Petrapilyje.

A mes balsuosime       2020-10-11 11:39

uz Katina Covid’a, kad kuo greiciau naivias peles-runkeliokes isgaudytu. Mums, milijardieriams nuo dangaus, igriso ubagai po kojomis. Nesimaisykite, ar supratote? Mums babkes rupi, o ne ubagu gerove. Maza ka mes kalbame - svarbu, ka darome. Tad visi uz Katina Covid’a!

džeikui       2020-10-11 10:10

gal tavo boba panaši į baltą kumelę , kai savaitę laki neišsipagiriodamas. Jukš, beproti, iš komentarų, atsibodai iki gyvo kaulo.

Nuo kada       2020-10-11 9:18

langų majorai jau ir med.daktarais apsireiškia rinkimų dieną? Manai, kad ideologinė tramdomoji Covid galia visus prasčiokus nušluos? Na, tuos, kurie nebuvo Bolševikų partijoje ir jos transformacijose į liberoidijas, neiškalė mintinai Sovietijos-Neosovietijos fundamentoriaus(Fundamentals o Neo-Soviet Law). Kurie nepriklauso Blogio imperijos ir jos sąjungininkių samdinių kariaunai. Visų runkeliokų ideologinė Covid tramdomoji galia neįveiks, tad apsispakajink, Langų majore. Donaldas gali laimėti prezidento rinkimus Amerikoje ir padaryti Covid kėbėriokšt. Gali sustabdyti internacių(Covid’o) konspiraciją ir agresiją - suteikti Vokietijai laisvę ir paleisti nuo Kanzler’io akto. Tschüß!

Ko mums trūksta?       2020-10-11 9:17

Dantės kūryboje matome tikrąjį žmoniškumą, aistringą žavėjimąsi gėriu ir grožiu, galingą Dievo trauką. Ir mums, kurie šiandien „gyvenimo kelionėje pakliūvame į baisiai tamsią girią ir pametame tiesų kelią“, Dantė rodo kelionės tikslą – meilę, kurios dėka „juda saulė ir žvaigždės“.
Dantės „Dieviškosios komedijos“ trečioji dalis – „Rojus“. Nors mus nuo Dantės laikų skiria net septyni šimtmečiai, vis dėlto jis artimas ir šiuolaikiniam žmogui, jo kūryboje atpažįstame daug mums labai brangių ir savų dalykų. Kas prisiliečia prie Dantės poezijos, tas mato panašumus ir sąskambius tarp to, kas rūpėjo didžiajam poetui, ir to, kas rūpi mums, dabartinio meto žmonėms.
Kalbėjo popiežius Pranciškus, kur Ravenos miestas ir vyskupija pradeda minėti garsiojo poeto Dantės mirties 700 metų sukaktį. Ravenoje, mieste prie Adrijos jūros, Dantė mirė 1321 m. rugsėjo 14 d.

Cha,       2020-10-11 9:03

Kvailas žmogus vis tikisi ko nors iš kitų, t.y. nori kitus keisti. O pats? Gerai žinoma, jei nori pakeisti pasaulį, keiskis pats.

dar       2020-10-11 8:31

tik 9 valandos ryto, o tu, juliau Milaiti, jau loji. Kardinolą aplojai, čia čierkos prašai pachmielui iš “Kapsukės ir VDU prapiesoriu”, nes “Baltoji kumele siuo metu” vaidenasi?

Jules       2020-10-11 8:07

Mums paskelbtas Sanitarinis karas, nežinot? Negirdėjot, ką prezidentas Makronas pasakė, kad mes Sanitariniame kare? Kol Covid’as nenuvers Donaldo Trumpo, tol politiniai ir dezi propagandiniai “mūšiai” tik stiprės arba pats Covid’as pralaimės ir laimės vėl Donaldas. Prezidentas F.Miteranas irgi savo testamente paminėjo, kad mes nematomame kare. Kare iki pabaigos - iki mirties, iki Europos mirties. Aišku, šito nežino Kapsukės ir VDU prapiesoriai bei dezi LRT, bet tai suprantama, kodėl jie nežino, tiesa? Juk babkės svarbiau už Tiesą, už Tiesos sakymą ir Velnio gėdinimą, ar taip?

Dzeikas       2020-10-11 8:02

Nesuprantu…kai buvo sovietine okupacija tai rimtai kazko tiketis is sovietiniu rinkimu buvo na blogas tonas ar idiotizmo rodiklis. Neprarade savigarbos zmogai nuo dalyvavimo toje parodijoje visaip issisukinedavo.
O sita cirka pasisokinedami vaiksto, gincijasi seiles taskydami, kuris samburys, chebra maziau vogs, kuris kanopu i lovi nekis.
Kas pasikeite? Tik todel ,kad kandidatai i deputatus lietuviskai kalba?
Kodel mes nereiskiame pasislykstejimo baltaja kumele lygiai taip pat,kaip reiskeme ji pamate bolshevizmo simbolius? Juk ne simboliai patys savaime slykstus, o ideja kuria jie reiskia. Baltoji kumele siuo metu reikia lietuviska nelaisves, vergijos atmaina.
Pigiai jus nupirko.

 

 

 


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Vidmantas Valiušaitis. Pasiuntinys, kurio neatpažino. In memoriam Stasys Lozoraitis (1924–1994)

In memoriam Marcelei Kubiliūtei (1898–1963): ar atsirastų Vilniuje paminklas pačiai iškiliausiai Lietuvos Moteriai, Tautos sukilimo dalyvei?

Zigmas Tamakauskas. Atminties išsaugojimo paminklas

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.