Įžvalgos, Diskusija

Sveiki atvykę į politinio korektiškumo diktatūrą, arba R.I.T.A.: „Pone Urbšy, sėskit. 2“

Tiesos.lt siūlo   2017 m. lapkričio 11 d. 1:23

34     

    

Sveiki atvykę į politinio korektiškumo diktatūrą, arba R.I.T.A.: „Pone Urbšy, sėskit. 2“

Be komentarų.

 

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

shenyuhang       2018-05-2 6:25
wanglili       2018-03-15 6:22
dongdong8       2018-02-6 9:53
chenyingying       2017-11-30 5:12
O kurių galų....       2017-11-13 3:07

O kurių galų P.Urbšys nuėjo pas R.Miliūtę aiškintis?Juk ši persona nėra kokia parei-
gūnė,o tik paprasčiausia žurnalistė,jei tikrai žurnalistė.O gal dirbanti pagal kieno
nors užsakymus ir ne visada Lietuvai draugiškoms struktūroms???Turiu teisę įtarti.

Jėzusas       2017-11-12 12:12

Gyvename informacinio karo sąlygomis - sakė Grybauskaitė. Tik tas karas vyksta ne tarp Rusijos ir vakarų, o tarp satanistų ir žmonių. Palaikau Urbšio pusę tačiau negalima eiti į mūšį nusimovus kelnes. Negalima leisti tyčiotis iš savęs niekada ir jokiais būdais. Iš kitos pusės avinų banda Urbšį priims kaip auką ir bus intuityviai jo simpatikai. Pavojus, kad greitai gali virsti skuduru-pranckieciu.

Moteris       2017-11-12 1:31

Reto šlykštumo boba.

APĖMĖ       2017-11-11 23:24

svetimos gėdos jausmas,kai šimtą kartų to paties klausdama, Miliūtė taip ir nesuprato
Seimo nario…Bet tai ,turbūt, tik dėl to, kad daugiau kaip dešimtmetį “mokėsi”....

tam Oi kaip gerai,        2017-11-11 22:40

Tai čia ne telike, o Youtube, nors Mockaus kekšyno grupei priklausanti “Init” ir per kabelinę bent jau Tapiną rodo. Kažkada Rusijoje taip opozicinė “Dožd” televizija prasidėjo, o Ukrainoje, įsiplieskiant Antram Maidanui, “Hromadske TB”. Prisižiūrėjo mūsų provincialai, patiko jiems, ir patys nusprendė kažką panašaus padaryti. Ir gavosi kaip visada pas juos. smile

taip jam ir reikia       2017-11-11 22:35

O kam šlaistytis po nevykusias šūdlaides ir “maitinti trolį”? Jie gi tuo tik ir gyvi. Kitą kartą dar į “Sputnik” Urbšys nubėgs teisintis dėl kažko? smile

Kad       2017-11-11 21:34

seimo narys Urbšys yra išrinktas žmonių vienmandatėje apygardoje jis juos atstovauja.Jo pasakyta mintis galimai kilniai sauganti moterį auginančią savyje gyvybę.Tokia vyrų džentelmeniškumo pareiga visad buvo nuo seno ir suteikimas nėščiai moteriai ypatingo garbingo statuso ir saugumo jai,moteriai,nešionančiai savyje gyvybę,kiekvieno vyro garbės reikalas ar jis būtų gyvenimo draugas,ar kolega darbe,ar sutiktas gatvėje,ar autobuse.Kiekvienas vyras tuoj užleidžia vietą autotransporte jei pamato įlipusią  nėščią moterį.Gal ir tai liberalai įvardintu tuo keistu,dabar visur valkiojamu,naujadaru"seksizmas”?:):):)
Ar pasielgė Urbšys teisingai,tai yra garbingai,reiktų klausti jo rinkėjų ir tik tada galima vertinti.Ką jo rinkėjai,manau,pasakytų ,turbūt, daugumai ir taip aišku.Tai kame reikalas?

skaitytotjas        2017-11-11 20:35

Gaila Ritos Miliūtės. Lietuvoje nėra koncentracijos stovyklos, kur tokių sugebęjimų žmonės galėtų įsidarbinti. Įsidarbino Lietuvos radijuje. Atsiprašau, Lietuvos radijo nėra, yra LRT. Tai insitucija, kurioje jei dirbi, tai reikia taip dirbti, kad įtiktumei darbdaviams. Dabar Lietuvoje plinta liber- šizofrenija. Žmogus turintis kitokią nuomonę sumalamas į miltus, kaip ir tarybiniais laikais būdavo sumalamas žmogus, abejojantis kuriamu rojumi-komunizmu. Mokančių tyčiotis pakankamai daug. Ne tik Miliūtė, bet Tapinas ir daugelis kitų, kuriuos gerai žinote.  Tai tipas žmonių, kurie kitaip negali gyventi neišsityčioję iš kito. Paskutiniu laiku Lituvoje keliami skandalai vienas po kito. Ir tai daroma tuščioje vietoje, neįsigilinus į esmę, bet kito mintis iškraipant kaip besityčiojantis nori. Susidaro įspūdis, kad besityčiontis negirdi, tik savo kartoja kaip kokią mantrą. Visa tai labai apgailėtina ir nyku.

Oi kaip gerai,       2017-11-11 20:20

kad teliką išmečiau,tų baisybių nereik žiūrėt.

viltė       2017-11-11 20:17

Stipriai pritariu Juozapo komentarui , nei šito judo urbšio nepamiršiu , anei likusių dar 79 - ių seimo išgamų , išdavusių Seimo narę Neringą Venckienę .

Tomas       2017-11-11 19:47

O koks išraiškingas miliūtės žvilgsnis ( nuotraukoje viršuje).Į mane taip darželio auklėtoja žiūrėdavo ,net koktu darosi prisiminus.

Ema       2017-11-11 18:53

Šioje situacijoje simpatizuoju Urbšiui, žinome gi tą tardytoją Miliūtą, bet prisimenu, kai Urbšiui pakako 12 sekundžių įrašo, kad sutiktų leisti suimti ponią Venckienę... :(

Politinio korektiškumo mokyklėlė       2017-11-11 18:26

R.I.T.A.: „Pone Urbšy, sėskit. 2“
P.O.V.I.L.A.S.: “2 po 50 ar iškart po 100?”

JAU       2017-11-11 17:54

ir taip neįmanoma žiūrėti į visada juodai apsirengusią, susiraukusią, pro sukąstus dantis [lyg tai pyktų ant viso pasaulio] nemalonią personą, o šitas pokalbis tik parodė jos ribotumo,neprofesionalumo,amoralumo ir nesąžiningumo dimensijas…Nežinau, kodėl pas ją eina ne konservatoriai?Ar tam, kad pasijustų kaip papuolę pas rūsčią tardytoją?Įdomu būtų sužinoti, kiek už tokį “darbą” mes jai sumokam?

Oho       2017-11-11 17:40

Na, dabar Urbšiui ir KGB ar gestapo apklausos nebaisios būtų...

Apie žmogdievių mąstysenos nenuoseklumą       2017-11-11 16:58

Jeigu liberalė Viktorija Čmilytė-Nielsen siūlo, kad dėl pagalbiniam apvaisinimui sukurtų ir moteriai neperkeltų embrionų (ne)saugojimo termino spręstų pati pora,
tai kodėl visi liberalai ėmė šaukti, kai nuo tų pačių liberalų norimų legalizuoti narkotikų pamišęs narkomanas užmušė sugyventinės vaiką?
Juk šito gyvenimą apsunkinančio žmogeliuko problemą pati pora ir išsprendė?

Atsiprašau       2017-11-11 16:39

Kai pasiunčiau komentarą, kilo įtarimas, kad ne visai tiksliai iš atminties pacitavau paskutinius p. Urbšio žodžius. Atsisukau pabaigą ir įsitikinau - paskutiniai žodžiai - “jis nebuvo diskriminacinis”. Tai yra, kad Urbšio pasiūlymas ... “nebuvo diskriminacinis”. Atsiprašau. Linkiu visiems, ką tardys p. Miliūtė, neprarasti savitvardos. Ir nesvarbu, ar tai bus 10, ar 101 kartas, ramiai kartoti tą patį tvirtą atsakymą. Sėkmės.

Juozapas       2017-11-11 16:16

Atmeskime emocijas ir pasižiūrėkime į situaciją kritiškai:
Pons davė interviu eterio stierwai.
Na ir kas čia netikėto- kad kalė elgėsi kaip kalė?
Ko tikėjosi ponas eidamas šnekučiuotis su patentuota kurwa?
Gal jis tiesiog žioplas vėpla?
Laxudra yra laxudra ir nėra o moralizuoti profesionalią prostitutką- krušti protus yra jos amatas.
Vienok yra kita šio skandaliuko pusė.
Ponas mielai stojasi į aukos poziciją ir maudosi užuojautų bei palaikymo jūroje.
Ta proga jeigu esame sąžiningi, turime priminti ponui, jog prieš keletą metų, ponas buvo tarp tų svolačių kurie tvirtai nubalsavo atiduoti Neringą Venckienę suėdimui.
Ponui pakako 12 sek. klipuko ir tų pačių muiluotų laxudrų “argumentų”.
Tada muiliūtės buvo geros,  o bet tačiau kada ponui pačiam tenka ragauti panašų patiekalą, tuomet jau - gialbiekyt, mania muiliutė puoooola!
Vienžo liksiu nuoseklus abiejų interviu dramos dalyvių atžvilgiu- tos stierwos nekenčiu, kaip ir lig šiol. Ėgi ir pono negaila- ką pasėjo, tą ir pjauna.
.
Cha, o dabar galit spaudyti savo minusiukus. smile

Miliūtė dar dirba Tapino TV?       2017-11-11 16:04

Reikia nepamiršti, kad Rita Miliūtė veda ne tik LRT laidą “Teisė žinoti”, bet dar dirba ir Tapino TV (Laisvės TV?). Šis tardymas, mano manymu, ir yra iš Tapino TV? Ačiū Dievui, seniai nežiūriu “Teisė žinoti”, o Tapino TV, R.I.T.A.(tikslaus net pavadinimo nežinau), nes niekada nežiūrėjau ir nesiruošiu žiūrėti. Apie šią Tapino TV žinau iš feisbuko. Dabar pažiūrėjau portale “Tiesos.lt” - tai užteks ilgam, oi, ilgam. Linkiu stiprybės Seimo nariui. Džiaugiuosi, kad vis dėlto atsilaikė ir paskutinis žodis buvo Urbšio - “diskriminacijos nėra”).

Liudesys       2017-11-11 14:09

Apgailetina! Stai is kur Lietuvoje kyla patycios- is tokiu apgailetinu r.i.t.u! Bauginimai, grasinimai,patycios, jokiu moraliniu vertybiu neturejimas- stai kuo virto Lietuva…...

Viilta       2017-11-11 14:03

Apsaugok, Dieve, Lietuva nuo tokiu r.i.t.a.! Telaimina Jus, Povilai, Dievas. Jus esate musu tautos islikimo viltis.

Hau       2017-11-11 12:35

Man labai nemalonu stebėti laidų vedėjus,pastoviai ir nemandagiai nutraukinėjančius pašnekovus. Bůtų įdomu žinoti,kokias algas LRT moka tokiems neorofesionaliems žurnalistams-tardytojams.

grumstas       2017-11-11 12:30

reikia turėti didžiulė kantrybės net pradžios išklausyti, nes Urbšį ,nespėjus jam sakinį pasakyti , iškart nutraukė ši r.i.t.a. Įsidėmėkite, kad ji veda tardymą taip, kaip jai rekomenduota jos darbdavių. Jei neklystu- Ji dabar yra savo paslaugas pardavinėjanti persona( kažkokio tipo verslo įmonė)  kurios paslaugas perka mokesčių mokėtojų pinigais apmokėdama valstybinė LRT .

Rinkėjai iš Kauno       2017-11-11 11:38

O protingi tik diplomuoti, o kiti kas tokie? Jų vergai, ane? O kas sudrapalino Lietuvą, ar kartais ne diplomuotieji, ne baigę raudonais diplomais drg.Kapsuko univerkę, ką? Ji taletinga trockistė, nežinot? Ir proto turi daugiau už visus diplomuotuosius zubrylas, deja. Blogis yra genialus, Jūsų žiniai, be jokios abejonės.

albina       2017-11-11 11:09

Taip,LTV vedėjai tikrai panašūs į tardytojus iš baisiojo pokario laikų.Apie etiką,kodeksą su jais diskutuoti tuščia.Teisi Maldeikienė - profesionalumo nerasta!Nėra elementarios pagarbos sau,perkreiptais veidais jie tardo,tyčiojasi ir sadistiškai mėgaujasi.O dabar,kai teks parodyti savus finansus,tai reikia ieškoti sijonų ir daryti sensacijas iš bet ko.Man toks vaizdas,kad jie nei paskaito ką nors,nei pažiūri,tik mėgaujasi savo tariama galybe.

rinkėja iš Kauno       2017-11-11 10:56

kai žurnalistė keliolika metų tąso žurnalistikos studijas nuotoliniu būdu, kol šiaip ne taip gauna diplomą, joje turbūt susikaupia labai daug tulžies. O didybę, kad ji protinga ir be diplomo,  skatino neaišku už ką įgytas užnugaris. Kai Milaknis (kiek pamenu, valdant konservatoriams) buvo paskirtas LRT generaliniu, Miliūtė be diplomo buvo paskirta Televizijos direktore. Tiesa, kai aikštėn iškilo, kad ji neturi aukštojo išsilavinimo, po kurio laiko šio posto neteko. Bendras gyvenimas su Siaurusevičiumi jaunystėje vėliau irgi davė gerų dividendų. Taip moteriškei ir užaugo ragai. Mano nuomone, šališkumo ir neobjektyvumo konkurse Miliūtei su Jakilaičiu tektų dalytis I-II vieta.

užuojauta P. Urbšiui       2017-11-11 10:52

Rita “atidirbinėja” už didelius pinigus. Aš jos niekada nežiūriu, kaip nežiūriu Tapino, Valatkos laidų. Reikia saugoti savo sveikatą. O p. P. Urbšiui reiškiu užuojautą, kad reikia turėti reikalų su visokiomis atmatomis.

Aš šios r.i.t.o.s niekada nežiūriu       2017-11-11 9:42

nes galiu sudaužyti televizorių. Užteko paskaityti dr. Jono Ramanausko komentarą ir pasakyti tiesiai - ši rita tikra sociopatė.

Agnė       2017-11-11 8:16

Pasibaisėjau. Atrastas dar vienas “paltas”

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2017-11-11 8:00

Ponia Rita tiek kartų pertraukinėjo ir tiek idiotiškų klausimų uždavinėjo, kad gėda buvo žiūrėti. Kažkokia Rita kišasi į Seimo narių tarpusavio politinę kovą, moralizuoja. Šlykštu buvo klausytis. Ar tai čia žurnalistė? Povilas Urbšys turi savo poziciją ir ji yra taip pat gerbtina, kaip ir kito Seimo nario, nepriklausomai ir ji nėščia ar ne. Kaip suprasti…. gal Urbšys ją fiziškai nuvijo? Tai tada lyg ir negražu, o politinėje kovoje žodžiais….joks nusikaltimas, tuo labiau, kad jis gyvybę supranta, kaip užgimusį embrioną. Pilnai suprantamas požiūris.
Man atrodo, kad Urbšys PILNAI atsakė, o deja Rita neturi pakankamai proto suvokti atsakymą.


Rekomenduojame

Nuo bačkos. Mantas Adomėnas. Ar Lietuva tebėra „nepriklausoma demokratinė respublika?“

Algimantas Rusteika: „Įsitaisykit patogiai: Show must go on. O viskuo, kuo reikia, pasirūpins specialiosios tarnybos“

Vytautas Radžvilas. Kalba prieš aušrą: apie šunišką ir žmogišką laisvę

7 metus trukusi Gimdymų namuose byla baigta: Aukščiausiasis Teismas išteisino Jurgitą Švedienę bei Dalią Jakaitę

Vladimiras Laučius: šių metų Dalios Grybauskaitės atradimas – Lietuvoje knibždėte knibžda vidaus priešų...

Aušra Maldeikienė. 2018 birželis: ar pilietinio pasipriešinimo sąjūdžiai sugriaus Potiomkino kaimo bastionus?

Krescencijus Stoškus. Tarp embriono ir Fausto

Nuo bačkos. Sadauskas ir Juknevičienė: augančios europietiškos Lietuvos priešai buriasi aplink Juozaitį, kad padėtų Karbauskiui

Prezidentės metinis pranešimas: ką pasakė, o ką nutylėjo Dalia Grybauskaitė?

Algimantas Rusteika. Apie politikus ir biurokratus

Ar geri tėvai turėtų duoti berniukui lėlę, kai jis prašo kardo?

Prezidentės devintojo metinio pranešimo išvakarėse Prezidentūra pristato Dalios Grybauskaitės „darbus Lietuvai“

Verta prisiminti. Arvydo Juozaičio kalba 1989-ųjų roko marše: Lietuvos valstybei – TAIP!

„Su Lisabonos sutartimi ES nuvažiavo nuo bėgių“ – Švedijos demokratai ją sieks persvarstyti ir ketina rengti referendumą dėl ES

Žymūs visuomenės veikėjai ragina Arvydą Juozaitį dalyvauti Prezidento rinkimuose: „Lietuvai reikia Atgimimo prezidento“

Raimondas Kuodis Andriui Navickui: „Leo epopėjoj konservatoriai krito veidu į substanciją, deja“

Neregėti kirtimai: masiškai pjaunamas nacionalinis Dzūkijos parkas – elitinių Europos parkų dalis ar stichinė dykynė? (video)

Povilas Urbšys: „Nuogąstavimai, kad VSD tyrimas bus akių dūmimas – pasitvirtino“

Austrija uždarys užsienio valstybių finansuojamas mečetes ir deportuos imamus

Stambulo konvencija iš arti: manote, šįkart Seimas balsuos sąmoningai, perskaitęs visą, ne tik pavadinimą ar preambulę?

Geroji Naujiena. Kas tik vykdo Dievo valią, tas man ir brolis, ir sesuo, ir motina

Doug Mainwaring. Planuotos tėvystės organizacija dangsto seksualinius nusikaltimus?

Raimondas Navickas. Neturit pingų naujiems automobiliams? Tuomet mokėsite dar ir mokestį

Algimantas Rusteika. Kaip valstiečiai pasirūpins ūkininkais ir pagaliau Lietuvoj atsiras regioninė politika

Irena Vasinauskaitė. Sustabdykime vietinės valdžios patyčias iš paprasto žmogaus

ESTT sprendimo dėl vienalyčių santuokų reziumė

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Feministės, nustokite menkinti moteris. Atsakymas Sandrai Vilimaitei

Verta prisiminti. Vytautas Rubavičius. VSD vėdinimui – „Privacy Act“ įrangą

Atodangų metas. Patvirtinta: praėjusią savaitę Vilniuje rasti partizanų vado A.Ramanausko-Vanago palaikai

Andrius Švarplys apie biurokratinį terorą, kurio šaukiasi JT ekspertė Dalia Leinartė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.