Dienos aktualija, Įžvalgos, Krašto žinios, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Sveikatos teisės institutas: nepriklausomi teisės ir medicinos ekspertai teiks valstybei siūlymus, kaip suvaldyti Covid-19 pandemiją

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 29 d. 11:54

26     

    

Sveikatos teisės institutas: nepriklausomi teisės ir medicinos ekspertai teiks valstybei siūlymus, kaip suvaldyti Covid-19 pandemiją

Nuo praėjusios savaitės viešojoje socialinėje erdvėje sklinda žinia, kad susibūrė nepriklausoma teisės ir medicinos ekspertų grupė – Sveikatos teisės institutas (STI), kurio tikslas – teikti Lietuvos valstybei siūlymus, kaip suvaldyti Covid-19 pandemiją.

Suvienijęs daugiau nei 90 akademikų, medikų, teisininkų bei kitų sričių specialistų, jau šį pirmadienį, rugpjūčio 30 d., 13 val. viešbutyje „Novotel“ (Gedimino pr. 16, Vilnius) STI rengia pirmąją savo spaudos konferenciją apie pandemijos valdymo problemas (būtina išankstinė registracija el. paštu: .(JavaScript must be enabled to view this email address)).

Joje dalyvaus ir į mokslinę diskusiją kvies STI direktorius doc. dr. farmakologas Rimas Jankūnas, STI valdybos narys, advokatas dr. Justas Sakavičius, STI tarybos narė onkologė-chemoterapeutė prof. dr. Rasa Jančiauskienė, STI ekspertė kardiologė Loreta Strom, STI ekspertė, prof. dr. ginekologė-akušerė Dalia Railaitė, STI ekspertas imunologas doc. dr. Gintaras Zaleskis, STI ekspertas krizių valdymo specialistas Darius Radkevičius, teisininkas doc. dr. Vaidotas Vaičaitis.

Kaip teigiama pranešime žiniasklaidai, Sveikatos teisės institutas neatstovauja jokioms politinėms partijoms, verslo interesų grupėms, tačiau yra įsipareigojęs demokratijai, Konstitucijai, teisinei valstybei ir bendram visuomenės gėriui.


Iliustracijos autorė – Herta Burbė.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>>prasalietis       2021-09-1 10:46

pavydas bamba griauzia, kad paskutiniai pagonys turejo ir tebeturi tiek sveiko proto, jog nuo seno mokejo gerbti ir tausoti gamta?.

stabdyti       2021-08-30 19:41
ah1       2021-08-30 17:46

nė vieno virusologo…  Ką bendra su caronovirusus turi ginekologas, onkologas? Kur nors virusologas?  Kur gripo ir viršutinių kvėpavimo takų ir ŽIV specialistai?
Virusas plinta oro- lašeliniu būdu,  turi ŽIV intarpą (pasaulinio lygio virusologas L. Montagnier) pacientų  kraujas “susitraukia” - tai specialistai šių sričių ir turėtų siūlyti ką nors.
O kad Šimonytės ir Dulkio   covido pasai peprotybė tai ir taip aišku -net gavęs vakcinas žmogus užsikrečia serga ir platina – todėl covidiniai pasai nieko nespręndžia ir pirmiausia cavido pasai ir turėtų būti panaikinti kaip visiškai niekinė priemonė sugalvota bepročių be loginio mąstymo ir kartojančių  ir kopijuojančių kitus bepročius be loginio mąstymo.

žiūriniai       2021-08-30 16:29

karantino žiūriniai :  “Nobel Prize Winner Dr Luc Montagnier on the Coronavirus”  https://youtu.be/bIdkWmISRMY
Prancuzų virosologas, Nobelio premijos laureatas profesorius L. Montagnier apie dirbtinį, laboratorinį virusą su ŽIV intarpu. “Norint įterpti ŽIV seką į šį genomą, reikalingi molekuliniai įrankiai, o jie galimi tik laboratorijoje”
 

žiūrėkit        2021-08-30 15:08

karantinio žiūriniai : internete video “
“Suvakcinuotiems liko gyventi ne daugiau trijų metų ?”

stasys       2021-08-30 11:14

Šalimais esančiame str. žymi filosofė Nida skundėsi ne-demokratiškais konservatoriais ? bet tik jiems esant valdžioje kuriasi tokios visuomeninės grupės kurios puikiausiai iliustruoja jog šalyje tos demokratijos netruksta , kai yra noras ja pasinaudoti . Tai dabar ir aš jau pasimętes ,..kaip ir norisi pagirti -pritarti tai idėjai bet širdyje esu senamadiškas konservatyvių pažiūrų žmogus kuris, pasak žymos filosofės, perkeltine prasme niekam daugiau netinka tik megztai beretei nešioti filosofiškai ja pakreipus ant šono .

Labiausiai       2021-08-30 10:23

stebina Lietuvos medikų bailumas gydyti covidą savo protu,nelaukiant instrukcijų iš Briuselio.Ir jau visai glumina gydytojų cinizmas nepaskirti dėžutės antibiotikų dėl covid komplikacijų išvengimo.Tai yra raktas į covido suvaldymą.Kai žmonės gaus laiku antibiotikų,gydytojų reanimacijos bus beveik tuščios.Daug žmonių,kurie sirgo,net ir paskiepyti,vis dėlto turėjo gerti antibiotikus ir tai padėjo išvengti ligoninės.Nors daktarai užsispyrusiai antibiotikus gydyti namų sąlygomis neigia,o ligoninėse juos duoda.Juk tai būtų daug pigesnis gydymas gydytojo priežiūroje.Todėl į  covid gydymo metodiką būtina įtraukti antibiotikus,-taip bus išsaugota daug gyvybių ir gydymas atpigs.Tik nežinia,ar tai naudinga medicinos lobistams,gąsdinantiems virusu,kuris ,tinkamai gydant ,visai nebaisus.

niekas       2021-08-30 10:00

nieko nesuvaldys,nes virusa sekmingai platina paskiepyti ir jiems uždegta žalia šviesa platinti su tuo galimybiu pasu.Artimuju tarpe kurie pasiskiepija antru skiepu jau apsikrete simptomai nejaucia kvapo ir skonio.

vil       2021-08-30 8:59

Ar internete nebus transliuojama spaudos konferencija?

nebūna, nepergyvenk, nebūna       2021-08-29 22:17

nieko čia kreivo - susirinko nepriklausomi medikai. Bet kur tau suprasti, šimonytine erke.

T0mas J.       2021-08-29 22:04

Įdomu kas čia buriasi, įdomu kad STI jau bendrauja su visuomenės mulkintojais
- “Ryšiai su visuomene”, UAB; direktorė Jovita Jarutienė, 2 darbuotojai, įmonei dar nėra 4 metų, o savo tinklapyje jie rašo:
“RsV komandos privalumai:
  Patyrusių profesionalų komanda, turinti patirties nuo 10 metų žiniasklaidoje iki 20 metų viešuosiuose ryšiuose”.

Laikas parodys.

Šiam pasauly visko būna       2021-08-29 20:23

Kažkaip kreivai -  nė vieno virusologo.

Diedas       2021-08-29 19:31

Didelėms minioms yra kur kas lengviau gesti giliai viduje nei būti blogomis ir piktomis sąmoningai ir laisva valia.
Dėl primityvaus mąstymo žmonės greičiau įsipainioja į didelio, o ne mažo melo tinklus, nes tokius ir patys dažnai kurpia, tačiau veltis į didelį melą jiems būtų gėda.
Jiems nė į galvą neateitų sukurti didelių netiesų, todėl jie netiki, kad kas nors kitas būtų pasirengęs taip įžūliai klastoti tiesą.
A.Hitler “Main kampf”

Diedas       2021-08-29 19:22

Bardakas-komunizmas sugrįžo visu savo absurdu.
Prie ruskio raudonoji propaganda kalė į smegenis kliedesius apie šviesų komunizmo rytojų ir socializmo laimėjimus, turėjo institutus, organizacijas ir tūkstančius tuščiapliurpių, kurių visas darbas buvo kartoti tas pačias propagandines frazes.
Profkėj buvo paskaitos “komunistinės dorovės pagrindai” (į kurias beveik niekas neidavo). Vykdavo apmokamos tūkstantinės demonstracijos su vėliavom ir dūdų orkestrais ir gausybė politizuotų, raudonos spalvos renginių.
Tas pats dabar vyksta su netikru gripu ir visai tikra vakcina.
Visi valdžiažmogiai, daktarai, žurnaliūgos, dabar ir “institutas” užsiima tų pačių frazių kalimu į galveles.
O kodėl?
Viskas labai paprasta.
Visi komunistai norėdami priversti liaudies mases mąstyti vienodai ir mašinaliai, pasitelkia kalbinius pasikartojimus.

Signposts       2021-08-29 18:20

The Vaccine Question Bill Gates Wont Answer!
Kūno kalbos ekspertas tiria Bilo Geico kūno kalbą:
https://www.brighteon.com/49b0e529-8b1f-4ba2-9011-7c9f18dad0c3

please        2021-08-29 17:29

nediskriminuokit pasiskiepijusiu Astra zeneka indiska versija… ba ANGLAI NEGALI ATVAZIUOT I DARBO KOMANDIRUOTES LIETUVON. VERSLAI STABDOMI.

Health Ranger Report (Brighteon)       2021-08-29 17:08

Pfizer vakcina žlunga, o dabar dauguma infekcijų, hospitalizavimų ir mirčių įvyksta tarp „visiškai paskiepytų“. Žurnalistai, reklamavę skiepus, tiesiog miršta nuo tų pačių skiepų, o naujas tyrimas atskleidžia, kad natūralus imunitetas suteikia maždaug 13 kartų geresnę apsaugą nuo „Delta“ varianto nei skiepų sukeltas imunitetas.

Tuo tarpu Japonija aptiko teršalų, turinčių įtakos milijonams dozių šimtuose skiepų injekcijų vietų, o sveikatos apsaugos ministerijos pareigūnas apibūdina teršalus kaip „magnetinius“ ir „galbūt metalinius“. Tai reiškia, kad žmonėms iš tikrųjų švirkščiamos medžiagos, reaguojančios į magnetus, o tai akivaizdžiai paaiškina, kodėl skiepai nuo koronaviruso leidžia magnetams prilipti prie žmonių kūnų.
https://www.brighteon.com/2c141a10-9693-4117-8e97-650a2c72eba4

Ekspertams       2021-08-29 16:43

Ir palikit galiot piliečio pasą, o ne barkodus.

Ekspertams       2021-08-29 16:41

Pradžiai nuimkit nuo žmonių visą prievartą, pirmiausia apginkit vaikus!

Jie tiki ,kad yra       2021-08-29 16:39

,,pandemija’‘...  o
, varge…

> 2021-08-29 12:59       2021-08-29 14:42

Laikas gelbėti Lietuvą nuo tokių kagėbistų kaip tu, juliau Milaiti, apśikantį, kiekvieną straipsnį.

Prašalietis       2021-08-29 14:31

“Sveikatos teisės institutas neatstovauja jokioms politinėms partijoms, verslo interesų grupėms, tačiau yra įsipareigojęs demokratijai, Konstitucijai, teisinei valstybei ir bendram visuomenės gėriui”...
Tik tokiame durnių laive kaip šiandieninė Lietuva gali atsirasti “didžiausi ir tikriausi tautiniai ekspertai”, kurie sugeba ir gali “Įsipareigoti demokratijai, Konstitucijai, teisinei valstybei ir visuomenės gėriui”. Prieš tūkstančius metų Lietuvos žemėje gyvenę čiabuviai “įsipareigodavo klausyti ir gerbti” miško dvasią, medžiotojų ir žvejų dangišką globėją, vyriausią visų globėją Perkūną ir t.t. visos giminės bendram gėriui, vardu išgyvenimas. Tik tokie šiandieniniai neatstovaujantys sveikam protui “moksliniai akademikai,ekspertai” gali pasakoti neišsivaikščiojusiems lamsberginio durnių laivo puskvailiams apie savo “įsipareigojimus” demokratijai, Konstitucijai…Tokių “Žemėje aukščiausių įsipareigojimų” jokia gyva būtybė nepajėgi nei priimti, nei regėti jų vykdymą. Tik tokie neatstovaujantys sveikam potui “patriotiniai mokslininkai ir yra pajėgūs suvaldyti” ne tik paskelbtą Covid pandemiją, bet ir kitus Žemėje vykstančius visokius kataklizmus… Tokios gausybės visokio plauko “mokslinių, politinių...” šoumenų , viešai trioskiančių žmonėms nesąmones, Lietuvos istorijoje dar nebuvo niekad… ir po lansberginio durnių laivo eros vargu ar bus….

hmm       2021-08-29 14:15

Labai solidu medikams pasivadinti STI (sexually transmitted infection) smile)

Kodėl        2021-08-29 13:40

Lietuvos Sveikatos apsaugai negalima skirti 700 milijonų,o migrantams galima?Su tiek pinigų mūsų Sveikatos apsauga būtų beveik geriausia pasaulyje,o Lietuvos piliečiai saugūs ir mirtingumas sumažėtų labai greitai.O ir covidas būtų nebaisus.

Kis       2021-08-29 12:59

laikas gelbeti Lietuva nuo geju ir lesbiu tvirtoje sajungoje su krikscionimis demokratais ir mistine tevynes sajunga?

ah1       2021-08-29 12:30

Kokios pandemijos? gal plandemijos? testai klaidingi, statistika klaidinga, priverstinai marmaliuojama oficialiai eksperimentiniais produktais nuo užkrato užsikrėtimo ir paltinimo neapsaugančiais.
Internete yra pasirodžiusi info apie vaistus ir kad vaistai yra demaskavęs O.
Vaistai ivermecitin, regeneron, hudroxychloroquine

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.