Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas

Švedijos Visuomenės sveikatos tarnyba pripažįsta: skubotai sukurta vakcina gali turėti katastrofiškų pašalinių poveikių

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 29 d. 18:01

37     

    

Švedijos Visuomenės sveikatos tarnyba pripažįsta: skubotai sukurta vakcina gali turėti katastrofiškų pašalinių poveikių

Lapkričio 23 dieną Švedijos dienraštis „Samhällsnytt“ paskelbė publikaciją, kurioje teigiama, kad ketvirtadalis Švedijos gyventojų, atmetančių siūlymą skiepytis nuo Covid-19 iš baimės dėl galimo pašalinio poveikio, sulaukė palaikymo iš Švedijos Visuomenės sveikatos tarnybos generalinio direktoriaus Juhano Karlsono (Johan Carlsson), kuris pripažino, kad pašaliniai poveikiai taip pat galimi.

Daugelio atmintyje dar neišblėso skandalas, susijęs su vakcina nuo kiaulių gripo ir su jos sunkiais pašaliniais poveikiais*. Daroma išvada, kad gydymas negali būti blogesnis už užkratą**, kai dauguma patiria Covid-19 simptomus, kurių sunkumas yra nuo lengvo iki vidutinio.

Tad duodamas interviu Švedijos televizijos SVT programai „Agenda“ („Darbotvarkė“; žr. ČIA) Švedijos visuomenės sveikatos tarnybos generalinis direktorius Juhanas Karlsonas sakė, kad jis „visiškai supranta tą didelę grupę žmonių, kurie nenori rizikuoti patirti sunkesnes pasekmes nuo skubotai sukurtos vakcinos nei nuo ligos, nuo kurios vakcina turėtų saugoti.“

Kaip rašoma „Samhällsnytt“ publikacijoje, Karlsonas pripažino: atmesti „katastrofiškų“ pašalinių poveikių, tokių kaip tų, kurie prieš 11 metų pasireiškė nuo vakcinos prieš kiaulių gripą, negalima, bet tuo pat metu teigė, kad daroma viskas, kad to būtų išvengta.

* 2009-aisiais, po vakcinavimo prieš kiaulių gripą „Pandemrix“ vakcina, keli šimtai vaikų ir jaunuolių Švedijoje susirgo narkolepsija (daugiau apie tai skaityti ČIA).
** pažodžiui – „boten kan inte bli värre än soten“, t.y. „gydymas neturi tapti blogesnis už suodžius (t.y. už tai, kas lieka sudegus)
.

Samhällsnyt redakcija

Parengė Daiva Jakubonienė

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

The Epoch Times       2020-12-4 11:42

Daugybė nutekintų dokumentų rodo, kad pacientai Kinijoje,su simptomais panašiais į COVID-19, buvo hospitalizuoti kelis mėnesius iki oficialios epidemijos pradžios.

Pagal „The Epoch Times“ gautus ligoninės duomenis iš patikimo šaltinio, turinčio prieigą prie vyriausybės dokumentų, 2019 m. Rugsėjo mėn. Bent vienas pacientas pradėjo patirti į COVID-19 panašius simptomus. Kitą mėnesį dar dešimtys buvo paguldytos į ligoninę.

Uhano ligoninės taip pat pranešė apie keletą mirčių 2019 m. spalį. Dėl sunkios plaučių uždegimo, plaučių infekcijos ir kitų simptomų, panašių į COVID-19 pacientų.
https://www.theepochtimes.com/china-saw-covid-19-like-patients-months-before-official-timeline-internal-documents_3537965.html

Antanas       2020-12-1 16:31

Taip manau ir padaryta. Pirmiausiai įmetama į vandenį o paskui skęstantis griebsis ir už šiaudo - vakcinos. Pasakiškas biznis kaip komunistų himne, kad apsistosime aplink žemę keturis kartus. Kiek jau buvo karantinų? Buvo pavasario ir rudens. Tai dar manau turėtų būti du. Ir bus vienos globalios komunistinės minties išlikusieji.

stasys       2020-12-1 12:26

stasiui  2020-12-1 9:56 .. valstybės valioje naudoti vidaus propaganda švietimo tikslais . Jos valioje pateikti ta informacija kuri nebutinai turi buti objektyvi ir visapusiškai apsavarstytą . Valstybės aparatas siekia tu tikslu kurie matuojami šiandienos perspektyva ir tolimos jos mažai domina . Vakcinacija yra viena tu priemoniu kurios leidžia sumažinti tiesiogines išlaidas sveikatos sistemoje ,ka įprasta vadinti prevencija ,juk ir ta covit epidemija paveiikus žmonės su labai silpna įmunine sistema . Šimtas milijonu
vakcinoms tik lašas jūroje tu išlaidu kurios kiekvienais metais skiriamos sveikatos sistemai ‘suktis’ . Mano supratimu galimi čia keliu pakopu sprendimai atskirai pagal rizikos grupes .Vakcinacija taikyti tik nepapuolantiėms į rizikos grupes , taip sumažinant šalutinio poveikio dydį, o va rizikos grupėms jau taikyti apribojimus viešo gyvenimo , po truputi ,laikantis tu pačiu resursu turimu , identifikuoti tuos atvejus rizikos kuriems vakcinacija per didelė rizika . Aš nuklydau nuo tamstos siūlomos diskusijai atveju ir išsakiau tai ka galvoju sprendžiant esama problema , nepaliekant jos tik paprastame ,visko neįgimo , diskusijos lauke .Aš irgi stebiu vieša spauda ir ne tik mūsų šalies , todėl kai kurios mano išsakytos mintys jau yra kitose šalyse girdėtos diskusijose.

stasiui       2020-12-1 9:56

siek tiek atsiprasau, tik nedaug laiko turiu atsakymui. mano hipotetiski pavyzdziai yra skirti parodyti, kaip galima prversti zmones skiepytis. kodel manau, kad bus bandoma priversti? todel, kad skaitau spauda ir is jos man atrodo, kad: 1) valdzia tiek Lietuvoje, tiek uzsienyje tiki, kad covid yra problema, 2) ji taip pat tiki, kad vakcinavimas pades isspresti prblema, 3) tam, kad vakcinavimas butu efektyvus, pasiskiepyti turi apie 70 proc gyventoju (cia ne mano, cia spaecialistu nuomone), 4) ES jau yra sudariusi sandoriu isigyti vakcinai daugiau, negu yra gyventoju ES (dalis aisku eis pagalbai treciosioms salims) plius ES salys papildomai sudarineja kontraktus pacios ne Europos Komisijos, iskaitant is Lietuva, 5) gyventoju nuotaikos del savanorisko skiepijimosi yra nelabai palankios/aiskios (Lietuvoje saziningu apklausu nemaciau, isskyrus, kad mazdaug 2/3 gyventoju ivakcinacija bendrai ziuri teigiamai, bet jokiu apklausu del covid skiepu daryta nebuvo, bet pvz., Prancuzijoje apklausa rodo, kad 47 proc nuo kovido savanoriskai nesiskiepytu). Valstybes leidzia simtus milijonu vakcinoms, ir isivaidzuokite, kai sandeliai jau pilni, zmones nesiskiepija aktyviai, net ir spaudoje leidziant kasdien po kelis uzsakomuosius straipsnius? Ka daryti? paprastai valstybe tokiais atvejais arba priima sprendima del privalomumo, arba ijungia minkstesnes galias. tai ne samokslo teorija, ir as nezinau, kiek ta vaksina bus gera/bloga, as tik konstattuoju, kad valdzia mano, kad skiepai yra gerai ir kad isleidus begale pinigu vakcinoms kurti ir pirkti, cia jau politinis klausimas, kad vakcina neliktu sandeliuose. geros dienos

stasys       2020-12-1 9:47

Išgėriau kavos iš šyptelėjau sau į ūsą , gal žmogus tau stasy porina apie savo
asmeninį atveja , žmogus gal užima viešas pareigas , dirba barmenu, ar bibliotekoje priima lankytojus , o gal mėgsta viešas sueigas menininku ir tuo pačiu pasidaljnti su visais ka jaučia ir apie ka masto .Kaip tas viešas gyvenimas bus įtakojamas vakcinacijos ir kaip derės čia tas prievartos apsispręsti asmeniškai apsisprendimas ? Ar valstybė turi čia galios nustatyti tam tikrus apribojimus dirbti ir lankytis ?įdomu būtu sužinoti ka apie tai masto kiti ..

stasys       2020-12-1 9:11

stasiui 2020-11-30 13:21 .. hipotetiškai sutinku kad tokie atvejai Jūsų pavardinti galimi . Vienok Jūs kažkodėl atkakliai vengiate į  problema pasižiūrėti nekeliant hipotetiškai klausimų .Sveikatos sistema neturi laisvų resursų kurie leistų greitai ir operatyviai atsakyti į piliečių klausimus susijusius su jų sveikatos problemomis sumažinant rizika šalutinių poveikių vakcinos . Aš paprasčiausiai nematau priemonių kaip valdžią galėtų priversti , tas rizikos (amžius) grupes prievarta kontroliuoti ir versti vakcinuotis jiems to nenorint . Tai ką pavardinote tinka tik atskiriems atvejams o ir teisiškai sprendimą daro pats pilietis , kai valstybė tik rekomenduoja, priešingu atveju sveikatos sistema turėtų prisiimti ir visas neigiamas pasekmes kurios be abejo lides ta vakcinacijos procesą .Lietuva ne Rusija , Prancūzija ..pas mus dar menkai išvystytos elektroninės valdžios priemonės leidžiančios riboti piliečių judėjimą karantino sąlygomis . Tiksliau jos yra tik tie ‘senjorai’ atkakliai priešinasi progresui .Todėl ir manau visas tas procesas vakcinacijos Lietuvoje užtruks ,ten kur galima viską atlikti prisijungus prie e-sveikatos internetu , mums teks atlikti fiziškai . Šiandieną valdžia atkakliai rekomenduoja tam tikroms rizikos grupėms vakcinuotis nuo gripo , kaip papildoma priemone kovoje su covyt 19 , pastebėkite , jokios prievartos pats pilietis nusprendžia ir prisiima rizika kai tuo tarpu šeimos gydytojas tik rekomenduoja .Be abejo galima tęsti diskusiją ir paklausti kiek bus veiksminga vakcina , kai mutuojantis sukėlėjas taip greitai vystosi savo naujomis atmainomis ,jei šiandieną siūlomos vakcinos viršija 90 proc. Savo veiksmingumo ateis laikas kai nesieks ir pusės ..savo veiksmingumu .Ar piliečiams kurie nėra aktyvus reikalingos tos procedūros ...?

Bado žaidynės       2020-11-30 17:24

Iš kokios jūs zonos sakėte atvykote? Deja jums čia įvažiuoti negalima. Nebent turite Europos Sąjungos ir PSO reikalavimus atitinkamą COVID-PASĄ. Taip pat būtina Google ir Microsoft aprobuota poodinė MIKROSCHEMA. Kol jūs lankysitės kitose zonose, jūsų vaikais pasirūpins aukščiausios kvalifikacijos, pagal skandinavišką modelį paruošti vaikų teisių apsaugos specialistai. Jiems laikas tikrai neprailgs. Jūsų vaikai turės galimybę praplėsti savo akiratį ir sužinoti daug naujo apie toleranciją ir vienaragius. Viskas dėl jūsų pačių saugumo ir dėl šviesios mūsų visų ateities.
Manote perlenkiau? O kas galėtų paneigti kad, galimai, to nebus? Ar prieš metus būtumėte patikėję tuo, kas pasaulio mastu vyksta šiandien. Overtono langas vos laikosi ant vyrių (o gal ant moterių, bijau ką nors diskriminuoti ar įžeisti). Aš puikiai suprantu, kad mūsų Europos savivaldybės klerkams direktyvos nuleidžiamos iš aukščiau. Bet tai kaip neturėti savigarbos ir ramiu veidu tai pertransliuoti Lietuvos žmonėms ir, po galais, savo giminėms ir vaikams.
Ar jie pasiruošę nuleisti mums bet kokį briedą, nors tai kenkia mūsų visų sveikatai, ekonomikai ir prieštarauja elementaraus žmogiškumo principams? Ar yra riba, kurią perėjus jie pasakytų - STOP! Panašu, kad ne. Ir kas bebūtų valdžioje po antro turo - tokių neatsiras.
Kas belieka mums? Tik viena - rašyti, viešinti ir bendrauti. Tai nesitęs amžinai, nes amžino nieko nėra. Istorija nemeluoja, tai ne pirmas ir ne paskutinis kartas, kai reikia pastovėti už save, už savo tėvus ir vaikus. Gal ir pralaimėsime mūšį, bet ateis diena, kai laimėsime karą! Mūsų vis daugiau ir mes esame NEABEJINGI

to >> stasiui 2020-11-30 13:21        2020-11-30 16:34

cia ne man spresti, kam reikia kazkur blaskytis, kam nereikia. cia buvo tik paprastas pavyzdys, kad kai zmones yra priversti (ar tas poreikis tikras ar issigalvotas, cia ne mano reikalas), jie ta daugeliu atveju issisprendzia patys, iskaitant ir finansine puse. mes su stasiu diskutavome del skiepu ne/privalomumo ir stasys mane, kad suskiepyti populiacija yra ne vieneriu metu darbas. o tas mano pavyzdys buvo bandymas parodyti, kad kai zmonems reikia (ar yra kazkaip priversti), jie dali problemu issisprendzia patys. o del Kinijos ar Taivanio viruso suvaldymo budu mes net ndiskutavome, as apie tai niekada nesu niekaip pasisakes.

>> deja 19:18       2020-11-30 16:16

Cituoju save: “vardo, pavardės rašymas + originalas skliausteliuos, vertimo niuansų paaiškinimai * **, “... Švedijos televizijos SVT programai „Agenda“ („Darbotvarkė“; žr. ČIA)”.
Ar užuot rašius Trumpas, rašyti Trampas (Trump; angl.) labai padidina kaštus…
.
“Tad ,kad ir nedidelė piniginė parama yra vertingesnė už neblogus pagyrimo žodžius…” Suvalkiečiai sako: “geriau maža dovanėlė, negu didelis ačiū”. Ar ne taip suvalkieti (-te).
.
Visą dūšią sudėjau, o sako: “... neblogus pagyrimo žodžius…”. DAUGIAU NEGIRSIŲ, TIK PEIKSIU, KEIKSIU, NIEKINSIU,... užsikruškit.
.
O dėl pinigėlių, kažkaip nemačiau prašymo paremti…, bet žinau (!!!), kad tiesos.lt yra visiškai nekomercinis projektas.
.
Taip kad, pasiimk savo komentarą, ir kartu su dar 6 ‘laikintojais’ čiuožkit…
.
Redakcija, nepamiršk pašalinti šio komentaro, jug ne pirmas kartas…

>> stasiui 2020-11-30 13:21       2020-11-30 15:52

“... kai buvo vasara keletas saliu, kurios be testo neisileido keliautoju, mano vieni pazistami mokejo uz greita testa oro uoste 250 euru kiekvienas, nes nenorejo karantinuotis 14 dienu nuskride atostogu.”
Ne toj vietoj ieškai sliekų...
... koks durnius per karantiną blaškosi po svietą... platina užkratą ir dar piktinasi…
Jeigu tikėti masmedija, Honkongas (gal klystu, gal Taivanis?), taiko labai griežtą karantiną keliaujantiems + griežta tvarka šalies vidūje ir šalyje jau keli men. nėra jokių susirgimų. Taškas.

Anksčiau        2020-11-30 15:32

buvo bolševikai, o dabar Covid’istai.

stasiui       2020-11-30 13:21

na tai tada, jeigu neapsimetate, reiskia jusu smegenine neveikia tikrai. aiskinu, kaip siek tiek atsilikusiam, angliskai korektiskai tai butu vadinama mentally challenged:) cia as taip gana negraziai elgiuosi taip jus vadindamas, nes jus niekaip nenorite diskutuoti i tema, tsakant argumentas i argumenta. stai keletas prievartinio-savanorisko skiepijimosi pavyzdziu. hipotetinis pavyzdys nr 1. jeigu tevai nesiskiepys, ju vaikas nebus priimamas i darzeli ar mokykla. hipotetinis pavyzduys nr 2. nepasiskiepijes pilietis negales keliauti kur nori darbo ar laisvalaikio reikalais (siaip jau nebe visai hipotetinis, nes jau yra paskelbta, kad kai kurios oro linijos neisileis nepasiskiepijusiu keleiviu). hipotetinis pavyzdys nr 3. ateis darbdavys ir pasakys, kad del specifines situacijos, praso, kad darbuotojai pasiskiepytu, priesingu aveju, gali sutrikti imones/firmos veikla, o tai reikstu, kad gali tekti mazinti darbuotoju skaiciu, tai suprantama, kas pirmi neteks darbo… hipotetinis pavyszdys nr x…. ir taip be galo. Beja, visais sitais atvejais visus skiepijimosi kastus netgi galima uzkrauti ant to besiskiepijancio ir visus rupescius gauti skiepus taip pat. cia jau ne hipotetine istorija- kai buvo vasara keletas saliu, kurios be testo neisileido keliautoju, mano vieni pazistami mokejo uz greita testa oro uoste 250 euru kiekvienas, nes nenorejo karantinuotis 14 dienu nuskride atostogu. aisku, tai lyg ju apsisprendimas, o ne prievarta, bet tokiu apsisprendimu savanoriskumo riba tampa labai jau neaiski, o kartais netgi ir labai aiski.

s.m.       2020-11-30 12:06

sukėlė šypseną tai, kad net etatinis sąsys iš satanoidų tarnų sluoksnio ima suvokti O KAS TOLIAU… “Aukštesniu luomu” save laikantys įvairūs vertelgos pastaruoju metu puolė pirkti nekilnojamą turtą... Valdžiagyviai naiviai įsivaizuodja, kad už tautiečių žudymą išsitarnaus “šeim,ininko” malonę...
A-ha-ha-haaaa!!!... Reiškia nieko negirdėjo apie Agenda 2030, kurią kabalistų sraigtelis Klausas Švabas neslėpdamas yra seniausiai pagarsinęs…
Jei išžudysite mus, niekingi šėtono tarnai, - jūsų eilė, visai nesavrbu, tiesiog keliom dienom ar mėnesiais vėliau.

>ah1 2020-11-29 23:33        2020-11-30 11:59

nesu tikras, ar šitame filme, ar kitame šaltinyje, tas pats geitcas, jau anksčiau viešai išsakęs savo norus 10-15 procentų sumažinti žmonijos skaičių, pamini lyg mažmožį tas “kitas šalutines pasekmes” tik (!!!) 700.000 galinčių mirti žmonių...
Vien už tokio “mažmožio” paminėjimą tokiam šliužui mirties bausmė būtų nepelnyta dovana. Humaniškiau būtų katorgos darbai Amazonės džiunglėse su balandos bliūdu kartą dienoj iki gyvos galvos.

stasys       2020-11-30 9:50

stasiui  2020-11-29 20:51 , vargiai čia ka nors galėčiau garantuoti . Teisė žmogui skiepytis ar ne negali būti realizuota prievarta .Tam paprasčiausiai nėra techniniu sąlygu pirmiausiai . ‘Sučipuoti’ visa tauta tai ne vienerių metu darbas , beje o ir kam to reikia ? Vakcina nę vaistas jus apie tai užmirštatę .

siaubas       2020-11-30 2:58

D. Kepenis: „Kovidas“ – pasaulinės mafijos projektas, o skiepydamiesi tapsime eksperimentiniais triušiais“. Skrieja žiniasklaidoje.

ah1       2020-11-29 23:57

viešas klausimas: kas atsakys už galimą lietuvių suluošinimą  vakcinomis?

ah1       2020-11-29 23:33

lietuviškai. https://paranormal.lt/plandemija-indaktarnacija
1:04:48 ” trumpiausias laikas kada kas nors kada nors yra išradęs vakciną, prieš bet kurią ligą su kuria niekas nėra susidūręs tai kažkur 7 metai, vidurkis yra 20 metų... kalbėjimas apie kažkokį stebuklą kuris išeina mėnesio bėgyje yra absurdo teatras…”
Pats Geicas įspėja - 1:05:16 “bus pasekmių”
1:05:39 -” jei susileisit vakciną būsit patys už save, jei jus suluošinami neatstatomai…”

... nejuokinga kai mūsiškiai ketina pirkti 8 milijonus vakcinų...girdėjau per TV žinias.

ah1       2020-11-29 21:21

metropolija, vasalai su vykdytojais ir planai :  https://www.brighteon.com/358d50f9-6560-4030-967d-cc1be5f75eba

ah1       2020-11-29 21:11

https://karzygys.lt/plandemija-lietuviskai/#profile-just
nuo 17:39 - apie 2300 daktarų iš apie 30 šalių pripažino ....

stasiui        2020-11-29 20:51

Ne apie tai kalba. Cia be mano pasirinkimas, Kai nera pasirinkkmo. Nesiskiepysiu, neileis I darba, ar neileis I lektuva. Ir viskas. Jokio cia pasirinkimo, ta pati prievarta. tik pateikta kita forma. Na Argo taip sunku suprasti? Ar vel apsimetate?

s.m.       2020-11-29 20:03

kaip pokario metais šimtus tūkstančius vokiečių biurgerių, kurie teisinosi “mes nežinojome”, amerikėnų nugalėtojai versdavo valandų valandomis žiūrėti dokumentinius filmus apie grioviuose suverstus konclagerių gyventojų lavonus, manding, būtų tiesiog privaloma visiems tiems delpiuose ir elertėėė klykiantiems tapinoidiniams vakseriams, protaujančius žmones antivakseriais apšaukiantiems, prieš pasirenkant ar stumti į save satanoidų paruoštus nuodus, kaip vienintelį “išsigelbėjimą” nuo propagandos išpūsto baimės burbulo, privalomai tris dienas iš eilės žiūrėti dokumentiką apie didžiausio pasaulio “vakcinatoriaus”, neturinčio net veterinoriaus išsilavinimo, Indijoje suluošintus veik pusę milijono vaikų.
Alternatyviai, - gal ir skiepysimės, bet tik po to, kai biliai su melindom, baidenai su baidenienėm, baruchai, rotšildai ir rokfeleriai su visomis savo šeimynomis tiesioginiame eteryje per cukrenbergo jutubes ir feizbūzas realiu laiku transliuojant tuo pasauliui siūlomu jų nuodu pasiskiepys PIRMIEJI ir paskiepys savo vaikus ir artimuosius. Parodykite “dievai”, savo pavyzdžiu, kaip Kristus antai parodė duodamas save nukryžiuoti.
PASISKIEPYKITE VIEŠAME ETERYJE !!!

koronos zombių himnas       2020-11-29 19:48

Visi dabar su antsnukiais,
Tikroji lygiava
Ir Seimas, ir policija,
Kartu su šunauja
O antsnuki, o antsnuki!
Sulyginai visus.
Todėl mes tau dainuosime
Šituos gražius žodžius:
„Daugiau nesibučiuosime,
Nestosim per arti,
Ir KARANTINO didžiojo,
Mes būsime verti.
Naujais kvapais kvepėsime,
Rytais ir vakarais,
Nes skystį dezinfekcinį,
Naudosim kibirais.
Senelių nelankysime.
Užkrėsti juos baugu,
Ir su leidimais vaikščiosim,
Tik paskirtu laiku.
Ataskaitas rašysime,
Kur, kaip ir nuo kada.
Kol būsime išnuodyti,
Naująja vakcina.
Algos nebemokėkit mums,
Mes dirbsime dykai.
Svarbiausia apsaugos daugiau,
Ir kiekvienam- nuodai!
Tuos kas išdrįs be antsnukio,
Į viešumą išeit-
Mes smerksime be gailesčio,
Priversim užsidėt.
Nauja tvarka pasaulyje,
Čia nebėra veidų,
Vien antsnukiai nuo viruso
Kuriam nėra lygių.

grumstas       2020-11-29 19:30

stasys     2020-11-29 11:32
Bet kuriuo atveju gydymas,vakcina neturi atnešti daugiau žalos , negu pati liga. O gali būti ir taip , kad pasiskiepijęs galuosis, kaip nuo sunkiausios ligos, gerai , jeigu tik…
Visiems naujiems vaistams yra įvestos tokios kontrolės , tikrinimo , sertifikavimo procedūros , kurios užima keletą metų nepaliaujamo stebėjimo, vertinimo ir biurokratinių apsidraudimo veiksmų. Tik čia stebuklingai greitai - “septynmetis” per metus? o kas galėtų paneigti, kad jau buvo ruoštasi krizei jau iš anksto?
Patarle :“ruošk ratus vasarai žiemai” naudojamasi, jeigu žinai ,. kad po žiemos ateis vasara…

deja       2020-11-29 19:18

Skubu išsakyti     2020-11-29 16:29


Beskubėdamas primiršai pabrėžti, kad “Tiesos” tinklalapis neturi tokių pajamų ir valstybės piniginės “užuovėjos”, kaip kitos Lietuvos valstybės masmedijos. Tad ,kad ir nedidelė piniginė parama yra vertingesnė už neblogus pagyrimo žodžius…

ah1       2020-11-29 19:02

1) virusai puola tuos pas kuriuos silpnas imunitetas ir jų pačių bėda kad nusilpnino savo imunitetą savo protu ir savo pačių jėgomis pataikaudami malonumui. Kodėl žmonės kurie rūpinasi savo imunitetu turėtų būti priverstinai skiepijami dėl pataikaujančių savo malonumui: nesportuojančių, gyvenančių triukšme, strese, nebūnančių gryname ore, valgančių šlamštmaistį  ir taip paruošę dirvą-savo organizmą virusams?
2) patikimumas ir efektyvumas vakcinų tikrinamas metų metais stebint tiesioginį ir šalutinį poveikį - šiuo covidiniu 19 atveju dėl laiko trukmės to padaryta nebuvo ir padaryti neįmanoma dėl tos pačios laiko trukmės - todėl straipsnyje minimi Švedijos Visuomenės sveikatos tarnybos pastebėjimai visiškai pagrįsti, net neabejoju.
3)vakcina - tai mini ligos sukėlėjas “iškviesti” antigenus sunaikinti vakcinos nešamą ligą ir taip įgyti organizme imunitetą vakcinos nešamai ligai. Tik yra vienas ” bet” - ne pas visus žmones yra antigenai - žmonės kurių rezusas neigiamas antigeno neturi, neturi antigeno kovojančio su vakcinų nešamomis ligomis, net neabejoju
4) caronovirusai/gripovirusai mutuoja per pusę metų, todėl iš anksto numatyti į kurią pusę numutuos virusas ir iš anksto paruošti vakciną  konkrečiam virusui kurio dar nėra taip pat neįmanoma, net neabejoju.

stasys       2020-11-29 18:34

stasiui   2020-11-29 17:01 . Ne visai taip . Vakcina ne vaistas o tik palengvintas būdas gauti imunitetą , juk jums ne paslaptis kam po metų visi Lietuvos gyventojai 100 proc. bus bent kartą parsirge tuos simptomus ? Kokį pasirinkite kelią (vakcinuotis ar ne) toks ir bus Jūsų sprendimas bet ne valstybės . Valstybė Jūs informuos apie gresiančias rizikas..o Jūs jau galvokite pasikonsultuodamas su savo šeimos gydytoju . Aš tik speju jog tokiai darbų apimčiai ta sveikatos sistema pas mus nepajėgi susitvarkyti . Galų gale tai reikštų tuos jos darbus dvygubinti su esamais.
p.s. stasys ..caca lialia ? Nu baikite šaipytis .. aš juk rimtai .

WWw       2020-11-29 17:58

Nesu daktaras ar medicinos žinovas, bet brangieji liga gydoma vaistais o ne skiepais.  Kodel nešnekama apie vaistus ?????? O tik apie skiepus?????

stasiui       2020-11-29 17:01

parasete tik puse teisybes. skiepytis daug kam teks ne del to, kad nuspres saugotis ir kitus saugoti, bet todel, kad nepasiskiepije negales dirbti tam tikru darbu, patekti i tam tikras erdves, keliauti ir pan. net ir nenoredami skiepytis, nemazai zmoniu ta darys del prievartos, nors teoriskai skiepijimasis ir liks toliau savanoriskas

Dėl 7 mlrd. žmonių       2020-11-29 16:45

Tam “Ausiniam” mlrd. žmonių, dar numatyti 2 mlrd. žmonių, kaip aptarnaujantis personalas.
Tad matematiką derėtų kiek patikslinti.

Va Stasy,       2020-11-29 16:38

Kai nori, tai gali parašyti gerą komentarą, objektyvų komentarą nieko neužgauliodamas ir neniekindamas…
Ir toliau TAIP, ir galimai tapsi vienu iš geriausių šios svetainės komentatorių.

Skubu išsakyti       2020-11-29 16:29

Esu PATENKIMTAS tokiu puikiu PAVYZDINIU vertimu (vardo, pavardės rašymas + originalas skliausteliuos, vertimo niuansų paaiškinimai * **, “... Švedijos televizijos SVT programai „Agenda“ („Darbotvarkė“; žr. ČIA)).
Gal vėliau kas nors “išlys”, bet šiuo momentu - PUIKU, SUPER…
Pastaba tiesos.lt redakcijai, tik taip sutvarkytus spauzdinti !!!
Kai kitose svetainėse rašysiu komentarą, vis “pabaksnosiu” - kodėl neseka tiesos.lt pavyzdžiu!
—-
O pati informacija vertinga, savalaikė, aktuali.
Ačiū.

Stasy,       2020-11-29 14:06

ir pasikonsultavus gydytojas išrašo tą patį vaistą, deja. Arba reikia laukti du mėnesius, kad tą patį patvirtintų šeimos gydytojas, kurie šiaip jau niekam nereikalingi. Tik laikui gaišinti ir gumą tempti.

Nė nežinom,kad       2020-11-29 11:32

yra vakcina nuo kiaulių gripo,kuris buvo tikrai baisus.Sirgo vaikas,tai gerai,kad gavom vaistų.

stasys       2020-11-29 11:32

Mes ir šiandiena perkame vaistus ant kuriu pakuotėse buna parašyta jog jums privalu pasikonsultuoti prieš tai su gydytoju .Kas mano jog pajėgs sveikatos sistema visu piliečiu atvejus atidžiai peržiurėti ir pasverti sumažinant riziką ?Beje daugiausiai tos rizikos su tais kurie daugiausiai turi problemu ir yra rizikos zonoje , todėl kiekvienam asmeniškai teks apsispręsti dėl to sprendimo ..priimti ta vakcina ar ne ,o rizika pasidalinti su pačiu savimi .

Tvankstas       2020-11-29 10:42

Kai tikslas sunaikinti 7 mlrd. žmonių, tai bet kuri skubi bloga vakcina yra FANTASTIŠKAI gera.

Jules       2020-11-29 10:21

Kol Covid’as - mokslas laikinai sustabdytas, įsisiautėja Kapsukė. Taip, draugai, kol vyko Niurnbergo procesas, pralaimėjusių vokiečių korimas, laikinai buvo sustabdyti karinių statutų atitinkamų straipsnių veikimas Anglijos ir Amerikos kariuomenės, reikalingas nugalėtojų teismui, kaip dabar mokslas pristabdytas ir išdykauja šulėriai, žodžiu, pseudo mokslas. Brežnevo epochos penketukininkai ir dabarties dešimtbalininkai ir šimtininkai traiško kritišką, loginį mąstymą ir stato runkelius į vietą, partalindami darbo vietas Lietuvos ubagynui.

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.