Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Propagandos ir ideologijos analizė

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 15 d. 2:12

26     

    

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Be komentarų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Žemyna       2020-10-16 21:12

Kadangi TS-LKD konservatorių nei pavadinime, nei veiklos turinyje nė padujų neliko,
visoms konservatyvioms, Konstitucijai ištikimoms frakcijoms (Tautininkams, NS ir Santalkai) reikėtų burtis į
Lietuvos konservatyvių pajėgų koaliciją 

gero vakaro       2020-10-15 23:02

Tik nerodykite šio pažangaus pavyzdžio andriuliams, Vilniaus merui ir kai kuriems naujojo Seimo naujiems nariams. Nes maža ką.
https://twitter.com/VictorKvert2008/status/1316305283728236547

pasirodo       2020-10-15 21:00

ir Gabrieliaus artimoj aplinkoj yra saziningai parasanciu tiesa.

babute       2020-10-15 20:57

skaiciau Andriulio straipsni 3 kartus.Ir nieko blogo jame neradau ,kaip tik tiesa ka darys liberalai su konservatoriais po rinkimu ,gave valdzia,.Nesupratau ko taip ta Andriuli puole Lansbergiu seimyna.Zmogus saziningai ir nuosirdziai pasidalino mintimis su liaudimi.

stasys       2020-10-15 20:08

Žmogus prirašė daug noru kuriems vargiai bus lemta toje kadencijoje matearializuotis. Vilnius dar ne visa Lietuva ir jei visuomenė pasakis jog toms vienlitėms santuokoms Lietuvoje dar anksti ,reiškiasi ju nebus . Ponas Andriulis galės kulversčio verstis ir tai nieko nepakeis . Ta problema ne politinės valios subjektas , o pokyčiu visuomenėje rezultatas . Kažkada Lietuva įteisins jas bet tikrai ne ateinančios kadęncijos Seime metu .

Kis       2020-10-15 18:51

stai kas ateina i valdzia,dziaukites visi kas rinkote!

DD plius DD       2020-10-15 17:14

Nei čia skandalas, nei žalos konservams pridarė. To pižono plepalų, prifarširuotų kūlais pūlais mainstrymais ir feilais, niekas rimtai nevertino, o trys landsbergiai nesunkiai neigiamo efekto atsikratė. Bet šiandien net išsižiojau iš nuostabos. Tik žiūū- delfyje Kubilius savo firminėmis kalbomis apie krizių suvaldymą ir suveržtus diržus gan sėkmingai pasirodžiusiems konservams padarė didžiulę meškos paslaugą, o priešininkams itin vertingą dovanėlę ant lėkštelės. Tokią, kad Karbauskio vietoj jam kokį šimtą hektarų atsidėkodamas nepagailėčiau. Žinoma, konservams prieš antrą turą Kubiliaus “palaikymo” kaip tik labiausiai trūko. Dabar konservų oponentams belieka šia nelyg dangaus mana iškritusia dovanėle pasinaudot ir efektas būtų gerokai rimtesnis, nei dėl to svainio pienburnio paistalų. Man čia mįslė- nepasakysi, kad žmogus visiškas molio motiejus, bet, matyt, kažkokia paslaptinga jėga iš mūsų mylimų politikų atima realybės jausmą. Kaip bebūtų, bet sugebėjo Kubilius “pasitarnauti” labiau nei trys šimtai andriulių....

Vyksta slapta       2020-10-15 15:51

kova dėl Pasaulinės Vyriausybės. Covid’as jai padės įsitvirtinti, runkeliams pritariant, ypač tiems, kurie neina į rinkimus. Pasaulio valdovas Covid’as tuoj skelbs visuotiną diktatūrą pasauly - ubagų negydymo periodą.

Senjorai       2020-10-15 14:53

savo abejingumu rinkimams nusipelne, kad naujieji Lietuvos gelbetojai, musikai, smukdytojai, nurieztu jims po tiek, kad zaksetu.Ar sunku buvo susenusioms galvelems ismastyti, kad tik deka valstieciu jie gyliau gali ikvepti.Dar sulauks ir originaliu vaistu grazinima i privaloma isigijima.Nes vienu choru seniukai giedojo jiems ipirsta dainele - tok originalus skaniausi.

Sitiems       2020-10-15 14:52

Ponaiciams pries susunkant, “ura towarisci” reiketu bent pabandyti suvokti zodziu reiksme:kas yra laisve, nepriklausomybe, tiesa, laisva rinka, europines vertybes, gal dar ir kitokiu yra? O liberalizmas,neoliberalizmas tai tironija ir “laimejimas”  kvailiams.pasirodo tokiu jau pakankamai.

juokinga ir tiek       2020-10-15 13:56

vienas Gabrieliaus svainis parase, ka is esmes galvoja absoliuti dauguma konservatoriu ir ju remeju. tada konservatoriai eme saukti, kad cia Karbauskio kazkoks kerstas. Butu daugiau nei keista, jeigu Karbauskis nepasinaudotu tokia dovanele pries antraji tura. bet veliau konservatoriu PRininkai paprotino, kad taip negerai (kazkas ten ir siek tiek profesionaliau i visa sita reikala paziurejo), tai dabar visi Landsbergiai in corpore issizadejo Gabrieliaus svainio. Atrodo apgailetinai ir taip, ir anaip. Bet ko gi nepadarysi del rinkimu. Kitas ir teva motina parduotu, o cia tik svainis, nesvarbu, kad atvirai kalbantis, ka ir kiti konservatoriai galvoja. cha cha cha.

Tomai 12:21, tai sakote, kad Andriulis       2020-10-15 13:45

„Parašė atvirai ką galvoja“ ir „nieko neįžeidė“?
Tikrai manote, kad jis (mūsų laikų politrukas) pajėgus g a l v o t i
ir kad „konservatoriai“, apgavę rinkėjus, nes TS-LKD valdymas perimtas liberalų, o vadinimasis „konservatoriais“ tėra mimikrija, „nieko neįžeidė“?
Ir dar: Šimonytės ir Armonaitės nieks „nepirko“ (dar būtų pusė bėdos),
bet įbruko liberalleftistų užgrobta „visuomeninė“, ir ne tik, žiniasklaida.
Lietuvoje vykdomas nesunkiai atpažįstamos grupuotės valstybinis perversmas, valdžios paėmimas laipsniškų laike, bet revoliucinių turinio požiūriu, perkeitimų būdu: žmogaus ir jo prigimtinės lytinės apibrėžties, prigimtinės šeimos, dorovės dėsnių, tautos ir Tikėjimo revoliucinio sureliatyvinimo būdu.
O juk valdžios paėmimas revoliucinio perversmo būdu, nesvarbu, kad laipsniško, šliužiško, yra antikonstitucinis ir uždeda pilietinę prievolę jam priešintis.
Revoliucijos demonai visuomet sėlina apsigaubę ėriukų kailiais
- „žmogaus teisėmis“, „pažanga“, „laisve-lygybe-brolybe“ ir pan.
- todėl tikrai nelengva emancipatorių „veideliuose“ įžvelgti Žvėries iltis,
juose pajusti šviežio kraujo geismą.
Sveiki atvykę į NAUJĄ Lietuvą!
Kamerose atsikvošėjimui nuo A. Huxley „Puikaus NAUJO pasaulio“ pradėkite.

džiūlzai milaiti papa borgia       2020-10-15 13:23

pačiam trūksta nuoseklumo, - po kitu straipsniu visų nuostabai pareiškei nepasitenkinimą “išrinktais” kagebešnikais, o štai vėl suki savo nuzulintą plokštelę apie Dubną... Mėnulio fazė? Sunkios pagirios?...

Ponia Milda,       2020-10-15 13:09

ar labai mylite Dubną ir jos rakėčikus bei bombačnykus? Patinka A-bombačkos? Norėtum numest kam nors ant galvos? Snoristai gi iš ten, iš bombačnykų, nežinojai? Dubna uždaras miestas ir be KGB leidimo ten kojos neįkelsi, nežinai?

T0mas J.       2020-10-15 12:21

Parašė Andriulis atvirai ką galvoja - tai supuolė visa Landsbergių giminė žmogų niekinti.. Nejau Landsbergiai nesupranta, kad rinkėjams jie atrodo atstumiančiai šitaip elgdamiesi, demonstruodami nepakantumą, nepagarbą? Juk Andriulis nieko neįžeidė.
P.S. Perki Šimonytę ir Armonaitę - nemokamai priedo gauni netradicinių sąjungų įteisinimą ir pasakas darželinukams apie dviejų princų meilę.

Ar tokią Lietuvą norite matyti Jūs?       2020-10-15 11:33

Iš G. Landsbergio svainio L. Andriulio teksto akivaizdu, kad konservatoriai, jei tik jiems bei liberalams pavyks laimėti antrajame rinkimų ture, pirmiausiai imsis pagrindinių dviejų darbų – vienalyčių santuokų įteisinimo bei pasipriešinimo išmokoms ir pašalpoms. Kitaip tariant, imsis senų laiko patikrintų veiklos metodų – nurėš Sodros mokamas išmokas senjorams – pensijas, panaikins išmokas vaikams – vaiko pinigus bei socialiai remtinoms grupėms. Jei Gabrielius Landsbergis ir Ingrida Šimonytė dar atsargiai kalba apie tokius darbus, tik rugsėjo mėnesį iš anksto anonsuodami, jog lėšų pensijų indeksavimui nebus, p. G. Landsbergio svainis yra kur kas atviresnis – konservatoriai, vos gavę valdžią, su išmokomis kovos.
Ar tokią Lietuvą norite matyti Jūs – spręsite spalio 25 dieną vyksiančiame antrajame Seimo rinkimų ture. Būkite aktyvūs ir ateikite balsuoti! Neleiskite, kad sprendimus, kas valdys Lietuva, už Jus priimtų kiti!

Violeta        2020-10-15 11:17

Jeigu perkat Šimonytę - netradicinių santuokų įteisinimą gausit nemokamai. Ir pasakas darželinukams apie dviejų princų meile.

Raimis        2020-10-15 11:12

Esu įsitikinęs, jog konservatoriams antrame ture nebepadės net trys Šimonytės, nuo jų valdymo jau visi sotūs, o nuo jų smarvės, liaudiškai kalbant, net blakės dvesia.Tikiu, jog mūsų visuomenė per tuos 30 metų, praėjusius nuo valstybės nepriklausomybės atkūrimo, pilnai subrendo. Todėl reikia užmiršti šią bendruomenę, reikia Lietuvai žmonių, kurie dirba, o ne tie, kurie rėkia ir reikalauja aukų

Milda        2020-10-15 11:10

Jei ir pati konservatorių partijos dabartinė lyderė Šimonytė būtų sąžiningas ir geras žmogus, tikinti krikščionė, tikra Lietuvos patriotė, ji, mano manymu, nebūtų dalyvavusi nešvaraus, galimai korupcinio skolinimosi už beveik 10 proc. palūkanas istorijoje ir nusikalstamame „Snoro“ banko subankrotinime.

Konservatoriu morale zemiau plintuso        2020-10-15 11:09

Tačiau kur jūs rasite tuos dešimt Dievo įsakymų TS–LKD partijos veikloje ir jos partiečių veiksmuose?
Tai, kaip galima rinkėjui, pripažįstančiam krikščioniškasias vertybes, balsuoti uz TS-LKD partiją ir, pavyzdžiui, balsuoti už jos narius Šimonytę, Anušauską, Razmą, Šedbarą, Majauską ar Landsbergį, vėl pretenduojančius Į Seimą spalio 11-ąją? Balsuoti už tuos, kurie arba patys yra nusikaltėliai, užgrobę ir išvogę “Snoro” banką, arba kitaip aktyviai prisidėję prie šio nusikaltimo, pavyzdžiui, jį organizuodami ar net slėpdami? Juk septintas Dievo isakymas sako: “Nevok”. O jie visi, čia mano aukščiau išvardinti asmenys, yra konservatorių partijos, neva, deklaruojančios tikrasias krikščioniškasias vertybes, kaip jie ir patys save vadina, elitas. Galima tik apgailestauti, tačiau šiandien jų pavardes vėl matome žmonių partijos, kurią į Seimo rinkimus veda naujoji vedlė (sakyčiau, viena didžiausių valstybės nusikaltėlių) Ingrida Šimonytė, sąrašo viršuje. Jie yra įrašyti, visi telpa, pirmajame žmonių partijos dvidešimtuke. Tipo moralūs partijos nariai,sąrašiniai, nuolat patenkantys pagal partijos sąrąšą į Seimą bei ten amžinai sėdintys ir mums paprastiems žmonėms įstatymus kuriantys.

Life Site News       2020-10-15 10:18

2020 m. spalio 14 d. („LifeSiteNews“) - vyskupas Atanasius Šnaideris išreiškė sielvartą dėl popiežiaus Pranciškaus naujausios enciklikos „Fratelli Tutti“, pažymėdamas, kad joje „nėra aiškaus antgamtinio horizonto“, neteisingai pateikiamas Šv. Pranciškus ir skatinama teologinė painiava, kurią popiežius Pranciškus sukūrė savo Abu Dabio pareiškimu.
Prisimindamas Šv. Pranciškaus laiką, kai Kristus pašaukė šventąjį atstatyti Bažnyčią, arkivyskupas Šnaideris sako: „Šiandien Romos bažnyčia patenka į panašią dvasinio žlugimo situaciją dėl daugumos dvasinės dvasios. Bažnyčios ganytojai, pernelyg didelis paties popiežiaus įsisavinimas laikinuose reikaluose ir jo pastangos atgaivinti visuotinį šios pasaulietiškos ir natūralistinės brolijos siekį “.

Naujame interviu „The Remnant“ vyskupas Šnaideris sakė: „Popiežius Pranciškus pristato Šv. Pranciškų, tarsi jis būtų religijų įvairovės šalininkas“. Atvirkščiai, pagalbinis Astanos vyskupas Kazachstane pabrėžė, kad Šv. Pranciškus siekė žmones atversti į vieną tikrą tikėjimą. Teikdamas savo mintį, vyskupas Šnaideris cituoja popiežiaus Pijaus XI apibūdinimą apie šv. (pabrėžiamas originalas)
„Būtų buvę labai naudinga, jei Fratelli Tutti būtų nurodžiusi, kad visi žmonės turi tikėti Jėzumi Kristumi, Dievu ir Žmogumi, kad surastų būtiną tikros brolijos šaltinį ir raktą į laikinų visuomenių problemų sprendimą.“
https://www.lifesitenews.com/blogs/bishop-schneider-today-the-church-of-rome-finds-herself-inspiritual-collapse?utm_source=onesignal&utm_medium=push&utm_campaign=2020-10-14-LifeSiteNews

><reiktų       2020-10-15 9:48

visa Lietuva žino tik jūs ne. Gabrieliaus.

<reiktų       2020-10-15 8:52

Simonkos, ne?

Reiktų patikslinti       2020-10-15 8:33

Kieno svainis yra L.Andriulis?

Užskaitau       2020-10-15 7:25

Šitą rašinėlį reikėtų padalinti pensininkams ir paaiškinti kokiam klanui jis priklauso.

tauta, negerbianti       2020-10-15 7:13

savo istorijos, tautinių vertybių, kalbos - nykstanti tauta. To siekia ,,Laisvės”, LR liberalų sąjūdis, kaip naujos partijos, kurių vadovės kilusios iš KGB tarnavusių šeimų? Šeima- veidrodis iš kur atėjai.Šeima - savotiškas antspaudas tavo gyvenimui. Vienalytės santuokos nėra šeima. Susijungimui,partnerio įteisinimui įv. situacijose, kap paveldėjimas turtui, ligonio lankymas yra juridiniai dokumentai - ĮGALIOJIMAS, SUTARTIS, TESTAMENTAS, etc. Lietuva - krikščioniška valstybė, o gėjų, lesbių santuokos nėra priimtinos ir nėra reikalo keisti LR Konstitucijos - ,,man panorėjus, lydekai įsakius”.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.