Demokratija ir valdymas, Europa

Susipažinkite: Jihad‘as – vienas iš 16 000 Sirijos migrantų, lyg tyčia prieš pat rinkimus skubos tvarka gavęs Švedijos pilietybę

Tiesos.lt redakcija   2018 m. liepos 21 d. 7:39

14     

    

Susipažinkite: Jihad‘as – vienas iš 16 000 Sirijos migrantų, lyg tyčia prieš pat rinkimus skubos tvarka gavęs Švedijos pilietybę

Jihad‘as Esmavi yra vienas iš kelių šimtų tūkstančių sirų, kuris iš anksto žinojo, kad jo kelionės tikslas – Švedija, o ne kuri nors pakeliui aplankyta šalis, atrodytų, ne mažiau saugi nei prieglobstį jam suteikusioji, rašo Mats Dagerlind tinklapyje samnytt.se).

Žinią apie skubos tvarka suteiktą pilietybę po minimalaus – ketverių metų – laikotarpio jis gavęs kaip laišką. Vien per pastaruosius dvejus metus taip buvo pasielgta ir su kitais kiek daugiau nei 16 000 sirų. Naujieji piliečiai jau dabar galės balsuoti Švedijos parlamento rinkimuose šį rudenį.

Laikraščiui „Göteborgs-Posten“ („Gioteburgo paštas“ , toliau GP) Jihad’as papasakojo, kad į Švediją jis atvyko kartu su savo broliais prieš penkerius metus.

Pasakojimas, užtikrinęs jam prieglobstį Švedijoje, buvo toks: kurioje kaip Sirijos armijos kariškis, jis galėjo būti verčiamas žudyti jis dezertyravo iš leitenanto pareigų Sirijos armijoje,. Tuo pat metu kitoje to paties straipsnio vietoje teigiama, kad prieš gaudamas Švedijos pilietybę Jihad‘as buvo palestinietis be pilietybės.

Pasakojimas, užtikrinęs jam prieglobstį Švedijoje, buvo toks: jis dezertyravo iš leitenanto pareigų Sirijos armijoje, kurioje kaip kariškis jis galėjo būti verčiamas žudyti. Tuo pat metu kitoje to paties straipsnio vietoje teigiama, kad prieš gaudamas Švedijos pilietybę Jihad‘as buvo palestinietis be pilietybės.

Jihad‘as neatskleidžia, už kurią partiją jis ketina balsuoti. Tačiau nuomininkų asociacija yra socialdemokratų organizacija. Jihad‘as paskojo, kad balsavimo krypties pasirinkimo testas, kurį jis atliko, patvirtina jo ankstesnį supratimą apie tai, už kurią partiją jis turėtų atiduoti balsą rinkimuose.
GP straipsnyje Jihad‘ui užduota daug klausimų apie sunkumus, kuriuos jis patyrė po to, kai paliko pabėgėlių stovyklą Damaske, apie pavojų pilną kelionę per Viduržemio jūrą kartu su prekiautojais žmonėmis ir su giminaičiais, kurie, kaip teigiama, žuvo Sirijos pilietiniame kare ir t.t.

Tačiau skaitytojai negauna jokio atsakymo į klausimus, kodėl Jihad‘as ir jo broliai apkeliavo kone pusę pasaulio ir pakeliui pravažiavo daug saugių šalių kol atvyko į Švediją ir kokia jo principinė nuostata dėl vadinamosios „prieglobsčio prašytojo kortelės“. Šie klausimai praleidžiami, nors Jihad‘ą GP aprašo kaip visuomenišką žmogų, turintį nuomonę apie daugumą dalykų.

Tuo pat metu Jihad‘as teigia, kad karas Sirijoje privertė jį ne tik kad nekęsti politikos, bet ir aršiai kovoti už tai, kad „valdžia nepakliūtų į netinkamas rankas“. Kieno rankas Jihad‘as vadina netinkamomis politikoje gauti valdžią Švedijos, skaitytojams nepasakoma.

Parengė Daiva Jakubonienė

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to Pikc       2018-07-24 21:04

juo blogiau jiems. vienu šuviu abi problemas galima būtų išspręsti. Maža ko jie nori- gali taip gauti atgal kad daugiau niekada neprisikels.
jau kada kalbėta kad Konstantinopolis sugrįš pas graikus.
pasakyt kaip Izraelis pasakė arabams- bus nors vienas teraktas prieš mūsų lektuvus- mes nesigilinsim kas kaltas- bet gausit branduoliniu ginklu per Meką.
štai vat toks atsakymas atvėsintu “žemo starto” pozicijoje atidūrusius nigerius ir džihadistus.

Pikc       2018-07-24 16:58

->“to Piks” - nereikėtų pamiršti, kad pilna Afrika būsimų Europos kolonistų, pasirengusių “žemo starto” pozicijoje. O dėl “džihado” arabai su turkais gali ir susivienyti - tarpusavio pjautynes atidės vėlesniam laikui, kai su “kafyrais” pabaigs.

to Piks       2018-07-23 21:39

nesutinku.
Nu ir kas kad stovi turkai už nugaros- ką jie čia bandytu veržtis? ten dabar pas juos viskas ant snarglio ir su kurdais susitvarkyt negali. jei tai įvyktų tai- pačios turkijos nebeliktų momentaliai būtų sudraskyta Sirijos, kurdų ir Irano ar Irako į gabalus. O kad pas babajus bus arsenalas- nu tai pas visus jis bus. Be to ir okupuotos šalys sukiltų ir tuos babajus ten patys išpjautų.
jei jau kils įsikišimo “iš šono” klausimas, reiškia, kolonizuotoms šalims bus “ate”- nu ir kas kad joms bus ate- mes galėsim jas tokiu atveju dalintis.
Nu kad ir 10 ar 50 mln bus babajų geyropoj- ką su jais susitvarkyt nebus galima norint? čia gi ne kiekio klausimas ar ginkluotės. Tai kad tie alach akbar tipo vizualiai karingesni tai nieko neįrodo- jei tik būtų leidimas geyropos tautoms daryt ką nori su nigeriais ir azijatais ir už tai jokios atsakomybės - tai jau rytoj juos visus tolerantiški geyropiečiai išpjautų ir visas mečetes sudegintų- kai reikia čia toks karingumas kad jokie nigeriai nėra to matę. Bet kuriuo atveju net be leidimo- jei tai tęsis ir nigeriai, azijatai ir pederastai įžūlės- tai pasibaigs kaip jiems visada pasibaigdavo. Čia jau dabar viskas ant snarglio- vienas rimtesnis teraktas, kuris bus nenutylėtas ir paviešintas, vienas lyderis, kuris pakvies kovai- ir po kelių dienų Europoj nei vienos bazzdžionės iš azijos ar afrikos, su sodomitais bus atskira kalba.

Pikc       2018-07-23 20:31

Taigi tas pačiuožęs “marginalas” jau seniai savo neadekvatumą įrodinėja (tarsi dėl jo kam nors dar būtų likę abejonių). wink
O Čingischano scenarijus nelabai įtikėtinas dėl kitų priežasčių: jei kolonizuojamos Europos šalys neatsitokės ir neapsivalys, jokie lenkai su vengrais nepagelbės ir negalės pagelbėti: pirma, jei jau kils įsikišimo “iš šono” klausimas, reiškia, kolonizuotoms šalims bus “ate”, o jų jėgos struktūros ir arsenalas jau bus alach babachų rankose; antra, eiti vaduoti Europą (kurioje jau nelabai liko ką vaduoti), kai už nugaros stovi turkai, o iš pietų plūsta minios negrų ir arabų... Na, patys suprantate. smile

to Marginalas toCHINGISHANUuijui        2018-07-23 11:38

todėl tu ir marginalas.
geyropos taikos palaikymo pajėgos? nejuokink. Jos ir sudaromos iš mano išvardintų valstybių. Plius norėčiau pamatyt kaip 30 tūkst.  taikos palaikymo pajėgos pakariautų prieš milijoninė musulmonus, nigerius ir pederastus išvaikyti skirta armiją.
Tai ką aš rašau yra visiškai realus scenarijus. Niekas ten briuselyje net pirstelt nedrįs jei apsijungtų kelios armijos tokiam tikslui. Čia ne prieš šalis skirta kariauti bet prieš jas užgrobusius globalistus, degradus ir iškrypelius.

Marginalas dėl ababacho Pikco       2018-07-23 11:32

Ababachas Pikcas yra būtent iš tų idiotų, kurie panašiai kaip publikacijos autorė, nesupranta, kad tautos ir kultūros maišomos lygiagrečiai naikinant asmens laisvę vardan kapitalo, prekių ir badu varomos darbo jėgos laisvo judėjimo elekroninių vergų konclageryje, kuriame “babachus” (ne ababachus Pikcus) globoja niekas kitas, kaip spectarnybos: idiotams gąsdinti ir vienyti po policijos “globa”.
Tam siūlau nuostabią informacijėlę, kurioje pats įdomiausias dalykas: kodėl teroristui nepadaryta “koncy v vodu”, t.y. nebuvo sušaudytas vietoje? Na kodėl, idiote ababachai? Juk nedaeina, kad anas “nenumatytas”, gerų dėdžių neįkvėptas, kalašnikovu neaprūpintas, bet “partizanas” savimokslis: kaipgi galima tokį nušauti neištyrus precedento?
Skaityti čia:
http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2018/07/21/117060/v-germanii-muzhchina-s-nozhom-voshel-v-avtobus-i-nachal-rezat-nemtsev—no-eto-ne-terakt-potomu-chto-napadavshij-ne-musulmanin-a-shiit-iz-irana.shtml

Marginalas toCHINGISHANUuijui       2018-07-23 11:15

Todėl, kad jei lenkijos ir vengrijos armijos pradės daryti kažką prieštaraujančio “konstitucinei tvarkai”, ją tučtuojau atkurs geyropos taikos palaikymo pajėgos.

to CHINGISHAN ui        2018-07-21 22:15

o kodėl manai kad lenkijos ar vengrjos armijos negali įvesti tvarkos geyropoje? o jei pvz prisijungs Lietuvos, latvjos, ukrainos ir pan armijos bei savanoriai tai yra milijoninė baltųjų (ne bezdžionių, kurie drąsus tik kai juos dengia JAV iš oro) armija ir čia galima primest valdžią visoms vokietijoms, prancūzijoms, ispanijoms ir pan. kartu paėmus. išsibegiotų visi tie azijatai su nigeriais antrą dieną ir kelią čia pamirštų visiems laikams.

greičiausiai apie       2018-07-21 20:56

šitą Jihad’ą dar išgirsime, ir netrukus. Jau vien toks vardas daug pasako. Bet reikia manyti, kad ,,Šiaurės lyga’’ - yra toks patriotinių jėgų sambūri Skandinavijoje - vis dėlto padarys viską ką gali, dėl savo gimtųjų kraštų. išvesti iš kantrybės, skandinavai gali būti labai nuožmūs.

Pikc       2018-07-21 20:50

->Al. - nelauks tie alach babachai, kol jie sudarys daugumą - anksčiau pradės savo tvarką įvedinėti. Precedentas jau yra: http://www.propatria.lt/2018/07/musulmonu-partijos-lyderis-jei-olandams.html

Al.       2018-07-21 18:43

Gali būti,kad tą ,,vieną dieną” vietiniai jau sudarys mažumą, taip pat ir kariuomenėj,o Europa bus unitarinė. O ,,išlaisvint” mus galės tik Orda arba Kinija.

CHINGISHAN ui       2018-07-21 16:02

Juk supranti, kad taip kaip kalbi nebus.
ir kokia gi ta armija bus? Lenkijos ar Vengrijos? Vienintele stipri armija yea Rusijos. Nori, kad ji ateitu?

Liepa       2018-07-21 14:49

Yra invaziniai augalai, invaziniai vabzdžiai, invaziniai gyvūnai. Yra ir invaziniai žmonės.//

CHINGISHAN       2018-07-21 8:42

AŠ MATAU SITUACIJOS SPRENDIMĄ TIKTAI TOKĮ: VIENĄ DIENĄ KAIP MUSULMONŲ BUVIMAS GEYROPOJE TAPS JAU NEPAKELIAMAS- ŠALYS KURIOS NEPASIDAVĖ ISLAMIZAVIMUI RYŠYS SU ARMIJOM ĮSIVERŽTI Į TAS ISLAMIZUOTAS ŠALIS IR JAS NUO ŠITO MARO ATLAISVINTI.
GARANTUOJU KAD TAIP IR BUS.
NORĖČIAU PAMATYTI KAIP TIPO KOKS NORS ŠVEDAS PULS GINTI ŠVEDIJOS PILIETYBĘ GAVUSĮ MUSULMONĄ IŠ AFRIKOS AR AZIJOS.
TAI BUS JAU 2A REKONKISTA EUROPOS ISTORIJOJE.

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.