Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Sunny Bern. Net riaušės pas mus tvarkingos – kaip iš vadovėlio

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 13 d. 12:53

25     

    

Sunny Bern. Net riaušės pas mus tvarkingos – kaip iš vadovėlio

Esame tvarkingiausia pasaulyje tauta. Net riaušės pas mus tvarkingos – kaip iš vadovėlio.

Pažiūrėkite į kokią Prancūziją ar JAV – eina minia, kažkas meta butelį ar akmenį ir tada prasideda…
Policija kviečia pastiprinimą, suvažiuoja riaušių malšinimo daliniai…

Mokytis jiems iš mūsų. Pas mus riaušininkai tvarkingai išsirikiavę laukia, kol atvažiuos riaušių malšintojai. Iki tol – jokių riaušių. Negalima.
Vėliau riaušių malšinimo policija turi išsirikiuoti, įspėti žurnalistus, kad bus riaušės ir kad ši vieta numatyta akmenims mėtyti, tad geriau čia nestovėti.

Ir tik tada, kai visi išsirikiavo, pasiruošė, galima pradėti riaušes.
Beje, jos irgi tokios kuklios: nei parduotuvių vitrinos išdaužytos, nei automobiliai padegti.
Teisingai, taip riaušiauti negalima. Neleista.
Užtai leista lengvai sužaloti pareigūnus, kad TV turėtų ką parodyti ir Tapinas kam pinigus rinkti.

Žodžiu, peržvelgiau šiandien filmuotą medžiagą.
Prastas scenarijus, neįtikinamas.
Jeigu scenaristė Bilotaitė, deja, nematyti jai oskarų Kanų festivalyje.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

> 9:10       2021-08-14 18:06

Šeimų sąjūdis yra prorusiškas, antinacionalistinis ir šituom viskas pasakyta.

štaziui       2021-08-14 15:07

etatine fondų stasele, baigei teikti analines paslaugas “žmogaus teisių” ar ko ten instituto vazelininiams virtuozams? Pasiimk savo trisdešimt norveginių ir dink su guminiu agregatu, anališkai tau įstatu. Savo iškrypimus tenkink kitur. Mūsų tai nedomina. Šlykštu ir nemalonu.

Raimis       2021-08-14 14:46

„Riaušės“ buvo reikalingos KGBistiniam-landsbergistiniam-neofašistiniam-neostalinistiniam rėžimui, todėl jis jas ir organizavo. Nebūtų „Riaušių“ nebūtų ir pretekasto atšaukti vėliau suplanuotas protesto akcijas.

> Liūdnojo vaizdo riteriui       2021-08-14 9:10

Nekarksėk. Nesi Kasandra, ir pasaulio paslaptys tau nėra atskleistos. Taip, daug kas išdavė, nes nė neketino neišduoti. Net valstybę kūrė ne tautai, bet tik sau ir savo šaikai. Bet nei Astrauskaitė, nei Šeimų Sąjūdis nieko neišdavė ir nieko nenuvylė. Išdavei tu, nes tikriausiai ir buvai tas, kuris iš už taikių žmonių nugarų mėtei akmenis ir tekinas bėgai slėptis už kampo. Tu pats save išdavei, nes naujoje Lietuvoje tau nebus vietos. Tą supranti, todėl ir liūdi, todėl ir panikuoji. Bet, matyt, esi taip stipriai ,,pakabintas” dėl kokių nors nusikaltimų, kad atsitraukti jau nebegali. Ką gi, pats kaltas. Kiekvienas žmogus turi laisvą valią ir renkasi pats: arba iliuziją, arba gyvenimą. Tu pasirinkai iliuziją už Judo grašius. Mes renkamės gyvenimą.

stasys       2021-08-14 7:47

Autorius tipiškas naujasis laptopinis jaunimėlis , interneto išpaikintas vaikis kuris pasaulį supranta pagal ‘laiku’ skaičiu youtuube . Vat jei galvas imtu kapoti ? o kitas reikalas ..tai jau lygis mitingo . Lietuvoje nėra publika išpaikinta įvairios demokratijos išraiškos būdais . Kai kas riaušes bando suversti policijai organizavus -išprovokavus bet argumentai gana silpni .

to Primena Reichstago        2021-08-14 5:50

Labai pats meluoji, nes padegė bolševikas. Be melo ne dienos pragyvent pats negali.

sako       2021-08-13 21:59

sako “skris akmenys”  https://t.me/KarzygysLietuva/8586

abc       2021-08-13 21:18

ir vėl savi į savus.tik šį kartą akmenimis…tokia mentų dalia.

Liūdnojo vaizdo riteris       2021-08-13 21:03

Negi tauta gali patikėti, pasitikėti ir eiti kartu su tokiais kurie baidosi nacionalizmo, su tokiais rytų* vietininkais…
Kita vertus:
Atgimimo Sąjūdis išdavė,
ES išdavė,
TS-LKD išdavė,
NS nespėjo išduoti, tik nuvylė,
Šeimų sąjūdis jau nuo pat pradžių buvo kažin koks ne toks (pasitvirtino),
Astra Astrauskaitė ir tamsioji „Mėnulio pusė“,
Nida ... (lakštingala…),
——
Ateina klaikios nevilties metas.
Ir pats didžiausias dorų žmonių priešas bus jų pačių asmeninė neviltis.
Perspėju, kad žinotumėte, kad neviltis neužkluptų nepasirengusių.
Nebus jokios pagalbos!!!
Savus demonus turėsime įveikti patys!
Tvirtybės.

retorika        2021-08-13 20:59

Jei kas netingit, paklausykit per youtube ONT TV rugpiucio 9 d. Batkos 8 val. Pres konferencija.. Kuria galima butu pavadint REKVIEM, nes zmogus, kaio ir zadejo, paruoses konstitucija zada po atsisveikint su postu, su kuriuo taip suaugo… . Ir palyginkit jo retorika apie hibridini kara bei kaip protestuotojai uzpuole suzalojo omona, kaip sukele pavoju nacionaliniam saugumui ir kt. su musu politiku, valatku, tapinu retorika…
kone viens prie vieno..

Sarmata       2021-08-13 19:03

taip vadinamai “tiesos redakcijai” Jūs tik erzinate ir kiršinate visuomenę su šiukšlina savo informacija, GĖDA begėdžiams

Primena Reichstago       2021-08-13 18:42

padegimą 1933 metais,kurį padarė Hitleris ,o kas buvo toliau, visi žino.Kaip gintis,kad to nepakartoti?

Na,ir žlugo        2021-08-13 16:10

moraliai konservatoriai,kad riaušėms pasamdė daug kartų teistus.Ir suorganizuok,ir turėk sąrašus,ką pasamdyti,sumokėti.Dugnas.Gal jiems net naudinga,kad rusai ateitų,nes nemoka tvakytis,tai rodys,kad jie kalti?

Gal Kasčiūnas galėtų perspėti       2021-08-13 16:07

valdžią ,kad šios pasipylusios patyčios delfyje geometrine progresija didina rusų atėjimą,nes tauta taip įkiršinta,kad nežinia ar stos prieš juos.

Kis       2021-08-13 15:40

nieko nesuprantu,ko nori valdantieji?mes lietuviai nesame karstakosiai,bet prives iki tol kol porades degti ir sprogineti.Nelaikys tvoros.Kaip galima per visa dienanei vienassnukis nepasidomejo,ko reikia tai sunaujau?Bijuo net pazadeti,nes ir vel nieko neteses,nebent prostitucija legalizuos,?Ar labai protinga valdzia,ar tai ligoniu ir idiotu gaujele.?

Hm.       2021-08-13 15:34

Taip, lyginant, pavyzdžiui, su „taikiais protestais“ dėl „švelnaus milžino“, pas mus vyksta ne riaušės, o tik mikroriaušės.

abc.       2021-08-13 15:19

Riaušių parodija.baltais siūlais siūta…režimo agonija, ne kitaip.

>Landsbergio...       2021-08-13 15:03

ne šutvė, o šaika. nekraipykite…..

Lansbergio šutvė stumia šalį į pilietinį karą?       2021-08-13 14:37

Laukia Belfastas (pilietinis karas) ir po to ,geriausiu atveju,  priešlaikiniai rinkimai.
https://www.delfi.lt/video/laidos/delfi-diena/delfi-dienos-interviu-filosofas-jokubaitis-politikai-bijo-iseiti-ir-kalbeti-su-zmonemis.d?id=87936711
Pačioje primityvokos žurnalistės vedamo pokalbio pabaigoje ( nuo 18 minutės) prof.  A. J. tai pabrėžia aiškiai. Politinei sistemai imantis prievartos toliau ir gniaužiant politinę laisvę, ji sulauks Belfasto lygio pasipriešinimo (tragedijos…) . Jis pabrėžė, kad priešlaikiniai rinkimai bus po ilgalaikio Belfasto, bet tik palankiai pasibaigus pilietiniam karui . Bet pradžioje sistema iššauks pilietinį karą, kurio pasekmės nenuspėjamos…
G. Landsbergio prožydrasis valdančiųjų lageris veda- stumia šalį  į pilietinį karą?... Įdomu, kas eis mirti už anūko vadeliojamo valdančiųjų lagerio, grįsto grupine nauda ir bauginimais, antivalstybinę politiką? Kas eis mirti už jo beprotišką antinacionalinę politiką, nukreiptą prieš piliečių laisvę, šeimą ir demokratiją???  Jei TS ,LP,  LS gupuotės kursas nesikeis, prof. A Jokubaičio prognozės neišvengiamai išsipildys…. Profesorius perspėjo TS vadeliojamą valdančiųjų lagerį labai aiškiai- laukia pilietinis karas su nenuspėjamomis pasekmėmis.
  Pone G. Landsbergi, ar tamsta dar gebate suvokti,  į kokią beprotybę ir tragediją tamsta vedate Lietuvą? Prieš tautos daugumą  tikrai nelaimėsite, nes tamsta ne karvedys, ne lyderis, o bailys, bijantis kalbėtis net su piliečiais. Kinkadrebys, besislepiantis kiaurą parą už policijos nugarų Seimo bunkeryje nuo eilinių mitinguojančių piliečių, lyg šviesos vengiantis vilkolakis…Kas eis paskui bailį į mūšį prieš tautą, prieš piliečių laisvę? Eis narciziški bukalaurai, labiau už viską branginantys save ir galimybę tapiniškai spjaudyti portaluose, ir per LRT, į ne bukalaurus-t. y.  į plebėjus. Eis eiliniai TS nariai ar savanaudžiai, E. Masiulio išauklėti, liberalų rinkėjai? Vargiai…
Kiek galima jam ir Ko nuo žmonių slėptis, pjudant ant jų policiją, o paskui kariuomenę? Ateis greit diena, kai jėgos struktūros, pakraupusios nuo anūko klikos darbų ir nenorėdamos kruvintis rankų, paliks tą šutvę akis į akį su Lietuvos žmonėmis…Sustokit gniaužę piliečių laisvę ir teises , ponai landsbergiai, šimašiai ir Ko…Pasėję vėją, pjausit audrą. Tą suvokia ir tamstas perspėja ne tik profesorius A. Jokubaitis, bet daugelis eilinių piliečių...
Algirdas

Ka sumane Renatas Pozela?        2021-08-13 14:05

„Aš asmeniškai turiu viziją, kad, jei išsipildytų optimistinis scenarijus, jau 2023 metų viduryje Lietuvoje policijoje vietoje 16 atskirų juridinių asmenų būtų viena vieninga policija, vienas juridinis asmuo“, – aiškino R. Požėla.

Anot jo, pertvarkos metu ketinama stambinti policijos teritorinius padalinius, numatant, kad iš 10-ties apskričių komisariatų liktų 5 apygardų komisariatai.

„Būtina policijos departamentuo grąžinti savarankiško asignavimų valdytojo statutsą. Toks projektas yra užregistruotas dar anoje Seimo kadencijoje. Tai būtina padaryti tam, kad užtikrintume visiką policijos nepriklausomumą nuo galimų politinių vėjų ar skersvėjų“, – apie dar vieną poreikį kalbėjo R. Požėla.
Straipsnis 2021.06.23 10:38

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1438148/pozela-pristate-policijos-reforma-istaiga-taps-vienu-juridiniu-asmeniu-darbas-vyks-5-iose-apygardose

tai        2021-08-13 14:01

gal dar ir neblogai, kad ne kaip BLM laukinių siautėjimas?

elfe >> Provokatorius        2021-08-13 13:44

o ar matet ta filmuota epizoda, kuriuo dalinosi zmones feisbuke ir you tubej?..
nagi kaip policijai issirikiavus, vienas policininkas sulaiko moteri, ispejes neiti ten pries juos, nes tuoj bus metomi akmenys!?
tad kazin ar cia A.Bilotaites , ar Renato Pozelos scenarijus..
beje, jis i Gen. komisarus paskirtas tik nuo 2019. Iki tol buvo VALSTYBES SIENOS APSAUGOS VADAS, zinokit. 

teisinga teisėsauga       2021-08-13 13:44

atimti iš žmogelių turtelį, santaupas ir teisingai tarp savęs pasidalinti - teisėsauga tą puikiai moka smile

antiprovokatorius       2021-08-13 13:40

jei bulyžnikas prašvilpia pro galvą - tai suvokta būtinybė taip išsakyti savo poziciją, jei sulaužo koją - nesuvokta pareiga pamokyti valdžią, jei ištaško smegenis - na, 200eurų baudos ir 15 parų, o rugsėjo 10 d. vėl gali eiti mėtyti…

Provokatorius       2021-08-13 13:04

O žiūrint į situaciją Lietuvoje bei Baltarusioje bei ikimaidaninėje Ukrainoje galima būtų užduoti grynai filosofinį klausimą: o kur toji riba, kai paimti akmenį ir mesti į pareigūną yra provokacija ir nusikaltimas, o kada tai jau tampa pareiga bei būtinybe.

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.