Sukaupę drąsą konservatoriai vėl stabdys Rusiją

Tiesos.lt redakcija   2014 m. vasario 8 d. 15:38

10     

    

Sukaupę drąsą konservatoriai vėl stabdys Rusiją

Dar visai neseniai Tėvynės sąjungai būnant valdžioje, Vilniuje Rusijos FSB karininkai tardė Lietuvos pilietę, Lietuvos Valstybės saugumo departamentas, talkindamas Rusijos specialiosioms tarnyboms, persekiojo „Grozno angelų“ Gatajevų šeimą, sekė žinomus Rusijos žmogaus teisių gynėjus, o ministerijų pareigūnai A. Lukašenkos režimui išdavinėjo baltarusių disidentus.

Tėvynės Sąjungos lyderiai, eidami premjero ir ministrų pareigas, ne tik nesiryžo tokiems veiksmams užkirsti kelio, bet ir nedrįso viešai prieš juos protestuoti. Ketverius metus būdami valdžioje konservatoriai taip ir neišslaptino dvylikos analitinių VSD pažymų, liudijančių „Dujotekanos“, Seimo narių, Lietuvos žiniasklaidos ir VSD vadovų galimus korupcinius ryšius, nepareikalavo, kad VSD perduotų prokurorams ir teismui visą surinktą medžiagą apie Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ šaltinius.

Tačiau netekusi valdžios Tėvynės sąjunga išdrąsėjo: sudarė Rasos Juknevičienės vadovaujamą darbo grupę ir parengė dar vieną Rusijos sulaikymo strategiją. Šį dokumentą penktadienį, vasario 7-ąją, konservatoriai paskelbė visuomenei. Jame ne tik „su beatodairiška Vyties drąsa“ demaskuojami Rusijai tarnaujantys slapti valstybės priešai, bet ir pateikiamas platus konkrečių kovos priemonių arsenalas. 

Pagirtinas yra strategijos autorių operatyvumas, gebėjimas konceptualiai įvertinti ir aptarti paskutinių dienų aktualijas. „Ryškiausias pastarojo meto pavyzdys bandant kompromituoti istoriją – puolimas prieš akciją „Neužmirštuolė“,“ – įžvalgiai pastebima R. Juknevičienės ir A. Kubiliaus komandos parengtame dokumente.

Tiesos.lt siūlo skaitytojams susipažinti su visa Rusijos sulaikymo strategija. Rekomenduojame perskaityti ir A. Kubiliaus kalbą

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

kažin       2014-02-11 19:44

kad jau pilnas kelnes pristabdę...

čia tik žaidimai ir vaidyba       2014-02-9 20:18

kad Grybauskaitė - Kremliaus statytinė - plika akis matoma. Tai konservatoriams, suderinus su tais pačiais kremlinukais, reikia pasirodyti rusofofais bei patriotais

Eglė       2014-02-8 22:31

Labai paranojiškas dokumentas. Labai liguistos vaizduotės reikia, kad galvotum, jog pasišaipymas iš konservatorių “neužmirštuolės” yra “Rusijos karas prieš Lietuvą”.

Ir šitie paranojos persekiojami žmonės 4 metus valdė Lietuvą?

Konservatoriai nori       2014-02-8 22:04

kariauti,kariauti,kariauti.

sakot       2014-02-8 19:17

80 parazitu,o kur susilaike tie tikroviskai butu dar baisesni klastunai,tokie susilaikeliai dure I nugara is pasalu ju daugeu ne 80 nusikalteliu pliusuokit ir susilaikelius I bendra kruva

ruta       2014-02-8 18:23

Konservatoriu piktavaliski , kenkejiski veiksmai atiduodant Amerikos aferistams ‘Willjams’ , ‘Mazeikiu nafta ’ , kartu dadedant labai brangu Butinges naftos terminala , dar Birzu naftoteki ir nulini svartavimo tarifa , dar padengent nemoksiska amerikonu valdima , jau turetu nusluoti tuos demagogus ir luzerius is valdzios , bet ne , pinigai ir populistiniai plepalai laimi .
Konservatoriu brutalus stumimas i prezidentus vel ta pacia , raudono teroro uolia funkcioniere , turetu normaliems pilieciams kelti bjauriu klausimu - kam gi tarnauja konservatoriai , nejaugi komunistinio -KGB -io rezimo edeologija patapo jiems artima , ar jiems pradejo patikti valdzios diktatura , kai kitaip manantys jau represuojami , smeiziami ir durninami ? Ar valdzia , nebaudziamumas , pinigai , taip susuko galva , kad nesvarbu kam tarnauti , svarbu valdzia , o kur valdzia , ten pinigai .Ar ne todel ponas Lansbergis jau ir savo anuka iraso pirmu numeriu i EP , kad gedos nebera ir morales nebuvo .
Konservatoriai padare zeme kilnuojamu turtu , kad savi galetu perkelti prastos vietos zeme i Vilniu , Merkyne ..., ir net teise nupirkti grazintos zemes dokumentus , mainais i greita klausimo sprendima ...
Ar ne laikas visiems politiniems kenkejams , kurie griauna Lietuva jau virs 20 metu , surengti TEISMA , kad ir moralini , nors ju komunistine favorite i auksta Banko posta patupde subjekta , kuriam morale ir sazine ne sio pasaulio dimensija ?

Nauda.       2014-02-8 17:10

  Na, kodėl gi konservatoriai nepadeda išnarplioti Prezidentūroje inicijuotos “slaptos pažymos”  aferos. Lietuvai būtų ir saugiau, ir naudingiau, ir skaidriau. Matyt, yra prikišę nagus, ir nebesinori grįžti prie nepavykusios aferos. Geriau mutinti vandenį ir toliau gąsdinti pavojais.

Rita       2014-02-8 17:01

80 Lietuvos parazitu ,kreipiuosi i jus ,kur istremete nekalta Lietuvos dukra Deimante .Uz ka ,ka ji blogo padare , ar supykote kad atskleide elito pedofilu klana . Grazinkite mergaite i jos gimtuosius namus ,kitaip ramybes neturesite .

eilinis blefas konservatorių       2014-02-8 16:40

Rusija veikia ‘minkštai”, nes kai reikia kietos rankos - tada pasijungia teismai, antstoliai ir 240 policininkų.

Su velniu gali kovoti tik Kristus, bet konservatoriai per kvaili ar/ir piktybiški, kad tą suprast

Kyla didelis klausimas       2014-02-8 16:11

Ar konservatorinė verchuška ne pridės į kelnes kovoje prieš Rusiją? Šis išleistas konservinis priešrinkiminis paskvilis, tipa, Rusai puola tik paties savęs padrasinimas ir manymas, kad kažkas užkibs ant jų kabliuko ir patikės, kokie konservai išminčiai.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.