Emigracija, imigracija, demografija, Europa

Stokholmo apskrityje plačiai paplitusi apiplėšimo baimė – beveik pusė vengia brangių drabužių

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 2 d. 21:03

6     

    

Stokholmo apskrityje plačiai paplitusi apiplėšimo baimė – beveik pusė vengia brangių drabužių

Remiantis nauja apklausa, kiek mažiau nei pusė Stokholmo apskrities gyventojų prisitaiko prie apiplėšimų rizikos ir vengia mieste nešioti brangius daiktus.

Kai įmonė Infostat apklausė 1500 Stokholmo apskrities gyventojų, kad sužinotų, kiek žmonių sutinka su teiginiu „vengiu nešioti brangius daiktus, kad nebūčiau apiplėštas“, net 40 procentų atsakė teigiamai.

Tai reiškia, kad Stokholme asmens apiplėšimo baimė yra didesnė nei kitose apskrityse, kur taip atsakiusių dalis siekia 31 procentą.

„Mes su tuo labai daug dirbame. Be kita ko, nusikaltimų prevencijos tikslais, kai kalbama apie asmens apiplėšimą. Lankomės mokyklose, ieškome jaunimo ir kalbamės apie tokius klausimus. Ir dar daug daugiau“, – sakė Anders Bryngelsson iš Stokholmo policijos vietiniam laikraščiui Mitt i.

Jokių patarimų

Tačiau jis nenori komentuoti, ar reikia drįsti nešiotis brangius daiktus, ar ne.

„Priklausydami valstybinei policijos tarnybai mes negalime turėti nuomonės apie tai, ką žmonės jaučia, ką dėvi ar nedėvi“, – sakė jis.

Šaltinis: samnytt.se

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Švedijos socialistų trans bažnyčia       2022-05-3 20:17

Kad suprasti,kodėl švedai taip žemai puolė reikia,tik pasižiūrėti į  jų dvasinę ligotą būklę.Pagal statistika tik 36 %švedų tiki į Dievą, neminint jau Jėzaus vardo.Šalyje gyvena 60% liuteronų(protestantų),2009 metais švedų liuteronų bažnyčia paskyrė pirmą pasaulyje"vyskupę“atvirą lesbietę.Švedijoje tiek belikę krikščionių,kiek Afrikoje sniego.//
“Švedijos liuteronai sako, kad jie yra „trans bažnyčia“, kai užsipuola konservatyvius krikščionis. Atvirame laiške kunigai ir kiti Švedijos liuteronų bažnyčios nariai sako tikintys „žmoniškumu visomis vaivorykštės spalvomis, absoliučiai nuostabia ir begaline savo įvairove. “.//
Swedish Lutherans say they are a “trans church” as they attack conservative ChristiansIn”//—’‘an open letter, priests and other members of the Swedish Lutheran Church say they believe in “a humanity in all the colours of the rainbow, absolutely amazing and infinite in its diversity”.

to Tomas J       2022-05-3 17:21

Nesistebėk,švedų vyrai jau seniai mėnesinėm serga…

To 21:46       2022-05-3 12:22

Nepraktiškai, užtat internacionališkai.
Tegyvuoja neišardoma komunistinė tautų draugystė!

Įdomu,       2022-05-3 7:18

ką ten apklausinėjo. Etniniai švedai ir šiaip nelbai mėgsta prabangą gatvėje rodyti, jų protestantiška mastysena su tuo nelabai dera.

Vytas Kutka       2022-05-2 22:42

Kodėl mums nepakeliui su JAV ir Anglo-Saksų pasauliu? Pirma: jų imperija braška per siūles be pigių rusiškų ir kitų šalių resursų. Visa Anglo-Saksų gerbuvio perykla stovi ant kitų šalių resursų vagysčių už beverčius €$, kurios bet kada gali atimti. Ši ateinanti krizė yra ženklas, kad negali jokio technologinio perėjimo padaryti, koks buvo anksčiau, kai vyko anglų industrializacija. Nėra technologijų, kad galėtum atsisakyti iškastinio kuro. Kita pusė: kad jie žmogų nužmogina ir lyg avelę nori ekonominę naudą traukti. LGBTQ yra pirmas naujų žmonių kurimo etapas, kai kuriami super vartotojai. O juk Anglo-Saksų ekonomika stagnuoja. Tam reikia keisti žmonių įpročius. Gėjus ir paprastą vyrą vartoja daugiau. Todėl Anglo-Saksų akyse yra vertingesnis. Dildas į subinę, akys dažytos, moteriški rūbai, sekso žaisliukai. O toliau seka kitas naujo žmogaus etapas: kai lyčių nėra, galima konvertuoti, virsti kuo nori. Operuotis. Ir tada ateina implantai: pradžioje papų, tada sėdmenų, dirbtinė koja, kas aišku kai kam reikalinga, botoksas, jaučiate jau žinutę? Bando keisti žmogų ir jo įpročius. Programuoja madą, požiūrį, viską, per marketingo technologijas. Po to seks čipai po oda, kai ant rankos bus įmontuotas koks daviklis, vėliau ir LSD TV per visą pilvą, kas vietoje akies turės kamerą, o kas vietoje rankos bioninę. Ir taip iki kol žmogus taps robotu. Nauja ekonomika. Tau namuose daiktus apėdėliojo, dabar tave patį turi. Iš tavęs spaus naudą, ekonominę! Ir tada vidaus organai bus prifaršituoti elektronika, tada kaulai. Visą žmogų vers į vaiksčiojantį bio robotą, kad BVP augimas būtų. Šitoks yra jų planas. Elonas Muskas neseniai kiaulei čipą įmontavo į smegenis ir ją valdė su joistiku. Kiek iki žmogaus liko? Kaip cenzūrą įvedė visur: nuo youtubės iki LRT, taip toliau gviešis tavo kontolės, kol būsi visiškas jų vergas. Anglo-saxsų imperija kuria technokratinę visuomenę, kur galutinis tikslas yra sinergija su debesimi. Kai tapsi vaiksčiojančiu robotu su dildu šiknoj ir LSD monitorium per visą pilvą, vietoj akies kamera, o rankoje po oda telefonas, tada beliks tave virtualiai uploadinti į virtualų pasaulį. smile)))))))) eina jie n x

T0mas J.       2022-05-2 21:46

Stebiu $vediją jau 30 metų. Toks įspūdis, kad jie protiškai truputį silpnesni už kitas Europos tautas. Ar yra koks kitas paaiškinimas kodėl taip nepraktiškai elgiasi?

Rekomenduojame

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.