Politika, Visuomenės pokyčių analizė

Stasys Jakeliūnas. Tad iki pasimatymo teisme, Gitanai

Tiesos.lt redakcija   2019 m. balandžio 2 d. 1:23

31     

    

Stasys Jakeliūnas. Tad iki pasimatymo teisme, Gitanai

Nausėda: pasirodo, Jakeliūnas nevaldo ne tik galvos, bet ir liežuvio – galime susitikti ir teisme (DELFI Dėmesio centre, 2019-04-01)

Galime, Gitanai, įrodymų dėl ryšių su MG Baltic ir D. Mockumi turiu, pats žinai.

Galime pasibylinėti ir dėl kitų, svarbesnių dalykų – SEB banko vaidmens sukeliant krizę Lietuvoje ir nuskurdinant tuos, kurie elgėsi atsakingai – ėmė būsto paskolas valiuta, kuria gavo pajamas. Ypatingai tais „super geraisiais“ 2006–2007 metais.

Dar prisimeni VILIBOR indeksą ir ką su juo išdarinėjo tavasis SEB ir kiti bankai 2008–2009 metais? Juk žinai, kokios baudos buvo skirtos „Barclays“, „Citi“, „Deutsche“ ir kt. bankams, kurių įrodytas manipuliavimas analogišku LIBOR indeksu siekė nuo kelių šimtųjų iki kelių dešimtųjų procento dalių. VILIBOR gi šuoliavo kartais – iki 10 proc.! Ir kokia tavo buvusio ir kitų bankų atsakomybė? Kol kas jokios. Tad iki pasimatymo teisme.

Tiesa, nežinau kaip bus, jei netyčia imsi ir laimėsi tuos rinkimus. Kieno pusėje tuomet būsi – nukentėjusių žmonių ar bankų? Klausimas, be abejo, retorinis.

P.S. Taip, pripažįstu, esi ne tik stambiojo verslo ir bankų, bet ir E. Jakilaičio kandidatas. Jis su tavimi šiandien DELFI elgėsi lygiai taip pat švelniai ir romantiškai, kaip ir jau daug metų MG Baltic TV.
Dėl VTK – juk kaip profesionalus ir sąžiningas (??) ekonomistas žinai, kad ji žlugo dėl to, kad SEB ir kiti atitraukė iš Lietuvos lėšas į Švediją, taip sukeldami NT kainų griūtį, masinius bankrotus ir nedarbą. Tai buvo net ne krizė, o ekonominė katastrofa, išginusi iš tėvynės apie 100 000 jos piliečių. Aplankei juos Anglijos fabrikuose ir statybose? Paaiškinai apie Lietuvos krizės priežastis?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2019-04-6 16:04

Petriukui > Nepritarsiu jei laikysite St.Jakeliuna nieko nesuprantančiu bankininkystėje , tai greičiau toks kvailelio įjungtas antras bėgis riedant nuo kalno ..pas mus artilerijoje apie tokius sakydavo „tormazotkata“ ..trečias Niutono dėsnis ..Visi apie ji tripčioja tuo jis ir tampa reikšmingas .

Petriukas       2019-04-6 12:38

Pats laikas Jakeliūnui užsičiaupti, nes pats gali greičiau atidurti atsako kėdėje. Iš jo kaip iš to daikto plaktukas, vienies neįkalsi. Įsikando į tą viliborą, kaip į gyvą sutvėrimą. O ką darysi Jakeliūnai su indėlininkų palūkanomis. Jeigu jau esi svieto lygintojas, tai reiks atimti palūkas ir atiduoti tiems, kurie ėmė kreditus ir pasimovė. Taip jau sutvertas pasaulis, kad vieni laimi, kiti pralaimi. Gal pats paėmei kreditą, todėl negali per dešimt metų nusiraminti. Kažkaip sugebėjai jau antroje gyvenimo pesėje įgyti magistrą JAV universitete ir įsivaizduoji esas asas bankininkistėje. Bet tas kursas tikrausiai buvo, kaip sovietų Rusijoje rabfakai. Beje pasitkrink vikipedijoje, Šarkinas vadovavo bankui krizės metu. Gal bandei jį kviesti į savo komisiją, bet žinant jo charakterį galima nuspėti, kur jis tave pasiuntė.
Valstybei reikia ateities vizijos, istorija skaitome vikipedijoje.  Manau, kad po metų vaiščiosi su šluota, arba rinksi vežimėlius prie supermarketo.

step by step juozaitis       2019-04-4 21:10

pirmu žingsniu juozaitis gražino komunistus
antru žingsniu juozaitis gražins rusus (sau žmoną rusę jau apdairiai pasiėmė)
——-
visi pensininkai, klimaksinės vieningai balsuos už juozaitį - nes sugrįžus rusams sugrįš ir jų jaunystė, žavesys, potencija ir t.t.

Pensininke       2019-04-4 17:40

Visi   zmones norim gyventi laisvoje demokratiskoje   ir ekonomiskai issivysciusioje   valstybeje. Per 28 metus valstybe uzvaldyta supuliavusios, korumpuotos   sistemos,  PRASKOLINTA, ISVARYTA savu zmoniu, SUPRIESINTA.  Palaikykim drasu , suprantanti finansus gerb.  S.Jakeliuna,  kuris pades dar kurtiems ir akliems rinkejams rinktis dora is sazininga prezidenta-  A.Juozaiti.

Www       2019-04-3 21:47

Kodel seime tik vienas Jekeliunas? O kur kiti, matantys blogi ir tyli? Kur tie visi pretendentai? Skvernelis dar šneka tiesiai o kiti?

nausėda, šimonytė, skvernelis       2019-04-2 21:43

visi jie labai labai daug blogo padarė Lietuvai, lietuviams (juozaitis su savo išdavystėmis ir kolaboravimu - smulki žuvelė)
KGB, komunistai ir patys litovcai į prezidentus išrinks didžiausią niekšą - miegokime ramiai.
Amen.

stasys        2019-04-2 20:32

Skirtingai nuo St. Jakeliuno G.Nausėda nesiraito kaip sliekas kai jam užduodami nepatogus klausimai ..Viena paguoda St. Jakeliunas į ta skardine dėžute galės pasiimti ir didelį būrį sau dūsautoju .. youtube.com/watch?v=gS59e9uZkdY. Gana blankus Skvernelio debiutas .. bet to užteks kad susirinkti nepatenkintu balsus ..Kas žino kažkada spėliojau kad A.Juozaitis galėtu ta padaryti ..panašu kad klydau , viskas suksis atvirkščiai . Kaip mano publika kas muša būgnais toje retorikoje ?

>>>>StasysG       2019-04-2 20:13

Kartu su Šimonyte

TomuJ       2019-04-2 19:16

A tai beveik visi ir balsuos?

T0mas J.       2019-04-2 17:47

Už bankininką balsuos tik šviesiaplaukės ir bekiaušiai.

StasysG       2019-04-2 17:12

Na ir kietai pavarė finansų komiteto pirmininkas S Jakeliūnas. Gitanas turėtų dingti iš eterio su savo gasdinimais.

Nepasirašysiu       2019-04-2 16:57

Priminsiu komentatoriams, kad konservams visai nebūtina susidoroti su Jakeliūnu fiziškai, jei teismai tiek kontroliuojami, kad per 30 nepriklausomybės metu niekas už korupcija nebuvo pasodintas, o pačia “kova” su korupcija Lietuvoje diriguoja Soroso/Muravjovo “Transparency International”. Jei neklystu, TI valdyboje tam tikru metu buvo Kuolys ir MG Baltic Mockus smile Ir gal dar koks JAV ambasados atstovas.

Pagarba       2019-04-2 15:30

Taikliai ir tiesiai sviesiai. Pagarba.

Dzeikas       2019-04-2 14:57

Jakeliunas nutare pasinaudoti Svirneliu nes abu, tiek banku pleve, tiek pedofilu priesu dusintojas siekia prazidento posto.
Klausimas ar pasieks Jakeliunas teisinguma TOKIU budu?
Tuo metu gyvenau JAV ir apie NT siknaskylyj buvau pamirses.Jis kainavo mano menesini atlyginima. Besnekant su artimaisiais klausimas iskilo. Ko nuo kreslo nenukritau, kaina buvo palyginama (2007m) su Niujorko vakariniu apylinkiu(visokie New Arkai, Monticello, Elizabethai ir Perth Amboy’jai. Pasiknysau (atradau tada lietuviskas NT smegenu zaginimo kontoreles). Liepiau nedelsiant parduoti. Teko palauzt iskrustu NT agenturu (kuriom dirigavo banku pleve) lietuvisku smegenu arsu pasipriesinima.Buvau vadinamas nevykeliu, kuriam net Amerika proto neikrete ir norincio dosniai pasert perekupus. Jokie argumentai , kad NEGALI but europos subinej butas 5 aukstyj(blokiniame) brangesnis negu Niujorko apylinkese NEVEIKE.
Biski veliau reikalai JAV eme stot(2008m pradzia), kaip dirbes statybos aptarnavimo versle labai gerai jauciau.Nuotaikos buvo: “ne tas jau, klienta pagaut gerokai paprakaituot reikia”. Atsiverti delfi.lt - jokios krizes nera, viskas puiku nuostabi markize, Putai pranks! Ir pirmu smuiku grojo cia banku pleve.
Grizkim prie reikalo. Is esmes ir Svirnelis, ir Nauseda is tos pacios isgamu kamariles kuriuos dosniai iskele Lietuva istrukusi is sovietines okupacijos ir tarpju galioja senas desnis:varnas varnui aki kerta, bet neiskerta.
Todel banku pleve NESES. Bus biski pagasdintas , kandidatura savo rauks, arba lamdys. Bet Skvernelis jo jokiais budais nesodins. Jam bus elementraiai priminta, kad jis uzsimojo ant svento ir jeigu reiks ir paties nuodemes bus isknystos nuo tu laiku kai su “fenu” lakste. OK, nuemei nuo distancijos musu zmogu ir gana - raminkis.Nekalbant net apie 2012m geguzes 17 “akcija”.
Tiesa net ir neisivaizduoju uz ka gali buti pasodintas banku pleve. Na ruryjo tautai smegenis, bet jis saltai atsikirs, kad NUOSIRDZIAI taip mane. Na klydo pasirode, bet jo tokia nuomuone buvo. Jus galite irodyti, kad jis SAMONINGAI dezinformavo? Ne, negalite. Nes neirodoma, o pagal ikalcius tik H. Daktara ir Mergaites gynejus galima pasodint, o ne tokia figura kaip banku pleve.

Gailė       2019-04-2 14:24

Valio St. Jakeliūnui! Nenusileiskit jokiu būdu, žmonės tai įvertins

va čia tai gerai pastebėta       2019-04-2 13:36

Ne tik “Swedbank” yra problema, bet ir “SEB”, kuris ir yra ilgametė Nausėdos darbovietė. Krizei jau sklandant Europoje, žurnašliundrų paklaustas Nausėda ramino žmones, esą Lietuvai jokia krizė negresia, gali ramiai sau toliau imti paskolas. Kuo tai baigėsi, visi matėme.
Tiek, kad Jakeliūnas irgi turėtų eiti iki galo ir rimtai pakovoti su Nausėda teismuose. Jei tik Stribas, kurio dabartinė žmona dirba tame pačiame “SEB”, leis. smile

Elonas       2019-04-2 13:10

Didžiai gerb. pone Jakeliūnai, nuoširdžiai palaikau Jūsų atsakingą ir rizikingą darbą su didžiausiais Lietuvos bankiniais tarakonais. Todėl labai prašau, kad pasisaugotumėte konservinių juodųjų vabzdžių, nes jie yra ligų pernešėjai, o skiepų nuo tokių išgamų visame pasaulyje nėra. Užkratas gali būti ginkluotas.

klausiau šį interviu       2019-04-2 12:09

p. Gitanas man pasirodė labai įžeidus ir kerštingas. Ko būtų galima tikėtis iš tokio prezidento? Tikriausia visiško tautos balso nutildymo - iš baimės.

Juozas       2019-04-2 12:03

Paguglinau, VTK - Vilniaus taupomoji kasa.

Kas galėtų būti        2019-04-2 11:46

VTK?

taip       2019-04-2 11:26

Pagaliau.

linkiu stiprybės       2019-04-2 11:00

Jei dar kuo nors pasitikiu Lietuvoje, tai p. S. Jakeliūnu noriu pasitikėti. Nedaug liko garbingų žmonių, šis žmogus, manyčiau, yra išimtis

stasys        2019-04-2 10:22

konkrečiau Dzeikai konkrečiau . Va ana dėkoja STASIUI .. panašiai kaip STALINUI .

Vilnietis       2019-04-2 9:55

būtinai reikia dar patraukt į teismą ir stambulinį arkliadantį transgenderį.

Dzeikas       2019-04-2 9:55

stasy, vandeni pamirsote nuleist…;)

ana       2019-04-2 9:50

Gerbiu Jus už drąsą ir tiesą.
Sveikatos ir tvirtybės Jums gerbiamasis STASY

stasys        2019-04-2 9:13

Tai pirmas kartas kai tokio rango politikas užsimena apie tikrąsias pasekmes kodėl žmonės buvo priversti emigruoti tais kriziniais metais .Keista o aš visada maniau kad dėl krizės kalta Kirkilo vyriausybė kuri taip tikėjosi kilstelėti Lietuva į ta turtingųjų dešimtuką .smile) o čia pasirodo bankai nusausino Lietuva ir nebeleido už trijų kambariu būta senos statybos Žvėryne mokėti milijoną litu ...smile)))) faktas kaip blynas tepk uogiene ir mėgaukis .

Don Sezaras de Bazanas       2019-04-2 8:59

0 Maritana, mana Maritana, čia neprireiks nė dviejų kėlinių. Imki tu Saulių, Ingridą, Gitaną, drąsiai varykit visi po velnių...

Tvirtai,       2019-04-2 8:51

kietai ir ispudingai.Tvirtybes ir sekmes gerb.Jakeliunui kovoje pries banku statytinius ir banku savivale.

Dzeikas       2019-04-2 8:42

Telaimina Jus Dievas siame Kryziaus zygyj pries netiesa ir jos skleideja.

labas rytas       2019-04-2 8:41

del LIBORo tai cia gerai pastebeta. kas nezino, gali pasigooglinti, kokias baudas Europos Komisija uzdejo bankams uz sukciavima. net jeigu SEBas ir kiti yra zymiai mazesni, taigi ir potencialios baudos butu proporcingai mazesnes. bet ir tai butu ispudinga. tik nezinau, ar LT isdris, nes cia reikia ir profesionalumo ir ypatingai drasos.
gal kas zino, ar po britu teismo nuosprendziu uz kysiu davima Lietuvos energetikos sulams, ar bent koks tyrimas pradetas Lietuvoje? bent simbolinis?


Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.