Prezidento rinkimai 2019, Visuomenės pokyčių analizė, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Stasys Jakeliūnas. Anūko žaidimai, arba Konservatorių planas dekonstruotas

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 2 d. 15:27

32     

    

Stasys Jakeliūnas. Anūko žaidimai, arba Konservatorių planas dekonstruotas

Gabrielius Landsbergis nevykusiai bando žaisti savo senelio lygio žaidimus – vaizduoja, kad tarp G. Nausėdos ir TS-LKD nėra nieko bendro. Kalba, kad į G. Nausėdą kreipsis R. Karbauskis – lyg tarp jų būtų kas nors bendro.

Tačiau štai kas vyko mažiau nei prieš pusmetį: konservatoriai viešojoje erdvėje ir Seimo salėje aršiai puolė mane dėl ketinimų kviesti G. Nausėdą liudyti į krizės tyrimo komisiją. J. Razma, surašęs neįtikėtinai naivius argumentus, netgi apskundė etikos sargams.

Išvada akivaizdi – G. Nausėda buvo ir yra TS-LKD kandidatas. Tuomet buvo pagrindinis, dabar – atsarginis. Jų ir viso propagandistų kartelio tikslas, kad į antrąjį turą patektų G. Nausėda ir I. Šimonytė. Tam netgi M. Puidokas dabar jau piešiamas neutralesnėmis spalvomis (pvz., šios savaitės LRT laidoje, kurią vedė A. Matonis) – gal vieną kitą procentą nugnybs nuo S. Skvernelio, taip sumažinant galimybes jam patekti į antrą turą.

Planas dekonstruotas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Prezidento galios       2019-03-5 21:14

Teismų reforma. Tą gali padaryti Skvernelis tapęs prezidentu, nes tam reikia “raumenų”, o šis jų gali turėti. Tą rodo STT su teisėjų suėmimais. Gali būti, kad Skvernelis turi sąskaitų su teisinėmis viršūnėmis, kai būdamas komisaras turėjo padaryti ne patį maloniausią darbelį Garliavoje. O paskui tapęs ministru - dar išklausyti viešą Sadūnaitės klausimą. Tas klausimas, deja, pakibęs. Niekur jis nedingo. Dar yra, kad ir neįtikėtina, Puidoko šansas. Šis parodė, kad sugeba surasti teisines pajėgas kovai su teisiniu nihilizmu ir korupcija. Jei būtų Puidokas, gali būti, kad, valstiečiams išlikus valdžioje, ta teisinė sistema su Puidoko jaunatvišku užsidegimu, visgi būtų rekonstruota. Juozaitis, kaip Atgimimo šauklys patrauklus. Patrauklus ir dėl atnaujintinų ryšių su Latvija. Bet… juntamas nuovargis, tarpais kažkoks vangumas. O Lietuvai reikia eiti nepramintais takais. Laukti “gerosios patirties” pavyzdžių dar dvidešimt metų jau neišeina. Turbūt keiksmažodžiu jau tapo visų valdžių Airijos gerosios patirties adaptavimas Lietuvai. Kuris tebuvo figos lapelis korupcinių klanų savivalei, saugomai mūsų pseudoteisinės sistemos. Pagaliau teisinio nihilizmo “gerosios patirties” išviešinimas vaikų apsaugos sistemoje, kuri pavirtusi savo priešingybe - vaikų teisinio grobimo sistema su skaudžiais ir absurdiškais padariniais. Nereikia nuvertinti Puidoko. Jis su mažiausiomis teisininkų pajėgomis sugebėjo tai padaryti. Ir paskui priversti instituciją ir politines partijas pasirodyti visu savo “tyrumu”, valkiojant pseudoteisinę “nemušimo” problemą iki protu nesuvokiamo cinizmo aukštumų. Kiti trys (Auštrevičius, Nausėda, Šimonytė) kandidatai - tiesiog “susigulėjusios” biurokratinės nomenklatūros statytiniai. Šiaip gal ir nieko jie būtų, bet valstybė su šitokio lygio teisine korupcija balansuoja ant žlugimo ribos.

ponui "nepatinka"       2019-03-5 16:39

Patinka Jums ar nepatinka, bet pagrindinis ir vienintelis minimo politiko įdirbis ir nuopelnas telpa viename žodyje - “anūkas”.

nepatinka       2019-03-4 12:43

Kai nuduodama, jog minimas zmogus neturi vardo. Gal jus, tamsta , vadinti zmonos vyru, gal kartais tevu, gal greiciausiai,  ruporu. Ar patiktu?

kas       2019-03-4 12:40

cia bloga , jei pateks Nauseda ir Simonyte? Vel kalti del visko konservatoriai? O as , patikekite, nematau nei vieno, kuris butu balsaves uz valstiecius. Tai kaip jus patekote i valdzia?

Primityvas       2019-03-3 17:55

Liberalkonservatorių žaidimėliai primityvūs, bet nepamirškime, kad jie, būtent, ir taikomi primityviems, kurių, deja, mūsy padangėje netrūksta. Taigi, svarbu, kad jų demaskavimas pasklistų kuo plačiau.

Kokį       2019-03-3 12:09

psichiatrą patartum pasirinkti? Gal iš “Vasaros penki” kaip ir tas kandidatas? Jei gerą pasiūlysi - apsilankysiu, tikrai, pažadu.

>tarp kitko       2019-03-3 11:47

Patarimas visai rimtas - kuo greičiau pasitikrinti sveikatą pas PSICHIATRĄ.

Al.       2019-03-3 11:23

Nausėda ir TS gina tą pačią ,,liberaliąją demokratiją”, t.y.komunistų valdomą oligarchiją. Ir po to,kai latifundininkai išspyrė Puidoką dėl raginimo vykdyti savo pačių programą,koks skirtumas ką pasakė Anūkas ?

Tarp kitko,       2019-03-3 10:10

Karbauskiai ir Brazauskas su savo chebra iš to pačio klano - LK(bolševikų)P CK sekretorių mafija. Vadinasi, ir Juozaitis. Ir joks jis ne nacionalistas, o anksčiau gaudęs fašistus Lietuvoje.

Gailė       2019-03-3 10:06

“Užmėtymais” ant konkurento reitingai tik nuslys. Neturėjau galimybės paklausti Juozaičio: kuo taip nepatiko Naisiai? Ar tikėjosi išvysti dangoraižius, ar auksinius WC? Ir ką bendro turi susitikimas, kuriame pristatomos savos knygos su Naisiais?

Sunku suprasti,       2019-03-3 10:03

iš kur tokia neapykanta anūkams? Gal jūs žinote? Ar jums jūsų seneliai buvo tokie blogi, kad taip neapkenčiate?

stasys        2019-03-3 9:50

Nežiūrint to ka kalba St.Jakeliūnas Skvernelis vargiai siekia to Prezidento posto .. vangi parašu rinkimo kampanija ..su popso elementais išviešintas jo kandidatavimas . Tie 50tukst. kuriuos valstiečiai ant lėkštutės padėjo tam balsu pirkimui tik figos lapeliai palyginant su tuo kokia kaina tie balsai turės kai bus išeita į antra prezidentiniu rinkimu turą kitu,.. dviejų kandidatu .Taip kad Gabrielius labai teisingai pažymėjo laikas Ramūnui pasibelsti pas Nausėda kavos puodelio , arba sužaisti vabank ir paremti A.J. žiūrint į kitus busimus Seimo rinkimus . A.J. turi keletą įdėju kurios galėtu sudominti Karbauski ir jo sena meile kaimui. Kuo toliau tuo labiau valstiečiai jaus poreikį save atriboti nuo bendros sisteminės partinės politikos . Partija kurios dėka į viešuma kyla jauni ir matomi politikai negali ir neturi perspektyvu ateityje nesuradusi sprendimo kaip juos sulaikyti .. komandoje . Partija ne UAB-ė. Ji valdoma kompromisu politika..kurios dar Ramumui teks išmoksti supratus kaip sukasi tie politikos smagračiai . Bus įdomu stebėti A.J. tolesni skrydį ....Visa tai ka matome tik išmanus žaidymas žmonių protais ir lūkesčiais .

Almantas       2019-03-3 9:06

Cia viskas yra labai aisku,nesuprantu gincu esmes.Aisku koncervatniai bando kazka rasineti bet kaip sakoma “suns balsas i dangu neina"Man irgi nera 100% kandidato,bet is to ka matome reikia balsuoti uz A.Juozaiti.Puidokas tegul lieka ateiciai,gyvenimas parodys,gal isaugs tirai stiprus ir doras politikas,i seima vienmandateje tikrai pateks.Apie Puteiki neturiu tikros nuomones,man atrodo jam irgi reiketu dirbti seime.Ir jeigu kartais Juozaitis nepatektu i antra tura tada belieka balsuoti uz “menta"kaip uz maziausia blogybe Lietuvai,Nes Simonyte su Nauseda tai dar 5 metai stagnacijos ir koncervatoriu nusikaltimu dangstimo.Vien Nausedos stikline votis draustinije viska pasako-ten statyti nieko negalima,o ji stovi!!!O dar milijonai isplauti per swdbanka…Apie simonyte is vis nera ko kalbeti,kvaila vista-ka lieps ta ir darys.Jai nti kokiam UABe bughaltere dirbti

ar galim laimėti MES?       2019-03-3 8:18

Rinkimai tam,kad laimėtume mes,piliečiai,bet ir mes,kaip partijos,penki lietuviai,šešios nuomonės.Ne juokinga,mes neturim tokio kandidato,kuris būtų patrauklus bent 60 procentų rinkėjų.Iš susitikimo su Juozaičiu supratau,kad jis ruošiasi seimo rinkimams,prezidento rinkimai - tik repeticija.Todėl bus ir II turas,ir bankininkas jame.

june       2019-03-3 7:35

Tamsta ,pasirodo.esate piktas ir blogai isakletas zmogus

Algimantas       2019-03-3 7:23

Kaip ten su tais Janukovičiaus milijonais, išplautais per švedišką Lietuvos banką? Kas ten plaukuotomis rankomis pinigus plovė? Ar dar neaišku?

nieko nebūtų       2019-03-3 0:51

Negalėjo “valstiečiai” su Juozaičiu rinkimams sutarti, nes Juozaitis - AMB kleptokratijos atstovas. Ne tas klanas. Tabu.

Manrods       2019-03-2 23:53

Reikėjo valstiečiams tartis su Juozaičiu.

>>>>>Www       2019-03-2 22:05

Juozaitis gal būtų laimėjęs, jei nebūtų rašinėjęs bele kokių įdėjų su litu, migracijos atšaukimu ir t.t. Džiaugėsi, jam nutarus kandidatuoti ir nusivylė, pamatę ne tai ko tikėjosi…

Www       2019-03-2 21:29

Aš visada sakiau, kad valstiečiai but išjoja ant balto žirgo jei butų remia Juozaiti. Tai gal ne antro turo but nereikėję. O dabar visokie bolševikai, liberalai, ir be lyčiai balsuos už Šimonytės ir Nausėda o kiti žmonių balsai tik išsibarstys ir niekas gali nepatekti į kita turą.. o dėl Rusijos ką palaikytu tai jau dabar yra visi ženklai, kad Nauseda.

viskas teisingai       2019-03-2 21:19

Konservų žaidimai aiškūs, bet kokio velnio reikia gailėtis, kad iš Stribo bus nugvelbti balsai?

Vilnietis       2019-03-2 20:41

puidokas skirtas nugvelbti procentus nuo Juozaičio. Skvernelis ten išvis arti nestovi.
Antram ture bus nausėda su Juozaičiu ir laimes A.Juozaitis.

$+$       2019-03-2 20:36

Nesolidu. Jums, kaip Seimo FBK pirmininkui, G. Landsbergis yra kolega, opozicinės partijos lyderis, bet ne Anūkas.  Eilinis pilietis gali leisti sau tokia diskreciją, bet ne asmuo, pretendavęs į ministrus. Kitą vertus, su banku konfliktavote ir apie tai pats rašte. Kai A. Butkevičius Jūsų neparėmė, palikote Kanceliariją ir kritikavote tuometį Premjerą.

Kad G. Nausėda taptų konservatorių atsarginiu variantu, reikėtų, kad ant tos V. Janukovičiaus uodegos, atvingiavusios iš Rusijos per Estiją į Swedą, turėtų būti pakabintas riebus kąsnis, skirtas konservatorių partijai, nes kitaip gaunasi ne plano dekonstrukcija, o smegenų obstrukcija.

to pastebėjimas        2019-03-2 20:13

Jūsų tautiečiai visu pirma balsavo už AMBalaą, už Juozaičio patroną lygiai taip pat kaip ir už dabartinę prezidentę, kurios karjerą sukūrė būtent Brazauskas, paskirdamas ją ministre, ES komisare, o ne konservatoriai, tad kam maustai runkeliokus. Tiek Brazauskas, tiek prezidentė - tos pačios komandos žmonės kaip ir Juozaitis, tai ko mus balamutiji? Idiotais mus laikai, ane?

pastebėjimui       2019-03-2 20:09

Deja, bet mūsų visuomenės smegenys išėstos propagandos nei kiek ne mažiau, nei Maskolijos televizinių unitazų.

Tvankstui       2019-03-2 20:08

Net jei abejojate, į rinkimus vis tiek ateiti būtina. Bet nebūtina išvis už kažką balsuoti, vietoje narkomano renkant apsimyžusį alkoholiką kaip mažesnę blogybę iš galimų, arba vietoje žmogėdros renkant prievartautoją. Tokiu atveju geriau sugadinti biuletenį, kad galbūt susidarytų visai apčiuopiamas kiekis sugadintų biuletenių ir Sistema per ateinančius rinkimus nebesiūlytų nei žmogėdrų, nei narkomanų, nei prievartautojų rinkėjams. Tik taip galima pakelti kartelę aukščiau.

Tvankstas       2019-03-2 17:55

Žvelgiant į A. Juozaičio galimybes patekti į antrą ratą, jos yra gana tikros. Krinta į akis, kad sudėjus M. Puidoko ir N. Puteikio palaikytojus, visiškai tikros.
Su M. Puidoku atsiranda nauja politinė jėga - tai 25-40 metų jauni energingi politikai, svarbiausia, padorūs žmonės, atsakingi, suvokiantys į dvasinę bedugnę riedančios Lietuvos ir lietuvių tautos ateitį.
A. Juozaitis savo ‘istorine klaida’ ir plyta filosofo rankoje prie Seimo daugybei mąstančių žmonių stovi žuvies kaulu gerklėje, kad praryti jį kaip kandidatą į prezidentus, balsuoti už jį.
Buvau pritrenktas žiūrėdamas filmą “Rūta”, kai A. Juozaitis tiesiog apsalęs iš pasitenkinimo leido sau malonumą išsityčioti iš suklupusios garsios sportininkės ( tam suklupimui buvo objektyvios priežastys, kurias žinant tiesiog nepadoru taip kalbėti, tuo labiau pačiam buvus garsiu sportininku), R.Meilutytei patarė kurti šeimą ir auginti vaikus.
Man pasidarė koktu A. Juozaičiu, pagiežingu liežuvautoju.
Pirmame rate balsuosiu už M. Puidoką, antrame -.., tada geriau išvis neisiu į rinkimus.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-03-2 17:37

Tautos prezidentas bus tas, kuris:
- paleis antikonstitucinį seimą (nes seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija, sąrašinių negali būti seime);
- paskelbs įpatingąją padėtį, visiškai sunaikinto Lietuvos ūkio tvarkymui (susigrąžinant litą);
- užsiims Putino vadovaujamos okupantų gaujos išprašymu (išvedimu) iš Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto bei užsiims šio baltų krašto prijungimu prie baltų Lietuvos.

pastebejimas       2019-03-2 17:25

Niekaip negaliu atsistebėti savo tautiečių mąstymo ypatumais - nei tuo, kad konservatoriai, tremtiniai balsavo ir po šia diena garbina burokevičiaus bendramintę,nei pensininkų meile Šimonytei, nei konservatorių tolerancija anūkui ir t.t. Varo per visus tv kanalus propagandą apie Nausėdos tinkamumą būti prezidentu, o nukvakusios pensininkės, apakusios nuo pretendento gražumo, žada jį rinkti.

to Visgi       2019-03-2 16:47

Na, nebekišk pats šito ambalisto - Didžiojo prichvatizatoriaus portfelio nešiotojo mums.

Nausedux       2019-03-2 16:45

pirmiausia Banko kandidatas, nemaustyk runkeliokų, o pagailėk jų nabagų, vis balsuojančius už vergvaldžius. Tai Macron’o žmogus iš niekur - iš Nemirtingųjų padebesių gildijos. Išsirinks kaip Macron’ą, o po to vėl piktinsis ir čiaudės kaip tie geltonieji Prancūzijoje, balsavę už Banko kandidatą.

Visgi       2019-03-2 16:05

norisi tikėti, kad elementarus savisaugos jausmas padiktuos piliečiams vienintelį teisingą sprendimą - išvesti į antrąjį rinkimų turą Arvydą Juozaitį. Akistatą su juo pralaimės bet kuris kitas kandidatas. Laimėtume mes visi.

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.