Visuomenės pokyčių analizė, Ekonominė politika, Prezidentas ir jo komanda

Stasys Jakeliūnas klausia Roko Masiulio, ar šis nemano esąs korumpuotas politikas?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 28 d. 0:34

29     

    

Stasys Jakeliūnas klausia Roko Masiulio, ar šis nemano esąs korumpuotas politikas?

2013 m. Rokas Masiulis Vyriausybės kanceliarijoje pristatė SGD terminalo projektą.

Kai jo paprašiau parodyti finansinę projekto dalį, jis pasakė, kad jos geriau nežiūrėti. Kaip buvęs finansininkas, Audito rūmų viceprezidentas ir dirbęs tarptautinėse audito įmonėse jis puikiai suprato, kad šis projektas valstybei ir jos žmonėms finansiškai tikrai bus nuostolingas.

Taip ir yra. Tad du klausimai ministrui. Ar jis kaip finansinkas ir auditorius, tinkamai atliko savo profesinę pareigą ir ar nepatyrė profesinio ir kognityvinio konflikto vadovaudamas tokiam projektui? Kadangi už šio ekonomine ir finansine prasme žalingo Lietuvos piliečiams projekto įvykdymą prezidentė D. Grybauskaitė jį apdovanojo ir paskyrė ministru, ar jis nemano, kad yra korumpuotas politikas?

Mano įsitikinimu, tai – didžiausio įmanomo masto korupcija. Lietuvai būtų užtekę tris kartus mažesnio pajėgumo terminalo. Ministras tai puikiai žinojo.

Ar toks žmogus turi moralinę teisę toliau būti politikoje ir atstovauti valstybei tarptautiniuose forumuose – klausimas mums visiems, įskaitant ir premjerą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yolo       2019-05-27 10:20
rasa       2019-04-5 12:03

saunuolis Jakeliunas,nes tas Masiulis jau senai isiveles i korupcija,nes nedriso kaip specialistas priestarauti,matomai uz gerai apmokama paslauga,o dabar galvoja,kad visi pamirso ir kelia vel galva.Vienintele teisinga israiska tik iskelti baudziamaja byla ir ten Lukiskese tegu vel bando ka nors pirkti

pritariu,       2019-04-1 13:01

kad toks ministras negali atstovauti Lietuvai

stasys        2019-03-30 22:52
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Elenošiau,       2019-03-29 16:23

o ką darysi po 2020 metų, kai vokiečiai nukirps babkių bambagysle? Kaip tada ubagai ir turčiai gyvens be nachaliavų europiečių pinigų?

Elenošius       2019-03-29 10:26

Šlykštus milijardierius, vis stato ir stato Lietuvai indepindinius laivus, kad tauta greičiau išmirtų nuo bado ir jo aklo vadovavimo.

>stasys       2019-03-29 8:54

staska,tikriausiai suklydai .Vietoj gerb. Širinskienės ,matomai, galvoj turėjai visai nusipliurpusią šokinėtoją po Seimo frakcijas Šakalienę,ania? Juk tai ji -tikra Trojos kumelė ,palaikant jaunuolio broilerio bei susimovusių liberalų vaikkgrobių liniją ,ania?

stasys        2019-03-29 8:42

O ka čia komentuoti StasyG tegul pasižiūrį tas ponas St.Jakeliunas į sumokamu valstybei mokesčiu eilutę ir savęs paklausia kam Lietuvai terminalas kuris atitinka tik šios dienos poreikius ir dar be rezervu . O Jei dar proto yra pasidomėkite kokį SGD laiva pasistatė rusai su savo milijonu ir trupučiu gyventoju poreikiui .  Naujais Gražuliais negimstama Stasy G jais tampama kai ilgai užsibuvęs Seime (ši kart valstietis) netenka po kojomis žemės ir pradeda plaukioti ir nusišnekėti ..kaip kokia Širinskienė .Ar ne pastebite kaip smarkiai susiaurėjo tu minėtu Seimunu kompetencija kai tik jie ėmėsi dažniau viešai kalbėti .? Tai toks ir atsakimas str.

Petriuk,       2019-03-28 20:13

gal ir patsai prisidėtum prie tos MĖŠLO KRŪVOS išspardymo…....

mičiurin       2019-03-28 19:29

“masiuliai”- čia reiškinys ar veislė?
labai neatsparūs pinigams.

Valio       2019-03-28 18:40

čia tai stipriai smūgiuota chalato patikėtiniui. Prie geros tvarkos tai būtų dar vienas kandidatas į “sanatoriją”. Kažkas su tais masiuliais dedasi- be korupcijos nė žingsnio. A.Vaitkaus atleidimas irgi ko gero nešvarus darbelis

StasysG       2019-03-28 18:02

Stasiui, Petriukui. Ko išskidote? Jums nervai nelaiko? Dėkite savo argumentus prieš straipsnį, bet ne prieš autorių.

stasys        2019-03-28 17:31

petriukui .. Jus ponas užduodate labai sudėtingus klausimus tam kuris moka tik kritikuoti .  Gal jam reiktu imtis gatvių šluoti , o ten po truputi žiūrėk paaugtu iki į kažką daugiau nei Ramūno K. „klausau pone“ .

stasys        2019-03-28 17:26

Žioplas tas ponas St.Jakeliunas .. tai jam bankai sapnuojasi dirbantis už dyką .. Na sutikite kiekvienoje partijoje reikia turėti po savo Skardžiu ar Bastį ?..priešingu atveju koks gi ginčas kai aplink vien protingi . Keista kad ponas Seimunas dar neverkia apie praleista proga patiems pasistatyti AE Visagine ir Ševron prarastas investicijas ..juk vienaip ar kitaip visi tie projektai butu dirbę Lietuvai o dabar ju nėra .. Taip taip iš anksto žinau kas dėl to visu kalčiausias ..   matyt prieš rinkimus Seime į kavą pila durnaropių mikstūros..

petriukas       2019-03-28 15:11

norisi paklausti Jakeliūno, kas jis yra - politikas, ar finansistas? Tikriausiai atsakymą gausime priklausomai nuo temos. Gal ponas Jakeliūnas žino,kiek dabar Lietuvai kainuotų dujos, neesant terminalo? Kad nerodė skaičių, nemanau, kad dėl to, kad nenorėjo, bet žinojo Jakeliūno bukumą. Gal ponui reikėtų prasiplauti akis ir pažiūrėti į Ukrainą, kur rusiškos dujos gaunamos iš Vengrijos yra pigesnės, nei tiesiogiai iš Rusijos. Jus esate piemuo padorių žmonių tarpe. Masiulis buvo projekto vadovas (ne politikas) ir pateikė visą informaciją politikams, kurie ir priėmė sprendimą. O kad nerodė Jums infromacijos, tai turbūt ir nepriklausė. Galėjote gauti per Butkevičių, nes buvote jo patarėjas. Jums ponas Jakeliūnai seniai reikia apsilankyti pas gydytoją, kuris diagnozuoja Š........ Manau, kad gautume atsakymą, kad liga gerokai pažengusi. Pradėkit dirbti valtybės labui, nustokit raustis mėšlo kruvoje.

Skirmantė       2019-03-28 14:53

kad tas terminalas gamintas ir Latvijai ir Estijai…

Vaizdelis       2019-03-28 13:44

Paprieštarausiu Raigerdui: Roko M. elgesys visai logiškas. Nors tai ir ne dieviškoji ranka, bet ta ranka, kuri lemia jo likimą dabar išvairuos taip, kad laikinai Rokas taptų kovos su neteisybe auka, o po to kiltų Fenikso į paruoštą o lizdą/postą. Geriau pasvarstykime, kas ir į kur jį taiko.

O Jakeliūnas       2019-03-28 11:46

jau kas tokis ir kokioms partijoms atstovauja, ir kaip karjerą padarė, nenorėtų runkeliams pasipasakoti, ką?

Raigerdas        2019-03-28 11:41

Įdomu, kad įvairiarūšiams psichiniams tipams labai rūpi ar žmogus yra šventas, ar ne. Ir žinodamas, kad tokių nėra psichinis iš karto rėžia:“Klausimas S.Jakeliūnui     2019-03-28 8:52
Ar tamsta jautiesi esąs šventas, kai nebūtinais dalykais kaltini kitus?”
KGB tardytojai buvo įsitikinę, kad šventų nėra, tai jiems užtekdavo tik šito teiginio, kad žmogų apkaltinti bet kuo. Dabar dėl šventumo. Psichiniams yra sunku suvokti, kad žmogus turi kūną, kuriame 99% genų yra nuo beždžionių. O beždžionių šventų iš viso nebūna. Bet žmogus turi tai, ko neturi beždžionė, t.y. dvasią, o jeigu jūs ateistas, tai galite tai vadinti sąmone. Tai va, žmogus, kad neliktų tik beždžione, yra auklėjamas, mokomas minimaliai 18 metų. Nei viena šeima neturi tokio tikslo, kad padaryti savo vaiką šventu. Bet nemažai šeimų augina savo vaikus, tikėdamiesi, kad jis taps doru žmogumi, kuriuo jie galėtų didžiuotis. Taigi, tokio tikslo, kad žmogus taptų šventu, niekas nestato. Žmogus, pažindamas šitą pasaulį, padaro klaidų, būtent tai verčia tobulinti save, kad jų išvengti. Taigi, normalus žmogus visą gyvenimą mokosi ir tobulina save, ir tame kelyje pasiekia kartais net fantastiškų rezultatų, kitiems tai kainuoja net gyvybę. Todėl žmogaus atmintis yra pagrindinis jo turtas, ir jis susideda iš klaidų, nesėkmių, sėkmių, pergalių ir netgi triumfo. O kaip viskas vyksta su tais psichiniais? Jie taip pat viskuo yra panašūs į žmones, tik jų protelyje yra toks pajuodavimas, kuris pasireiškia gyvenime, kaip piktavališkumas. Taigi, piktavalis niekada negali būti šventu žmogumi. Normalus žmogus gali pasiekti net labai dideles netgi šventumo aukštumas, o piktavaliui šitas dalykas yra nepasiekiamas. Tarp jų žemėje vyksta tūkstantmečius besitęsianti kova. Piktavalių bet kurioje visuomenėje yra mažuma, tačiau jų padaroma žala gali pasiekti milžiniškus maštabus ir net dešimtis milijonų gyvybių. Šita piktavalių mažuma gadina kraują visai daugumai. Teismai, policija ir kitos teisėsaugos struktūros reikalingos tik tam, kad apsaugoti visuomenę nuo piktavalių daromos žalos. Ir tai tęsis tol, kol ta normalių žmonių dalis nesiims konkrečių veiksmų, kad pradėti šalinti piktavališkumo atsiradimo žmoguje priežastis. Dabartiniu metu, niekas apie tai negalvoja ir ta dauguma taikstosi su esamu blogiu, ir laiko tai už normą. Ne, tai nėra norma, ir gerbiamas S.Jakeliūnas suregavo į Roko Masiulio elgseną paskutiniu metu, kurią logiška nepavadinsi. Rokas Masiulis pašalina iš pareigų žmogų, kuris savo darbais atnešė Lietuvai naudos. Viena ranka jis premijuoja gana didele premija, o kita ranka pašalina jį iš pareigų. Taigi, Roko Masiulio, kaip vadovo, elgesys yra nelogiškas, ir tai primena daugiau kaprizingą poną, kuris garsėja tik savo reikalavimams kitiems, bet ne sau. Gerbiamas S.Jakeliūnas pastebėjo šitą Roko Masiulio neatitikimą arba nelogiškumą jo elgesyje, todėl jo klausimas yra visiškai pagrįstas. Žinokite, kai tas, kuris baudžia kitą už nebūtas nuodėmes, turi pats nuslėpęs daugybę ne tik pražangų, bet gal net nusikaltimų. Ministras Rokas Masiulis, deja, nepajėgia suvokti, kad būtent vadovo viena iš pagrindinių atsakomybių yra ta, kad reikia viską daryti taip, kad nenukentėtų nei vienas nekaltas žmogus, ir reikia dėti maksimalias pastangas, kad atsakytų būtent tie, kurie specializuojasi blogio kūrime arba žalos padaryme. S.Jakeliūnas gali būti teisus, kad Rokas Masiulis turi tą “Edipo kompleksą”. Taigi, galimai dabar išgirsime Roko Masiulio arba Lietuvos Edipo istoriją. R. Masiulis nesuprato, kad Konfucijus buvo teisus, sakydamas:„Nedaryk to kitiems, ko nenori , kad kiti darytų tau“. Šita taisyklė dar vadinama “Auksine taisykle”. Keista, kad ministras nesugeba jos pritaikyti sau. Reiškia, kažkas jam kliudo tai įsisavinti. Kas būtent? Ogi, praeityje padaryti ir neatskleisti nusižengimai. Matyt, atėjo laikas juos atskleisti.

$+$       2019-03-28 10:56

2013 m.!!!
O toks tipas, kuris 6 metus žinojo, bet tylėjo, gali užimti kokias nors pareigas valstybėje?

stebiu       2019-03-28 9:12

Gerb. S.Jakeliūnai, laikykitės. Linkime sveikatos atlaikyti psichologinį smurtą, kuris Jums gresia iš aplinkos… Jūs ne Masiulis…

Priekaištas p. Jakeliūnui       2019-03-28 9:01

Dalykas itin pavyzdinis. Tad stebina lakoniškumas, kai temos analizė netilptų į dešimtį puslapių.

Teko susidurti        2019-03-28 8:57

su daugeliu žmonių, turinčių pavardę Masiulis. Tarp jų pastebėjau tik vieną garbingą, padorų žmogų, bet ir tas vaidino kino filmuose vokiečius…

Klausimas S.Jakeliūnui       2019-03-28 8:52

Ar tamsta jautiesi esąs šventas, kai nebūtinais dalykais kaltini kitus?

Jekaliūnai,       2019-03-28 8:37

Kam klausti retorinius klausimus. Masiulis ne tik, kad korumpuotas, bet ir patikimas kadras. Jį gerai pakračius papasakotų, kaip vaikšto SGD pinigėliai per ofšorus. Nors iš kitos pusės jis ko gero nėra pašvęstas toliau to taško, kaip pinigų surinkimo sąskaita ofšore. O pakračius mėlyną sarafaną, sužinotume, kur toliau keliauja pinigėliai iš to taško.

Tas yra mylimasis       2019-03-28 8:12

Bet juk tai mylimasis!Žiniasklaida nuolat teigė - geriausias kovotojas su korupcija,prezidentė medalį iškilmingai teikė.Deja,deja.Man asmeniškai niekšiškai ir apgailėtinai atrodo premija ir atleidimas tuo pačiu metu.Kaip galima taip nevertinti atsakingai dirbančių vadovų?Tada klausimas:koks pats esi vadovas?O koks žmogus?

Apie       2019-03-28 8:04

Masiuli galima arba neigiamai, arba nieko.Tai konservatoriu ir Grybauskaites statytinis.Zargonu sakant, kurmis.

StasysG       2019-03-28 6:57

Jei ne S Jakeliūnas, tokių nenaudingų lietuviams finansinių sprendimų niekada nesužinotume. Ačiū.

Vieša niekšybės paslaptis -       2019-03-28 6:22

tai mūsų JE ir visa Seimo šutvė, pradedant anūku, liberastais ir didele dalimi pažaliavusiųjų. Nagai riesti į save, kišenės atlapos kyšiams, korupcijos pajamoms.

Kognityvinio disonanso padariniams švelninti       2019-03-28 2:27

- Antano Maceinos “NIEKŠYBĖS PASLAPTIS”.

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

stasys        2019-03-30 22:52

taip išpampo tu badaujančiu elenošiu žandenos kad vargiai betelpa į vaizdo kameros objektyvą .

Rekomenduojame

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.