Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Stambulo konvencija. Andrius Švarplys: „Išskirtinių grupių kūrimas veda į visų karą prieš visus“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. kovo 4 d. 12:34

10     

    

Stambulo konvencija. Andrius Švarplys: „Išskirtinių grupių kūrimas veda į visų karą prieš visus“

Kodėl baltaodis vertėjas verčia juodaodžio rašytojo knygą? Jis juk negali suprasti kitos rasės mąstysenos, jausenos, raiškos.

Tapatybių politikoje rasinės, seksualinės, etninės grupės tampa uždaros, išskirtinės, jų niekas negali suprasti iš išorės – tik tos pačios gupės atstovai. Tai, žinoma, negalioja baltaodžių grupei, nes ji yra kalta už praeitį, už išnaudojimą. Todėl baltaodžių sukurta sistema – konstitucija, teisės ir laisvės,  demokratija, kultūra – yra white suprematism ir turi užleisti vietą nuskriaustoms grupėms.

Šitaip naujoji globalistinė Kairė įtvirtina rasizmą: tiek kalboje, tiek politikoje, tiek teisėje.

Stambulo konvencija tikrai nekalba apie rasinį vertimą. Bet ji kalba apie lyties tapatybę (jauseną) ir moterų patiriamą specifinį smurtą dėl lyties, vadinasi, įtvirtina lytinių tapatybių grupių išskirtinumą. Suprasti moterų vyrai negali, jie jas tik išnaudoja.

Išskirtinių grupių kūrimas veda į visų karą prieš visus. Todėl grupinių tapatybių primetamas rasizmas eina kartu su cenzūra, socialiniu „garsenybių“ spaudimu, TV ir kitų medijų šališkos pozicijos transliavimu ir, galiausiai, elitistiniu prieš daugumos piliečių valią nukreiptu valdymu. Tai grįžimas į gentinę, tribalistinę visuomenę.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ah1       2021-03-4 19:01

yra BK yra CK, ir nėra ko išradinėti dviračio kai jis jau išrastas.

Janina.       2021-03-4 18:43

    Mano moteriška galva - tai medikų  reikalas , o ne polititkų. Ką norit po visą pasaulį išvaikyti lietuvius. Kam nepatinka jie po karantino galės važiuoti kur nori.
Labai norinčiom tapti vyrais, siūlau į mišką. Turės aštrius įrankius ir galės apsiginti prieš vyrus, gulinčius po medžiu. 
  Svetimų žemių trokštančias valstybes , siūlau iš buožinti, o užgrobtas žemes išdalyti kaimynams. Po to praeis noras
kariauti

susimąsčiau       2021-03-4 18:36

Virginijos pirmasis komentaras vertas dėmesio. O ką jeigu normalioji dauguma visi staigiai vieną dieną apsimestume jais, tais be galo nuskriaustaisiais…
Mes atseit irgi gėjai ir lezbietės. Kodėl tad būdami “tokie patys”, kaip jūs, turėtume dauguma paklusti mažumai???...

Virginija Milker       2021-03-4 17:10

O jei rimtai, tai musu sali gali prazudyt politiku snobizmas ir politinis infantilizmas. Stai kad ir Rasa Jukneviciene. Sedi EP, o iki siol nesupranta, kad THE COUNCIL OF EUROPA nera ES insttucija. Skirtingai nei EUROPEAN COUNCIL, kuri ES institucija. Nors abi i lietuviu kalba verciams kaip EUROPOS TARYBA. Pirmoji, ikurta karo nugaletoju po Niunbergo proceso, vadinas ir su Stalin iniciatyva, 1949 ir teturi patariamaji vaidmeni Europos Sajungai. Jos vadovas Nils Muzinieks, arsiausiai stumiantis Stambulo Konvencija siule Latvijai valstybine rusu kalba. Bet latviai referendumu nubalsavo pries.
Tad nenuostabu, kad i Council of Europa po Perestroikos pirmieji pateko arsus musu ir rusu komunistai - Ziuganovas, Zirinovskis, desimciai metu sovietinis Teisingumo ministras Kurys, po to dar desimciai metu jo sunus… O jei ir kitos salys taip parenka savo atstovus, tad nerekia stebetis, kad esam kolektyviai baudziami simtatukstantinem baudom uz neva CZV kalejima, ginant vieno, tebekalincio, advoatams neprieinamo Guantaname teroristo skunda.

Tad koks teisinis erzelis laukia iteisinus vyrus kriminalizuojancia Stambulo Konvencija?.. Joje apie Prekybos zmonemis sekso isnaudojimui nei zodzio.. Apie vyru, berniuku isprievarttavimus kalejimuose ar “geru dedziu"apsvaiginus nei zodzio.. GREVIO komanda parinkta pagal biologine lyti vien feministes… Rik po to, kai i FRANS TIMMERMANS feisbuka apie sia dskriminacija parasiau, pasirode ir vyras… gal socialiai pasirinkes kita lyti? nezinom.

Beje, Lenkijoj dar prie Tuskos liberalu valdzios suskubta ratifikuot Stambulo Konvencija. Tyliai, be apsvarstymu. Ir Tuskai iskart atsivere aukstesnes karjeros durys, nors buvo kaltinamas Konservatoriu elito, nuskraidinto i Katynes kapines, lektuvo katastrofos tyciniu netyrimu.. Pas mus rinkimus priziuri S.Muravjovo Transpierance internacional, o kas ps juos?.. 

Virginija Milker       2021-03-4 17:08

Yuri Bezmenov you tubej isdeste KGB metodus visuomenes subversijom - kulink juda visuomene tikdar labiau stumtelet, kad maza nepasirodytu.

Tad ir musu vyrams siulau toki pati japoniskos bukido kovos principa. Pasieme pavyzdi is Soros ceu aukletinio Raskeviciaus pasiskelbkit visi “profesionaliais gejais”. Patikekit, apsimoka. smile Kaipir jis galesit savo vaikus palikt mamoms, mociutems, o patys eit ant didelio reikalo!.. smile Tarkim, Lietuva padaryt “geroves valstybe” gejams.  O kai visi busim gejais ir lesbem, turesim privilegijuotas teises globalistu valdomam pasaulyje… Ir Kubiliui nebereiks bijot, kad Lietuva gali isgarset kaip “homofobine” salis.
Kaip jums tokia ideja?..

pavyzdys       2021-03-4 16:08

Tai Stambulo konvencijos poveikis visuomenei puikiai pasireiškė Lenkijoje kai moteriškės virto savo kūdikius žudyti trokštančiomis harpijomis, ir kiek jų ten daug išsiveisė

Dom Tri demaskuoja lrt žurnaliūgas:       2021-03-4 15:59

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1355516/atims-vaikus-sukonstruos-nauju-lyciu-ir-viskas-uz-es-pinigus-dekonstruoja-populiariausius-mitus-apie-stambulo-konvencija
Teiginys: Stambulo konvencija skirta socialinės lyties sąvokai Lietuvos teisinėje sistemoje įtvirtinti.
- fainai suniekinama viskas - socialinė lytis tai tiesiog - operacinis terminas totali absoliuti, nesąmonė. Teisėje nėra tokio dalyko kaip operacinis terminas, yra terminai, kurie yra teisiniai. Terminai turi pasėkmes, pasekmės paprastos - nelieka vyro ir moteris kaip biologinės lyties teisėje. Atsakymas - taip, bus įteisinta socialinė lytis. Nu kodėl meluojat, Jūs faktų tvirtintojai?
Gender - yra lengvai pasirenkama, jei reikia tam patvirtinimo, nu bent jau Wikipedia paskaitykit - ..... Gender identity is “one’s internal, personal sense of being a man or woman (or a boy or a girl).
Taigi, kaip jausimės tokie ir būsim, o biologinės lyties savoka liks vadovėliuose. O ką tai reiškia tai reiškia kad pvz. konstitucijos dalis, kuri kalba apie tėvystę, motinystę ir pan. praranda prasmę nes tėvystė yra stereotipinis vaidmuo, kaip ir motinystė ir nulemtas lytis. Jei jaučiuosi moteris, nors biologiškai esu vyras mane saugo konstitucija. Ir tiek. Jūs pažiūrėkit kas JAV su equality act vyksta, jie ten ką irgi visi tamsuoliai nieko nesupranta, nesupranta kuo skiriasi gender nuo sex?

Deivis        2021-03-4 15:50

Karas turi būti su iškrypėliais ir Lt chunta.

Tapatybių yra daug.       2021-03-4 13:48

Rudaakių, mėlynakių, juodaakių, blondinų, brunetų, ryžų, storų, plonų, aukštų, trumpų... Dar skrandininkų, migrenikų, diabetikų, džiovininkų, širdininkų, hipertenzikų... Nušašusių, spuoguotų, išbalusių, pajuodusių... Hiperaktyvių, apsnūdusių, melancholikų, cholerikų, ekstravertų, intravertų... Išlepintų, užguitų, susireikšminusių, kompleksuotų... Kas iš šalies gali juos suprasti, kas gali įsijausti į jų vidinį skausmą? Kada bus pasirašyta po Stambulo, Dubajaus, Uagadugu ir kt. konvenciją saugoti visus nuo smurto ir patyčių, nuo nepalankių ar smalsių žvilgsnių, nuo kreivų šypsenų ir kreivų pagalvojimų??? A???

Jules       2021-03-4 12:40

Į kiekvieno kompą po kagebistą, - o, laikai atėjo, ane? Prie kiekvieno komentaro po virtualų kagebistą - nedesovietizuotą, neliustruotą policininką arba Sovietijos-Neosovietijos fundamentų asą iš Kapsukės ar Riomerio, o gal VDU? Žodžio laisvė ne absoliuti. Absoliuti tik LRT dezistų ir Dubnos veselnykų (Zigmučio, Jurgio ir Andriuko) propaganda - dezinformacijos propaganda, ar taip?

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.