Spalio 17-ąją meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim!“ S. Daukanto aikštėje bus paminėtas Garliavos šturmas

Tiesos.lt redakcija   2013 m. spalio 17 d. 13:55

49     

    

Spalio 17-ąją meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim!“ S. Daukanto aikštėje bus paminėtas Garliavos šturmas

„Žmonės negali būti saugūs, nežinodami, kas vyksta valstybėje“, – teigė prezidentė Dalia Grybauskaitė savo metiniame pranešime. O vėliau pareiškė, kad jai pačiai nėra aišku, kas įvyko Garliavoje, kad „variacijų, kaip reaguoti į šį skandalą dar liko“.

Kartu su prezidente pasigesdami aiškumo, bet nieko gera nesitikintys iš valdžiai dar likusių „variacijų“, laisvieji menininkai ir laisvi piliečiai jau 17 mėnesių ragina Dalią Grybauskaitę daugiau nesislapstyti, „nevarijuoti“, bet tiesiai pasakyti, kam įsakius ir kam pritarus 2012 metų gegužės 17 dieną 240 policininkų ir specialiųjų pajėgų kovotojų, pasitelkę dujas, elektrą ir kitas ypatingąsias priemones, šturmavo Garliavą: smurtavo prieš piliečius, pasirėmę advokato Gintaro Černiausko fizine jėga iš privačių namų prievarta išsivežė klykiantį vaiką ir pavertė jį „valstybės paslaptimi“.

Tai buvo pirmas nepriklausomybės metais valdžios surengtas masinio smurto aktas prieš taikius, tik tiesos ir teisingumo reikalavusius Lietuvos piliečius. Respublikos Konstitucijos kūrėjai teisininkai Kazimieras Motieka, Zita Šličytė, Liudvikas Narcizas Rasimas bei žinomi žmogaus teisių gynėjai įvertino Garliavos antpuolį kaip šiurkštų pasikėsinimą į konstitucinę šalies santvarką. Įsidėmėtina, kad per 17 mėnesių nė vienas teisininkas, nė vienas valdžios pareigūnas net nemėgino šios Konstitucijos kūrėjų išvados paneigti, su ja ginčytis.

Pernai gegužės 17-ąją – Garliavos smurto dieną – Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė viešai paragino ištirti visas smurtavimo aplinkybes. Nuo tos dienos praėjo jau septyniolika mėnesių. Deja, prezidentei atsakingos institucijos per tiek laiko nieko neištyrė. Prezidentei atkakliai tylint, prokurorai ir teisėjai oficialiai neigia net patį smurto faktą, o nuo valdžios smurto nukentėjusiems piliečiams teismuose keliamos politinės bylos.

Atsakydami į valdžios savivalę ir smurtą piliečiai Simono Daukanto aikštėje pradėjo nuolatinę „Tie-SOS!“ akciją. Penkis mėnesius – nuo 2012 metų gegužės 17-osios iki spalio 17-osios – ji vyko kasdien, šiuo metu tęsiama ketvirtadieniais.

„Mes visi privalome liudyti tiesą, net jeigu ji kažkam atrodo nepatogi ir nebereikalinga. Tik tiesa ir atvirumas sustiprins mūsų pasitikėjimą vieni kitais ir tikėjimą savo valstybe“, – kalbėjo prezidentė šiemet Gedulo ir vilties dieną prie buvusių KGB rūmų.

Siekdami, kad prezidentės darbai nesiskirtų nuo žodžių, laisvieji menininkai ir pilietinis Tiesos judėjimas spalio 17-ąją, ketvirtadienį, 12 valandą Vilniaus Simono Daukanto aikštėje meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim!“ paminės valdžios smurtą Garliavoje: bus pasisakoma prieš valdžios savivalę ir melą, ginamas žmogaus orumas, Lietuvos Respublikos konstitucinė santvarka, piliečių teisės ir laisvės, tiesa ir teisingumas.

Kviečiami visi neabejingi, Lietuvos Konstituciją ir laisvę branginantys piliečiai.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

juozas       2013-10-17 19:48

palaikom drasiecius is visos sirdies ir raginkim ,kad keltu kandidatura iprezidentus pranciskus alfredas sliuzas ,irbaiktusi kancios lietuvos ,kitaip mirtis musu tautai

Ona       2013-10-17 16:37

“NE PRIE KO”  neatsako i pagrindini uzduota jai klausima, o jau svajoja apie sekancia kadencija. Koks zmogaus naglumas.

faktas to kas čia rezgama        2013-10-17 16:07

nusiraminkit ir tik pati neregzkit. Paprasčiausiai aptikau netyčia portaliuką “tiesiai šciesiai” su laišku ir supažindinau visuomenę. Conspiracy ne tame. Consppiracy yra tarp tų, kurie Venskienę pasinaudojo. Juk kadais Gylys panašiai ir Dalią Grybauskaitę išfutbolino “po dalšė”. Iš URM. Tik gerai, kad į Vaišngtono jėzuitų Georgtowno universitetą, o ne į Gruziją, kaip Antaną Nesavą ar į Baltarusiją kaip Pociūną. Laikykitės.

Visur šmėžuoja       2013-10-17 13:49

V.Landzbergio figūra,kažkur atokiai,bet nevienareikšmiškai…Dabar delfyje kažkas jį lygina su Moze,suprask,kad laukit 40 metų ir viskas savaime susitvarkys…betgi,kiek mena atmintis,Mozė su savo tauta klaidžiojo kartu,-kartu dykumoje kentė alkį,troškulį,vargus,negandas,vargus,nebuvo nuklydęs į naudingus briuselius,o sėdėjo kaip Havelas kalėjimuose už tautos laisvę.Savaime nieko nebūna.Bent pasvajoti reikia.Todėl dar daug mįslių dėl mūsų vadų.

PANEVĖŽYS       2013-10-17 11:40

PRITARIAME IR PALAIKOME.LAUKIAMA TOS DIENOS,KADA PRADĖS AIŠKĖTI JUODASIS SCENARIJUS

pensininkas       2013-10-17 8:32

Tautiečiai. Ateikite. 12 val. Čia renkasi piliečiai ne vien dėl iš gimtųjų namų pagrobtos Deimantės. Čia renkasi tie, kuriems ne vis vien kas darosi Tėvynėje. Konservatoriai, kurie rašo mėsos, ar siemkos, čia neateina.

komentatoriui "-"       2013-10-17 6:59

noriu tik pasakyti, kad drabstytis šmežtu labai lengva, dar lengviau, kai žmogaus nėra gyvųjų tarpe. Bet žinok, ateis laikas ir pareikalausim atsakyti už tūstančius kartų klijuojamą žudiko etiketę aa Drąsiui, kurio įtarimui, tavo didžiam skausmui, nėra nei menkiausio įrodymo. pats jis buvo nužudytas. Tikiu, kad ateis laikas ir ekspertas tai patvirtins visiems girdint, nesibaimindamas dėl savo gyvybės. Dabar kol kas tai žino tik solidi medikų grupė.

Daina       2013-10-17 6:48

Labai malonu buvo Jus pažinti. Kiekvieną 17-ą aš su Jumis. Mūsų širdžių Daukanto aikštėje tiek daug, kad jei būtume, susidarytų minia. Kaip visada dėkoju ir gėriuosi Jūsų ištverme. Jūsų dėka ir mūsų mintys bei norai materealizuojasi. Ačiū ačiū ačiū.

Kas čia vėl rezgama?       2013-10-17 3:39

??? 10 dienų senumo straipsnis ATŠVIEŽINTAS ???

~~~~~~~~~~ iš drasiauskelias lt ~~~~~~~~~~~~~~ O šiaip, tai įvairi Lietuvos spauda pastebėjo jau pasenusį laike spalio 6 d. Neringos Venckienės sūnaus Karolio paskelbtą staraipsnį „Sovietinių laikų tradicijos“ tinklapyje neringavenckiene com . Lieka atviras klausimas, kodėl po 10 dienų Neringos straipsnis, kurį su iškraipymais ir be jų persispausdino daug internetinių puslapių, taip aktualizuotas būtent šiandien? Ką norima tuo pareikšti? Ką norima užgožti? Kokių naujienų iš sisteminės žiniasklaidos laukti? Juk, negali būti tik paprastas atsitiktinumumas, kad aktualizuojama žiniasklaidoje jau 10 dienų senaties termino sulaukusi naujiena?.. Neringos Venckienės 2013 -ųjų spalio 6 d. straipsnį galima vėl persiskaityti drasoskeliaspartija lt

videokaukui       2013-10-16 22:01

tu čia apie save,ar savo gaują,iškrypėlių užtarėjau?

to tam       2013-10-16 13:00

7 menesius kas antra diena vaikas soko pagal tevo dudele. sudeliojo ta filmuka iskrypelis, kuri tu garbini. fuuuu , kokia tamsuomene;) degradai konkretus smile

tam 9:16       2013-10-16 11:25

Niekada nežiūrėjau tiek ginčų sukėlusio filmuko. Jeigu ir būčiau jį peržiūrėjas tada, iki 2009 10 05, nebūčiau puolęs vienareikšmiškai jį vertinti. Tačiau po šūvių Kaune ir vėliau apsčiai pasipylusių nelogiškumų, sveiko proto žmogus kitaip vertinti situacijos paprasčiausiai negali,- mergaitės, ar mergaičių išnaudojimo nebūti negalėjo, o į šio skandalo dengimą įsipainioję dauguma valdanęiųjų bei įvairios valstybinės institucijos.

to Faktas       2013-10-16 8:16

nesijauti pedofilu perziurejas ta 7 menesius deliota rezisuota filmuka?

vasia       2013-10-15 18:19

IKI GALO…!

Kritikas Pikčiurna       2013-10-15 17:57

Mielieji “TIE-SOS” gynėjai, sveikinu - įvyko lūžis. Mus atstovauti prisiekę valdžiažmogiai 16-ka mėnesių apsimetė, kad mūsų nėra, bet mūsų kantraus ir nuolatinio lašinimo pastangos nenuėjo veltui. Tie lašai įveikė net ir jų nuo cinizmo suakmenėjusias galvas. Į portalą mestos rinktinės samdomų “komentatorių” pajėgos. Reiškia, kad mūsų visuomenė pradėjo sveikti ir vaduotis nuo vergiškumo. Gailiaus ir Giržado pergalė teismuose parodė, kad dar yra sveikų jėgų ir teisinėje sistemoje ir visuomenėje, kad galime siekti ne tik teisėtumo, bet ir teisingumo civilizuotomis priemonėmis. Sparčiai renkami parašai referendumui “Tautos Valia” ne juokais išgąsdino valdiškose kėdėse užsisėdėjusius ponus, jei net konservantai pareiškė, kad savo valią norintys pareikšti piliečiai kelia pavojų Lietuvai. Kelios dešimtys seimūnų eina į koją, o Tauta eina ne į koją! Ką gi, toks jau jų istorinis pasirinkimas, kurį savo parašais patvirtino uždrausdami pasirašyti dėl referendumo sušaukimo. Pradėję eiti po Sąjūdžio vėliava, dabar eina į klampynę, išdavė paniekintą mergaitę, o dabar išduoda ir siekia galutinai parduoti Lietuvą - Tėvynę. Matyt tokia jau jų dalia iki galo eiti su Raudonąja Dalia…
Teisingai sakė Andrė Morua - anksčiau ar vėliau visi viską apie visus sužino. Darbai išduoda.

meno akcija?       2013-10-15 17:15

ar “ekspertai” išstatys savo “kūrybą”? tuos šmeižtus prieš mūsų Prezidentę?

faktas        2013-10-15 17:00

Esu iš tų fioletinių, patvorinių, nors prie tvoros ir nestovėjau, bet Venskienę nuoširdžiai patikėjau, kai pamačiau Kedžio filmuotą  mergaitės pasakojimą ir to visai nesigėdinu. Tokio filmuko nesurežisuosi. Vaikas kalba 70 procentų gestų kalba. To neišmokysi, tarsi eilėrasčio.

Suma sumarum.
Ponia Venskienė savo paskutinam laiške “tiesiai šviesiai”rašo:
“Nežinau, bet kodėl tuomet Lietuvoje karts nuo karto vis pranešama, kokia neva esu baisi ir pavojinga savo valstybei. Kenkiu net būdama kitoje valstybėje. Tikriausiai ir iš Mėnulio kenkčiau.”

Vargšė “politikė”. Ji iki šiol nesusigaudo kas ir kokiems tikslams naudoja jos kortą. Kas ja suvedžiojo, klaikiai pasinaudojo ir begėdiškai pametė… atstūmė… išstūmė iš Lietuvos…:)
Jos pačios asmeniškumai neleidžia jai pažvelgti plačiau į Lietuvos politką ir pamatyti kaip kiti teisiami sukčiai bando slėptis po jos sijonu. Ir ties sukčiai ne šiaip sau vietiniai sukčiukai . Tai ir tarptautinė mafija ir tie susimokėliai,  jos interesus gina tie, kurie siekia nuverst Prezidentę ar tik taip “pamažinti”, kad laimėtų jų p[eršamas kandidatas.
Niekam ne paslaptis - vieną kandidatą turi nužiūrėję Rusijos strategai - V.Ušacką. Viena iš dvejų žydų bendruomenių su Donskiu jį irgi palaiko.

Viktoras iš viso to erzelio laimėjo daugiausiai – Drąsos Kelio partija balsuoja vieningai už jo psiūlytus įstatymus, vieningai verčia Valį, pasisako prieš Prezidentę ... Tai tarisi tračia Darbo partija.

O ketvirtoji – Kuolio “sąrašas”... Apmulkintų inteligentų sąrašas. Suburtas Venskienės nuoširdumu patikėjusių  mūsų apleistos ir užmirštos sovietinės kultūros “atliekų” - inteligentų sąrašas medijos įtikintų mūsų teisėtvarkos ir VSD “neteisingumu”, taip stipriai, kad net neori matyti Prezidetės daromos jos reformos ir net nejaučiančių kad faktiškai jie yra to paties Kuolio sorošistų manipuliuojami, nukreipiant šią šviesuomenę prieš Prezidentės reformas… 

O ką jau kalbėti apie “nukentėjusius” nuo tos reformos ir Prezidentinės kovos prieš korupciją? Snoro galingus vadovus, Romanovo mafijinį užnugarį?  ....
.....

 

faktas        2013-10-15 16:59

Esu iš tų fioletinių, patvorinių, nors prie tvoros ir nestovėjau, bet Venskienę nuoširdžiai patikėjau, kai pamačiau Kedžio filmuotą  mergaitės pasakojimą ir to visai nesigėdinu. Tokio filmuko nesurežisuosi. Vaikas kalba 70 procentų gestų kalba. To neišmokysi, tarsi eilėrasčio.

Suma sumarum.
Ponia Venskienė savo paskutinam laiške “tiesiai šviesiai”rašo:
“Nežinau, bet kodėl tuomet Lietuvoje karts nuo karto vis pranešama, kokia neva esu baisi ir pavojinga savo valstybei. Kenkiu net būdama kitoje valstybėje. Tikriausiai ir iš Mėnulio kenkčiau.”

Vargšė “politikė”. Ji iki šiol nesusigaudo kas ir kokiems tikslams naudoja jos kortą. Kas ja suvedžiojo, klaikiai pasinaudojo ir begėdiškai pametė… atstūmė… išstūmė iš Lietuvos…:)
Jos pačios asmeniškumai neleidžia jai pažvelgti plačiau į Lietuvos politką ir pamatyti kaip kiti teisiami sukčiai bando slėptis po jos sijonu. Ir ties sukčiai ne šiaip sau vietiniai sukčiukai . Tai ir tarptautinė mafija ir tie susimokėliai,  jos interesus gina tie, kurie siekia nuverst Prezidentę ar tik taip “pamažinti”, kad laimėtų jų p[eršamas kandidatas.
Niekam ne paslaptis - vieną kandidatą turi nužiūrėję Rusijos strategai - V.Ušacką. Viena iš dvejų žydų bendruomenių su Donskiu jį irgi palaiko.

Viktoras iš viso to erzelio laimėjo daugiausiai – Drąsos Kelio partija balsuoja vieningai už jo psiūlytus įstatymus, vieningai verčia Valį, pasisako prieš Prezidentę ... Tai tarisi tračia Darbo partija.

O ketvirtoji – Kuolio “sąrašas”... Apmulkintų inteligentų sąrašas. Suburtas Venskienės nuoširdumu patikėjusių  mūsų apleistos ir užmirštos sovietinės kultūros “atliekų” - inteligentų sąrašas medijos įtikintų mūsų teisėtvarkos ir VSD “neteisingumu”, taip stipriai, kad net neori matyti Prezidetės daromos jos reformos ir net nejaučiančių kad faktiškai jie yra to paties Kuolio sorošistų manipuliuojami, nukreipiant šią šviesuomenę prieš Prezidentės reformas… 

O ką jau kalbėti apie “nukentėjusius” nuo tos reformos ir Prezidentinės kovos prieš korupciją? Snoro galingus vadovus, Romanovo mafijinį užnugarį? 

 

SVEIKINU       2013-10-15 15:56

Piliečius šviesuolius, kurie pastoviai mini ir primena tą žiauriausią susidorojimą  su taikiais žmonėmis Grliavoje / labai skaudu, kad Prezidentė šalta ir abejinga didžiuliam skausmui /.  GARBĖ  JUMS.

BAISUS ZMONIU       2013-10-15 13:33

TAMSUMAS. VAZIUKIT IS LIETUVOS LIETUVOS NIEKINTOJAI!!! JUS ESATE LIETUVOS GEDA!!!

Videokaukas       2013-10-15 13:17

m.k. čiurlionis

Kur esi ?Ar girdi?
Ar ateisi dar šį
Rudenį?
Laiška gavom
jį citavom
Klano sarašo
neradom!
Maldos mūsų jau pritilo
Daug jau kovoje
užspringo.
Klanas apsupė jau mus
reikia nešti pindalus..
Į ŠIKAGA pas tave mūsų Neringa miela.

invisible       2013-10-15 8:38

“Prezidentė” jau visiškai nusigrybavo ir reikalauti privalome visi kaip tauta, nes pavieniui mes esame niekas. Kalbama ir rašoma daug, bet nieko nedaroma. Visos valdžios institucijos pradedant seimu ir baigiant eiliniais klerkais yra tik parazituojantys elementai, kurie neturi ir neturėjo jokios politinės valios keisti situaciją mūsų šalyje.
Visų pirma turime keisti valstybės valdymo modelį, čia turėtų pasisakyti žinovai ir specialistai, jeigu tokių yra, nes mūsų parlamentinė-prezidentinė respublika visiškai save diskreditavo.

ačiū       2013-10-14 22:24

Ačiū, kad nesitraukiat

Klausimas       2013-10-14 21:27

Kada pareikalausite, kad nuteistų nusikaltėlius, sukūrusius pedofiliją, apšmeižusius ir nužudžiusius žmones, Garliavoje tvirkinusius ir psichologiškai prievartavusius mergaitę ir t.t.

Ši akcija       2013-10-14 20:37

su laiku įgyja vis didesnį svorį,kaip senas vynas geras vynas tik gerėja.

be iliuzijų...       2013-10-14 20:25

neturėkite iliuzijų, kad komunistei polikarpovnai ar kitiems komunistams gali rūpėti žmonės - jeigu dėl savo malonumo net vaikus jie prievartauja ir žudo…

grazina       2013-10-14 19:13

Butina priimti rezoliucija ir nunesti i Prezidentura del Deimanteles sunaikinimo.Prezidente privalo nebesislapstyti, o prisiimti atsakomybe del mergytes gyvybes ir paskelbti visa tiesa.Aisku, jei pasitvirtins baisiausias dalykas, tai si Prezidente, kuri nesustabde sio viso siaubo,privales palikti posta,nes kaip itakingiausia pareigune nieko nepadare, kad tokie ziaurumai butu sustabdyti.

is toli       2013-10-14 16:36

nors esu labai toli, bet visa sirdimi su jumis!

Nina       2013-10-14 16:24

  Gal a.a. ūsas buvo VSD stukačikas   darbo partijoje? Gal Viktoras(žino apie kai kurių didelių žmonių orentaciją)tik kol kas tyli? Niekada nebuvau balsuotojas už darbo partiją .Man kylo įtarimas, kai Viktorui pradėjo ,,kabinti” net referendumą dėl Lietuvos teritorijos išpardavimo uždraudimą?

PANEVĖŽYS       2013-10-14 15:25

TIE,KURI NEGALI ATVYKTI Į VILNIŲ VISA ŠIRDIMI PRISIDEDA PRIE AKCIJOS IR SU JUMIS,ŠI DATA NIEKADA NEBUS UŽMIRŠTA

copy       2013-10-14 13:57

Post-pedofilinio periodo refleksijos: Valdžiai pavyko įtvirtinti viešą melą valstybės vardu
Man asmeniškai skaudžiausias patyrimas šioje istorijoje yra tas, kad valstybės institucijoms, padedant beveik visoms medijoms, pavyko perlaužti elementarų skaidrumo, sąžiningumo ir tiesos poreikį. Ir kas dar bjauriau – įtvirtinti viešą melą valstybės vardu. Politikoje jo yra daug ir vos ne kasdien, bet su tokiu dideliu mastu, koordinacija, demagogija ir brutalumu lietuviai susidūrė pirmą kartą po sovietinių represijų.

Vis dėlto egzistuoja didžiulis skirtumas: sovietine demagogija niekas netikėjo, o pedofilijos istorijoje buvo įžūliai sujaukta moralinė visuomenės tvarka, esanti normalios politinės visuomenės būsenos pagrindu. Ten buvo svetimas, čia tai padarė savi, todėl tai yra vidinis perversmas, kertantis žymiai skaudžiau ir giliau per pagrindinius visuomenės ir valstybės vaizdinius. Kai žudo svetimi, moralinė tvarka, pilietiniai vaizdiniai gali tik sustiprėti, galima mobilizuotis kovai, kai prievartauja savi (nepriklausomos Lietuvos institucijos) ir totaliu mastu, pakertamos esminės šaknys. Pedofilijos istorijoje ir mergaitės paėmimu buvo perkurta lietuviškos valstybės samprata. Todėl man tai yra reiškinys moderniųjų laikų Lietuvos istorijoje.
Žinoma, visos demokratinės-konstitucinės valstybės slepia ne po vieną ir ne po kelias panašaus pobūdžio žmonių išdavystes. Bet mes pirmą kartą tai patyrėme savo kailiu. Tai mūsų valstybės išdavystė ir čia yra esminis skirtumas.

to Anike       2013-10-14 13:56

karavana tempiantys raudonveidziai kupranugariai pasilpe kazkokie. gal injekciju is rytu nebegauna ?

Anikė       2013-10-14 13:31

Kieno klapčiukai,sinonimas-klipatos,taip aršiai puola “tiesos.lt” straipsnius?
Gal iš DELFI atbėgo drumsti vandenį?Šunyčiai loja,tiesos ir teisingumo karavanas
eina pirmyn…

ei, pašalpas jau visi        2013-10-14 12:06

pasiemete, dvasios skurdžiai smile

Girdejau kalbas       2013-10-14 11:51

kad siai akcijai ruosiasi ir psichiatrai su policija, kurie gaudys jos dalyvius ir priverstinai kis i ligonines.

ką rašo Venskienė?       2013-10-14 10:58

toliau:
“Nežinau kaip reaguoti, kad net naujosios Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės rinkimai buvo susieti su „Venckienės klausimu”. Viena žurnalistė net nuščiuvo iš naujosios Parlamento vadovės ketvirtadienį išgirdusi, kad beveik pradėta mano apkaltos procedūra bus stabdoma ir nevyks tol, kol savo namų darbus atliks ta pati Generalinė prokuratūra.”

Taigi, politikė nežino kaip reaguoti, kad ja taip rūpinasi Graižinienė? O kodėl Kuolys su “ekspertais” rūpinsi jai aišku?

Štai kita citata su kitais asmeniškumais, nes politike būti Venskienė dar neišmoko:

“Jeigu tik galėtų, nacionalinės televizijos darbuotojos N. Pumprickaitė ir R. Miliūtė, tikriausiai perkąstų man gerklę. Ne ką geriau už minėtas personas šiais metais pasirodė ir Edmundas Jakilaitis. Trejetukas jau pasiekė „gaivenių, lavasčių ir kuznecovaičių lygį”, o kai kuriais momentais – net pralenkė.
Manau, kad į šį politinio ir žmogiško susidorojimo konvejerį jau įtraukti ir teisininkai, kuriems nurodyta skubiai perrašyti ir įstatymus, ir, matyt, Seimo statutą. Nors įstatymo raidė skelbia, kad Seimo nario apkalta negali vykti be jo dalyvavimo, tam tikras politikų klanas liepė viską apversti aukštyn kojom ir nors tu ką.
Ačiū Vyriausybės vadovui, Seimo nariui Gerb. A Butkevičiui už jo nuomonę: „tie, kurie šiuo metu nedirba Seime, jie jokiu būdu negali būti Seimo nariais; kad kiekvieną žmogų atleidžia iš darbo, jei kitą sykį vieną dieną praleidi darbe”.”

Taigi, visi blogi, kas prieš Venskienę, kas prieš Uspaskich ir Graužinienę. Į valstybę šiems primityviems žmonėms nusispjaut.
Toliau:
“Norėčiau priminti, kad Seimo nario A.Butkevičiaus padėjėja Daiva Norkienė, prisistačiusi sociologe, net pamiršo, kad ji dirba Seime ir privalo už darbo užmokestį, kurį gauna iš Seimo kanceliarijos, padėti ruošti įstatymų projektus Seimo nariui Algirdui Butkevičiui. Deja, praėjus metams laiko, Seimo nario A.Butkevičiaus vardu nei vienas įstatymų projektas dar nėra užregistruotas.
Taip ir norisi paklausti: o ar galima būti Seime ir nieko nedirbti, tik gauti darbo užmokestį? Ar toks yra Seimo nario darbas?”
“Ačiū ir liberalui Šimašiui, kuris tikriausiai paskutinis matė tuo metu kaltinamąjį pedofilija, vėliau reabilituotą A.Ūsą šioje žemėje. Ačiū visam Liberalų sąjūdžiui, kurio gretose yra A.Ūso pusbrolis Vytautas Ūsas, už rūpestį dėl mano mandato.”
Jau visa tai nestebina, išties…

Komentatorius-cempionas       2013-10-14 10:58

Jau kad prirase siryt…

ett       2013-10-14 10:45

Ponia Venskenė savo paskutinam laiške rašo:

“Nežinau, bet kodėl tuomet Lietuvoje karts nuo karto vis pranešama, kokia neva esu baisi ir pavojinga savo valstybei. Kenkiu net būdama kitoje valstybėje. Tikriausiai ir iš Mėnulio kenkčiau.”
Vargšė “politikė”. Ji iki šiol nesusigaudo kas ir kokiems tikslams naudoja jos kortą. Jos asmeniškumai neleidžia jai pažvelgti plačiau į Lietuvos politką ir pamatyti kaip kiti teisiami sukčiai bando slėptis po jos sijonu. Ir ties sukčiai ne šiaip sau vietiniai sukčiukai . Tai tarprtautinė mafija. ir jos interesus gina tie, kurie siekia nuverst Prezidentę.

ett       2013-10-14 10:38

LNK “peliukai” yra kur kas geresni politikai už tokius “politologus”, atsiprašant,  kaip Bielinis. Geriau jau jis nekalbėtų, nes naudos iš tokio kalbėjimo, tai kaip iš sugedusio garvežio - tik švilpimas ir garas. Dabar matome, kad atvykęs iš užsienio ir vietoj nesusigaudantis Adamkus buvo apstatytas itin nevykusiais patarėjais Kuoliu, Bieliniu, Januška… Kai kam tai buvo ypač paranku. Kam? Sukčiams. Ir jų tada prisiveisė iki kaklo.

Aišku juk , kad Prokuroras Valys yra Prezidentės projektas kovai prieš korupciją ir teisėtvarkos pertvarkai. Tai kodėl jis turi būti atskaitingas ne Prezidentei, o seimui, galimai tampriai susijusiam su ta pačia korupcija, prieš kurią Prezidentė ir kovoja? Juk jame vyrauja teisiama partija. O daugumos politikai vadovauja Uspaskich su Paulausku.  Tai kur “politologų” logika? Ir dundukui aišku, kad susimokymas prieš Prokurorą Valį, po Uspaskicho ir jo partiečių nuteisimo - tai susimokymas prieš pačią Prezidentę. Na, nejuokinkit jūs svieto su tokiais savo rašiniais ir renginiais. Ir neginkit sukčių, nei stambių, nei smulkių, kaip niektauškė Stancikienė, užtardama susimovusį su smulkiu sukčiavimu taupant taupias lemputes parduotuvėje “šventąjį signatarą” Patacką, kuris užsimerkęs balsuoja už Uspaskicho pasiūlytus įstatymus ir Konstitucijos pakeitimus. Gal ta gėda pelnyta?
Ar ne laikas kelti klausima KAIP ATIMTI SIGNATARAMS RENTAS, KURIE TOLIAU RUSIJOS MŪSŲ NENUVEDĖ?  Patackams, oželytėms, genzeliams vaišviloms ir kt. Sutaupytume.

ett       2013-10-14 10:26

Kas tikrai politizuoja savo kriminalą - tai Darbo partija. Lietuvos žinios rašo, kad DP skubiai rinko parašus iš savo partiečių ir jų šeimų narių, kad įrodyti prieš šiandien dienos teismą, jog byla politizuojama… ir kaip tik tokiu būdu patys ir POLITIZUOJA šią bylą siekdami paveikti teismą. O juk ši byla ne šiaip sau. 4 milijonai nesumokėtų mokesčių. Vadinasi Gapšiui per Latvijos sieną, kaip kažkada buvo rašyta, buvo įteikta apie 30 milijonų neaiškių, greičiausiai mafijos juodųjų pinigų, kurių kilmės teismas neturi galimybių įrodyti. O jei įrodytų, tai jau ne toks ir sprendimas būtų. E.Lukasas juk rašė apie Uspaskio ryšius su mafija. Europolui tai matyt žinma. Tai juk ne biznio pinigai. Ir ne nesumokėti mokesčiai apmokant vokeliuose. Na, o jei kokie rašytojai, kaip pvz. Viluckas, ar seimūnai , daleiskim, priima, kad ir per tarpininkus pinigus vokeliuose, jie tuo pačiu įduoda į Uspaskio ranks ir kompromatą prieš save. Ar ne apie tokią “baimę” vakar taip suokė Vasiliauskas per Paksoidų “sąmokslo teoriją? smile)?

Kodėl Kuolys šoka pagal Uspaskio dūdelę?       2013-10-14 10:24

Prezidentė ir yra BEVEIK neklystanti, kiaurai matanti politinė strategė. Jos protas yra visiškai laisvas nuo bet kokių baimių, ji neturi išankstinės mankurtiškos nuomonės, kad didelės valstybės, turinčios daug branduolinių ginklų vadovas yra labai galingas ir reikia prieš jį lankstyttis, kaip kad daro dauguma bekiaušių vyriukų, jos in ir jan neišbalansuotas ir todėl protas gali ramiai priimti teisngus sprendimus, ji nesuinterisuota praturtėjimu, nes neturi kam turto palikti, ji nėra lojali tik savo partijos vadovui, kaip Graužinienė, nes jos partija visa Lietuva.

Prezidentė - tai sveiko prorto politikė. Ir tik sveikas protas gali tai suprasti ir pripažinti, o nesveikas, suskilęs protas to matyti negali, nes mąsto per savęs projekciją..

Kaltinti diktatūra ar totalitarizmu, kuomet toks didžiulis frontas sukčių susivienijo prieš Prezidentę, prieš jos kovą su korupcija, yra visiškas nonsensas. Atvirksčiai. Netgi per mažai kontrolės, kone visi laikraščiai pliauškia šmeižtus prieš Mūsų vyriausybės vadovę, vadinasi prieš mus, jos rinkėjus, ir visiškai nebaudžiamai. Už melagingus straipsnius reiktų baust piniginėmis baudomis ir įkurti portalą, kuris pateiktų faktus apie melagius valdžioje ir virtualioje erdvėje. Tokius kaip turi jav factcheck. org kur piliečiai galėtų psitikrinti kuris portalas jiems meluoja, kemša propagandą ar politifact. org, kuriame tikrinamas kiekvieno politiko melas.  Galėtų ir VSD tuom užsiimti. Gal Kuolys pasiūlys šią idėją  VSD? Arba bedarbiai vyrukai, turintys Sherlok gįslelę, galėtų rasti puikią dirvą savo veiklai. Tikrai neblogai uždirbtų vien iš reklamos.

Klaipėda       2013-10-14 10:15

Analogiška akcija turėtų vykti, kaip ir visada,tą skaudžiai atmintiną dieną, spalio 17, 12 val., Klaipėdoje, Atgimimo aikštėje.

Prezidentė labai bloga, ką rinksim?       2013-10-14 10:08

Rusijos strategai, kaip rašė vienas jų portalas,  Lietuvai taip pat jau yra nužiūrėję kandidatą prezidentus – neoliberalą  V.Ušacką. Jį palaiko ir viena iš dvejų Lietuvos žd bendruomenė, rašius skundą- peticiją  vyriausybei, protestuodama dėl jo nušalinimo iš paprastai sorošistų prižiūrimos Užsienio Reikalų Ministerijos ir Ažubalio paskyrimo į šį postą. Atsikeršydamas Donskis per savo tarpininkus paveikė Ashton, kad paskirtų Ušacką diplomatinėn tarnybon Afganistane, o vėliau Maskvoje.
.
Valentinavičius 15 min ir “ekspertai” jau šį kandidatą atsargiai pristatė mūsų protams. Neabejoju, kad greitu laiku pasipils pagiriamieji straipsniai V.Ušackui ir šiame portale. Juk ši antroji Lietuvos žd bendruomenė,daugiausia ne vietinė, būtinasis kritinis minimumas, kurį Rusija pasiunčia į kiekvieną šalį, jei savo neturi, jau aptarė šį kandidatą - lietuviai mėgsta rinkti žmones, atvykusius iš užsienio - Adamkų, Grybauskaitę, vos neišrinko (o siaube) Lozoraičio.
O kur tie pasitarimai vyksta? Puteikis gyrėsi - Kėdainių sinagogoj. Kaip patogu. Ir Vyktaras gali sudalyvauti strategijų kūrime ir Melianas, Garliavą šturmavęs, ir dar koks prokuroras ar svečias iš Londono, prižiūrintis neonacionalistų paradus D.Katz’as, negalintis nurimti dėl Landsbergio-Zingerio pasirašytos Prahos Deklaracijos. Kaip? Sulyginti nacių nusikaltimus su enkėvėdistų? Juk tai nusikaltimas !!!

Neabejoju, kad ir pieno karas ir visokie kiti “nesusipratimai” su Rusija tarnauja tam, kad šioms problemoms išspręsti būtų pasiūlytas rusų strategų sumanytas “sprendimas”  - va jums prezidentas Ušackas, jis moka kalbetis ir su Vakarais ir su rytais rinkitės jį ir tas chaosas, kurį mes taip mėgstam kelti,  pagaliau nurims. 

Ušackas per rinkimų kompaniją -  tai dar vienas buldozeris mestas prieš Prezidentę:)Gudru.
Juk Ušackas stebėtinai sklandžiai darė karjerą.
P.Gylys, būdanmas URMinistru, išsiuntė D.Grybauskaitę “po dalšė’, kaip ir nenuoramą Venskienę. T.į. į jėzuitų privatų Georgtowno universitetą Vašingtone, kuriame stažavosi ir Kenedis, Klintonas, Barosso… (savotiška atsvara marksistiniam Harvardui) ir ten galutinai nusiplovė bet kokias savo praeities raudonas dėmes… Dėkui Ponui P. Gyliui:) Bettai ne visiems patiko. Ypač Vaišvilai. Jis vis dar nori, kad tauta tas raudonas dėmes matytų... Mat Vaišvila ir visi kiti gimė, mokėsi, dirbo ne komunistinėje šalyje… jis su angelėliais tada skraidė ir nutūpė jau žalias, kai reikėjo sustabdyti Ignaliną ir Kruonį, o lietuvius prispausti taip, kad jie vis keiksnortų savo nuo Rusijos atsiskyrusią valdžią... prie ruso mums buvo geriau:)
Beje, tas pats P. Gylys 1995 atšaukia iš DB ambasados diplomatą Antaną Nesavą ir vietoj jo paskiria V.Ušacką, kuris ambasadą greit paverčia savo UAB u. O Nesavui Gylys pasiūlo misiją į Baltarusiją arba Gruziją. Šis pasirenka Gruziją ir grįžta karste. Matyt per drąsiai Londone kalbėjo apie Karaliaučiaus srities demilitarizavimą… Antra šia tema prabilus tarptautiniam lygmeny – D.Grybauskaitė. Drąsi moteris. Dėkui Gyliui, kad psiuntė ją į Vašingtoną, o ne į Gruziją ar Balltarusiją smile

pasalpiniai       2013-10-14 9:52

is jusu reiktu atimti vaikus ir atiduoti auginti tetoms

dar        2013-10-14 9:20

dar būtinai paminėkit savo pergalę prieš Chevron
būtinai padžiūgaukit dėl Atominės projekto įšaldymo..
iškeltik tiesiai šviesiai plakatus dėl suskystintų dujų terminalo perleidimo Gaspromui..
būtinai dar atsineškit lapus ir surinkit paskutinius parašus Uspaskicho organizuojamam referendumui, kad galėtumėte pilnai manipuliuoti apkvailinta “pilietne visuomene”, kuri jau prarado galimybę gauti objektyvią informaciją, nes mūsų sorošistai okupavo kone visą media.

va taip       2013-10-14 9:06

kada bus visuomenei atsakyta į110 neatsakytų klausimų pedofilijos byloje,-tada galbūt pakeisime požiūrį į mūsų ,,teisingą,nepriklausomą ir garbingą’’ teisėtvarką.

pensininkas       2013-10-14 9:02

Tautiečiai ateikit. Su kiekvienu mėnesiu mūsų turi būti vis daugiau ir daugiau, nes čia ne vien Deimantės klausimas. Turi ateiti tie, kas už Tiesą, Teisingumą ir prieš smurtą Lietuvoje.

vizitor        2013-10-14 7:41

gal jau užtenka sorošistams spekuliuoti ta Garliavos ir susimovusių FNTT vyrukų korta? Ar dar nepakankamai padėjote Uspaskiui uzurpuoti Lietuvą? Dar reikia pribaigti Prezidentę?

stebėjau nuo pat pradžių, kaip Kuolys su “menininkais” - Naku, Borovskiu, Puidoku, dabartiniais “ekspertai.ru savininkais, rašančiais tik prieš Prezidentę, bandė nukreipti Garliavos judėjmą prieš Prezidentę.
Įdomu tik kada šis sąmokslas prasidėjo? Ar jis buvo suplanuotas jau tada, kai nuo Uspaskich partijos atskilo Muntjanas su Ūsu?

Venskienė sako “tiesiai šviesiai”, kad Ūso brolis tebėra liberalų partijoje. Kurioje? Ar kėdainiečio Meliano, kuris šturmavo Garliavą? Ar Liberalų sąjūdyje? Asmeninės sąskaitos? Už kuras mokėti turi visa Lietuva, nes jos priešai gudriai tuom naudojasi?

istorija       2013-10-14 6:51

Kol tauta tyli,tol valdzios zmones daro ka nori

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.