Slaptas teismas: Garliavos mergaitę užauginusiems seneliams ją pamatyti uždrausta. Lavastei, Norkienei, Abramikienei – leista?

Tiesos.lt redakcija   2013 m. spalio 7 d. 21:11

18     

    

Slaptas teismas: Garliavos mergaitę užauginusiems seneliams ją pamatyti uždrausta. Lavastei, Norkienei, Abramikienei – leista?

Portalas 15min skelbia specialiųjų tarnybų ir Laimos Lavastės paskleistą, bet oficialių pareigūnų nepatvirtintą žinią, kad Garliavos mergaitė su motina yra išgabentos iš šalies, ir praneša, jog neviešas teismas dar kartą uždraudė Deimantę Kedytę auginusiems seneliams Kedžiams ją pamatyti.

* * *

Šiaulių teismas patvirtino, kad seneliai Laimutė ir Vytautas Kedžiai „psichologiškai nepasiruošę“ bendrauti su anūke

Saulius Chadasevičius | 15min.lt

Aukštesnės instancijos teismas atmetė Drąsiaus Kedžio tėvų skundą dėl draudimo jiems bendrauti su mažamete anūke. Teisėjai rėmėsi specialistų išvadomis, kad Kedžiai pernelyg priešiški Laimutei Stankūnaitei, todėl jų bendravimas su anūke esą sukeltų mergaitei stresą.

Šiaulių apygardos teismas pirmadienį paskelbė, kad Drąsiaus Kedžio tėvams pagrįstai neleidžiama susitikti su jų velionio sūnaus ir Laimutės Stankūnaitės dukra.

Garliaviškiai Laimutė ir Vytautas Andrius Kedys aukštesnės instancijos teisėjams skundė jiems nepalankų Raseinių rajono apylinkės teismo 2013 m. balandžio 16 d. sprendimą dėl pasimatymų su anūke tvarkos nustatymo.

Teismo leidimu, Kedžiai gali bendrauti su mažamete laiškais, taip pat internetu, tačiau susitikimai akis į akį jiems yra draudžiami.

Šiaulių apygardos teismo atstovas spaudai Vytautas Jončas portalą 15min.lt informavo, kad teisėjai rėmėsi medikų ekspertizės išvadomis, jog Kedžiai nebuvo ir nėra psichologiškai pasiruošę bendrauti su mergaite. Specialistų ir teisėjų vertinimu, senelių pasimatymai su mažamete galėtų sukelti mergaitei stresą.

Pasak atstovo V.Jončo, Šiaulių apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija Kedžių skundą išnagrinėjo rašytinio proceso būdu – šalys nebuvo kviečiamos, posėdžiai nebuvo rengiami. Formaliai byla buvo nevieša, kaip ir pirmosios instancijos teisme.

Teisme Raseiniuose Kedžiai su L.Stankūnaite buvo susitikę. Teigiama, kad posėdžiai vykdavo tarsi karo sąlygomis. Tai, kaip Kedžiai priešiškai nusiteikę prieš mažametės motiną, padėjo pirmosios instancijos teismui padaryti išvadą dėl draudimo seneliams tiesiogiai bendrauti su anūke.

Kedžių skundą išnagrinėjęs aukštesnės instancijos teismas paliko galioti Raseinių rajono apylinkės teismo sprendimą be pakeitimų, nes verdiktas pripažintas teisėtu ir pagrįstu.

Šiandienė Šiaulių teismo nutartis įsiteisėjo iškart, bet teoriškai Kedžiai dar gali pateikti kasacinį skundą Lietuvos Aukščiausiajam Teismui.

Kaip žinoma, valstybės saugoma L.Stankūnaitė su savo mažamete dukra šiuo metu yra išvykusi iš Lietuvos.

Portalas 15min.lt skelbė, kad kaip tik šį pirmadienį dar vieną Kedžiams ir Venckams nepalankų sprendimą priėmė Vilniaus apygardos teismas – galutinai patvirtinta, kad antstolė Garliavoje teisėtai atėmė mergaitę ir atidavė ją motinai L.Stankūnaitei.

15min.lt

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

grazina       2013-10-9 12:55

Mielieji, ar jus dar tikite, kad Deimantele gyva, as tai tikrai ne. Paziurejus i sia nuotr.,kuri daryta pries naujuosius metus, vilciu nebeturiu. Todel butina skambinti pavojaus varpais, i visa pasauli, kas cia ivykdyta, tyleti nebegalima, kai sitaip naikinama buvusi sveikiausia, laimingiausia,talentingiausia,energingiausia mergyte !!! Juk klano tikslas toks ir buvo, sunaikinti pagr.liudininke !!!Juk irodymas pakankamas pazvelgus i sia nuotr.

Jo(VaidasVDS)       2013-10-9 7:30

tikinčiajai,
matote problema yra ta, kad pas mus yra labai daug netikinčių, net tarp tų, kurie gana uoliai lanko bažnyčias. Tikėjimas yra meilė, o ne pyktis, o tuo labiau ne žiaurus susidorojimas ir dar Dievo vardu.
Visi tie blogio darytojai be jokios abejonės susilauks atpildo. Jie ir toliau gyvens savo nykius gyvenimus, nelaimingus ir tuščius. Sielos tuštuma labai vargina ir tik labai lėtai ateina suvokimas, ką žmogau padarei. Sielos kančia tokiems netikintiems yra tiesiog garantuota ir todėl užjauskime juos už tai.
O kas toliau tiems blogiečiams? Ogi visiška nebūtis. Visata nėra tokia neprotinga, kad kur nors kauptų blogį. Tad blogis yra išvalomas. Tad jie bus išvalyti, tarsi jų niekada nebūtų buvę. Tad dar kartą užuojauta tiems, kas renkasi ne Dievą, o blogį...

Kodėl gi ne?       2013-10-8 23:23

Tai žinoma,kad vaikas patirs didžiulį stresą.Šitiek laiko nemačiusi savo senelių,kuriuos taip gynė per šturmą.Teismas yra garantuotas,manyčiau,kad atplėšti vaiką nuo dieduko ir močiutės gali ir vėl prireikti armijos mankurtų.Viens du,viens du,viens du…Guminės pirštinės,prifarširuota chemikalais kaldrytė,apsisprendimas…dabar arba už minutės..Viens du…viens du,koja..koja..apnuogint mačetes!..neis geruoju,išnešt gabalais!...

Alina       2013-10-8 15:29

Siaubą kelianti nuotrauka.

TAIP IR TIKĖJOMĖS       2013-10-8 15:14

VISKAS Į VIENUS VARTUS

Isvada:       2013-10-8 14:37

Vaiko nuomones nebuvo isklausyta,isgirsta,taigi paisoma vien Stankunaites interesu.Vaikas Lietuvoje tera beteisis daiktas.Zmogaus teisiu -nera…Imant mergaite is gimtu namu ir ja uzauginusiu seneliu nebuvo paisoma kas jai geriau.

Benas       2013-10-8 13:05

Seneliai matyt nepraeje stankunaites mokyklos tai jiems ir negalima pasimatyti.

LAIKAS-       2013-10-8 8:48

TIESOS sąjungininkas.Jis bus negailestingas visiems, kurie šiandien taip žemina ir tyčiojasi iš niekam NENUSIKALTUSIO VAIKO, iš tiesos ir tautos.

dar likusiam žmogui       2013-10-8 7:25
tikinti       2013-10-8 7:20

nežinau, kuo žmogus turi tapti, kad taip nebijotų Dievo. Tiki ar netiki, visvien laukia tas pats - paskutinis ir teisiausias teismas. Baisu net pagalvoti,kas laukia tų, kurie taip “dorojo” šviesius žmones, jų šeimas, prijaučiančius jiems, galų gale vaiką, mažą mergaitę...kaip alkani vilkai, pasitelkę propagandai visas žiniasklaidos priemones, “psichologus” ir parapsichologus, netgi sunkiąją artileriją. Todėl jiem belieka tik gailestis, nes teismas jų laukia toks pat, kokį jie surengė kitiems…negailestingas ir žiaurus.

Labai keista       2013-10-8 7:07

V.Landzbergio pozicija.Kokia keista turi būti širdis,kad ištylėtų.Tiksliau nustojo kalbėti.Gal ir jį apmelavo,o jam patogiau taip tikėti.Vardan didingos valstybės?Geri pamatai?

Žinoma,kad tai išsityčiojimas       2013-10-8 7:05

ir iškrypimas.Iškreipta Tiesa.Bet už tokius darbelius ateina atpildas.Reikia nuoširdžiai pasimelsti ir tikėti.Daugiau nieko.Visa kita padarys laikas.“Kiekvienas,kuris save aukština bus pažemintas,o kuris save žemina,bus išaukštintas”.(Lk 14,13)...Kilkime aukščiau jų  ir palinkėkime jiems ramybės.

Anikė       2013-10-8 6:46

Stankūnams teisės buvo apribotos,Laimą globojo sesuo,jie turi teisę susitikti,
perkami plunksnagraužiai,svetimi žmonės taip pat,o tie,kurie augino-NE.
O,Lietuva,kuo virto mus šalis,kad padorumui,gėriui,meilei jau neliko vietos?
Smurtą,prievartą,tardymus,teismus ir melą prieš savo tautą dėk kelių “dvasios ubagų” interesų naudojančios valstybės,susinaikina.Rusija,hitlerinė Vokietija…
Susireikšminimas,didybės manija-sunki liga,ypač valdantiesiems…

Tai ka vargsams teisejams daryti?????       2013-10-8 6:43

Teisejai tikriausiai zino ,kad mergaite nugydyta,net teisejas Cininas sake,kad mergaites atmintis istrinta,be to Lavaste sake ,kad mergaites kapelis liks Lietuvoje del to ir prieme ,toki nuosprendi.

Jau vien pavadinimas rodo standartinį venckinį idi       2013-10-8 4:41

Tik kaldrytės gali sukurti tokias sąmokslo teorijas - normalų įstatymais pagrįstą teismą apklijuoti idiotiškom etiketėm. Slaptas teismas!!!!!
ir tik venckinės kaldrytės poveikis leidžia sufantazuoti kliedesius, kad teismo sprendime nurodyta, jog kažkam kitam susitikti leidžiama. karščiuojančios kaukolės net konkrečias pavardes įrašė...
Bet tau netrukdo kliedesių svaičiotojams save vadinti - tiesos.
Jūs elementarūs melagiai ir klastotojai.

Kritikas Pikčiurna       2013-10-8 1:09

Gaila Deimantės ir jos senelių bei kitų artimųjų. Tačiau gal ir gerai, kad teisėjai išsako savo poziciją šios bylos atžvilgiu. Kai pagaliau pradės aiškėti neteisėtos politikų bei teisėsaugos sąsajos, bylų klastojimas bei kiti su tuo susiję nusikaltimai, bus lengviau išvalyti teisinę sistemą nuo susikompromitavusių asmenų ir traukti juos baudžiamajai atsakomybei, kaip gaujos dalyvius. Jų laukia Robespjero likimas. Kovos be aukų nebūna, bet tokia yra politinė bei teisinė padėtis Lietuvoje, kad už galių žaidimus turi kentėti mažametis vaikas, kuris simbolizuoja ir pačios Lietuvos likimą...

Iš toli       2013-10-8 0:46

Viską pasako mergaitės nuotrauka. Kai laisvoje Lietuvoje bus keliama baudžiamoji byla jos kankintojams, ši nuotrauka bus įkaltis.

Leonas       2013-10-7 21:48

“Kaip žinoma, valstybės saugoma L.Stankūnaitė su savo mažamete dukra šiuo metu yra išvykusi iš Lietuvos”. Kas ir kodėl suinteresuotas, kad taip būtų manoma?  Iki šiol teko girdėti tik vienintelį oficialų pasisakymą šia tema: 
“Mes negalime komentuoti, ar jos yra išvykę, ar neišvykę, kadangi vykdomos apsaugos priemonės, jos yra ne viešo pobūdžio, todėl komentarų ta tema neturime”, - sakė Kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojas Artūras Bazys.

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.