A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Channel_images_model::$LOCS

Filename: models/channel_images_model.php

Line Number: 446

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Line Number: 806

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

Slaptas teismas: Antstolė S.Vaicekauskienė su advokatu G. Černiausku ir 240 policininkų Garliavoje smurtavo teisėtai | Tiesos.lt

🌄Slaptas teismas: Antstolė S.Vaicekauskienė su advokatu G. Černiausku ir 240 policininkų Garliavoje smurtavo teisėtai

Tiesos.lt redakcija   2013 m. spalio 7 d. 20:19

12     

    

Slaptas teismas: Antstolė S.Vaicekauskienė su advokatu G. Černiausku ir 240 policininkų Garliavoje smurtavo teisėtai

Be komentarų.

* * *

Teismas patvirtino, kad antstolė Garliavoje teisėtai atėmė mergaitę ir atidavė ją Laimutei Stankūnaitei

Saulius Chadasevičius | 15min.lt

Aukštesnės instancijos teisėjai sostinėje atmetė garliaviškių Drąsiaus Kedžio tėvų ir kaunietės jo sesers Neringos Venckienės skundą dėl antstolės veiksmų.

Velionio Drąsiaus Kedžio tėvai ir pastaruoju metu dingusi sesuo Neringa Venckienė teisme neįrodė, kad antstolė Sonata Vaicekauskienė neteisėtai atėmė iš jų mergaitę ir perdavė motinai Laimutei Stankūnaitei. 

Kedžių ir Venckų skundą išnagrinėjęs Vilniaus apygardos teismas pirmadienio pavakarę galutinai patvirtino, kad antstolė ir jos pagalbininkai veikė teisėtai.

N.Venckienė su D.Kedžio tėvais prašė pripažinti neteisėtais antstolės veiksmus 2012 m. gegužės 17 d. Klonio gatvėje, perduodant L.Stankūnaitei mažametę. Kaip žinoma, tada buvo vykdomas Kėdainių rajono apylinkės teismo 2011 m. gruodžio 16 d. sprendimas ir Kėdainių rajono apylinkės teismo 2012 m. kovo 22 d. nutartis.

Pareiškėjų skundas dėl antstolės veiksmų buvo grindžiamas tuo, kad vaiko perdavimo operacijos metu esą buvo naudojama prievarta.

Anot pareiškėjų, antstolė su savo svita neturėjo teisės išlaužti trijų durų, išdaužyti stiklų, nusukti vaizdo kamerų. Juolab išnešti Drąsiaus tėvus Laimutę Kedienę ir Vytautą Andrių Kedį iš jų nuosavo namo. N.Venckienė skundėsi ir dėl to, kad policijos pareigūnai užlaužė jai rankas.

Šiuos argumentus nagrinėjęs Vilniaus miesto apylinkės teismas 2013 m. sausį N.Venckienės su D.Kedžio tėvų skundą besąlygiškai buvo atmetęs, tačiau pareiškėjai pateikė apeliaciją aukštesnės instancijos Vilniaus apygardos teismui.

Teisėjų kolegija, kurią sudaro Liuda Uckienė, Alvydas Barkauskas ir Rūta Veniulytė-Jankūnienė šįkart bylą nagrinėjo rašytinio proceso tvarka, šalims nedalyvaujant.

Kolegija patvirtino, kad antstolė S.Vaicekauskienė tinkamai organizavo mergaitės atėmimą ir nepažeidė teisės aktuose nustatytų reikalavimų, reglamentuojančių priverstinį vaiko perdavimą.

Konstatuodama, kad antstolė tinkamai įvykdė visas teisės aktuose įtvirtintas sąlygas, teisėjų kolegija šioje byloje rėmėsi ir psichologo išvada. Teigiama, kad mergaitę gąsdino pačių globėjų neteisėti veiksmai priešinantis jos perdavimui.

Psichologas nurodė, kad būtent tuometės globėjos N.Venckienės elgesys vaiko perdavimo metu galėjo kelti mergaitei emocinę traumą. 

Kaip žinoma, buvusi teisėja, dabartinė dingusioji Seimo narė vaiko perėmimo operacijos metu Garliavoje demonstravo agresiją, specialiai rodė vaikui vadinamojo „kliūčių šalinimo“ vaizdus.

Todėl, teisėjų kolegijos vertinimu, mergaitės išgąstis ir rėkimas būtent ir buvo reakcija į namiškių jai rodytus vaizdus kieme. Kitaip tariant, vaiką gąsdino pačių globėjų neteisėti veiksmai priešinantis mergaitės perdavimui.

Šiandienė Apygardos teismo nutartis įsiteisėjo iškart, tačiau formaliai dėl jos dar gali būti pateiktas kasacinis skundas Lietuvos Aukščiausiajam Teismui.

15min.lt

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+


* * *
„Vadinamasis“ kliūčių šalinimas:

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Rita       2013-10-9 11:40

Bukite prakeikti tokie teisejai ,jusu vaikai lai buna prievartaujami pedofilu .Ateis atpildo valanda tokiems teisejams ,BUKITE PRAKEIKTI .

valdas       2013-10-9 8:12

Galvokim ka komentuojam, bo pasprinksim savo skrandzio turiniu!!!!!!!!!!

manau       2013-10-8 19:46

kentės šitie gorilos. Lazda turi 2 galus.

nagi       2013-10-8 14:03

Laba diena Venckienė traumavo o kas sakė dabar arba po minutės turi eiti o čia tai bent vaikas kitos nuomonės buvo .O kas į tai kreipė dėmesį?? Jinai net klykė kai dieduką su močiute tempė iš savų namų vaikas šaukė žmonės ar ne žmonės esat o tai bent žmogiškumas per šitiek laiko seneliams neleidžiama matytis??? O kodėl??/Kai mažytę augino tai tiko bendravimas o dabar ne tai galimai nugydyta ar visai nebėra . Taip kad daug klaustukų o atsakymų nėra.

Manau labai gerai ,       2013-10-8 13:04

kad Lietuvoje jau ir teismai slapti. Panores ,susisede nuteis , atvaziuos 240 “vykdytoju”, išveš sušaudys ir niekas nieko nesuzinos,o pasakyti gali zmonems, kad buvo teroristas Bin Ladenas ir ramu. Sekantis!

Valstybė leidžia mušti       2013-10-8 13:02

žmones?Ir Stalino valdžia tai leido.Labai panašu pagal turinį ir formą.Kur tada demokratija?Kodėl žuvo sausio 13 aukos?Ar tai teisinga?

Anikė       2013-10-8 9:09

Muliažinėj valstybėj ir teisingumas muliažinis,vykdomas muliažiukų.“Kadaise vienas veikdavau mikliai,o šiandien
reikia padėjėjų”-sako Mefistofelis. Tokie padėjėjai matomi nuotraukose,vaizdajuostėje-visų jų laukia “miestas amžinų
kančių”-pragaras.Yra juk Dievo teismas.Vienatvė taip pat bausmė-Lukašenka,Putinas,Grybauskaitė...Baisu,kai šalia nėra
artimo peties,tik apsauga,sargai,tvora,signalizacija,neperšaunama liemenė...Nepavydžiu,užjaučiu,viskas netikra,trapu.

Susidorojimas už akių.       2013-10-8 7:11

Primena Stalino “troikas”.Kur mūsų konservatoriai ir V.Landzbergis,didieji kovotojai su rusais,bet ne su bolševizmu?Belieka jų pagailėti.Ir už juos pasimelsti.Štai kaip atrodo parsidavimas.Havelo Tiesa.

stankunaites vietoje       2013-10-7 22:03

tai sudegciau is gedos, kad dukte nenori eiti ir gyventi su mama. Paprastai dukros, pasisokinedamos ir isikibusios mamai i ranka, su dziaugsmu puola mamai i glebi. O cia “mylinti” mamele prisistate su visu militaristiniu bataljonu (!) pas dukra. Ji neleidzia net telefonu mergaitei pasiskambinti savo diedukams, nes bijo, kad toji prasysis atgal i Garliava pas diedukus.

Ale sakykite, mielieji zmones       2013-10-7 21:35

ar i policija specialiai atrenka bejausmius, besirdzius, smurtaujancius it banditai pries senelius, moteris ir vaikus? Koks reikalavimas ar egzaminas pries tampant policininku? Uzmusti? Suluosinti? Meluoti? Koks idomu?

Ale       2013-10-7 20:46

juodojo jumoro procesai. Pamau tampame juodojo gyvenimo juodi vabaliukai, tarp kurių švyti visokie „ale žvaigždūnai“ -politikieriai, turtuoliai, modeliai…

sisi       2013-10-7 20:33

gerai,kad parašė išgamų pavardes ir vardus,tai tauta galės žinoti,ką reik kišti į cypę už neteisėtus sprendimus ir teisės iškraipymą galimai sau naudinga linkme

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.