Liustracija ir desovietizacija

Skaitiniai. Povilas Gylys. Resovietizacija

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 6 d. 9:40

40     

    

Skaitiniai. Povilas Gylys. Resovietizacija

Jūsų dėmesiui – prof. Povilo Gylio pasvarstymai perskaičius Olavos Strikulienės straipsnį „Liaupsės Daliai Grybauskaitei“.

RESOVIETIZACIJA. Lietuvoje faktiniam šalies vadovui vadovaujant beveik tris dešimtmečius vykdoma resovietizacija –  specifinio autoritarinio režimo stiprinimas. Specifika glūdi tame, kad resovietizacija vykdoma prisidengiant antikomunistine retorika.

RETORIKA ANTIKOMUNISTINĖ, BET VEIKSMAI BOLŠEVIKINIAI. Gyvename vienos, privalomos tiesos dominavimo sąlygomis. Turime asmenybės kultą – garbiname faktinį šalies vadovą Vytautą Landsbergį ir jo dešiniąją ranką Dalią Grybauskaitę. Garbiname, nes kaip ir tarybiniais laikais BIJOME. Nes teisėsaugos struktūros, spectarnybos pajungtos ne nacionalinių interesų realizavimui, bet naujosios nomenklatūros galios palaikymui. Jei esi nepaklusnus, tau – įstatymas. Bet jei giedi ditirambus nomenklatūros vedliams, tau viskas leidžiama, tu tampi elitu, dvariškiu. Taip susiformavo nebaudžiamųjų luomas. Kaip ir tarybiniais laikais.

Lietuviai yra bene LABIAUSIAI KVAILINAMA TAUTA Europos sąjungoje. Tik viena iliustracija – „antikomunistiniam“ dvarui vadovauja tarybinės nomenklatūros atstovai su ryškiai „raudona“ praeitimi – stalininis komjaunuolis, marksizmo-leninizmo katedros dėstytojas ir, galbūt, net tarybinių specstruktūrų agentas V.Landsbergis (R.Janutienė tuo klausimu gali pasakyti daugiau) ir aukščiausiai tarybinei nomenklatūrai Maskvoje ruošta aukštosios partinės mokyklos vadovybės narė, M.Burokevičiaus bendražygė Dalia Grybauskaitė.

Absurdas glūdi ne tame, kad jie buvo komjaunuoliai ar komunistai, bet tame, kad jie vaidina aršius antikomunistus. Uolūs anos sistemos tarnai tampa bekompromisiniais tos sistemos kritikais, komunistinių atgyvenų naikintojais, komunisto etiketę savo oponentams noriai klijuojančiais veikėjais.

Deja, isterijos ir paranojos būsenoje palaikomoje tautoje tik dalis žmonių suvokia realią situaciją. Dar mažesnė dalis drįsta tai garsiai pasakyti. Nes bijo. Bijo, nors gyvena demokratines vertybes deklaruojančioje Europos sąjungos šalyje.

Resovietizacijos sąlygomis gyvenanti, intensyviai kvailinama tauta ruošiasi rinkimams. Jų rezultatai parodys, kokiu laipsniu naujajai nomenklatūrai pavyko „instaliuoti“ savo žmogų aukščiausiame politiniame poste.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2019-05-8 3:59

Pakartosiu ypac bukiems patriotams:
Jeigu TSRS gyvendamas zmogus tarnavo KGB , taciau po 1990 Kovo 11d Akto padejo Komitetui rastiska pareiskima ant stalo su pareiskimu “isstoti is gretu” - tokiam jokiu pretenziju pareikst negalima ir toks zmogus neturi jokiu kalciu Lietuvos respublikai juridiskai kylanciai is 1990m Kovo 11d Akto.
Jeigu Gryb. butu toki pareiskima padejusi ant stalo Burokeviciui 1990m - dabar ramia sazine galetu siusti ant 3 raidziu visus reiskiancius jai pretenzijas del narystes toje partijoje iki mineto Akto.
Siaip as manau, kad diskutuoju ne su “patriotu-idiotu” o greiciau FSB darbuotuoju ar Rusijos strukturu samdytu troliu kuriam iskeltas uzdavinys drumzti vandeni juridiskai visiskai aiskioje ir apibreztoj erdvej.
KGBista kaip ir nelabaiji pazinsite ne is to kuria puse jis atstovauja, o is to KAIP jis gina atstovaujama reikala.
Tokie:
1) Visu pirma anonimai.Nikus naudoja retai.
2) Savo poziuri pozicionuja “nauda Lietuvai” bet principu nenaudoja ir slepia juos.
3) Kvestionuoja pamatinius dalykus, aksiomas aprobuotus zmonijos patirties.
4) Kritikuoja ne oponento teiginius o izeidineja oponenta asmeniskai(argumentacija ad hominem - senas KGB metodas ideologinei diversijai)
Jeigu sutinkate tariama patriota su tokiais pozymiais - greiciausiai tai FSB trolis

Dzeikui       2019-05-7 22:42

,,Jaunuoliams 1970-90 mm ejusiais tarnaut i KGB mes niekaip negalime pareikst kaltinimu”. Dzeikuti, šitame sakinyje visa tavo supuvusi ir prašvinkusi sieliūkštė. Slėpkis pupose, išgama.

Dzeikas       2019-05-7 21:13

Reikia liustracijui:
Kam ta liustracija dabar bedaryti? Brazauskiniams? KGbistams? Kad tie kurie LTSR priimti jau anukais rupinasi.
Jokios liustracijos DABAR nereikia. Be to jeigu 1980m zmogus dave priesaika TSRS KGB tai atsakomybe jo pries Lietuva kyla TIK TADA , kai jis liko joje tarnaut PO 1990m kovo 11d. Nes iki tol, apie Lietuvos kaip okupuotos valstybes statusa zinojo vienas kitas ir tas vienas kitas tylejo kaip prisisike bijodami, kad KGB juos prisimins. 
Deka Smetonos isdavystes okupacijos ir aneksijos faktas buvo labai drumstas ir neaiskus.Juridiskai Lietuvos inkorporacija i TSRS buvo atlikta nepriekaistingai deka Smetonos ir jo kamariles isdavystes.
Jaunuoliams 1970-90 mm ejusiais tarnaut i KGB mes niekaip negalime pareikst kaltinimu.
——————————————————————————————————
Taciau yra labai aiski riba, po kurios zmogus turintis Lietuvos pilietybe ir tarnaves TSRS represinems strukturoms , ypac dar GYVENDAMAS Lietuvos teritorijoje ivardijamas isdaviku. Tai 1990m kovo 11d - Nepriklausomybes atstatymo diena.
Todel vos tik buvo suzinota ,kad Gryb. buvo TSKP gretose ir gyveno ietuvos teritorijoje - ta pacia diena jai turejo buti uzdeti antrankiai ir ji automatu turejo but atstatydinta.
Lygiai tas pat turi buti su visais priesaikiniais ir rinktais pareigunais - antrankiai ir arestas vos VSD suzino, kad tokie tarnavo TSRS jegos ir represinese strukturose PO 1990m kovo 11d. Aisku, jeigu zmogus padejo bilieta ar atsistatydino kovo 12 ar 15 ar net balandzio menesi tu metu - cia galima ziuret pro pirstus ir toleruoti toki uzdelsima.
O knystis po biografija ka ten is klyno byranciu smeliu senukas tarnavo stribu ar ne - praleistas tas laikas ir ta karta is aktyvios veiklos baigia pasitraukt.

Reikia liustracijos       2019-05-7 19:43

Kitaip mes kapanosimės kagebistų melo liūne. Pažiūrėjau į kokius klausimus turi atsakyti kandidatas į savivaldybės tarybą. Ten tokio klausimo “ar jūs tarnavote kagebistu ar ten kokiu skriabu prie ruso”, nė nėra kandidato anketoje. Ką čia mums skiedžia anusauskai apie tai, kad kagebistai negali būti išrinkti, yra visiškas melas, nes jie gali būti, ir neabejoju, kad jų daug yra pririnktų. Nė jų vaikams su anūkais negalima duoti valdžios

Dzeikas       2019-05-7 17:22

Anonimui:
Tu is tikro nesupranti ar pacientu apsimeti? Kalbame apie juridine reikalo puse, o tu man paskalas VBS radijo stumi. Man tai visiskai neidomu.Nuo zodzio “visiskai”. Ir kas ka vedziojo po AT ir kokiais motyvais Jurse su AMB balsavo “uz” jurisprudencijai N-E-I-D-O-M-U.
Ir jurisprudencijai neidomu kokiais motyvais Gryb. tarnavo okupantui, paskelbus Nepriklausomybes atstatyma.Dirbai okupantui - tai yra faktas ir tas faktas ivardija savimi paliestus subjektus ISDAVIKAIS. Tai labai aiskus ir neleidziantis jokiu kitu traktuociu apibrezimas.
Todel tauta prabalsavusi uz isdavika auksciausio pareiguno poste pati save apibreze Judu.
O tu turgaus bobos lygyje bandai prikergt AMB su Jurse, atseit GALBUT sitie irgi kolaboravo. Atnesk irodymus - perdiskutuosime del ju.
Nors net jeigu taip ka tas keicia? Butu 2 isdavikais daugiau. Bet tai nedaro jokios itakos juridiniam ir prasminiam paties zodzio “isdvaikas” turiniui ir apibrezimui.

> 7:39       2019-05-7 14:00

Turbūt čia esate naujokas, kad nežinote, jog dzeikas ir jules yra tas pats asmuo. O šiame puslapyje dzeikas galutinai susirgo šizofrenija ir diskutuoja pats su savimi. Jam turbūt labai reikia tų tariamų diskusijų, nes pagal tai gauna užmokestį. Arba pagal nykščiukų skaičių.

Dabartinė prezidentė,       2019-05-7 8:50

Džeikai, buvo Brazausko protežė, statytinė ir įpėdinė. Brazauskas ją paskyrė ministre, paskyrė ES komisare ir dar daug kuo padėjo ir skyrė, taigi. Na, ir, be jokios abejonės, reikia žinoti, kad Perestroikę pradėjo Bolševikų partijos viršūnėlė su anūkėliais Maskvoje, o ne Lietuva ir ne lietuviai. Lietuva miegojo giliu okupacinio režimo ir bolševikams teikiamų privilegijų ir viršenybių mūsų atžvilgiu giliu letargo miegu. Na, o kuo iš tikro buvo Savisaras su Valensa, dabar, berods, teismai davė aiškų atsakymą. Taigi jie buvo tuo, kuo buvo kadais tokia Olga Čechova, labai graži, itin seksuali, aistringa, šauni artistė, žavinga moteriškaitė, šalia Hitlerio, ar supratai, Džeikai? Tuo Gorbiui buvo Brazauskas su Jurše ir Paleckiukais, o ne Mokslinio Komunizmo ekonomijos dėstytojai aukštojoje partinėje mokykloje. Beje, Gorbio laikais, KGB buvo organizavęslabai šikarnus kursus Lietuvos pajūryje atitinkamam jaunimėliui, kaip būsimam jos, Lietuvos, valdytojui. Jie šiandien toje valdžioje ir yra, kažkiek tarpusavyje pasistumdydami, pakonkuruodami, kiek leidžia dėdė iš užu sienos, nežinai, a?

stasys        2019-05-7 8:30

2019-05-7 7:46 > Jus paprasčiausiai nemokate džiaugtis , tik pasižiūrėkite kaip atgijo Tiesos str. ?. Nykščiu filosofija ir nekalbadieniai tylus , erzelis dėl kiekvieno ats. pirstelėjimo . Sutikite ? tai pavarinėja kraują o ir jo gauna daugiau smegenis ..iš to pareina kažko verti tekstai . Dar čiut čiut ir tos Tiesos bus reanimuotos ne tik dūzgiančia avilio skyle ...

Džeikai,       2019-05-7 8:26

ne netiko Juršės ir AMB kojų balsai, be jokios abejonės, bet juos atvarė gi Juozaitis, tiesa? Kad jie kojomis, pagal Gorbio paliepimą, balsuotų, nežinai?

stasy,       2019-05-7 7:46

jau senai privalėjai suprast ,kad tavo stropiai ant asfalto sodinamos gėlės - tuščias kitų ir savo laiko gaišinimas - tai kame reikalas, užstrigai beviltiškame ,publikos nevertinamame trolinime?

Baikim       2019-05-7 7:39

judinti ir kabinti tuos zinomus protu tersejus.Nes, ju tikslai pasiekti, kai jus komentuojate ne straipsnio problematika, o ju “ismastymus”.Siuo atveju, pagrindiniai komentaru objektai dzeikas, stasys ir jules.

Dzeikas       2019-05-7 6:50

Dzeikajui:
Kaip saldziai giedi. Ko tylejai 1990 kovo 11d., kai Aktas skelbiamas buvo? Tada AMB ir Jurses balsai tiko?
Juridiskai mus domina klausimas ka tiedu veike PO Kovo 11d Akto. Juridiskai turime atsakyma: jie nuejo su tauta.
Tu kaip sup-tas “litofcas” skleidi pliatkus ,kad “nezinoma”. Jei nezinoma, tai uzsiciaupk, nes gautum padorioj kompanijoj i “zubus”. O siai dienai FAKTAI tokie kaip isvardijau: Jurse ir AMB su Kremliumi po Kovo 11d NEkolaboravo. O Gryb. - kolaboravo.
O ka istorija po puse simtmecio pasakys tegul istorikai ir diskutuoja kai tas pussimtis metu praeis.Cia diskutuojame ne apie istorinius, o apie JURIDINIUS faktus.

Džeikai,       2019-05-6 23:34

nežinai, kad Tiesa paaiškėja po pusšimčio metų ar šimto ir daugiau. O dėl AMB ir Juršės, ir kitų nėr ko išvis laukti ir galvą kvaršinti, nes visi jie Former Bolsheviks’ai labai aukštose kolaboravimo pozicijose ir pačioje okupacinės administracijos viršūnėje. Tai ne Vokietijos sąskaitininkai, ne padavėjai ar sargybiniai, ne eiliniai kariai, badu numarinti Aizenuko konclageriuose prie Reino, pažeidžiant visas Hagos ir Ženevos konvencijų normas, o patys pačiausi - “čiujėš raznicu”? Maskva niekada nesirėmė Burokevičiumi ir jo chėbryte, nes ne kvaila ir ten kvailų nėr, nes nebūtų vieną iš tų dviejų super galybių, pasidalijusių Europą anot Walter Laqueur ir pan. Tai ne tik mano, kaip mažaraščio, nuomonė, bet ir vedančių pasaulio geopolitikos meistrų, ar supratai?

Dzeikas       2019-05-6 23:01

Dzeikajui:
Tu vezeciu su arkliais vietom nesupainiojai?
Jeigu turi irodymu, kad Jurse su AMB tarnavo Kremliui PO kovo 11d - klok ant stalo.
O neturi - tai mars i buda pliatku neskleides. juolab kalbame apie isejusius is politikos.
tuo tarpu Gryb. veikianti politike ir atlyginima eme is okupanto.Kas yra nustatytas faktas.

Džeikai,       2019-05-6 22:25

iš kur žinai, kad netarnavo? Maskva nėra durna ir švilpukais nesiremia, o remiasi tik stambiomis figūromis ir jas verbuoja. Maskva ir jos sąjungininkės įvykius planuoja pusšimčiui metų į priekį ir būsimus prezidentus augina bei parinkinėja. Kas būtų AMB be Maskvos arba “Šatrija” su ta kolchoznica iš ES parlamento, a?

Dzeikas       2019-05-6 22:17

tegu tai:
Streles pervedi nuo isdaviko grynajame pavidale, - tarnave Maskvai Lietuvos pilieciai PO 1990m kovo 11d Akto yra ISDAVIKAI tikraja ir pilnaja sio zodzio prasme, - ant Ceslovo Jurses ir AMB? Bet po kovo 11d tiedu Maskvai jau nebetarnavo.

Tegu ta       2019-05-6 21:32

Janutienė pirma savo pikantiškąją biografiją mums pasipasakoja, o ne varo deziuką Komsomolkėje. Paviešinta Grybauskaitė, o Brazauskas su Karbauskiu Tėvu ir “Šatrija’ jau kas tokie, nežinote, ane? Kas tokis buvo Juršė Seime arba Kirkilas, arba Ilgšis premjeras, irgi apsimetate nežiną, ane? Jums su atmintimi negerai ar dar su kuo, nagi prisipažinkite - dėkojame avansu.

Dzeikas       2019-05-6 20:35

Tujui(to > Dzeikui     2019-05-6 14:19)
2012m prezidento rinkimuose apie Gryb. naryste TSKP iki pat 1990m vasaros jau buvo paviesinta.Ji pati siuo klausimu pasisake, pro sukastus dantis pripazino ir pareiske “daugiau nekalbesiu”.
Mano teiginys del Judo geno lietuviuose remiasi TUO FAKTU(tas faktas patvirtina,liudyja mano teiginio pagristuma, bet naturalu nepaaiskina jo), o ne teoriniais isvedziojimais. Man ir paciam pirmakart lietuviu Judo sindromas akivaizdziai apsireiske Prunskienei grizus i politika.Man tai voze, toki ispudi padare lyg mokslas irodytu, kad 2x2 nelygu 4.Akivaizdu kad susikompromitavusi persona nuo galvos iki koju, atrodo neimanoma - bet ne, ir dalyvauja, ir svarbiausia gauna tautos balsu tiek, kad tampa svari jega parlamente
Tad Gryb. isrinkimas tik eilinis to patvirtinimas, jog tai neatsitiktinis ivykis, o desningas. Chamas tiesiog neigaus kitaip elgtis.

Tvankstas       2019-05-6 20:18

Ar būtų galėjęs tapti Izraelio prezidentu Obersturmbahnführer SS Adolf Eichmann ?

redakcijai       2019-05-6 20:10

gal jau laikas siūst spamerius į nykštukinę? Lai susirinkę komitete partsobranijoj tarpu savęs ten posėdžiauja diskutuoja…

Žinojau, kad       2019-05-6 19:54

Tamsta, Gylį, esate cinikas ir demagogas, bet, kad toks..? Užuot rašinėjęs nesąmones apie kitus, verčiau parašykite apie save, kaip Jums, esant užsienio reikalų ministru, sekėsi su AMB’alu prichvatizacija, kaip su AMB’alu vos neprauliavojote Lietuvai priklausančio Baltijos jūros gabalo ir t.t…? (Ši teritorija, atrodo, iki dabar niekieno?) Ne be reikalo sakoma - kas kalba apie kitus, visų pirma, pasisako apie save. Ir nekiškite mums kaži kokios Janutienės - ji ne autoritetas.

stasys        2019-05-6 17:55

Toks jau tas metas ..kai ekonomistai traukia savo filosofijos darbus iš gyliu stalčių ir baigia rašyti savo recenzijas nueinančiam valstybės vadovui .. Ar čia reikia tuo stebėtis kad nutarta sukurti filmą ir parodyti kaip atrodo Prezidentinis lauknešėlis namolio .. ? žinant kaip uoliai tuos dešimt metu dirbo visokios Janutienės su kelmučiais ... pasiūlyčiau Prezidentūrai skirti ir koki kampa Jos sovietinės disertacijos gerbėjams burtis .. Tegul mokosi tie peraugę pirmokai kaip neskustos barzdos susendina žmogu bet proto neįdeda. Vargiai kas besuskaičiuos kiek ten ko prikurta apie D. Grybauskaite ... Kartais šlovė eina priekyje žmogaus , o jam dainas dainuoja to žmogaus negerbėjai , prasta kritika laužta iš piršto daugiau gali nuveikti nei tos visos liaupsės ir panegirika aplink ja besisukančiu . Juk Lietuva vis dar tyli ..ir laukia kol paskutinis patvoriu mohikanas išlies savo sopulį .. ir pasveikins nauja imperatorių priklaupdamas ant vieno kelio .. „buk pasveikintas ‚Cezarį‘ ..mes į mirti einantis tave sveikiname „ .. o gal ir ko nors tikimės .Turbūt be reikalo .. tokiu duona visada sudžiuvusi ir supelijusį ..tose rankose gėlės nežydi .. tik pagieža savo likimui.

StasysG       2019-05-6 17:16

Straipsnelis įdomus. Bet Autorius ekonomistas, hab. daktaras neturėtų remtis populiarios žurnalistės užkalbėjimais, cituoju : “(R.Janutienė tuo klausimu gali pasakyti daugiau)”. O kur jo asmeninis mokslinis pagrindimas?

A kokių        2019-05-6 17:12

vaistų man siūlai išgert? O va pačiam siūlau irgi kažką, pavyzdžiui, pasidomėt Vasaros 5 kandidatu arba perskaityti Ovidijos(Eloïse Becht) “Porno manifestą”. Neseniai per arte.tv.fr rodė. Jis toks pat svarbus kaip ir anas, nes iš to pačio centro Londone parašytas.

Klausimas       2019-05-6 16:19

Ar ponas Gylys baigęs Oksfordą smile?

Juliau Milaiti       2019-05-6 15:31

Išgerk vaistų!

Juliau Milaiti       2019-05-6 15:30

Ir vėl siautėji!

to > Dzeikui       2019-05-6 14:19

Persiskaityk mano komentarus prieš anuos prezidentinius pirmajai ir antrajai kadencijai rinkimus ir sužinosi naujai, kad buvote įspėti, tada nemeluok čia mums, runkeliokams, gerai? Labai jau okatnus vargšus nelaimėlius ir kvailus studentus maustyt, kodėl?

mintis       2019-05-6 14:12

(tęsinys)
Juk VI kolona klesi tik ir tik Lrt propagandos dėka.

mintis       2019-05-6 14:10

Kiekvieną savaitgalį rinktis prie mūsų Lrt tol, kol mūsų bus bent 10000 (pagal Vytautą Radžvilą).

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-05-6 14:04

Vytautas Radžvilas tai vadina taip - VI Putino kolona.
***
Lietuvoje, komunistinis konclagerinis režimas (sukurtas bei palaikomas landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, karbauskinių bei visokių uspaskich ir panašu, kad) ruošia panaudoti Putino Medvedevo poros pavyzdį. L. sunkios aplinkybės Tautai bei Lietuvai. L. blogai. Susigrąžinus pavogtą Lrt, yra galimybė išjungti net ir tokį režimą.
____________
Užvaldytoji Lietuva (3 dešimtmečius komunistus dangstančiųjų partinių gaujų)
2019 gegužės 6

pencinykė       2019-05-6 13:32

Kuris kandidatas žada daugeuse tas ir yra gereuses!

> Dzeikui       2019-05-6 13:30

Labai tiksliai žinojo tavo ,,Hegemonas iš Čikagos KGB kontoros”, kaip neseniai rašei. O iš kur galėjo žinoti tauta? Tu juk neperspėjai.

Eugenijus       2019-05-6 13:20

Labai taikliai pasakė P. Gylys…

Dzeikas       2019-05-6 13:05

Atsip. , o tai tauta nezinojo, rinkdama Gryb. antrajai kadencijai, kad ji gavo atlyginima is TSKP jau po 1990m kovo 11d?
Zinojo, bet numojo ranka. Kodel i toki svarbu, PRINCIPINI dalyka numojo ranka?
Todel, kad turime Judo gena, vertiname sidabrinius delne zymiai labiau negu kazkokius tai entelegentu “idealus”.
Tai kol tas genas bus dominantinis tol padorus valdovas tokioj visuomenej bus spjuvis Kurejui.

Ale, ką Jūs sau       2019-05-6 12:50

leidžiate, a? Tris V.Tomkaus žurnaliūgas(dezistus) pavadindama tauta?

Vaje, vaje,       2019-05-6 12:45

pianistas dėsto Mokslinį Komunizmą, o ne muzikos istoriją ar muzikinę estetiką. Ir kas galėtų pamanyti, koks VU docentas, kad tai įmanoma? Nebent Mokslinio Komunizmo Politekonomijos profesorius? Taigi ką manote VU ir VDU studenčiokai, Maldeikovos traukiniui jau pajudėjus iš Kaliningrado link Briuselio? Tarpusavyje bekonkuruodami stalinistai ir trockistai, tikriausiai Briuselio sieną pagaliau pralauš, kaip ir Komunizmo politekonomijai VU net pačio Komunizmo sieną Lietuvoje ir pradės dėstyti Mokslinę Oligarchiją, Kolchozų plėtrą išmainę į Prichvatizacijos malonumus.

Alė       2019-05-6 12:44

Gryna teisybė parašyta ir didelė pagarba prof. P.Gyliui, kuris nespjauna į tautos išlikimą, į Lietuvą valdžiusių dėdulių dalytės veidmainiškumą ir grobuoniškumą, kitaip juos pavadinti tiesiog neleidžia savigarba už tautos išniekinimą, prilyginant tautą šunaujos išsireiškimui. Kaip juos šventa žemė dar nešioja…

Aciu       2019-05-6 12:36

Ačiū,bet ką daryti,ką daryti ir vėl Šimonytė arba Nausėda , Lietuvai galas

taip       2019-05-6 11:37

Aiškiau nepasakysi. Labiausiai suprantama tų, kurie prieš 30 metų buvo bent dvidešimtmečiai ir šiek tiek jau dairėsi aplink, norėdami suprasti kas ir kaip.


Rekomenduojame

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.