Dienos aktualija

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Tiesos.lt redakcija   2020 m. liepos 29 d. 13:36

7     

    

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje:

Jonathan Zimmerman. Protecting Academic Freedom in the ‘Black Lives Matter Era’. 2020 m. birželio 22 d. (skaityti ČIA).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Life Site News       2020-08-1 18:12

https://www.lifesitenews.com/news/breaking-pro-lifers-arrested-trying-to-chalk-black-preborn-lives-matter-at-planned-parenthood
WAŠINGTONAS, D. C., 2020 m. Rugpjūčio 1 d. (LifeSiteNews) - Šeštadienio rytą buvo suimti du Students for Life of America (SFLA) aktyvistai, bandę kreida užrašyti „BLACK PREBORN LIVES MATTER“ prie planuotos tėvystės megacentro šalies sostinėje.
SFLA turėjo leidimą ir bendravo su miestu apie savo planus dažyti gatvę. Tai įvyko po miesto sprendimo leisti privačiai organizacijai gatvėje nupiešti žinią, kuria paremtas policijos šmeižtas. SFLA buvo paprašyta naudoti tempera dažus ir planavo tai padaryti.
Vašingtono D.C. meras Murielis Bowseris pervadino gatvę prie Baltųjų rūmų „Black Lives Matter Plaza“ ir ten gatvėje nupiešė šūkį „BLACK LIVES MATTER“.
Ankstyvą šeštadienio rytą policija nutraukė gelbėtojų bandymus dažais išreikšti savo žinią. Tada įvykio vietoje buvo suimti SFLA strateginės partnerystės patarėjas Warneris DePriestas ir SFLA studentų vadovė Erica Caporaletti iš Towsono universiteto. Atrodo, kad aktyvistams buvo pateikti kaltinimai dėl viešosios ir (arba) privačios nuosavybės gadinimo.

Vaizdo įrašas rodo, kad policija grasina sulaikyti Students for Life komandos narius, besiruošiančius piešti „BLACK PREBORN LIVES MATTER“ už planuojamos tėvystės 4-osios gatvės NE.


„Pateikę prašymą ir gavę leidimą šiam renginiui šiandien, metropolijos policijai pranešę, kad meras…„ atidarė „Pandoros dėžę“ “, dažydamas viešąsias gatves, atvažiavome rasti šešių policijos automobilių, grasinančių suimti mūsų komandą ir studentus, jei jie dažė, net naudodami mūsų nusipirktus [tempera] dažus, kurių specialiai paprašė Policijos departamentas “, - aiškino SFLA prezidentas Kristanas Hawkinsas. „Kai paklausėme, ar galime bent jau panaudoti šaligatvio kreidą, kad gatvėse kreidavome savo pranešimą apie smurtą, policija grasino mus suimti“.

Bowseris „išklausys„ Studentų už gyvybę “advokatų apie šias antikonstitucines pastangas apriboti kalbą vyriausybės patvirtintomis temomis“, - tęsė Hawinsas. „Šiandien yra Nacionalinė gyvenimo trukmės kartos šaligatvių diena, tai reiškia, kad tūkstančiai gyvybei artimų studentų yra prieš planuojamą tėvystę ir kitas abortų pardavėjas (-as), melsdamiesi ir dalindamiesi žinia, kad kiekvienas vaikas nusipelno vilties ir ateities ir kad kiekviena mama nusipelno ir gaus pagalbą. “

Laiške merui apie planuojamą renginį Hawkinsas ir kiti organizatoriai pažymėjo: „Atidarę jūsų miesto gatves viešai saviraiškai,„ Studentai už gyvenimą “prašo suteikti galimybę papildyti mūsų balsą tiems, kuriems rūpi, kaip gyvena spalvotieji. Juodaodžiai svarbūs tiek gimę, tiek neišnešioti, nes šiandien Amerikoje prarandama per daug žmonių dėl priežasčių, į kurias reikia atkreipti dėmesį  ir kurių reikia išvengti, dėl jų neproporcingo poveikio mažumų bendruomenėms ... Jūsų pirminis sprendimas gatvėje piešti „Black Lives Matter“ yra vyriausybės kalba. Tačiau jūsų sprendimas leisti protestuotojams piešti „Definansuoti policiją“ atvėrė gatves kaip viešą forumą. Priimant sprendimus dėl viešų susirinkimų viešose vietose [forumuose] negalima diskriminuoti dėl požiūrio. Negimusio žmogaus pranešimas nebus nutildytas.
Savo pranešime Hawkinsas pridūrė: „Tai, ko jūs šiandien nematėte miesto gatvėse, ateis prie skelbimų lentų visoje šalyje, nes BLACK PREBORN GYVOS GYVŪNĖS,  ir mes tylėsime. Diskriminacija dėl požiūrų yra nekonstitucinė, ir prireikus mes kreipsimės į teismą “.
Nors negrės sudaro tik 13 procentų moterų, jos sudaro 38 procentus visų abortų.
D. C. planuojama tėvystė yra šalia „Two Rivers Charter“ mokyklos rajone.

 

Cooper Dowd       2020-07-31 16:01

https://www.movieguide.org/news-articles/giants-pitcher-refuses-to-take-a-knee-during-anthem-says-he-will-only-kneel-before-god.html

San Francisko Milžinų narys Sam Coonrod’as tylos metu, skirtoje pagerbti „Black Lives Matter“ judėjimą sezono atidaryme prieš Los Andželo „Dodgers“ liko vienintelis stovėti.

Kai treneriai ir žaidėjai iš abiejų pusių atsiklaupė, Coonrodas liko stovėti. Žurnalistams apklausus jį po žaidimo, Coonrodas tai paaiškino savo krikščionišku tikėjimu.

„Aš esu krikščionis“, - Coonrod pasakojo TMZ Sports. „Taigi, nesiklaupsiu prieš nieką, išskyrus Dievą.“

MLB žaidėjams taip pat suteikė juodos spalvos juostelę, kad galėtų palaikyti ir parodyti solidarumą, atsiklaupiant prieš žaidimą.

„Nemanau, kad esu geresnis. Aš esu tik krikščionis. Veidmainiaučiau, jei atsiklaupčiau. “

Coonradas taip pat išreiškė susirūpinimą dėl „Black Lives Matter“ organizacijos.

„Aš tiesiog negaliu priimti į keletą dalykų, kuriuos perskaičiau apie„ Black Lives Matter “, kaip jie remiasi marksizmu“, - sakė Coonrod. „Ir ... jie pasakė keletą neigiamų dalykų apie šeimą.”

„Nesu pamišęs dėl to, kas nusprendė atsiklaupti. Aš tiesiog nemanau, kad per daug reikalauti, kad man būtų tokia pati pagarba “, - pridūrė Coonrod.

San Francisko Giants komandos vadybininkas Gabe Kapler teigė, kad gerbia Coonrod’o sprendimą.

„Mes leidžiam jiems pasirinkti, atsistoti, atsiklaupti, ar dar ką nors padaryti“, - teigė Kapleras. „Tai buvo asmeninis Samo sprendimas“.

Coonrad yra labai atviras savo tikėjimui tiek aikštėje, tiek lauke. Savo instagram biografijoje 27-erių metų „Instagram“ cituoja Jono 3: 3:

„Jėzus jam atsakė:„ Iš tiesų sakau tau, jei kas nors neatgims, nepamatys Dievo karalystės “.“

>Miki Mauzui...       2020-07-30 0:12

Įėjęs į nurodytą puslapį internete,pakvieskite pagalbos jame į lietuvių kalbą.Man
išmetė pilnai išverstą į lietuvių kalbą visą tekstą,tik ,atrodo,vertimas ne lietuvio,
yra kai kurių kalbos netikslumų.

kurioziški laikai       2020-07-29 20:46

baltoji kapitalistinė Amerika, genama “amžinosios kaltės” jausmo, priversta finansuoti juodųjų “tovariščių” utopijas.

Žodžio laisvė...       2020-07-29 19:30

Amerikiečiai dabar kraustosi iš proto todėl,kad neragavo Sibiro tremčių ir kančių
ten.Amerikos istorikai kalti dėl to,kad jų visuomenė neišmokinta Amerikos istorijos,
neįskiepyta meilė Tėvynei,nemoka būti patriotais.Verkia jų kultūra kai verčiami nuo pjedestalų net Amerikos atradėjo paminklas Čikagoje.Serga visuomenė suklaidinta
taip vadinamų demokratų.Pasirodo marksizmo apologetai surado sau palankią dirvą JAV.

DD plius DD       2020-07-29 16:06

Kalbama ten apie tą patį, kas vyko pas mus, kai Radžvilas buvo be skrupulų išvarytas iš TSPMI. Ir sakoma, kad įsisiautėjus politkorektiškai inkvizicijai universitetų laukia liūdnos mišios, nes akademinės laisvės principas universitetams yra pamatinis. Galim pažiūrėt kas liko iš TSPMI buvusio tikrai aukšto prestižo- rageliai ir nageliai.

Mickeyus Mouseas       2020-07-29 15:06

Na ,gal atsiras koks gerasis samarietis ir išvers šį straipsnį į lietuvių kalbą? Arba į rusų? Ar į lenkų?


Rekomenduojame

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Rinkimai Lenkijoje – kova ir pramoga

Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Jolanta Miškinytė. Dar viena šeima prašosi oficialaus prieglobsčio Lenkijoje

Algimantas Rusteika. Pabaigos pradžia

240 000 žmonių pasirašė Baltųjų rūmų peticiją raginančią paskelbti George’ą Sorosą teroristu

Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.