Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Sveikatos apsaugos politika

Situacija sveikatos srityje: dr. Rimo Jankūno ir Andriaus Gudaičio pranešimai LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 16 d. 0:42

36     

    

Situacija sveikatos srityje: dr. Rimo Jankūno ir Andriaus Gudaičio pranešimai LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje

Dalijamės Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos posėdžio vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas rugsėjo 15 d. vykęs šios partijos šešėlinės Vyriausybės posėdis.

Atkreipiame dėmesį į doc. dr.  Rimo Jankūno pateiktą informaciją apie dabartinę situaciją sveikatos srityje (nuo 1:17 val.) ir į analitiko Andriaus Gudaičio pristatytą analizę gyventojų ir ligoninių „elgsenos“ tema (2:02 val.).

Iliustracijoje – dr. R. Jankūno pateikta informacija.


Daugiau apie perteklinių mirčių Lietuvoje statistiką ir priežastis – Tiesos.lt publikacijoje „Eimutis Bagdonas. Perteklinės COVID-19 mirtys Lietuvoje ir pasaulyje“.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas        2021-09-18 13:01

Jūs žinote, kad egzistuoja informacija ir dezinformacija. Ir jūs žinote, kad karo metu, jeigu kariniai daliniai patiki dezinformacija ir nueina klaidingu keliu, tai jie faktiškai yra pasmerkti žlugti. KGB, kaip žinia, Maskvoje turėjo netgi V-ąjį dezinformacijos skyrių. Yra du dezinormacijos skleidimo šaltinių tipai: 1-as tipas, kai tai daro karinių operacijų metu, kad suklaidinti priešą arba žvalgybos tikslais, 2-as tipas, kai dezinformaciją skleidžia paranoikai. Štai Stalinas buvo paranoikas, todėl ir Teisingumo sistemoje dirbo paranoikai. Štai pavyzdžiai iš to laikotarpio:“Rusų poetas Nikolajus Zabolotskis buvo įkalintas už tai, kad iškasė požeminę perėją į Bombėjų. Ir pasirašė, kad kasa. Dėl tokių kankinimų daugelis būtų pasirašę.
Akademikui Kozyrevui buvo skirta dešimt metų už bandymą užgrobti Volgos upę. Kaltinime buvo parašyta: „Aš bandžiau išstumti Volgą iš Rusijos į Vakarus“. Konservatorių partijoje mes turime pilną paranoikų: A. Kubilius, Rasa Juknevičienė, Agnė Bilotaitė ir eilė kitų. Paranoikas yra ir psichopatas A. Lukašenka su dezinformacijomis apie -vangančius NATO tankus prie Baltarusijos sienos, Maiko ir Niko pasakėlės ir t.t. Paranoikai dirba ir čia kaip komentatoriai, o vienas net su fašistiniu tvaiku čia rašo:“Nacionalistas     2021-09-16 17:03
Šitie maršistai, tautos gynėjai (oi, liaudies gynėjai), užuot ėję iš vien su nacionalistine tautos dalimi jie eina su su rusais, žydais lenkais.
Rusiški tekstai kviečiantys į rugsėjo 10-tos renginį, nuo kurių nei aiškiai nei miglotai neatsiribota. Mitingo svetė iš Latvijos kalbėjo rusiškai(!), kodėl ne latviškai? Juk iš bėdos ir Juozaitis būtų pavertėjavęs. Žydiška kovo 8-oji jau nuo pat maršistų užgimimo kaip koks gimimo liūdijimas, kaip pirmas kūdikio klyksmas, kaip kodinis pranešimas - kas mes, ir kokie mes”. Ką aš tuo noriu pasakyti? Jeigu visuomenė nesugeba susitvarkyti su paranoikų skleidžiama dezinformacija, jų šmeižikiškais prasimanymais, jų provokacijomis, - tokia visuomenė yra pasmerkta žlugti. Kokia iš jų nauda? Jokia, nes jie kelia tik žalą. Ir kuo aukštesni postą jie užima, tuo didesnę žalą jie ir sukelia. GULAG’ai yra paranoiko kūrybos rezultatas, taip pat kaip ir koncentracijos stovyklos. Susidaro įspūdis, kad ta visuomenė yra lyg apsvaigusi ir niekaip nenori suprasti, kad BLOGĮ kuria konkretūs žmonės, nes jie kitaip nemoka ir negali dirbti. Ir kol visuomenė nesupras, kad VALSTYBINĮ DARBĄ NEGALI DIRBTI JOKS PARANOIKAS, TOL JI KENTĖS, VARGS IR GALUTINIAME REZULTATE ŽLUGS. PAŽIŪRĖKITE, KIEK SEIME DABARTINIU METU TŪNO PARANOIKŲ? O EUROPARLAMENTE? DUOKITE A. DULKIUI ĮVIKDYTI BET KOKIĄ BEPROTIŠKĄ IDĖJĄ IR JIS JĄ ĮVYKDYS. KODĖL JIS BUVO PASKIRTAS Į MINISTRUS? TODĖL, KAD JIS YRA AKLAS VYKDYTOJAS. JIS DIRBA KAIP ROBOTAS. Reikia keisti rinkimų sitemą pirmoje eilėje. Šitos partijos, kurios dabar priperėjo daugybę paranoikų, turi būti išmestos į šiukšlyną. Jeigu mes šito nepadarysime, tai būsime visi be išimties suvakcinuoti o vėliau ir priverstinai sučipuoti, kaip šunys.

Delfis       2021-09-17 19:59

,,Šiauliuose koronavirusas nusinešė 39 metų moters gyvybę.
Tai – nebe pirma jauno žmogaus mirtis nuo koronaviruso pastaruoju metu.”

https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/siauliuose-koronavirusas-nusinese-39-metu-mokytojos-gyvybe.d?id=88219315

Komentarai po rašiniu:
,,Martynas Gurevičius Siūlau šalinti 17.09.2021 19:48:01 Va ką daro antivaxerių propaganda ir prorusiška ideologija. Antivaxeriai žudo žmones.”

,,Press Like - Gavo injekcija ir po keliu dienu mire. Iki injekcijos sveikata nesiskunde, tik gavus iskart atgule i ligonine. Nurasyta besimptomiui kovidui pasigautam dar iki injekcijos ir dar neskiepytu statistika papilde. Gebelso propagandos ministerija dirba issijuosus.”

,,melas - Visi Siauliai uzia nuo sito atvejo. Moteris mire prejus 7 dienas nuo antrojo skiepo, nes mokykla pries rugsejo men liepe susileisti jusu Saule… Darykit isvadas kas dar gyvas nori likt.”

,,(konser)vatnikai užkniso juodai Siūlau šalinti 17.09.2021 18:23:55 Tipinis propagandos pavyzdys - žmogus miršta praėjus kelioms dienoms ar savaitei po skiepo, o statistikoj ir propagandoj tokia mirtis įrašoma, kad mirė nepasiskiepijęs arba nepilnai pasiskiepijęs.”

 

 

T0mas J. -> Nacionalistui       2021-09-17 9:10

Tai, kaip reaguoji į rusų kalbą, daug apie tamstą pasako.
Ar greit raginsi degint Dostojevskio knygas?
Gal išverstas į lietuvių kalbą leisi nedegint?

> Al.       2021-09-16 20:33

Nesvarbu. Matom žmones, girdim, kaip jie mąsto. Gal pasiseks kitą kartą ne už partijas, bet už asmenybes balsuoti.

Al.       2021-09-16 19:37

Pranešimai vertingi, bet Valstiečiai ant ribos.

Kvailiai       2021-09-16 18:18

Raunasi ant GP.
GP yra tik dėl PATOGUMO sužinsnt ar asmuo skiepytas…
Esmė ne GP, o „vakcinavime“ su biocheminiu marmalu, kuris beveik visai neatitinka to kas budinga klasikinėm vakcinom.
Tie kur… maršistai ir naujasis mokslinčių sambūris net nesiekia suvesti galus, o tik pila alyvą į ugnį.

ah.ą       2021-09-16 18:05

Kiek Šimonytė sumokėjo žydų kompanijai už GP?

Izraelio sveikatos apsaugos ministerija (dešinėje) užfiksavo posakį vidaus reikalų ministrui (kairėje) „nėra medicininio ar epidemiologinio pagrindo„ Covid “pasui, jis skirtas tik spaudimui neskiepytiems skiepytis“.
Israeli Ministry of Health (right) recorded saying to the Minister of Interior (left) “there is no medical or epidemiological justification for the Covid passport, it is only intended to pressure the unvaccinated to vaccinate”.

šaltinis “Dr. Eli David on Twitter: “Israeli Ministry of Health recorded “
https://twitter.com/i/status/1437396043424059396

Nacionalistas       2021-09-16 17:03

Šitie maršistai, tautos gynėjai (oi, liaudies gynėjai), užuot ėję iš vien su nacionalistine tautos dalimi jie eina su su rusais, žydais lenkais.
Rusiški tekstai kviečiantys į rugsėjo 10-tos renginį, nuo kurių nei aiškiai nei miglotai neatsiribota. Mitingo svetė iš Latvijos kalbėjo rusiškai(!), kodėl ne latviškai? Juk iš bėdos ir Juozaitis būtų pavertėjavęs. Žydiška kovo 8-oji jau nuo pat maršistų užgimimo kaip koks gimimo liūdijimas, kaip pirmas kūdikio klyksmas, kaip kodinis pranešimas - kas mes, ir kokie mes. Yra Lietuvoje ir pasaulyje žydų antisemitų, bet jų balso beveik nesigirdi. Tokie žydai man nemaišo! Bet šito negaliu pasakyti apie sionistus. Kodėl žydai neatsiriboja nuo sionistų, ir kodėl tai turėtų būti praleidžiama pro akis? Maršistai meiliai vizginasi uodegom ne tik su nuo sionizmo neatsiribojusiais žydais, bet ir su taip vadinamais Lietuvos lenkais, kurie mieliau glaustosi su rytais negu su vakarais (klasikine prasme).
Visokia „interna“ maršistams tinka, tik ne lietuvybė nacionalizmo pagrindu. Piktinasi dėl NS. O aš piktinčiausi kad jie susimestų į krūvą. Nors NS piktinuosi ir dabar. Jie užleido iniciatyvą naujoviškiem kosmopolitam.
Kodėl maršistai taip elgias, kodėl apie save neišdėsto viso to, kas nuramintų kylančias aistras. Matyt slepiama tiesa, kuri gali paaiškėti atvirai bendraujant su tauta, yra dar baisesnė.
Prisiminkime kaip Grinevičius rugsėjo 10-tą ramino savo sekėjus einančius link Seimo. Sako „... mes draugiški“, ir vis per petį žvilgčioja į TV kamerą (kad tik per daug nepasakytų...)
Gegužės mėn. Vingio parką fotkino iš drono ir aiškino kiek jų daug…
Prie katedros „kosminių“ fotkių nėra. Grubiu vertinimu Vingio parke maršistų buvo apie 13000, o prie katedros apie 2000 (gal 3000). Apie šias tendencijas Jurga tyli.
Štai ką reiškia, kai atsiribojama nuo tikrosios tautos.
Kai nacionalizmo kelias metamas dėl kosmopolitinio takelio.
Ar kada girdėjote tokį žodį „subkultūra“? Kad ir kaip bevešėtų globalizmas vistiek bus subkultūros, o tai yra artima tautiškumui ir nacionalizmui. Naujakalbė duos kitus terminus, sąvokas bet esmė išliks. Tai kam šitas jovalas ir jo maišytojai?!

vyte       2021-09-16 16:47

Veryga,geriau papasakok kas ir ka jums pranese ir kokius nurodymus dave 2020m kovo men.pries vyriausybes posedi.Uzdare visa sali,kai Lietuvoje buvo keli besimptomoniai ‘‘ligoniai’‘R.Jankunaslabai svelniai pasake apie ‘‘specialistus’‘,iskaitant ir Veryga.Reikejo sakyti idiotai

Stiklo purkštuvas       2021-09-16 15:39

Rungtynės.
Maršistus 1:0 užspeitė į kampą dėl jų meilės kosmopolitams.
Laukiame tęsinio.

Tikrai aktualu       2021-09-16 15:35

Kodėl ŠS naratsiriboja nuo internacionalistų?!

Kur diskusijos       2021-09-16 15:22

Tik parėkavimai, pareiškimai…

Kaip maršistas       2021-09-16 15:19

Taip internacionalistas. Taip antifa (antifašistas). Juk šitie nei karto nepasmerkė ANTIFA.
Grinevičiau, a-ū-ūū!
Grinevičiau, ar girdi?!

Šioje tiesos pašiūrėje       2021-09-16 15:12

Primtini tik tie, kurie neprieštarauja prorusiškam, prožydiškam ir prolenkiškam aljansui.

>> 14:53       2021-09-16 15:12

Nuo kada? Kad ir nuo tada, kai Šeimų Sąjūdį pradeda kaltinti nekrikščioniškumu ir nedemokratiškumu, kai daro aliuzijas (12:44), kad būtent šis sąjūdis yra ,,didysis pavojus” (beje, kam?), kad ,,vengia įsipareigojimo” (kokio? kam?), kai abstrakčiai vapa apie ,,nuodėmingą žmogaus prigimtį”, kai, matyt, tą patį Sąjūdį bakina, kad ,,laikas nelaukia, laikas veikti” (10:14) - į ką tai panašu? Žinai, žmogeli, neieškok čia kvailesnių už save. O minusiukams dėlioti gali pasikviesti ir daugiau pacukų iš savo šutvės - dar ne rekordas smile . Ate, mažuli. Neturiu tiek laiko, kad čia gaiščiau su padugnėmis.

Čia tas atvekis       2021-09-16 15:10

Kai vaistai pavojingesni už pačią ligą.

Vamz...diec       2021-09-16 15:07

Grinevičius pila paklodes, ir mažiauso atsiribojimo nuo promaskoliškų!
Net užuomenos apie komunistinio globalizmo niekšingumą!
Ir jokio konkretumo kuom pakeisti „pišytes“, ir tvarkytis valstybėje.
Greičiau nuversti… o paskui…

"nedemagogui", bet besmegeniui Koksčiasui (14:46)       2021-09-16 14:53

Nuo kada koncervų fanai savo kumyrų valdžią vadina “kriminaliniu piš-landzgrybiniu režimu”?
Labai jau keistas empatijos apreiškimas smile
Tik labai bukam taip susišviestų.

Koks čia        2021-09-16 14:46

demagogas visą dieną ,,grybą pjauna”? Tai jam žodžio ,,krikščionybė” trūksta, tai reikalauja, kad medis ir jo šešėlis būtų lygiaverčiai… Eik tu, konservų pacuk, šėko pjauti netrolinęs.

Naujo laiko dvasia       2021-09-16 14:44

Vieno žmogaus durnumas yra mokslinis objektas.
Šimto žmonių durnumas yra pirštais badymo objektai.
Mijono žmonių durnumas prašosi kailio išpėrimo.
Milijardo žmonių durnumas reikalauja skubaus perkrovimo.
———-
Durniai nesuvokia kad jie durniai.
Jokių nuolaidų durniams.
Naujas laikas skirtas išminčiai.

kitu rakursu pažvelgus       2021-09-16 14:16

“šešėlinė vyriausybė”...
yra du šešėlinių vyriausybių tipai:
pirmas - įtakinga ir veikli politinė jėga su kuria neįmanoma nesiskaityti, jėga kuri ne tik daro pareiškimus, bet ir vykdo pasekmes sukuriančius veiksmus;
antras - “šešėlinė vyriausybė”, tai toks imitacinis-dekoratyvinis darinys egzistuojantis iškabos lygyje ir niekam apart pareiškimams ir deklaracijoms neįgalus.
taigi, šiuo atveju turime ne konkretų dalyką, o tik jo šešėlį.
o bet tačiau - juk nepradėsime vienas kito įtikinėti, jog pvz medis ir medžio šešėlis yra du lygeverčiai objektai, juk tik kepsnį valgydami pajaučiame skonį ir numalšiname alkį, o nuo kepsnio šešėlio niekas sotus nebūna.
piš-landzgrybinis režimas yra kriminalinė chunta, todėl veiklų imitavimais, pareiškimėliais ir komentarais, šio režimo niekaip nepaveiksi.
todėl, visiškai nesvarbu, kas parašyta šiame šešėliukų “pareiškime”/
tai tik šešėlio šešėlis arba liaudiškai tariant - devintas vanduo nuo kisieliaus.

>> 12:44       2021-09-16 13:29

Tai su Dievu tartis nereikia? Tik su ,,savo” dvasininkais? Net ir tais, kurie, kaip kartais paaiškėja, siuntinėja nepilnamečiams pornografiją ar pan.? Nepamirškite, kad dvasininkus mes irgi matome ir vertiname kiekvieną atskirai. Jumis, pavyzdžiui, nė už ką nepasitikėčiau. Suklydote. Ne tą profesiją pasirinkote.

Kis       2021-09-16 13:17

per kelias val.suzinojau daugiau,negu per du metus.Skirtingas bendravimas su zmonemis,mo0kykites bembukai dirbti,o neissidirbineti-nemoksos.

123.       2021-09-16 12:45

atsiprašau teisuolio,ar tiks narve?

>>>10:14       2021-09-16 12:44

Taip,suprantama,kad Šeimų Sąjūdis ar kita partija nori pasilikti plačią manevro laisvę,neįrašydami ir neįsipareigodami žodžiui “krikščionis”,manydami ,kad visi juos ir taip supras ir įvertins jų gerus darbus.O čia ir būtų didysis pavojus,tokio įsipareigojimo vengimas,neįvertinant žmogiškojo faktoriaus ar nuodėmingos,ką čia slėpti,žmogaus prigimties.Esami konservatorių Krikščionys demokratai ar Dagio krikščionys, pasivadinę krikščioniškai,nesilaiko šių įsipareigojimų ir bus atitikamai įvertinti.Šis žodis drausmina ir sulaiko nuo pagundų.Rinkėjai jau pavargo nuo tuščių vilčių.Reikia drąsių vyrų ir moterų,kurie nebijo patyčių ir pasiruošę ateiti į valdžią su vienu portfeliuku ir su tuo pačiu patriušusiu išeiti.Žinoma,pasitaiko visiems suklysti,tačiau reikia atsiprašyti,gailėtis,kaip šv.Petras verkė ,kuris tris kartus išdavė Kristų,keltis ir vėl eiti.To dar nematėme.Čia tik šiaip,geriau iš anksto pasakyti,nei kai šaukštai po pietų. Šeimų Sąjūdis dar perspektyvus,jei tarsis su savo dvasininkais.

>>>>       2021-09-16 12:33

,,Teisiamūjų”

>>>> 123       2021-09-16 12:31

Žinom žinom, kad konservai tik iki trijų temoka suskaičiuoti:
1. Valdžia
2. Pinigai
3. Nebaudžiamas chamizmas ir nebaudžiama mizantropija.
,,TeisiamŪjų suole nieko nepamatysi, nes tokio suolo nėra, berašti.

Verta pažiūrėti       2021-09-16 12:06

ir to posėdžio pirmąją dalį. Bent jau tam, kad pamatytume kompetentingų žmonių, jeigu kartais tektų rinktis per ateinančius rinkimus. Asmenybės labai svarbu.

>> 10:14       2021-09-16 12:01

Ne pavadinimas svarbu, o darbai. Argi dar ne per daug Lietuvoje tų cypdavatkiškų pavadinimų, kurie neatspindi tikrovės, o tik klaidina mažiau susigaudančius žmones? Kuo jums neįtinka ,,Šeimų sąjūdis”? Jums asmeniškai nebūtina turėti šeimą, kad galėtumėt paremti šį judėjimą. Arba tiesiog nepastokite jiems kelio. Juk dabar nei TS nėra ,,tėvynės sąjunga”, nei KD nėra ,,krikščionys demokratai”, nei NS nėra ,,nacionalinis susivienijimas”, nei Dagio kokia ten partija turi ką nors bendro su krikščionybe… Jei jums reikia klerikalinės partijos, tai reikėjo gimti daugiau kaip prieš 100 metų. O ar ne Lietuvos piliečiai yra, pvz., Lietuvos totoriai ar karaimai? Juos atstumsite, kaip daro ,,konservatoriai”? Net ir kai kurie žydai nėra Kukliansky ,,pachalujai”. Juos irgi atstumsite? Jeigu jau esate toks tikras krikščionis, tai suprasdamas, kad visi žmonės yra to paties Dievo kūriniai, turėtumėt tik sveikinti tuos žmones, kurie suvokia Lietuvos tautos (ne tautybės siaurąja prasme) poreikius ir kovoja už tai, kad tie poreikiai būtų patenkinti. Šeimų Sąjūdis JAU YRA ir krikščioniškas, ir demokratiškas. Tai ko kabinėjatės?

123       2021-09-16 11:19

Turiu svajonę-pamatyt barygą su karabasu teisiamūjų suole.

Vien tai,kad NS        2021-09-16 10:18

šaltakraujiškai tyli,kai uždarinėjamos mokyklos,ligoninės,tai nežada nieko gero.Kai tuo tarpu,pavyzdžiuo,net tokia Turkija į savo Sveikatos apsaugą investavo 25 milijardus eurų,paruošė gerus daktarus,kurie stažuojasi Europoje,pastatė ,atnaujino modernizavo savo Sveikatos įstaigas,paslaugos tapo prieinamos ne tik tos šalies piliečiams,o ir ten gali važiuoti gydytis visi medicininio turizmo būdu iš viso pasaulio už prieinamą kainą.Kodėl Lietuva to nedaro?Briuselis neleidžia?Ar mes neokupuojami?

Vyksta       2021-09-16 10:16

lietuvių mažinimas pagal planą, o apie tai jau kalbama nuo pat 1990 metų.

Dėl to Nacionalinis       2021-09-16 10:14

susivienijimas nutilęs,kažkur dingęs.Jis seniai atrodė kaip konservatoriai Nr.2.O šiaip,jei ir būtų kuo galima pasitikėti tai Šeimų sąjūdžiu,jei jis taptų rimta tikra krikščioniška demokratiška partija su atitinkamu pavadinimu.Kitaip nepavyks ir jiems,nes “veltui statytojas stato miestą,jei jo nestato Dievas”.Laikas nelaukia,laikas veikti.

>>>       2021-09-16 9:09

Reikšmingas pranešimas, nes jau plika akimi buvo matoma kas yra kas.
Man viskas buvo aišku jau tada, kai Sinica ir Radžvilas entueztingai pritarė naujai kuriamai jėgos struktūrai, kuri visu gražumu pasirodė Dieveniškėse ir prie seimo, kaip omono dalinys.

Lietuvos Šeimų Sąjudžio       2021-09-16 5:25

Atviras laiškas politinei partijai Nacionalinis susivienijimas

2021 m. rugsėjo 15 d.

II. Mes tylėjome, kai tuo pačiu metu Nacionalinio susivienijimo vadovai veidmainiškai skelbė pamokslaujančius pareiškimus apie Lietuvos šeimų sąjūdžio organizuojamas akcijas, nors buvo ir liko priešiškai nusistatę, nedalyvavo ir niekaip neparėmė nei vieno Lietuvos žmonių protesto.

Dieveniškėse vykusių visuomenės protestų metu Nacionalinio susivienijimo pirmininko pavaduotojui Vytautui Sinicai pasiūlėme surengti vadovų susitikimą ir susitarti dėl bendros veiklos. Nors buvo gautas sutikimas, tačiau iki šiol jokio pasitarimo neįvyko.

Dar daugiau, pradėti kenkėjiški veiksmai Lietuvos šeimų sąjūdžio atžvilgiu, dėl kurių daugiau tylėti nebegalime. Rengiantis rugsėjo 10-sios protestui, įdėjome daug pastangų užmegzti ryšius ir vienytis su Europos valstybių partijomis ir visuomeniniais judėjimais, nes tik veikdami kartu galime pasiekti rezultato. Tas, kas yra tą daręs, žino, kaip tai yra nelengva.

Pavyko pasiekti, kad Lietuvos žmonių judėjimas tapo žinomas Europoje ir už jos ribų, mūsų mitingą parėmė ne vienos šalies politikai ir parlamentarai. Keletas jų atvyko į Vilnių ir buvo su visais mumis mitinge, dalyvavo konferencijoje. Šis solidarumas buvo paskelbtas mus parėmusių parlamentarų valstybių žiniasklaidoje ir yra mums visiems reikšmingas.

Tačiau mus pasiekė informacija, kad Nacionalinio susivienijimo pirmininko pavaduotojas Vytautas Sinica, be abejonės, su partijos pirmininko Vytauto Radžvilo žinia, prieš mitingą Katedros aikštėje pakvietė atvykusius užsienio šalių parlamentarus susitikti ir pokalbio metu agitavo juos mitinge nedalyvauti, nes šis Lietuvos žmonių protestas esą yra marginalų ir antivalstybininkų renginys.

Susisiekus su Vytautu Sinica jis susitikimo fakto nepaneigė, o apie pokalbio turinį sužinojome iš pačių atvykusių užsienio parlamentarų. Svečiai raginimams nepakluso, dalyvavo ir mitinge, ir po jo vykusioje mokslinėje konferencijoje ir aukštai įvertino renginį, jo dalyvių gausą ir kultūrą. O mes galutinai įsitikinome antisistemine partija save pristatančio Nacionalinio susivienijimo vadovų veidmainiškumu ir kenkėjiška veikla, nukreipta prieš Lietuvos žmonių siekius.

Manome, kad Nacionalinio susivienijimo partijos nariai ir visuomenė turi apie tai žinoti ir tokią veiklą atitinkamai įvertinti.

https://seimusajudis.lt/naujienos/atviras-laiskas-politinei-partijai-nacionalinis-susivienijimas/

Lietuvos šeimų sąjūdžio pirmininkas

Raimondas Grinevičius

Lietuvos Šeimų Sąjudžio       2021-09-16 5:25

Atviras laiškas politinei partijai Nacionalinis susivienijimas

2021 m. rugsėjo 15 d.

I. Esame nuoširdžiai dėkingi Nacionalinio susivienijimo partijos nariams, dalyvaujantiems Lietuvos šeimų sąjūdžio veikloje ir protesto mitinguose, kurie daug prisidėjo ir prisideda prie pradėto darbo siekiant apginti Konstituciją ir sugrąžinti valstybę jos piliečiams. Tačiau dėl partijos vadovybės veiksmų dabar jau nebegalime tylėti.

Mes tylėjome, kai rengiantis Didžiajam šeimos gynimo maršui, pakėlusiam gyvąją Lietuvą kovai už tradicinių vertybių išsaugojimą ir šeimos gynimą, savo partijos nariams Nacionalinio susivienijimo vadovybė skleidė šmeižtą apie tai, kad esame marginalų ir visuomenės atmatų gauja, su kuria neverta turėti reikalų.

Mes tylėjome, kai Nacionalinio susivienijimo vadovai skambino disidentams, Lietuvos katalikų bažnyčios hierarchams ir dvasininkams, žinomiems Lietuvoje žmonėms, agituodami neremti Didžiojo šeimos gynimo maršo, nuo jo atsiriboti ir jokiais būdais nedalyvauti protesto mitinge Vingio parke, nes esame rusofilai ir mus remia neaiškūs užsienio finansuotojai.

Mes tylėjome, kai visą vasarą Nacionalinio susivienijimo nariams buvo rašomi vadovybės laiškai ir vidaus pasitarimuose nuolat kalbama apie tai, kokie esame antivalstybininkai ir Rusijos ambasados projektas, organizuojantys “vatnikų“ protestus, o piliečių protestai prieš įsigalinčią diktatūrą buvo lyginami su „Jedinstvos“ mitingais prieš Lietuvos valstybę. Už reikalavimą prisidėti prie prasidedančio visuomenės išsivadavimo judėjimo aktyviausiai jį remiantys Nacionalinio susivienijimo nariai buvo užsipuldinėjami, dalis jų išstojo ar buvo pašalinti iš partijos.
https://seimusajudis.lt/naujienos/atviras-laiskas-politinei-partijai-nacionalinis-susivienijimas/


Rekomenduojame

Ignas Vėgėlė. Patyčios Lietuvoje

Informacinis karas. Aurimas Navys

Regionų politika? Audris Narbutas

Robertas Grigas. Apie liūdnus panašumus

Latvijoje atviros tikintiesiems lieka tik tradicinės Mišios

Prancūzijoje moksleivis šaukė „Allahu Akbar“ prisimenant islamisto nužudytą mokytoją, tėvas grasino padegti mokyklą

Skiepijimo strategija nukrypo ne į motyvavimą, o į grasinimą – Prezidentūra

Niujorko teisėjas uždraudė tėvui lankyti savo dukrą, kol šis nebus pasiskiepijęs nuo Covid

Nuo bačkos. Vytautas Landsbergis: Atsisakantys vakcinuotis žmonės turėtų mokėti „karstelio mokestį“

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Konfliktas Europos Parlamente: išklausykite EK pirmininkės ir Lenkijos premjero kalbas

Lenkijos premjeras M. Moravieckis Europos parlamente: Europos Sąjunga nėra valstybė. Valstybės yra Europos suverenai, kurie nustato ES kompetencijas

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kuria medijų korporaciją

Nuo bačkos. Vilniaus meras R. Šimašius: aš turiu pareigą dėl vilniečių būti principingu už mūsų miestą ir jo gyventojus

Dr. Dalija Snieškienė. Kur aš tai mačiau???

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.