Demokratija ir valdymas, Pedofilijos byla

Simono Daukanto aikštėje 73-ąjį kartą paminėtas Deimantės Kedytės smurtinis pagrobimas ir pradanginimas

Tiesos.lt redakcija   2018 m. birželio 18 d. 5:28

18     

    

Simono Daukanto aikštėje 73-ąjį kartą paminėtas Deimantės Kedytės smurtinis pagrobimas ir pradanginimas

Į tradicinę 17-osios dienos akciją Simono Daukanto aikštėje susirinkę Deimantės Kedytės likimui neabejingi vilniečiai ir sostinės svečiai jau 73-ąjį kartą paminėjo valstybės paslaptimi paversto vaiko smurtinį pagrobimą ir pradanginimą.

Keletą įspūdžių iš birželio 17-osios „Tie-SOS!“ akcijos rasite Vinco Kubiliaus reportaže.


Dalijamės ir Prezidentūros atsakymu į gegužės 17-osios akcijos dalyvių kreipimąsi „Ar dar gyva Deimantė?“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 9:21
kaip apie Lietuvą       2018-06-20 15:03

Bernardinuose: popiežiaus Pranciškaus homilija
“Štai pavyzdys – yra informacijos priemonių, komunikacijos įstatymas. Nusprendžiama tą įstatymą panaikinti, o visa komunikacija patikima vienam šaltiniui, vienai bendrovei, kuri skleidžia netiesą, prasimanymus, griauna demokratinį gyvenimą. Po to ateina teisėjai ir ima persekioti susilpnėjusias institucijas, apšmeižtus žmones. Galiausiai įsitvirtina diktatūra. Visos diktatūros pirmiausiai užvaldo informacijos skelbimą, ją sutelkia vienose rankose. Visą informacijos skelbimą perimą žmonės be jokių skrupulų, vyriausybės be jokių skrupulų“.

Ula       2018-06-20 13:49

Taip kaip kegebistai 75 metams valstybine paslaptimi padarė save, taip pedofilai amžiams valstybine paslaptimi padarė  mergaitę, žinančią tiesą ir galinčią viską papasakoti.Kodėl,jūs, užsimaskavę pedofilai, bijote išslaptinti mergaitę? Te ji papasakoja kaip ją “pedofilinote’ ne jūs, o seneliai, teta Neringa, kaimynė Olia?

Stasys       2018-06-19 6:40

.... tai kad jis, tikriausiai, yra anoje pusėje, ten kur šakalai, hienos, maitvanagiai ? ....

negali būti       2018-06-18 18:57

Nuotraukoje kažkaip nesimato būsimo Tautos Prezidento A. Juozaičio. (Tikriausiai fotografas prastas.)

Pikasai       2018-06-18 16:54

pažiūrėkite filmą ZeroIII ten labai aiškiai parodyta kas kaip galimai yra daroma. Klausymų nekils nei apie valdžią nei apie žurnalistus.

Jules       2018-06-18 16:44

Kas nebaigę univerkių puikiai supranta, kad dezinfosklaida priklauso konspiratoriams ir Neosovietinei Oligarchijai. Priklauso Bankui „Trockis“. Šito nesupranta tik docentai. Jie negali pakelti užpakalių ir perskaityti, kad ir N.Baker fundamentalaus veikalo „Human Smoke“ arba kito autoriaus „Internazi Conspiracy and Aggression“. Skaito tik “Raselės Smoke”. Visuotinai žinoma, kad internacių aukų skaičius vien buvusioje carinės Rusijos imperijos teritorijoje siekia virš 66 milijonų, o kur dar Kinija ir kitos šalys? Ir tai nerūpi mūsų nei demokratams, nei docentams – toliau sau varo deziuką kvailiems studentams ir runkeliokams kaip aš sau ramiausiai lyg niekur nieko su niekuo niekada.

Pikasas       2018-06-18 16:10

Atsiprašau, bet ŽEMIAU minėtas rašinys išbuvo tik labai trumpai ir buvo pašalintas…

Didelė       2018-06-18 16:09

agarba akcijos rengėjams ir dalyviams.

Pikasas       2018-06-18 15:58

PAS DELFISTUS LEIDINIO APAČIOJE ŠIANDIEN ĮDOMUS RAŠINYS: “Kam Lietuvoje priklauso žiniasklaida? - nuomonės
MANO NUOMONĖ:  Žiniasklaida vadinama penkta valdžia. Tokią vietą, galima sakyti, ji pati sau pasiskyrė. Atseit, keikite pagrindines valstybės valdžias bet mūsų organų nelieskite. Griaukite viską, net ir tai, ką patys išsirinkote. Parinkome kiek sugebėjome ir ne daugiau… Vis tik. vidinės interesų kovos žiniasklaidoje iškelia atskirus “herojus”, purvyne besiturškiančius. Tai - daugiau pavieniai atvejai. Pečiai suglaudžiami, užsakymai gaunami ir toliau rupūs miltai malami. Svarbiausia tai, kad net tie leidiniai, kurie akivaizdžiai įtakojami Rytų imperijos politikos ne tik neliečiami, bet jie pastaruoju metu netgi suklesti. Kaip niekad anksčiau. Na. o tie, kurie nenusipelno “raudonai linijai” ir valdiško paramos pyrago net gabalėlio negauna - vos suduria galą su galu. Tokių likimas standartinis. Jie arba užsidaro arba, dar dažniau, yra nuperkami ir praryjami stambesbių “ryklių”. Jei pradėčiau paeiliui vardinti tokius atvejus, tai sugraudinčiau. Kam tų ašarų kai futbolas ant nosies. Svarbus reginys, šiaip ar taip… Močiūtė, parduotuvėje paskutinius centus delne skaičiuodama, Ronaldo “triptiku” nesidomi. Jai labiau rūpi kaimyno šuo, kuris laksto palaidas ir ją vis gąsdina. O ką ji gali jam pasiūlyti? Paskutinio dešrigalio neatiduosi… Patys pavojingiausi visuomenės nuomonės formavime dažnai yra tie leidiniai, kurie pasiskelbia nepriklausomais. Mintyse suvedi, kad jie tiesai ir teisingumui visai svetimi. Nesunku pastebėti, kad pastaruoju metu minėtos jėgos bando visiškai perimti iniciatyvą ir savo statytiniu “užviršuoti politinę piramidę”. Pradžiai. O toliau kas? Gal laiškas “saulės link”? Neduokdie… Išskirtinės informacinės apimties rašinys. Seniai tokio reikėjo… Tokia informacija geriau padės orientuotis bei suprasti, kodėl būtent tokią žiniasklaidą turime. Manau, kad jos būklė nuosekliai blogėja… Žinojimas - irgi jėga… Čia išskirtinės informacinės apimties rašinys. Seniai tokio reikėjo… Tokia informacija geriau padės orientuotis bei suprasti, kodėl būtent tokią žiniasklaidą turime. Manau, kad jos būklė nuosekliai blogėja… Jos savininkai su tokia nuomone nesutiks…

 

O tai       2018-06-18 15:01

kas elitu Lietuvoje laikomi, jei ne stribų ir KGB palikuonys su eks-Centro Komitetu ir jo bufetu su autoūkiu priešakyje? Klauskite Ožkelytės - ta tai tikrai turėtų žinoti, juk jos ir CK būta, tiesa? Konservatorė gi superinė kartu su Glavieckio konservatore Rūtele. Kas nenori išviešinti KGB-istus, gal yra žinančių, nagi pavardinkite? Bolševikų partijos sąskaitoje virš 66 milijonų aukų, o konservatorės Ožkelytės kimba į Italijos Fašistų partiją, belaukdamos Putino įvažiuojant į Vilnių.

Stasys       2018-06-18 14:29

Jau pats atsakymas, mano supratimu, sufleruoja, kad valstybės vardu yra paslėpti kai kam pavojingi liudininkai, tame tarpe ir aukštai užropojusiems pedofiliniams artistams ir vertelgoms. Ne kokiam nors elitui, o, mano manymu, niekšeliams, kurie mano, kad jie yra elitas. Mano pastebėjimu, elito, kaip tokio Lietuvoje tai nėra. Juk stribų nesigauna vedinti elitu ..... O tos dvi mergaitės, taip pat mažosios pusseserė, nuo ko jos yra paslėptos, kam jos kelia pavojų?  Kas tie nusikaltėliai, kurie jų bijo ? Va, joms tai tikrai nėra jokio pavojaus, tik kai kas turi , mano manymu, ne saugomas būti, o atitinkamai sėdėti ....Taip manau aš, nes neabejoju mažosios pasakojimo tikrumu ....

Vienas kartas bus       2018-06-18 13:23

paskutinis.

Jules       2018-06-18 13:16

Lietuva kaip ir Vokietija nėra suvereni valstybė, jei negali į šį klausymą atsakyti. Vokietija varžoma Kanzler’io akto, o Lietuvos elitas, kokių slaptų ir mirtinų sutarčių yra varžomas? Vokietijai nuspręsta laisvę suteikti 2099 metais, o kada Lietuvai? Gal kai nebebus lietuvių, nes Ožkelytei, jei neklystu, mes nepatinkame ir vadinami kaip sovietinėje kariuomenėje fašistais, radikalais, marginalais, ekstremistai, bukagalviais, “niemcais” ir pribaltijskais banditais, tiesa?

Motyvai.       2018-06-18 12:52

    Kodėl valdžia taip uoliai slepia tuos pedofilus ir taip bijo atskleisti jų pavardes?  Dorų ir sąžiningų žmonių tikrai nėra ko bijoti. Reiškia. bijomasi tarpusavyje kovojančių nusikalstamų grupuočių, kad vieni kitų neimtų naikinti ar paviešinti padarytus nusikaltimus. Todėl ir izoliuojami liudininkai, ir laikomi įkaitų vietoje. Tik pabandykit ką nors prasitarti - kaip mat suraitysime, juk liudininkai labai daug matė ir labai daug žino. Be to, valdžia supranta, kad apie pačių padarytus nusikaltimus geriau nekalbėti. Bet, kaip žinome, nieko amžino nėra - ims plyšinėti ir ši grandinė. Juk artėja daug rinkiminių kampanijų, reikės auginti reitingus, elektoratus ir tt. ...

Ką blogo padarė       2018-06-18 12:10

Deimantė? Nieko. O ką išdarinėjo biologinė? Ne jums žinoti. Valstybininkai tai paskelbė Valstybės paslaptim.

Stasys       2018-06-18 11:12

Aš tai suprantu, kad gyvename absurdo karalystėje, kurią valdo šėtono kariauna. Tada, kur yra Dievas ? Kodėl jis nesudaužo tos karalystės ?  O jei rimtai pagalvojus, tai stribai ir jų išperos .... O kas yra vyriausias stribas ?

Prievarta pries vaika negalima       2018-06-18 10:39

Intrigante vienaip kalbejo pilieciams viesai, o kita dare? Paviesint tulpiu pasta ir bus aisku kas dave leidima pogromui…

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.