Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Sveikatos apsaugos politika

Dr. Rimo Jankūno dovana rezidentui Karoliui Kilčiauskui: nemokama edukacija farmakologijos ir klinikinių tyrimų klausimais tiesioginiame eteryje

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 23 d. 1:41

9     

    

Dr. Rimo Jankūno dovana rezidentui Karoliui Kilčiauskui: nemokama edukacija farmakologijos ir klinikinių tyrimų klausimais tiesioginiame eteryje

„Užsikrėtusiųjų COVID-19 skaičius vėl didėja, reanimacijos lovos ligoninėje baigia užsipildyti, sveikatos sistema kaista. Ką daryti?“ –  trečiadienio vakarą tiesioginiame LRT eteryje dramatino laidos „Lietuva kalba“ vedėja Rasa Tapinienė.

Diskusijoje (ČIA) dalyvavo Kauno klinikų akušeris ginekologas Vytautas Abraitis, Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos direktorė Neringa Čiakienė, Seimo LVŽS frakcijos narys Valius Ąžuolas, skubios medicinos gydytojas-rezidentas Karolis Kilčiauskas, Sveikatos teisės instituto direktorius dr. Rimas Jankūnas ir Pakruojo ligoninės direktorius Vytautas Sudaris.

Laidai pasibaigus dr. Rimas Jankūnas savo „Facebook“ paskyroje paskelbė tokią žinutę:

Ačiū LRT už galimybę padiskutuoti laidoje „Lietuva kalba“.
Šeši dėstėme, kaip matome koronaviruso krizės valdymą iš skirtingų pozicijų ir ieškojome sutarimo. Manau, kad didele dalimi vieni kitus supratome.
Deja, vienas buvo atvykęs mitinguoti. Atsakau į įžeidinėjimą geranoriška dovana rezidentui Karoliui Kilčiauskui – siūlau 1 val. nemokamos edukacijos farmakologijos ir klinikinių tyrimų klausimais. Viena sąlyga – tai turi vykti tiesioginiame eteryje.

Atrodo, LRT laukia išties „sunkus“ apsisprendimas: toliau brukti bravūrišką nonsensą „petį už laisvę“ ir kiršyti visuomenę neišmanėliškais sprendimais ar sudaryti sąlygas ieškoti supratimo, o jo pagrindu – ir sutelkto veikimo, kuris ne tik leistų įveikti šią pato situaciją, bet ir išlikti žmonėmis?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Trumpai       2021-09-23 9:46

Diskusija atrodė rimta, išskyrus du dalyvius - rezidentą ir Tapinienę.

Milaiti,       2021-09-23 9:36

tu turbūt reinkarnavęsis Kapsukas? Saugokis, kad ir šįkart nepasibaigtų panašiai kaip ir anąkart.

tas rezidentas       2021-09-23 9:23

trenkė pionierių vadovu mano vidurinėj 1976m.Reinkarnacija komjaunuolio-instruktoriaus

Jules       2021-09-23 9:22

Mūsų superiniams med.mokslų daktarams dabar labiausiai rūpi švabistų “Mirovaja revoliucija”, kad po jos jie nebūtų nuskriausti, o pamaloninti, o visa kita tegu prasmenga - mes ir mūsų tauta. Išgaruoja kaip dūmas, anot Maironio. Bet žinokit, kapsukėse labai apmokyti neosovietikai, mes dar galime ir neišgaruoti, o susivienyti su visa Europą ir kartu, vieningai atlaikyti tą Karūnos konspiraciją ir agresiją, nepagalvojat? “Tu l’as AUKUS, il n’y a rien à comprendre”, Kapsukės daktarėli, šviesiu pilku ar dar ten kokiu Lietuvos kapsukių auklėtini!

trumpai       2021-09-23 8:58

Tas komsomolcas issukio nepriims. Bailys.

Aš irgi       2021-09-23 8:45

be K.Švabo veikaliuko dar pasiūlyčiau paštininkams kartu vežiotis ir kadais Kapsukės parengtą Mokslinio Komunizmo vadovėlį, Mokslinio komunizmo Politekonomijos vadovėlį, TSK(b)P istorijos vadovėlį arba dar geriau – L.I.Brežnevo „Краткий биографический очерк“. Ten rasite visus atsakymus apie Kovidistų revoliuciją – apie Pasaulio perdalijimo vajų.

stasys       2021-09-23 8:13

Diskusija įdomi tuo jog joje nesimato senu veidu politikoje kurie verčia galvoti jog visa tai netikra ir pritempta .Dėl vieno visi sutinka skiepai reikalingi , o va ju metodikos taikant juos ale gydymu diskutuotinos . Naujiena , stasys jau paskiepytas todėl pragaras ta proga šoka lambada ..

Tikrai        2021-09-23 7:52

Mielai paklausytume.
  Nes kiek gyvenimų suardyta “dvaro” ponijos draudimais, kiek vienišų senelių ašarų išlieta ir prarasta sveikata dėl draudimų lankyti , kiek jaunų šeimų pakėlusių sparnus mauti iš Lietuvos dėl prarastų darbų ir vaikų žalojimo, kiek jaunimo išvaromo dėl apriboto mokslo ir gyvenimo .“Dvaro” diktatūra niekur nenuvedė, virusas veikė savo eiga tiek tada, kai eksperimentinių skiepų nebuvo tiek dar intensyviau,kai paskiepyta beveik 70% gyventojų. Dabar su psichopatišku atkaklumu sieks paskiepyti 100% žmonių įskaitant ir vaikus, nesvarbu, ką mokslas sako, tiek mūsų mokslininkai tiek kitų šalių , nesvarbu kitų protingų šalių patyrimas.
Tundra ir užsispyrimas.Dar manau blogai, kad kai kas praranda sąžinę už didelius pinigus.

Vytenis       2021-09-23 2:41

tokia valanda tiesioginio eterio būtų dovana visai Lietuvai.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.