Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas, Savivalda

Sigitas Narbutas. Naktinis reidas prieš Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimą – Vilniaus mero R. Šimašiaus nurodymu?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. liepos 27 d. 14:33

11     

    

Sigitas Narbutas. Naktinis reidas prieš Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimą – Vilniaus mero R. Šimašiaus nurodymu?

Šiąnakt LMA Vrublevskių biblioteka pergyveno dar vieną išpuolį prieš Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimą įamžinusią memorialinę lentą.

Kiek po keturių prie Bibliotekos privažiavo krovininis automobilis, iš jo išlipę keli vyrai greitosiomis nupjaustė lentą prie sienos tvirtinusius laikiklius, o pačią lentą gabalais sumetė į automobilį ir ketino ryto prieblandoje dingti.

Bibliotekos budėtojas pastebėjo piktavalius asmenis ir pranešė policijai. Ekipažui atvykus, „darbininkai“ jiems pateikė kažkokius dokumentus ir buvo paleisti.

Nesu tikras, kad visa tai yra tiesa: jei esama tokio savivaldybės sprendimo, apie jį Bibliotekai turėjo būti pranešta, o nebuvo. Be to, išpuolis surengtas Medininkų žudynių minėjimo išvakarėse. Negi Vilniaus miesto savivaldybė būtų neįvertinusi tokio savo sprendimo ir nurodymų jį vykdyti konteksto? Ar čia reikia dar kalbėti, kad tokie naktiniai antpuoliai kelia grėsmę ir pačiai įstaigai, ir joje saugomam vertingam kultūros paveldui?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Manau       2019-07-29 15:29

Ką jis čia išsisukinėja tas Šimašius, gavo nurodymą iš Šeimininko ir bet kokiom
priemonėm, geriau vogčiom. užduotį įvykdė.

stasys        2019-07-28 10:48

Karas su atminimo lentelėmis Šimašiui tapo nauju darbu pradžia . Ar tai Prezidento rinkimu nauji vėjai ar likusi nuoskauda po ilgu D.Grybauskaitės politinės „priespaudos“ metu ?? Kas skatina tas naujas tokiu iniciatyvu proveržius ? Druskininko mero „gryčia“ irgi rado užtarėju Seime.. nors tuo klausimu Aukščiausias teismas pasisakė galutinai ir be išlygų . Tai kur veda tie nauji bandymai įsiūbuoti Lietuvos teisinės valstybės principus . ??? Pasx Putina ? pas jo užslėptus parankinius ?  kuriems nepavyko ir per šiuos rinkimus į valdžios organus prasibrauti skaitlingai .. bet rado infekuotus savo įtakai . Juokinga bet Lietuvoje apie valdžion išrinktus sužinome tik juos valdžion išrinkus .. gal sekantį karta tuos politikus reikėtu drausti „Lietuvos Draudime“  nuo galimu neigiamu pasekmių  tretiems asmenims ju darbuose .., įdomu kiek , kokia suma,  įvertintu Šimašiu mėnesiniu draudimu įmoką kaip riziką . ?? milijonas , du ??..bijau neišsimokėtume biudžete esančiais pinigais .

Pažįstu       2019-07-27 23:23

ir daugiau tokių šaulių. Spėkit, į kurią pusę atsuktų šautuvus tokie šauliai, jei situacija būtų kaip prieš 5 m. Ukrainoje. Kvepia nekaip.

Jakilaitis pasveikino Šimašių su teisingu        2019-07-27 21:32

  Abudu Šaulių sajungos nariai. Šauliai - vadinas patriotai.Jei patriotai tai už Lietuvą. Gerb.Koryzna ,ar apdovanosit savo pavaldinius “už nuopelnus” Lietuvai ?

O kas       2019-07-27 21:29

davė nurodymą Šimašiui?

Ah1       2019-07-27 18:41

Kažin, kažin ar būtų nukabinta jei ne St. Tomo kuvalda išgarsinusi reikalą.

Ką mano       2019-07-27 18:32

naujai iškeptas politikas ir konservatorius, ir europarlamentaras Mažylis apie tai? Apie šį antilietuvišką išpuolį?

Stasys       2019-07-27 18:18

Čia jau tikras liberalfašizmas pasireiškė. Labai apmaudu, kad nemažai Lietuvoje stribų išperų prisiveisė ir dalis jų prasiskverbė į viršūnes. Čia jau ne “mat juos šunes” .... Fašizmo ir sribyzmo hibridas, mano manymu, labai pavojingas reiškinys šaliai.  O kaip manote jūs, mielieji tautiečiai ?

Taip       2019-07-27 17:08

Kažkas bjauraus vyksta liberalmarksistiniame ir hibridiniame Vilniuje.Nevykusiai ir neprofesionaliai suveikė  į žiauriaus nusikaltimo vietą  atvykę budintys policininkai,-nerimą kelia ir tai,kad netrukus Vidaus reikalų ministeriją valdys vienas iš tomaševskininkų vadeivų.Vilniečiai,kas tvarko Lietuvos sostinę?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-07-27 16:26

Citata: “Kiek po keturių prie Bibliotekos privažiavo krovininis automobilis, iš jo išlipę keli vyrai greitosiomis nupjaustė lentą prie sienos tvirtinusius laikiklius, o pačią lentą gabalais sumetė į automobilį ir ketino ryto prieblandoje dingti.”
*
Tai jau tikras valdžios VANDALIZMAS. Nesistebiu, nes Lietuvą valdo antikonstitucininkai, hibridiniai stribai, kurie pateko į valdžią pagal signatarų priimtą ir V.Landsbergio 1992-07-09 pasirašytą ANTIKONSTITUCINĮ Seimo rinkimų įstatymą, kuris įtvirtinia NELYGIĄ rinkimų teisę. Todėl Lietuvos valdžia yra nelegitimi. Tai okupanto vandalizmas.

Jules       2019-07-27 15:35

Manyčiau, kad buvo nabagas prispaustas Internacių konspiratorių ir agresorių Lietuvių tautos atžvilgiu. Antilituanizmas gi nedraudžiamas - varyk kiek gali, kiek babkių turi prieš mus iki valiai. Ką mano jo koaliciniai ilgalaikiai sąjungininkai ir partneriai politikoje Lietuvos konservatoriai dėl šio vandalizmo? Ką mano Degutienė, Juknevičienė, Razma, Kubilius su Mažyliu? Laukiame nesulaukiame jų nuomonės?


Rekomenduojame

Povilas Gylys. Kas Jums, profesoriau Janeliūnai?

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (III)

Algimantas Rusteika. Metodiniai patarimai. Subalansuota LRT indrėms ritutėms, bet tinka ir ... žmonoms

Geroji Naujiena: Kad vaikščiotume Viešpaties šviesoje!

Regina Terleckienė. Sukilėlio likimas. Iš carinių baudėjų nagų ištrūkęs sukilėlis

Tomas Baranauskas. Vienas faktas yra neabejotinas

Nuo bačkos. Europarlamantarė Aušra Maldeikienė: konservatoriai man verti pagarbos, nes ...

Vygantas Malinauskas. Griūna dar vienas propagandos stereotipas

Kamilė Šeraitė. Kas vagia Lietuvos istoriją?

Povilas Gylys. Kodėl vieni skandalai eksponuojami, o kiti pridengiami?

Ramūnas Aušrotas. Lyčių lygybės prievaizdų užmačios

Leonas Merkevičius. „Perversmininkų“ bylos naujienos

Tautos forumo rezoliucija dėl LRT laidos „Spalvos. Gėjai tėčiai“

Valdas Vasiliauskas. „Mūsiškių“ premjera: nei bravo, nei švilpimo. Nieko

Vygintas Gontis Statistikos departamentui: kaip susidaro tie 0,6% BVP, kuriuos neva skiriame mokslui ir studijoms? Ir kodėl jų niekas daugiau nemato?

Liudvikas Jakimavičius. Ir pasklido kvapas

Rasa Čepaitienė. Baubinimas

Vokietija įveda sienų kontrolę: Europos be sienų svajonė žlugo negrįžtamai?

Vytautas Radžvilas. Ne rinkiminio turgaus prekeivių, bet kovojanti partija!

Advokatas Jonas Ivoška. Ar Lietuva yra teisinė valstybė? (II dalis)

Pirmą kartą paskelbtas žydų žudikų Paneriuose sąrašas

Jie labai myli kultūrą

Algimantas Rusteika. Kodėl aš negaliu jos pamiršti?

Vytautas Sinica. Drakoniška? Absoliučiai. Proporcinga? Ne. Ar tai atgrasytų nuo atitinkamų pažeidimų ateityje? Neabejoju

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (II)

Advokatas Jonas Ivoška. Ar Lietuva tebėra yra teisinė valstybė?

Geroji Naujiena: Mūsų Viešpats Jėzus Kristus – Visatos Valdovas

Kodėl signatarui sopa širdį dėl Lietuvos?

Liudvikas Jakimavičius. Kultūrininkai ar „kultūrininkai“?

Rolandas Kačinskas. Susipažinkime: Graikijos garbės pilietis Zygmantas Mineika – sukilėlis, kuriam motina antrąkart padovanojo gyvenimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.