Demokratija ir valdymas, Pedofilijos byla

S.Nijolė Sadūnaitė JAV Prezidentui: „Tik neišduokite korumpuotai LR teisėsaugai N.Venckienės“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 8 d. 7:19

75     

    

S.Nijolė Sadūnaitė JAV Prezidentui: „Tik neišduokite korumpuotai LR teisėsaugai N.Venckienės“

2018 m. kovo 8 d.

Dalijamės 2017-ųjų Laisvės premijos laureatės, disidentės s. Nijolės Sadūnaitės, visą gyvenimą skyrusios Dievui ir Tiesai, nenuilstamai kovojusios už Lietuvos laisvę, atviru laišku JAV Prezidentui p. Donaldui Trumpui, kuriame ji sielojasi dėl korumpuotos Lietuvos teisėsaugos persekiojamos Neringos Venckienės likimo.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


„Kauno pedofilijos byla“ JAV teisme

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jota Palmaičiui       2018-03-13 9:56

Jūs tam Mokytojui nevertas atrišti kurpių dirželio.

Palmaitis dėl Odesos       2018-03-12 11:17

Matyt tas Mokytojas šneka pagal profesorius, kurie siūlo ukrainičius žudyti, žudyti ir žudyti (kitas mokytojas dabar jau Belzebubo ordininkas). Mat nuotraukose neparašyta, kas ką degino ir kaip. Visa versija imta iš kremliaus “šaltinių”, tuo tarpu ukrainiečiai aiškino priešingai. Žinoma, jie suinteresuotoji pusė. Tačiau yra patikrinta pusė, kuri suinteresuota tik savo prestižu, kaip informacijos šaltiniu. Tai Movladi Udugovo Kavkazcentras, kuris niekad nerizikuoja dėti melagingų žinių, todėl jo autoritetas nekrenta. Maskoliško tipo antisemitizmas, žinoma, šio portalo niekaip nepagražina, tačiau tai priklauso daugiau “vidaus ginčams tarp Jišmaelio ir Jicchako”. Bent informacijos Kavkazcentras ne tik neiškreipia, bet dar prideda gerai argumentuotą analizę. Paprastas pavyzdys - Lecho Kačinskio lėktuvo “katastrofa” prie Smolensko, kurią Kavkazcentras pirmasis atskleidė, įdėjo “Menderėjaus” (vėliau fsb atsekto ir nužudyto ligoninėje) mėgėjišką filmuką iš nusikaltimo vietos, o vėliau neatsitraukdamas nuosekliai analizavo visas smulkmenas, galų gale suėjusias į jau patvirtintą vaizdą.
Odesos įvykius stebėjau per Kavkazcentrą, todėl Mokytojo “argumentai”, - ypač kada pertransliuoti per tokią mokinę, - įtikins nebent Dugino bendraminčius.
O paminėtas Jarošas yra Asmuo, kurio pastangomis laimėtas Maidanas, didvyris, garbė jam! Kad Lietuvoje tokių būtų!

Letas Juozapui       2018-03-12 10:46

Atsiprašau, kad vėluoju
Žinia apie Venckienės atsiradimą savo neaiškumu iškart sukėlė įtarimus, ar ne feikas (su dabartinėmis galimybėmis galima pagaminti ir ne tokių žinių). Iki galo nesu tikras ir dabar.
Dėl demaršo nesutikčiau, nes būtent po negrąžinimo tolesni žingsniai nebe disidentiniai.
Suprantama, sunku spręsti ką duotų ir disidentiniai žingsniai, nes “režimas” - ne vien Lietuvos reiškinys. Tačiau peticijų rašymas šiomis aplinkybėmis tikrai beviltiškas reikalas. Peticijos rašomos valdžiai, bet valdžia yra šėtono, nesvarbu čia, JAV, Ordoje ar Kinijoje. Suprantama, šėtonai tarp savęs nesutaria ir tai leidžia pažaisti. Šie žaidimai nieko nelems.
Jei iš tikrųjų Venckienė atsiras Lietuvos “teisme”, va tada jau kitas reikalas, nes jau yra patirtis su Kusaite. Tačiau Kusaitės atvejis buvo lengvesnis (o laimėta taip sunkiai!), nes net ir kvailam buvo aišku, kas čia per “terorizmas” ir kas juo suinteresuotas. Be to ir laimėjimas pusinis, nes rezultatas - jos vienos išgelbėjimas (žinima, tai šaunu), bet ne kaltųjų nubaudimas (nukentėjo vienas Paukštė, bet nuo savųjų keršto).
Deimantės atveju yra mirtinas mazgas su keliais sluoksniais, pro kuriuos dar nė vienas žurnalistas (o kokia buvo žurnalistų pozicija su Kusaite!) nesugebėjo prasibrauti. Mat pasinaudota legenda, neva Kedys keršijo už dukrą. Tai nėra akivaizdu (“akivaizdu” tik tokiems, kaip Damijonaitis). Faktas, kad jis bandė imtis kažkokių žingsnių, tačiau nėra joks faktas, kad jis nušovė du asmenis. To niekas neįrodė, o jis pats likviduotas.
Nepamirškime svarbiausio: Furmanavičius teisėjas, o kad jis buvo įveltas į pedofiliją - absoliučiai neįrodoma. Užtat Garliavoje veikė nepilnamečių mergaičių viešnamis, į kurį net mamos atveždavo dukteris tiesiai iš mokyklų. Reikia įsivaizduoti, kokie pinigai sukiojosi ir kokio lygio asmenys būdavo viešnamio svečiai. Kažką reikia labai dengti, net ir sukrovus visą kalną lavonų. Furmanavičius tikriausiai žinojo, ką reikia dengti, bet neėmė kyšio. O kad jį nušovė iš mašinos iššokęs mongoloidas, tai toks juk liudininkų matytas! Jei pati ponia bijo prasižioti, ką čia nuveiks žurnalistai (apie peticijas patylėkim). Suprantama, čečėnai iš viso to padaryti ne tai kad ukrainietišką, bet čečėnišką Maidaną. Deja, bent dabartiniai lietuviai ne čečėnai.
Taigi Venckienės reikalas prasideda nuo Garliavos viešnamio paslapties. Kol ji neįminta, maidanų nesitikėk.

Janina       2018-03-12 10:36

Nijolės toks šiltas, nuoširdus ir žmogiškas prašymas ir, turiu pastebėti, parašytas labai geru stiliumi. Manyčiau, būtent ji teikia mums žmogiškumo pamokas padėti vargstančiam, užpultam galingųjų.

asilui "damijonaitisui"       2018-03-11 20:06

iš kur toks atsiradai, gaidy?

Arvydas Damijonaitis       2018-03-11 18:16

Arvydas Damijonaitis : N.Venckiene – žudiko,narkomano bendrininkė.2012.04.26.
2012 04 26 23:01,Arvydas. Negalima skatinti žmones nepasitikėti teismais – vertinu tai kaip valstybės pagrindų griovimo veiksmą. Ypač seimo nariai – plepiai turėtų tai įsisąmoninti, nes seimo narys – pilietis, davęs priesaiką. Skatinkim pagarbą teismams, bažnyčiai, seimui ir kitoms valstybės institucijoms. Lietuvi, nelaidyk liežuvio, neprovokuok pesimizmo, skleisk šviesą, apie kurią kalba Lietuvos himnas..Nepasiduok melui, kurį sąmoningai skleidžia Linčo teismo atgyvenos Pakaunėje, Garliavoje. Aferistė „teisėja“ Venckienė suvienijo Linčo teismo rėmėjus Lietuvoje, o tai yra valstybės pagrindų griovimas, neteisinės, totalitarinės sistemos kūrimas. Posovietinėje Lietuvoje yra problema: Ar galima leisti siautėti primityviems žudikams narkomanams kedžiams, ar galima leisti siautėti žudiko seseriai, klastingai pagrobusiai žudiko aukos vaiką? Ar galima leisti, vykstant tyrimui, viešai skelbti žeminančią informaciją apie įtariamus asmenis? Ar galima pataikauti kraujo ištroškusiai, Pakaunės miniai, ją sąmoningai klaidinti, kaip tą daro narkomano žudiko bendrininkė , teisėjo vardą žeminanti aferistė Venckienė?    Pagarbiai Arvydas Damijonaitis.

Jota       2018-03-11 9:50

Per toli nuvažiavote. Nesu nei Sulikienė, nei mokslų daktarė, tiesiog turiu gerą Mokytoją, kokio linkėčiau kiekvienam. Žinoma, ne Putiną, kuris pučia į vieną dūdą su sektantais chabadnikais. O Sulikienei asmeniškai nelabai simpatizuoju dėl to, kad pradėjusi rašyti nebesuvaldo vežimo,  t.y. nuvažiuoja į lankas.

Dėl bendros kultūros galėtumėte šiek tiek suvaldyti liežuvį.

O L. Palmaitis, palaikęs mano klausimus provokacija, paprasčiausiai išsidavė (ir dėl Šv. Rašto, ir dėl “užsakymo”). Sąžiningas žmogus, neįtarinėjantis kito ir nedarąs jam nieko blogo, nuoširdžiai atsakytų į klausimus, nes į juos galima atsakyti be įtarinėjimų. Kadangi manęs niekas neskandina, nes neturiu tokių priešų, kurie linkėtų man mirties ar ko nors panašaus, tai Palmaičio užuominos apie “nenuskandinamąją”, “neskęstančiąją” skamba labai keistai ir nori nenori sukuria sau pagrindą. O jūs, juo tikintieji, irgi nelabai gražiai atsiskleidžiate.

Ooooo!       2018-03-10 17:09

Su Jota (Sulikiene?) viskas aišku. smile

putino laxudrai       2018-03-10 13:40

tai sakai jog tu ne šovinistė?

Jota QQčiui       2018-03-10 13:32

Jei rašinėtų, manęs neklaustum, kur jų ieškoti.

Klausimas Palmaičiui: ar jūs nežinote, kas buvo mane užsakęs?..

Jota       2018-03-10 13:26

Rodžiau nuotraukas, kaip 2014 m. Odesoje Kolomoiskio gaujų, kurioms vadovavo Turčynovas, Jaseniukas, Jarošas (šiuos banditus šlovino savo komentaruose L.Palmaitis) buvo gyvi sudeginti keli šimtai rusų ir ukrainiečių. http://ldiena.lt/straipsnis/3069/nikolajus-azarovas-odesos-tragedijos-metu-zuvo-beveik-400-zmoniu kaip ,buvo išprievartautos ir viela pasmaugtos nėščios moterys. Ar tu už tai?
Aš nesiimu spręsti ukrainiečių - rusų konflikto, nes daug ko nežinau. Bet kad Ukrainą yra okupavę sektantai chabadnikai, kad Dniepropetrovske yra įkūrę didžiausią pasaulyje chabado centrą, kad Kolomoiskis pretendavo ar pretenduoja į Naujosios Chazarijos valdovo titulą, naikindamas visa, kas ukrainiečiams brangu ir savita (apie tai liudija kad ir E. Chodos, žydų bendruomenės Ukrainoje pirmininkas) - tu to nenori žinoti? O gal pripažįsti šitų žmonijos atmatų teisę engti ukrainiečių tautą, naikinti jos istoriją  ir visą kaltę sumesti rusams? Ir su kuo iš tikrųjų Putinas - su rusais ar su sektantais chabadnikais? Pirmiau viską išsiaiškink, avine nelaimingas. Bent pasidomėk ar peržiūrėk knygos “Почему нельзя воевать за еврейскую власть” turinį, - nuorodos nededu, nes pašalins komentarą.

QQtis Jotai       2018-03-10 13:17

Apie pastabas kompiuteryje galite plačiau papasakoti? Gal ir man kas rašinėja, tik nežinau kur jų ieškoti…

alsheimeriu sergančiai agentei       2018-03-10 11:03

“pamiršai” kaip šlovinai Krymo užgrobimą?

Jota       2018-03-10 10:34

Pavyzdžiui?

jotasei       2018-03-10 10:30

ką darai?
stumi putlerio ruskijai naudingą propagandą

Jota        2018-03-10 9:23

Po šizoidinį mėšlą (18.17) nesiruošiu kapstytis, gaila laiko.
Gaila ir Juozapo - užzombintas negyvai.
Įdomiausia, kad sumarginalėję  tipai, liedami ant manęs įtūžį, nenurodo konkrečiai,
ką aš ne taip darau. Nes neturi ko nurodyti. Visokių petriukų ir panašių rašinėtojų idėjos man svetimos.
Aš tenoriu perspėti, kad saugotumėte tai, kas jums ir visiems brangiausia ir ką dievažudžių padermė nori iš jūsų atimti ir apdergti - Šventąjį Raštą, jūsų tikėjimą, jūsų pačių sielas.
Nes jie išniekina viską, prie ko prisiliečia.


Marginalui: manai, nenutuokiu, kas rašinėjo pastabas mano kompiuteryje?

Pamąstymai       2018-03-10 7:38

Gėriuosi sesės N. Sadūnaitės žygdarbiais, tiek okupacijos metais, tiek dabar. Bet man krebžda įtarimas, kad šių dienų žygdarbiams ją galėjo padrąsinti V. Landsbergis, ir Laisvės premiją gal jai skyrė jo iniciatyva, nes atrodo, kad jis tebėra įtakingas žmogus. Mano, kaip prijaučiančios “violetiniams” istorija tokia: pedofilijos istorija nesidomėjau, matydavau desperatiškus D. Kedžio pagalbos šauksmus po populiariais straipniais komentarų srityje, bet maniau, kad teisėsauga išvynios šią istoriją, juo labiau, kad konservatoriai valdžioje. Suklusau, kai buvo nužudytas teisėjas ir Naruševičienė, įdėmiai klausydavau, ką kalba apie tai V. Landsbergis (mano autoritetas tuomet), o ir šedbarinė seimo komisija išvadas pateikė, ir seimas patvirtino… Taigi, KONSERVATORIAI suformavo mano požiūrį į šią makabrišką istoriją, bet paskui paliko mus paraštėse, patvoryje (nors aš fiziškai ten nebuvau), V. Landsbergis dar kalbėjo, liepė savo bendrams “nestovėti po medžiu”, bet ir jį nutildė. Turiu įtarimą, kad V. Landsbergis norėjo pakeisti tą kgbistinę neišliustruotą teisėsaugą, gal ir nutarė pasinaudoti šia klaikia byla (atleisčiau jam už tai), bet nepavyko anuomet. Ponai baltom apykaklėm kaltino vieni kitus, kad politikai dalyvauja, kad visuomenė įtraukiama… Mačiau, kaip dalyvavo A. Paulauskas, A. Sakalas, pradėjo dalyvauti “komjaunimo tiesa” ir visokie nuotėkų kanalai, po prievartinio vaiko grobimo teisiami piletiški žmonės, kurie “nestovėjo po medžiu”, kanalai komentuoti įvykius dabar kviečiasi paulauskus ir tuos, kurie “nenešė vaiko” ir t. t. A, apie V. Landsbergio vaidmenį - nustojau būti jo gerbėja, mečiau balsavimus už jo partiją, bet dabar manau, jeigu šiandienos įvykiuose kažkiek dalyvauja profesoriaus valia, jeigu to dėka ponia Venckienė turės galimybę jau tarptautiniu lygiu aiškintis, o ne tiems sovietiniams teismams (net nesakau “mūsų”), jeigu nusikaltėliai, kurie netyrė žudynių, kurie jėga pagrobė vaiką ir išdangino kažkur, būtų išvilkti į dienos šviesą ir “pagarbinti” pagal nuopelnus, dėkočiau ponui V. Landsbergiui ir dar gyvam esant galėtume ir paminklą pastatyti.

Petriukui       2018-03-9 22:23

Jeigu tas Dievo įsakymas, pagal tave, ir skamba “Nežūdyk”, tai žiūrėk, kad tavęs dievulis tupinčio ant unitazo žaibu nenutrenktų. smile Vien jau už kito įsakymo - nekalbėk netiesos, sulaužymą. smile

Juozapas---Letui       2018-03-9 20:50

Kails, mielas Brolau.
Kaip ir dažniausiai, dėl daugelio dalykų nuoširdžiai palaikau Tamstą.
Jūsų įžvalgos gilios ir pralenkiančios laiką.
Vienok, dėl “kito” varianto mielai Sesei Nijolei, drįstu pasiginčyti.
Jeigu būti visišku teisuoliu - taip, neimti premijos iš nešvarių rankų gal ir būtų tarsi ir moralesnis žingsnis.
Bet vienkartinis.
Manau, esu įsitikinęs, jog miela Sesė tikrai daug kartų ir labai gerai apgalvojo- kaip pasielgti.
Tik man, tiek kaip ir Pats pripažįstate - ne mums teisti tokio mąsto Asmenybę.
Tikiu jok apvaizda nušvietė Sesės mintis ir parodė kaip pasielgi geriausiai.
Aš matau ir logiką ir naudą:
Neimdama premijos Sesė Niūjolė, būtų padariusi demaršą.
Vieną kartą.
Bet paimdama premiją, kuri iš tikrųjų režimo sąlygomis nėra labai vertinga, Sesė pasielgė pagal raginimą “būti gudriems kaip žalčiai” - gavo tribūną ir iš tos tribūnos pakėlė tautą reikalauti Tiesos.
Dabar rašydama kreipimąsi pr. Trumpui, sesė turi tam tikro formalaus svorio.
Nesvarbu, jog peticija negalės įtakoti Bylos eigos JAV teisme.
Nesvarbu, jog JAV prezidentas negali įtakoti teismų sprendimų.
Bet visuomenės opinija gali.
Rezonansas, jo sklaida JAV , (jeigu pavyks sukelti deramą) tikrai turės įtaką Bylos baigčiai.
Nes Amerikoje, skirtingai nuo LSSSR-2 ar kokioje ruskijos ordoje, visuomenės opinija dar šį tą reiškia.
Todėl reziumuojant, laikau jog tiek Venckų Karolio kreipimasis, tiek Sesės Nijolės, tiek kun. Roberto pareiškimaibuvo, yra reikalingi ir padaryti laiku bei vietoje.
Nes šiandien gali tik jie.
Kiti neįgalūs arba negirdimi dėl totalios info blokados.
Na o dėl visokių kontorinių “petriukasų” ir “jotasų” lojimo neimkit į galvą - tuos šunis kad ir vangiai, bet gi adminas laiks nuo laiko pravalo.
Būt gerai, kad trintų nedelsiant ir visada, bet deja, yra kaip yra.

 

 

Petriukas       2018-03-9 20:22

Gerai parinkas respondento vardas. Iš viso mastymo matosi, kad violetinis. Visi linksta į įvykių mistifikavimą. Psichiatrai jau seniai pastebėjo, kad daugeliui seniai laikas apsilankyti jų kabinetuose. Jeigu aš priminiau vienuolei dievos įsakymą Nežūdyk ir esų drgeneratas, tai man belieka didžiuotis.  Geriau jau būti degeneratų, nei garbinti violetinį marą.

dėl Drąsos kelio       2018-03-9 19:53

O partija ar apskritai išliko po sulikienių ir vildžių? Putinofilai infiltrantai pribaigė tą partiją.

Marginalas dėl Petriuko       2018-03-9 17:19

Petriukai,
tu - degeneratas.

Marginalas dėl nenuskandinamos išlindimo       2018-03-9 17:17

Matyt ne viena veikia, bet apsišvietusi apšviečia ir anuos, nes galvoje kartonas pagal Pr 12:3.
Dėl čečėnų (KCr yra čečėnų portalas) galima būtų priminti kad ir humanitarinių koridorių sušaudymą. Galiu pateikti net rusišką publikaciją:
http://polit.ru/article/2005/02/25/rasstrel/
Norintieji be vargo ras siaubingus išgyvenusiųjų liudijimus. O kas tapo “Rusijos didvyrių”? - degtininis ubliudkas Šamanovas.
Štai atsitiktinis neblogas liudijimų rinkinukas, kuriame ir be Aldy (truputį žemiau) pakankamai “gero” apie besmegenės ginamus tautiečius: https://chungro.livejournal.com/2847.htm
Šiaip cituoti čečėnų liudijimus po Lietuvoje įvykdytos “dečečenizacijos” (uždaryta atstovybė, požiūris pakeistas 180 laipsnių) neapsimoka, geriausią anų tautiečių vertinimą pateikia šis portalas: http://ipvnews.org
Tuo tarpu tokie ideologai, kaip duginas, net ir dabar kvietė “žudyti ukrainiečius” - yra net Maskolijos portale, patvirtinančiame jo ištikimybę kremliaus vampyrui https://ru.wikipedia.org/wiki/Дугин,_Александр_Гельевич): «Украинцев нужно убивать, убивать и убивать, это я вам как профессор говорю».
Kas dėl neva neapykantos krikščionims, slypinčios už neapykantos “rusams” (rusai yra ukrainiečiai, mongoloidai pavogė šį vardą iš Kijevo), patariu paskaityti http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2018/03/09/116464/vitse-premer-bolgarii-nazval-glavarya-rpts-gundyaeva-vtororazryadnym-agentom-kgb-i-sigaretnym-mitropolitom.shtml

Marginalas QQtisgerb.Marginalujui       2018-03-9 16:47

Ne mano reikalas tokio lygio asmenybėms nurodinėti kas darytina, kai į sąžiningą reikalavimą pateikti atsakymą dėl Deimantės buvo atsakyta nuosprendžiu Kedžiams. Pamąstykit ir supraskit, koks žingsnis buvo vienintelis įmanomas šioje situacijoje.
Taigi visa ši istorija yra ne šiaip Garliavos, bet valstybės lygio, nes rodo, kokios gaujos vairuoja valstybę. Tiek daug lavonų dėl vieno Furmanavičiaus (be abejo, žinojusio Garliavos viešnamio svečių pavardės, bet atsisakiusio nuo siūlomo kyšio) niekas nebūtų prikrovęs.

PASIGENDU       2018-03-9 16:09

“Drąsos kelio” partijos veiksmų ar aktyvumo..

Juozas       2018-03-9 15:19

Iki Popiežiaus vizito dar yra gražaus laiko, ir valdžia tikrai bandys kaip nors izoliuoti Sesę, kad ji nesusitiktų su Šv. Tėvu. Prašau jos vienuolijos seserų, pažangių dvasininkų saugoti ją nuo galimų valdžios provokacijų ar kitų piktadarybių, o joms įvykus perimti sesės vaidmenį. Gerai būtų tikrą informaciją apie šį Lietuvos skaudulį pateikti jam iš anksto, kad galėtų paruošti neatremiamus klausimus valdžiai.
Labai būtų įdomu išgirsti, kaip Skvernelis sako Šv. Tėvui, jog ir jam nėra būtina žinoti ką nors apie mergaitę...

Jota       2018-03-9 10:19

Atsiverčiau mokslų daktaro nurodytą kavkazcenter ir vos nesusivėmiau nuo ten tvyrančios muslimiškos neapykantos rusams, po kuria slypi ne kas kita, kaip neapykanta krikščionims. Mokslų dr. vis neiškentęs į šį portalą švirkšteli gyvatės nuodų, kuriais dar kai kas nepaliauja svaigintis. Ir šitam kontekste kyla klausimas: kaip toks žmogus gali kišti nagus prie Biblijos vertimo?!. Gal dėl to jis ir išsisuko nuo atsakymo, kas jį įgalino versti Šv. Raštą?
Apie tai dar bus progų pakalbėti, o dabar, kadangi kalbame apie šią vėl pagreitį įgavusią bylą, nuo kurios sąžiningo nagrinėjimo nusišalino ar buvo nušalinta visa oficialioji valdžia, tai kyla klausimas, KAS pajėgus šitaip viską apversti aukštyn kojom? Tas, kas turi DAUG pinigų. O kas yra pinigų šeimininkai, visiems žinoma.

Ačiū Gerbiamai Sesei       2018-03-9 1:39

Nijolei Sadūnaitei už piletiškumą. Apkabinu stipriai ir bučiuoju į abu skruostelius, palinkėdamas stiprybės. Už Deimantę, už Neringą ir jos Tėvelius, už Karolį - būsimą Lietuvos Prezidentą.

Al.       2018-03-9 1:06

Sadūnaitė viena stojo į atvirą mūšį su Lietuvos priešais ir tobulai išnaudojo progą šauktis laisvojo pasaulio pagalbos. Ir kartu patikrins patį laisvąjį pasaulį. Kai tuo tarpu Rozos Liuksemburg pasekėjai pareikalavo moterims reprodukcinių teisių (suprask, teisės žudyti savo kūdikius ?). Sakyčiau, ne tik drąsi, bet ir gudri. Primena Landsbergį 90-ais.

Liepa       2018-03-8 20:59

Gerb. sesuo Nijolė yra neeilinės stiprybės asmenybė. Tik keli portalai leido sau “prabangą” - paviešinti šį laišką.// Tai kur gi tas viešumas, skaidrumas, nuomonių įvairovė ir įsiklausymas į kiekvieno piliečio balsą? Ak, tiesa, ponai valdininkai su uoliais “ura-patriotais” neturi laiko - ruošiasi “išradingai” švęsti Kovo11-osios…//

Keistenybės.       2018-03-8 20:33

    Reikėtų, kad Drąsos kelio partija tiražuotų šį laišką ir išplatintų visiems gyventojams, tiesiog įmetant į kiekvieną pašto dėžutę. Juk čia yra pirmas dorų žmonių laiškas mūsų gelbėtojai Amerikai. O Gerb. Sadūnaitei nuoširdus ačiū. Keista, kad niekas daugiau iš žinomų žmonių iki šiol nesiėmė tokio vaidmens. Net Drąsos kelio partija. Labai keista. Keista ir tai, kad dar negirdėti valdžios ruporų klyksmų, kad Sadūnaitė apšmeižė Lietuvą ir jos teisėsaugą, diskreditavo geriausių mūsų partnerių akyse, tiesiog pamynė, pažemino, įžeidė ir pasityčiojo. Ar ne taip, ponai prokurorai ir teisėjai? Juk taip buvo Venckienės ir Kedienės atžvilgiu, kodėl negali būti dabar? Dvigubų standartų taikyti nevalia. Arba, gal pats laikas paskelbti Sadūnaitę išprotėjusia ir neveiksnia, kaip būdavo tokiais atvejais prie sovietų?

Dzeikas       2018-03-8 20:20

Gerai’am:
Tai tamsta miglos i akis nepusk,paaiskink neismaneliams: Lietuvos priesai pasinaudodami Mergaites tragedija nori nustumt nuo valdzios patriotinius pedofilus?

QQtis gerb. Marginalui       2018-03-8 20:14

rašote: “...nežengė vienintelio tinkamo žingsnio…”
Ką turite mintyje, kokį žingsnį?

>> 20:46       2018-03-8 20:07

Taip, Tamsta teisus dėl motyvų skirtumų niuansų.
Ėgi vis tik- koks skirtumas tarp banditų, kurių vienas užpuolė žmogų trokšdamas aukštesnės vietos kriminalinės gaujos hierarchijoje, o kitas, kad parodytų užpultai aukai, jog banditų valdžia yra uber ales?
Juk aukai nėra skirtumo - skriauda padaryta, aukai skauda ir nėra jokios motyvacijos kažkurį niekšą laikyti “geresniu”.

Gerų banditų nebūna.
Todėl skirtumo tarp stribiaus ir koncervpalaikių nėra.

Blaivininkas       2018-03-8 20:02

Būtina iš teisėjų atimti privilegiją nuosprendžius skelbti Lietuvos Respublikos vardu, nes kalėjimuose sėdi visai ne ta publika.

O.G       2018-03-8 19:50

ekspertai.eu., laisvaslaikraštis.lt portaluose yra video iš Amerikos apie pedofiliją. Platinkite, tegul pasižiūri.

sunkiai kraunasi tiesos.lt       2018-03-8 19:46

Tikrai sunkiai krautis ėmė jūsų portalas. Išvandžiau netgi palyginimui jau kokį milijardą metų nelankytą KavkazCenter, kuris anksčiau irgi sunkokai kraudavosi. Dabar jis užsikrovė gal 20 kartų greičiau už tiesos.lt
Tiems, kas sukergia konservus su Stribu: atsitokėkite! Jei Stribas Garliava sau kelią prie lovio pasiklojo, tai konservus motyvavo žmonių baimė ir baimė prarasti valdžią. Kas gi būtų, jei runkeliai (jų akimis) valdžią paimtų? Taip, jie yra nusikaltimo bendrininkai, bet jų motyvai buvo skirtingi.

sureagavo...       2018-03-8 19:34

Eilinis protkrušių laxudrų televizijos portaliukas (tė vė trioškė)skuba skelbti navyną:
.
“Po viešo Neringos Venckienės sūnaus prašymo prabilo psichologas”
.
Savaime suprantama, tas “komentuojantis” specas yra ne kas nors kitas, o nepamainomas režimo mozgajobas Linux S.Lūšnys

Marginalas       2018-03-8 18:43

Deja, didžiai gerbiamoji Nijolė Sadūnaitė ne tik šventa, bet ir naivi. Jos pasisakymas gaunant premiją “pakibo ore”, nes po to nežengė vienintelio tinkamo žingsnio, bet laiškas Trumpui Trampui galbūt net šauna pro šalį.
Pirmiausiai, žinios apie Venckienės suėmimą gana miglotos ir kažkieno išpūstos. Radau tik tokią informaciją: “Kalėjimo duomenų bazėje įvedus N. Venckienės vardą ir pavardę rašoma, kad 46 metų lietuvė yra ne moteris, bet vyras, o jos bylos numeris yra 52866-424.”
Nepamirškime, kad gyvename aukščiausio lygio dezinformacijos laikais, kada su banda daroma bet kas, įskaitant išpopuliarėjusius “neteisminius susidorojimus” (plg. http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2018/03/08/116460/russkij-sled—britanskij-parlament-trebuyut-rassledovat-14-podozritelnykh-smertej.shtml).
Antra, į Garliavos įvykius niekas nebandė pažvelgti racionaliai: kodėl dėl kažkokio Kedžio, apkaltinusio kažką iš žemesnio rango valdžios pedofilija, net ponia, davusi Prezidento žodį, paskubėjo laiku išmauti į JAV, kad nebūtų Lietuvoje per jos paneigtą prievartą. Pridėkime dar neseną netikėtą teismo nuosprendį Deimantės seneliams, kaip atsaką į N. Sadūnaitės kalbą. Ar tai ne signalas, kad nutiltų tiesos ieškotojai, o seneliai nedrįstų prasižioti? Juk “niekas nenorėjo mirti”.
Ogi viskas paprasta: nešovė Kedys į jokį Furmanavičių, nes šovė kažkoks pastebėtas mongoloidas. Seneliai galbūt galėtų papasakoti, KAS iš labai aukšto rango valstybės pareigūnų naudojosi Garliavoje įkurtu nepilnamečių mergaičių viešnamiu, apie kurį mažai kas žino. Užtenka užsikabinti bent už vienos pavardės, ir visa byla bus kaip ant delno.

Stasys       2018-03-8 18:25

Ačiū gerbiamai sesei Nijolei už pilietiškumą, sąžiningumą bei tiesos žodį. Be abejo, būtina, kad tą bylą atvertų JAV teisėsaugininkai, kad įsitikintų apie mūsų teisėsaugos absurdiškumą bei nesuprantamą jos nuosmukį. Tikiu, kad Tiesa ir Teisingumas ir pas mus suklestės, o Dievas padės išsivaduoti iš šėtono pinklių.

Skvernelis       2018-03-8 17:56

per Garliavą surištas su konservatoriais ir todėl dirba jiems,o ne valstiečiams?

Mano vyras       2018-03-8 17:30

N.Sadūnaitę visada vadina MŪSŲ PREZIDENTĖ.

Algimantas Zolubas       2018-03-8 17:17

LR vadovai,

S. Sadūnaitės laiško galite neskaityti, nes ne Jums jis skirtas ir ne Jūs, kaip liudija patirtis, gebate laišką suprasti. Paskaitykite komentarus - tai pilietinis Jūsų elgesio vertinimas, teisinės sistemos vertinimas.

N.Sadūnaitė iš tiesų       2018-03-8 17:12

kovoja už moterų teises ir jos pareiškimas Kovo 8 dieną kaip tik gina KGB įsišaknijusioje valstybėje persekiojamos moters N.Venckienės teises.

gerb. N.SADŪNAITE,       2018-03-8 16:58

dėkojame jums už drąsą.To, ką padarėte Jūs,niekada nepamirš Lietuva.

Pagarba       2018-03-8 15:45

manau,kad tai antras gerb. N.Sadūnaitės labai stiprus žingsnis po pirmojo.Klausimo apie Deimantėlę,į kurį taip ir nebuvo atsakyta… Valdančioji chunta, kaip buvo įpratusi,eilinį kartą atvirai spjovė į mūsų vergiškus veidus… Pamanė,- nusivalys… Ne pirmas kartas…:(  Ačiū Dievui,šį kartą nepavyko… Surūdijęs dalgis atsitrenkė į atšiauraus likimo ir išbandymų užgrūdintą ir nušlifuotą  deimantą.. Niekšai gavo dar stipresnį atsaką... O juk pagalvojo,kad jau BUS nupirkę, - už kelis Judo sidabrinius… Nepavyko! Ačiū Jums.Lenkiu savo žilą galvą...

Pagarba       2018-03-8 15:15

J.E. Nijolė Sadūnaitė yra pirmoji šiandieninės Lietuvos Moteris ir aukščiausiojo rango politikė.
Jos lygį patvirtina ir tai, kad yra visiškai nematoma “mūsų” feikinės žiniasklaidos ir feikinių politologų apklausose.

Kad ponas Trumpas       2018-03-8 14:29

žinotų,kiek KGB pas mus valdžioje,ir kaip juos palaikanti liberali žiniasklaida šaiposi iš pono Trumpo portaluose ir televizijose.Bet ponas Trumpas turi žinoti,kad yra daug dorų žmonių,kurie jį palaiko ir jo idėjas palaiko,tik jie negauna pasisakyti TV laidose.

Rasa       2018-03-8 14:01

ACIU SESE o kad PR. TRAMPAS saziningas ir pasisako pries iskrypelius tai tiesa ,nes kai vyko jo debatai i prezidento posta ,buvau Amerikoje ir viska girdejau . Demokratai labai norejo Klintonienes bet tiesa nugalejo . Tikiu pas mus ji taip pat nugales . BUKIME VIENINGI.

Kaunieti       2018-03-8 13:12

Ne Nijolei Sadūnaitei, o KGBistui Lansbergui reikia anuliuoti tą Laisvės premiją. O visus konservatnikus lauk iš seimo.

>Kaip sunku atsiversti        2018-03-8 12:45

Ne pirmas kartas: tik kvailys, dvasinis neužauga ar klaninis gali šitaip
- dirbtinai, primityviai sunkindamas Tiesos.lt ar kitų pilietiškų portalų puslapių atsivertinėjimą aktualiausiomis visuomenei temomis - trukdyti naudotis konstitucine žodžio laisve.
Drauge kiekvienam, siekiančiam vadovautis sąžinės balsu, nes šito pakanka,
aiškiai parodo, kieno pusėje yra tiesa ir jos Viešpats.

kaunietis       2018-03-8 12:28

Kas nepatiko mano komentare kad ismete? Teisybe akis bado?

kaunietis       2018-03-8 12:25

Sadunaite tapo Lietuvos priesu nr. 1>ja isaukstinusiai Lietuvai ji apipyle pamazgomis.Manau ji neverta gautu apdovanojimu ir reiketu anuliuoti tuos apdovanojimus

aciu, sese Nijole       2018-03-8 12:12

jus esate Lietuvos Sazine.

Juozapas       2018-03-8 12:11

Labai stiprus žingsnis.

Mix       2018-03-8 11:38

Šios garbingos Moters asmenyje, skirta Laisvės premija įgavo tikrąją prasmę. Sveikatos Jums ir stiprybės.

gerai       2018-03-8 10:56

Svarbu, kad apie meluojančią “žiniasklaidą” tinkamai išverstų į anglų kalbą - “fake news”. Valdžios koridoriuose akivaizdus sujudimas, įtariu ir Skvernelio patarėjas visai ne dėl nurodomų priežasčių bandė atsistatydinti. Visada mandagus ir besišypsantis Pranckietis staiga pavirto kažkokiu suirzusiu storžieviu, bet svarbiausia tai, kad keičiasi teisingumo ministrai. Teisingumo ministrų kaita ir bus susijusi su Venckienės ekstradicija, nes dar kai visiškai nieko nebuvo aišku, ministrę delegavę socdemų atskilėliai iškart pareiškė, kad ministrė turi trauktis. Paskui jau “pritraukė” dėl ko. Ji pati, po “apdorojimo” labai irgi neprieštaravo, netgi sutiko prisiklijuoti “per silpnos” etiketę sau.
Be abejo viskas siejasi su artėjančiais prezidento rinkimais. Tikrai neatsitiktinai Sadūnaitei buvo skirta Laisvės premija, žinant, ką ji pasakys iš Seimo tribūnos. Kažkas žaidžia šachmatų partiją ir nesunku atspėti kas. Išeina, kad Garliavos tragedijos išjudinimas, matyt, yra visiškai nepavojingas jam, tačiau mirtinai pavojingas kai kuriems kitiems kandidatams. Nesunku atspėti kas lošia tą partiją ir kam mirtinai pavojingas Garliavos tragedijos išjudinimas. Nebūtina net mintėti, daugelis ir taip viską puikiai supranta.

Didi pagarba       2018-03-8 10:51

Sese Nijole, dėkoju JUMS už jūsų drąsą, pagarbą ir meilę žmogui ir mažiausiam vaikui. Ačiū už meilę TIESAI ir pasiaukojimą jai. Juk be TIESOS nėra jokios pagarbos ŽMOGUI.

birute       2018-03-8 10:49

Sveikinu SESE NIJOLE ir lai SVIESA IR TIESA MUS VISUS TELYDI!

birute       2018-03-8 10:45

Labai dziaugiuosi ,kad yra tokiu zmoniu,kaip si drasi,pasiaukojanti moteris!Stiprybes Jums-mus visus vienija Tiesa Ir SVIESA!

...       2018-03-8 10:28

Ačiū, Sese.

Ko gero        2018-03-8 10:27

dėliojasi toks scenarijus. Greitai svarbūs rinkimai Lietuvoje. Valdžia žino, kad Venckienė kliuvinys (gal dar ką sugalvos padaryti negero) ir jį reikia pašalinti. Jos gynėja Sadūnaitė. Planas toks. Nuperkame Sadūnaitę premijos pagalba, ištikrųjų paprašome tikros ekstradicijos (anksčiau matyt nebuvo prašyta rimtai), kad įsiteiktume, pažadame pirkti žaisliukus iki 2 ir daugiau procentų BVP, parsivežame Venckienę, ji dėl silpnos sveikatos ir didelės pagaliau įsisamonintos gėdos nusibaigia izoliatoriuje ir Lietuvoje triumfuoja teisinė valstybė.

Bet va Sadūnaitė (gavusi premiją dėl vidinių Seimo intrigų: kitaip tokioje valstybėje premijas gauna Bad Pandos ir panašūs) nesusipranta ir padaro savo.

>as Trampyui .       2018-03-8 9:53

Matai, niekas nežinojo kur tamstą rasti, kad išverstum laišką į anglų kalbą.

Įdomu       2018-03-8 9:48

Ar Trampas palaikys Rezidentę (kurios valdoma žiniasklaida šika ant Trampo) vardan buferinės zonos išlaikymo dabartinėje padėtyje. Jei Trampas yra kažkiek sąžiningas ir toliaregis, tai neišduos Venckienės, nes turėtų suprasti, kad dabartinis režimas Lietuvoje yra laikinas ir vardan ateities ir vietinių buferinės zonos gyventojų palaikymo reikia atsižvelgti į jų nuomonę. Nepykite, kad Lietuvą vadinu buferine zona, nes iš už atlanto matyt kitaip ir nemasto.

Ačiū Nijolei.

VaidasVDS       2018-03-8 9:44

Ačiū sese,
Jūs tikrai ne veltui esate tikras AUTORITETAS.

Vilbnietis       2018-03-8 9:34

NEREALI MOTERIS- TIESIOG NEREALI. IR KĄ TU PRAKEIKTAS SKVER-DURNELI DABAR DARYSI??

Reikėjo parašyti       2018-03-8 9:22

Šios korumpuotos teisėsaugos stogas yra teroristinė konservatorių partija su Grybauskaite priešakyje.

Antanas       2018-03-8 8:53

Siandien sesuo Nijole Sadunaite kalbes PressJazz televizijoje nuo penktos valandos, tiesiogiai.

dėkui Dievui       2018-03-8 8:49

kad turime Jus, mylima sese.

zenonas lapinskas       2018-03-8 8:47

Visiškai pritariu ir palaikau straipsnio autorę. Stiprybės ir ištvermės.

Jules       2018-03-8 8:37

Kokia čia dar teisėsauga? Tai Raudonosios oligarchijos privilegijų sergėtoja - nuolat budi jos sargyboje, nes nebuvo rimtos deokupacijos, desovietizacijos.

Ačiū       2018-03-8 8:15

Sese!

as Trampyui       2018-03-8 8:07

buvo issiustas sitas lietuviskas variantas?

Ačiū!!!       2018-03-8 8:03

Didžiausia padėka sesei Nijolei! Stiprybės ir Dievo palaimos jūsų kelyje!

Ačiū gerbiamai Nijolei.       2018-03-8 7:36

Ji disidentė,Trumpą irgi puola visais įmanomais būdais.O stebint Majausko skandalą,tai jei visa partija taip meluoja,kaip šis veikėjas?Ir G.Landsbergis tai toleruoja?Krikščionys demokratai turėtų atsiskirti.Konservatorių valdymas kainavo daug kančių Lietuvai.Aplamai,gal jie turi keistų polinkių.Kad taip žiauriai slopino Garliavos skandalą ir pedofilija liko neištirta.Pilni kompleksų ir juos slepia,siekdami valdžios.Jau nekalbant apie KGB šaknis.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.