Šiaurės Amerika, Ukraina, Rusija

„Senas Putino triukas. Šlykštu. Tai „sąjungininkų“, kartojančių Kremliaus liniją, spaudimas Ukrainai“,–reakcija į NYT straipsnį apie nuolaidas Rusijai

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 24 d. 20:35

40     

    

„Senas Putino triukas. Šlykštu. Tai „sąjungininkų“, kartojančių Kremliaus liniją, spaudimas Ukrainai“,–reakcija į NYT straipsnį apie nuolaidas Rusijai

Grupė tarptautinių ekspertų, stebinčių įvykius Ukrainoje, sukritikavo New York Times (NYT) redakcijos straipsnį, kurio autoriai darė prielaidą, kad Ukraina bus priversta užleisti Rusijai savo teritorijas, kad užbaigtų karą. Ekspertai mano, kad Kremlius ėmėsi savo išbandytos taktikos pasinaudoti Vakarų žiniasklaidos priemonėmis.

Apie tai praneša Censor.net su nuoroda į Radio Svoboda.

Planuotas „spaudimas Ukrainai“, -taip ekspertai reaguoja į NYT straipsnį, kur sakoma, kad vardan kompromiso Kijevas turi užleisti teritorijas.

„Tai neatitinka geriausių Amerikos interesų – įsitraukti į totalinį karą su Rusija, net jei taika derybų keliu galėtų pareikalauti iš Ukrainos sudėtingų sprendimų priėmimo. ... Jei konfliktas visgi prives prie derybų, Ukrainos lyderiams teks priimti skausmingus teritorinius sprendimus, kurių prireiks bet kokiam kompromisui, - rašoma NYT 2022 gegužės 19-os dienos straipsnyje.

„Lemiama karinė Ukrainos pergalė prieš Rusiją, kurios pasekmėje Ukraina susigrąžintų sau visas Rusijos 2014 metais užgrobtas teritorijas, nėra realistinis tikslas“, - tęsia straipsnio autoriai.

Jie kviečia Baideną (Joe Biden) nustatyti ribas, kiek ilgai galima remti Ukrainą ir jai padėti. „Baidenas turi aiškiai duoti Zelenskiui ir ukrainiečių tautai suprasti, kaip toli gali JAV ir NATO eiti konfrontacijos su Rusija kryptimi, o taip pat ir ribą, kiek ginklų, pinigų ir politinės paramos jiems gali suteikti JAV.

„Putinas investavo per daug asmeninio prestižo į tą invaziją, kad atsitrauktų‘, - rašo NYT redaktoriai.

„Atlanto tarybos“ ekspertas Andersas Aslundas stebisi, kodėl Vakaruose rūpinamasi Rusijos prezidento reputacijos išsaugojimu.

„Aš nesuprantu, kodėl kažkas nori, kad pats blogiausias šiuos metu žmogus žemėje – Vladimiras Putinas – galėtų išsaugoti savo veidą? Kokią moralę jūs ginate? Pasakykite man. Kodėl jūs nenorite, kad jis pralaimėtų ir būtų nuverstas, kaip to noriu aš?“ – rašė Tviteryje Aslundas.

Kitame savo Tviterio įraše Aslundas kritikuoja kai kuriuos Europos lyderius už flirtą su Rusija. „Aš kviesčiau Makroną ir Šolcą baigti lepinti Putiną savo telefono skambučiais. Jei nežinote, ką daryti, laikykitės Hipokrato priesaikos: „Netrukdykite!“.

Amerikietis karo specialistas Džonas Spenseris, vadovaujantis karo veiksmų vykdymo tyrimų miesto sąlygomis katedrai Šiuolaikinio karo Institute, o taip pat knygos Connected Soldiers (Susiję kariai) autorius, savo Tviterio puslapyje siūlo tris sąlygas, kurias įvykdžius Ukraina galėtų tartis su Rusija dėl taikos:

1. „Visos Rusijos kariuomenės išvedimas iš suverenios Ukrainos teritorijos.
2. Kiekvieno Rusijos pagrobto Ukrainos piliečio sugrąžinimas į namus.
3. Išmokų už visus sugriovimus, sukeltus neteisėto Rusijos įsiveržimo, planas.“

Rusijos politinis aktyvistas Garis Kasparovas vadina NYT straipsnį spaudimu Ukrainai.

„Šlykštu. Tai taip pat Ukrainos „sąjungininkų“, kartojančių Kremliaus liniją, spaudimas Ukrainai, sakant, kad jis nori taikos, bet tęsia Putino agresiją ir genocidą. Per 24 valandas vienos ir tos pačios Kremliaus žinutės – iš New York Times, iš BBC ir iš Prancūzijos užsienio reikalų ministro“, - Tviteryje rašė Kasparovas.

„Tai nėra atsitiktinumas, ši „taiki“ kampanija ateina iš Kremliaus būtent tada, kai kelyje pasirodo vis daugiau ir geresnių ginklų iš JAV. Tai senas Putino triukas: užgrobti teritorijas jėga, o po to užtvirtinimui kviesti nutraukti ugnį padedant Vakarų taikdariams,“ - pridūrė Tviteryje Kasparovas.

Aleksandras Ščerba, anksčiau ėjęs Ukrainos pasiuntinio Austrijoje pareigas, o dabar pagrindinis Nacionalinės akcinės bendrovės Naftogaz Ukrainy tarybos pirmininko patarėjas, komentuodamas redakcijos skiltį neslepia emocijų.

„Tik paskaitykite gėdingą New York Times redakcijos skiltį. Tai reikalas, kurio jie nesupranta: „sunkių“ Ukrainos „sprendimų“ laukimas (užleisti dideles teritorijas) reiškia masinį terorą ir genocidą užleistose teritorijose. Mes negalime maitinti krokodilo savo žmonėmis. Todėl mes kovosime su New York Times pritarimu ar be jo“, - rašė Ukrainos diplomatas.

Buvęs (2011-2014 metais) JAV pasiuntinys Rusijoje Maiklas Makfolas kviečia JAV ir Europos lyderius pradėti teikti Ukrainai daugiau kokybiškos ginkluotės ir greitinti jos išsiuntimo tempus.

„Jei JAV ir Europos lyderiai nori kuo greitesnės karo Ukrainoje pabaigos, tada jie turi kaip galima greičiau duoti jai daugiau ginklų ir geriausių ginklų, kad būtų sustabdyta Putino okupacinė armija. Siuntimas prastesnės kokybės ginklų lėtesniais tempais tęs šį karą“, - pažymėjo amerikiečių diplomatas.

Į NYT redakcijos poziciją sureagavo ir Ukrainos prezidento patarėjas Michailas Podoliakas.

Pasak jo, Ukraina mano, kad bet kokios nuolaidos priešui – tai vėlesniam laikui atidėtas karas. Jis užtikrino, kad Kijevas neprekiaus suverenitetu, žmonėmis ar teritorija.

Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis savo kreipimesi gegužės 23 dienos pabaigoje pasakė, kad Ukraina „neturi jokios kitos alternatyvos, kaip tik kovoti ir laimėti, išlaisvinti mūsų žemę ir mūsų žmones. Todėl, kad okupantai nori iš mūsų atimti ne šiaip kažką, o viską, ką mes turime, įskaitant ukrainiečių teisę gyventi“.

Pasak Zelenskio, sunkiausia kovos situacija šiuo metu yra Donbase.

„Bachmutas, Popasnaja, Severodoneckas – šia kryptimi okupantai sukoncentravo didžiausią šiuo metu aktyvumą. Jie sukėlė ten skerdynes ir mėgina sunaikinti viską, kas gyva, tiesiogine prasme. Niekas negriovė Donbaso taip, kaip tai dabar daro rusų kariuomenė“, - pasakė Ukrainos prezidentas.

Šaltinis: censor.net

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Rūtenis       2022-05-25 23:05

Karas baigis Ukrainos kapituliacija ir žemių praradimu. Visų žemių. Mažiau rusams imi neapsimoka, kažką palikti irgi. Žmones galima lengvai praplauti į savo pusę, kaip lietuvius plauna link gėjų miro. Čia ta pati marketingo technologija. Ką kalbės iš TV, taip žmogus ir galvos. Jį privers taip galvoti. ☺☺☺☺

Feiginas       2022-05-25 21:18

M.Feiginas: prieglobstis A.Šarijui – milžiniška Lietuvos klaida
https://www.youtube.com/watch?v=-rFKO7Qd2CE

T0mas J.       2022-05-25 21:03

Ne Putino draugams spręsti, kaip turi elgtis Ukraina!

rusai puola kaip pasiutę       2022-05-25 20:52

Jei išėjus ima lyti,
Rusas kaltas čia, brolyti!
Jei premjeras nupindėjęs,
kaltas rusas niekadėjas.
Jeigu dirbti nėra noro.
Kalti rusiški ofšorai.
Jei sulūžo vonios kranas,
Kaltas rusiškas Ivanas.
Jei alga kaip pas zulusą,
Paieškojęs rasi rusą.
Jeigu pensija mažiausia,
Rusas kaltas kuo tikriausiai!
Ir už karštį. Ir už šaltį,
Tiktai rusą tenka barti.
Ponas Dievas kūrė rusą,
Kad gadintų mūsų tūsą.
Jei ne rusas, ne kaimynas.
Būtų Tatos sausas klynas.
Ir į kelnes jis nedėtų,
Tėviškėlė sužydėtų.

stasys        2022-05-25 20:16

tas New York Times kaip drižiaus laisvas laikraštis pas mus . Šeip pliurpalu pliurpalas . Nereikia kreipti dėmesio ..

Elfei       2022-05-25 20:13

autorius vyr.redaktorius,str.vedamasis.Vakar Svecas apie tai kalbejo,tubej.

Sinicai elfė        2022-05-25 19:33

kas to NyTimes straipsnio autorius?,,
man susidarė įspudis, kad pats NyTimes jau okupuotas iš Rusijos į JAV persikėlusios Aukso Ordos oligarchų. Panašiai kaip ir The Independence su Evening Standard, kuriuos nusipirko Gorbis su Snipo Lebedevo sūnumi.

524       2022-05-25 19:27

rūpestis zelenskio tėvais Izraelyje
Сегодня 24- мая Это важно! Чем закончился допрос “Азовцев” после капитуляции с АЗОВСТАЛИ.
https://youtu.be/pvgNz9e6eMM

524       2022-05-25 19:25

ukrainos kariai
Дезертирство ВСУ нарастает повсеместно!
https://youtu.be/LFlPzUmxHI8

uZDAUZYTINA SIKMONKYTE       2022-05-25 19:23

..IR INFLIACIJA,ir covidiniai antiistatymiski veiksmai,ir buka bydliska elgsena,ir viskas viskas,net kvapa uzgniauzia is pasibjaurejimo sia zmoga.

Apgailėtina Šimonytė       2022-05-25 18:48

JAV infliacija yra 8,5%, kas yra rekordas nuo 1981 metų, Europos sąjungos šalyse infliacija - 7,5%. Lietuvoje infliacija - 16,8% (kas yra didžiausia infliacija ES), o Rusijoje infliacija - 17,5%. Tik vienai iš šių šalių -Rusijai, beveik visas pasaulis taiko žiauriausias ekonomines sankcijas, o kita šalis - Lietuva, matomai, taip sėkmingai įsisavina ES milijardus, kad atsidūrė sankcionuojamos Rusijos lygyje. Kaip čia yra??? Kas čia nesenai gyrėsi, kaip gerai valdo Lietuvėlę??? Atsakymas, matomai, galimas tik vienas, - tikriausiai PIŠ vyriausybė įsisavina tuos milijardus į savo nuosavas kišenes! … O pati apgailėtina senmergė buhalterė Šimonytė, taip ir suseno, užstrigusi vaikystėje su nebaigta skaityti Hašeko knyga “Kareivis Šveikas” rankose, jog gaila žiūrėti…

Porošenko ir Zelenskis       2022-05-25 18:36

šie du žydai nuvarė, tebevaro ir nuvarys Ukrainą į pražūtį.

Denis Kazansky       2022-05-25 18:23
Diedas Laimonui       2022-05-25 18:16

A ko taip try sčioji, Ivanuška? Vėl apspjovė labusai??? smilesmile:):)
Lietuva nieko iš rusų nebeperka, Lenkija iki metų pabaigos susitvarkys tiekimus ir iš rusų taip pat nieko nebepirks. Lenkai sutartis turėjo dujoms ir dujų vamzdynų plėtojimui. Ate. Jau baigėsi.  Vienpusiškai nutraukė.

Laimonui       2022-05-25 18:08

KAIP ISSIFRUOT pis simonyte..Sviestas sviestuotas..

Sutartys       2022-05-25 17:47

Ar sutartys karo metu tebegalioja?
Ir kas pradėjo karą?

Laimonas tam Diedui 16:27       2022-05-25 17:28

Pats skaitai nesąmones ir dar perrašinėji komentaruose, kaip koks apskritas durnius. Gal pas gydytojus užsuk pasitikrinti. Manau, kad laikas…
Visa Lietuva važinėja “Orlen”. Mažeikių naftos pagamintu benzinu ir diz.kuru. Lenkų kompanija “Orlen” turi iki 2024 metų galiojančias sutartis rusiškos naftos pirkimui ir ją perka perdirbimui gamykloje. “Orlen” tik paskelbė, jog po 2024 metų nebepratęs sutarčių su rusais.
Durneli, tu apskritas, jei netiki, tai pasiklausk PIŠ Šimonytės, kuri tą žino, bet tyli senmergė subinę suraukusi. Bijo pripažinti viešai, nes gėda tai kutvelai, - jau taip šalį nuvaldė, jog infliacija Lietuvoje jau pasiekė visų praėjusių laikotarpių dugną ir yra lygį 16,8%.

Z-Day       2022-05-25 17:09

Высокоточными ракетами большой дальности воздушного и морского базирования в городе Запорожье уничтожены производственные цеха завода “Мотор Сич”, выпускавшие авиационные двигатели для боевой авиации воздушных сил Украины, в том числе беспилотных летательных аппаратов.
Кроме того, в Днепропетровской области удалось поразить подразделения резерва ВСУ, направлявшиеся на усиление группировки в Донбассе.
Российские военные ракетами воздушного базирования нанесли удары по командному пункту 14-й механизированной бригады, узлу связи и радиотехническому центру украинской армии. Также поражены логистический центр 72-й мотопехотной бригады, две базы горючего, два радиолокационных поста ПВО и 16 районов сосредоточения живой силы и военной техники ВСУ.
Daugiau straipsnyje - “ ВС России уничтожили цеха украинского завода “Мотор Сич” в Запорожье”.

Diedas       2022-05-25 16:27

Pažiūrėjau rusiškų naujienų apžvalgą, rezultatai džiugina. Lietuva vejasi Ukrainą pagal paminėjimų skaičių. Žiūrėk vėl, kaip prieš gerą dešimtmetį būsim pirmoje vietoje, kur net dėl blogo oro buvo “litovcy vinovaty” (būtų įdomu paklaust istorikų, kelis šimtus metų tai tęsiasi)
Priežastis: Lietuva nuo šios savaitės nutraukia visus rusiškos naftos ir produktų, dujų, elektros pirkimius.
Tokia žinia rusų propagndonams numušė stogus. Kliedi apie koridorių į Karaliaučių, denacifikaciją ir “mes, juos.. per tris dienas…., nieks negins… mediniai automatai ...sutiks su gėlėmis… klaupsis nt kelių, atsiorašinės…t.t.ir t.t.
Girdėta giesmelė, ar ne?
Ryškūs atgarsiai aidi ir lietuviškoj žiniasklaidoj. Putindelfis vietoj Putino šlovina Rusiją ir reklanuoja jos karo reikalus, visokie baciuliai braziuliai vėl puolė ant vakarų, o beraštis trolynas kur tik leista, kaip visad, kiauksi pagal vienodas metodyčkes.

elfė > prašaliečiui       2022-05-25 15:32

mūsų reikalas, kuriuos tankus šveisti. O tamsta su Putinu, Kissingeriu ir Sorosu gali ir toliau sapnuot Aukso ordos imperija.

Pasol von jieciau       2022-05-25 14:34

oi,atsiprasau,nepagalvojau,kad toks nekaltas pasiulymas tau sukels tokia emociju audra.Zr.i lavona,paburbuliavo pulingais zaliais snargliais ir fsio,vel paniro i Neries maurus,o tu…Gal bandyk valerijankes,bo ateis Cinga Dzigukas,Didzioji Gyvate..palatoj kompo tau neduos..

yel“l“ow submarine       2022-05-25 12:27

dar mažai šizolitchūanijoj propagand0ninių kloakų, kur veršiams brukamas panašis mėšlas smile))) - melo.lt redakcija tikri subinlaižystės profai smile))))

Prašalietis       2022-05-25 12:04

“Patriotinis kto neskačet tot maskal Pasiūlytojau”, nuo 1990 metų Lietuvos teritorijoje gyvenę profesionalūs komunistai ir sąjūdiniai kgb-istai, jais patikėję tarybiniai naivuoliai ir idiotai, šiandieniniai “europiniai” runkeliai, su neužsislapstinusiais V.Lansbergiu, Grybauskaite bei su 75 metams užsislapstinusiais “tautiniais” patriotais, kurie dainuodami komjaunuoliškas dainas su komjaunuolišku užsidegimu šveitė Lietuvos teritorijoje rusų tankus, po 1990 metų su dar didesniu komjaunuolišku įkarščiu ir dar garsiau dainuodami pokario miškinių dainas šveičia Lietuvos teritorijoje amerikonų ir vokietukų tankus visų neiųšsivaikščiojusių runkelių vardu prisiekė JAV baltaveidžių vadui būti ištikimais, pasiruošusiais žūti už JAV baltaveidį vadą ir visą jo gentį lietuviškais indėnais. Taip kad “demokratinis pasiūlytojau”, visų proamerikinių europinių indėnų šiandieniniam karo šokiui “kto neskačiet tot maskal”, eurokolchoze plūduriuojančio lansberginio durnių laivo neišsivaikščiojusiems keleiviams alternatyvų nėra….

Prašalieti,       2022-05-25 12:04

negudragalviauk - ne visi mes čia su Kapsukės aukštuoju. Pats gerai žinai, kad Krymo Kalifornija buvo atiduota Ukrainai, kad nereiktų Kryme kurti nepriklausomą Žydų valstybę pagal Lenino ir Lurjė sutartis, kurias Stalinas privalėjo vykdyti. Kad to nereiktų daryti, o Žydų valstybę atkurti Palestinoje, Stalinas nusprendė pagal visas sovietines aukščiausias popierkas perleisti Ukrainai, nuo jos atplėšiant kur kas didesnį gabalą, nei pats Krymas yra. Beje, žydai su Golda Meir priešakyje net protesto mitingą tuo klausimu surengė Maskvoje ir niekas jų nevaikė, gal žinote kodėl? Pakilusius ir protesto mitingą rusų darbininkus Sibire tai šaudė, gal žinai kodėl? Juos šaudė, o anuos Stalinas išklausė.

Nedoleris       2022-05-25 11:56

Pinigingų demokratų globalistų grupei manau būtų neparanku jei šitas karas Ukrainoje užsitęstų iki JAV prezidento rinkimų.

to Tai bent!       2022-05-25 11:37

Tokią nesąmonę gali suskelti tik Kapsukės absolventas raudonu diplomu, apsimetantis nežinančių, kad prancūzai ir vokiečiai yra pralaimėję karus prieš Rusiją dėka anglų ir amerikiečių. Jie nėra tokie durni, todėl dabar laikas Amerikai tiesiogiai stot į karą prieš Rusiją ir panaikinti Triumviratą - Anglijos, Amerikos ir Rusijos, kuriam jau daugiau nei du šimtai metų. Tokią nesąmonę galėjo suskelti tik kvalifikuotas ir hipnotizuotas Kapsulės absolventas arba docentas, žodžiu, mokslo pirmūnas arba liaudiškai - zubryla. Vadovėlinis žiurkėnas.

Pasiulymas pasolvonjieciui       2022-05-25 11:32

..issigraibyk is Neries geltonaji paskenduoli,susirask wc valytoja ir trise apsikabine stovekit Kaune vietoj keturiu komunaru.Galesit diskutuot apie kacapizmo ideologija,keikti ukrainiecius,kam jie,velniai,nepasiduoda ir nesidenacifikuojasi.

Jules       2022-05-25 11:30

O ko Jūs norit, kai Didžiosios Troikės paktas nepanaikintas, a, Kapsukės prapiesoriai ir docentai, tokie, kaip ta konciervų garsioji kolchoznica su labai aukštu intelektu, dvigubai edukuota - Laima-Maria-Lucia di Lammermoor?

Al.       2022-05-25 11:18

Vakarai jau buvo priėmę ,,skausmingus teritorinius sprendimus” - po Antrosios pasaulinės specialiosios operacijos. Ir ne visas tada užgrobtas žemes rusai grąžino. Dabar Vakarų komunistai vėl lipa ant to paties grėblio. Draugas Kisindžeri, padarykit skausmingus teritorinius sprendimus - grąžinkit rusams Aliaską, o Meksikai - Naująją Meksiką ir Kaliforniją.

Pasol von,jieti       2022-05-25 10:47

kaip tu cia neprivarei paklodziu apie ‘konkrecius dalykus’.Na,turiu pagirt,darai pazanga.Kazkas teigiamo tave paveike,gauniesi.Da jei pasakysi,kad pucka xuilo,visai bus grazu is tavo puses.Davaij…

Tai bent!       2022-05-25 9:51

JAV, britai, lenkai, ukrainiečiai ir Baltijos šalys - už kovą iki pergalės.
ES “vadovaujantis triumviratas” Prancūzija, Vokietija ir Italija - už nuolaidas agresoriui “vardan taikos”.
Ką kalbėjo politiniai sunkiasvoriai Davose?
Kisindžeris agituoja nuolaidžiauti… Nustebsite, bet Sorošas rėžė kalbą (žiniasklaida perpasakoja): “Anot jo, geriausias ir galbūt vienintelis būdas išgelbėti mūsų civilizaciją – nugalėti Putiną, ir kuo greičiau”.

Prašalietis       2022-05-25 9:49

Šiandieninis lansberginio durnių laivo “intelektualinis” tik- tok-inis runkelis, esant kalbai apie konkrečius dalykus, tesugeba “patriotiškai à la kto neskačet tot maskal”,  “moksliškai ir psichoanalitiškai"pavaryti:“idiotizmo suspensija,sinkretizma…”

Pagarbistui       2022-05-25 8:20

tau reikia duot medali uz idiotizmo suspencija,sinkretizma,vienzo,auksciausia laipsni,koks tik gali buti.Kaip tu isgyveni pasaulyje,budamas sitoks…

Prašalietis       2022-05-25 7:58

Bent kiek žinančiam istoriją yra žinoma iš kur ir kada Lenino parėdymu pasaulio žemėlapyje atsiradusi Ukraina yra “gavusi” savo teritorijas, tad “samprotavimai” apie “valstybinių” pseudo darinių kaip Ukarinos žemių praradimą ar atgavimą yra daugiau nei juokingi. Šiuolaikiniams tiktokiniams “intelektualams” belieka trumpai priminti šių “Ukrainos žemių” kelių šimtų metų istoriją. Šią slavų gyvenamą teritoriją dalinai atitinkamais istoriniais periodais be Rusijos valdė Austro-Vengrijos imperija, Lenkija, Švedija, Osmanų imperija. Valdant Švedijos karaliui Rusijos kunigaikštis Aleksandras Nevskis prie Poltavos, kuri yra daug piečiau nei Kijevas, “davė švedams garo” ir ji tapo Rusijos dalimis. Kijevą su visomis žemėmis Rusijos caras berods iš tų pačių švedų karaliaus nupirko už sutartą kiekį sidabro rublių, kuriuos vežimais pusę metų rusai vežė švedams. Po to buvo Ukrainos teritorijoje Mazepos “valstybė guliaj polie” Lenkijos sudėtyje, kur šiandieniniai “ukrai” lenkų buvo ne tik vadinami “chalopais”, bet ir laikomi antrarūšiais, trečiarūšiais sutvėrimais, analogas šiandieninio lansberginio durnių laivo beretiniams ir visokiems kitokiems “runkeliams”. Neapsikentus tokios “aukštos visuomeninės padėties” Chmelnickis suorganizavo sukilimą, prisijungė prie carinės Rusijos ir prisiekė carui. Po to buvo Petliūros “liaudies respublika” Susijusi su Pilsuckio Lenkija, kuri baigėsi pradžio Lenino Ukraina vakarinėje šiandieninės Ukrainos dalyje(Lvovas su apylinkėmis), Kad “sustiprinti” atsilikusią, beraštę, žemdirbių tuometinę Ukrainą apsišvietusiu proletariatu, Leninas savo potvarkiais prijungė tuometinė carinės Rusijos išsivysčiusias rusų teritorijas. Paskutinis “Ukarinos žemių” padidėjimą padarė Chruščiovas “amžinos Rusijos ir Lenino sukurtos Ukrainos draugystės ir amžino bendro gyvenimo vardan” perduoti jos administravimui Krymą. Beje, kaip ir Lietuvos “turimos” žemės paturėjimu galima laikyti tik Lietuvos Didžiūjų Kunigaikščių istorinius laikus ir tarpukario Lietuvos laikus “prie Smetonos”...

stasys        2022-05-25 7:00

spekuliacijos su valiuta nieko bendro neturi su karu Ukrainoje . Str. kalbama apie Ukrainos ir Ordlo po-stalines derybas apie kurias nekalba nei viena kariaujanti pusė . Esama padėtis fronte sako jog xuilo pastangos spausti Ukraina duoda vaisių ir keletas vakaruose esančiu xuilo spaudos satelitu linkę svarstyti visus galimus tu derybų variantus . Vienok jie nesupranta fronto linijos perbraižymas Ukrainoje negali įtakoti Ukrainos siekio tęsti toliau karą su okupantais . Jei xuilo tai prestižo klausimas Zelenskiui ir jo komandai tautos išlikimo , be kitu variantu . Xuilo yra linkęs spręsti ukrainiečiu nacijos klausimą iš esmės . Grįžtame prie seno, kiek vakarai pasiruošę įsitraukti į karą Ukrainoje ir kur tos raudonos linijos nubrėžtos ju visuomenėje . Tie kas pirmi suras atsakymus gaus realų šansą nuspėti tolesnę karo eigą . Mano supratimu fronto linija nusistovės ir esama padėtis Donbase nepakeis Zelenskio apsisprendimo pasiduoti xuilo spaudimui . Primestos xuilo karo taisyklės ilgalaikėje perspektyvoje gana niūrios ir sudėtingos . Okupuotos teritorijos pareikalaus didelių išteklių , o karo paskatintos energetiniu resursų kainos po truputi žemin leisis mažinant įplaukas į biudžetą . Xuilo reikia greitu sprendimu ir greitos pergalės ..priešingu atvejų teks ir iš Donbaso greitai trauktis ..

Laimonas       2022-05-24 22:59

Euras silpsta, nes JAV išveda kapitalą ir Europos spekuliantai perka dolerį. Kursas vaikšto nuo pasiūlos ir paklausos dėsnio. Perka valiutą, kursas - kyla, parduoda - leidžiasi. Iš Europos bėga kapitalas į JAV ir stoja Europos gamyklos, todėl perka už dolerius JAV prekes ir patį dolerį. Vėl JAV machinacijos prekyboje. Jie turi dominuojančią padėtį ES per savo rankinius politikus. Ir Jei ES būtų laisva, šito niekada nebūtų. Savo kapitalą saugo kiekviena šalis, o čia jį atiduoda kelti JAV ekonomikai, kai patys sminga į dugną?

Pagarba       2022-05-24 22:22

Putinui. Tikras prezidentas. Rūpinasi savo šalimi.

hmmmmm       2022-05-24 21:13

World Economic Forum meet in Davos: Zelensky addresses World’s Business Elite | WION
https://youtu.be/o3S8Lec07TY?t=2

Nuostabiausias 2022m.reginys       2022-05-24 21:11

pamatyti ir nusifotkint salia tabaluojanciu putkos,solco,makarono ir italo.Merkeliene vaiksciotu keliais aplink ir uznertu kilpas.

hmmmm       2022-05-24 20:59

“Украина: итоги 24 мая 2022 года || Киссинджер призвал Киев принять условия Москвы”
“....Киссинджер призвал Киев принять условия Москвы
Экс-госсекретарь США, лауреат Нобелевской премией мира Генри Киссинджер выступил с резонансными заявлениями в которых отвел Украине далеко незавидную роль. Старожил американской политики убежден, что Украина должна стать нейтральным государством, и Киеву придется смириться с потерей части страны. Эту речь он произнёс на Всемирном экономическом форуме в Давосе....”
https://anna-news.info/ukraina-itogi-24-maya-2022-goda-kissindzher-prizval-kiev-prinyat-usloviya-moskvy/

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.