Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Krašto žinios, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Šeimos gynimo maršo organizatoriai kreipiasi į visuomenę: padėkite kokybiškai surengti mitingą – finalinį „Maršo“ akordą

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 11 d. 5:29

17     

    

Šeimos gynimo maršo organizatoriai kreipiasi į visuomenę: padėkite kokybiškai surengti mitingą – finalinį „Maršo“ akordą

Protestas „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ (toliau „Maršas“) artėja prie savo starto – iki gegužės 15 dienos teliko 5 dienos. Pasirengimas šiam didžiausiam visos Lietuvos protestui per visą šalies Nepriklausomybės istoriją truko (truks) 2,5 mėnesio.

Tai didelis laiko tarpas, pareikalavęs ir nemažų išlaidų, kurias „Maršo“ organizatoriai išleido (ar dar išleis) laikraščių apie „Maršą“, dalinamų šalies regionuose, spausdinimui, vėliavų ir vėliavėlių, lipdukų bei kitos organizacinės medžiagos gamybai. Taip pat daug išlaidų pareikalaus scenos ir garso bei vaizdo transliacijos technikos, statomos Vilniaus Vingio parke, nuoma, autobusai, skirti „Maršo“ dalyviams nuvežti ir parvežti iš parkavimosi aikštelių į Vingio parką.

Apsaugos, Greitosios pagalbos ir Gaisrininkų tarnybos taip pat bus apmokamos iš „Maršo“ sąskaitos, į kurią Jūs, mieli Lietuvos piliečiai, siunčiate savo finansinę paramą.

Taupydami visuomenės paaukotas lėšas, dalį išlaidų apmokėjo patys „Maršo“ organizatoriai iš asmeninių lėšų, pavyzdžiui, protesto „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ turo po Lietuvą, kurio metu vyko gyvi susitikimai su Lietuvos žmonėmis ir buvo dalinama informacinė medžiaga, autobuso kuro ir jo vairuotojo atlyginimo išlaidas, susidariusias per kelių savaičių laikotarpį, apmokėjo neformalus „Maršo“ vadovas Raimondas Grinevičius. Dalį kassavaitinių vaizdo konferencijų, kurių metų organizatoriai pasakojo visuomenei apie atliktus darbus, – taip pat apmokėjo jie patys.

Tačiau taupyti galima tada, kai yra iš ko. Šiuo metu iš Jūsų, mieli Lietuvos žmonės, paaukotų pinigų (kurių buvo gauta daugiau nei 40 tūkstančių eurų), liko visai nedaug ir organizatorių paskaičiavimu jiems pritrūks apie 3–4 tūkstančių eurų finalinėms išlaidoms. Tai turėtų būti viso protesto „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ filmavimas ir tiesioginė transliacija. Šiems dalykams dar trūksta Jūsų paramos. Visos išlaidos jau paskirstytos, todėl dabar matosi trūkstama jų dalis, kuri, kaip jau minėta, sudaro 3–4 tūkstančius eurų.

Kiekvieno iš jūsų finansinė ir kitokia parama labai svarbi – ji padės kokybiškai surengti „Maršo“ finalinį akordą (mitingą) įmanomai patogų, saugų ir įsimintiną. Visa ataskaita apie išlaidas iš Jūsų suaukotų lėšų bus paskelbta.

Paremti galima pervedant lėšas į VšĮ „Kauno Forumas“ sąskaitą:
LT21 7044 0600 0830 0107 SWIFT kodas (BIC), CBVILT2X,
mokėjimo paskirtyje nurodykite: AUKA Šeimos gynimo maršui.

Organizatoriai primena – tai ne jų renginys, tai visos Lietuvos „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“, kuriame jie užima tik administratorių vaidmenį, dirbdami grynai savanoriškais pagrindais ir neatlygintinai. Ačiū jums!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Aš už tradicinę šeimą !!!       2021-05-13 10:06

15min ir delfis pametė kelią dėl takelio seniai seniai…
Prieš metus smuko komentaras.lt. Paskutiniu laiku bando pasitaisyti (?), deja…
Propatria niekaip nesusitvarko nei techniškai, nei vizualiai, nei ideologiškai…
Alkas taiko būti visiems geras (gal), bet, kas tinka viskam, tas (ne)tinka niekam.
Pozicija.org kiek atsigavo, pasitaisė, bet kaip ir alkas neturi aiškaus veido (kiek miglotos pažiūros, vertybės, orentyrai).
Tiesos.lt be visų kitų nuodėmių dar ir labai simpatizuoja žydo-komuno…
——
Tikro,dešinių pažiūrų portalo nėra. Tauta palikta vėjų pagairėje…
Dabartiniai lietuviai prijaučiantys kairei kelia piktą juoką!
1) absoliuti dauguma tikrų komunistų (buvusių toje partijoje) nuo Chruščiovo iki TSRS pabaigos turėjo nemažai žmogiškumo, padorumo…, bet po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo* SUSVOLOČĖJO (tikrai ne visi). Pypt-pypt… kur matyta komunistas-milijonierius… Tokie jie ir komunistai. (Gerbiu tuos komunistus kurie liko ištikimi, bent tam tikrose ribose, kumunistiniams priesakams idealams ‘su žmogišku veidu’). Putokit pseudodešinieji iki mėlynumo, bet kai kuriais punktais jums iki jų toli toli…
2) dabartiniai kairieji lietuviai kur kas labiau ORGANIZUOTESNI negu dešinieji (ir centristai). Dabartiniai kairieji lietuviai „išmoko“ žodį ‘tauta’. Ber dabartiniai kairieji lietuviai kategoriškai vengia* supratimo, susigaudymo… kad genderizmas, tautų (baltosios rasės) naikinimas, žmonių demoralizavimas… (ką dešinieji įvardija kaip leftizmą, globalizmą, neomarksizmą, neokomunizmą ir pan.) yra IŠ  TO PAČIO kaip ir Rusijos 1917 m. revoliucijos (nežiūrint didelio nepakantumo caro padvaldystei), abu pasauliniai karai (jeigu tai traktuoti kad du karai, o ne vienas su dviejų dešimtmečių pertrauka (gal atmetant japonus Mandžūrijoje…)), ir dabartinė padėtis kai 1% valdo 99% turto…
3) Covid-19 yra reali biologinė problema. Naujo supis** pasaulio kūrėjai covid-19 naudoja kaip ginklą savo tikslams pasiekti. Kristus Evangelijoje sako: „kas turi, tam bus dar pridėta, o kas neturi, bus atimta ir tai ką turi“. Covid-19 žodį pavertė kūnu - kas turėjo valdžia, stambų verslą... pralobo, o kas buvo „mažažemiai“ visai liko pliki basi. Šeimų maršas - tiek rengtasi, laukta, tikėtasi, ir viskas šuniui ant uodegos (?!). Jokių kardinalių permainų?! Hmm. Tai tik garo nuleidimas. Ir jie save pozicionuoja kairiaisiais?! Mėmių rinkinys!?
Dešinieji lietuviai yra ištižėliai! (30 m. glaustėsi prie pseudopatriarcho kojų). Gal todėl kairieji jų nevertina. Per 30 m. broliai ir sesės lietuviai nepajėgė susėsti prie ‘apvalaus stalo’... Gal šeimų marše įvyks improvizuotas „švediškas stalas“?..
4) kairieji, nustokite vapėti apie pasitraukimą iš ES. REIKALAUKITE rįžtingų ir neatidėliotinų permainų visoje ES! Nustokite dešiniuosius vadinti primestu (!) terminu fašistai. Atsiribokite nuo išorinių visikio plauko patarėjų.
Mes esame tauta ir siekiame patys savarankiškai tvarkytis be jokių Rytų ir Vakarų „paslaugų“.
——
Šeštadienį visi į šeimų maršą su savadarbiais užrašais:
Tautos jėga vienybėje!
Valstybė yra tautos namai
Genderizmui NE
Sorošą lauk!
Baltųjų gyvybės svarbios
Nedelsian paskelbti naujus Seimo rinkimus
——
Senovės Spartoje moterys išlydėdamos vyrus ir sūnus į karą sakydavo - su skydu arba ant skydo. (šlovinga pergalė, arba garbinga mirtis).
——
TAUTA nebeturi kur ir nebegali trauktis, todėl šeštadienį DIDINGA PERGALĖ

>> Diedui       2021-05-12 18:03

Kad ir kaip bebūtų, bet šį kart esi visiškai teisus.
Jeigu dar pridėjus kovo 8-tą, pandos snukutį, atsiribojimą nuo tautinės vienybės nepriimant šūkio, ir dar kelis „niekučius“, vaizdialis* visai nevaizdingas.

Diedas OOO       2021-05-12 17:25

Va ir išlindo maskoliškos organizatorių ausys.
“Lenkiamės iki žemės”
smilesmile:)
Lanstykitės jūs ten savo carui nors keturlinki.
Lietuvoj tokių papročių nėra.

OOO       2021-05-12 17:04

musu daugybe dalyvaus. Lenkiames iki zemes Marso Organizatoriams. Stiprybes !

Diedas elfei       2021-05-12 15:59

Pažiūrėkit kas ją organizuoja.
Visiški vatnykai. Bet su geru stogu, dideliais pinigais ir valdžios pagalba.
Aš už protestą.
Visą gyvenimą buvau opozicijoj.
Bet kai protestas vairuojamas iš viršaus ir jam parinkti tokie veidai…
Tai tadu acprašau
Mes nedalyvausme.

elfe > Diedui       2021-05-12 13:28

nereikia taip blogai apie save kalbeti…
jei ir neturite seimos, bet gal pagimde jus dar ne laboratorijoje?..

Marsas turi isaugt i grazia kasmetine Seimu svente. ir dekui uz sia pilietine akcija   rengejams…

Hmm       2021-05-11 19:20

Paaukojau ir jaučiuosi labai geram tikslui išleidęs tuos pinigus.

siulymas       2021-05-11 19:07

Kad Vingio parke , butu auku dezute ar ne viena, kur zmones be isipareigojimu ar prasymu geranoriskai galetu imesti tiek kiek seima nusprendzia pinigeliu. Geriausia auka yra jei zmogus pats nori paaukoti.

Aš už tradicinę šeimą !!!       2021-05-11 18:49

Ei jūs „nykštukai“, pasilaikykit savo nykščius kitai savaitei.

Kis       2021-05-11 17:09

bijokite “Diedu"jie bus ir realiame gyvenime,neuzkibkite,bent 30-40 vyruku su raisciais ir uzrasais reiketu tureti po ranka.Kiekvienas perves po iek kie sugeba sumos nera kosmines,cia ir karve nenupirksi?

As už tradicinę šeimą !!!       2021-05-11 15:35

Kai neperseniausiai V. Rakutį sudėjau į šuns dienas už tai kad negindamas ir nesigindamas jaunimui ir visai tautai skleidžia pasidavėliškumo nuotaiką, sulaukiau mane smerkiančių atsiliepimų...
Pasigrožėkite:
https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/laisves_partijai_pageidaujant_seimu_marso_palaikymo_rezoliucija_isbraukta_is_darbotvarkes/
——
Dar kartą kartoju, kad šis pseudo maršas yra tik garo nuleidimas…
Liko kelios dienos - arba kreičiate maršo orentyrus, arba jūs jau Lietuvos istorijos šiukšlyne.

džiugas       2021-05-11 14:38

DIEDAS sovietų laikais SSSR statybose vodkę kasdien maukė, dabar Olandijoje kasdien marihuaną rūko, šiandien ryte labai ryškios narkopagirios, nekreipkime į degradą dėmesio.

Gryno oro gurkšnis       2021-05-11 13:50

Ačiū už jį.

Vilė       2021-05-11 13:13

Ačiū už priminimą , pervesiu dar pinigėlių. Aš pensininkė, bet Maršas man svarbus.

Laba diena       2021-05-11 8:10

Nekreipkite dėmesio, tai Diedas iš Alko. Jis ten irgi liberastizmu užsiima.

Diedas       2021-05-11 7:14

Po kiek mokat už dalyvavimą?
Surinkčiau keletą aktyvistų nuo bačkos, kad jūsų samdyti autobusai nebūtų tušti.

Diedas       2021-05-11 7:06

smile:):):):):):)
Kva kva kva
Ble ble ble
Truksta dar 10 tuščių butelių, kad pridavus nusipirk naują S klasės Metsedesą.
Tokiam renginiui maišo rublių reikėjo.
Yurint omenyje, kad didžioji dalis bus pavogta, tai ir ne vieno maišo rublių.
Organizatorių pareiškimai - pasakos ypatingai bukiems.
Ir pats maršas skirtas ypatingai bukiems.

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.