Žiniasklaida

Seimo nariams LRT taryba pateikė atsakymus su nuasmeninta informacija

Tiesos.lt redakcija   2018 m. sausio 4 d. 22:00

8     

    

Seimo nariams LRT taryba pateikė atsakymus su nuasmeninta informacija

Siūlome susipažinti su Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) Tarybos atsakymais į Seimo narių į papildomai užduotus klausimus.

„Dalį atsakymų lydi priedai, kurių turinys konfidencialus. Atkreipdami į tai Seimo narių dėmesį, visus priedus jiems pateikėme. Atsakėme į visus klausimus, nepažeisdami sutarčių reikalavimų. Tad esame nuoseklūs ir skaidrūs, kiek tai leidžia teisės aktai“, – pranešime spaudai nurodė LRT tarybos pirmininkas Žygintas Pečiulis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 10:14
s.m.       2018-01-8 22:14

hmmm… ... Briedassss…
Pundelis iš mokesčių rinkėjų pinigų puntančių viarslinykų “nuasmenino” Seimą... Suvereno atstovybę.
Mėginu insivaizduot, kaip vienoje pastaraisiais dešimtmečiais smarkiai sulietuvėjusioje karalystėje koks nors Parlamento Komitetas reaguotų į tokį “nuasmeninimą” iš kokios nors National Broadcasting Company Ltd…
Jau kitą dieną transliuotojus taip “nuasmenintų”, kad aniems tektų važiuot į Lithuanią prieglobsčio prašytis ir pas Pabradės apylinkių ūkininkus burokų ravėti.

Raigerdas        2018-01-5 15:41

Šis atsakymas reiškia, kad gyvename ne Lietuvos Respublikoje, o Lietuvos Tarybų Kapitalistinėje Respublikoje. Niekas kol kas pasaulyje dar neišrado tokios politinės-ekonominės sistemos, o lietuviai jau išrado. Lietuvos Tarybų Kapitalistinė Respublika - tai komunistinis-kapitalistinis hibridas. Pats laikas pakeisti Lietuvos simbolį Vytį į kokią nors chimerą, pavyzdžiui, kad ir į Gorgoilą.

albina       2018-01-5 13:14

Bet mes,rinkėjai,ar paklausiam savo deputatų,už kiek seimo narių jie balsuos,ar jie pasirašė po klausimais LRT? Juk yra ir TS,ir LSDP rinkėjų,kodėl nieko nekomentuoja Prezidentūra,liberalai,kodėl tokie solidarūs populiarieji portalai?Kiek metų gali tęstis LRT tarybos ir direktoriaus kadencijos?Bet kaip viskas apverčiama Pečiulio rašte:laisvą žiniasklaidą mat suvaržys!Ir tai profesoriaus lygis?Teisus A.Račas   - arba Seimas turi stuburą,arba jie yra bailiai.Žinant kaip balsavo už Šakalienės vaikų ginimo iš šeimos įstatymą,apima nusivylimas.

ATSAKYMAI-       2018-01-5 12:06

kaip 12 sek.Ar pakaks?

Juokas       2018-01-5 12:00

Pas seimą mažai proto raumenų išvaikyti tarybą ar ką nos pakeisti valstybėje, nes jie tokie patys.

Na, kas čia per atsakymai?       2018-01-5 11:33

Prirašyta daug, o konkretumo jokio. Ar ne laikas Seimui išvaikyti šią melagių šutvę.

Klausti reikia ne vien apie pinigus       2018-01-4 22:33

nors mokesciu inspekcija turetu gauti tuos duomenis,bet ir apie tai -kodel transliuojama tik viena nuomone.Jei tai mokesciu moketoju islaikoma stotis-pilieciai turi teise buti atstovaujami VISI.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.