Dienos aktualija, Pedofilijos byla

Saulius Linkus. Įdomus tas teisingumas…

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 11 d. 8:59

40     

    

Saulius Linkus. Įdomus tas teisingumas…

– V. Uspaskichui kardomoji priemonė – 1,5 mln. Lt užstatas buvo skirtas dar 2008-ųjų balandį. Kad jį sumokėtų, europarlamentaras teigia paėmęs kreditą. „Darbiečių“ lyderis, 2006 metų rugpjūtį pripažinus jį įtariamuoju, daugiau nei metus nuo Lietuvos teisėsaugos slapstėsi Rusijoje, kur buvo pasiprašęs prieglobsčio. Vėliau teismas pabrėžė, kad V. Uspaskichui kaip maksimali bausmė gresia 200 MGL bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų, todėl jam užstatą sumažino iki pusės milijono litų.

– V. Karaliui kardomoji priemonė pakeista iš suėmimo į namų areštą, BNS patvirtino Lietuvos apeliacinio teismo atstovai. V. Karaliui skirtas 50 tūkst. litų užstatas, iš jo paimti dokumentai, jis įpareigotas registruotis policijoje.

– Pasak Generalinės prokuratūros, teisėjus Egidijų Laužiką, Viktorą Kažį, Valdimarą Bavėjaną, Henrichą Jaglinskį, Konstantiną Guriną, advokatus Giedrę Cimbolienę bei Marių Navicką leista suimti 10 dienų, advokatą Aivarą Surblį – 14 dienų, advokatą Drąsutį Zagrecką bei dar tris asmenis – vienam mėnesiui, kitus šešis įtariamuosius – dviem mėnesiams.

– Po apklausos E. Masiuliui buvo skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Buvęs Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis apklaustas Generalinėje prokuratūroje, jam pateikti oficialūs įtarimai dėl kyšininkavimo, prekybos poveikiu ir neteisėto praturtėjimo.

– 17 metų jaunuoliui iš Jurbarko kaltinimai pareikšti pagal tris Baudžiamojo kodekso straipsnius: dėl pasikėsinimo išžaginti nepilnametę, jos seksualinio prievartavimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo, praneša Generalinė prokuratūra. Kaltinamajam galioja anksčiau skirtos kardomosios priemonės – intensyvi priežiūra su apykoje, rašytinis pasižadėjimas neišvykti, atidavimas tėvų priežiūrai ir asmens dokumento paėmimas.

- Penktadienį antrąkart į Kauno apylinkės teismą atvežta buvusi teisėja ir parlamentarė Neringa Venckienė išgirdo sprendimą dėl kardomosios priemonės. Trečiadienį iš JAV parvežta N. Venckienė suimta dviem mėnesiams.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ei ,štazi,       2019-11-13 19:11

pamėtėk minčių porciją. Už ką tupėjai belangėje ir kiek buvai gavęs, kad čia visi stebisi, jog tu dar gyvas? Pagal kokį straipsnį? Kokioje byloje? Kas buvo teisėjas ar teisėjų kolegija? Nagi, nesikuklink.

stasys        2019-11-13 18:09

Vaidui Vds ..Jus geriau jam soskute .. o ne minčių porcija.

Turbūt niekas nebeskaito,        2019-11-13 10:38

bet yra šis tas naujo. Pasirodo (12 21:28), suktas bedievis Vaidas savo sielos dvynį atvirą ateistą štazį apleido nelabosiomis dvasiomis, ir tos dabar šiam pagal snukį ,,speniais tabaluoja”. Ką gi, ką turim, tuo dalinamės. Tik įdomu, kodėl tos nelabosios dvasios su speniais? Juk pedofilui štaziui mielesnės būtų vaikiškos dziundzytės.

Vaikučiai, ištieskit ranką       2019-11-13 10:08

savo išnaudotojams ir atleiskit sau už tai, kad jus tvirkino. Taip jums pataria Vaido zakristijonas štazis. O šitą ilgai laukiamą taikos aktą pakrapys iš aukštybių pats jo švenčiausybė Vaidas. Dabar viskas bus kaip psichiatrinė nori, ir jokio čia kitokio teisingumo!

ger       2019-11-13 9:40

Tik pažiūrėkit! Ten tas, iš aukštybių, giria štazį, kad jis esąs geras agitatorius! Aš irgi žiūriu žiūriu ir veizėti pradėjau. Nagi tikrai tam štaziui vieni pliusiukai ir nė vieno minuso. Fantastiška agitatoriaus už pedofiliją sėkmė! Ar Vaidas iš savo aukštybių nenorėtų nusileisti pas mus, į juodą žemelę, ir pasitikrinti savo kaip agitatoriaus sėkmės? Gal net štazį pralenktų?

stasys        2019-11-13 8:45

Teisingumas triumfuoja tik tada kai to abi pusės nori ir tam reikia išpildyti pirmine sąlyga „išmokti atleisti sau tapus auka“ Varkala ir kitus paminėjau kaip pavyzdį ..jie brenda klystkeliais . Negalite Jus į mano puse stoti , nėra jokios už ar prieš .yra tik kelias kuri renkasi žmonės ..vieni skaito dievo žodį knygose , kiti gilinasi į nauja Apreiškimą (kas nėra blogai) ..o yra tie einantis ženklais ir juose ieškantis sau atsakymų ..jie visada vienišiai ir jų akys atmerktos .Truputi pamasčius turėtumėte perprasti kodėl čia taip pykstama ant stasiaus prigalvojant jam tiek epitetų .

Temidė       2019-11-13 8:18

Man, Teisingumo deivei, užrišę akis tyčiojatės kaip kas išmanote. Juk akla aš negaliu atskirti lobovų nuo sadūnaičių. Tačiau šioje byloje pati didžiausia problema tikriausiai bus daktarų perduotas kyšis už sūnaus “išsukimą”. Tapo nebeaišku pas ką jis “nusėdo”? Tokia fantasmagoriška istorija galėjo įvykti tik korumpuotų teisėjų valstybėje, išniekinus Teisingumo deivę.

>Idiotizmas 2019-11-12 21:32        2019-11-12 23:08

Logiškai ir grakščiai išguldėte.
Taip, išties, viskas labai paprasta:
prokurorai ar teisėjai yra paparasčiausiai visiškas Niekas,
jei jais (jų vykdomu teisingumu) netikima ir nepasitikima.
Kaip turėjo susimaišyti proteliai Joniškio merui Vitalijui Gailiui, Stasiui Šedbarui ar Kauno prokurorui Dariui Valkavičiui vakarykštėje LRT laidoje Forumas, kad jie ėmė deklaruoti vieninteliai turintys DIEVIŠKŲ galių ir įgaliojimų spręsti, ir tai daryti neįprastai agresyviai (padai svyla?), kas yra ne tik teisėta, bet ir teisinga dėl Neringos Venckienės padarytų ar ne veikų klausimais? Kalbu dėl paminėtojų pasisakymų formos - ne tiek turinio.

Idiotizmas.       2019-11-12 20:32

  Teisingumas toks, kad pagal teisingumo vykdytojus - visi mes neegzistuojam, visi mes esame idiotai, nes netikime cinišku ir įžūliu melu. O jie gi tiki, vienas už kitą geriau išaiškina ir tuo labai patenkinti, kad tarpusavyje vienas kitą dar ir pranoksta, ir vienas kito išaiškinimais tiki 100 proc. Pagal konstitucija - teisingumas yra viena iš keturių valstybės valdymo institucijų. Na tai taip ir gyvena visos institucijos tarpusavyje viską teisingai išaiškindamos. Tuo viskas ir pasakyta - idiotų visuomenės ten nėra. Tai ko jie dar eina į televiziją aiškinti? Patvoriniai, violetiniai, Venckienės šalininkai ir palaikytojai idiotai vis tiek nieko nesupranta. Tikrai, ko jie ten eina ir eina?..

stasys        2019-11-12 20:28

- štiš nelabos dvasios ..dar ne laikas tamstoms vaidentis . Kai bus leista tada ir rujosit,.. galėsite čia speniais savo tabaluoti !!
- Vaidai Vds .. Jūsų teisė mane ignoruoti , kaip aš ignoruoju didele daugumą čia rašančiu .Jei žmogus neturi orumo susigalvoti sau vardo ..su bedvase siena kalbėtis tikrai neverta, propaganda kaip ta tiesa , vieniems ji blogis o kitiems pagalvė sava, neskubėkite su išvadomis ..pas bedievi daug daugiau klausimu dievui nei pas tamstas .. Pasiklausykite J.Varkalos video į tema , man ji tikrai pasirodė išsigimėliška . Jūsų norą mane nukreipti į Apreiškimą suprantu ir vertinu , vienok ne visi šiame pasaulyje išpažįstą Apreiškimo tiesą . Tokiu kaip stasys devynios galybės ..kuriu sielose dievą sunku butu surasti Jums įprastu pavidalu , bet nuo žmogui būdingo smalsumo apmąstyti ateitį ir esama ir priežastis niekur nepabėgsi , todėl tiesiai ir klausiu kaip gi su tuo dvasiniu teisingumu paprastam žmogui jaustis jei atpildas žmogaus skriaudai įprasmintas ne asmeniškai paragaujant pasimėgaujant ..o susitaikymu ir gebėjimu atleisti per tikėjimą dievu ? Pasaulietiškas teisingumas irgi to siekia , tikras teisingumas tik tada pasiektas kai konflikto pusės galiausiai paspaudžia vienas kitam ranka ir susitaiko. Jei taip nėra tas teisingumas tik paviršinis kurio dėka kaupiasi visuomenėje ir toliau visokios neurozės .. Gebėjimo atleisti sau tapus auka .. štai ko trūksta tiems nuolat niurzgiantiems čia. Jei žmogus sugebėtu atleisti be pagiežos tikiu kad dievas jam butu pasiekiamas ranka ..

ani >>> Klausykit       2019-11-12 18:31

Taip, tai tiesa, bet pasijuokti kartais sveika, ar ne?

Klausykit,        2019-11-12 18:14

judu abu (ar abi). Ar ne per daug garbės tam apsišaukėliui Vaidui? Na, kas jis toks ir ką čia veikia? Kovoja. Prieš Dievą, prieš žmogų, prieš tiesą ir teisingumą, prieš padorumą. Kaip kovoja? Apsimestiniu įžūlumu, apsimestine visažinyste: ,,oištikrųjųbuvotaip”. Ir absoliučia panieka visiems ir viskam. Tik paskaitykit: ,,Tikras teisingumas žmogui arba nežinomas, arba nesuprantamas”. Ir tai po straipsniu apie didžiulį neteisingumą! Tai Jo Didenybė, visų dievų Dievas Vaidas, atsiųs jums savąjį, dieviškąjį, teisingumą, nors pats net nesupranta, ką reiškia įsakymas ,,Nemeluok”. Jis apsėstasis. Jis nelaisvas, kad ir kaip bandytų pūstis. Jis tik vykdo savo šeimininko valią - sėti ir palaikyti Blogį Žemėje. Jei abejojat, įsiskaitykit į jo grasinatį toną. Taip skamba Tamsos balsas.

ani >>> ger       2019-11-12 17:59

Kasti smile .

ger >> ani       2019-11-12 17:55

Aha! Aš irgi gavau apreiškimą. Aną naktį sapnuoju, kad pavirtau į ekskavatorių. Kažkas liepė griovį iškasti. Tai ką man dabar daryti?

ani >>> ger       2019-11-12 17:45

Taigi žmogus APREIŠKIMĄ (!) gavo. Neskaitei? Čia tau ne šuns koja smile

ger >> Vaidas ir Štazis       2019-11-12 17:27

O aš manau, kad tai ne trys, o vienas ir tas pats žmogus. Nors stilius ir skirtingas, bet užsakovas aiškiai tas pats. Tas pats cinizmas, tos pačios patyčios iš Dievo, tas pats įkyrumas brukant tą ,,savo” nuomonę. O svarbiausioji bendrystė - tie antpečiai su viena žvaigždute. Aššš, Mannn, Mannno, Mannne… O tave (numanomą) įkišiu kur panorėsiu, net greta Štazio, t.y. Mannnęs. Ir net neabejoja, kad atpažins. Kokia visagalystė! Nagi paspėliokim, kokiose struktūrose dirba tokie ,,visagaliai”. Ir dar apie teisingumą zaunija!

Ei, Vaiduti, aūūūū!       2019-11-12 17:05

Dievas tave šaukia. Sugrįžk, paklydusi avele! smile

sutapimas?       2019-11-12 15:55

Tik spėjome apsidžiaugti, kad po vieno iš Floridą siaubusių uraganų iš komentarų prapuolė floridietis Myželis, kaip netrukus atitinkantis panašius požymius sąsius į komentarus atsliūkino. smile

Vaidas ir Štazis -        2019-11-12 10:12

,,pora pagal Dievo norą”. Patys ,,dvasingiausieji”. Tuoj įsijungs ir trečias, kuris prisistato ,,aš-vienas”. Va, tada ir įsigalės Amžinasis Peklos Teisingumas smile . Beje, netoli ir esame…

stasys        2019-11-12 8:20

Jus vis dar bandote dvasiška pasaulio samprata priartinti prie to kuo tamstai norisi tikėti , cit.“ Žmogus dažnai teisia pagal faktus (dažnai numanomus), o štai Dangus pagal ketinimus.“ . sekanti „ Todėl stebint tą apgailėtiną teisingumą, kuris matosi Garliavos įvykių byloje (kaip ir kitose pakankamai garsiose panašiose bylose užsienyje), susidaro vaizdas, kad žmonės neturi iš esmės jokio supratimo apie tikrąjį dvasinį teisingumą“
Vaidai Vds Jus paleidote spalvotus balionus į dangų ir norite juos paversti teisingumu pagal dievo žodį ? ar tai sutaikytu visuomene kurioje dešimt metu ošia aistros tam ko niekas nematė ir negali įrodyti ? Sutikite skamba truputi keistai ..“ kas ciesoriaus atiduokite ciesoriui „ ...o pasaulietiškam teisingumui jo klystkeliai bei vargai . Kažin ar yra lengvesnis kelias (būdas) gauti tai ko ant lentynos nebūna padėta (teisingumas visiems) .

Taip, Dalia, (18:46)       2019-11-11 22:23

Jūs teisi. Labai šlykštus reikalas. Antraip ta fantasmagorija nesitęstų visą dešimtmetį. Bijau būti juodu pranašu, bet kad tik nepasipiltų dar daugiau mirčių. Ir kad nepradėtų persekioti už kritišką nuomonę.

sąsiui       2019-11-11 19:06

Matome, matome mes, kad dar nenugaišai. Gali ir nestenėti. smile

dalia       2019-11-11 17:46

nenoriu buti juodu pranasu bet as nieko gero nesitikiu,o stai kodel.Uz viso to stovi VSD tai pati galingiausia jega,tai i jos valdas veda visos pedofilijos gijos o gen.prokuratura nieko jai nagali padaryti nes VSD turi kompromata pries prokurorus teisejus ir politikus,todel jie susivienijo ir dengia vieni kitus.Iseitis tik visuomenes nepakantumas

stasys        2019-11-11 17:05

„Venckienė apskundė jai skirtą suėmimą „ .. pasirodo šeši metai klajonių po Amerika negali būti priežastis ja uždaryti , kad vėl nepabėgtu . Tiesa sakant stebėtis tuo nereikėtu, čia kaip Tomas J rašė ji pavyzdingą teismo posėdžiu lankytoja ir savo progos tikrai nepraleis . Mielieji jau galima vėl atsipūsti , sena lapė vis dar nepamiršo kur yra tvartelio skylės ., o mūsų laukia dar viena graudi istorija kaip trys mėnesiai bausmės virto metais ilgais, dėl kuriu kalba Lietuva. smile))

ah1       2019-11-11 15:15

Skvernij/ šlykštus reikalas, tikrai skvernij/šlykštus.

Lakmusas       2019-11-11 14:53

Oi, dar yra toks Juozaitis, Songaila ir chebra, Paksininkai ir pasaka be galo. Kodėl tai, ką matome yra tik mėšlas.

Lakmusas       2019-11-11 14:52

Ši istorija įdomi “politologiniu” požiūriu. Vieni kovotojai patriotai už tiesą tyli, nes bijo pasakyti savo nuomonę. Jiems gal nepatinka Venckienės kilmė, brolio biografija ir jie užmiršta, kad nesvarbu kieno vaiką tvirkina, kiekvienas jį turi ginti. Prie tokių priskirčiau Radžvilą, kažkiek Sinicą, nes tik neseniai kažką Delfiui išvapėjo. Panašų atsargumą rodo ir Vaišvila, kuris dedasi labai protingas (pripažinsiu, atmintį turi).

Kiti yra prisiplakėliai dėl naudos: visokie ekspertai pradedant bezdžione Tomu. Galėtų ir Puteikis, bet sulipo su Janutiene ir Krivicku, kurie matyt gavo į delną, kad pasisuko 180 kampu. Ka ten daro Gylys, paslaptis.

Įdomu, kas dar prilįs prie Venckienės su savo paslaugomis.

Apie sistemius liberalus ir konservus su socdemais nėra ką komentuoti. Jie yra nusikaltimo bendrininkai. Pradedant seneliu, kuris yra susirūpinęs anukėlio kaip “dešiniojo” politiko karjera.

Atsiprašant, valstiečiai irgi ale neutralūs.

Gaunasi, kad šviesiausią protą išlaiko Sadūnaitė, nes jai nusispjauti ant mūsų didžiai gerbiamos teisinės sistemos.

Realijos.       2019-11-11 14:04

  O ko tikėtis iš su nusikaltėliais bendrininkaujančios teisėsaugos? Gal tuoj pasigirs riksmai - šmeižtas, niekinimas, melas, teisėsaugos įžeidimas. Betgi, faktai byloja už save. Nenuginčijami, realūs FAKTAI. Nužudyti penki (ir daugiau) žmonės, bet bylos nekeliamos, tyrimai neatliekami. Kas tai - ar ne bendrininkavimas su nusikaltėliais? Brutaliai pagrobiamas mažas vaikas, vandališkai niokojama privati nuosavybė, šimtus kartų pažeidžiamos ŽMOGAUS TEISĖS, niekšiškai išsityčiojant iš žmonių - bylos nekeliamos, tyrimai neatliekami. Kas tai? - teisingumo vykdymas ir tuo viskas baigta? L.Stankūnaitė su dukra paslaptingai ištremiamos iš Lietuvos (ir tikriausia prieš jų valią), jos visiškai izoliuojamos nuo visuomenės, padaromos valstybės paslaptimi - o jokie motyvai ir pagristi argumentai nepateikiami - kas tai? - ar ne nusikaltėlių dangstymas, slepiant liudininkus??? O baltais siūlais susiūta byla Venckienei - ar ne dar vieno nusikaltimo preliudija, po kurios, tikėtina, jau suplanuotas jos likvidavimas? O prokurorų nusikalstama veika, falsifikuojat kaltinimus, pasinaudojant tarnybine padėtimi, ar tai ne nusikaltimas? Viskam išvardinti jaučio odos neužtektų. Ir taip “dirba”  viena Valstybės valdžios kertinė institucija. Seimas, prezidentas vyriausybė labai patenkinti teisėsaugos darbu,  nes “negalima kištis į teismų darbą”. (Šlovė tam talentingam genijui, kuris sugalvojo tokią frazę. )Ką mes dabar girdime - reikėtų iš teisėsaugos šiek tiek atvirumo, atsiskleisti visuomenei… Atsiprašom, atvirumo apie ką? - apie bendrus su kriminaliniu pasauliu nuveiktus darbus? Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Ar Ponas Prezidentas ir toliau tyliai stovės po medžiu - esant tokiai situacijai, didžiausia grėsmė Lietuvos valstybei tūno čia pat - jo užantyje, o ne už sienos. Pačioje Lietuvoje, kaip matom, nedraugiškų šalių agentų - kaip šieno. Dabar vien susirūpinimo, ar apgailestavimo nebeužtenka - reikalas labai rimtas…

O kokia balutė        2019-11-11 13:52

tave pagaliau užkištų, ŠTAZI? Gal išvažiuok su Požėla ar Šimašium papramogauti. Žemė apsivalytų.

stasys        2019-11-11 13:19

2019-11-11 13:01 ..  Bel tik noro būtu . Ne mano valioje Jus įtikinti savo abejonėmis , tik primenu , Snoro banko ‘vagims’ iš JK pavyko pabėgti (išvykti) į Rusija be pasų , pilietybės ir su šeimomis ..Tiek metu besislapstantis Petrikas toje Amerikoje gyveno po kita pavarde ..kol pats per klaida neišsidavė ir tai ne vienetiniai atvejai .

Neturiu nuomonės       2019-11-11 12:22

Paleisi į laisvę - bus lengviau nuskęsti balutėje. Matyt buvo nuspręsta į kamerą, nes mažiau bendraus su kuo nereikia, kol bus nuspręsta dėl balutės. Beto į kamerą visada galima šaliką pametėti. Ir senus-naujus metus pedikai galės ramiau atšvęsti. Na o po jų, žiūrės toliau.

Labai juokinga buvo klausyti pedosaugos atstovo (pedoteismo pirmininko) penkių aukštų žodinių išvedžiojimų, kad pabėgs į JAV, nes ten yra artimųjų. Matyt pats nesuprato, ką šneka ir mano, kad kiti tokie pat durni.

To viskas aistu       2019-11-11 12:21

Tikrai ,cia kerstas! Ne teisingumas! Ir jie kerstaus iki jos gyvos neliks….

Viskas aisku       2019-11-11 12:07

Cia ne teisingumas, o kerstas. Stiprybes Venckienei pries buldozeri.

stasiui       2019-11-11 12:01

tamsta apsimetate kvailesniu, nei kad esate. Venskiene i JAV isvyko tada legaliai, jos paieska tada nebuvo paskelbta, ji turejo pasa ir t.t. ir t.t. Kaip jus dabar isivaizduojate ji pabegtu be paso i JAV? Ji net i lektuva neiliptu. I joki. Ir net jeigu kazkokiu stebuklingu budu ji patektu i JAV (tikriausiai tikimybe kokia 0.000001%), ja gi is karto grazintu, nes jos politinio priglobscio prasymas jau buvo ten svarstytas ir atmestas. stasy, stasy negi prokuraturoje neliko bent minimaliai prasilavinusiu propagandistu?:):):) ar taip jau terminai spaudzia, kad rasote bet ka?:):):)

stasys        2019-11-11 11:27

O ko autorius norėjo , kad paleistu namo pas mamyte ir tėvelį .? Tiek metu slapstėsi nuo teisėsaugos , pabėgo netgi nuo Seimo mandato ir partijos savo įkurtos . Kaip man ta moteris ilgu distancijų sprinterė kuri vienu atsikvėpimu gali kirsti vėl Atlanto vandenyną ir apsigyventi šalyje kuri neturi su Lietuva ekstradicijos sutarties . Va Lietuvos teisėsauga nuteis liktine bausme ir teks ‘garliavos skandalo’ kromelį uždaryti !!! Beje nesu tikras kad ir tada ta ponia nepabėgs ... juk yra prievolė tokiam asmeniui laikytis tam tikro dienos režimo .

asmuo       2019-11-11 10:48

Sąrašas per trumpas.

Trūksta       2019-11-11 10:40

dar pvz su Paleckiuku .

visai neįdomus kolaborantų-okupantų 'teisingumas'       2019-11-11 10:31

teisėsauga - vienintelė sritis (ir svarbiausia) kur iki šios dienos pilnai valdo okupantai bei jų paruošti-atrinkti kolaborantai.

Taip       2019-11-11 10:22

Kokia Prokuratūra,tokie ir sprendimai.Panašiai yra ir su Teismais bei KT. Neįvykusi esminė pertvarka,nepravesta liustracija teisėsaugos sistemoje - politiniai,teisiniai ir moraliniai neigiami padariniai,kurie siplnina Lietuvos valstybę, kiršina tautą,neprideda teisingumo.Deja.

Nuomonė       2019-11-11 10:12

Labai galingi tie pedofilai. Norisi tikėti, kad atsiras už juos stipresnė jėga ir niekšai turės atsakyti už savo baisius poelgius.


Rekomenduojame

Situacija sveikatos srityje: dr. Rimo Jankūno ir Andriaus Gudaičio pranešimai LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: šįkart boikotas gali pavykti, mat valdantieji pataikė į savo tradicinius rėmėjus, o jų balsas dangų pasiekia

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra ‘Realpolitik’

Ramūnas Aušrotas. Seimo narė Morgana Danielė platina teisiškai ydingą ir socialiai neatsakingą informaciją

Ignas Vėgėlė. Kodėl mes taip orientuojamės?

Vygantas Malinauskas. Apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus

Rasa Čepaitienė. Naujoji Helsinkio grupė

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Šiluvos deklaracija labiau tinka Dorovės ministerijai negu Bažnyčiai

STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Vytautas Rubavičius. Paslaptingas okupacinių Vilniaus paminklų „trikampis“

Pasirašykime Šiluvos deklaraciją: laisvoje demokratinėje valstybėje būtina gerbti pamatinius asmens ir visuomenės gėrius

Nida Vasiliauskaitė. Šiandien matome, kad Kantas ir kompanija klydo

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Advokatas Andrius Krištapavičius: kodėl atsisakau pasiimti savo Galimybių pasą?

Kun. Robertas Grigas. Rugsėjo 13-oji: niūrus sugrįžimas į sovietmetį

Liudvikas Jakimavičius. Uždavinys PIŠei

STI tarptautinė mokslinė konferencija „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“: pagrindiniai pranešimai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl Šiluvos deklaracijos

Rasa Čepaitienė. Viskas taip tiesmuka ir primityvu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie ovacijas „kliedesiams“, tapusiems tikrove, ir ramiai knarkiančią sąžinę

Dominykas Vanhara. Kas yra blogai su šia publikacija?

Lenkų premjeras: Lenkija bus geriausia vieta gyventi Europoje

Rasa Čepaitienė. Prieš pišizmą nublanksta net kasdieniai vėlyvojo brežnevizmo marazmai

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.