Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Šeimos politika

Sąjunga „Vardan šeimos“: Alina Jakavoniene ir Linai Kukuraiti, prisiimkite atsakomybę – atsistatydinkite!

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugsėjo 24 d. 5:38

21     

    

Sąjunga „Vardan šeimos“: Alina Jakavoniene ir Linai Kukuraiti, prisiimkite atsakomybę – atsistatydinkite!

Priimant griežtą, intervencinę į šeimą vaiko teisių TV pagrindų įstatymo korekciją, buvo žadama skaidri ir valstybės labui naudinga sistema. Įvykdžius reformą prieš visuomenės valią, ji pradėjo kompromituotis vos tik prasidėjusi.

T. Ismailovas, vaiko teisių apsaugos specialistas su kriminaline praeitimi ir nesibaigusiu teistumu, plėšė vaikus iš tėvų rankų. Bet už tokių „specialistų“ buvimą Valstybinėje vaiko teisių apsaugos sistemoje atsakomybės niekas neskubėjo prisiimti. Šiandienė situacija nė kiek ne geresnė. Kupiškyje globėjos kankintas mažas vaikas uždaromas namo rūsyje. Atsakomybės už tai vėl niekas neprisiima.

Sąjunga „Vardan šeimos“, matydama apgailėtiną situaciją vaiko teisių srityje po Vaiko teisių pagrindų įstatymo įsigaliojimo ir visiško atskaitingumo nebuvimą, ragina prisiimti atsakomybę ir atsistatydinti Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorę Aliną Jakavonienę ir Socialinės apsaugos ir darbo ministrą Liną Kukuraitį.

Šie pareigūnai yra atsakingi už sklandų ir nepriekaištingą Vaiko teisų apsaugos sistemos darbą bei buvo vieni pagrindinių iniciatorių reformuojant sistemą, kuri sudarė galimybes globėjui kankinti vaiką. Taip pat prašome inicijuoti neplaninį patikrinimą, apklausiant globojamus vaikus, ar nėra panašių situacijų kitur, ir apie tai informuoti visuomenę.

Mūsų manymu, valstybės vaiko teisių apsaugos vadovai turėtų atitikti aukščiausius politinius bei skaidrumo standartus, nebijoti prisiimti atsakomybę ir rodyti pavyzdį visiems valstybės tarnautojams.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

kas mūsų laukia?       2019-09-25 16:29

gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com

.

Life Site News       2019-09-25 14:17
Ramiros       2019-09-25 11:05

Be abejo, turėtų atsiatatydinti ne tik Jakavonienė su Kukuraičiu, bet ir Žiobienė su Šakaliene, manau, kad joms derėtų dingti iš akiračio ir kuo toliau nuo vaikų bei šeimų. Nemanau, kad jie visi kažkuo tai naudingi Lietuvai, o, priešingai, manau, kad kenksmingi. Būtina užbaigti “švogerystės įstatymo” praktiką, nes matome, kad dažnai gaunasi nelabai malonūs dalykai mums visiems. Turi vyrauti, dora, sąžinė, teisingumas, kompetencija !  Už Lietuvą Vyrai ...  ir ... Moterys !!!

stasys        2019-09-25 10:06

Naivuoliai ar idiotai? 2019-09-25 9:43 > pabandykite įsivaizduoti kaip atrodytu pasaulis jei tai ka rašote butu tiesa .smileIdiotais ne tik gimstama bet ir tampama ..o tamsta dar ir klausia ar norinčiu jais tapti čia yra. ? Labai abejoju ar daug norinčiu rasite .

Ona       2019-09-25 8:47

BESTUBURIAI   KUKURAITIS,  PRANCKIETIS,  KURIS NEPAKEICIA   ZIOBIENES.  VAIKAI   PLESIAMI   IS TEVU (  asocialias   seimas   UGDYKIT D A R B U ,  S V I E S K I T   ivairiomis   temomis )  o ne   baudziant   juos vaiku   atemimu.  TUKSTANTINE   VAIKU   TEISIU   APSAUGOS   TARNYBA YRA   P E R T E K L I N E,  KURI TARNAUJA ISKRYPELIAMS.

Naivuoliai ar idiotai?       2019-09-25 8:43

Pedofilai, homoseksualai ir kiti sodomitai yra daug labiau paplitęs reiškinys nei daugelis mano ir galėtų patikėti. Vakarų pasaulyje, įskaitant Vatikaną, jie plinta kaip maras, todėl paklausa naujoms aukoms yra didžiulė ir vis auganti. Nereikia būti naiviems, kad kas nors kreips dėmesį į tokius raštus. Tarptautiniame vaikų prekybos versle sukasi milijardai, Lietuvos vaikų jie neatsisakys niekad. Tik suvokiant šio reiškinio mastą galima suprasti, kokia yra įtaka, kas yra didieji lėlininkai, ir kad ištikimai jiems tarnaujančios visokios šakalienės, jakavonienės ir grybauskaitės yra tik užsakymų vykdytojos. Suprantančius rusiškai kviečiu susipažinti su G. Cariovos surinkta medžiaga filme “Sprut” https://youtu.be/cesLDkHz7AA O po .to palyginkite su Garliavos istorija, prisiminkite visas ją supančias mirtis ir paslaptis. Prisiminkite vaikų “psichologo” Slušnio slėptą pedofiliją Švėkšnoje. Negi patikėsite, kad tai buvo vienetiniai atvejai, o ne visų valdžios įstaigų slepiamo ir ginamo nusikaltimų aisbergo viršunėlė?

Jebakavonė       2019-09-25 2:45

Įtariu, kad Jūs girti. Perduosiu pasaugoti Jūsų vaikučius į Naująją Zelandiją.

Išties       2019-09-24 21:10

Prasti reikalai su kai kuriais Lietuvos Katalikų Bažnyčioje vykstančiais reiškiniais: vis labiau čia plinta kenksmingos liberalkrikščioniškos idėjos-jau dalis hierarchu bei daugelis katalikiškų organizacijų narių/pvz. ministras Kukuraitis,svetainės bernardinai.lt dalis darbuotojų/ tai liberalkrikščionys.

niam niam niam       2019-09-24 12:25

Ko gero Kukis, kaip buvęs Caritas vadas, turi vyskupų konferencijos palaiminimą ir induligenciją.
Antraip, bažnytinė vadovybė tokį šėtono išperą būtų ekskomunikavusi, atskyrusi nuo Bažnyčios.
Bet hierarxai tyli dupces įgaubę-  valstybės dotacijos skaniai nuteikia gomurį.
Negi spjausi į saują iš kurios valgai?

kukū-rupūžaitis       2019-09-24 12:13

Neacistatydinsiu, cha- na ir ką man padarysit? smile
Nieko!
Mias gyvianam Nepriklausomoj Lietuvoj- nuo jūsų norų niekas nepriklauso.
Molčat! Aikit dirbt ir uždirbinėt mum algas.
Arba atimsim vaikus!

Žodžio laisvė...       2019-09-24 12:05

Mūsų partizanai su okupantu kovojo iki paskutinio kraujo lašo.Šiandien kukuraičiai su
jakavonienėm ir žiobienėm nekreipia dėmesio į Lietuvos šeimų viešus kreipinius ar ki-
tokius rašymus,peticijas nes ,matyt ,turi stiprius “stogus”.Politinės korupcijos už-
valdytoje valstybėje taikingi veiksmai jų neveikia.Vadinasi,reikia jiems rodyti kur
vėžiai žiemoja.Panačiai kaip Gruzijoje parodė gruzinų tauta tiems,kurie apsimetę
slavų ortodoksais nuropojo net į Gruzijos Parlamento Pirmininko krėslo…Ir mūsų
apsimetėlė pavaidino ištikimai tikinti.Ir Lietuvos valdžia vis mąsto ką su ja daryti.
Taip Lietuvos vaikgrobių verchai laukia kol mužikas su kuoka ateis iki jų durų.

>Al. 12:29       2019-09-24 11:51

Taip, todėl ir kalbu duoklę apie Molochui:
toks verslas galiausiai tarnauja jam.
Nors nukrikščionėjusi, suliberalėjusi visuomenė šito nesuvokia, net nesidomi.
Kaip ir Pasaulinė Revoliucija, kuri yra tik priemonė, o ne tikslas.
Todėl prigimtinio įstatymo atmetimas, šeimų griovimas, vaikų grobimas ir prekyba jais yra pastangos tęsti antikristinį projektą (ne vien socialinį).
Su neatsivertusiais šiuo klausimu beveik nėra apie ką kalbėtis,
gaila laiko slysti reiškinių paviršiumi. Be transcendencijos ši tema l. sekli.

Al.       2019-09-24 11:29

Čia ne verslo projektas, o Pasaulinės revoliucijos tęsinys. Taip paprastai jų nepatrauks. Nebent paaukštinimui.

ие тикрай няатсистатидинс       2019-09-24 10:48

Филип Филипйч:
-Зиночка, будьте добры- соезвольте убрать со стола  торелку Шарика.
Шариков:
-Погоди! Как так “убрать”?! А где же я буду харчеватьса!?

Godumas, turto geismas yra aklas,       2019-09-24 10:13

o šeimų suardymas bei vaikų suprekinimas oligarcinėse valstybėse ir yra verslo, plėtojamo anapus gėrio ir blogio (verslo be moralės), projekto dalis.
Aukso veršio garbintojai tikrai nesiliaus išnaudoję tautą ir silpninę valstybę, jei tauta ir jos piliečiai šiems prieš jų nosis neparodys sugniaužto kumščio. Garbės kodeksas apakintiems aukso spindesio ir Molocho garbintojams negalioja ir negalios. Tik malda ir kieta kova už šeimą ir vaikus. Arba valstybės dekonstravimas ir tironija.

stasys        2019-09-24 9:55

Nepykit vyrai .. geriau dėstykit ka apie tema galvojate. Pliupti į viešuma niekus su kažkokiais pareiškimais be jokios konkretikos priimta buvo tai ‘sisteminei valdžiai’
šiandiena situacija apsivertė aukštyn kojomis ta daro visokio plauko “gelbėtojai” ir tame nemato jokio blogio .. Palaikykime Tiesas savo dėmesiu .. nykščius minkyti ir vėliau galėsite ..

>grumstas       2019-09-24 9:16

Rašai teisingai, ir beveik kietai kaip akmuo, todėl rimtos šeimos turi jungtis jei dar žymus kiekis jų liko.

>>>Kada       2019-09-24 9:02

tai “sistemos” karys. Jo vieta nepajudinamai rezervuota visuose portaluose, o jei pajudinsi, tai… portalas tampa nepasiekiamas. Nepamenat?

grumstas       2019-09-24 8:57

Nepavyks, nes jie ir buvo pastatyti į tuos postus , kad vykdytų tokią politiką: biurokratai valstybės vardu valdo šeimas biznio pagrindu.  Kol nebus nustumti nuo valdžios juos paastačiusieji, tol visuomenė gyvens įtampoje, kai vaikai atėminėjami iš tvarkingų , pareigingų , atsakomybę vaikams diegiančių tėvų.  Kepštelėjimas per vaiko užpakalį sudrausminant mažajį neklaužadą , nesuprantantį kokia nelaime jam pačiam gai baigtis jo šėliojimai , kaprizai ir nirtulingas charakterio būdas , prilyginamas sadizmui, kankinimui ir smurtui tik tam , kad atimti iš  tvarkingų , socialiai atsakingų  tėvų jų teises ir pasilikti -pasaisavinti jas sau tuo tikslu , kad būtų galima su atimtu daiktu vaikais elgtis pagal savo nuožiūrą, skelbiant , kad tai valstybės reikalas.  Socialiai vargingų pagal dabartinę terminologiją, o liaudiškai ūbagų- vaikai nelabai kam ir rūpi , nes neturi paklausos.

Kada       2019-09-24 8:56

tas pri…...kas stasys iseis i uztarnauta poilsi? Atsibodo.

stasys        2019-09-24 6:43

Tema kiek pritilusi bet ‘nuotykis’ Šalčininkuose rodo kiek neteisi sąjunga “vardan šeimos”. Pūliniai visuomenėje gali pareikalauti ir daug radikalesniu priemonių siekiant ta problema pažaboti arba rasti abejingumo vaistą visuomenei kuri susidūrus su ta “akivaizdžia tiesa” numotu ranka ir nueitu .


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.