Geopolitika, Liustracija ir desovietizacija

Rūta Janutienė „Iš savo varpinės“: Ar Dalia Grybauskaitė galėjo būti šantažuojama?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 9 d. 10:01

70     

    

Rūta Janutienė „Iš savo varpinės“: Ar Dalia Grybauskaitė galėjo būti šantažuojama?

„Tai, kad tarp senosios kartos politikų yra tokių, kurie susitepė bendradarbiaudami su KGB, anokia paslaptis. Deja, Lietuva nepasielgė taip kaip latviai, kurie paviešino slaptų bendradarbių pavardes, tad klausimas – ar buvo vienas ar kitas politikas, strateginės įmonės vadovas ar visuomenės veikėjas užverbuotas KGB – dažniausiai lieka neatsakytas“,  – taip savo naująją laidą pristato „Iš savo varpinės“ autorius Vitalijus Balkus. 

Pretekstas dar kartą grįžti prie prezidentės Dalios Grybauskaitės nutylėtų biografijos faktų radosi, kai šių metų pradžioje režisierius Donatas Ulvydas, geriausiai žinomas kaip D.Grybauskaitės pašlovinimo filmo „Valstybės paslaptis“ autorius, ganėtinai nuobodžiame interviu Andriui Tapinui ėmė ir pareiškė, kad prezidentė jam patvirtinusi esą mokiusis KGB mokykloje… Atrodytų, V. Balkaus žodžiais tariant, gavosi „netyčiukas“, nes vėliau pats režisierius šių savo žodžių išsigynė.

Bet gal tai visai ne „netyčiukas“?, – paklausė jis ir žurnalistės Rūtos Janutienės, netyčia radusios tai, kas sugulė į biografinę knygą „Raudonoji Dalia“.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2020-02-12 18:32

Tai klok 2020-02-12 16:21 > kokios dar biografijos Jums reikia ? boba ‘rabavoti’ eina o Jus prašote jos paso ? Grusti ja į viena kamera su Paleckiu ir tegul ten atostogauja .. bus jei ten ir sūris su pelėsiais ir dešra daktariška ..

Tai klok       2020-02-12 16:21

draugužės biografiją čia mums ant stalo? A, nekloji kaip Maldeikovos, kol neišrinko į Seimą. Antros tokios mums jau nereik, nebent žirmūniškiams?

Vaje       2020-02-12 15:46

Skaitau komentarus.. ir netikiu savo akimis! Janutienė neva pati raudona ir taip pat neva šantažuojama. Ir viskas! Visai kaip pirmokėliai ginčytųsi: tu toks, ne tai tu toks…  Nei jokio kotletų skandalėlio niekas neprikabino, nei jokio kito burbulo nepripūtė, nieko… Tai bent! Stribvaikiai ir samdomi troliai demonstruoja rekordines intelektualines aukštumas ir stulbinantį kūrybinį potencialą! Infantilizmas, impotencija, nervinis išsekimas… gal kontorą jau koronavirusas užpuolė? Ar kad tik tokie atsilupėliai kadrai likę, tai gal kontora tiesiog bankrutuoja?! O dabar dar sakyčiau, kad ir tuos atsilupusius paliuosuos, nes aš bent uŽ tokį darbą tikrai nė cento nemokėčiau! Cha cha cha! Negaliu sustoti žvengęs…

stasys        2020-02-11 18:10

Kam tai ‘raganai‘ lakmuso popierėlis ?  netikiu kad ten dar yra ką slėpti ..!!  Užtenka pamatyti švytinti Balkaus veidą .. kai visos atsivėrusios jo 7 čakros tampa aiškiai matomos. Gal pupulis lakmusėlis galėtu detaliau aprašyti kas ten ji taip jaudina , toks visuomenės šviesulys kaip R.Janutienė sužibo analitinėmis proto galiomis ir tik per savaite išsprendė Z,Vaišvilos du metus keliama klausima „Rusijos paslaptis“ ..Turint tokį protini buldozerį  ..tik per pusmetį išspręstume visos Seimo kadencijos klausimus . !!

Bet Rūtelė       2020-02-11 18:01

irgi mums tokia pat paslaptis.

Lakmusui       2020-02-11 17:00

Čia niekas neginčija bestijos nuopelnų Lietuvai, bet tik nori pasakyti, kas tuo naudojasi ir kokiais tikslais. Rūtelė yra baisus žmogus, nes jai nėra nieko švento. Nejaugi per savo amželį neišmokte skirti žmonių ar tokia atmintis trumpa. Naivumas nėra dorybė.

Lakmusas       2020-02-11 14:10

Oho, kaip troliai sujudo sukruto! Pasirodo, Janutienė kaip įstrigęs žuvies kaulas sistemos elito gerklėje. Ar tik nebus šiuo metu sistemos pats nekenčiamiausias žmogus? Ar girdėjot, troliai, Janutienė išleis naują “Raudonoji Dalia” leidimą? Skubėkit užsisakyti! Janutienė ir apie Landsbergių dinastiją knygą parašius. Kadangi Dėdulė negina savo garbės, už šmeižtą per tokią daugybę metų net į teismą nepadavė, akivaizdi vienintelė išvada - viskas, kas parašyta, yra tiesa! Kaip visi žinom, Petkevičių už “Durnių laivą” net po mirties nuteisė. Reiškia Dėdulė bijojo ir vis dar bijo, kad bylinėjantis su Janutiene dar didesni š... į paviršių pradės kilti. Kaip ir Grybauskaitė. Niekam seniai nekyla jokių abejonių, kad ji kgbistė. Apie tai netiesiogiai pripažino ir Maskva, teigdama, kad Grybauskaitė yra Rusijos federacijos paslaptis. Nesurišti tokių akivaizdžių dalykų reikia būti nepaprastai naiviam arba tiesiog idiotu! Kaip svetimos valstybės paslaptis galėjo kandidatuoti į prezidentus? A, troliai, atsakykit? Saugumiečiai, jūs seni pederastai ir pedofilai, ką jūs veikiat, kad taip galėjo atsitikti? Kam jūs tarnaujat, ar su Grybauskaitė visi kartu dar parišti iš Maskvos esat?

>>> 2020-02-11 7:58       2020-02-11 9:59

Tai tu čia asilas juliau Milaiti, jei manai, kad kas nors patikėjo, jog pusė prikanalizuotų komentarų, per tavo mylimą “vamzdį” yra kieno nors kito, nei tavo. Na, gal būt kokiam nors iš pat ryto “įkalusiam” Trabantui jotos prisisapnavo. Dirbi čia nuo vakar ryto 11.34 h.

Paskaita asilams       2020-02-11 7:58

Gal kas suprato, ką Rūtelė susuko apie atominę. Guanasi, kad Kubilius ir Landsbergis nebuvo už atominę, tik vaizdavo, kad už atominę, o mes durniai nubalsavome prieš atominę. Va tokios naujienos. Tikėkime, kas Rūtelei užeis ant seilės, mes tą suvalgysime. Tai paprasčiausia proto maišytoja prastuomenei. Valdžia jos ir nebijo, nes ji yra perkama. Tai būdas nusiurbti balsus nuo rimtesnių kandidatų. Puteikis yra jos analogas.

stasys        2020-02-10 22:17

Raimiui .. o kaip Jus pats manote R.Janutienė Mosad ar CŽV agentė ? juk taip draugo Putina Rusija puola a taip puola ..D.Grybauskaite ir ta šventa moterį sako šantažuoja .. Jei sako tai gal žino ..?

Raimis       2020-02-10 22:05

Rusai eina…taip jie eina…bet pražiopsotas momentas,kada ir amerikonai eina…tai ,vienu žodžiu,visi eina…ant tos Lietuvos sėdi visos tarptautinės teroristinės valstybės…kai keiki komunistus,tai žvengia kapitalistai…dar kiek laiko praeis ir žvengs kinų komunistai…nieko nepadarysi,tokiai demokratinei valstybei kaip Lietuvai,tenka pačiai išlaviruoti tokiame neaiškiame pasaulyje…su anuo pasauliu jau aišku…dabar iš mūsų varpinės…po trisdešimties metų visi prabudo…ieškomi agentai iš KGB,ne pro šalį paieškoti ir iš MOSADo ir iš CŽV..

stasys        2020-02-10 21:47

pasidomėkit 2020-02-10 21:41 > sunkus klausimas batkai ir jo negali statyti va taip kaip pats statote. Baltarusija pirmiau turėtu susigrąžinti savo magistraliniu produktotiekių kontrole einančius per jos teritorija, kaip ta padarė Lietuva o jau vėliau žiūrėti kainos ..Su dujomis Putinas išdūrė Lukašenka , bet žiūrėk kiek atsivėrė jam nauju maršrutų naftai gauti ..

stasys        2020-02-10 21:42

pagailėkite Jus tuos “vatnikus” kiek gi galima juos čia naudoti kaip mėsą stasio propagandos patrankoms ? .. Šlitinėja po to temose .. bumba sau po nosimi ..mini kažkokias ‘magnolijos’ vaidenasi ‘viršikinykę’ .. a tiek to manau supratote . Nebeleiskite į komentarus nepatikrinę sveikatos .. ju pačiu labui ..

pasidomėkit       2020-02-10 21:41

Dabar Gudija po sutriuškinimo derybose Sočyje vasario 7d. derasi dėl naftos pirkimo pasauline kaina! Nes Kremliaus maskolburliai reikalauja formulės pasulinė kaina + 10% Tai yra Gudija derasi, kad nemokėti 10% premijos. Apie jokias žemesnes už pasaulines kainas nebėra nė kalbos.
Už dujas Gudija visus metus mokės 127$/1000kubų, nes nusiderėjo nuo 152$/1000 kubų. Kokia megatvalandės kaina, priklausomai nuo kaloringumo, vienas “Gazprom” težino. O tuo tarpu prognozuojama, kad jei neateis vėlyva žiema į Europą, dujų kainos gali kristi į rekordines šimtmečio! žemumas. Maskolių ekspertai “Gazpromo” ekvivalente jas vertina kaip nuo 70 iki 40$/1000 kubų. Bet Gudija visus metus mokės fiksuotą 127$/1000kubų.

fuckas       2020-02-10 21:09

Draugai agentai- dėkime visas pastangas, kad nukreiptume temą nuo mūsų Patronės mylimos Magnoljos. Reikalaukime, kad būtų svarstoma tik Janutienė, Nes jeigu leudis ims negražiai kalbėti apie mūsų Viršikinykę, leusis bijoti Valdžios, tada neužilgo ir mums pareis psdc.

faktas       2020-02-10 20:42

Padorus portalas niekad neskelbtų raudonosios k—-os janutienės pezalų.

stasys        2020-02-10 20:29

pastebėjimas 2020-02-10 20:20 > nieko čia Lietuvėlėje naujo neišrasi ,nors ‘mergelė’ ir keičia sarafanus .. po jais vistiek tie patys kleckai ..

neskalbiu jokio sarafano       2020-02-10 20:22

Moldova ir Gudija “jaučia” kaip kainos nukrito. Lukošius, kaip koks Debilius 2009m., net prabilo apie “spotines” dujų kainas. smile

pastebėjimas       2020-02-10 20:20

Senasis sąsius ir vėl nesusilaikė Venckienės neprikergęs. smile Eik miegoti, sąsiau. Na, matome mes, kad tu gyvas. Nebūtina vis priminti, kad nemirei ir stenėti čia nuo hemorojaus.

stasys        2020-02-10 18:24

Ar N.Venskienė ar R.Janutienė ..tai tos pačios prabos moterys,.. kurioms nėra sunku meluoti ir apsimetinėti siekiant savu tikslu . Niekas nėra girdėjęs nei iš vienos jų kokiu nors idėjų gerinant visuomenės socialine padėti ar įgyvendinamu programų ..aišku be tu kaip nacionalizuoti svetimą turtą siekiant užtikrinti kokios nors įmonės darbuotojų interesus .  Kiek tai yra teisiška ? manau ir aiškinti nereikia ...vienok ta pastaroji žurnalistė dar gi teisėje gaudosi kaip kupranugarius . Galima iš Seimo išgyvendinti Gražulį , bet kaip R.Janutienę iš „raudonos dalios“ sukurto personažo ..klausimas daug sunkesnis . Faktas :  R.Janutienei dar toli iki N.Venskienės gebėjimo manipuliuoti visuomenės nuomone. Tai kas tave pigiai perka nėra suinteresuotas gauti tikrai kokybiška propagandos produktą .smile

Algis       2020-02-10 17:57

Į tokias, taip vadinamas žurnalistes žiūrėčiau labai rezervuotai, nes gi Neringa buvo ja kaip ir patikėjusi, o ji galop ją ir išdavė...

stasys        2020-02-10 17:35

Įvykis Klaipėdoje Vidūno gimnazijoje su rusų kalbos mokytoja ,galėtu tapti pamoka kaip sunku iš visuomenės išgyvendinti prisitaikėliškas okupacines –nuotaikas .Žmogus gal ir turi savo asmenine nuomone bei požiūrį į istorija , bet mokytojas neturėtu jos pateikti kaip mokymosi programos sudėtinę dalimi . Taip ir ši ponia ..ilga laiką užsiiminėjusi televizijoje populizmu , gavo progos paragauti politikos ir kaip rezultatas sakyčiau puikiai pritapo prie tos autsaideriu kompanijos . Pūsti į medžioklės ragą yra viena, o va pakovoti už  už tiesą ginant visuomenės interesą visai kas kita . Paradoksas bet tam kad apkaltinti Prezidentą Trumpą reikėjo kur kas daugiau medžiagos surinkti , nei tik jo telefoniniai pokalbiai o ir tai nepadėjo .. Tada irgi buvo svarstymų apie šantažą iš Putino pusės Trumpo ir t.t. Rezultate demokratai buvo sumušti respublikonu senate keliais balsais ir didžios demokratijos šalyje niekas nepaklausė o kur tos likusios kitos pusės visuomenės interesu atstovavimas valdžios institucijoje .. smile Nesvarbu ka tau ‚suoks‘ per naktis rujojančios katės , rytui išaušus ju prišaukti velniai ir dvasios netenka galios su pirmaisiais saulės spinduliais . Balkau .. savo tinklalapį pavertei išviete .

Žirmūnams        2020-02-10 17:29

vienos Maldeikovos per akis, kam mums dar antra tokia?

DD plius DD       2020-02-10 17:12

“Ar Grybauskaitė galėjo būti šantažuojama?”..
Tai klausimėlis lengvai už nosies vedžiojamiems pinokiams. Kad būtų galima kalbėti apie šantažą, reiktų nors kokio apčiuopiamesnio pagrindo apart Janutienės sapnų. Kokio nors akivaizdžiai prieš valstybės interesus svetimų naudai žingsnio. Kaip, tarkim, D.Prunskienės sausio septintos sprendimo, po kurio sekė sausio tryliktoji. Čia jau vėliau po visko buvo atsilyginta titulais ir gydymo paslaugomis. Bet žingsnis, kuris akivaizdžiai parodė kieno vežime dūdą pūtė gintarinė ledi yra būtent tas. Taigi, norint parodyti realaus šantažo tikimybę, reiktų ir iš Grybauskatės darbų ką nors panašaus pateikti. Tik nieko taip ir nematau, apart kažkokių gandų, insinuacijų ir tiesiog pletkų. Taigi, kur Grybauskaitė, aiškiai svetimų verčiama, suveikė prieš Lietuvą? Toks būtų mano kontrklausimėlis.

Sarafano munduro skalbėjui       2020-02-10 16:32

Dujos atpigo ne dėl brangaus independenco.
Krito kaina pasaulinėje rinkoje ir tiek.
Bet vistiek mokame gerokai brangiau nei vakarėnai.

Keistenybės       2020-02-10 16:26

Mane stebina buratinai. Ši žurnalistinė prostitutė išmainė kailį Garliavos istorijoje, ne už ačiū traukė “vis dar pasitaikančias” negeroves ir nutarė pakliūti į seimą. Buratinai euforijoe išrinks, o vėliau stebėsis, kodėl ši veikėja nesiskiria nuo Maldeikienės, Šakalienės ar kitų paklusnių tos pačios KGB auklėtinės (įdomu, kokį laipsnį užsitarnavo?) pakalikų.

Babachui       2020-02-10 15:51

Gal ir būtų užtekę. Kaip ir atominė elektrinė visai reikalinga būtų, atsižvelgiant į beprasidedantį elektromobilių bumą. Bet yra kaip yra. Beje, galite nurimti, nes, panašu, kad po GIPL dujotekio paleidimo terminalo gali nebelikti. Bet kokiu atveju savo jis atidirbo. Už dujas nebemokame po 500USD/1000m3., kaip anksčiau.
O dėl sprogimo galios, tai paskubėkite pas psichiatrą, nes tai jau panašu į nesveikos vaizduotės sapaliones. Išvis, radote ką lyginti. smile

rinkėjai iš Kauno       2020-02-10 15:46

Čia ne Balkus, čia “Youtube” taip daro.

Gal pateiksite       2020-02-10 14:14

pagaliau ir Rūtelės tikrąją biografiją? Kiek dar tempsite gumą, kaip ir su Maldeikiene?

> Rinkėjai iš Kauno       2020-02-10 13:39

Eikit į youtube ir viską matysit be trikdžių.

Apie prostituciją       2020-02-10 12:36

Prostitutė nori užsiimti individualia veikla ir netgi įsisprausti tarp jų. Jai tas pats su kuo ir kaip. Rėksnė, kaip ir Maldeikienė. Gaisrininko su šautuvu dukrai tik į naudą, kad ant jos varo prostitutės, taip sudaromas įspūdis, kad čia ne rimta. Ji bus paskiepyta iš visų pusių, pradedant prostitučių ir baigiant jos stogu sistemos ober suteneriu.

Almantai,       2020-02-10 12:32

gal tamsta vienas iš jų, iš tų kagebinių, a? Gal reiktų tamstelę papurtyti, kad prisipažintum ir mums čia?

Ir kas tą       2020-02-10 12:27

Rūtelę dabar taip jau šantažuoja, kad šitaip žemai puolė, pati norėdama tapt tų jos puolamųjų drauge, net šeimos drauge, a? Kam ji pasikabinusi, nabagė?

Almantas       2020-02-10 10:25

Matosi nemazai lansberginiu-KGBistiniu komentaru ir jie turi viena bendra savybe tai yra kvailuma.Tik paskutiniai kvailiai gali teigti,kad Janutiene raudonesne uz grybe.Tai kiek gi tai Janutienei metu 60-70 .Lietuva jau 30 metu kai ne SSSR,kad butu bent kiek raudona dar maziausia 20metu reikia prideti.Geriau savo Armonaite susirupinkit kurios tevelis aukstas KGB pareigunas ir dabar grizusia is seimo kasdien “aukleja"kaip padaryti,kad Lietuvai butu blogiau.O kiek dar tokiu “uzslaptintu"Reikia greiciau ciupti uz “pautu” tata,kad pasakytu kur KGB archyvus paslepe.

rinkėja iš Kauno       2020-02-10 9:56

kodėl neišsiskleidžia per visą ekraną ir nuolat kabo įkyri reklama, lipanti net ant veidų? Gal ponas Balkus tegu susitvarko pirmiausia techniškai savo laidą. Juk įsidėti reklamas tai užteko kruopštumo ir pagarbos jos užsakovams. Tai gal gerbkite ir potencialius žiūrovus bei skaitytojus.

to Babach       2020-02-10 7:30

Tai dar ne viskas. Šeštokuose ant Rail Baltikos pastatė naftos produktų skirstymo bazę. Pro šalį rieda NATO ešelonai, repetuoja greitus ginkluotės perkėlimus. O raktelį nuo “vartų į vakarus” laiko kažkoks verslininkėlis. O gal per jį kažkas.

stasys        2020-02-10 7:14

Aš tai bučiau siūles įdėti video su konferencija spaudai iš Seimo spaudos salės, ten bent matosi kas kalba ir kas turi tolesniu veiksmu laisve .smile o ši ponia aš aš aš ..tik populiarina savo senos knygos nauja laida. Verslas naiviu žmonių sąskaita uždirba pinigus , bet kai tai daroma atvirai ir su panieka ? ..buvo toks vienas ‘šuleris’ advokatas siūles su Z.V. už 50 eu. mokestį Briuselyje pensininkams išmušti didesnes pensijas, pinigus surinko bet .. .Vėliau su ‘kuvalda‘ naikino A.Ramanausko –vanago atminimo lenta . Tai bruožas tos demokratijos kuria siūlosi apginti ta publika .Žemas lygis .

babach       2020-02-10 1:30

Lietuvos poreikiams būtų pakakę keturis kartus mažesnio laivelio.
Bet,...
KGB akademijos majorė mums paklojo tikrą ” siurprizą”:
Kariniu požiūriu tas milžiniškas dujų tanklaivis, yra afigiena bomba.
Karo metu, granatsvaidžio šūvis ar vietinio igarioko padėta mina drioksteltų taip, kad Lietuvos karines jūrų pajėgėles, NATO laivus nupūstų lyg dulkes.
Sekundė ir Klaipėdą ginančių pajėgų nebėra. Sprogimas būtų galingesnis nei jankių Hirošimos bombikė. Tik be radiacijos, (patogu- griuvėsius išsivalai ir pervadinus į Putinogradą, statyk iskonnyj russkij grad.
Индепенденцо sprogimo banga gerokai apgriautų Palangą, Gargždus ir Kretingą,r paliktų be langų Rietavą, Plungę, Skuodą. Be elektros liktų trečdalis šalies.
Tokiame chaose ruskių tankai mūsų autostradomis galėtų važinėti atsipūtę kaip turistai.
Ir čia tik 1-nas Geležinės Magnolijos veiklos/nuopelnų epizodas.
Madkvoje, Lubiankos seife tikriausiai jau guli Maršalės antpečiai ir Didvyrės žvagždžių komplektas didesnis nei Lionka segėdavo.
O mes Poniai- valstubinę rentą, apsaugą ir limuziną ta proga.
Faina, a ne?
Argi ne idiotų kraštas?

 

landzgybinė ne/priklausomybė        2020-02-10 1:03

ruūūūsaj niapuls-
jiems jau ir taip Lietuvoje viskas priklauso/
grotesko vyšnia ant Kovo 11-sios jubiliejinio torto/
ačiū išdavikams ir buratinams-
be bukų balsuotojų
fokusų cirkas nebūtų įvykęs

operacija "Наша Даша"       2020-02-10 0:56

Tereikia „Masiulio sąrašą“ sujungti su VSD/AOTD ataskaitos skyriumi „Ekonominis ir energetinis saugumas“ - vardus ir darbus - ir po tokio sudėties veiksmo nušvinta tikrasis vaizdas.
Tiesa, iki viso vaizdo „Masiulio sąrašui“ stinga vienos esminės detalės - Dalios Grybauskaitės laikų prezidentūros, kuri buvo su „Masiulio sąrašu“ susisiekiantis indas ir R.Masiulio nepaprastos karjeros apsauginė siena. Prezidentūroje „Masiulio sąrašo“ koordinatoriumi tapo S.Daukanto aikštės senbuvis Nerijus Udrėnas, buvęs dar prezidento Valdo Adamkaus ekonomikos patarėjas, iš pradžių globojęs „Leo. Lt“, paskui ūmai dėl jo atsistatydinęs (išėjęs sugrįžti į prezidentūrą), pirmąją D.Grybauskaitės kadenciją kuravęs energetikos projektus, nūnai nutūpęs į Klaipėdos valstybinio jūrų uosto valdybos pirmininko kėdę.
Ir Romas Švedas, buvęs energetikos viceministras, „Leo.Lt“ stebėtojų tarybos pirmininkas, AB „Klaipėdos nafta“ valdybos pirmininkas, AB „Lietuvos geležinkeliai“ valdybos pirmininkas, o svarbiausia - antros kadencijos D.Grybauskaitės rinkimų štabo vadovas (turint štabo vadovą iš tokių sferų rinkimų finansavimo keblumų nekyla).
R.Masiulio ir jo palydos kelias: ne pačios geriausios reputacijos audito kompanija „Ernst &Young;“, dar prastesnės šlovės „Leo.LT“, AB „Klaipėdos nafta“, per kurią buvo realizuotas SGD terminalas „Independence“.
Po šio projekto R.Masiulis ir jo žmonės, pelnę ir pateisinę pasitikėjimą, įsitvirtino valstybinių energetikos ir susisiekimo monopolijų strateginiuose postuose. Vadybininkų desantas, perėmęs į vienas rankas elektros ir šilumos tinklus, dujų sektorių, geležinkelius, paštą ir jūrų uostą. Čia tai bent operacija!
Simboliška, jog buvęs D.Grybauskaitės patarėjas Arūnas Molis paskirtas SGD terminalo direktoriumi.
Vieni „Independence“ vadina ekonomine beprotybe, kiti - didžiausia afera. Pasirodo, viskas dar blogiau. Iš VSD/AOTD ataskaitos akivaizdu, kad per Klaipėdos „Independence“ Rusijos kompanija „Novatek“, už kurios stovi „Gazpromas“ ir V.Putinui artimas oligarchas G.Timčenka, kėsinasi užvaldyti Lietuvos ir Baltijos kraštų suskystintųjų dujų rinką.
Mūsų „Independence“ V.Putiną tik stiprina!
Ar toks ir buvo planas?
Laivo pavadinimas skamba kaip patyčia iš Lietuvos nepriklausomybės.
Gal geriau laivą pavadinti gražiau, lietuviškai, tiesiog-
„Dalia KGBauskaitė“.

Al.       2020-02-10 0:38

Na,Janutienė ar Puteikis gal ir nepatikimi, bet Grybauskaitė su savo žydraisiais čekistais tai jau perlenkė lazdą. Ir visuotinis tylėjimas apie tai, manau, rodo kiek visi įgąsdinti.

noperckas Trabantui       2020-02-9 22:48

Kai Sarafaną amerikonai 1999 nuleido į kanalizaciją,
URMas tylėjo todėl, kad ten tuo metu viskam vadovavo
tą pačią Piterio kailialupystės akademiją baigęs Žydrasis A.
Būtų labai įdomu sužinoti ir apie to meto Tatos VL ir Žydrojo A. tarpusavio kontaktus.
Siūlų galų ten turi būti, o nuvestų jie prie reikšmingų dalykų.

čia dabar!       2020-02-9 22:31

Tai jau stribininkai tiesos.lt komentaruose siaučia?

...       2020-02-9 22:08

Dabar,kai pamaciau,kokiose laidose dalyvauja ruta,viskas apsiverte antraip.O dar puteikis,tai isvis sansu jie neturi.Klaipedieciai prie puteikio buvo priprate ir zinojo,kad pagalbos is jo nesulauksi.Jis visada puldavo ale grumoti,kai viskas budavo pasibaige.Turime tautos isrinktus gerb.VALSTIECIUS ir bukime protingi,nesimetykime i salis,nes tik valstieciai parode,kad galima gyventi gerai.Ka ruta padare gero,apart lojimo???Nieko iki galo nepadare,net parasus surinktus sakalienes isvertimui is kedes,nedavede iki galo.Kur beziuresi,laksto su mikrofonu klykdama,o rezultatu,NULIS.Gerb.KARBAUSKIS ka pasako,ta padaro.Laukiame susitikimu su gerb.Ramunu.Mano kaimynas eis i susitikima ir paklaus nuomones apie ruta,nes Ramunas geriau pazysta visus kandidatus.Bukime vieningi,protingi,duokim valstieciams dar bent kadencija,kad galetu normaliai dirbti zmoniu naudai.

Palaikau Rūtą       2020-02-9 21:54

RŪTA, KEISKI GINKLĄ!

Sena tiesa, nes lizdas taip sutvertas:
Juk gera ėsti kur už babkių maišo, -
Tam ir kapšelis „fondinis“ atvertas,
Tad mikrofoną, tartum p…į, laižo.
Pakiš „kolegos“ tau Kalėdoms kiaulę,
Už tai, kad schemą jų parodei Tautai;
Matai gerai, kad vietą sau po saule
Vis perka tie, kieno apskretę p…tai.
O Lietuvoj - nėra jokios sistemos:
Anūkas „Stikliuos“ utėles parduoda,
Bebrynui viskam padeda aferos,
Na, o darbiečiai turi „Aukso puodą“.
Ir švilpt banditams, kaip Tauta galvoja,
(Juk už reklamą irgi brangiai moka),
Todėl valstybę valdo vis su koja,
Nes mikrofonai gėjų letkį šoka…
Bet kas išspardys šungrybius Tėvynėj,
Jei klanas turi ir po „agentūrą“?
Kai Lietuva - balaninėj gadynėj, -
Beliks tik vakarams sulįst į r…rą...
Tad, keisk, Rūtele, ginklą savo rankoj;
Kaip priešas kerta, kirsk ir tu taipogi,
Kad liktų jiems plati skylė barankoj,
Juk nesustos jie niekad, niekad vogę...

.

Bet gi kas       2020-02-9 20:22

šantažuoja Rūtelę? Ar gali kas atsakyti į šį klausimą?

jau toks šlamštas       2020-02-9 18:47

Daugybė neaiškumų dėl Bobos biografijos ir prezidentavimo, bet “Savoje varpinėje” vis dažniau besirodanti Stružkė suvarys velniop tokį gerą kanalą.

Sakykit,        2020-02-9 18:16

o pati Rūtelė nėra šantažuojama, ane?

Dzeikas       2020-02-9 17:55

As nezinau buvo “gaosrininko dukra” santazuojama ar ne. Ir tiesa sakant man tai visiskai nesvarbu.
O kas svarbu? O svarbu tai, kad DG buvo pagauta MELUOJANT pateikiant autobiografija Prezidento rinimams. IR po to nekilo JOKIO skandalo, nuo zodzio visiskai. Tautos reakcija: “nieko tokio, daug kas ka raso”
Tai kaip ir klausimu nera. Bruda valdyt DG tinkama. O ten stumde ja koks FSB ar ne numeris 16…

ne, niekaip negalėjo       2020-02-9 17:32

marionetės tampamos už virvučių, o ne šantažuojamos
Lėlių teatro niekad nematėte?

Ar ONS opozicija turi noro pokyčiams?       2020-02-9 16:23

VSD ataskaita puikus pavyzdys, kaip VSD tratina pinigus mūsų mulkinimui ir yra viena iš aibės (kaip URM, Aplinkos apsaugos M ir t. t. ) mūsų  pinigus vėjais leidžiančių valdiškų institucijų...O įrašas apie burokevičininkę Gryb.
puikiai liudija ONS oponentų impotencijas…Išorinės grėsmės visada egzistavoir bus, bet ,esu įsitikinęs, didžiausia grėsmė LR saugumui yra ne jos, o nusikalstamas oligarchinės- nomenklatūrinės santvarkos ( ONS) režimas, nuo kurio veikimo milijonas pabėgo. Likę bijo visko ir tampa egoistiškais, verkšlenančiais, visuotinos liberastiškos propagandos mulkinamais lietuviakalbiais, kuriems jau neberūpi nei nykstantis valstybingumas nei lietuvybė, nei teisingumas, tik mitalo kaina, asmeninė savijauta ir algos dydis…
Deja, bet ONS silpni oponenai dažniausiai lietuviškai:) nesolidarūs, nepalaiko kits kito ir taip NEJUČIOM padeda ONS smaugti šalį savo riebiai egzistencijai pratęsti..Nesolidarumo eilinis pavyzdys- Centro partija Seimui drąsiai kelia KAPITALINĮ klausimą dėl Burokevičiaus kolegės Gryb. sąsajų su KGB, o Radžvilo forumai, ir kiti ONS oponentai, apsimeta, kad tai ne jų reikalas ir vėpso iš po medžių....ONS šutvė  nusipelno piliečių giljotinos rinkimuose, o ONS oponentų kompanija nusipelno tik piliėčių priekaištų už susiskaldymą ir amžinos padrikoss opozicijos gardo…Užuot bent pirštą dekagebizacijos linkme esminiu Gryb.  klausimu pridėję, tie ONS oponentai savo portaliukuose TOLIAU KEISTAPROTIŠKAI gvildena amžinas vertybines arba trečiaeiles temas…
Taip ONS opozicija radzvilu, juozaiciu ,kuolių, songailų ir Ko pavidalu antisolidariai ir nekonstruktyviai elgėsi ir gyvybiškai svarbiu 3 proc. kartelės klausimu…
A.K. LS veteranas

ah1       2020-02-9 15:58

Nėra to blogo kas neišeitų į gerą - Lietuvių liaudies patarimas,  grįžtant KGB šeimininkams turėsime “alibė” “trizna” “rusai puola” padėjome sukurti Europos valdymo mechanizmą “srima - 2” . Na ir kytri tie lietuviai.

Kis       2020-02-9 15:51

istoti i partija buvo siuloma nuo 27 metu,butinai rekomendacijas is dvieju itakingu partieciu,kurie atsakingi us kandidata.Tada 2 metai buni kandidatu i clenus ir tik po to tave priima i partija.Tai jokia paslaptis nuo meto.O KGB nebuvo oficialiu studiju,bet kokiame univere buvo atrinktas fakultetas,kur mokoma visu “gudrybiu"ir tada tampi amzinu,nes priimi priesaika.

ah1       2020-02-9 15:07

trizna “rusai puola” - talkinimas KGBistui Putinui nutiesti strimą 2 Baltijos dugnu ir Europą valdyti strimu 2 ir padaryti priklausomą nuo srimo 2 ir nuo KGBisto Putino.O jei abudu mokėsi KGB mokykloje, vienas yra kito pavaldinys ir buvusių KGbistų nebūna, tai vienas KGBistas yra kito KGBisto viršininkas ir pavaldinys KGBistas paklusta viršininkui KGBistui, tai kaip du kart du lygu keturi net neabejoju.

Negi niekas       2020-02-9 14:58

taip ir nepapasakos mums Rūtelės biografijos, kaip ir Maldeikovos mokslinių darbų ir disertacijų iki išrinkimo Briuselin,a?

Nieko neįkerti politikoje ir istorijoje,       2020-02-9 14:47

bet etiketes klijuot ir apie “Š” vamzdį plepėt labai okatnus, kodėl?

Trabantas to ir gerai       2020-02-9 14:16

Kalbate keista daugiskaita “mes”. Labai įdomu, kas tie “mes”? KGB ir VSD klakeriai, kurie turėtų būti visi siunčiami pas nykštukus, vos pasirodę.

Ir gerai,       2020-02-9 14:07

kad vienu kanalizatoriumi čia bus mažiau. Argi mums čia reikia kanalizacijos vamzdžio specialistų? Mums ir vieno tokio vamzdžio Vilniuje jau per daug, ką manote, oponentai?

Trabantas       2020-02-9 14:02

Su Jotomis nediskutuosiu. Užsivožk grabo dangčiu.

Trabandt žiniai,       2020-02-9 13:59

kad Didžiosios Troikės Sąjunga dar oficialiai nepanaikinta ir nedenonsuotos sutartys. O kas pačio priedanga? Juozaičio dūmai, konservatorius Dagys, Jurgis ar pati Rūtelė? O kas už Rūtelės nugaros, kaip ir Žirmūnų pseudo pliurpės(Lenino materializmo ir empiriokriticizmo specialistės - W.I.Lenins “Materialismus und Empiriokritizismus”) Maldeikovos ar žinai? Arba pats esi to dalis, ką?

Deiviui ir Co       2020-02-9 13:52

raudonieji prokurorai ir nkvd-istai geresni už univerkių dėstytojas. “O dožilisj”, pasakytų Gorbis. Beje, ne Lietuva ir ne lietuviai ar kokie tai sąjūdininkai pradėjo “Perestroikę” - tai irgi reiktų žinoti, o ne kvailinti Lietuvos prastuomenę ir ubagyną.

Trabantas tam kuris viską žinojo       2020-02-9 13:50

Netriesk miltais, nukreipinėdamas problemą į lankas, esą kas jau čia labai blogo, jei buvo Partškolos dėstytoja. Tokių juk buvo daug.
Tai va, pasakysiu tamstai KGB troli, kad šiai asabai KGB buvo sukūrusi politinės karjeros scenarijų, o aukštoji partškola ir visokie Rotfront kailių fabrikai, buvo tik rami priebėga vykdyti visai kitas jai skirtas užduotis. Amerikonų žvalgyba ją perkando ir deportavo per 24 val.
URM turėjo kilti neeilinis skandalas, bet kažkodėl nekilo. Kodėl? Spėkite iš trijų kartų, ir aš jums prisegsiu seklio Morkos medalį.

> O kas       2020-02-9 13:47

O kas taip suveikė, kad būtų tik Paulauskas ir DG?

Tiek Amerika,       2020-02-9 13:46

tiek Rusija turi tą patį viršininką - Privatų Banką, rinkėjų ir rinktos valdžios nekontroliuojamą Banką. Rusijos valdančiosios klasės kapitalas ir vaikai mokosi, gyvena arba Amerikoje, arba Londone, kaip ir Stalino žmona ir vaikai, jau nekalbant apie Chruščiovo giminę ir pan. Pamiršote, kas pasauliui suvairavo Sovietiją, vadinasi, ir dabartinę jos paveldėtoją - Rusijos Federaciją.

Nesupratau       2020-02-9 13:40

kas ir kuo gali ją šantažuoti, jinai gi pakeitus Šeiminyką iš ruso į amerikoną . Negi manot amerikonai būtų leidę išrinkti prezidentu rusų šnipą ?

O kas šito nežinojo?       2020-02-9 13:16

Visi gi labai gerai žinote, kad mes neturėjome pasirinkimo: arba Grybauskaitė, arba Paulauskas? Tad neapsimetinėkite šito nežiną. Manote, kad raudonasis prokuroras geresnis už Mokslinio Komunizmo Politekonomijos dėstytoją? Buvo du kandidatai - Paulauskas ir Grybauskaitė, ir mes turėjome vieną iš jų pasirinkti, taigi. Taigi laikas Jums pradėti kalbėti apie antrąjį kandidatą ir kuo jis būtų buvęs geresnis už Grybauskaitę? Pagaliau, kas tokia pati Rūtelė, ko jos biografijos mums, runkeliokams, nepapasakojate, neparašote, a? Mes rinkomės, kaip visada, iš dviejų blogybių mažesnę. Na, o sovietinius prokurorus mes gerai atsimename - labiau nei Mokslinio Komunizmo Politekonomijos dėstytojas ir kitas trockistes arba stalinistes, kaip ta Maldeikova ir pan., sakyme taip. Mes prisimename, kaip jie mus gaudė, medžiojo ir lupo, kaip siuntė Sibiran - Magadanan, Norilskan, Vorkuton arba į Solovkus, jau nekalbant apie Laptevų jūrą. Ir iš kur mūsuose atsiranda tokių a la Rūtelių, a? Gal galite mums paaiškinti ir šitą fenomeną? Nereiktų pamiršti dar ir tokios mūsų tautos savybės, o būtent, liguisto polinkio rinkti į valdžią Sovietų Lietuvos kūrėjus ir jos administracijos atstovus, okupacinio režimo įvairius a la veikėjus. Mes, o ne kas kitas Antrosios Lietuvos Respublikos prezidentu gi išsirinkome LK(b)P CK Pirmąjį sekretorių, o tai daug ką pasako apie mus pačius. Kas mes esame ir ko verti, ką mėgstame ir ką renkame į valdžią. Ir Grybauskaitė pirmiausia buvo AMB ministrė ir jis ją pasiuntė Briuselin, o ne kas nors kitas, kaip Vilniaus žirmūniškiai Maldeikovą Briuselin. Tad nieko naujo mūsuose neįvyko ir nepakito. Šito nereiktų pamiršti. Žinoma, tai buvo neišsilavinusio mažaraščio nuomonė, ne daugiau.

>Deivis       2020-02-9 13:04

Būtent. Toje ją šlovinančioje knygoje DG pati rašo, kad VL pasiūlė prezidento postą dar būnant nežinomai, prieš karjerą ES.

Deivis        2020-02-9 13:00

Senasis Landsbergis tą komunistę Dalytę prakišo. Ožys palaimino, o proto neturintys nulėkė už tą pragaro išperą balsuoti.

habilitās       2020-02-9 12:14

Ar daug Lietuvoje tokių, kurie abejojo D. Grybauskaitės nuopelnais KGB, išskyrus tą, „lietuvos dalios“ krikštytoją.
Prieš tris metus anapilin iškeliavęs vienas iš „kazachų“ (A. R.), kartu su D. G. dirbęs partinėje mokykloje, yra sakęs, kad norint dėstytojauti partinėje mokykloje, reikėjo trijų dalykų: mokslinio laipsnio, būti „prancūzu“ arba homoseksualu ir praeiti kgb filtrą. Filtrą praeidavo tik tie, kurie pasirašydavo bendradarbiavimo sutartį su kgb. Šio reikalavimo netaikė, tik labai aukštų partinių šulų artimiesiems.
Ir šis faktas buvo aptarinėjamas dar prieš pirmą D. G. kadenciją. Kažkoks klapčiukas, iš antro departamento, pastoviai kabinėjosi prie internautų su kvailiais klausimas, mat nepatiko informacijos šaltiniai. Nė kiek neabejoju, kad prieš antrą kadenciją „ekspertai.eu“ viešinta informacija apie D. G. tėvą, buvo masalas kvailiams, kad nukreiptų dėmesį nuo pačios D. G., nes tada jau buvo paviešinta informacija, kad D. G. dirbo ir ekskursijų į užsienį vadove. Kam buvo pavaldi ši kontora, žinojo kiekvienas, tad nieko naujo Marijos žemėje, paminklai kolaborantams stovi ir bus statomi.

Janutiene,       2020-02-9 11:34

Pirma parašykite savo tikrąją autobiografiją, be jokių nutylėjimų, be iškraipymų, o jau tik tada kapstykitės po kitų biografijas. Kiek pamenu, ta tamstos “Raudonoji Dalia” mums, eiliniams Lietuvos piliečiams, nepadarė ir tikiuosi, ateityje nepadarys, jokio įspūdžio. Tik iškilo klausimas - kas iš judviejų raudonesnė ir pavojingesnė?

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.