Ukraina, Rusija

Rusijos gynybos ministras Šoigu pradingo” dėl širdies problemų”, Putinas nebepasitiki Bortnikovu ir Gerasimovu

Tiesos.lt redakcija   2022 m. kovo 24 d. 11:34

42     

    

Rusijos gynybos ministras Šoigu pradingo” dėl širdies problemų”, Putinas nebepasitiki Bortnikovu ir Gerasimovu

• Žiniasklaidos pranešimai teigia, kad Sergejaus Šoigu niekas nematė jau 12 dienų.
• Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pradėjo raganų medžioklę savo patarėjų vidinėje aplinkoje.
• Įtarimai dėl artimų patarėjų išaugo po to, kai JAV ir Britanija gavo nutekintus jo karinius planus.
• Nutekėjusi informacija smerkė dėl sėkmingų Ukrainos atakų prieš pagrindinius generolus ir elitines pajėgas.
• Yra įtariamas gynybos ministras Sergejus Šoigu, vadovavęs invazijai.

Šiandien Vladimiro Putino karas paniro į dar gilesnę krizę pasirodžius pranešimams, kad Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu pradingo iš akiračio dėl „širdies problemų“.

Jo niekas nematė jau 12 dienų, o per televiziją buvo rodoma jį vaizduojanti sena filmuota medžiaga ir nuotraukos, kaip teigia opozicinės žiniasklaidos pranešimai.

Tai įvyko po to, kai paaiškėjo, kad Vladimiras Putinas pradėjo raganų medžioklę savo aplinkoje ir vis labiau bijo savo artimiausios aplinkos žmonių po to, kai JAV ir Didžioji Britanija gavo nutekintos informacijos apie jo karinius planus.

Tarp tų, kurie sukėlė įtarimą, buvo Šoigu, atsakingas už kruviną karinę operaciją Ukrainoje, kurios metu, manoma, žuvo daugiau nei 10 000 karių ir masiškai žuvo civiliai.

Paskutinę savaitę jo vieši pasirodymai buvo žymiai sutrumpinti, o jo jaunesnioji duktė Ksenija buvo matyta pozuojanti apsirengusi Ukrainos mėlyna ir geltona spalvomis.

Kovo 18 d. 66 metų Šoigu buvo paminėtas Kremliaus svetainės ataskaitoje, pranešančioje, kad jis ir Putinas aptarė” specialios operacijos pažangą Ukrainoje” su nuolatiniais Saugumo Tarybos nariais. Tačiau vaizdo įrašai ir nuotraukos nebuvo rodomi.

Tą pačią dieną Pirmasis televizijos kanalas vienas paskelbė istoriją apie Šoigu, teikiantį apdovanojimus, tačiau su pranešimu naudojamas vaizdas buvo tas pats, kaip ir rodytas kovo 11 d.

Anksčiau jis buvo labiau matomas ir dažnai cituojamas. Jo aplinkos žmonės sakė, kad jis blogai jautėsi dėl širdies problemų, apie tai tiriamajai naujienų laidai „Agentstvo” pasakojo ministrui artimas šaltinis.

Šoigu yra laikomas vienu artimiausių ir lojaliausių Putino bendražygių.

Tačiau dėl karo vedimo atsirado įtampa tarp jo ir kitų armijos bei saugumo vadovybės atstovų.

Praėjusių metų birželį jo 68 metų sesuo Larisa Šoigu mirė nuo Covid.

Rusijos prezidentas ieško kaltųjų dėl jo užstrigusios invazijos Ukrainoje, ir pasakojama, kad jis yra įsiutęs dėl to, kad JAV ir Britanija sužinojo apie Maskvos karinę taktiką.

Šaltiniai pranešė, kad nutekinta informacija, kurią Londonas ir Vašingtonas perdavė Kijevui, buvo pateikiama kaip priežastis, dėl kurios ukrainiečiai taip sėkmingai nusitaikydavo į Rusijos žymiausius generolus ir elitines pajėgas.

Šaltiniai tvirtino, kad Putinas privačiai išreiškė nepasitikėjimą ilgamečiu bendražygiu Aleksandru Bortnikovu, Federalinės saugumo tarnybos vadovu, ir pradėjo atžagariai kalbėti susirinkimų metu su Valerijumi Gerasimovu, Rusijos Generalinio štabo vadovu.

Bortnikovas buvo įvardintas kaip tas, kuris pakeistų vadovą, jei Putinas būtų pašalintas perversmo keliu.

Kitas žmogus, į kurį nukreiptas Putino įsiūtis yra Ginkluotųjų pajėgų Generalinio štabo vadovo pirmasis pavaduotojas Igoris Kostiukovas, kuris, tikėtina, gali būti pašalintas platesnio valymo eigoje.

Anksčiau prieš invaziją jis viešai pažemino Užsienio žvalgybos tarnybos viršininką Sergejų Naryškiną.

Bet Putinui ir vėl labiau rūpėjo karinės technikos nuostoliai, dėl kurių jis kaltino Gerasimovą, negu žmogiškosios mūšių aukos.

Pasakojama, kad jis yra pasakęs savo vadams, jog 50 000 aukų kaina būtų „niekas palyginus su tikslais, kurie būtų pasiekti po pergalės“.

Kai kurie mano, jog jis planuoja sandėrį, kuris bus pateikiamas kaip Ukrainos “pasidavimas” ir “pergalės paradas” Maskvoje gegužės pradžioje.

„Jį siutina, kad JAV ir Jungtinės Karalystės žvalgyba, atrodo, visą laiką žino tolesnį Rusijos armijos žingsnį, pradedant nuo invazijos pranašavimo dar prieš jam būnant pasirengusiam ją pripažinti“, - sakė vienas iš šaltinių.

Daugiau nei tuzino generolų netektis matoma kaip susijusi su realiu laiku vykstančiu informacijos apie karinės operacijos veiksmus nutekėjimu.

Rusijos saugumo ekspertas Andrejus Soldatovas sakė, kad karinė kontržvalgyba apklausia Federacinės saugumo tarnybos departamentą.

„Tai gali reikšti, kad pagaliau žmonės Maskvoje pradėjo savęs klausti, kodėl JAV žvalgyba buvo tokia tiksli“, - sakė jis laikraščiui The New Yorker.

„Karinė kontržvalgyba daugiausiai užsiima kurmio paieška, informacijos nutekėjimo šaltinių nustatymu.“

„Taigi atrodo, kad dabar Putinas ima pykti ne tik dėl prastos žvalgybos ir prasto pasirodymo Ukrainoje, bet ir dėl to, kad JAV žvalgyba gauna duomenis apie invaziją ir kad amerikiečiai žinojo tiek daug dalykų apie tai, kad bus.“

Jis taip pat mano, kad Putinas kaltina savo pavaldinius dėl liaudies palaikymo rusų armijai stokos Ukrainoje, lyg iš vietinių žmonių būtų buvę tikimasi, kad jie džiaugsmingai sveikins įsiveržėlius.

Jis sakė, kad Putino aplinkoje viršininkai vis dar pernelyg bijo sakyti jam tiesą.

„Jūs dabar turite tiek daug įkalintų žmonių, net žmonių iš Federalinės saugumo tarnybos. Tai negi manote, kad karo generolų požiūriu yra tikrai saugu Putinui sakyti kažką tokio, kas jam nepatiktų? Aš manau, kad tai jiems būtų didžiulis iššūkis.“

Baimės atmosfera reiškia, kad žvalgybos duomenys apie tikėtiną Ukrainos pasipriešinimo rusų įsibrovėliams mastą nuo Putino buvo nuslėpti.

Bet Soldatovas nesitiki, kad Putino aplinkos žmonės imsis jo nužudymo, nežiūrint vis priešiškesnio elgesio, su kuriuo jie susiduria.

„Aš manau, kad dabar Putinui nėra beveik jokio pavojaus“, - sakė jis ZDF Heute laikraščiui Vokietijoje. „Jis turi dvi saugumo tarnybas, kurios pirmiausia atsako už užtikrinimą, kad asmeniškai Putinui nieko nenutiktų.“

„Mes žinome, kad jis pats yra buvęs žvalgybos karininkas, kuris supranta įvairią riziką. Jis dažnai tvirtina, kad per savo gyvenimą jis sėkmingai išgyveno 12 ar 13 mėginimų jį nužudyti. Šia prasme viskas jam yra saugu.“

Šaltinis: dailymail.co.uk

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to Tik faktai       2022-03-27 16:54

За месяц полномасштабного вторжения России украинские силы ликвидировали 16 600 оккупантов.

Генштаб Вооруженных сил Украины озвучил потери российской армии с начала полномасштабного вторжения России на 27 марта.

Так, общие боевые потери оккупанта с 24.02 по 27.03 ориентировочно составили:

  личного состава - около 16 600 человек
  танков - 582
  боевых бронированных машин - 1664
  артиллерийских систем - 294
  РСЗО - 93
  средства ПВО - 52
  самолетов - 121
  вертолетов - 127
  автомобильной техники / vehicles - 1144
  корабли / катера - 7
  цистерн с ГСМ - 73
  БПЛА оперативно-тактического уровня - 56
  специальная техника - ​​21
  пусковые установки ОТРК / ТРК - 4

???       2022-03-26 0:51

gavo “skiepą”?

ah1       2022-03-26 0:49

...šaugu - kapas udmurtų kalba, pagal jandeks vertėją...
Ko galima tikėtis valstybei ir armijai tos valstybės turint gynybos ministrą “kapo” pavarde?

Tik faktai       2022-03-25 17:35

Начальник управления Генштаба РФ: воздушные силы, ПВО и ВМС Украины практически уничтожены.
Из находившихся на 24 февраля в боевом составе Украина потеряла:
—1587 танков и других бронемашин из 2416;
—112 военных самолетов из 152;
—75 вертолетов из 149;
—35 беспилотников “Байрактар ТБ2” из 36;
—148 комплексов “Бук М1” и С-300 из 180;
—117 РЛС различного назначения из 300.
Поражены 16 основных военных аэродромов, уничтожены 39 арсеналов, где хранилось до 70 процентов всех запасов военной техники Украины.
Украинские войска с начала российской военной спецоперации потеряли около 30 тысяч человек, группировка в Донбассе сократилась более чем на четверть, заявил начальник главного оперативного управления Генштаба ВС России Сергей Рудской. На момент начала специальной военной операции вооруженные силы Украины вместе с нацгвардией насчитывали 260 200 военнослужащих. За месяц военных действий их потери составили порядка 30 тысяч человек, в том числе более 14 тысяч — безвозвратные и около 16 тысяч — санитарные.

Говоря о потерях российской армии, Рудской сообщил, что погибли 1351 человек, 3825 получили ранения.

Daugiau skaitykite straipsnyje -  “ Украина с начала спецоперации потеряла 26% группировки в Донбассе”.

Man patinka       2022-03-25 11:37

Šiais laikais pranešimas žiniasklaidoje yra tiek pat vertas kaip “viena boba pasakė”. Todėl labai juokingai atrodo tokių pranešimų nagrinėjimai. Gaunasi fantazijos lavinimas dėl pačios fantazijos tobulinimo.

Rusofasistai       2022-03-25 11:12

ima galabytis tarpusavy.Soigai padare oi oi,fronte uzpuole patys save.Daba suka medines savo galvas,kaip papjaut botoksa.Sako,kad geg.9pavedzios ji ant sniuriuko po gatves,kad svente linksmesne but.Veliau nugalabys.

Ukrufašistai deda “į batą”!….       2022-03-25 9:28

Pagoglinkit straipsnį - “ Минобороны опубликовало кадры работы “Искандеров” на Украине”.
Минобороны показало удары “Искандерами” по базе ВСУ для подготовки иностранных наемников. Как отметил начальник расчета пусковой установки, баллистическая ракета поразила здание, в котором размещался иностранный легион и находилась тренировочная база. Так как была применена фугасная проникающая боевая часть, здание длиной 60 метров было практически полностью разрушено и противник был поражен.

Soldatovas       2022-03-25 2:13

ЧЕСТНОЕ СЛОВО С АНДРЕЕМ СОЛДАТОВЫМ | СЕКРЕТЫ ФСБ | ИСЧЕЗНОВЕНИЕ ШОЙГУ
https://www.youtube.com/watch?v=YwVXL74z0_w&ab;_channel=Популярнаяполитика

ah.ą       2022-03-25 1:54

dešvabizacija

Galiamovas       2022-03-25 1:36

Аббас Галлямов: В 2024 году возможен переворот
https://www.youtube.com/watch?v=dSVbuQx4C8s&ab;_channel=Популярнаяполитика

Vainšteinas       2022-03-25 1:19

811: Чрезвычайное сообщение - предложение ПМЖ в Европе для дезертирующих из Российской армии

https://www.youtube.com/watch?v=V6ncpe8b54M&ab_channel=LeonWeinstein

Vainšteinas       2022-03-25 0:57

815: Кому помогает НАТО? Себе, никому или Путину?
https://www.youtube.com/watch?v=szTGHxUV3M8&ab_channel=LeonWeinstein

Tik mąstantiems       2022-03-24 23:43

Pasiskaitymui pagoglinkit straipsnį - “ Газовый ультиматум Путина. У Европы нет вариантов”. Puikus ėjimas žirgu, kaip pasakytų senis Vycka Landsbergys.

algirdas su koresu botoksu       2022-03-24 22:50

sako,kad laikas atakuot taikius Marso gyventojus,nes pastarieji eme baisiai fasistuot.Tai priestarauja kremliaus interesams.Generolas bus algirdas su savo pulku,t.y. apsikakojusiu jieciu,wc valytoju ir subotinu,kuris siuo metu ilsisi psixuskej,bet yra partijos naris nuo 1971m.

stasys        2022-03-24 22:40

Leninas .
- Nebezdėkit bukit žmonės mauzoliejuje ir taip nėra kuo kvėpuoti . O čia dar greit atveš putina ..

Algirdas       2022-03-24 21:50

Влади + Кавказ = Владикавказ.
Влади + Восток = Владивосток.
Влади + Мир = Владимир.
.
Valdyk + Kaukazą = Vladikaukazas.
Valdyk + Rytus = Vladivostokas.
Valdyk + Pasaulį = Vladimiras Putinas (Pasaulio valdytojas).

PARTIJAS NARIS NUO JOS IKURIMO       2022-03-24 21:47

..ka tik su leninu ikalem kvepencio burzuju sampuno,tai labai burbulai pro usus aina,bl…

Algirdas       2022-03-24 21:25

Nežinau, kokias dar raides sugalvos uždrausti netirpstantys Seimo besmegeniai. Mano labai negerbiamiems valdžiažmogiams turiu pasiūlymą. Internete nesunku surasti, kad tai toli gražu ne visos raidės, kurias naudoja rusų okupantai ir privaloma uždrausti: Z - Rytų pajėgos, Z viduryje kvadrato - iš Krymo puolančios pajėgos, O - iš Baltarusijos puolanti grupuotė, V - jūrų pėstininkai, X - Čečėnijos daliniai („kadyrovcai”), A - Rusijos armijos ir Vidaus reikalų ministerijos specialiosios paskirties daliniai („specnazas”). Taigi, netirpstantys besmegeniai, skubėkite uždrausti O, ką tik įteisintą X, vieną svarbiausių abėcėlės raidžių - A. Nereikėtų pamiršti ir geometrinės figūros - kvadrato.

Partijos naris nuo 1971m.       2022-03-24 21:07

Ka tik grizau is RUSSIJOS, kalbejau su Saigu.
Jis patvirtino, kad Geguzės 9 pergales paradas bus pravedamas Kijave.
Ne praleiskim naujienos. Parade bus varomi denacionalizuotu ir demilitarizuotu ukrofasistu likucei surakinci grandinemis papuosti vysivankemis.
Po Geguzes 9 nacistine xoxolu kalba bus usdrausta ir ir istrinta is pasaulio zemelapio.

Velleris       2022-03-24 21:00

ФАШИЗМ И РОССИЯ: ПРАВДА НУЖНА? - #Веллер 22 03 2022

https://www.youtube.com/watch?v=mWGmPsLF688&ab;_channel=МихаилВеллер

Žiūriu,       2022-03-24 20:41

visi nusibadavę dėl Delfi embargo komentarams vatiniai troliai čia subėgo :D Nagi, vaikinai, spauskit ką galit, deržava juk dvesia!

stasys        2022-03-24 20:39
stasys        2022-03-24 19:35

Staseli,nu keiksmai tau 2022-03-24 18:40 .. teisinga pastaba .smile))

teisybė apie Ukrainą ir dar daug kas kita       2022-03-24 19:25

Norintiems žinoti Tiesą:

laisvaslaikrastis.lt


.

Staseli,nu keiksmai tau       2022-03-24 18:40

ne prie veido visai..Tvardykis kaip nebut.Tegu putkos apologetai wc valytuvai,raudonieji jieciai,subotinai kalba jiems gimtaja matu kalba,o tu neimk is ju pavyzdzio.

stasys        2022-03-24 18:13

Achu*jet, chacholai visai išprotėjo!….. 2022-03-24 17:47 . Ištraukite iš putino šiknos galva ir pasidomėkite kas yra tie propagandiniai karai , realaus karo metu . smile)

Achu*jet, chacholai visai išprotėjo!…..       2022-03-24 17:47

Pagoglinkit straipsnį - “Ukrainos gynybos ministerija žaidimą iš Arma3 pateikia kaip savo pergales“.
Ukrainos gynybos ministerija žaidimą iš Arma3 pateikia kaip savo pergales Taigi, Ukrainos gynybos ministerija, vadovaujama genialiojo gynybos viceministro Hannah Malar, oficialiai patalpino filmuotą medžiagą iš žaidimo Arma3 kaip patvirtinimą apie tai, kaip Ukrainos karinių oro pajėgos kariauja Chersono srityje.

Beje, visi gali pažaisti šį žaidimą online:

https://store.steampowered.com/app/107410/Arma_3/

Klumpakojai kaip apkvailinti zombiai       2022-03-24 17:42

Pagoglinkit straipsnį - “Kodėl žiniasklaida vaizduoja karą Ukrainoje visiškai priešingai realybei?”

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-03-24 16:35

Jau 29 dienas Putino Rusijos bjaurybės žudo Ukrainos gyventojus, o:
- Lietuvos rusai (lenkai, žydai, ...) tyli (neprotestuoja, nemaištauja, nestabdo žudynių, ...);
- Lietuvoje esančių, 25-ių partijų vadovai tyli (neprotestuoja, nemaištauja, nestabdo žudynių, ...).
Jei išvardintieji tylės (neprotestuos, nemaištaus, nestabdys Ukrainos gyventojų žudynių, ...), bus apkaltinti kaip Putino žudikų bendrininkai ir Lietuvos priešai.
______________________________________________________________________

2022 kovo 14, laiškas išsiųstas į Rusijos ambasadą perduoti Putinui.
(Ištrauka iš laiško turinio)
” Vladimirai Vladimirovičiau, nedelsiant sustabdyk LDK Ukrainos žmonių žudynes, visiems laikams išvesk kariuomenę bei atitrauk karinį jūrų laivyną ir karinę aviaciją iš:
- LDK Ukrainos (ir jos Krymo) žemių;
- LDK Baltarusijos (Gudijos) žemių;
- Baltų genčių Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto žemių, užsilikusius dar nuo žiauriųjų stalinistinių laikų bei perduok šeimininkavimą šiose žemėse LDK Lietuvai.”

Kis       2022-03-24 15:24

geras berods yra priezodis,kad blogam sokejui ir kaisiniai trukdo.Panasu,kad sokejas pavelavo ir apsiriko sokdamas siuos sokius.Baisiai daug apmindes koju.Tai finalas ir bus gedingas.Jeigu neatsikvoses nepades ir storosiso bunkerio sienos.Ten yra vietu,kur issprogdins ir granata,tokie fraeriai isnesami be patosu,maisuose

stasys       2022-03-24 15:01

Apie tokias Ukrainos pergales reikia rašyti , o ne pletkus nešioti .
youtube.com/watch?v=6NKGQWsZj6k

pUTINAS RAUDONASIS       2022-03-24 14:36

JAU BUR BUR BUR burbuliuoja savo aukso sikane,pritriedes dvokiancio saves.Galima daryt totalizatoriu.Variantai,NUZUDYMAS NUNUODYJANT,NUSAUNANT,PAPJAUNANT,SKANDINANT..Visi labai mieli,kad taip greiciau.SMIERTJ BOTOKSU,URRRA

Pagarba V.Putinui. Tikras prezidentas       2022-03-24 14:08

Pagoglinkit , tautiečiai globalistai - “M.Nagevičius: V.Putinas Europą „siunčia valyti tualetų“, reikalaudamas mokėti rubliais už dujas”.

Deda Bidenas “ įbatą”…       2022-03-24 13:45

Pagoglinkit straipsnį - “Ekspertas: Bideno vizitas (į Europą)– aiškus signalas, kad situacija čia labai pavojinga”.

Kylančių kainų širdies priepuoliai       2022-03-24 13:31

Avelių kirpimo metas naujosios pasaulio tvarkos žaliojo kurso ganyklose:)” UK pragyvenimo lygis krito labiausiai nuo 1950 m. Didmeninės dujų kainos padidėjo maždaug 300 % palyginti su tuo laiku pernai.//“Wholesale gas prices are up by around 300% compared to this time last yea//Britain faces worst living standards fall since 1950// “Tvarka bus, įvesime ir vadovausime naujajai pasaulio tvarkai”,sakė neseniai Biden susirinkusiems jam paploti globalistams

https://youtu.be/ogpbaU0-bN4

Klausimas konkretus       2022-03-24 13:25

kur senis Vycka Landsbergys?Kodėl išvis nesireiškia?Kodėl nebeišlenda paloti ant Rusijos?Nei jokio bjauraus eilėraščio neparašo?Nejaugi jau Santariškių šaldytuve guli?

Klausiu konkrečiai       2022-03-24 13:23

Kam seniui Landsbergiui tas vadovo vardas??? Dievuli, senis jau sukriošęs, pampersas prisysiotas kabo iki žemės, susuktas į kuprą visas, balsas dreba, vemt verčia nuo jo. Šlykštu žiūrėti!…Ar ne, ponai, konserVatnikai ???

Tik mąstantiems       2022-03-24 13:18

Евросоюз пострадает от введенных против Москвы санкций, а компании из ЕС рискуют полностью лишиться российского рынка, пишет колумнист сербской газеты “Правда” Иван Пайович.
Он отметил, что уход из России европейских фирм опасен для них самих, так как их продукцию на российском рынке быстро заменят товары из Китая. При этом возвращение европейских компаний в Россию и вовсе может стать невозможным, так как высокие цены на газ сделают их продукцию неконкурентоспособной.
Pagoglinkit straipsnį - В Сербии объяснили, какую проблему создала себе Европа, борясь с Россией“.

Prašalietis       2022-03-24 13:00

“Rusijos gynybos ministras Šoigu pradingo” dėl širdies problemų”, Putinas nebepasitiki Bortnikovu ir Gerasimovu”...
Gerai jei beprecedentinio primityvumo masinių pletkų skleidimo atsakinguose postuose esantys dideli organizatoriai, kurie kartu turi daugiau ar mažiau galių priimti ir sprendimus, dar yra protiškai pajėgūs nors kiek adekvačiai vertinti realią situaciją. Nors ką sugeba papasakoti Bidenas ar iki kokio lygio kvailysčių viešai nusišneka jo viceprezidentė Charis, ką pasakoja Kanados gynybos ministrė, ar blogerio prisitačiusio Ukrainos premjerministru ir prisiskambinusio pakalbinti Anglijos užsienio reikalų ministro kalba rodo, kad kuo toliau, tuo visiems vis daugiau kainuojantys “įdomumai” tik didės. 1990 metais iš dangaus nukritęs JAV pasaulio hegemono statusas su tokio “intelektualinio” lygio veikėjais tik dar sparčiau keliaus ten iš kur nukrito…. Kolektyviniams vakarams su JAV priešakyje belieka"padėkoti” lūkesčių nepateisinusiai Maidaniniai Ukrainai, kurią šiandieniniam karui su Rusija ruošė, finansavo, ginklavo ištisus 8 metus įsitikinę, kad Putinas su visa Rusija sugrius nepakeliamo karo su banderine Ukraina ir JAV su kolektyviniais vakarais įvestų “pragaro” sankcijų slegiama per kelias savaites… Pasirodo, kad po kelių savaičių JAV ir jos satelitams beliko sau ir kitiems transliuoti dar primityvesnį propagandinį “pletką” apie tai, “kas vyksta” Putino aplinkoje, apie Šoigų “širdies problemas”, Putiną “graužiančias vėžines ligas ir psichinius sutrikimus”, kad “ukrų nenugalima armija sunaikino” 4 Rusijos armijas, tai būtų 400 tūkstančiai karių, “Rusijos armija turi maisto ir šaudmenų 3 dienoms, baigėsi jų raketos”... Iš kitos pusės “didvyriškai ir karingai” ploti Kongrese ir savuose parlamentuose bei pasakoti sau ir kitiems, kad “pergalingai žengiančiai” Ukrainai trūksta ginklų, JAV ir NATO sandėliuose buvę arsenalai išseko ir tolesnis ginklų tiekimas gali patiems ginklų į Ukrainą tiekėjams padaryti probleminį ginklų trūkumą. Beliko priversti atiduoti ką turi “atliekamo” Vokietiją ir Prancūziją, tuo pačiu kaip padaryti virš Ukrainos neskraidyno zoną, kad JAV ir NATO tiesiogiai nesudalyvautų Ukrainos konflikte… ir taip be galo… JAV scenaristams jų organizuotą tragikomedija pradeda virsti komiška tragedija pirmiausia Europai su Vokietija priešakyje. Nieko neatsakinėjusi į “pragaro” sankcijas paskelbė, kad “nedraugiškoms” šalims, visų pirma ES ekonominia lokomotyvui Vokietijai, pradžioje už dujas, o po to, matomai, ir už kitus visiems pasaulyje labai reiklingus dalykus, teks pradėti mokėti rubliais. JAV atsakytus pirkti naftos produktus, Rusija su nuolaida jau parduoda Indijai, apmokėjimas nacionalinėmis valiutomis… Esant šiandieniniam energetinių resursų kainų lygiu Rusija vistiek uždirba milijardus, vieną kitą šimtą milijonų sutaupys ir Indija…

too Tik faktai.        2022-03-24 12:57

Vatini,rašyk lietuviškai,o ne kirilica….Ir von iš Lietuvos ubage rusiškas….

Kreivų veidrodžių karalystėje       2022-03-24 12:23

Sprendžiant iš reitingų - tik karai kelia reitingus Nausėdai, landsberginei šutvei, vyriausybei…Taip būna tik teroristinėse-žandarinėse valstybėse. Ne nuo TAIKOS propagavimo, ekonomikos kėlimo, piliečių gerbūvio augimo, o nuo karų kyla reitingai…Tikrai Lietuva turi kuo didžiuotis. Pagal infliaciją su 14 procentų jau velkamės Europos sąjungos uodegoje? Piz*diec Landsbergių dinastijai!

Tik faktai. Eilinis ukrufašistų pralamėjimas       2022-03-24 12:10

“Вооруженные силы Российской Федерации продолжают выполнение задач специальной военной операции. К утру 24 марта подразделениями российской армии полностью взят под контроль город Изюм”. Pagoglinkit šiandienos straipsnį - “ Российские военные взяли под контроль город Изюм в Харьковской области”.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.