Ukraina, Rusija

Rusijos Federacija nuo metų pradžios ruošėsi masinei ukrainiečių deportacijai

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 3 d. 22:15

17     

    

Rusijos Federacija nuo metų pradžios ruošėsi masinei ukrainiečių deportacijai

Rusijos Federacija nuo metų pradžios ruošėsi masinei Ukrainos piliečių deportacijai į savo teritoriją.

Cenzor.net praneša, kad Aukščiausios Ukrainos Rados įgaliotoji atstovė žmogaus teisių klausimais Liudmila Denisova apie tai pareiškė informacinio telemaratono metu.

„Aš turiu vidaus šaltinių informacijos, kad Rusijos Federacija ruošėsi masinei mūsų piliečių deportacijai jau nuo metų pradžios. Turiu tam tikros informacijos, kad visose srityse ir beveik visose respublikose jie sudarinėjo laikinų perkėlimo punktų sąrašus, ir ten aiškiai apibrėžta, kokia tai sritis, koks kiekis ukrainiečių ten bus išvežta,“ – sakė Denisova.

Pasak jos, šiuo metu Ukraina neturi duomenų apie tikslų priverstinai išvežtų ukrainiečių skaičių ir ar tikrai buvo išvežta 1,1 milijono žmonių, kaip tvirtinama Rusijos Federacijoje.

„Mes naudojamės skaičiais, kuriuos pateikia Rusijos Federacija, nes, deja, šiandien Ukraina neturi galimybių suskaičiuoti savo piliečius – mes neturime oficialios sienos toje dalyje, kurioje vyksta priverstinė mūsų piliečių deportacija. Vakar aš bendravau su Raudonuoju Kryžiumi, su Tarptautinio Raudonojo Kryžiaus komiteto prezidentu ir klausiau, ar jie turi tokius patvirtintus skaičius, kad būtent 1,1 milijono žmonių išvežta – ne,“– sakė Denisova.

Šaltinis: censor.net

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nejaugi?       2022-05-4 21:43

Kas čia ką iš tiesų ruošiasi deportuoti?


televizijainternete.com

T0mas J. -> portalo adminui       2022-05-4 21:02

Ar esi neįgalus pataisyti portalo laikrodį?
Juk jau ne kartą esi tai padaręs. Tai kame problemos?

T0mas J.       2022-05-4 21:00

Visi tie sankcijų paketai yra slepiami nuo žmonių, niekada nepublikuojami viešai. Patys sau atsakykite: kodėl?
Mano atsakymas toks – nes gėda. Sankcijos tokios menkos, kad net gėda.
Antra priežastis – jei mums sankcijos bus paviešintos, mes pastebėsim kai jų bus nesilaikoma!

>>16:05       2022-05-4 20:58

Dabartinė žiniasklaida tam reikalinga,kad pieštų baubus,ir branduolinius ir gąsdintų liaudį, tai yra programuotų jų mintis tai viena,tai kita norima linkme.Jokio branduolinio karo nebus,tiesiog vakarų švabistai (sutarę su Putinų)per kovidą ir šitą karą vykdo vakarų pasaulio perestroikę(kovido pasai,socialinių kreditų sistema ir panaši velniava = new worl communism).Putinui ir globalistams paprasti žmonės ir kareivėliai nerūpi.Dar biški pasišaudys dėl vaizdo ,pakariaus kiek reikės planui įvykdyti ir viskas.Putinas pasiims savo politines žemes,kapitalą sutartą su švabistais,o kita pusė savo dalį.Abi pusės bus laimėję sugriautos Ukrainos sąskaita.

Apgailėtina PIŠ vyriausybė       2022-05-4 19:50

JAV infliacija yra 8,5%, kas yra rekordas nuo 1981 metų, Europos sąjungos šalyse infliacija - 7,5%. Lietuvoje infliacija - 16,6% (kas yra didžiausia infliacija ES), o Rusijoje infliacija - 16,7%. Tik vienai iš šių šalių beveik visas pasaulis taiko žiauriausias ekonomines sankcijas, o kita šalis - Lietuva, matomai, taip sėkmingai įsisavina ES milijardus, kad atsidūrė sankcionuojamos Rusijos lygyje. Kaip čia yra??? Atsakymas būtų toks: tikriausiai PIŠ vyriausybė įsisavina tuos milijardus į savo kišenes! … Apgailėtina senmergė buhalterė Šimonytė, taip ir suseno, užstrigusi vaikystėje su nebaigta skaityti Hašeko knyga “Kareivis Šveikas” rankose…

Sankcijos į užpakalį       2022-05-4 19:35

Rusijai jau skiriamas net 6-as sankcijų paketas, tačiau Rusijos vyriausybė pakankamai gerai su tuo tvarkosi. Vakaruose baisi isterija. Šiandien JAV dolerio kursas biržoje nukrito iki 66, 30 rub., o tai žemiausias kursas nuo pat 2020 m.kovo mėn. Už EUR mokama 70,44 rub. ES funkcionieriai nebežino, kaip iš kailio nertis, norėdami įkasti Rusijai ir viskas veltui. Net senukas Bidenas svaičiojo, jog už dolerį greit rusai mokės 200 rub. Cha cha cha…juokiamės garsu… kurgi visa tai???… O patiems rusams toks žemas USD ir EUR kursas labai naudingas, ypač dabar, kai net šalies užsienio skolą aptarnauja ir apmoka rucenzūrais. Kuo žemesnis kursas, tuo mažiau rublių sumokama, - dviguba nauda.

Kacapai,       2022-05-4 19:17

pašol von iš Lietuvos,ir mokekit ten savo tuos du c. uz elektra.

Mušt ukropus be gailesčio       2022-05-4 18:43

NATO pasišaipė iš Putino reikalavimo suteikti Rusijai saugumo garantijas, todėl Rusija buvo priversta imtis veiksmų ir pati tas garantijas užsitikrinti. NATO jau per patrankos šūvį nuo Sankt Peterburgo. Putinas negali leisti NATO įsikurti po jo langais. NATO tereikėjo pareikšti, kad Ukrainos į NATO ji nepriims, arba Ukrainai įsipareigoti nesiekti narystės NATO ir karinės operacijos nebūtų, tačiau karas buvo reikalingas jankiams, todėl jie jį ir išprovokavo?

Šlovė našim       2022-05-4 18:39

Pažiūrėjau kiek žmonės moka Rusijoje už elektrą. Irkucke - 2 € centus ☺☺☺☺. Grozne 3 euro centai, Maskvoje elektros KW kaina 8 euro centai. Pas mus kiek? 18-50 centų? ☺☺☺☺☺☺ tai už butą į mėnesį moka iki 20€, kitur ir 5-10€. Kai pas mus po už elektrą ateina 100€ vien. Pas mus per kainas visus skurdina tyčia. Tokia ekonomika negali gyvuoti, žmonės nespėja paskui kainas. Čia yra amen.

kacapai,lauk iš Ukrainos       2022-05-4 16:52

Mirtis rusiškiems fašistams!!!

Kaip pasiklojai - taip ir miegi.       2022-05-4 16:05

  Visi portalai mirga nuo nuolatinių kremliaus pranešimų apie galimą branduolinio ginklo panaudojimą. Tačiau pasaulis tyli, JTO tyli, niekas neprotestuoja, nesisvaido notomis kremliaus pusėn - matyt visi labai laukia to momento, gal po pandemijos pasiilgo fejerverkų... Absurdas, koks ir begali būti. Todėl Žemės planetoje ir atsiranda tokie bepročiai nusikaltėliai “putinai”  - juk žemės žmonės juos ir išnešiojo, išaugino, išpuoselėjo…

Al,ui       2022-05-4 14:55

rasieja niekad nieko negrazins,jei nepaimsi jos,kaip gopniko,uz ausies ir nepriversi.O po to ja reik kaip sobakai ismust dantis,pririst prie budos ir marint badu,kad imtu est savo pridirbtus kakius.Kitokio elgesio ji nesupranta,nes laukine ir isprotejusi.

Muša Zelenskio nacius kasdien!       2022-05-4 11:39

Сводка Минобороны, утро 4 мая.

-Оружием большой дальности воздушного и морского базирования уничтожены шесть тяговых электроподстанций у железнодорожных станций Подборцы, Львов, Волонец, Тимково и Пятихатка, через которые украинской группировке в Донбассе поставляли вооружение и боеприпасы американского и европейского производства.
-ВКС высокоточными ракетами уничтожили установку комплекса «Точка-У» в районе Новая Дмитровка и три локатора подсвета и наведения комплекса С-300 в районах населенных пунктов Санджейка, Крысино и Вольнянск.
-Авиация ВКС за ночь уничтожила понтонную переправу, четыре склада боеприпасов и ракетно-артиллерийского вооружения Украины. Всего авиация за ночь нанесла удары по сорока военным объектам Украины
-Средства ПВО сбили девять украинских беспилотников и четыре реактивных снаряда системы залпового огня «Смерч».
-Ракетными войсками поражены два командных пункта подразделений ВСУ, батарея реактивных систем залпового огня БМ-21 «Град», батарея самоходных артиллерийских установок 2С1 «Гвоздика», батарея гаубиц Д-30.
-Всего с начала проведения специальной военной операции уничтожены: 146 самолетов, 112 вертолетов, 706 беспилотных летательных аппаратов, 287 зенитных ракетных комплексов, 2807 танков и других боевых бронированные машин, 321 установка реактивных систем залпового огня, 1279 орудий полевой артиллерии и минометов, а также 2609 единиц специальной военной автомобильной техники

Antanas       2022-05-4 10:38

Manau, Konservatorių “vatnikai” uždraudę Lietuvoje platinti LAISVĄ SPAUDĄ, tegul dabar padeda Ukrainai “FISBUKAIS - BUKAIS” ir manau nesikiša į NATO ir Putino konfrontacijos didybę, kad “neprisišauktų vilko” ne tik sau bet ir visai Lietuvai ant galvos. Buvo be karo išpręsta Karibų jūros - JAV ir TSRS konfrontacija . NATO “trypčioja”, kad kitos valstybės padėtų ir gintų Ukrainą. NATO mokėjo subomborduoti Europos viduryje Sarajevą ir įvedė taikdarius į iki tol taikią Jugoslaviją, ar negali padaryti taip su Maskva?Politikė siūlo suduoti smūgį -atsaką, ir gal būtų užbaigta ši Nato ir Putino pasaulinė konfrontaciją, veliant žiniasklaidai ir Vatikano - Bažnyčios moralinį autoritetą - Šventą Tėvą Pranciškų, tiesiantį kelius į TAIKĄ ir per Maskvos patriarchą.

Nuobodulys       2022-05-4 10:24

Jau pasidarė nuobodu skaityti tas nesąmones. Nebežiūriu LRT, greit nebeskaitysiu tiesos.lt. (o tuo metu kažkur už 9 parkingų, už 9 supermarketų buvo priijmtas narkotikų legalizavimo įstatymas:)).

???       2022-05-4 1:30

Kas, kas pasirašė sutartį  ir donbasą išnuomavo penkiasdešimčiai metų su įsipareigojimu išnaikinti donbaso gyventojus ryšium su skalninių dujų verslu?

Al.       2022-05-4 0:27

Rusija perėmė ne tik Sovietijos teises, bet ir ydas. Ir jei ji taps demokratine šalim, turės grąžinti bent pastarąjį šimtmetį užgrobtas žemes.

Rekomenduojame

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.