Ukraina, Rusija

Rusijos Dūmos vicepirmininko ir deputatų pasisakymai apie Rusijos tikslus kare prieš Ukrainą

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 10 d. 21:24

27     

    

Rusijos Dūmos vicepirmininko ir deputatų pasisakymai apie Rusijos tikslus kare prieš Ukrainą

Rusijos Federacijos Valstybės Dūmos pirmininko pavaduotojas: „Mes baigsime, kai pasieksime sieną su Lenkija“

Aukštas Rusijos pareigūnas padarė dar vieną skandalingą pareiškimą dėl Rusijos Federacijos karinių planų. Piotras Tolstojus, Valstybė Dūmos pirmininko pavaduotojas, tvirtino, kad jų kariuomenė nesiruošia sustoti, kol nepasieks sienų su Lenkija. Apie tai jis pasakė interviu italų dienraščiui La Repubblica.

„Manau, kad užaigsime, kai pasieksime sieną su Lenkija. „Operacija“ bus laikoma baigta, „kai Ukraina bus visiškai denacifikuota ir demilitarizuota, tai yra, kai ji nustos kelti karinę grėsmę Rusijos federacijai, ir nebus įmanoma ją paversti antirusiška ...“, - minėjo Tolstojus.

Paklaustas, koks tikrasis karo tikslas, jis atsakė: „Rusija naudoja taikos meto armiją. Mes nekvietėme visuotinei mobilizacijai, kaip Ukrainoje. Taigi, judėkime toliau palaipsniui. Nepaisant Europos pagalbos ir Boris‘o Johnson‘o ar Mario Dragi‘o isterijos, mes baigsime operaciją, kai manysime, kad reikia. Manau, kad mes sustosime ties siena su Lenkija. “

Ukrainos prezidento biuro vadovo patarėjas Michailo Podoliakas televizijos Ukraina 24 kanalo eteryje pakomentavo Rusijos Federacijos Valstybinės Dūmos pirmininko pavaduotojo Piotro Tolstojaus žodžius:

„Mano nuomone, tai yra puikus pareiškimas. Jis prilygsta pono Lavrovo pareiškimui dėl Izraelio valstybės. Tai iš tikrųjų rodo, ką galvoja Rusijos Federacijos politinis elitas. Ne tik Putinas apie tai galvoja. Apie tai jie galvoja, jie tuo gyvena, jie tame verda. Tai yra jų kraujagyslės, kuriomis plinta šis užkratas, noras visus sunaikinti“, - sakė Podoliakas.

Anot Michailo Podoliako, Tolstojaus žodžiai reiškia Rusijos Federacijos bandymus visiškai sunaikinti Ukrainos valstybingumą.

Balandžio 22 d. Rusijos centrinės karinės apygardos kariuomenės vado pavaduotojas, majoras Rustamas Minekajevas pranešė, kad Rusijos Federacijos okupacinės pajėgos antrojo karo etapo metu nori visiškai užgrobti Donbasą ir įvesti Pietų Ukrainos kontrolę.

Šaltinis: belsat.eu

„Sąvokų „Ukraina“ ir „ukrainietis“ ateityje turėtų nebebūti“, - teigia Rusijos Federacijos Valstybės Dūmos deputatas Matveičevas

Rusijos Federacijos Valstybės Dūmos deputatas nuo partijos „Vieningoji Rusija“ Olegas Matveičevas pareiškė apie tokių sąvokų kaip „Ukraina“ ir „ukrainietis“ likvidavimo būtinybę.

Kaip pranešė Censor.net, tokio deputato pareiškimo vaizdo įrašas paskelbtas socialiniuose tinkluose. Publikacijos autoriai pažymi, kad pareiškimas paskelbtas karo su Hitlerio nacistais aukų atminimo dieną.

Šaltinis: censor.net

***

„Du milijonai ukrainiečių turi būti denacifikuoti, tai yra sunaikinti,“- teigia Rusijos Valstybės Dūmos deputatas Žuravliovas

Rusijos Valstybės Dūmos deputatas Aleksejus Žuravliovas pareiškė, kad vardan „denacifikacijos“ būtina sunaikinti du milijonus ukrainiečių.

Kaip praneša censor.net, apie tai jis pareiškė Kremliaus propagandinio šou eteryje. Rusijos deputato teigimu, kalba eitų apie penkis Ukrainos gyventojų procentus.

 

Šaltinis: censor.net

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

oi,Staseli,       2022-05-12 8:47

lenzbuburgeris yra toks pat setonas kaip ir xuilo.LT mastu jis nuveike viska ka galejo.Sunaikino valstybe iki pamatu,ka daba daro saitanas blyskioji kandis.Skiriasi tik priemones,rezultatas tas pats.Musiskis tik labiau rafinuotas,klastingesnis.Anas,kaip kacapas,smurtingai kruvinas,tiesmukas,tipo,vsiex ubju,blet.Esme ta pati.

stasys        2022-05-12 8:26

Pliurpalai ordlo propagandos rado ir čia klausytojų . Žiūrėkit kad subujojo didžiai įsižeidę taikos tarp tautų mylėtojai . Sunku kai kam čia pripažinti ir susitaikyti su mintimi jog senasis V. Landsbergis bent iš dalies buvo teisus dėl rusijos , o tai kas jam buvo primetama kaip rusafobija šiandiena tylima . Didžiai gerbiamos visokios visuomenės atplaišos kaip ‘u-duliai ir submarinai’  gali tik apgailestauti ir toliau kaklus tiesti link tos rusiškos saulės .

Ei,zmones,       2022-05-12 7:51

ka jus padaret beprociui wc valytojui..Oho,kokia isterika ji griebe,net kacapu eme sauktis,kad ji nuo kazko isvaduotu.Bezdzioniauja kupriuka…Kazkada bandziau sneket cia su wc valytoju,tai jis eme baisiai keiktis ir sauktis policijos,adminu.Grasino uzdaryt si portala,na ir siaip,baisiai ejo galvom.Manding,jis psixinis…

Naciai       2022-05-12 6:42

Pagal paskutinius rusų mokslininkų tyrimus naciais paskelbti visi kurių gimtoji kalba yra ne rusų. Bet tai dar ne viskas. Pasirodo naciai yra ir tie, kurie moka kalbėti,skaityti ir rašyti ne rusiškai. Tokiems taip pat priklauso mirties bausmė su turto konfiskacija. Vata - ruoškitės.

Vytautas > Atsiribojimas nuo beprotybės       2022-05-12 0:46

Puikus straipsnis. Vienok, nors gerbiu ir suprantu Andriu, jis piktybiskai atsisako suprasti, kad Lietuvoje jau uzaugo ir subrendo nauja landzbergiu, yuknevicieniu, kubiliu, karalieniu mordu ir kitu, nedadarytu karta. Ta pati, kuri visai kaip kuprotasis Ozys Vycka(tuomet dar jaunas Oziukas) stodamas y drg.Lenino-Stalino komjaunima rase: - “Mano tevas isgaravo o mane ir mano mama isvadavo Raudonoji armija…” P.S. Andriau, cia reikia suprasti, atjausti ir atleisti. Negali jie kitaip…

Regimantas       2022-05-12 0:42

na,litsovietčiku psichinė sveikata visada buvo nacistinės šizolitchuanijos pasididžiavimas ! smile))) - tiesiog etaloninis, grynų gryniausias, elitinis kretinizmas smile)))))

Atsiribojimas nuo beprotybės       2022-05-12 0:36

Beprotybė:  Seimas vienbalsiai priėmė rezoliuciją, kuria Lietuvos parlamentas pripažino Rusijos Federacijos vykdomą karą prieš Ukrainą ukrainiečių tautos genocidu.

Andrius Martinkus įvertindamas šį Seimo primtą dokumentą, labai teisingai pavadino tai beprotybe. Esame įsitikinę, jog Lietuvoje yra ir daugiau tokių blaiviai mąstančių žmonių kaip autorius, kurie yra dar nepraradę sveiko proto, nežiūrint į tvartelio ideologų kasdieninį nuolatinį zombinimą, bei yra nepradę sąžinės.

Andrius Martinkus parašė konkrečiai, kas čia ir yra siūloma kiekvienam patriotui-idiotui pasiskaityti:
“Vedamas Dievo man suteiktos sąžinės balso ir vadovaudamasis sveiku protu atsiriboju nuo šios beprotybės. Laikau ją tautinės nesantaikos kurstančiu aktu, kviečiančiu karą ateiti į Lietuvą. Apgailestauju, kad už šią beprotybę buvo balsuota vienbalsiai sueigoje, vadinančioje save „Lietuvos parlamentu“. Lietuvos, kurioje buvo įvykdytas sėkmingiausias pasaulyje žydų tautos genocidas. Lietuvos, kurioje nuo 1991 metų vykdomas sėkmingiausias pasaulyje „valstybingumą“ turinčių tautų – lietuvių tautos – genocidas. Paprasto piliečio pasipriešinimo galimybės kolektyviniam politiniam beprotnamiui yra labai ribotos. Viena jų – viešas atsiribojimas nuo beprotybės. Bet ir jis yra vertingas. Nes sąžinė ir sveikas protas yra geri dalykai net „Durnių laive“.

Daugiau apie tai skaitykite - “ Pasipriešinti beprotybei”.

hmmm       2022-05-11 22:51

demilitarizcija ir denacifikacija

Al. Regimantui       2022-05-11 20:08

Vienų tautų indėlis į civilizaciją yra tai, ką jie pagamino, pastatė, atrado, pagimdė, išmokė, užaugino. Kitos - didžiuojasi sąrašu kiek ko sugriovė, sudegino, nušovė ir išprievartavo.

Du variantai.       2022-05-11 19:47

Rusai atšaukė Gegužės 9 pobiedabiesijaus parado lėktuvų pasirodymus dėl blogo oro.
Švietė saulė, todėl žiūrint į dangų ji žibintų į akis ir ir todėl orlaivių nesimatytų smilesmile:):):)

Du variantai       2022-05-11 19:43

Daug kalbama apie ukrainiečių samdytus diversantus siaučiančius Rusijoje.  Stebint paskutinio laiko gaisrus ir sprogimus pagrindo tuo tikėti yra daugiau negu daug.  Prieš pat Gegužės 9 tarp Maskvos karinio elito pasklido gandas, kad parade bus numuštas lėktuvas. Putinas pridėjo į kelnes ir atšaukė ilgai reoetutą pasirodymą. Spėliojami du variantai. Ukrainiečiai lyg tai norėjo numušti beginklį parado lėktuvą, tik toliau nuo Maskvos. Bet tikresnis variantas, kad ukrainiečiai paskleidė gandus ir be jokių šūvių sugadino rusams šventę.

Regimantas       2022-05-11 18:00

paskutiniai duomenys apie banderoreicho “peremohą”, išreikšti realiais “bvp” ” procentais” smile)))))——- sunaikinta: 164 ukrufašistų lėktuvai;125 malūnskraidžiai; 807 dronai, iš kurių virš 200 ocenzūratelnų bairahtarų ;302 priešlėktuviniai ir priešraketiniai kompleksai; 3000+ tankų ir bmp bei bmd, bei visokių “hamerių” su vamzdukais; 360 “gradų”; 1445 lauko artilerijos “vienetai”; 2500+ vienetų kitokios pagalbinės ir auto tecnikos:))) - o “androidų“nuostoliai” jau lipabper 50 gabalų rubežių...

Vytas       2022-05-11 17:53

keletą metų gyvenau užsienyje, grįžau, bet dabar matau, kad reikia krautis lagaminus atgal. Atkakliai, sąmoningai einame į karinį susidūrimą su Rusija. Gruzija atsisakė dalyvauti plane sukeliant karinį konfliktą, amerikonai net siuntė Saakašvilį, jog atidarytų II frontą prieš rusus, bet tą durnelį laiku neutralizavo. Lietuvoje gi amerikonų liokajai tik eskaluoja padėtį, siekdami karo. Rusija jau paskelbta teroristine valstybe, netyla kalbos, dėl Kaliningrado srities blokavimo, tiesiai sakoma, jog Kaliningradas neteisėtai okupuotas, vadinasi, atsiranda teritorinės pretenzijos Rusijai. Karas neišvengiamas.

Stiklo valytuvui       2022-05-11 15:45

== Kaip tu tą stiklų valymo skystį laki? Stiklinėm ar kanistrom?!

Valytoja       2022-05-11 15:36

Stiklo valytuvas nutarė visus pralinksminti. Todėl belieka svarbiausi dalykai, tai teisingai nešioti kaukes ir nekęsti maršistų.

Stiklo valytuvas       2022-05-11 15:24

habilitās     2022-05-11 11:23
Labai trumpai, bet suprantamai ir aiškiai, kur jie nueis.
https://youtu.be/8Zpu8XHMZwA
———-
habilitai,
Tu suniknistas mėšliau, prakeiktas žydkomuni, sunkiai ant kojų pastovintis prorusiškas maršiste…
Tu paskutinis brūdas, apgailėtinas menkysta ir tautos kiršintojau…
Tu mankurtiškų globalistų mylėtojau…
Tu niekingas žemės kirmine…
.
== Kaip tu piktinies mano ‘opusais’ dėl žydhitlerinio nacional-socializmo demaskavimo!
== Kaip tu piktinies mano tautiškumu ir tautiškumo svarba!
== Kaip tu piktinies mano pasisakymais prieš prorusiškus maršistu!
== Kaip tu piktinies mano logiškais dėstymais!
== Kaip tu piktinies mano baksnojimu į žydišką tarybų valdžią!
== Kaip tu…
.
Tas habilitas save pateikia kaip rusų pasaulio gerbėją (ar bent ukronacių nekentėją), ir še tau, pyst yuotubinė nuoroda kaip rusai Ukrainoje vekšlena (apgailestauja)...
Tu suknistas veidmaini!!!
O gal išvertei skūrą?!
.
Ir tokių miglotų šliužų absoliuti dauguma tarp komentatorių ir patiktukininkų. Jie katalikai, jie anti-kagebistai ir tuo pačiu nesvietiškai mylintys maskolius. Mane buvo užblokavę, o tokių net pirštu neliečia (žydkomuniai neliečiami).
.
Kitas toks TOmas J. didžiuojasi kad yra už tautinę(?) Lietuvą ir tuo pačiu UŽ PRORUSIŠKUS MARŠISTUS (paksistus)... Pats garsiai triūbijo, kad dėjo pastangas kad Lietuva neįstotų į ES, kad liktų vėjų pagairėje… Toks didis patriotas ir niekaip neišgali net kostelti prieš globalizmą. Piktinasi kapitalistais, bet iki šiol nieko neišstenėjo apie komunistus-milijonierius.
.
Čia tokių rupūžių knibždėlynas kaip reta.
.
Temoje apie Covid-19 kaukes, šitie proto menkystos atsiskleidė visu gražumu.
Dar niekas manęs neklausė kodėl aš ‘taip’, o ne ‘kitaip’ mastau. Kokie mano argumentsi, faktai ir panašiai..
Paspausti nykšti geba ir beždžionės! Banderlogai rėkauja be jokios logikos!
.
O pseudopatriotai, patriotai-idiotai ir mankurtiško lanzbergizmo adeptai patogiai savo lašinius šildo saulutėje… Ar ilgai, a?!
.
Lietuva niekinanti dorą intelektualumą, Lietuva be ateities.
Lietuvių tautą ir tautinę Lietuvos valstybę, kad ir kaip baisiai beskambėtų, gali išgelbėti TIK nauja okupacija kuri bus ne liberalčekistinė (Al. terminas) bet žydkomuninė(!!!) pradžiai prisidengusi žmogaus teisių ir panašių bla-bla skraiste. Ar tokioje okupacijoje (elektroniniame konclageryje) dar kas nors žmogiško (humanistiško) beišliks yra didelis klausimas.
NUNULINIMAS.
Kaip ir viskas šituom pasakyta.
.
Be-e-e..!

Michailas Veleris       2022-05-11 14:23

ЗА КУЛИСАМИ ПОБЕДЫ - #Веллер 10 05 2022
https://www.youtube.com/watch?v=PP7OtTyFAss&ab;_channel=МихаилВеллер

MSN       2022-05-11 13:54
Tie kacapai       2022-05-11 13:04

visai neteke sveikos nuovokos,apie prota,racionaluma,morale net juokinga kalbet.Uzzombinti zmogos.Net nesupranta,kad ju imperijai galas.Bus malonu stebet ju raspada,kai tauteles ims begt nuo ju…

habilitās       2022-05-11 11:23

Labai trumpai, bet suprantamai ir aiškiai, kur jie nueis.
https://youtu.be/8Zpu8XHMZwA

Kis       2022-05-11 10:12

nejaugi dar yra tikinciu tais Putino sunaujos skalikais?Norai rusu,o galimybes ukrainieciu,Putinas baigia ispleskinti raketas,o Baidenas dar net nepradejes.Atsibodo tie moradieriai pasauliui,manau uzbaigs kara,kai Ukrainieciai pasibels i Moskovijos sostines vartus.Baigiasi dar viena sovinistine,derzava.Gaila ,kad nematys Zirikas.Ciubekite kiek tinkami,bet siemet karas pasibaigs.

Al.       2022-05-11 9:58

Agresyvumas būdingas ne vien čekistinei Rusijai. Taip pat ir Vakarų komunosatasnistams. Skiriasi stilius, bet ne esmė. Net mūsų suvargusioje šalelėje, žmogus patekęs į valdžią nors eiliniu sraigteliu, ima elgtis su silpnesniais kaip su baudžiaunykais.

Eunuchas PIŠ       2022-05-11 9:39

Jausčiau simpatijas Ukrainai, jei tai būtų atskira tauta, o ne užkariautojų suformuota avinų banda, kuri niekada namoka savęs suvaldyti. Avinų banda tapo įrankiu pasaulio galybių kovoje. Avinai įsivaizdavo, kad jų yra 44 mln. ir jie viską gali, bet jie pamiršo, kad avinų skaičius nieko nereiškia. Baltarusiai, jei dar tokių yra, ir tie yra kažkiek daugiau nuovokesni. Lietuviai sparčiai ritasi ta pačia linkme.

Ekspertas       2022-05-11 9:07

Aštrūs pasisakymai, iš kitos pusės esu girdėjąs, kad Rakutis sakė, kad Rusija turi būti sunaikinta, nes tokia pasauliui yra nereikalinga. Skirtumas tik tas, kad Lietuva nieko negali, o Rusija gali. Tai pas ką čia didesnė propaganda?

Diedas       2022-05-11 8:45

Kažkokie nupiepę, be fantazijos ir polėkio pareiškimai. Prieš pat karą Skabejeva per teliką  šūkavo, kad Kijeve rusai nesustos, eis iki Lamanšo.

stasys        2022-05-11 8:22

Sunku komentuoti propagandos produktą . Tiesa ne tai ka sako putino bobikai ja apsprendžia informacija kiek realiai ‘ordlo’ liko rezervu tolesniam karui . Čia galėtu padėti draugai vakaruose Zelenskio , jų galimybės kur kas platesnės nei Ukrainos Prezidento . Iš pirmo žvilgsnio galima butu spėti jog tai paprastas politinis spaudimas Ukrainai toliau tęsti derybas , kaip visi žinome jos šiandiena , tam tikrame taške nuomonių ir reikalavimu iš putino, ..  užstrigo .  Ukraina paskatinta mažų pergaliu linkusi tęsti karą bent iki vasaros vidurio išnaudojant ta metu laiką . Sėkmingam karui reikia trijų dalyku . Stiprios ir motyvuotos armijos ,  akivaizdžiu pergaliu mūšio lauke ir lanksčios diplomatijos deryboms. Ordlo sustatė savo prioritetus mūšio lauke lieka laukti kol pamatysime Ukrainos . Kol kas ji tik pasyviai ginasi ir susigražina tai kas jei paliekama .

ah.ą       2022-05-10 23:50

periferija

Rekomenduojame

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

ES ciniškai naudojasi pavojaus situacija Europoje, kad išplėstų savo galias

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt devintoji (gegužės 13) diena

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Įveiksime ligas ar žmogiškumą?

Ramūnas Aušrotas. Vaiko teisių apsaugos klystkeliai

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.