🎬Rolandas Kazlas apie paprastą žmogų

Tiesos.lt redakcija   2014 m. sausio 26 d. 3:44

17     

    

Rolandas Kazlas apie paprastą žmogų

Siūlome ištrauką iš pokalbio su aktoriumi Rolandu Kazlu laidoje „Švelnūs tardymai“ (2010 m. sausis). Apie gyvenimą, teatrą, kūrybą Lietuvos radijo programos Opus3 eteryje kalbėtasi Nacionalinės kultūros ir meno premijos įteikimo proga – aktoriui ši premija suteikta 2009 metais „už tragiškąsias ir komiškąsias teatro dermes, už kūrybinį principingumą“.

Viso pokalbio klausykite ČIA.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Rolandas Kazlas apie paprastą žmogų

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Negerbiu to Gerbiu       2014-01-27 22:15

Kur tu jo tą pilietiškumą matai. Numetė jums , kaip šuniui kaulą , keturių metų senumo įrašą, ir jūs jau džiaugiatės jo pilietiškumu. Ką jis per tuos metus nuveikė, kad gyventumėm kaip ne paukščių kombinate. Kiek dalyvauju įvairiuose akcijose, mitinguose, niekur šio jūsų pilietiško piliečio neteko matyti.

Gerbiu       2014-01-27 20:59

šį neeilinį talentą.Kadangi jis dar ir pilietis - gerbiu dvigubai.

Gerbiamas       2014-01-26 22:27

ir mylimas aktoriau mąstantis ir gyvenantis tiesoje.Kiekvienas elgiamės,taip širdis sako.Ačiū,kad esate su tiesos ir teisingumo ieškančiais,varge subrandintais,pakilusiais ir klausančiais :kas čia toje laisvoje Lietuvoje laisvę kur nugrūdo?

aciu, Rolandui.       2014-01-26 22:13

Rolandui igimtas teisingumo jausmas. Savo nuosirdziu zodziu jis sustiprina mus, ieskancius tiesos, teisingumo, gerio.

Arūnas > Tomui       2014-01-26 20:03

Tikrai nebandau įsakinėti, ar nurodinėti kaip kam reikia elgtis. Aišku, tai kiekvieno asmeninis reikalas. Tačiau ,kiekvienas prieš kalbėdamas,turėtumėm prisiimti atsakomybę už tai ką pasakome, nesvarbu, iš tribūnos ar iš kitur. Šiandieną man pristato Rolandą Kazlą,kaip protingą žmogų, viską suprantančią, mąstančią, matančią kas aplink mus dedasi, bet susitaikančią su esama padėtimi asmenybe.  Atleiskite , bet aš su tuo susitaikyti negaliu. Dabar gerai įsiklausykite ką šis žmogus kalba. Na gal ne pažodžiui, bet panašiai cituoju ” kartais mes pasijuntam kaip paukščių kombinato gyventojai”, toliau cituoju ” kažkodėl, vienas gyvena tarsi su prakeiksmu, o kitam tarsi kažkas padeda”. Na tiesiog negalima su tuo nesutikti. Čia tikrai prasmingi žodžiai. Tai galų gale gal nebandykim likimo, jei dar kažkuo tikime (aišku, be tikėjimo žmogus yra niekas)? Gal pabandykime gyventi ne kaip paukščių fermoje, kad ateityje ir toliau mums geriau kažkas padėtu, nei gyventume prakeiksme.  Tik tiek - ne daugiau.

rimas.       2014-01-26 19:22

этот веб сайт ( http://www.karstas komentaras.lt ) пытался получить доступ к данным изображения на холсте.

Tomas Arūnui       2014-01-26 18:05

Mielas Arūnai, Rolandas Kazlas daro tai, ką moka daryti geriausiai. Nevengia pasakyti tai, ką galvoja. Nesileidžia, kaip koks Mamontovas, panaudojams Grybauskaitės dvaro propagandai. Ar padoru yra tam žmogui įsakinėti - bėk į gatvę ir renk surenk mums mitingą? Jei jūs mitingą renktumėte ir p. Kazlą pakviestumėte, būtų daug padoriau. smile

Vel-Arunui       2014-01-26 17:46

Argi nebuvo didziules teatro itakos tais anais laikais,kai zmones saleje atsistodavo skanduodami Lie-tu -va…Gal butent taip gime tai, kas veliau pavadinta Sajudziu,Atgimimu.Aisku,gerai butu ,kad kuo daugiau tikru asmenybiu viesai kalbetu,bet…kiekvienas turi savo bendravimo ,ideju reiskimo buda.

Arūnas > 17:33       2014-01-26 17:34

Atleiskit, bet nereikia matuoti visus pagal vieną kurpalių.  Aš manau, kad Rolandas Kazlas nėra iš tų žmonių, kuris bijotų kamerų, ar kalbėdamas panikuotų prieš minią.  Galų gale, net esu įsitikinęs, kad dabar labiau reikalingi emocingi, įtikinantys pasisakymai, nei ramios zombiškos nieko nepasakančios kalbos. Manau pastarųjų, jau esame prisiklausę iki soties. Taigi, nebijokite kalbėti ir net seiliotis - žmonės ne kvaili, jie atsirinks.

Arunui(2 kom)       2014-01-26 16:33

Ne kiekvienam reikia ir lemta kalbeti tribunoje miniai.Yra zmoniu,kurie kalba tyliu balsu,kuria,daro reikalinga darba-tai ju kelias.Stai ,pamenu,vienas zinomas rasytojas Sajudzio laikais draugu kvieciamas isijungti I politika,atsake-Negaliu.Mano toks temperamentas-iseisiu I tribuna visas paraudonuosiu,susijaudinsiu-pradesiu taskytis seilemis rekdamas-daugiau zalos,nei naudos musu bendram reikalui padarysiu…

ačiū       2014-01-26 14:49

Rolandui. Jis pasakė paprastą tiesą, kuri galbūt niekada ir nebūna labai sudėtinga. Ir kai aplink dvasinė dykuma, tik dar labiau išryškėja tie žmonės deimantai, savo paprastumu ir dvasios iškilumu siekiantys dieviškos minties…
Ir širdis džiaugiasi.
Labai džiaugiasi…kaip B. Ferrero sakė:” 90 ir 100-o aplink mus esančių gyvena kaip žolė, kuri želia, o paskui nuvysta ir nieko nebelieka”.
Mes turime gyventi ne kaip žolė.

to 15:01       2014-01-26 14:14

Manau dabar pats laikas doriems žurnalistams apsispręsti, ar jie su tauta ar ne. Kad nebūtu per vėlu, geriau dabar išeiti iš LRT pakelta galva.

Labai keistai Ukrainos       2014-01-26 14:01

įvykius pradėjo komentuoti per LRT Lietuvos žurnalistai iš Ukrainos.Atseit,ukrainiečiai nežino,ko nori,suprask,ir lietuviai nežino ko nori..tendencingai.Kam dirba LRT?Diktatūrai Lietuvoje-Landsbergiui,konservatoriams,Grybauskaitei ir Rusijai,nes Rusijoje taip pat diktatūra.Gal to net patys nesuprasdami.Diktatūra dirba diktatūrai.

pritariu Arūnui       2014-01-26 13:55

Taip, pritariu Arūnui, atėjo metas veikti. Turi pasakyti garsų žodį pažangūs aktoriai, rašytojai, muzikai ir visi kiti, kuriems rūpi mūsų žemė, mūsų tauta, ateitis. Kuriems skauda dėl Lietuvos. Šiandieninio gyvenimo grimasos liečia mus visus ir gana jau kiūtoti savame kiaute. Kuo bus garsiau sakoma, kad tauta jau atsibudo, kad nesutinka su vienvaldžiais valdžios sprendimais, tuo bus sunkiau jiems manipuliuoti terminais - “demokratija”, Europos Sąjunga, Briuseliu ir mus valdyti. Gal nuo to valdžia pradės geriau girdėti mus, pamatyti, kad dar esame gyvi mes,tautiečiai?

Anikė       2014-01-26 12:15

Teisus gerbiamas aktorius,kad Žemės druska-paprastas žmogus,ne dievukais pasiskelbę partijų sąrašiniai ar jų remiamos “kėdės”. Kuo aukščiau užsiropščia
per kitų galvas,tuo žemiau ir skaudžiau krenta.

Arūnas > ugniui       2014-01-26 12:07

Taip, atrodo protingas ,išsilavinęs ,žinomas žmogus. Na ir kas iš to? Taip ,atrodo viską supranta, gražiai pašneka, bet gaila bailys. Jei nebūtu bailys ir nedrebėtu už savo kailį, tai šis protingas ir iškalbingas žmogus turėtu eiti į rengiamas akcijas, mitingus ir ten kalbėti, reikšti savo protingas mintis, kad kuo daugiau žmonių tai išgirstu. Tiktai šis ir kiti žinomi visuomenėje žmonės gali kažką keisti. Pavyzdžiui man nuo tų kalbų, iš urvų  skleidžiamų - nei šilta, nei šalta.

ugnis       2014-01-26 11:30

Viskas labai taikliai ir aiskiai pasakyta, saunuolis, labia aciu


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Atgimstantys paminklai. Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas: Atkurkime Gumbių kaimo koplystulpį –  išgelbėkime istorinį paminklą

Povilas Urbšys: „Vytis yra tai, kas mus gali suvienyti“

Rasa Čepaitienė. Atsisakantys keistis

Nida Vasiliauskaitė. Apie Linos Žigelytės versiją iš serijos „Kas atsitiko Nidai Vasiliauskaitei?“

Iš propagandos frontų: Dainius Pūras. Apie smėlį ir paplūdimį Lukiškių aikštėje kaip laimingoje erdvėje

Povilas Urbšys: Jei bus priimta tai, ką siūlo valdantieji, Lukiškių aikštėje stovės ne Vytis. Argi tai ne dar viena išdavystė?

Ne juokas. Politinis kompasas pagal liberalus

Andrius Švarplys. Kas gali apginti žodžio laisvę ir laisvę apskritai?

Geroji Naujiena: Stiprūs Jo malone

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Raimondas Navickas. O gal tai jokie NE vandalai? Gal tai PROTESTUOTOJAI?

Pagaliau. Vygantas Malinauskas. Katalikų jaunuoliai neleido nugriauti šv. Junipero Serra statulos Kalifornijoje

Ramūnas Aušrotas. Hipsteriai, į Seimą!

Česlovas Iškauskas. Smėlis pro pirštus. Ironiškos pastabos

Iš propagandos frontų: LRT atsiskaito visuomenei: birželio 29 d. 16 h per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. rengia spec. laidą, kviečia klausti

Ne juokas. Tadas Skukas vilniečių vardu: mere Š., pasitikrink sveikatą!

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Heraklio beieškant

Gedimino Jankaus kreipimasis į TS-LKD atstovus Vilniaus Taryboje: Kodėl jūs veidmainiaujate, kolaboruojate su mankurtais?

Algimantas Rusteika. Riba, kurią peržengus jūsų neišgelbės jokia jėga, policija ar vandens patrankos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Nebūkime aukos

Nida Vasiliauskaitė. Miesto valdžios akimis esate infantilūs buzzwordais valdomi pampersiniai

Arūnas Bubnys. 1941 m. birželio sukilimas Vilniuje

Seime registruotas įstatymas siekiant apsaugoti Lukiškių aikštę nuo tolesnio jos išniekinimo

Rasa Čepaitienė. Pornokratija*

Nacionalinis susivienijimas reikalauja Remigijaus Šimašiaus atsistatydinimo

Ramūnas Karbauskis. R. Šimašiaus pliažas tampa Tautos kančias menančios aikštės išniekinimo simboliu

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.