Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Kun. Roberto Grigo paapmaudavimas dėl represyvios mūsų valdančiųjų politikos

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 13 d. 8:52

19     

    

Kun. Roberto Grigo paapmaudavimas dėl represyvios mūsų valdančiųjų politikos

„Apmaudu, kad represyvi mūsų valdančiųjų politika duoda labai daug medžiagos antilietuviškai Maskvos ir Minsko propagandai,“ – savo įžvalgomis dalijasi kun. Robertas Grigas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>> Raigerdui 14:49       2021-08-14 16:21

Taip, vargšas Raigerduk, aš esu absoliutus nulis. Nes manyje iš tikrųjų nulis raigerdizmo. Supūk, pašlemėke, savo puikybėje ir savo klastoje. Irgi , mat, ,,religininkas”! Negi tavo Romuva ir šėtono bažnyčia sudarė sąjungą? Ar visada tai buvo ta pati organizacija? Subinlaižiauji tai Grigui, tai Valkauskui, o meldiesi tik Belzebubui. Tikiesi, kad jie padės tau išmušti biudžeto pinigų? Jei taip atsitiktų, tai Katalikų bažnyčią laikyčiau mirusia. Kaip ir tave, tulžies pūliny, apsimetėlių karaliau.

Raigerdas>Tas Raigerdas        2021-08-14 14:49

Žinai, ką aš tau pasakysiu, nėra tokio žmogaus pasaulyje, kuris suprastų beprotį. Tavo šizofreniškuose svaičiojimuose apie religijas nėra jokios minties. Tavęs neįmanoma suprasti. Ar žinai kodė? Kad tu pats savęs nesupranti. Moralės pas tave -nulis, loginio mąstymo - nulis, sąžinės-nulis, pozityvumo-nulis, suvokimo-nulis, supratingumo-nulis, empatijos-nulis, Garbės jausmo-nulis, racionalumo-nulis, konstruktyvumo-nulis, destruktyvumo-100%. Eik tu peklon iš kur atėjęs su visa savo išsiskaidžiusia dvasia. Jos nebesulipdysi, nes tokių klijų nėra. Vienintelis žmogus, kuris tau gali šiek tiek pagelbėti, - tai egzorcistas. Jis šiek tiek tave nors sulaikys nuo to blogio, kurį tu ruošiesi daryti, nes be jo tu negali pragyventi nei dienos. Ir svarbiausia, kad tau Blogis yra GĖRIS. Neduok Dieve, tokios bausmės, kai žmogui yra atimamas protas ir tada jis tampa paprasčiausiu gyvūnu ir šneka pats nežino, ką šneka. “„Jausmas toks, lyg būtum įkritęs į išmatų duobę. Toks ir jausmas“, – taip apimantį jausmą po atliktos egzorcizmo maldos apibūdino kunigas Arnoldas Valkauskas, vienas žymiausių egzorcistų Lietuvoje. Ruklos Šventosios Dvasios parapijos klebonas yra vienas iš nedaugelio, galinčių suteikti pagalbą demono apsėstiesiems”(15min.lt).

Tas Raigerdas       2021-08-14 9:52

nuolat su didžiausia panieka rašo apie ,,pasislėpusį anonimą”. Niekina vien dėl to, kad šis neserga didybės manija ir nesureikšmina savo asmens. Ką gi, Jo Didenybė Raigerdas turi tokią teisę.
Na o aš įvedžiau į gūglo paiešką ,,Raigerdas”. Gūglas man išmetė: ,,Galbūt norėjote ieškoti: Raigardas”?
Štai, vadinasi, ko vertas tas ,,nepasislėpęs” ,,neanonimas” smile

Tas Raigerdas       2021-08-14 9:38

štai atrado Lietuvoje net du mankurtus! Turbūt ir Aitmatovas buvo lietuvis su 25000 metų genetiniu medžiu? smile Žinai, ,,nemankurte” Raigerdai, ką man ne kartą teko girdėti? O štai ką: ,,Nepatinka man ta krikščionybė, netikiu aš nė jokiu Dievu, todėl man labiau patinka pagonybė”. Ar visi jūs ten toje Romuvoje tokie ,,religingi”? Ar ne todėl jūsų bobšės, paveldėjusios iš savo vyrų titulus, nepasistengia perimti ir bent dešimtadalio tų vyrų mokslo? Ar ne todėl neatskiria net gamtinės ugnies nuo namų židinio ugnies ir rodo pigius ,,klojimo teatro” spektaklius durnindami žiūrovus tariamai pagoniškomis apeigomis? Jei jau taip labai išalkę esate tų biudžeto pinigų, tai pasivadinkite kokiu nors ,,liaudies teatru” ir kreipkitės į Kultūros ministeriją. Gal kas nors nubyrės. O tos apeigos, kurias atlieka jūsų suktos bobšės, buvo atliekamos ir sovietinėse pionierių stovyklose, bet tada niekas nesakė, kad tai religija. Tiesiog tai buvo linksmas žaidimas: ir ugnies pagarbinimas, ir visokios Vandenių ar Neptūnų šventės… Tik nepradėk dabar tų savo demagogiškų ,,antitarybinių” litanijų: aš niekada nepriklausiau pionierių organizacijai. Turiu kritišką protą, paveldėjau jį iš savo giminės, todėl ir tavo išvedžiojimais netikiu nė per aguonos grūdelį. Būtų įdomu sužinoti, kokioje valstybėje taip gerai išmokai agentūrinio darbo, bet tiek to, gyvenime yra įdomesnių dalykų.

Raigerdas> Anonimui        2021-08-13 22:24

Štai pasislėpęs Anonimas porina:“raigerdui 2021-08-13 20:59
matai , bėda tame ,kad praėjo daug laiko ir šiandien daug ,labai daug žmonių mano ,kad Dievo iš vis nėr”.
O tai koks tavo reikalas, komuniste? Ką, gal pamiršai, kad sovietmečiu buvo reikalaujama stoti į partiją, ypač tiems, kurie dirbo vadovaujamą` darbą? Priminsiu tau KGB isntrukciją:“8. Ypatingą dėmesį atkreipti į žmones, turinčius organizacinių sugebėjimų ir populiarumą tarp gyventojų. Juos reikėtų užverbuoti, o jei atsisako bendradarbiauti, sukliudyti patekti į aukštas pareigas”;
“34. Ypatingą dėmesį skirti bažnyčiai. Kultūrinį ir auklėjimo darbą organizuoti taip, kad jis keltų priešiškumą religijos židiniams. Taip pat būtina sekti ir tikrinti bažnytinę literatūrą, archyvus, bažnytinio mokymo turinį ir net laidojimo apeigas”.
Na, pats, kaip ištikimas Lenino anūkas ir tikras komunistas, tai be melo gyventi negali. Planetoje gyvena virš 7 milijardų žmonių. Netgi paėmus pačias didžiausias religijas, iš kurių mažiausia sudaro apie 3 milijonus,tai bendroje sumoje mes gauname apie 5,9 milijardus tikinčių žmonių pagal oficialią statistiką. Taigi, tikintieji šioje planetoje sudaro ryškią daugumą, tai ką čia pliurpi nesąmones, kad “šiandien daug ,labai daug žmonių mano ,kad Dievo iš vis nėr”? 
Toliau, tavo teiginys (tiksliau melas) prieštarauja ir LR Konstitucijos 26 straipsniui:“Minties, tikėjimo ir sąžinės laisvė yra nevaržoma.
Kiekvienas žmogus turi teisę laisvai pasirinkti bet kurią religiją arba tikėjimą ir vienas ar su kitais, privačiai ar viešai ją išpažinti, atlikinėti religines apeigas, praktikuoti tikėjimą ir mokyti jo.
Niekas negali kito asmens versti nei būti verčiamas pasirinkti ar išpažinti kurią nors religiją arba tikėjimą”.
Kaip pats matai, jeigu matai, tavo mąstyme nėra elementarios logikos, bet vietoje logikos yra “priekaištai” kitiems ir jokių reikalavimų sau. Būtent dėl šios priežasties tu ir slepiesi, nes negali dalyvauti diskusijoje, kadangi toje diskusijoje nieko kito nebus, bet tik PRIEKAIŠTAI ARBA KALTINIMAI KITIEMS. Ir tada tie kiti žmonės bus priversti teisintis ir gintis nuo tavo nepagrįstų kaltinimų, ir jokia diskusija taps neįmanoma. Tokiu būdu tu vėl mus grąžini į senus bolševikinius laikus, kurių mes, kaip daugelis tikisi, atsikratėme. Dabar tu nekalbi Stalino vardu, ar Lenino vardu, ar komunistų partijos vardu, dabar tu kalbi Dievo vardu. Bet apie žmogų sprendžiama ne pagal jo kalbas, o pagal jo darbo vaisius.

raigerdui       2021-08-13 20:59

matai , bėda tame ,kad praėjo daug laiko ir šiandien daug ,labai daug žmonių mano ,kad Dievo iš vis nėr. Vietoj Dievo dabar aukštinamas pats Žmogus,žmogiškumas.Suprantu ,kad tokia pozicija labai neparanki valdžiai , kurią besąlygiškai palaikė ir palaiko bet kurio tikėjimo “bažnyčia”.

Raigerdas>Mankurtui        2021-08-13 15:30

Mankurtas manęs klausia:“Raigerdai,    2021-08-13 11:32
o koks Romuvos ,,darbo efektyvumas”, kad jūs taip karingai gviešiatės biudžeto pinigų?”. Pirmiausiai, atpalaiduokite savo protą ir be jokios įtampos imkite ir palyginkite žmogų, kuris prisimena savo vaikystę, prisimena savo močiūtes, savo bočelį vieną ir kitą, dėkoja savo tėvams, kad jį užaugino, davė išsilavinimą ir t.t. Ir palygikite kitą žmogų, kuris nieko neprisimena, palyginus su pirmuoju. Kuris žmogus bus turtingesnis savo dvasia? Aišku, pirmas. Taigi, pirmas turi savo giminės istoriją, turi savo genetinį medį. Antras nežino nieko apie savo giminę. Jeigu kalbėti apie žemaičius, tai mūsų mokslininkai mano, kad pagal atliktus genetinius tyrimus žemaičių genetinis medis yra apie 25 000 metų amžiaus. Ir mes privalome atskleisti viską, kad sužinoti apie visą tą laikotarpį. Tada mes būsime tikrai pilnaverčiai savo tautos nešėjai. Žydų tauta pagal genetikus yra maždaug 4-5 tūkstančių metų senumo. Rusų irgi maždaug tiek pat. Ir ką jūs siūlote? Jūs siūlote išmesti dalį mūsų kultūros. Bolševikai siūlė išmesti visus tuos tūkstantmečius ir jie tiesiog savo knygose pabrėždavo, kad tikroji “istorija prasideda tik nuo 1917 m.” Jie irgi yra tie mankurtai ir propagavo savo mankurtizmo ideologiją. Romuvos apeigos vyksta gamtoje. O jūs su savo mankurto idėjomis puolate juos badyti pirštais:“jūs taip karingai gviešiatės biudžeto pinigų?”. Bet koks darbas turi būti atlyginamas. Ir šitie žmonės aukoja savo pinigus net organizuojant savo religines šventes. Tai yra mūsų lietuvių tautos kultūros dalis, kuri pranoko ir rusų kultūrą ir vokiečių, nes tik LDK buvo nustatytos ribos, kad žmones nekiršinti religiniu pagrindu. Todėl būtent lietuviams iki šiol yra dėkingi tiek ukrainiečiai, tiek baltarusiai, tiek karaimai, nes jie palaikė ir nesikišo į provoslavų tikėjimą. Tuo tarpu lenkai, nesilaikė mūsų Karaliaus Gedimino nuostatų ir pradėjo, užkariavę Maskvą tuoj pat diegti jiems katalikybę. Koks rezultatas? Jie buvo iš Maskvos išvaryti, o visa Žečpospolita žlugo. KODĖL? Todėl, kad rusai pradėjo jungti slavų žemes per PROVOSLAVIJĄ. Ir tada provoslavas tapo vienijanti slavus religija. LDK nebėra, Žečpospolitos nebėra ir lietuvių tautai iškilo išlikimo grėsmė. Ir tame yra kaltė tų mankurtų, gyvenančių Lenkijoje ir Lietuvoje. Ir šitie buki durniai iki pat šiandien nesupranta vieno labai paprasto dalyko:“jeigu tu neleisi kitam žmogui būti tuo, kuo jis nori būti, tai tu ir pats prarasi tai, ką tu turi”. Ir jeigu jau pats nori kalbėti apie pinigus, tai pažiūrėk į Vokietiją ir pažiūrėk, kaip ten vokiečiams yra atskaičiuojama iš atlyginimų tie pinigai, kurias religines bendroves jie remia. TAVO PROTELIS YRA PAGEDĘS TA PRASME, KAD TU NORĖDAMAS BLOGO KITAM, VISIŠKAI PAMIRŠTI, KAD TUO PAČIU TU SUSILAUKSI IR PANAŠAUS ATSAKO. AR ŽINAI, KĄ REIŠKIA MŪSŲ VYČIO SIMBOLIS VYTIS? JIS ĮSPĖJA - NEPULK, NES BŪSI PAVYTAS IR NUBAUSTAS. Gerbk bet kokio žmogaus religinius įsitikinimus, palaikyk jo tikėjimą į Dievą ir mes tada gyvensime taikiai ir klestėsime, kaip tai buvo LDK laikais.

stasys       2021-08-13 15:26

Ačiu Reigardai kad priminei mano tikrą prigimtį , o tai ėmiau galvoti esąs protingas vyras , koli jau gavau tiek kritikos reikia paaiškinti savo pozicija.  Kunigėlio užčiaupti tikrai nesiekiu , to nedaričiau jei ir turėčiau tokia galimybę. Man tik keista kaip toks plačiu pažiūrų žmogus randa laiko savo argumentu pasirinkti kažkokios propagandinės rusiškos laidos turinį ir juo gėdinti mūsų valdančius..Gal autoriui tie putino žurnalistai autoritetas , todėl labai svarbu kad ir mes žinotume ka apie mus rodo ir kalba piktos rusiškos tetos .Todėl ir pasiūlau ,nekukliai, sugalvoti R.Grigui daug prasmingesnį užsiėmimą vakarais .

Raigerdas        2021-08-13 14:31

Didžiai gerbiamas kunige Robertai Grigai, jūs išgyvenote tremtį, išgyvenote grasinimus ir patyčias. Gal galėtumėte parašyti tokį straipsnį, kuriame palygintumėte tuos jūsų tardytojus, ir visokius provokatorius, su dabartyje egzistuojančiais tipais jau Laisvoje Lietuvoje. Štai vienas iš tokių tipų:“stasys     2021-08-13 11:23
Tas kunigas turi labai daug laisvo laiko , gal kas galėtu jam parodyti labiau prasminga veikla ?”. Taigi, kuo skiriasi tie buvę bolševikiniai banditai-tardytojai, kurie mokė jus gyventi ir štai šiandienį “stasį”, kuris taip pat NORI UŽČIAUPTI JUMS BURNĄ. Ar tikrai mes išsivadavome nuo šitų kanopinių velnių? Šitas “stasis” nenešioja bolševikinio munduro, bet jo mąstymas apaugęs būtent tokiais bolševikiniais norais “UŽČIAUPTI JUMS BURNĄ”. Kodėl jam nepatinka? Todėl, kad yra pasisakoma apie konservatorių antivalstybinį valdymą. Nežinau, gal aš klystu, bet mano manymu nieko nėra padaryta per 30 metų, kad atskleisti tą velnišką tokių tipų prigimtį. Žmonės juos privalo atpažinti, nes jie gi turi vienus ir tuos pačius požymius. Žmonėms reikia aiškinti bažnyčiose, mokyti mokyklose, universitetuose, nes tai yra vienas ir tas pats tipas per amžių amžius. Man pasisekė, nes užsienyje mane apmokė, kaip veikia KGB-istai, jų propagandos metodai, ir kokį blogį jie gali padaryti netgi visai tautai. Gėtė gerai pavaizdavo tą velnią Mefistofelį, bet, matomai, laikas nuo laiko mums būtina apie tai kartoti, nes auga naujos kartos, kurios nori nenori susidurs su šitais velniais. Vieną dalyką, ką aš išsiaiškinau, ir kas man padėjo gyvenime, tai būtent tai, kad žmogus yra iš tikro angelas, t.y. jo paskirtis kurti gėrį žemėje. Tai, kaip atsiranda tas blogis? Mes visi esame nuodėmingi, bet nuodėmės taip pat turi ribas. Tai štai, tie angelai, kurie daro nuodėmes ir nebegali jų išpažinti, peržengė tą GALIMYBĖS ATGAILAVIMO ribą, kada tu dar gali išpirkti nuodėmes, ir taip jie patys pavirsta tais nuodėmių daugintojais, platintojais ir propgandistais. Jie tampa jau ne žmonėmis, o realiais BLOGIO tarnais, o tiksliau pamišėliais, ir atgal iš ten kelio nėra, nes IŠKRYPSTA JŲ SĄMONĖ. Ir jie eina mirties link, ir tempia paskui save kitus. JŲ MĄSTYMO FUNDAMENTU TAMPA BAIMĖ, TODĖL JIE NAUDOJA PRIEŠ KITUS ŽMONES PRIEVARTĄ. Ir jeigu žmogus bando jiems priminti, kad egzistuoja toks dalykas, kaip TIESA, tai jie tuoj pat tam žmogui nurodo:“UŽSIČIAUPK”. Per 30 metų mes nekovojome UŽ TIESĄ ir dabar privalėsime už tai sumokėti. Jeigu mes nekovosime už TIESĄ, tai vis daugiau ir daugiau atsiras velnių, kurie pradės mums įsakinėti:“UŽSIČIAUPK”. Jie bijo TIESOS, nes tai bus TIESA apie jų velniškus darbus prieš mūsų tautą.

stasys       2021-08-13 12:54

Raimundui .. ačiu ačiu už pastabas . Negaliu pažadėti kad stengsiuosi jas prisiminti .

Raimundas Stasiui       2021-08-13 12:08

Skaitau publikacijas ir komentarus. Kartais ir pats lepteliu kokią nors mintį, bet tuoj pat susigėstu, nes manau ne taip, kaip Stasys. Nežinau ką daryčiau, jei nebūtų Stasio minčių. Juk jis yra tikras aukso standartas, teisingos minties etalonas. Ačiū, tau, Stasy, už teisingos minties pamokas.
P.S. Stasy, būk geras, pasimokyk lietuvių kalbos gramatikos ir leksikos.

O staska        2021-08-13 11:35

visai neturi laisvo laiko - vis geria ir geria laisvinamuosius, kad jo ,,aukso” pakaktų pakrėsti po visais straipsniais.

Raigerdai,       2021-08-13 11:32

o koks Romuvos ,,darbo efektyvumas”, kad jūs taip karingai gviešiatės biudžeto pinigų? Kokias ,,katedras” jums reikia atstatyti ir restauruoti, kad patys neišgyvenate? Kuo jūs skiriatės kad ir nuo LGBT, kurie irgi reikalauja privilegijų net tarptautiniu mastu, kaip ir jūs? Razma iš tikrųjų padugnė, bet dėl kitų priežasčių negu jūs nurodote. Jūs tokie pat savanaudžiai kaip ir tie, kuriuos kritikuojate. O blogiausia, kad labai pikti ir tulžingi. Abejoju, kad tokie buvo ir mūsų protėviai, kuriuos bandote ,,prichvatizuoti” kaip kokie landsbergiai Lietuvą.

stasys       2021-08-13 11:23

Tas kunigas turi labai daug laisvo laiko , gal kas galėtu jam parodyti labiau prasminga veikla ? Aš ne prieš tai kad kunigai politika ir kaimyninę propaganda domėtusi ,..bet toks užsiėmimas neturėtu formuoti jų pasaulėžiūros .. manau tas žmogus nutolo nuo tikro savo pašaukimo ..

Kiek visuotinai žinoma       2021-08-13 10:39

- tai Maldeikienė yra visų Lenino idėjų ir raštų žinovė. Sūnus, atrodo, irgi neatsilieka - mutuoja tas idėjas į ką?

DD plius DD       2021-08-13 10:16

Ne visai taip. Jų agitpropui valdžios santykis su piliečiais rūpi mažiausiai. Vienintelis tikrai rūpimas dalykas jiems yra pavaldumas jų režimui. Jei sutinki būt po Kremliaus padu, vidaus politikos laikykis kokios tik nori. Svarbiausia- po jų padu. O jeigu mūsų valdžia spyriojasi ir taikosi prie kitų sąjungininkų, gali nors ir paties pavyzdingiausio santykio su piliečiais laikytis, iš jų sulauks tik purvo, melų ir šmeižtų.
Štai jų “reportažas” apie riaušes. O.Skabejeva (viena pagrindinių greta Solovjovo režimo lakštingalų). “Kruvinas diktatorius Nausėda, įsikibęs valdžios, niekaip nenori išeiti”. Toliau- “protestuotojai liaudies išrinktuosius vadino š..dais (говном)”. Ir čia pat rodo kadrus, kur aiškiai girdisi “gavno pajiechalo (kur rodo autobusą su seimūnais), pazor, svabodū lytvė”. Rusiškai. Nežinau ar ten buvo tokių šūkių, bet rodė būtent šiuos. Gal ir sunku patikėti, tačiau nei kiek nesutirštinu- žodis žodin.
Kalbant apie sąsajas su Kremliaus propaganda ir mūsų politikų bei jų aptarnaujančio personalo pasitarnavimus tai propagandai, galima nebent Maldeikienę (Nausėda visiškas nulis), arba Tapiną (niekinantis “aukštas ir gražus”) pasveikinti atsidūrus įspūdingoje Skabejevos (Nausėda kruvinas diktatorius) kompanijoje…...

Raigerdas        2021-08-13 9:39

Kaip visada gerbiamo kunigo Roberto Grigo pastebėjimai labai taiklūs. Pridėsiu tik nuo savęs, kad tai yra pasekmės to likusio sovietinių laikų naudojimo metodikos, todėl Rusijos ir Baltarusijos propaganda dabar gali badyti pirštais, kad jūs esate tokie patys, kaip ir mes. Kokia pagrindinė priežastis šitokių protestų ir vėliau sekančių incidentų? Seimo narių ATLYGINIMAI NEPRIKLAUSO NUO TO, KOKIOJE PADĖTYJE ATSIDURIA VISUOMENĖ, TAUTA IR VALSTYBĖ. Paimkime bet kokį ūkį, kuriame yra samdomi darbuotojai. Kas bus jeigu jų atlyginimas nepriklausys nuo darbo rezultatų? Tas ūkis bankrutuos šiais laikais. Jūs prisimenate, koks buvo tas valdiškas darbas sovietmečiu. Rezultate, net prie tualetinio popieriaus stovėjo žmonių eilės. Toks pats valdiškas darbas išlieka Seime. Todėl jie bijo kalbėtis su liaudimi. Atėjo laikas pagaliau spręsti šį klausimą: kodėl tas darbas valstybinėse įstaigose yra toks neefektyvus? Kaip gali toks silpno intelekto žmogelis kaip Jurgis Razma tiek metų sėdėti Seime ir dar įžūliai pažeidinėti Žmogaus Teises. Ar jis atsiprašė romuviečių po EŽTT sprendimo? Ne. Ar kas nors paskaičiavo, kiek žalos padarė šitas silpnaprotis Seimo narys? KODĖL MOKESČIŲ MOKĖTOJAS TURI IŠLAIKYTI TOKĮ BEZDĖTOJĄ SEIME? KIEK PER DIENĄ TOKS BEZDĖTOJAS KAINUOJA VALSTYBEI? KOKIA NAUDA VALSTYBEI NUO ŠITO TIPO, SUGEBĖJUSIO ĮSISAVINTI TIK VIDURAMŽIŠKAS ELGESIO NORMAS? TAI, KAS YRA TAS SEIMAS? TEN ATRENKAMI GERIAUSIAI SAVO REIKALUS IŠMANANTYS ŽMONĖS AR KAŽKOKIE TAI NEMOKŠOS, KURIE NESUGEBA PERSKAITYTI NET ŽMOGAUS TEISŲ NORMŲ IR LAIKYTIS JŲ? Kaip gali tokie silpnapročiai valdyti valstybei svarbius procesus? Tokie tipai negali, todėl jie elgiasi atvirkščiai, nei yra nurodyta, kaip jie privalo elgtis LR Konstitucijoje. Ir rezultate kas? Rezultate nebaudžiamumas, kaip ir Baltarusijoje, kur viskas priklauso nuo to, ar tu linksi galvą diktatoriaus ir psichopato kliedesiams ir melui ar ne. JIE STOVI AUKŠČIAU VISKO: AUKŠČIAU LR KONSTITUCIJOS, AUKŠČIAU VISUOMENĖS REIKALAVIMŲ, BET KAI REIKIA ATSAKYTI PRIEŠ ŽMONES, KODĖL JŪS TAIP ELGIATĖS, TAI IŠ KARTO ŠITUOS AROGANTIŠKUS TIPUS APIMA BAIMĖ. BAIMĖ, KAD REIKĖS KADA NORS UŽ TAI ATSAKYTI? O KAIP KITAIP TADA SU JUMIS ELGTIS, JEIGU JŪS ESATE TOKIE AROGANTIŠKI VEIDMAINIAI? Todėl dalis visuomenės ir piktinasi dėl jų kvailų poelgių. Atėjo laikas atsisakyti tos Lenino idėjos, kad “bet kuri virėja gali valdyti valstybę”. Bet konservatorių partija šito negali padaryti ir yra ištikima Lenino idėjoms. Būtent tai ir piktina liaudį, bet jie šito nesupranta.

Jules       2021-08-13 9:37

Na, vadinasi, jie dirba Maskvos naudai, kaip Kubilius LDDP naudai. Vadinasi, ir kolchoznikų taip pat, nes jie vienas iš LDDP sparnų arba, kitaip tariant, mutantų. Kas gali paneigti galimybę, kad tarp Lietuvos konservatorių ir LDDP sudaryta labai kieta ir itin slapta sąjunga? Nereikia čia to suprasti pažodžiui, o perkeltine prasme. Bolševikų partija yra mutavusi į keletą savo atmainų - pasiskirsčiusi po įvairias pseudo partijas, ypač tas, kurioms vadovauja nepartiniai. Tokio akių dūmimo dar nėra tekę regėt, kai partijas į rinkimines pergales veda ne partiniai ir už nieką neatsakingi žmonės, kieno ten joms nuleisti, nežinot? Nematote, kaip konservatoriams dabar oponuoja arba juos viešai dėl mūsų runkeliokų akelių purvais drabsto ir nuolat pliekia buvę didieji konservatoriai ir ultra landsbergistai, kurie anksčiau žiauriai keršydavo už menkiausią pagrįstą kritiką Landsbergio atžvilgiu. Tie buvę Landsbergio saugotojai nuo kritikos anuomet šiandien tapo didžiausiais antilandsbergistais, kodėl? Kieno čia darbas,ką? Kame čia reikalas? Didieji buvę landsbergistai - tai Paksius, Žiemeliai, Dagys, Puteikis ir taip toliau - tingiu vardint, patys juos geriau žinote ir pažįstate.

Dar apmaudžiau,       2021-08-13 9:21

kad ta represyvi politika vis sunkesniais akmenimis gula ant visų mūsų kuprų. Kiek laiko ištversime? Kodėl JIE siekia maišto ir pilietinio karo? Tokia sutartis su Putinu?

Rekomenduojame

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

ES ciniškai naudojasi pavojaus situacija Europoje, kad išplėstų savo galias

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt devintoji (gegužės 13) diena

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Įveiksime ligas ar žmogiškumą?

Ramūnas Aušrotas. Vaiko teisių apsaugos klystkeliai

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.