Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės, Žiniasklaida, Europa, Šiaurės Amerika

Robertas Malone apgaudinėja cenzorius: tai, ką mRNR technologijos kūrėjas pasakė interviu po to, kai jį išmetė iš Twitter, užgniaužia kvapą

Tiesos.lt redakcija   2022 m. sausio 11 d. 11:27

21     

    

Robertas Malone apgaudinėja cenzorius: tai, ką mRNR technologijos kūrėjas pasakė interviu po to, kai jį išmetė iš Twitter, užgniaužia kvapą

Minčių policija vėl pradėjo darbą: metų pabaigoje jie ištrėmė daktarą Robertą Malone, vakcinų pradininką ir imunologą iš tinklaraščių tinklo „Twitter“. Amerikietis kritiškai pasisakė apie mRNR technologiją, kurią jis padėjo sukurti. Visai neseniai savo paskyroje jis perspėjo neskiepyti vaikų.

Pusę milijono sekėjų turinčio sistemos kritiko uždraudimas sulaukė aršaus pasipriešinimo. Ir atsakomųjų veiksmų. Vartotojai pareikalavo laisvės Robertui Malone (#freerobertmalone). Netrukus po to Malone davė trijų valandų interviu internetinių transliacijų milžinui Joe Rogan‘ui. „Spotify“ tinklalaidė „The Joe Rogan Experience“ kiekvieną mėnesį YouTube platformoje pasiekia 200 milijonų klausytojų ir šimtus milijonų žiūrovų.

Tai, ką sako Malone, kartais stingdo kraują. Jis kalbasi su Roganu apie Didžiosios farmacijos ir PSO sąsajas, finansines paskatas ligoninėms priimti kuo daugiau Covid pacientų, manipuliavimą duomenimis ir žiniasklaidos cenzūrą.

„Tai, ką mes patiriame, yra koordinuotas žiniasklaidos karas. Tokio masto, kokio dar nematėme. Aš pats ir mano kolegos, turintys patirties su daugybe [viruso] protrūkių, dar niekada nematėme tokio lygmens koordinuotos propagandos.“

Pokalbis turėtų pasiekti daugiau žmonių nei kada nors buvo stebėję Malone „Twitter“ tinkle. Joe Rogan‘o kanalas laikomas sėkmingiausiu pasaulyje. Nėra didesnio žodžio laisvės ruporo. „Twitter“ minčių kontrolieriai šį kėlinį pralošė.

Šaltinis: weltwoche.ch

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Rašiusiam: 2022-01-11 16:31, 2022-01-11 16:47       2022-01-13 13:51

Nežinojau, kad jūs toks populiarus šioje svetainėje, pone Milaiti, jei abu tekstus būtumėte sudėjęs į vieną komentarą, gautųsi net 38 nykščiai į viršų, sveikinu.
....
S. Skvernelis ir A. Veryga veiklą baigė 2020-11-24, kai Seime buvo patvirtinta 18-a Vyriausybė, o pirmosios vakcinos atgabentos 2020-12-13. Jūsų minėti asmenys apie neskiepytuosius nekalbėjo, taip kad ir ateityje remsiuosi ta informacija, kuri man tinkama, leidimo į jus nesikreipsiu.
O jūsų nuomonė apie Vilniaus universitetą man yra žinoma, nieko naujo nepasakėte ir nepamenu, kad būčiau su jumis kada nors diskutavęs, įskaitant ir vakcinas nuo COVID‘o, gal kam nors ką ir sakėte, bet tikrai ne man.
Tarp kitko.
A. Hitlerio asmeninių gydytojų buvo ne vienas: Teodoras Moreli, Liudvigas Štumpfegeris ir Karlas Brantas, (ši info jūsų simpatikams, nykščio spaudėjams).
(habilitās)

stasys        2022-01-12 18:25

Stasiuk, 2022-01-12 11:30 .. tada buvo kiti laikai ir kita situacija pasaulyje .Turbūt nesytikine jog tie lyderiai palyginami ?

Stasiuk,       2022-01-12 11:30

čerčilizmas, ruzveltizmas, trumenizmas su stalinizmu irgi turėjo daug bendrų bruožų - kraujo broliais net tapo ir tai yra faktas. Laiko ir nepriklausomų šaltinių patikrintas faktas. O vyriausybės grindžia tikromis ir nepriklausomų tyrėjų patikrintomis žiniomis, kai viskas įslaptinta 75 metams?

Butvy       2022-01-12 8:17

Labai įdomūs Joe Rogan podcastai Jutubej su Jordan Peterson ir Elon Musk. Vienas pie Vakarų pasaulio nuprotėjimą, genderizmą, kitas apie aukštųjų technologijų beldimasi į mūsų duris. Galima rasti ir rusų kalbomis.

Butvy       2022-01-12 8:15

Labai įdomūs Joe Rogan podcastai su Jordan Peterson ir Elon Mušk. Galima rasti Jutube ir rusų kalba. Vienas apie Vakarų pasaulio nuprotėjimą, genderizmą,... kitas apie aukštųjų technologijų beldimasi į mūsų duris.

stasys        2022-01-12 7:16

abejoju informacijos teisingumu, ‘trumpizmas kaip ir putinizmas’ turi kai kuriu bendru bruožų kuriuos nesunku pastebėti tokio pobudžio str. Abejonėmis grista nuomonė  negali pateikti sprendimo šiai epidemijai iveikti .

dalinkitės       2022-01-11 22:01

“Į Seimą įėjęs ir dokumentus pateikęs D. Kepenis surengė šou, V. Ąžuolas sakė ieškosiąs pagalbos”
https://youtu.be/bvZZVGmLN7Q

dalinkitės       2022-01-11 21:59

“Antiv… buvo teisūs!” - Remigijus Žemaitaitis apie savo sprendimą nepatikėti savo vaikų “mokslui”
https://youtu.be/Hb5vwjf5krc

dalinkitės       2022-01-11 21:58

“Lietuva Bunda - Mokslininkas dr. Ado Darinsko Pasisako apie Pandemija”
https://youtu.be/Ut1KfmHXjmA

puikus straipsnis       2022-01-11 20:01

Apie dabartinę Lietuvos būklę:

lebionka.blogspot.com/2022/01/sausio-13-verzemes-i-laisve-o-dabar-is.html

to habilitās       2022-01-11 16:47

Kas pačiam čia ką nuslėpė? Pačiam vien čia, komentaruose, nuo pat pirmos Kovidistų revoliucijos dienos buvo pasakyta, kad tai buvo skirta Trumpo nuvertimui, kad ta laboratorija buvo iš USA perkelta į Kiniją, bet ne - vis toliau tą pačią dūdelę pūti. Ir kodėl Mengelę mini, o ne, sakykime, Hitlerio asmeninį gydytoją Theo Morell, kuris vėliau buvo amerikonų ordinu apdovanotas po Berlyno žlugimo. Nežinai, kiek panašių į Mengelę būta Sovietijoje, jos konclageriuose? Beje, panašių būta visose kariaujančiose pusėse. Nežinai ar tyčia apsimeti nežinančiu? Nebent esi baigęs Kapsukę su pagyrimu? Dulkys su premjere irgi baigę Kapsukę, tiesa? Užsienio reikalų ministeris taip pat? Ir ką ten tokius rengia ta Kapsukė, gerai pagalvok, prieš rašydamas, ar supratai?

to habilitās       2022-01-11 16:31

O kodėl Skvernelį su Veryga pamiršai? Rašai gerai, tiksliai, bet imi ir nusuki, kodėl? Manau, Skvernelis nebūtų klausęs Troikės? Jį dabar į Lietuvos viešpačius stumia ta pati Troikė - Karo nugalėtojai, jei nežinai.

Niezabudkės       2022-01-11 14:42

Neapsaugos.

Stiklo valytuvas       2022-01-11 14:41

> habilitui ir kitiems
.
Praeitų metų vasaros pabaigoje tvirtinau kad tas STI yra „netikra korta“...
Oi, kaip manimi piktinotės…
.
Kiek dar manimi piktinkitės kol galiausiai pripažinsite.
P.S. Kelias į Tiesą yra ilgas ir skausmingas…

Dėsnis       2022-01-11 14:36

Kaip nusidėsi, taip sumokėsi.

ah.ą       2022-01-11 14:01

verskit Robertą Malone apie mRNR technologijas ir dalinkitės

habilitās       2022-01-11 13:44

Ne kvapą užgniaužia, bet ir aklam akis turėtų atverti. Paspaudus straipsnyje paryškinta žodį „Pokalbis“, atsidaro puslapis, kuriame pristatomas Dr. Malone:

„Dr. Malone is the Medical Director of The Unity Project, a group of 300 organizations across the US standing against mandated COVID vaccines for children.“
...
Šiaip, stengiuosi būti neutralūs tam, kas yra publikuojama (nepatinka – neskaityk), tačiau žinant kokia informacija yra nuo žmonių slepiama, rašinėti apie tai, kaip negražiai buvo pasielgta su dr. Malone, tikrai nėra geriausias pasirinkimas. Juk ne visi skaito angliškai, mano citatoje yra sakoma, kad dr. Malone yra direktorius medicinai Unity projeke, kuris vienija 300 JAV organizacijų, pasisakančių prieš privalomą vaikų vakcinavimą. Manau, kad tai labai solidus argumentas, kad pasidomėti giliau apie šio asmens veiklą.
....
Antra. Nesuprantu ir to STI veiklos, kai valandų valandas pliurpia su visokiausiais žurnalistais apie niekus, kai yra tiek informacijos, kurią turėtų analizuoti ir pateikti visuomenei. O ta informacija verčia viską aukštyn kojom, l. Šimonytė ir A. Dulkys turėtų sėdėti už grotų, mažu mažiausiai.
Peržiūrėjau tik vieną įrašą (adresas žemiau), pokalbis vyksta ne tarp Marytės ir Petriuko, o tarp senatoriaus R. Paul ir prezidento patarėjo A. Faucy, ten pateikama tiek dokumentų, kad darbo užtektų visam institutui, visą dieną.
Norėčiau atkreipti dėmesį į dokumentą, kuris rodomas nuo 3.26 minutės. Taip, ten juodu ant balto parašyta, kad SARS2 virusas sukurtas Vuhane, Kinijoje, bendradarbiaujant su JAV ir visa tai nuslėpta nuo žmonių.
Neįsivaizduoju kokio Karlo Klaubergo, Jozefo Mengelės ar Karinos Magnusen širdį turi turėti motina, kad sutiktų badyti savo vaiką tais chemikalais.

https://rumble.com/vsc9dk-military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under-.html?mref=7ju1&mc=4w36m

Rimtuolis - Stiklo valytuvui       2022-01-11 13:37

Panašu, kad kad jau ims pradėti klauptis ant kelių ir atsiprašinėti ne vienas. Jau vien ko vertas vakarykštis Dulkio leptelėjimas, kad omikronas vienodai renkasi visus - tiek skiepytus, tiek ir neskiepytus

Abi       2022-01-11 13:16

vyriausybes ilgam į kalėjimą už sveikatos sužalojimą.

Stiklo valytuvas       2022-01-11 13:09

Ei, neprofesoriškas profesoriau Čaplinskai, ant kelių ir atsiprašai visuomenės dėl tvirtinimo kad Covid-19 „vakcinos“ yra saugios. Ant kelių..!!!!!

O ko jūs norit?       2022-01-11 12:20

Juk tai Blogio imperijos pagrindinė sąjungininkė.

Rekomenduojame

Jurga Lago. Toji Yoko Ono instaliacija banke su 141 grabeliu man atrodo iliustruojanti…

Tomas Čyvas. Aptvarienos naujienos

Atono kalno vienuoliams prokurorai iškėlė bylą dėl raginimo nesiskiepyti

Česlovas Iškauskas. Savaitės pjūvis. „Trys raidės“ – atverta Pandoros skrynia

Australai iš tiesų turėjo pykti ne ant Novako Djokovičiaus

Romaldas Abugelis. Apie laimę ir gerovę

JAV valstybės sekretorius Anthony Blinken: Rusijos agresijos žmogiškoji kaina bus daug kartų didesnė, nei matėme iki šiol

Prof. Jonas Jasaitis. Atsiliepiant į A. Blinkeno kalbą Berlyne, skirtą pasaulio tautoms

Garsus medicinos žurnalas skelbia, kad Facebook‘o neobjektyviame „faktų tikrinime“ nėra atskaitomybės

Už balos. Ko diktatoriai išmoko apie Bideną 2021-aisiais?

Chaotiška Baideno spaudos konferencija: perkrovimas virto perdozavimu

Eurokomisarė migrantų atstūmimo klausimu išlieka griežta: tai neturi vietos ES

Ignas Vėgėlė. Kai aliejaus žinios tampa niekam neįdomios, tenka atidirbti propagandai

Tikrieji neapykantos kurstytojai – LRT nori atverti pragarą?

Moterimi persirenginėjęs Airijos kunigas nutraukė savo tarnystę: nesulaukė palaikymo iš vyskupo

Europos Komisija atsisako skelbti Ursulos von der Leyen ir Pfizer korporacijos vadovo susirašinėjimo žinutes

Edvardas Čiuldė. Dar kartą apie Vilniaus universitetą: universiteto dvasios atstatyti jau nepavyks niekados niekam

Vytautas Sinica. Valdžia su visuomenės dauguma ir toliau renkasi gyventi karo sąlygomis

Dominykas Vanhara. Ar Šimonytės vyriausybė vis dar turi pasitikėjimą Seime?

Leonas Milčius. Išduoti Sąjūdžio pažadai ir vertybės, pažeminta lietuvių valstybinė kalba

Daiva Tamošaitytė. Dvi Lietuvos: kas daugiau?

Bažnyčios krizės grimasos: Čikagos kardinolas vadovavo pagoniškai ceremonijai

Anglija panaikina visus COVID pasus, reikalavimus dėvėti kaukes, darbo apribojimus

Vytautas Radžvilas. Žvelgiant į seną nuotrauką

Albertas Žostautas. Jie sulaužė Lietuvos Konstituciją ir išdavė

Vytautas Radžvilas. Prisikėlė jedinstvo ir LKP, pasidalijusi į skirtingų pasivadinimų atskiras partijas

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Klausimai ir atsakymai

Nacionalinis susivienijimas dėl galimos korupcijos Vilniaus savivaldybėje kreipėsi į STT

Lenkija: kritikuoti Kiniją vien tam, kad įtiktume Amerikai nėra mūsų interesas

Vytautas Sinica. „Valdantieji meluoja, kad dėl asmenvardžių nepažeidžia Konstitucijos“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.