Užsienio politika

Robertas Grigas. Save gerbianti valstybė turi reaguoti

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gruodžio 31 d. 9:56

22     

    

Robertas Grigas. Save gerbianti valstybė turi reaguoti

Lenkijos URM tvirtai ir viešai demaskavo Putino manipuliacijas istorija, įvardindama sovietų agresijos ir teroro mastus (konkrečius skaičius) Lenkijoje, civilių lenkų trėmimus ir belaisvių žudynes (daugiau skaityti ČIA).

O mūsų, Lietuvos, URM veiksmai? Juk ponas Putinas, teisindamas sovietų-nacių paktą, paminėjo, kad ir Lietuva dar anksčiau sudarė su Vokietija sutartį (!), t.y., 1938 m., kai Reichui ultimatyviai grasinant karine invazija, perdavė Vokietijai Klaipėdos kraštą...

Kai faktinė nacių agresija prieš Lietuvą prilyginama grobikiškam Molotovo-Ribbentropo paktui, save gerbianti valstybė turi reaguoti.

Apie Putino manipulacijas Antrojo pasaulinio karo ištakų tema skaitykite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Antanas       2020-01-9 16:08

Dalia K. norėjo padaryti gerą reportažą Gorbačiovo vizito Lietuvoje metu. Koks gali būti geresnis jei neišgirstas iš Jo eminencijos kardinolo V. Sladkevičiaus lūpų. Klausimas kardinolui. Kaip jūs vertinate Gorbačiovo vizitą ir kas yra Gorbačiovas dabar Lietuvai? Kardinolas delsė nervuodamas žurnalistę. Atsakė: “Jis yra rusas”. Šio interviu Lietuvos televizija neparodė. Niekas garsiai nekalba, kad Užsienio reikalų ministras Nepriklausomoje Lietuvoje yra, buvęs komjaunuolis. Iš VSD nebuvo susirūpinta Lietuvos saugumu ( Lietuvai išėjusioje iš KGB represijų Sausio 13)kad Maskvos paslaptis - komunistė Dalia nebūtų  padaryta prezidente. Jau kelios kartos Lietuvos piliečių auginami be istorinių žinių. Myli praeitį turi ateitį.

FWI       2020-01-3 18:51

Karas prieš vaikus: išsamus seksualumo ugdymo planas
https://www.comprehensivesexualityeducation.org/film/

štaziui       2020-01-3 1:07

ir vėl čia atropojai, šūdvabali, už trisdešimt norveginių tolerastiją, kaip triperį, platinti?

T0mas J       2020-01-1 23:56

Portalo laikrodį pasukt portalo šeimininkai vis dar nemoka.. apgailėtina. Dabar 23:56 o ne 0:56.

T0mas J       2020-01-1 23:54

“rytoj Putinas gali buti CIA” - rašo Dzeikas.
Ar tik Dzeikas neperspjovė stasio proto lygiu?

Jota       2020-01-1 19:57

O, Marginalas pasirodė. Maniau, kad užblokuotas, kaip ir Vaidas wink.

Marginalas       2020-01-1 18:11

Kad nėra valstybės, nėra kam ir reaguoti.

Dzeikas       2020-01-1 14:13

Punktyrui:
Ka REIKEJO padaryti ir eziui aisku. As gi paaiskinau KODEL buvo padaryta taip, kaip buvo.
Kitiems dar karta kartoju: taip masto JUSU isrinktieji.O jus patys jiems - zaliava, pakuros ju gyvenimo budui. Ir ka jus apie tai galvojate tiesa sakant niekam neidomu, nes jusu galvojimas NIEKA neitakoja.
Na gal nevisai tikslu: i jusu vaiku kisenpinigius itakoja.

Taip       2019-12-31 20:14

Kol valstybės užsienio politikos pagrindiniu reikalų tvarkytoju ir ,,caru"bus ministras L.Linkevičius,tol Lietuva bus globalistinė ir reikiamai neatstovaus savo tautos ir valstybės interesų.

-------       2019-12-31 18:57

Pacuk Dzeikai, nepamirsk patarlės ,,Kas tyli - sutinka’‘.
Apie Lietuvą - teisybę arba nieko.
Vos tik vovanas amtelėjo, kad Lenija taip ir taip, lenkai išsyk jų ambasaodrių - ant kilimo, ką reikėjo padaryti ir Lietuvai, Latvijai, Estijai bei Čekijai.

Įkyrėjai       2019-12-31 18:53

Jaša, į būdą!

ASILAI,        2019-12-31 17:34

lENKIJOS PREZIDENTAS nereaguoja, nes protingai supranta, kad putinui tik to ir reikia, todel nuvilia putino lukescius, Buratinams nedaeina

Žodžio laisvė...       2019-12-31 15:48

Prašalieti,iš kur tu toks didelis žinovas?Putinas prainstruktavo?Neskleisk čia savo erezijų ir užsičiaupk.Stalinistai tik įžengę į Vilniaus kraštą jau 1939-1940 m.m.
pradėjo tremti į Sibirą,žudyti.Nors čia dar nebuvo jokių vokiečių,o stalinizmo vietininkai plušo išsijuosę- komunistai ,žydai.Pakliuvę į rusų nelaisvę Lenkijos
keliasdešimt tūkstančių karių buvo išvežti į Smolenską ir ten Katynėje ir ne tik 1940 m.balandį sušaudyti.Jelcinas pateikė Lenkijai išviešintus dokumentus apie sušaudytus
Katynėje.Tai jau ne vieša paslaptis,o dokumetai,rodantys kruvinąjį nusikaltimą.
Tremtiniai iš Vilniaus krašto buvo ištremti Sibiran 1940 m. vasario mėn.

Prašalietis       2019-12-31 14:32

Galima pasakyti, kad šiandieniame lansberginiame durnių laive su “tautiniais"politrukais Lietuvos URM yra visai liūdna, jei net aukštas"tautinių sielų ganymo specas"Robertas Grigas imasi nagrinėti ir spręsti tarptautinės politikos problematiką, aukodamas savo “brangų tautos sielų paganymo” laiką. Šis"dvasios tėvas” prieš blevyzgodamas savo"patriotinį pamokslą” antro pasaulinio karo pradžios problematika, galėjo bent susipažinti su viešai prieinama informacija kas, kada ir su kuo sudarinėjo sutartis ir kas po šių sutarčių sudarymo vyko. Nes straipsnelyje išsakyti “dvasios tėvo patriotiniai politiniai"primityvūs blevyzgojimai-“Juk ponas Putinas, teisindamas sovietų-nacių paktą, paminėjo, kad ir Lietuva dar anksčiau sudarė su Vokietija sutartį (!)”,- nuvilia ne tik dar neišsivaikščiojusias ir klausančias,matomai, tokio pačio lygio šio “dvasios tėvo religinius” pamokslus,“tautinių avelių sielas”, bet nuvils ir Šv.Joną Auksaburnį su pačiu Ponu Dievu….

StasysG       2019-12-31 13:47

Į tarpdurį kišti pirštų neverta… Arba gal dar geriau, jei mūsų tokia politika: kai du dideli pešasi, trečias gal laimės? Aš tam pritarčiau.

manitu.       2019-12-31 13:35

Lietuva nėra save gerbianti valstybė.

Milaiti,       2019-12-31 12:28

važiuok iš anksto Putinui prisiduoti. Gal jau rytoj tau užbarstys tų ikrų, kur liks po naujametinio baliaus. O tai liksi ikrų skonio nesužinojęs.

Deivis       2019-12-31 12:24

Sovietinis žydas tu Džeikai ir ne daugiau. Komsomolo aktyvistas. Eik mėšle iš čia aplamai.

Dzeikas       2019-12-31 11:59

Jeigu esate lietuvis, tai turite zinoti lietuvio, ir tu kuriuos jis renka save valdyti mentaliteta. Todel igarsinsiu tu kurie gavo palaikyt vaira mintis siuo klausimu:
P. Grigai, su Rusija kalbetis tai ne pedofilijos priesus dusinti - ‘bazara’ tenka filtruoti net labai atydziai. Nes zodis ir ‘zertvos’vaidmenyj bus ne oponentas, bet tu pats.Juk NKVD mokino mus oponentus dusinti, o ne mes juos. Aisku, bendraja prasme Putinas mums padaryt nieko negali, dabar visos jo jegos nukreiptos issiaiskinti su Ukraina, Lenkija, JAV. Resursai itempti, su tokiu pacuku kaip Lietuva nera jegu aiskintis. Taciau mastyk valstybiskai, placiai. Rytoj situacija gali apsiversti, rytoj Putinas gali buti CIA. Ir ka tu mums siulysi tada, i miska eiti? Kazinkokia “vyriausybe tremtyje” organizuoti? Durnas tu, Grigai,  ir nesigydai. Gyvenymas vietoj nestoves: bizniukai musu liks cia, ikrus ant duonos lygiai taip pat reikes tepti. Ar tu galesi tai daryti jeigu i delna Putinui busi prispjaudes? O jeigu rasis durneliu, kurie saudys i “isvaduotuojus” , tai juk be musu pagalbos ju neisgaudys.
Kunigas, o liaudies patarliu,  “tyla - gera byla” - nezinai.

Nesusipratimas       2019-12-31 11:12

Nugalėtojai nesusitaria, kaip rašyti istoriją.

Kiek turėsim krikščioniškumo,       2019-12-31 11:06

tiek atsilaikysim.Kunigui ačiū,bet bažnyčios laikysena yra labai pavojinga ir prisitaikanti.

stasys        2019-12-31 10:43

S.Skvernelis metams baigiantis apsipylė ašaromis .. kaltindamas koncervatorius visais pasaulio pabaigos košmarais . Mielas kunige visada yra galimybė jog kai kas neatliko savo darbo ir neišlaisvino mūsų Premjero nuo tu ji apėmusiu skaudulių , apkabinkite ,padėkite žmogui rasti dvasine pusiausvyrą ir kas svarbiausia nuraminkite .. jo sieloje ošiančia neapykantą koncervatoriams . Kai valstybės galvą apima tokios mintis laikas galvoti ar buvo protinga jam taip po ligos skubėti grįžti į darbą .. Gera proga bažnyčiai išplakti nepaklusnes ‘aveles’ , juk ka tik praėjo ir šventos kalėdos .. Putinas ? balai ji nematė tas žiogas jau ne šio pasaulio maldaknygė.


Rekomenduojame

Kaip vysk. Pranciškus Ramanauskas Alfonsą Svarinską slapta lageryje įšventino į kunigus

Algimantas Rusteika. Kokie jie būtų dabar?

Laisvės premijos laureato Albino Kentros kalba iškilmingame Laisvės gynėjų dienos minėjime

Mitingo „Už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę“ vaizdo įrašas

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Renginių programa

Rasa Čepaitienė. Signalinės sistemos I. Pidžinas

LRT: pirmieji kandidatų į Vilniaus universiteto rektoriaus postą debatai

Ramūnas Karbauskis. Kleptokratija ir jos didvyriai

Vygantas Malinauskas. Mano trigrašis į diskusiją apie simbolius

Prokurorų žinia: Neringa Venckienė iš įtariamosios tapo kaltinamąja

Šiandien, šeštadienį, 14 val. kviečiame į pilietinį mitingą – už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę

Italų kalbininko prof. dr. Guido Michelinio paskaita apie lietuvių kalbą ir jos pranašumus

Vilniaus Sąjūdis: nedelsiant grąžinkite A. Kentrai Miško brolių muziejaus patalpas ir, atlyginę patirtą žalą, paremkite jo veiklą

Prokuratūra skundžia sprendimą Generolo Vėtros lentelės sudaužymo byloje

Raimondas Navickas. Pasiūlymas klaipėdiečiams

Tautos forumo reikalavimas dėl patyčių iš valstybinės vėliavos, laisvės kovotojų ir genocido aukų atminimo

Robertas Čerškus. Apie neužmirštuolės žiedelius

Vidmantas Valiušaitis. 1944 m. sausio 9 d. tragiškai žuvo gaisre prezidentas Antanas Smetona

Liudvikas Jakimavičius. Įdomus faktas

Robertas Grigas. Jei iš LRT diktorių atsirastų...

Grėsmės lygių nebeliko. Įsigaliojo naujas Vaiko situacijos vertinimo tvarkos aprašas

Tomas Baranauskas. Atmintinos dienos ir Kazys Škirpa

Vincentas Vobolevičius. ES direktyvos: kas jos ir ką jos gali?

Vidas Rachlevičius. Mes vėl pralaimim neiššovę...

Advokatas Remigijus Merkevičius neįžvelgia jokio moters nusikaltimo: jos sulaikymui pagrindo nebuvo

Liudvikas Jakimavičius. Atsako belaukiant: jis bus žiaurus ir visiškai kitoks nei prognozuojama

„Meilės krantų“ autorius Gitenis Umbrasas: Jausmas, lyg kas ranką pjautų

Nuo bačkos. LRT: mums dera nulenkti galvas prieš tas jaunas policijos pareigūnes, operatyviai radusias argumentų, kodėl gi reikia sulaikyti asmenį

Algimantas Rusteika. Trys išvados

Policinės valstybės sentencijos

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.