Užsienio politika

Robertas Grigas. Save gerbianti valstybė turi reaguoti

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gruodžio 31 d. 9:56

22     

    

Robertas Grigas. Save gerbianti valstybė turi reaguoti

Lenkijos URM tvirtai ir viešai demaskavo Putino manipuliacijas istorija, įvardindama sovietų agresijos ir teroro mastus (konkrečius skaičius) Lenkijoje, civilių lenkų trėmimus ir belaisvių žudynes (daugiau skaityti ČIA).

O mūsų, Lietuvos, URM veiksmai? Juk ponas Putinas, teisindamas sovietų-nacių paktą, paminėjo, kad ir Lietuva dar anksčiau sudarė su Vokietija sutartį (!), t.y., 1938 m., kai Reichui ultimatyviai grasinant karine invazija, perdavė Vokietijai Klaipėdos kraštą...

Kai faktinė nacių agresija prieš Lietuvą prilyginama grobikiškam Molotovo-Ribbentropo paktui, save gerbianti valstybė turi reaguoti.

Apie Putino manipulacijas Antrojo pasaulinio karo ištakų tema skaitykite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Antanas       2020-01-9 16:08

Dalia K. norėjo padaryti gerą reportažą Gorbačiovo vizito Lietuvoje metu. Koks gali būti geresnis jei neišgirstas iš Jo eminencijos kardinolo V. Sladkevičiaus lūpų. Klausimas kardinolui. Kaip jūs vertinate Gorbačiovo vizitą ir kas yra Gorbačiovas dabar Lietuvai? Kardinolas delsė nervuodamas žurnalistę. Atsakė: “Jis yra rusas”. Šio interviu Lietuvos televizija neparodė. Niekas garsiai nekalba, kad Užsienio reikalų ministras Nepriklausomoje Lietuvoje yra, buvęs komjaunuolis. Iš VSD nebuvo susirūpinta Lietuvos saugumu ( Lietuvai išėjusioje iš KGB represijų Sausio 13)kad Maskvos paslaptis - komunistė Dalia nebūtų  padaryta prezidente. Jau kelios kartos Lietuvos piliečių auginami be istorinių žinių. Myli praeitį turi ateitį.

FWI       2020-01-3 18:51

Karas prieš vaikus: išsamus seksualumo ugdymo planas
https://www.comprehensivesexualityeducation.org/film/

štaziui       2020-01-3 1:07

ir vėl čia atropojai, šūdvabali, už trisdešimt norveginių tolerastiją, kaip triperį, platinti?

T0mas J       2020-01-1 23:56

Portalo laikrodį pasukt portalo šeimininkai vis dar nemoka.. apgailėtina. Dabar 23:56 o ne 0:56.

T0mas J       2020-01-1 23:54

“rytoj Putinas gali buti CIA” - rašo Dzeikas.
Ar tik Dzeikas neperspjovė stasio proto lygiu?

Jota       2020-01-1 19:57

O, Marginalas pasirodė. Maniau, kad užblokuotas, kaip ir Vaidas wink.

Marginalas       2020-01-1 18:11

Kad nėra valstybės, nėra kam ir reaguoti.

Dzeikas       2020-01-1 14:13

Punktyrui:
Ka REIKEJO padaryti ir eziui aisku. As gi paaiskinau KODEL buvo padaryta taip, kaip buvo.
Kitiems dar karta kartoju: taip masto JUSU isrinktieji.O jus patys jiems - zaliava, pakuros ju gyvenimo budui. Ir ka jus apie tai galvojate tiesa sakant niekam neidomu, nes jusu galvojimas NIEKA neitakoja.
Na gal nevisai tikslu: i jusu vaiku kisenpinigius itakoja.

Taip       2019-12-31 20:14

Kol valstybės užsienio politikos pagrindiniu reikalų tvarkytoju ir ,,caru"bus ministras L.Linkevičius,tol Lietuva bus globalistinė ir reikiamai neatstovaus savo tautos ir valstybės interesų.

-------       2019-12-31 18:57

Pacuk Dzeikai, nepamirsk patarlės ,,Kas tyli - sutinka’‘.
Apie Lietuvą - teisybę arba nieko.
Vos tik vovanas amtelėjo, kad Lenija taip ir taip, lenkai išsyk jų ambasaodrių - ant kilimo, ką reikėjo padaryti ir Lietuvai, Latvijai, Estijai bei Čekijai.

Įkyrėjai       2019-12-31 18:53

Jaša, į būdą!

ASILAI,        2019-12-31 17:34

lENKIJOS PREZIDENTAS nereaguoja, nes protingai supranta, kad putinui tik to ir reikia, todel nuvilia putino lukescius, Buratinams nedaeina

Žodžio laisvė...       2019-12-31 15:48

Prašalieti,iš kur tu toks didelis žinovas?Putinas prainstruktavo?Neskleisk čia savo erezijų ir užsičiaupk.Stalinistai tik įžengę į Vilniaus kraštą jau 1939-1940 m.m.
pradėjo tremti į Sibirą,žudyti.Nors čia dar nebuvo jokių vokiečių,o stalinizmo vietininkai plušo išsijuosę- komunistai ,žydai.Pakliuvę į rusų nelaisvę Lenkijos
keliasdešimt tūkstančių karių buvo išvežti į Smolenską ir ten Katynėje ir ne tik 1940 m.balandį sušaudyti.Jelcinas pateikė Lenkijai išviešintus dokumentus apie sušaudytus
Katynėje.Tai jau ne vieša paslaptis,o dokumetai,rodantys kruvinąjį nusikaltimą.
Tremtiniai iš Vilniaus krašto buvo ištremti Sibiran 1940 m. vasario mėn.

Prašalietis       2019-12-31 14:32

Galima pasakyti, kad šiandieniame lansberginiame durnių laive su “tautiniais"politrukais Lietuvos URM yra visai liūdna, jei net aukštas"tautinių sielų ganymo specas"Robertas Grigas imasi nagrinėti ir spręsti tarptautinės politikos problematiką, aukodamas savo “brangų tautos sielų paganymo” laiką. Šis"dvasios tėvas” prieš blevyzgodamas savo"patriotinį pamokslą” antro pasaulinio karo pradžios problematika, galėjo bent susipažinti su viešai prieinama informacija kas, kada ir su kuo sudarinėjo sutartis ir kas po šių sutarčių sudarymo vyko. Nes straipsnelyje išsakyti “dvasios tėvo patriotiniai politiniai"primityvūs blevyzgojimai-“Juk ponas Putinas, teisindamas sovietų-nacių paktą, paminėjo, kad ir Lietuva dar anksčiau sudarė su Vokietija sutartį (!)”,- nuvilia ne tik dar neišsivaikščiojusias ir klausančias,matomai, tokio pačio lygio šio “dvasios tėvo religinius” pamokslus,“tautinių avelių sielas”, bet nuvils ir Šv.Joną Auksaburnį su pačiu Ponu Dievu….

StasysG       2019-12-31 13:47

Į tarpdurį kišti pirštų neverta… Arba gal dar geriau, jei mūsų tokia politika: kai du dideli pešasi, trečias gal laimės? Aš tam pritarčiau.

manitu.       2019-12-31 13:35

Lietuva nėra save gerbianti valstybė.

Milaiti,       2019-12-31 12:28

važiuok iš anksto Putinui prisiduoti. Gal jau rytoj tau užbarstys tų ikrų, kur liks po naujametinio baliaus. O tai liksi ikrų skonio nesužinojęs.

Deivis       2019-12-31 12:24

Sovietinis žydas tu Džeikai ir ne daugiau. Komsomolo aktyvistas. Eik mėšle iš čia aplamai.

Dzeikas       2019-12-31 11:59

Jeigu esate lietuvis, tai turite zinoti lietuvio, ir tu kuriuos jis renka save valdyti mentaliteta. Todel igarsinsiu tu kurie gavo palaikyt vaira mintis siuo klausimu:
P. Grigai, su Rusija kalbetis tai ne pedofilijos priesus dusinti - ‘bazara’ tenka filtruoti net labai atydziai. Nes zodis ir ‘zertvos’vaidmenyj bus ne oponentas, bet tu pats.Juk NKVD mokino mus oponentus dusinti, o ne mes juos. Aisku, bendraja prasme Putinas mums padaryt nieko negali, dabar visos jo jegos nukreiptos issiaiskinti su Ukraina, Lenkija, JAV. Resursai itempti, su tokiu pacuku kaip Lietuva nera jegu aiskintis. Taciau mastyk valstybiskai, placiai. Rytoj situacija gali apsiversti, rytoj Putinas gali buti CIA. Ir ka tu mums siulysi tada, i miska eiti? Kazinkokia “vyriausybe tremtyje” organizuoti? Durnas tu, Grigai,  ir nesigydai. Gyvenymas vietoj nestoves: bizniukai musu liks cia, ikrus ant duonos lygiai taip pat reikes tepti. Ar tu galesi tai daryti jeigu i delna Putinui busi prispjaudes? O jeigu rasis durneliu, kurie saudys i “isvaduotuojus” , tai juk be musu pagalbos ju neisgaudys.
Kunigas, o liaudies patarliu,  “tyla - gera byla” - nezinai.

Nesusipratimas       2019-12-31 11:12

Nugalėtojai nesusitaria, kaip rašyti istoriją.

Kiek turėsim krikščioniškumo,       2019-12-31 11:06

tiek atsilaikysim.Kunigui ačiū,bet bažnyčios laikysena yra labai pavojinga ir prisitaikanti.

stasys        2019-12-31 10:43

S.Skvernelis metams baigiantis apsipylė ašaromis .. kaltindamas koncervatorius visais pasaulio pabaigos košmarais . Mielas kunige visada yra galimybė jog kai kas neatliko savo darbo ir neišlaisvino mūsų Premjero nuo tu ji apėmusiu skaudulių , apkabinkite ,padėkite žmogui rasti dvasine pusiausvyrą ir kas svarbiausia nuraminkite .. jo sieloje ošiančia neapykantą koncervatoriams . Kai valstybės galvą apima tokios mintis laikas galvoti ar buvo protinga jam taip po ligos skubėti grįžti į darbą .. Gera proga bažnyčiai išplakti nepaklusnes ‘aveles’ , juk ka tik praėjo ir šventos kalėdos .. Putinas ? balai ji nematė tas žiogas jau ne šio pasaulio maldaknygė.


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Rinkimai Lenkijoje – kova ir pramoga

Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Jolanta Miškinytė. Dar viena šeima prašosi oficialaus prieglobsčio Lenkijoje

Algimantas Rusteika. Pabaigos pradžia

240 000 žmonių pasirašė Baltųjų rūmų peticiją raginančią paskelbti George’ą Sorosą teroristu

Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Raimondas Navickas. Prasideda…, arba „Eikite ... su savo ‘Black lives matter’ afera“

Vytautas Sinica per Marijos radiją. Ką šiandienos žmogui sako istorinės atminties ženklai: paminklai, memorialinės lentos, atminimo aikštės?

Nacionalinis susivienijimas. Apie cenzūrą ir Lukiškių aikštę

Rasa Čepaitienė. Kaltė ir įniršis

Geroji Naujiena: Palikti iki pjūties

Iš propagandos frontų. Užkalnis: pagaliau Lietuva atsiveria imigrantams. Pasitinku su gėlėmis

Raimondas Navickas. Versli moteris – kiekvieno politiko svajonė

Joana Noreikaitė. Liepos 17-toji

Dar viena 17-oji Simono Daukanto aikštėje: kas išgirs ir atsakys, ar dar gyva Deimantė?

Justas Mundeikis. Imituokime socialinį dialogą. Antra dalis

Algimantas Rusteika.Tikras lietuvis viską, kas jam sakoma, užmiršta per savaitę

Vytautas Sinica. Europa, kurios gėdijasi tariami euroentuziastai ir kurią taip mylime mes, ‘euroskeptikai’

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.