Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Demokratija ir valdymas

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 13 d. 21:51

29     

    

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

LRT kalba galimi rinkimų favoritai.

Technokratija, biurokratija, administracija.

Nė lašo dvasios. Idėjos. Lietuvos.

Ir taip dabar 4 metus?!

Kaip iškęsti…

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Reikėjo melstis už valstiečius, kunige,       2020-10-19 18:52

Dabar juos pakeis liberalai su konservatoriais.

"Antanui"       2020-10-17 12:54

Malonėkite ne Ezopo kalba, bet lakoniškai - ką norite pasakyti?

Antanas       2020-10-17 11:04

Bobute, dar yra jautresnių kunigų, kuriems skauda širdį dėl bobučių šuniukų ir katyčių, jiems skiriant Vilniaus parapijoje švęsto vandens. O va tikintiems bažnyčioje -ne. Yra šventesnių už šventesnius. Kai kurių kunigėlių raudoni guzikėliau jau juos parodo “šventesniais”?

nu jo...       2020-10-16 0:06

Kesim, kentesim, tylesim.Juk kaip sake, berods, ar ne Dionizas Poska pries 200 metu kad,, mužikai dabar yra kantrūs,,.Nų ką?Kenciantiems Dangus.Beviltiska tauta.

O.G       2020-10-15 10:49

Mums nebereikia laukti, kol vėl šluostysis kojas ir tyčiosis, neužtenka namordnikus žmonėms uždėjo, kad nemąstytu ir bijotu baudų, o reikia visiems kilti į kovą prieš šią režisieriaus V. Lansbergio senojo “Kaip sunaikinti Lietuvą” mafiją. Nustokime bijoti, imkite pavyzdį, kaip Rusijoje Chabarovske, žmonės kyla į kovą prieš Putino mafiją. Prabuskite.

Tvankstas       2020-10-14 23:05

Kaip visada su konservatorių atėjimu į valdžią Lietuvoje - 3 metus siautės ‘žiaurios akcijos’ su pasimėgavimu lyg velnių aapsėstųjų, mažai nepasirodys, ketvirtais metais aprims, pradės pataikauti rinkėjams, atleis veržles.

Agnė>>>>abc.       2020-10-14 21:22

valstiečių teroras pasirodys tik lengvas sapnas prieš gabriuko chebros šviesų rytojų

T0mas J.       2020-10-14 21:19

Kodėl aš sekmadienį nebalsavau už valstiečius? Todėl, kad Karbauskis per 4 metus taip ir neatsakė:
- kodėl LVŽS gavę valdžią paskyrė SVETIMUS žmones į Krašto Apsaugos, Užsienio reikalų ir FINANSŲ ministrus?
- Kodėl Teisingumo ministras į svarbius postus statė valstiečių PRIEŠŲ proteguojamus žmones?
- Kodėl Seimo valdantieji TIK bejėgiškai stebėjo vaizdelį, kaip šalies TEISĖSAUGA neliečia NELIEČIAMŲJŲ?(!) Seimas – aukščiausia šalies valdžia!
Niekada nebalsuosiu už vagis, žinodamas kad jie vagys, ir niekada nebalsuosiu už partiją, kurie yra bejėgiai net gavę aukščiausią valdžią. JAUSMOMATIS jiems mat labiau rūpėjo už visiškai korumpuotą Generalinę Prokuratūrą!
Kodėl aš antrame ture balsuosiu už valstietį?
Todėl, kad neturiu kito pasirinkimo. Negaliu gi aš balsuoti už narį organizacijos, kuri seksualinius iškrypėlius laiko normaliais ir jų santuokas ketina įteisinti.
Pirmame ture mes turime laisvą pasirinkimą. Antrame ture kartais belieka dvi blogybės - tada renkuosi mažesnę iš jų, bet širdy vistiek lieka kaip prišikta..

stasys        2020-10-14 20:32

Kaip čia žmogus praeisi pro šalį nedavęs kunigui patarimo .Dirbti kunigėli reikia dirbti ! o nežiovauti feizbuke įkišus pirštą į nosį. Tada ir pasaulietiškas gyvenimas kitaip suksis ir žmonės tave supatis kitaip atrodys . O jei tai nepadeda tada reikia keisti pašaukima. Dikaduonio nuobodulys baisi lyga .

Babutei       2020-10-14 18:51

pritariu -kun. R.Grigas liko vienintelis kunigas Lietuvis kuriam dar skauda širdį dėl Lietuvos.

babute       2020-10-14 16:41

vienintelis kun. Grigas nebijo parasyti tiesos. Kitiems dvasininkams viskas tinka ir komunistines paziuros ir dezutes ir .....

abc.       2020-10-14 16:18

iškentėm valstiečių terorą iškęsim ir šituos. o gal pasipriešinsim?

Antanas       2020-10-14 13:34

Jeigu Čia tas Robertas kunigas, kaip rašo komentatorius už jam duotą Dievo dovaną, tai 4 metai niekis Robertai prieš 25 metus Sibiro šachtų kasyklose. Čia sakė duos kanapų, o joms auginti derlingos žemės nereikia. Rodė per televiziją, kad jos auga ir ant palangių. Už “DŽIAUGSMĄ LAISVEI” balsavo.

Kokie mieli       2020-10-14 13:26

ir šilti skaitytojų komentarai,kad ir su klaidikėmis,kad ir sunkiau kai kada suprantami.Svarbu,kad šie žmonės neabejingi ir linkintys gero.Su tokiais kalnus galima nuversti.Tik reikia juos branginti.

iskesim       2020-10-14 12:21

jau ne pirma kadencija tokie zmones valdzioje. nesvarbu, kad is skirtingu partiju… iskesim ir situos.

Paprastai       2020-10-14 12:02

pasninkas malda pasninkas

Teks       2020-10-14 11:09

iskesti zmoniu valia,siuos 4 metus,dar 4 metus,jie norejo permainu,gavo,norejo atsinaujinimo,jis yra ,matosi,daug nauju issilavinusiu ,uzsienyje pasimoke,vaiku turi,tiesa ne visi vede,yra viebas profesionalus gejus,kaip jis pristatytas lietuvos ryte us Vilnisus savivaldybes,bus Laisves partijos zadeto dziaugsmo,pakentekit,
Nematysit senu veidu,tik dziaugsmas sups mus.Gaila,kad dideli mastytojai,ismintingi,neapsijunge ir pralaimejo,neleido jungtis savitas egoizmas,bet tai zinojo partiju vadai ir kiti is anksto,gaila,kad p.Dagio katalikiska partija taip ziauriai pralaimejo katalikiskoj salyje,cia tai tikrai sukretimas.
Siandien jau kitas rinkejo veidas ir mastymas,jis vartotojas,veikiamas mediju arba tingus,nesugebantis nuslinkt per savaite iki rinkimu urnu,tad nesistebekim,turim,ko nusipelnem,tai tik pradzia,su kuo ir sveikinu

Žinot,       2020-10-14 11:02

ta jaunų politikos kuosų laisvė tėra tik paslėpta Nelaisvė. Jaunimui tokios tinka, bet be darbo ir pajamų prasčiokų janimėliui ne ilgai teks džiaugtis tokia armonikėlių laisve.

???       2020-10-14 10:47

O kada buvo kitaip?

Kis       2020-10-14 10:46

dauguma bus trapi,laikas ruostis diversijoms,nieko neisrandant reikia panaudoti teroristu- patriotistu schema.Inkorporuoti ta partija ,kad reikalui esant nebalsuotu uz Lietuvos isvogima,nes teroro bus per akis.Tagu jaunimas isitikina tais “laisves saukliais”

Klausimas pamąstymui       2020-10-14 10:05

Svarbu, kad „pats NS į savo tarpą įsipeistų krikščionišką dvasią, kuri ir rodytų jų dvasinį augimą, atjaučiant “mažutėlius”.“
—————————————————————
Krikščionišką dvasią, apie kurią Europai ir pasauliui nuolat kalba popiežius Pranciškus?
P. S. Beje, laisvė yra dviejų rūšių: fizinė laisvė ir dvasinė laisvė, kai žmogus išsivaduoja iš visų didžiųjų nuodėmingų ydų. Taigi, kokios laisvės reikėtų visuomenei siekti? Manau, kad antrosios, nes tik dvasinė laisvė padaro žmogų laimingu, o ne laisvė daryti sau malonias nuodėmes. 

AAA       2020-10-14 9:39

Ne tik LRT, visas mūsų gyvenimas ima persismelkti pertekliniu biurokratizmu, reikalavimais gyventi pagal kažin kieno sugalvotas instrukcijas, nurodymus:(

Jules       2020-10-14 8:56

Ir dar keturis metus bus nesakoma Tiesa ir negėdinamas velnias. Kol prapiesoriai su docentais nepradės sakyti Tiesą ir gėdinti “biesą”(Tell the Truth and shame the Devil) - nieko gero nebus. O kol kas laimi bolševikai ir dirbantys jiems. Ar taip, Karelai Radekai, iš Prahos?

>Svarbu, kad       2020-10-14 7:29

O dar svarbiau, kad neprigužėtų buvusių.

Svarbu ,kad       2020-10-14 7:15

pats NS į savo tarpą įsipeistų krikščionišką dvasią,kuri ir rodytų jų dvasinį augimą,atjaučiant “mažutėlius”.Skambios sąvokos “valstybė”,“tiesa”,“laisvė” ir t.t…neturės prasmės be meilės artimui.Artimui,kuris ir balsuoja.Už orų pilietį.Tokio tikslo dar nekėlė nė viena partija.Orus,reiškia saugus ir ne tik nuo rusų,o saugus savivaldybėje,mokykloje,ligoninėje ir t.t…Kol kas tokio pasitikėjimo jausmo dar nekelia nei viena partija.

Dzeikas       2020-10-14 5:09

Galui:
Verciu:
Lietuvoje nieko nesprendziama ir vietiniu ubliudku pasistumdymai tera cirkas vietiniams varvanosiams albinams. Kenteti teks iki tol, kol ES baigsis pinigai ir varvanosiams ims trukti ant “pochmielo”.Reakcijos laikas tiesa uztruks metus - du , nes varvanosiai dykais pinigais uzsiaugino riebaliuku.
Tai kai jie baigsis, o ES ne lietuvos rupes, tada gausite nemokama show kurio baigtis bus nenuspejama. Tiesa gausite ne to ko tikejotes, uztat nuobodu nebus.

Gal       2020-10-14 0:26

kas gali išvesti į žmonių kalbą?

senimas įpratęs, išgyvens kaip ir visada       2020-10-13 23:25

Perežyli blokadu, perežyviom i izobilije.

Jau tiek nereiks, gerb. kun. Robertai,       2020-10-13 22:47

įdėmiai stebiu įvykius ir globalų virsmą:
mums pagelbės visuotinas liberastijos susikompromitavimas,
jos klydimų ir melo demaskavimas, galiausiai, totalus liberastijos žlugimas principingai besigrumiančiose krikščioniškose Vakarų civilizacijos šalyse.
Laimei, labiau už mus branginančiose Atpirkėjo dovanotąją laisvę.
Būkime išmintingi, išlikime autentiškai tikintys profaniškoje aplinkoje,
nedarykime jokių kompromisų dėl Tiesos, nes tai prilygtų Tiesos išdavystei.
Ačiū už Dievo dovaną - kunigą Robertą Grigą!

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.