Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 17 d. 23:03

11     

    

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms: savo laiku fiureris Adolfas irgi labai kovojo, kad neįgalieji negimtų ir negyventų.

O priešinosi jam ta pati „atsilikusi“ Bažnyčia.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Deiviui        2020-11-20 19:16

pats ruošies gimdyt?

Deivis        2020-11-18 21:24

Aš esu pagonis ir esu prieš abortus.

Palikti šiukšlyne po abortų       2020-11-18 19:53

Pagoniško Romos imperijos pasaulio laikais,kai kuriuos atvirose vietose(dykumose,laukuose,olose,šiukšlynuose) paliktus Romos miesto naujagimius surasdavo ir priglausdavo  nevaisingos poros. Kai kurie būdavo paimti ir užauginti,kaip namų ar lauko vergai,kiti iš šių vaikų išgelbėti žaidimams su tikraisiais tėvų vaikais, kiti būdavo paimami ,kaip teismų juokdariai, ar dėl pedofilinio pasitenkinimo, o kai kuriuos iš tikrųjų  mylėjo ir auklėjo juos suradę naujieji įtėviai.“Praetextatus"katakomboje yra kapas su pavadinimu „Stercorius”-Lotyniškas malonesnis vertimas -„apleistas šiukšlyne“. Tačiau tikras šio apleisto vaiko, neabejotinai užauginto kaip vergas, vardo vertimas yra „mažas šūdas“. Šv. Kaliksto katakomboje esantys “Projectus” ir “Projecticus"katakombos pavadinimai byloja, kad šie vaikai budavo palikti ant Romos mėšlo ir šiukšlynų kalvų.


Katakombos užpildytos labai mažais kapais, ant kurių užrašyta epitafija „įvaikinta… duktė“ arba „įvaikis .... Šie užrašai nurodo daugybę krikščionių kūdikių ir mažų vaikų, kurie per šimtmečius buvo išgelbėti iš šiukšlių ir atmatų duobių. Tertullianas sako, kad krikščionys  šiukšlių ir mėšlo krūvose ieškodavo mažyčių naujagimių, kūnų ir juos augindavo kaip savo arba prižiūrėdavo prieš jiems numirštant ir pasirūpindavo  padoriu palaidojimu.Krikščioniškoji sąmprata,kad kiekvienas žmogus yra vertingas- Dievo kūrinys buvo svetima pagoniškos visuomenės melui, kai valstybė, gentis, kolektyvas buvo vienintelė jiems žinoma vertybė. Katakombose aptinkama daugybė mažų matmenų kapų.Ant kai ,kurių su užrašais :“Bet visiems apleistiems ,paliktiems  numirti, nužudytiems,  nežinomiems mažyliams:Jėzus tarė: „Leiskite mažutėlius ir nedrauskite jiems ateiti pas mane, nes tokių yra dangaus karalystė“Mt14-19//INFANTICIDE IN THE ANCIENT WORLD-  earlychurchhistory.org

Žodžio laisvė...       2020-11-18 18:50

Rėkauja prieš abortus tos,kurios jau dėl amžiaus negali turėti vaikų.Išdrąsėjo.
O blogiausia,kad pasisako tie prieš abortus ,kurie yra tariamame celibate ir turi
atžalų,kuriuos išlaiko tikintieji.Tai juk apgaulė ir nesilaikymas dešimties Dievo įsakymų.Niekas neturi teisės nurodinėti kaip elgtis moterims.Žmogaus Teisės yra
visiems vienodos ir niekas nėra autoritetas kito žmogaus gyvenimui.

stop religiniam fanatizmui       2020-11-18 15:46

Reikalas aiškesnis negu aiškus: aukščiau visų tikėjimų privalo likt žmoniškumas. Žmoniškumas,civilizacija pirmiausia uždeda valstybei pareigą užtikrinti tinkamą pagalbą gimusiam kūdikiui užaugti , išmokslinti , tapti padoriu visuomenės nariu. Nustatytų apsigimimų savalaikis stabdymas - taip pat atitinka žmonių bendruomenės,žmoniškumo esminius interesus.Religijos paklusimo gal ir gali reikalauti , bet tik savo bendruomenės nariams.(būtina suprasti,kas religijų su jų specifiniais reikalavimais yra šimtai ,jei ne tūkstančiai).

Life Site News       2020-11-18 13:22

https://www.lifesitenews.com/news/pope-francis-extends-blessings-and-congratulations-to-pro-abortion-joe-biden
Pope Francis extends ‘blessings and congratulations’ to pro-abortion Joe Biden:
Late last year, Biden evidenced the depth of relation which he enjoyed with Pope Francis. After Biden was denied receiving Holy Communion by a priest, in accordance with canon law (https://www.lifesitenews.com/news/catholic-priest-denies-joe-biden-holy-communion-for-pro-abortion-stance), Biden stated, “It’s not a position that I’ve found anywhere else, including from the Holy Father, who gives me Communion.”
Joe Biden has been very open about his express support for abortion as well as LGBT ideology. He recently called abortion an “essential health service” and wishes to enshrine abortion into federal law.

Biden also advocates a number of policies which would promote LGBT ideology in everyday life in America, as well as across the world.

The Catholic Church teaches that abortion is always wrong, because it kills an innocent human being, thus violating the Church’s prohibition on murder, and that homosexual acts are “intrinsically disordered” and “under no circumstances can they be approved” (CCC 2270-2272; CCC 2357).

Cardinal Raymond Burke, former Prefect of the Apostolic Signatura, gave an interview (https://www.lifesitenews.com/news/cardinal-burke-joe-biden-is-not-a-catholic-in-good-standing-should-not-receive-communion) in September in which he referenced Biden, saying that “a Catholic may not support abortion in any shape or form because it is one of the most grievous sins against human life, and has always been considered to be intrinsically evil.”

Cardinal Burke gave another interview (https://www.lifesitenews.com/news/us-cardinal-joe-bidens-positions-on-life-marriage-family-are-not-correct) just days prior to the presidential election, in which he condemned Biden’s positions on life, marriage and the family.

Jeigu...       2020-11-18 13:02

Jeigu paskaitytume atvirus pasakojimus moterų,išgyvenančių košmarus po abortų,gal nereikėtų rėkauti gatvėse.Komjaunuolės plyšauja,kad jau 21 amžius,tai nėra priemonių apsisaugoti,ar pinigų?  Iš tiesų,taip akivaizdžiai pasimatė,kiek išsigimsta visuomenės,o juk gyvenimas toks trumpas,ateina senatvė,ir negelbės nei plastinės jaunystės,nei visi kiti malonumai.Gali apie tai negalvoti,bet realybė bus žiauroka.

Ar šito norėjome/       2020-11-18 11:32

Šiais laikais nuo nėštumo apsaugos priemonių -daugiau nei reikia. Kodėl kovojama už žudymą užsimezgusios gyvybės? Moterys, kurios turėjo išskirtinę apsaugomą  padėtį karo, stichinių nelaimių metu, dabar dėl nenešiojamų kaukių užgula kitos motinos sūnų, spaudžia prie grindinio galvą, deda antrankius… Jos duodavo Žemei gyvybę, o dabar ,,demokratijos” laikais ją naikina. Lyčių lygybės pasekmės jau ir Lietuvoje.

Vedęs ir turintis vaikų       2020-11-18 8:54

Aš irgi apie tą moterų motyvacija. Tik išprievartavimai ir sunkūs apsigimimai -kiek statistiškai tokių atvejų būna sakykim kad ir lenkijoj? O visi kiti nutrauktų nėštumų atvejai? Koks sąntykis? Čia galima būtu pasiknaisioti ir rasti tokią statistiką bet ir taip aišku kad išprievartavimų ir sunkių apsigimimų atvejai , kada tikrai būtu galima galvoti apie abortą , sudaro tikrai nedidelę dalį visų abortų skaičiaus. O visį kiti abortai YRA PALAIDO GYVENIMO PASĖKMĖ IR VYRŲ IR MOTERŲ. Arba nenorint turėti daugiau vaikų dėl savanaudiškumo ir tingėjimo (kam tas vargas).

Abortininkės       2020-11-18 8:33

Įdomi tų moterų “motyvacija”. Paprastai žmonės yra pasyvūs, kol jų nepaliečia. Kas palietė tas moterėles? Jos dabar yra nėščios ir nori išsituštinti, ar jos dirba prostitutėmis natūraliu būdu, ar jų dukros prisivaikščiojo, ar jos planuoja aritmiausiu metu pasivaikščioti ir abortuotis… Ko gero viskas slypi kažkur kitur.

Vilė       2020-11-18 0:55

Bažnyčia stengėsi, kad būtų mažiau gimusiųjų - įvedė  kunigams celibatą.


Rekomenduojame

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Geroji Naujiena. Mes nepriklausome tamsai

Rasa Čepaitienė. Parazitai

Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas paragino naujojo Seimo narius atpažinti Dievo balsą, Tiesos balsą savyje ir jo klausytis

Algimantas Rusteika. Labanakt

Paskelbtas partizanų žinynas

Almantas Stankūnas. Apie JAV demokratiją

Algis Avižienis. D.Trampo pralaimėjimo priežastys

Algirdas Endriukaitis. Kursas prieš valstybę asfaltuojamas (I)

Ramūnas Aušrotas. Homoseksualumas įveikiamas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.